Strona 10 z 12 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#281733 - 09/02/2005 14:43 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Tabelka Krajana jest z tematu NBA - tabela bodajze z 31.01
Natomiast sprawdzamy do 8.02 włącznie.

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
Bonus: Unibet
#281734 - 09/02/2005 19:54 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Napislem chyba wyraźnie - do dnia wczorajszego czyli do 08.02.05r.
Pozdrawiam
Krajan

Do góry
#281735 - 09/02/2005 22:20 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
W dzisiejszym temacie konkursowym pojawiły się typy naszego Bohatera od podliczeń,który pisze m.in,tak:

"na poczatku mojeggo posta chcilem przeprosic goonka za blad w moim ostatnim podliczeniu przeoczylem co nie co za co przepraszam to sie nie powtorzy slowo daje"

"Ostatnim" :-)))))))

Podtrzymuję zdanie,że 12-latek jest wykluczony z konkursu,a Sedziów prosze o oficjalne zajęcie stanowiska.
Z jednym się zgadzam - to sie nie powtórzy:-)

Do góry
#281736 - 10/02/2005 07:05 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
12-latek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2004
Postów: 4960
Skąd: na Rzeszowskim torze
przepraszam bardzo!!! ale nie rozumiem o co chodzi przeciesz ostatnio zle podliczylem moja skiutecznosc i zyska ale teraz wszytko jest dobrze typy tez sa dobre z oprzedniego dnia wszytki trafilem wiec nie rozumiem tej dyskwalifikacji przeciesz te typy z dnia 8/02/05 sa dobre to ze wszytkie trafilem nie moja wina http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=1 na tej stronie sa podane te typy nie wymyslilem ich sobie na miejscu pod koniec ze niby je trafilem wiec nie rozumiem dyskwalifikacji!!! no chybsa ze sie boicie mocniejszych !!! bo skoro typy sa prawdziwe i w podliczeniu wczorajszym podliczylem wszytko OK nie tak jak ostatnio mi przez przypadek nie wyszlo ostanio dalem ze wyygralem 2 typy zmiasta jednego a teraz wszytko jest dobrze to jaka jest przyczyna dyskwalifikcaji ?skoro teraz nie oszukuje na tym linku powyzej sa moje typy ktore podalem a nie dopiero na drugi dzin wymyslilem sobie zeby miec lepsza statystyke no bez [przesady!!!


co boicie sie lepszych ze mnie usowacie ??? przeciedsz teraz nie oszukalem zdarzylo sie to prze przypadek raz i to tylko jeden mecz poprawilem statystyke i nie oszukuje !!! tu jest link prosze i spawrdzcie a nie mnie wyzucacie!!!

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=1

oskarzacie mnie o oszuctwo a tym razdem to wy oszukjujecie bo moje typy sa wporzatku!!! prawdziwe i podane przed meczami

pozdrawiam adminow

rozumiem raz sie pomylilem ale to poprawilem a teraz wszytko dobrze i mnie wyrzucacie ??!!!

haha oka ale to wy na tym mstracicie bo tak sie sklada ze bylem tu jedneym z nnajlpeszych a raz sie pomylime i no i co kio jeden mecz to powiedzialem sory i sie nie powturzylo!! ale robcie co chcecie sam odchodze frajerzy!!! nie mozecie zniesc ze ktos jest lepsza a ze przyokazji raz sie pomylil to odrazu go wyrzucacie heheeh

Do góry
#281737 - 10/02/2005 07:05 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski *DELETED*
12-latek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2004
Postów: 4960
Skąd: na Rzeszowskim torze
Post deleted by amkwish

Do góry
#281738 - 10/02/2005 07:46 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Synku - bo myślę że takim mógłbyś dla mnie być (poważny user unika takich zwrotów) - mam do Ciebie parę słów - i to nie będę pisał na priva tylko w ogólnie dostępnym (dla innych userów poście:
1) Nie pozwalaj sobie na szarganie potocznie nieprzyjemnymi (i dla Ciebie pewnie niezrozumiałymi zwrotami) bo nikt z userów czytających na to sobie nie pozwoli.
I do Twojej wiadomości znaczenie słowa FRAJER
1. pot.
a) człowiek niedoświadczony, naiwny, łatwowierny, dający się łatwo wywieść w pole
b) rzecz łatwa do zrobienia; głupstwo, bagatela, drobnostka
2. daw. kawaler, zalotnik

2) Zdecydownie podtrzymuję stanowisko Amkwisha - zostajesz usuniety z konkursu, za notoryczne pomyłki - po prostu próbowałeś z nas zrobić frajerów (patrz. 3,4 określenie potoczne)

3) Jeżeli uważasz że wielu korzystało z Twoich typów to muszę Cię uświadomić - że jest to tylko Twoje urojenie. Gdyby tak się wypowiedział Rekin napewno pominą bym tę uwagę.
Sam nie wzoruję się na nikim, ale wszystkie wypowiedzi brane są pod uwagę w celu wyłonienia (wykluczenie) typów najbardziej optymalnych.

4) Nie ma co dyskutować - Twoje wykluczenie niech będzie przestrogą dla innych uczestników. Wkońcu gramy o "góry złota"?:)

Przepraszam za ton tego postu, ale poczułem się urażony wyrażeniami umieszczonymi w Twoim poście (szkoda tylko, że posługujesz się zwrotami których nie rozumiesz, ale to już Twój problem)
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#281739 - 10/02/2005 10:04 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Mysle,że nie ma sensu komentować,podpisuje sie pod kazdym zdaniem z postu Krajana.

Nie rywalizujemy o "góry złota" to fakt (jezeli w ogóle rywalizujemy:-) ),ale i w zabawie nalezy przestrzegac ustalonych reguł.
Czasami zdarza się,ze Ktos nie dorósl do zabawy i ta jest dla niego zbyt duzym wyzwaniem,ale w takim przypadku trudno wymagac od reszty,by sie dostosowała:-)

Do góry
#281740 - 10/02/2005 11:30 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Zastanawialem sie co napisac, bo obywatelska uczciwosc mi karze Czy napisac w tonie przesmiewczo-ironicznym czy na powaznie czy w twoim stylu panie 12-latek. Co do tej trzeciej opcji to uwierz mi, sie staralem, ale za nic mi nie wychodzi.... Podniosla mi sie przez to samoocena...Nawet mimo tego ze zostalem wyzwany od frajerow..

Moja propozycja do ciebie jest taka, mniej wagaruj a wiecej do szkoly... Przechodzi moje pojecie to ze ktos moze byc na bakier z matematyka w takim stopniu. I dlatego ze przeszlo to moje pojecie (i innych) uznalismy to za dzialanie celowe. Znam domniemanie niewinnosci i tobie winy na 100% nie udowodniono, ale w tym konkursie wrocilismy z powrotem do czasow inkwizycji. Wyrok zaoczny i stos to mozemy ci zaproponowac. Zarzuty - czarowanie swoim bilansem... Ja bym pewnie sie spalil ze wstydu wczesniej i zaoszczedzil troche drewna i podpalki...

Co do twojej megalomanii, serdecznie gratuluje samopoczucia "mistrzu". Bedzie mi kosmicznie brakowalo twoich typow.. otworzylbym liste mailingowa, albo zalozylbym platna strone.. Mam juz jednego kupca dla ciebie.. Moj chrzesniak, ktory ma 7 lat tarzal sie ze smiechu jak Mu pokazalem twoje posty i powiedzial sepleniac "Dominik ja chce wiecej tego kolegi".. Uwaga: placi oryginalnymi klockami LEGO prosto z Kopenhagi... Podobala mu sie skladnia i zapal z jakim piszesz. Powiedzial: "Dominik ale tu jest strasnie duzo blendow ortograficnych co?" Az sie boje ze jak jutro wroci do domu to bedziemy mieli nowego usera na forum o wdziecznym nicku 7-latek.. I gwarantuje za poziom bo jest inteligentny jak diabli i o NBA jak na swoj wiek wie o wiele za duzo. Zmiana jakosciowa w porwnaniu z naszym 5 lat starszym kolega bedzie zauwazalna..

Odpowiedz na pytanie w jakim stylu pisany jest ten post jest chyba banalnie prosta, moglbym pisac jeszcze troche, ale mam inne sprawy i najzwyczajniej w swiecie uwazam sprawe za zamknieta.

Ah, w zaimkach osobowych nie ma bledów, mala litera z pelna premedytacja..

Mimo wszystko
Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#281741 - 10/02/2005 11:45 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Panowie jeszcze 2 osoby do sprawdzenia 41-50 i 51-do konca... Kto by sie podjął? Dziesiatki 21-30 i 31-40 juz sprawdzone, wielkie dzieki maverick... A jak Krajan i vincent stoicie ze swoimi? Jak na razie wszystko cacy, nikomu nie przyszlo na mysl sciemnianie... z czego bardzo sie ciesze Takze 2 osoby jeszcze mile widziane

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#281742 - 10/02/2005 12:00 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
12-latek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2004
Postów: 4960
Skąd: na Rzeszowskim torze
heh wiedzie co nie zalezy mi na tym konkurse mozeciue mnie wywalic bo o nic nie gramny :P a pozatym CHAIELM PRZYPOMNIEC AMKWISHOWI ZE NA STARYM FORUM PODCZAS KONKURSU MLB W OSTATNIM SEZONIE BARL UDZIL I TEZ OSZUKIWAL I TO NIE RAZ BYL POPROSTU LAMEREM WIEC BIORE Z NIEGO PRZYKLAD Z TYM ZE JA SIE ZNAM NA MLB I BYLEM W TEDY OD NIEGO LPESZY MIMON ZE SIE Z EMNA KLUCIL A BYL NA KONCU TABELI HAHAAH ZNAWCA!!! A TERAZ SIE ZROBIL NA BOG WIE JAKIEGO ADMINA A JEST POPROSTU LAMEREM MA PEWNIE Z 17 LAT I UWAZA SIE ZA PANA BUKMACHREKI A PEWNIE CHODZI I PUSZCZ ZA 2 ZL KUPONIKI PO 20 SPOKTAK <HAHAHA> JESTEM NIKIM AMKWISH BO PAMIENTAM CIE Z STAREGO FORUM I WIEM KIM JESTES POPROSTU NIKIM!!! NIE ZAPOINAJ O TYM KIM JESTES BO SIE WYWYZSZASZ JAK NIE WIEDOMO CO A NIE POTRAFISZ NAWET KUPONU WYGRAC IDZ DO LAZIEKNI I PRZYCISNIJ SOBIE JAJA DO ZLEWU POPATRZ W LUSTRO I PRZEMYSL JHESZCE RAZ SWOJE ZYCIE BO WCZORAJ BYLA SRODA POPIELOCWA WIEC POWIENIENES SOBIE JAKIES POSTAWNOWIENIA PRZYJAC!!!
PA I ZEGNAM TO FORUM KTORE JEST NIE NA MOIM POZIOMIE (ZA NISKI) Z SAMYMI FRAJERAMI
PAPAPA ZEGNAM I POWODZENIA WSZYTKIK W BUKMACHRECE ZA 2 ZL!!!!!!!



A bynajmniej, takich perelek nie mozna usuwac... Niech wszyscy zobacza z kim mieli "przyjemnosc" rywalizowac, mi sie zrobilo zimno... Niech ten post swiadczy o poziomie kolegi i ci co mieli jeszcze jakies watpliwosci mysle ze pozbyli sie ich juz zupelnie... Minuta ciszy... - g00niek


Edited by g00niek (10/02/2005 12:09)

Do góry
#281743 - 10/02/2005 12:01 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
12-latek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2004
Postów: 4960
Skąd: na Rzeszowskim torze
JESLI TEN POST ZOSTANIE USUNIETY ZNACZY OI TYLKO O TWOIM POZIOMIE AMKWIH HAHAHA WEZ TO SOBIE DO SERCA I PZREMYSL TO BO JESTEM PEWNIEN ZE SUMIENI ANIE MASZ I TO USNIESZ LAMERZE!!!
PAPAPA ZEGNAM TO GOWNIANE FORUM

Do góry
#281744 - 10/02/2005 12:11 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
12 latek, wspolczuje ci.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~




No to i ja cos postaram sie jeszcze pomoc. Tylko ze ja rowniez tam figuruje, to ewentualnie ktos musial by mnie sprawdzic a ja bym zrobil reszte(41-57). Tylko nie wyrobie sie dzisiaj do 20,00 jak w ktoryms z postow bylo podane.

lajkonik

Do góry
#281745 - 10/02/2005 12:15 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
lajkonik wielkie dzieki ja Cie sprawdze A Ty rob do 8.02 włącznie to po weryfikacji wszystkich podamy nowiutka, swierza tabele..

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#281746 - 10/02/2005 12:15 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Quote:

12 latek, wspolczuje ci.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~






Ńie dodalem, ze chodzi mi o twoj poziom "intelektualny".

lajkonik

Do góry
#281747 - 10/02/2005 12:23 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

TO FORUM KTORE JEST NIE NA MOIM POZIOMIE




Jak widze coś takiego to mam zazwyczaj jedno pytanie, czy ściany w Twoim pokoju pomalowali na zielono i właśnie czekasz az czekolada dojrzeje?

Do góry
#281748 - 10/02/2005 13:16 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
carlos Offline
enthusiast

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 284
Moderatorom sugeruję przeniesienie postów 12-latka do działu "Śmieszne" - on jest lepszy niż słynny już chyba wszedzie "HEŁ"

Do góry
#281749 - 10/02/2005 18:23 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Niewykluczone,ze to dużo starszy gostek,który,chcac niejako "miec alibi" dla swoich braków zarejestrował sie pod nickiem sugerującym taki własnie wiek:-)

Carlos,smieszne to jest przy 1-szym ,góra 2-gim przeczytaniu,ale po krótkim zastanowieniu człowiek dochodzi do wniosku,ze jak ma faktycznie te 12 lat,to juz przestaje byc zabawne i tak jak napisał gOOniek,człowiekowi robi sie chłodno.

Tak czy owak gostek "ubarwił " nam zabawę.
Ja mam tylko nadzieje,że pytanie "kto nastepny?" pozostanie retorycznym:-)

Do góry
#281750 - 11/02/2005 16:15 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Mam pytanie,myślę,że ten topik bedzie najodpowiedzniejszy ?

Który buk netowy NIE liczy dogrywki w NBA ?

Ja się z taką sytuacja spotkałem w Willhillu.
Chodzi o opcje "winning margins".
Po raz kolejny daje dobry typ,umieszczam w konkursie,mecz kończy się po mojej myśli,ale....wg nich typ jest nietrafiony,bo po 4 kwartach był remis - wyplacają mi właśnie za remis(dawałem "podpórki" na taka ewentualność).

W naszej zabawie musze te typy uznawać za złe,bowiem kieruje sie rozliczeniem od buka,chociaż u innego ten sam typ byłby uznany za dobry.

Powiem szczerze,że mnie to troche irytuje,ponieważ liczyc remis w NBA po 4 kwartach to juz anachronizm.

Jest gdzięs do grania "winning margins",który rozliczają z dogrywka włacznie?

Do góry
#281751 - 11/02/2005 16:22 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
W BET365 jest winning margin ktory rozliczaja po dogrywce ale jest on bardzo hardkorowy ponieważ są bardzo małe przedziały , nie takie jak w Hillu

Do góry
#281752 - 11/02/2005 17:24 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
slawysz Offline
addict

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 423
Skąd: Gród Kraka
Krajan popraw sobie typ nr 56, Sacramento gra z Dallas.
Pozdrawiam

Do góry
Strona 10 z 12 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, igea23, pacyfista, burbon, 11kera11), 3238 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584639 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07