Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#2953194 - 04/03/2009 01:37 Re: Premiership [Re: bolektp]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Wba - Arsenal 1 +0,5

Gospodarze przed własnymi kibicami zdobywają najwięcej punktów. Arsenal w niemocy. Sądzę że nie skończy się przełamaniem Kanonierów ale porażką. Ciężko tutaj argumentować. Jedni widzą szansę na przełamanie. Ja widzę szanse na pogłębienie kryzysu.



Newcastle parodia. Ale Middlesborough to orły, ale przytrafiła im się zła passa. Która trwała tylko chwilę. przez 14 meczy...
ManU traci punkty z newcastle.

Liverpool chyba już przestaje wierzyć w mistrzostwo, a jeśli tak się dzieje to przychodzą kiepskie wyniki. remis z sunderland -czuję.

Do góry
Bonus: Unibet
#2953205 - 04/03/2009 01:42 Re: Premiership [Re: Szczypior]
bolektp Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 250
Skąd: Highbury, London, United Kingd...
Odnosnie meczu Man City - Aston Villa - Robinho i Bellami nie zagraja. Wedlug mnie bedzie remis 0-0.

Do góry
#2953237 - 04/03/2009 02:03 Re: Premiership [Re: bolektp]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Originally Posted By: bolektp
nie udzielaj sie jak nie masz nic do zaoferowania smile


Ty za to oferujesz same frukty laugh

Skoro Tobie nie chce się napisać choć zdania uzasadnienia to ja pozwolę sobie skomentować te niestrawne suchary:

Liverpool - Sunderland correct score 0:0 @9 1/10
Liverpool - Sunderland correct score 1:1 @8.50 1/10

Jeśli już cs to 1:0 i na dokładkę hc na Liv. Liverpool po prostu ten mecz wygra/wymęczy/wybiega/zmiażdży* (* - właściwe podkreslić). Granie ml nieopłacalne, jak już to hc - dla mnie nie do grania.

West Bromwich Albion +1 AH @1.875 3/10

Ja to widzę dokładnie odwrotnie - rachunek prawdopodobieństwa ma to do siebie, że ... w ostatnich meczach za każdym razem najbardziej prawdopodobna była wygrana Arsenalu i ... został wyczerpany limit po tej stronie krzywej - czas na wyrównanie rachunku ... prawdopodobieństwa.

Portsmouth +0.5 @1.765 3/10

Ten typ wg mnie akurat najbliższy trafienia, ale że jako jestem wyjątkowym złośliwcem postawię 3/10 na Chelsea.

P.S. Twoja odpowiedź była na poziomie typowego ... bolka - zamiast podkulić ogon i spierd...ć do PP - bezczelna buta puke

Do góry
#2953313 - 04/03/2009 02:36 Re: Premiership [Re: bolektp]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: bolektp
Odnosnie meczu Man City - Aston Villa - Robinho i Bellami nie zagraja. Wedlug mnie bedzie remis 0-0.


to bardzo cenna informacja. strasznie osłabia siłę rażenia gospodarzy. kursy powoli odwracają faworyta.

wciąż jednak uważam że szejkom nie bardzo na rękę jest porażka w tym meczu.
gospodarze mogą być lobbowani. w przyszłym sezonie to będzie inny zespół, który zapragnie rozwalić wielkich i wedrzeć się do LM. w tym roku już psoci Villa, jakby zmienia układ sił.
trzeba wysłać sygnał że City ma jaja i już potrafi kąsać.

może to przypadek ale, o ile się nie mylę, u siebie w meczach z "wielkimi" zawsze rywal dostawał czerwo (Chelsea, Liverpool, ManchesterUtd, Arsenal). informacja do sprawdzenia, zbytnio nie mam na to czasu. skutek może z tego był niewielki (w końcu i tak 3/4 meczów przegrali) ale kto wie, może to jakaś magia tego stadionu że kartkuje się faworytów smile
w 10tke Villa nie da rady.

--

co do dziesiejszów meczów. rzadko trafiają się takie kolejki by czołówka miała tak łatwe w teorii mecze do wygrania. jako że mamy "środek" tygodnia tym bardziej rzesze typujących skupia uwagę na angielskich faworytach. trudno się dziwić. jednak wbrew powszechnej opinii wiele ludzi lubi też grać na underdogów, nie wszyscy grają wielkie firmy. stąd dziś będzie podział zdań co nawet widać w tym temacie.
wg mnie jednak niespodzianek nie będzie. wszyscy co mają wygrać wygrają.

P.S. co do suchych typów zgadzam się z @laserem. nie mój folwark, nie moje kolcki. ja bym takie posty od razu kasował. choćby nie wiadomo jak kto był dobry, jeśli zamierza podawać suchary to jest na to odpowiedni dział. trzymajmy się zasad bo bez nich poziom na forum nie może się podnieść.
co nie zmienia faktu bolek że typki masz niezłe. argumentacja, choćby kilkuzdaniowa, mile widziana.

Do góry
#2953392 - 04/03/2009 02:53 Re: Premiership [Re: mura]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
liverpool juz odpuszcza lige nie majac szans na mistrzostwo, skupia sie na LM. Dosc dobrze orientuje sie co dzieje sie w sunderlandzie. Dzisiaj wlasnie kolega wierny ich kibic, opowiadal ciekawe rzeczy na temat rozstania sie z Keanem. Wygrac, nie wygraja ale licze na remis. Owszem moze byc i tak ze szybko padnie bramka dla gospodarzy i skonczy sie 3-0.

poszlo cs 0-0 po 11. Licze ze Sunderland wytrzyma 20-25 minut i bedzie mozna layowac. jak nie wejdzie to tragedii tez nie bedzie bo niska stawka.

pozdro !!!

Do góry
#2953417 - 04/03/2009 03:01 Re: Premiership [Re: barciu]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: barciu
liverpool juz odpuszcza lige nie majac szans na mistrzostwo


myślę że gdybyś powiedział to osobiście Benitezowi czy Gerrardowi to napluliby Ci w twarz.

mają przed sobą 11 meczów, w tym kluczowy wkrótce na OT.

w Anglii już nie raz przegrywało się mistrzostwo z takiego stanu rzeczy jaki jest dziś.

ale historia uczy, że ludzie nie uczą się na historii.

Do góry
#2953444 - 04/03/2009 03:11 Re: Premiership [Re: mura]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
mura dobrze wiesz jak to jest, kiedy trener przed meczem opowiada z polotem ze nie bedzie bronic wyniku, ze beda atakowac i ze podejma walke. A pozniej na boisku mozna zaobserwowac zupelnie co innego.

Tak samo Benitez czy taka ikona jak Gerrard nie powie ze odpuszczaja lige, bo kibice i sponsorzy by ich zjedli. Liverpool skupi sie jednak przede wszystkim na LM bo to jest priorytet w tej sytuacji. Nie mowie ze wystawia rezerwy albo przegraja wszystkie mecze do konca smile Dalej beda grac o zwyciestwo albo przede wszystkim skupia sie na LM.

Do góry
#2953510 - 04/03/2009 03:28 Re: Premiership [Re: barciu]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
wcale nie miałem na myśli wypowiedzi dla prasy.
chodziło mi o sytuację wewnątrz klubu.

miasto jest spragnione mistrzostwa, a wieloletnich ligowych upokarzań ze strony MU, Chelsea czy Arsenalu nie zastąpi nawet kolejny triumf w LM.

głód korony jest tak wielki, że by go zrozumień trzeba się wczuć (np. w moim wypadku smile w rolę kibica Liverpoolu.

i Benitez o tym wie. wiedzą piłkarze, zwłaszcza tacy jak Gerrard czy Carragher.

nie sądzę by oni przestali wierzyć dopóki na papierze będzie taka szansa.

mimo kłopotów w napadzie myślę że -pool sobie dziś poradzi. wygra bo musi smile jeśli nie - tytuł oddali się na horyzont. na razie jeszcze źle nie jest, muszą trzymać dystans a wtedy mecz na OT wiele wyjaśni.

oczywiście zapowiadało się bardziej barwnie, ale zbyt dużo głupich punktów potracili.

dziś myślę że mimo wszystko wygrają.

pozdr.
M.

Do góry
#2953658 - 04/03/2009 04:02 Re: Premiership [Re: mura]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Zobaczymy jak dzisiaj zagraja, wynik z Sunderlandem to dla mnie sprawa otwarta, nastepne kolejki pokaza jak potoczy sie poscig za MU. W ogole trzeba sie wybrac na Anfield, bilety po 30 funtow na dzisiejszy mecz, poszedlbym gdyby nie przesuneli terminu. A tak na kacu jutro w pracy bym umieral to bez sensu i odpuscilem bo leci na Setanta.

Pozdro!

Do góry
#2953710 - 04/03/2009 04:14 Re: Premiership [Re: barciu]
Gedzo Offline
enthusiast

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 288
a oto sklad pool na dzisiejszy mecz:

Reina - Carragher, Skrtel, Insua, Mascherano, Benayoun, Gerrard, Alonso, Riera, Kuyt, Ngog


Ławka: Cavalieri, Dossena, Hyypia, Aurelio, Babel, Lucas El Zhar.

Rafa nigdy nie przestanie zaskakiwac!

Do góry
#2954379 - 04/03/2009 10:11 Re: Premiership [Re: laser]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Manchester to w mojej opinii aktualnie najrowniej grajacy zespol w Europie, AF ma perfeknyjcie dopracowany kazdy element w ukladance/paru zawodnikow w meczu ze Spursami odpoczywalo, wraca do skladu Rooney - przeciwko druzynie znajdujacej sie w glebokim kryzysie, ktora wygrala ledwo jeden z ost. 9 spotkan nie widze innej opcji jak 3pkt. /u Srok zabraknie: Butta,Duffa, Owena, Guthrie, Bartona oraz zawieszonego Nolana

Fulham mialem nie grac, ale ... :

gospodarze jedynie bez Bairda

w Hull najprawdopodobniej zabraknie takich nazwisk jak : Ashbee(kapitan 26m/1g), Fagan(12m/2g) oraz Turner(kluczowy obronca, 27m/4g), za to napewno pauzowac musza: Dawson(kolejny filar obrony, 17m) oraz Marney(23m)

Hull wcale az tak slabo nie gra, ale wyniki wskazuja na to, ze sie juz chlopaki mentalnie szykuja na Championship


Manu/Fulham @2.62 8/10
Manu-1.5 @2.4 3/10
Fulham-1.5 @3.15 3/10


ponadto temat meczony juz przeze mnie: Spurs/AV x2 @2.62 5/10

Do góry
#2954436 - 04/03/2009 16:57 Re: Premiership [Re: laser]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Man City - AV

Menadżer Hughes zbyt wielkich powodów do radości nie ma.Poprzedni mecz ligowy przegrany z West Hamem.W tym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z usług Robinho-Bellamy.Gracze Citizens mają zaledwie 6 punktów przewagi nad strefą spadkową.City jest zespołem własnego boiska.
AV rozczarowała strasznie wszystkich w poprzednim spotkaniu ligowym ze Stoke.Jak można sobie dać wbić 2 bramki w ciągu 3 minut.Celem szkoleniowca AV jest zajęcie miejsca w pierwszej czwórce premiership.Arsenal zaczyna nadrabiać straty i traci 3 punkty.AV w bieżącym sezonie lepiej spisuje się na wyjazdach.Większych problemów kadrowych w klubie niema.Do zdrowia powrócił już Bouma,niebawem zobaczymy go na boiskach premiership.
Składy :
Manchester City: Given, Hart, Schmeichel, Richards, Onuoha, Dunne, Kompany, Bridge, Garrido, Zabaleta, Elano, Caicedo, Ireland, De Jong, Fernandes, Vassell, Weiss, Evans, Bojinov, Logan, Berti.
Aston Villa: Friedel, Guzan, Cuellar, Knight, Davies, Luke Young, Shorey, Milner, Petrov, Barry, Ashley Young, Gardner, Reo-Coker, Salifou, Sidwell, Carew, Heskey, Agbonlahor, Delfouneso, Harewood.

Możliwy podział punktów jest w tym meczu.City jeszcze nie zremisowało u siebie,zaś Villa na wyjazdach też.Jak ekipa City bez ataku Robinho-Bellamy poradzi sobie w walce z AV o tym wkrótce przekonamy się.

Typ : under 2.5

Newcastle - Man Utd

Newcastle ma zaledwie 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. Ekipa Srok to istny szpital : Damien Duff , Michael Owen, Habib Beye , Danny Guthrie , Joey Barton , Xisco.Dodatkowo nie zagra Nicky Butt,a za kartki pauzuje Nolan.

MU w weekend triumfowało w Carling Cup.Warto wspomnieć,że Ferguson dał odpocząć niektórym zawodnikom. W MU jedynie zabraknie O&#8217;Shea.

Składy :
Newcastle: Harper, Forster, S. Taylor, Bassong, Coloccini, Enrique, Edgar, Cacapa, R. Taylor, Lovenkrands, Geremi, Donaldson, Ameobi, Jonas, Smith, Viduka, Martins, Carroll.
Man Utd: Van der Sar, Foster, Kuszczak, O'Shea, Ferdinand, Vidic, Evans, Evra, Fabio, Ronaldo, Nani, Anderson, Fletcher, Scholes, Carrick, Gibson, Giggs, Park, Rooney, Berbatov, Tevez.
MU raczej nie powinni mieć problemów z pokonaniem Srok.Newcastle to nie jest już ten zespół zza czasów gry Alana Shearera gdy toczył walkę o mistrzostwo z MU.Chelsea i Liverpool zaczęły odrabiać straty do MU.Teraz to gracze sir Alexa Fergusona muszą wygrywać .W świetnej dyspozycji są.

Typ : 2

Stoke - Bolton

Stoke zaskoczyło wszystkich w poprzednim spotkaniu wywożąc z Villa Park punkt.Gracze ze Stoke u siebie solidnie grają.Tony Pulis ma do dyspozycji wszystkich graczy.Powraca Delapa zawieszony za kartki. Abdoulaye Faye i Thomas Sorensen powracają po kontuzjach.

Bolton u siebie lepiej się spisuje.Na wyjazdach różnie grają.Mają sporą przewagę nad strefą spadkową.Żadnych braków w ekipie Kłusaków niema.

Składy :
Stoke: Sorensen, Wilkinson, Shawcross, Sonko, Abdoulaye Faye, Higginbotham, Pugh, Lawrence, Diao, Amdy Faye, Whelan, Delap, Cresswell, Beattie, Sidibe, Fuller, Simonsen, Cort, Kelly, Camara, Tonge, Griffin, Kitson, Olofinjana.
Bolton: Jaaskelainen, Steinsson, Cahill, A O'Brien, Samuel, K Davies, McCann, Basham, Muamba, Gardner, Taylor, Cohen, Makukula, Puygrenier, Obadeyi, Al Habsi, M Davies, Smolarek, Riga, Hunt, Elmander.

Sądzę,że gracze Boltonu będą mieć problem ze zdobyciem chociażby punktu.Stoke to trudny teren.Każde punkty są cenne dla ekpiy Stoke.Remis z AV pokazuje,że zespół ten nie chce opuścić premiership.Więc pora na rozpoczęcie dobrej passy Stoke.

Typ : 1
Typ : under 2.5

Wigan &#8211; West Ham

Wigan od siedmiu spotkań nie potrafią odnieść zwycięstwa.Na 6 ostatnich spotkań 4 kończyły się remisami.Do kadry powracają Mido ,Valencia oraz Ben Watson.
West Ham to zespół z wielkim aspirancjami.Szkoda,że na wyjazdach słabo się spisują.Zola zapowiedział walkę o jak najwyższą lokatę w tabeli.Gracze Hammers w niedzielę pokonali u siebie 1-0 City.Z kadry West Hamu wypadł kolejny zawodnik : Valon Behrami.Na liście kontuzjowanych widnieją : James Collins, Luis Boa Morte , Kieron Dyer, Danny Gabbidon oraz Dean Ashton.

Składy :
Wigan: Kirkland, Melchiot, Scharner, Bramble, Figueroa, Cattermole, Watson, N'Zogbia, Valencia, Kapo, Zaki, Mido, Kingson, Pollitt, Edman, Brown, Boyce, Rodallega, Sibierski, Koumas.
West Ham: Green, Neill, Tomkins, Upson, Ilunga, Noble, Parker, Collison, Kovac, Cole, Di Michele, Lastuvka, Lopez, Savio, Spector, Tristan, Sears, Payne, Stanislas.

Spodziewać się można ciekawego pojedynku.Wigan wreszcie w komplecie jest.Gracze z West Hamu łatwo skóry nie sprzedadzą.Potrafią gracze Hammers zaskakiwać i spodziewam się,że zdobędą chociaż jeden punkt z ciężkiego terytorium jakim jest Wigan.

Typ : X2

Do góry
#2954442 - 04/03/2009 17:08 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Blackburn &#8211; Everton

Gracze Rovers dzięki zwycięstwu z Hull wyszli ze strefy spadkowej.Mają jedynie lepszy bilans bramkowy od Stoke i Boro.Pod znakiem zapytania stoi występ Paula Robinsona.Dunn powrócił do kadry.Za kartkę czerwoną będzie pauzować Morten Gamst-Pedersen.
Gracze Evertonu walczą o lokatę premiowaną w UEFA.Do końca sezonu nie zobaczymy Artety.Zabraknie również Tonny&#8217;ego Hibberta.Dobrą wiadomością jest powrót Jack&#8217;a Rodwella.
Składy :
Blackburn: Robinson, Brown, Ooijer, Khizanishvili, Nelsen, Samba, Simpson, Warnock, Givet, Olsson, Dunn, Villanueva, Grella, Tugay, Andrews, Diouf, Treacy, Mokoena, Haworth, Santa Cruz, McCarthy, Roberts.
Everton: Howard, Neville, Yobo, Lescott, Jagielka, Baines, Osman, Gosling, Fellaini, Pienaar, Castillo, Saha, Jo, Cahill, Rodwell, Nash, Jacobsen, Van der Meyde, Baxter, Wallace.

Mecz zapowiada się ciekawie.Z jednej strony Blackburn walczący o utrzymanie,z drugiej strony Everton z aspirancjami pucharowymi.Gracze Rovers trudne zadanie mają.Ciekawe kto zastąpi skrzydłowego Gamsta-Pedersena.Santa Cruz i reszta ekipy mają szansę na sprawdzenie solidnej defensywy Evertonu .Każdy wynik w meczu możliwy.

Typ : under 2.5

Fulham &#8211; Hull


Fulham to zespół świetnie grający u siebie.Do tej pory ani jednej drużynie nie udało się wywieźć stamtąd kompletu punktów.W Fulham nie zobaczymy Chris Baird,zaś do kadry powraca John Pantsil.
Hull to zespół katastrofalnie się spisujący w ostatnich meczach.Początek sezonu mieli tylko dobry.Od 12 spotkań nie potrafią wygrać.Na wyjazdach słabo spisują się. Dean Marney oraz Andy Dawson pauzują za kartki. Pod znakiem zapytania stoi występ kapitana drużyny Iana Ashbee,Craiga Fagana oraz defensora Michaela Turnera.
Składy :
Fulham: Schwarzer, Pantsil, Stoor, Hangeland, Hughes, Konchesky, Davies, Etuhu, Dacourt, Murphy, Gera, Dempsey, Johnson, Zamora, Zuberbuhler, Kallio, Nevland, Kamara, Gray, Barnes.
Hull City: Duke, Ricketts Gardner, Turner, Mendy, Zayatte, Kilbane, Garcia, Cousin, Ashbee, Geovanni, Barmby, Fagan, Halmosi, Doyle, Hughes, France, Manucho, Myhill.

Craven Cottage do tej pory nie była zdobyta przez żaden zespół i tym razem tak samo będzie.Duet Johnson-Zamora nie powinni mieć problemu z pokonaniem golkipera gości.Hull beznadziejnie się spisuje i raczej w tym spotkaniu nie przełamią się.Przewaga nad 18 w tabeli Boro to już tylko 3 punkty.I raczej mogą zapomnieć o zwiększeniu przewagi w tabeli.

Typ : 1

Tottenham &#8211; Boro


Po finale Carling Cup gracze z Tottenhamu będą się wzmagać w premiership.Mają zaledwie 2 punkty przewagi nad Boro.Rozczarowują w tym sezonie gracze Spurs.Zabraknie w kadrze Kogutów kontuzjowanego Kinga, Jermaina Defoe&#8217;a i Alana Huttona.Pod znakiem zapytania stoi występ Woodgate&#8217;a.Po urazie powróca też Cudicini.Dodatkowo do kadry wracają wypoczęci : Robbie Keane, Pascal Chimbonda, Fraizer Campbell i Wilson Palacios(nie zagrali w finale Carling Cup).
Boro po dłuższej przerwie przełamało się i pokonało graczy Liverpoolu u siebie.Gareth Southgate ma do dyspozycji wszystkich graczy.Boro nie zachwyca na wyjazdach.Każdy punkt teraz decyduje o losie klubu Boro.
Składy :
Tottenham: Gomes, Cudicini, Corluka, Gunter, Bale, Assou-Ekotto, Chimbonda, Dawson, Woodgate, Lennon, Modric, Jenas, Zokora, Palacios, Bentley, Keane, Pavlyuchenko, Campbell, Bent, Taarabt, O'Hara.
Middlesbrough: Jones, Turnbull, Hoyte, McMahon, Pogatetz, Taylor, Huth, Wheater, O'Neil, Bates, Walker, Arca, Downing, Johnson, Emnes, Alves, King, Tuncay, Aliadiere.
Każdy wynik w tym spotkaniu nie będzie zaskoczeniem.Tottenham nie raz w tym sezonie zawiodło kibiców u siebie.Czy przerwa wyżej wymienionym graczom dobrze wpłynęła o tym się przekonamy.Boro zaczyna wychodzić z kryzysu.Ale na jak długo to się wkrótce dowiemy się.A na dodatek spotkanie prowadzi Howard Webba to może być naprawdę ciekawie.

Typ : under 2.5

papa

Do góry
#2954457 - 04/03/2009 17:46 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
piwochlej Offline
... każdego piwa

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 1142
Skąd: Jakiś browar
Fulham - Hull

Obie ekipy nie mają powodów murować bramki bo niby co daje remis Fulham, a tym bardziej Hull? Dodatkowo Fulham świetnie sobie radzi u siebie, a Hull musi grać po win bo pozycja spadkowa tuż, tuż - efekt? - ofensywa i ... gole po obu stronach.

Mój typ - over 2,5, np. w betsson za 2.15, stawka 3/10

Do góry
#2954589 - 04/03/2009 20:35 Re: Premiership [Re: piwochlej]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
wczoraj poszło gładko, dziś może już tak łatwo nie być.

tak czy inaczej:

MC - AV 1,X
NUFC - MU 2

o tym dlaczego tak -> pisałem wczoraj.

na dziś dokładam:

Wigan - WHU 1

powrót Mido oraz Valencii to ogromny bonus. egipski atak u gospodarzy cenię sobie wysoko. Valencia to czołowa postać ligi na swojej pozycji a gorące zainteresowanie ze strony SAF musi o czymś świadczyć. Wigan dawno nie wygrało, ale nie gra źle. terminarz mieli nie najprostszy.
Zola i tak już wiele osiągnął. dziś się potknie moim zdaniem. w spotkaniu sąsiadów w tabeli zadecyduje.. atut boiska.
to będzie pewnie również ciekawy wyspiarski pojedynek bramkarski.
ja widzę dobry kurs na gospodarzy i takie widzę rozwiązanie tego meczu.

Do góry
#2954611 - 04/03/2009 21:02 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Blackburn-Everton:
Originally Posted By: Bezdomny
Każdy wynik w meczu możliwy

Originally Posted By: Bezdomny
Typ : under 2.5



Tottenham-Boro:
Originally Posted By: Bezdomny
Każdy wynik w tym spotkaniu nie będzie zaskoczeniem

Originally Posted By: Bezdomny
Typ : under 2.5


nie zebym sie uwzial, ale to jest tak smieszne, ze az zalosne duch

nie wspominam juz o iscie zabawnych cytatach typu:

Originally Posted By: Bezdomny
A na dodatek spotkanie prowadzi Howard Webba to może być naprawdę ciekawie.


dlaczego ciekawie ? bo mial czelnosc gwizdnac Austrii prawidlowego karnego w samej koncowce i to akurat w meczu z Polska ?

czy moze dlatego, ze zdarzylo mu sie gwidnac jednego watpliwego karnego w Premiership ?

Do góry
#2954613 - 04/03/2009 21:04 Re: Premiership [Re: mura]
mcben Offline
newbie

Meldunek: 12/03/2008
Postów: 38
Skąd: Poznan
mnie gra MC nie przekonuje
dodatkowo w dzisiejszym meczu nie wystapia bellami i robinhio
AV jest najmocniejsza druzyna ligi na wyjezdzie 10 wygranych na 3 przegrane mecze mowi samo za siebie
dodatkowo przykra wpadka z ubieglej kolejki - roztrwonic 2 bramkowa przewage i stracic 2 punkty
wszystko to sklania mnie na czysta 2

moj typ:
MC - AV 2 [kurs 2,7]
lub moze zaczac jakis progres na wyjazdowy remis????

Do góry
#2954640 - 04/03/2009 21:35 Re: Premiership [Re: mcben]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
i jeszcze Tottenham.

kursy urosły, pewnie ze względu na wynik Boro z -poolem i "zmęczenie" dogrywką Kogutów.

jednak u gospodarzy ważne powroty. grają u siebie, mają tylko 2pkt przewagi nad relegation zone. zbyt ważny mecz dla nich, zbyt dobry mają skład i zbyt dobrego trenera by nie wykorzystać słabej obrony gości.
piłkarze z Riverside może i potrafią napsuć zdrowia Arsenalowi, Chelsea, Manchesterowi czy nawet AV, byc może przełamali sie psychicznie meczem z weekendu. ale tylko być może. dla mnie to incydent. potrafią namieszać ale dziś na WHL to gospdoarze będą cisnąć. i myśle że sie wstrzelą.

Do góry
#2954693 - 04/03/2009 22:37 Re: Premiership [Re: bitnap]
bludek Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 1218
Originally Posted By: Bezdomny
A na dodatek spotkanie prowadzi Howard Webba[...]


dlaczego ciekawie ?[...][/quote]

Pewnie dlatego, ze w bardzo wielu meczach Webb sobie nie radzil. Rozdawal kartki po teatralnych upadkach (np. czerwona kartka dla Adebayora w Arsenal - Liverpool http://www.wrzuta.pl/film/lNWmEpM6KI) i podyktowal nieco wiecej niz jednego watpliwego karnego.

Jest sedzią kontrowersyjnym i slabym. Obejrzyj finał pucharu anglii z 2007r., gdzie Webb przez 90minut nie radzi sobie z tym co dzieje sie na boisku, a na koniec za jednym zamachem rozdaje 3 czerwone kartki + kilka zoltych.

Fatalnie prowadzony mecz Portugalia - Dania. Karny troche wiecej niz kontrowersyjny karny + bramka ze spalonego.

11.01.2009 Webb nie uznaje prawidlowego gola Ronaldo... coz pilkarze troche za madrze zagrali jak dla Howarda.

http://www.youtube.com/watch?v=W5yDboVi6Qc

Kilka dni pozniej prawdziwa perelka w wykonaniu Webba (od 30 sek filmu), takiego przeciecia pilki nie powstydzilby sie Jaap Stam.

http://www.youtube.com/watch?v=1VRQ0KYFsTg

W samym roku 2009 znalazłoby sie wiecej kapeluchów Webba, niż tylko 'jeden watpliwy karny w Premiership.

Do góry
#2954717 - 04/03/2009 22:52 Re: Premiership [Re: bludek]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Podbudowany ostatnim 'cudownym' remisem będą na pewno piłkarze Stoke. Bolton ostatnio dobrze, ale tylko na własnym boisku. Kurs fajny, można mierzyć w zwycięstwo gospodarzy.

Wigan podobnie. Druga połowa meczu z Chelsea dobra w ich wykonaniu. Fakt że The Blues odpuścili, skupiając się na kontrolowaniu gry, ale Wigan czasami potrafił groźnie zaatakować, no i strzelił bramkę.

Fulham na własnym boisku pokazują inne oblicze. Hull po bolesnej porażce z Blackburn będzie jeszcze bardziej zagubione.

Boro piękne przełamanie. Tott ciężki mecz z MU. W mocnym składzie.
Gomes (G)
22 Vedran Corluka (D)
20 Michael Dawson (D)
26 Ledley King (D)
32 Benoit Assou-Ekotto (D)
7 Aaron Lennon (M)
8 Jermaine Jenas (M)
4 Didier Zokora (M)
14 Luka Modric (M)
10 Darren Bent (ST)
9 Roman Pavlyuchenko

Zmagania te na pewno odczują w kościach. x2/2+0,5/(0)2

Stoke - Bolton 1
Fulham - Hull 1
Wigan - West Ham 1
Tottenham - Middlesborough 2 +0,5

Do góry
Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Akhu, Sensei, VVega, rymoholik, akagi, igea23, alfa, Skorpion BB, Lukasz111, Sony, Zaixi), 3180 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584027 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07