Strona 1 z 12 1 2 3 ... 11 12 >
Opcje tematu
#281553 - 17/01/2005 11:10 NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Regulamin zabawy NBA - typy 2005

Zabawa polega na podawanu typow, ma ona sluzyc podwyzszaniu morale jej uczestnikow i ma charakter typowo rekreacyjny. Wszelkie zazalenia skladane przez kogolwiek po skorzystaniu z typow nie będą rozpatrywane.

1. Uczestnikiem zabawy może zostac każdy user forum mecz.pl., który zglosi swoje uczestnictwo do dnia 18.01.2005 godz.23.00

2. Po terminie zgloszen nie ma mozliwosci dolaczenia się do zabawy.

3. Każdy uczestnik ma prawo podac maksimum 3 typy dziennie.

4. Liczba 3 typow nie jest obowiazkiem, uczestnik może podac 1, 2, albo 3 typy, może także w danym dniu nie podawac ich wcale.

5. Brak sztywnego kursu - uczestnik może podac kurs na zdarzenie wynoszacy od 1,01 wzwyz.

6. Typy zakladow możliwych do grania: 1x2, spread, under/over, pierwsza polowa, h2h (zawodnicy)

7. Można uzywac oferty wszystkich znanych bukmacherow internetowych.

8. Każdy typ ma być singlem.

9. Każdy typ powinien być opisany poprzez:
a - nazwy druzyn (gospodarz na pierwszym miejscu);
b - godzina rozpoczecia spotkania;
c - rodzaj zakladu (punkt 6.);
d - typ grany przez uczestnika;
e - kurs;
f - bukmacher;
g - liczbe jednostek stawianych na dany typ (1-10)

(patrz zalacznik)

10. Typy zamieszczamy w postach w temacie stworzonym odrębnie na każdy dzień. Typy możemy zamieścić w 3 częściach, czyli każdy typ oddzielnie w dowolnym przedziale czasowym, nie później jednak niż na 5 minut przed rozpoczęciem typowanego meczu. Bilans podajemy w pierwszym poście konkursowym.

11. Edycja wiadomosci jest możliwa tylko w czasie 5 minut po pierwotnym wyslaniu posta.

12. Nie jest możliwe pozniejsze wycofanie się z pierwotnie podanego typu. Typ podany na forum, w odpowiednim temacie uznaje się za wazny.

13. Typy podajemy w odrebnych tematach stworzonych kazdego dnia oddzielnie w formacie: NBA - konkurs - typy xx.xx gdzie xx.xx to data. Temat tworzy pierwsza osoba zdecydowana na podanie typow w danym dniu.

14. Jednoczesnie utworzony zostaje temat NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski gdzie uczestnicy mogą się zapoznac z regulaminem i poruszac wszelkie kwestie zwiazane z konkursem.

15. Raz w tygodniu powstanie temat NBA - konkurs - ranking w którym zapoznamy się z aktualną klasyfikacją uczestnikow.

16. Każdy uczestnik ma obowiazek na poczatku kazdego kolejnego posta umiescic swój wynik z ostatniego dnia w ktorym podaal typy oraz bilans ogolny uzyskany od poczatku zabawy na zasadach okreslonych w punkcie 17.

17. Wynik podajemy wedlug nastepujacego schematu: typy trafione - typy nietrafione, skutecznosc (wyrazona w procentach), liczba jednostek zainwestowanych - liczba jednostek zwroconych, zysk/strata (patrz zalacznik)

18. Zabawa zostaje zakonczona z dniem 22.03.2005.

19. Ostateczny ranking zostanie sporzadzony na podstawie porownania osiagnietego najwiekszego zysku/najmniejszej straty

20. Sklasyfikowani zostana uczestnicy, ktorzy do momentu zakonczenia zabawy podadza co najmniej 50 typow.

21. Zostanie stworzona lista rezerwowa dla osob, które nie zglosily się w okreslonym czasie. Osoby te będą mogly dolaczyc do konkursu pod warunkiem, iż jeden z uczetnikow w sposób wyrazny czyli poprzez ogloszenie na forum zrezygnuje z udzialu w konkursie. Dodatkowym warunkiem jest czasowa mozliwosc obstawienia wymaganej ilosci meczy (patrz punkt 15).

22. Wszelkie sprawy regulaminowe rozpatruje jury w skladzie: Krajan, barabasz, g00niek.


Zalacznik do regulaminu (zasady podawania typow i obliczania):

A. Przyklady prawidlowo skonstruowanych typow:

#1 Phoenix Suns - Dallas Mavericks, 22.02/3.00, handicap, typ 2 (+7,5), 1,91, Pinnacle, 7/10

#2 Chicago Bulls - Los Angeles Lakers, 22.02/2.00, u/o, typ: under 189,5, 1,90 Expekt, 4/10

#3 LeBron James - Tim Duncan, 22.02/1.30, h2h, typ 1 (-1,5), 1,89, betandwin, 9/10

B. Obliczenia

Umowmy się ze trafilismy typ nr 1 i 3, natomiast typ 2 okazal się nietrafny. Wtedy: #1: 7x1,91=13,37 (zysk: 6,37), #2: strata -4, #3: 9x1,89=17,01 (zysk: 8,01). Ogolnie dzien skonczymy z wynikiem: 6,37-4+8,01=+10,38. Zainwestowalismy 20 jednostek, zwrot 30,38, stopa zwrotu wyniosla kosmiczne ponad 50% (yield)

W poscie na nastepny dzien wklejamy mecze z poprzedniego dnia z wynikami, będzie to wygladalo w nastepujacy sposób:

#1 Phoenix Suns - Dallas Mavericks 2 (+7,5) 101-99 trafiony
#2 Chicago Bulls - Los Angeles Lakers under 189,5, 117-100 pudlo
#3 LeBron James - Tim Duncan 1 (-1,5) 31-25 trafiony

Bilans: 2-1 (66,6%) inwestycja:20, zwrot: 30,38, zysk: +10,38, rentownosc: 51,9%
Bilans ogolny: 2-1 (66,6%) inwestycja: 20, zwrot: 30,38, zysk: +10,38, rentownosc:51,9%

Po takim poczatku podajemy swoje typy na dzien dzisiejszy. Kazdy przed podaniem typow jest zobowiazany do podania swego bilansu z ostatniego dnia w ktorym gral i bilansu ogolnego.


Aneks #1 - Gdy linia/handicap u jednego lub kilku bukmacherow rozni sie ewidentnie od wiekszosci kursow na rynku i uczestnik wychwyci to i poda jako typ konkursowy, typ ten zostanie uznany za niewazny i nieliczony do ostatecznego bilansu.


Edited by g00niek (17/02/2005 16:32)

Do góry
Bonus: Unibet
#281554 - 17/01/2005 11:14 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Powyzej regulamin. Bardzo prosze wszystkich o dokladne zapoznanie sie z nim.. Naprawde ulatwi nam to zabawe i wykluczy mozliwie jak najwiecej nieporozumien. Oczywiscie do jutra regulamin moze jszcze ulec edycji... Moze ktos widzi jakies slabe strony, luki..

Staralem sie przedstawic wszystko najdokladniej jak to jest mozliwe, a najbardziej zalezalo mi na przejrzystmy sposobie podawania typow i publikowania swoich wynikow, jesli ktos ma jakies pytania dotyczce rentownosci czy obliczen prosze pytac.

Jeszcze raz apel, przeczytajcie regulamin bardzo dokladnie!!

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#281555 - 17/01/2005 11:32 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Oto komplet 67 uczestnikow konkursu NBA - typy 2005
Powodzenia

amkwish
KRAJAN
Ghost
Litwa
lajkonik
Aller
deLtinho
warrior
Echoo
Salvador
Exp
Busta
fart?
knopsi
SR
kardynal20
BOCA JUNIORS
bart_
maverick
barabasz
Inzaghi78
Nonda
Borczi
vincent83
frend30
carlos
didi
MarJa
Gregov
mara
soccerboy
stypa
aveflorek
Fozzie
Grzemp
Experto
romanokey
wHiTe_StAr
lukboj
12-latek dyskwalifikacja - przekłamania w bilansie
Lord_Viader
Abarth
gsm
Imialkow
refree
Bilii
Aslan
Sliwa
space
SZYMEL
Giertych2
grajek17
Wychowany_Na_Nalewce oficjalna rezygnacja
majner
jurek_kiler
cfvalencia oficjalna rezygnacja
slawysz
Hunter1984
maqu
figok
_REKIN_
peperro
globus
jarko 33
milancsv
Feher
g00niek

Dla spoznialskich uruchomiona zostaje lista rezerwowa:


Edited by g00niek (09/02/2005 21:14)

Do góry
#281556 - 17/01/2005 11:34 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski *DELETED*
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Post deleted by g00niek

Do góry
#281557 - 17/01/2005 11:43 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski *DELETED*
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Post deleted by g00niek

Do góry
#281558 - 17/01/2005 11:47 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
lukboj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/05/2002
Postów: 4480
Skąd: Częstochowa
Jakoś nie podoba mi się z tą stawką z zakresu 1-10, według mnie powinna być stała i niezmienna stawka na każdy typ 10 jednostek! już wyjaśniam dlaczego, dajmy na to, że ktoś wyrobi sobie niezły %yield już po 30 typach konkursowych (liczmy przy średniej stawce 6-7 jednostek) a póżniej aby to utrzymać będzie walił tylko i wyłącznie typy grane za 1 jednostke i tak aż dobije do limitu 50 typów konkursowych, oczywiście niezależnie od tego czy te typy trafi czy nie jego %yield prajtycznie nie ulegnie zmianie a to troche niesprawiedliwe bo o poziomie danego typera powinien decydować cały okres trwania konkursu a nie tylko sam początek gdzie wtedy miał super forme...

Do góry
#281559 - 17/01/2005 11:54 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Kontra.

A powiedz mi czy wtedy, jak zobaczysz, a bedzie to latwe do zauwazenia, ze ktos w taki sposob postepuje to bedziesz go szanowal??? Bo ja nie...Ktos kto nawet wygra sezon zasadniczy, ale bedzie opstepowal w opisany sposob nie zdobedzie szacunku forumowiczow a o to przeciez tutaj chodzi... A konkurs nie jest dla kasy bo nie ma wpisowego ani zadnych takich (tylko Roxy czeka )))), tylko jest dla prestizu. Ja to tak traktuje i sadze ze wiekszosc jesli nie wszyscy tez.. Mysle ze sporo osob bedzie sledzilo temat konkursowy i uwierz mi nie chcialbym byc w skorze tego ktory zachowalby sie tak jak powyzszym scenariuszu... Nie dajmy sie zwariowac

Pozdrawiam
Dominik


Edited by g00niek (17/01/2005 11:56)

Do góry
#281560 - 17/01/2005 11:55 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:

Jakoś nie podoba mi się z tą stawką z zakresu 1-10, według mnie powinna być stała i niezmienna stawka na każdy typ 10 jednostek! już wyjaśniam dlaczego, dajmy na to, że ktoś wyrobi sobie niezły %yield już po 30 typach konkursowych a póżniej aby to utrzymać będzie walił tylko i wyłącznie typy grane za 1 jednostke i tak aż dobije do limitu 50 typów konkursowych, oczywiście niezależnie od tego czy te typy trafi czy nie jego %yield prajtycznie nie ulegnie zmianie a to troche niesprawiedliwe bo o poziomie danego typera powinien decydować cały okres trwania konkursu a nie tylko sam początek gdzie wtedy miał super forme...



W żadnym wypadku się z Tobą nie zgodzę - co ma piernik do wiatraka?
Przecież nikt nikomu nie zabrania wyrobienia sobie przyzwoitej rentowności. Może to być Pan X, Y czy Z. A jeżeli jesteś na tyle dobry, aby szybko siebie wyforować - to życzmy takim typerom powodzenia, pamiętajmy jednaż że zasada składania typów działa w obie strony i przy wyrobieniu sobię bardzo ujemnego "-"%yield można nie zdążyć nadrobić straconych % i nie załapać się nawet do pierwszej 48. Tak więc nie potrzebnie "szumisz" podobnymi postami. jedyne co można by zmienić to nie max 10j, a zdecydowanie mniej np. 3j na jeden typ. Ale to zostało już ustalone, dlatego dajmy spokój i nie próbujmy gOOńka doprowadzić do rozstroju...
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#281561 - 17/01/2005 12:00 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Ja sie nie zgadzam z lukbojem ze stala stawka. W koncu o wyniku decydowac bedzie caly sezon, jesli ktos jak Ahonen w PŚ w skokach odskoczy od stawki na poczatku, to pozniej moze juz sobie robic co chce...to tak jakbys kazal Ahonenowi wygrywac wszystkie konkursy bo inaczej bedzie niuczciwym zwyciezca.
Konkurs trwa wystarczajaca dlugo (50 typow) ze przypadki pojedynczego szczesliwego trafienia typow zostana wyeliminowane wiec nie ma co nomenklatury komunistycznej wprowadzać.

Pozdrawiam
Giertych

Do góry
#281562 - 17/01/2005 12:04 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
lukboj - ta propozycja zdala by bardzo dobrze egzamin gdyby zostala przeglosowana opcja druga(KRAJANA ) podawania typow. A w tej chwili, raczej nie mozna stawiac na tym samym poziomie typu +12,5 czy innego under'a z typem 1 za 1,45. Nie postawisz przeciez i na jedno i na drugie zdarzenie 10/10. Ty mozesz zagrac jakiegos spread'a 4/10 a ja czysta jedynke 6/10 bo jej bede pewniejszy. A wyjdziemy na tym podobnie. Wydaje mi sie ze chodzi w tej zabawie o pokazanie "swojego" sposobu gry/obstawiania i porownanie go z innymi. Trzeba tak dobierac stawki do mozliwosci wygranej, zeby w dluzszym okresie miec jednak + .
A przy proponowanym przez Ciebie systemie, tez jest obejscie, bo jezeli ktos bedzie mial na poczatku "swietna forme", to ostatnie typy bedzie sobie podawal z kursem 1,1.

lajkonik

Do góry
#281563 - 17/01/2005 12:06 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Ja poszedlem innym tropem niz Krajan i Giertych (bardzje idealistycznym ) Wydaje mi sie ze Wasze argumenty sa duzo lepsze od moich... I dobrze

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#281564 - 17/01/2005 12:18 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

A konkurs nie jest dla kasy bo nie ma wpisowego ani zadnych takich (tylko Roxy czeka )))), tylko jest dla prestizu.




W sumie zgadzam się, konkurs dla kasy nie jest, ostatnio np. wygrałem konkurs z NBA na amerykańskim forum i po tygodniu jeszcze mi tych marnych 50$ nie wypłacili, dlatego przynajmniej tutaj nie będzie z tym problemu:)

PS. g00niek kiedy to na moderatora awansowałeś?

Do góry
#281565 - 17/01/2005 12:54 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Experto wczoraj byl ten sadny dzien Dostalem kosz kwiatow od Conrada i bombonierke od amkwisha Jeszcze zyje znaczy ze trutki nie bylo

Co do tematu nipodawania typow przez kilka dni. W regulaminie napisane jest ze osoba ktora podaje typy w danym dniu jest zobowiazana do podania bilansu ostatniego dnia w ktorym grala i bilansu ogolnego.. Amkwish o to Ci chodzilo? Sadze ze ulatwi to poszukiwanie typow uczestnikow konkursu z poprzednich dni...

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#281566 - 17/01/2005 12:55 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Życzmy sobie nawzajem jednego ,co ma byc sztywne:P ,a nie kursów i stawek.

Zabawa ma byc w założeniu mozliwie jak najwierniejszym obrazem tego,co ma miejsce w realu.
Ja zakładam sobie jakis tam miesięczny zysk.
Jezeli na początku idzie mi nadspodziewanie dobrze,to nie zwiekszam ryzyka,ale własnie daje na luz,gram pod koniec juz lajtowo.
W odwrotnym przypadku bywa gorzej:-),bo trzeba odrabiać,ale wtedy tez nie szaleję,po prostu obnizam poprzeczkę.

Co zaś sie tyczy dobrej i zlej passy.
Gdybysmy sie nauczyli maksymalnie wykorzystywać swoje dobre dni,a jednocześnie byli w stanie powstrzymac sie od grania w te gorsze to moglibysmy powiedzieć,że znakomici z nas wszystkich typerzy:-)

W poprzednim temacie zamiescilem propozycje rozgrywania PO.
Z premedytacją:-) zaproponowałem inne zasady rywalizacji i myslę,ze w ten sposób kazdy bedzie mial okazje sie wykazać,aczkolwiek jeżeli chodzi o mnie,to nie podchodze do tego jak do rywalizacji.

Pozdrawiam

amkwish


Edited by amkwish (17/01/2005 12:55)

Do góry
#281567 - 17/01/2005 12:59 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Experto wczoraj byl ten sadny dzien Dostalem kosz kwiatow od Conrada i bombonierke od amkwisha Jeszcze zyje znaczy ze trutki nie bylo

Co do tematu nipodawania typow przez kilka dni. W regulaminie napisane jest ze osoba ktora podaje typy w danym dniu jest zobowiazana do podania bilansu ostatniego dnia w ktorym grala i bilansu ogolnego.. Amkwish o to Ci chodzilo? Sadze ze ulatwi to poszukiwanie typow uczestnikow konkursu z poprzednich dni...

Pozdrawiam
Dominik




Tia....bombonierka,a niej beczułki z alkoholem - pożarł natychmiast ;-)

Dominik,o to mniej wiecej mi chodziło.
Nie bedzie potrzeby oznaczać dodatkowo w tabeli,jezeli kazdy uczestnik zaznaczy
"bilans z dnia XX.XX"
czyli z ostatniego dnia,w którym wcześniej podawał swoje typy.

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#281568 - 17/01/2005 13:05 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Podchodzisz Ami tak jak każdy w mniejszym czy większym stopniu. Wiadomo cel jest prosty - zarabiać, zarabiać i jeszcze raz zarabiać, a w najgorszym wypadku nie tracić.
Niestety ludzie są tak skonstruowani, że całe ich zycie jest jedną wielką rywalizacją, każdy ma jakieś mniejsze lub większe idee do których stara się dążyć. Co oczywiście nie oznacza, że konkurs jest dla Ciebie (i wielu innych) "grą o życie", czy jakimś tam wielkim wyzwaniem.
Jedno jest pewne - uczestnictwo w konkursie - jest niczym innym jak tylko chęcią pokazania się z jak najlepszej strony (co wcale nie jest dziwne) i próbą przedstawienia swojej osoby jako - w tym przyp. niezłego (może bardzo dobrego) typera.
Gdyby nie ta chęć - napewno nikt z nas nie brał by udziału w tej zabawie. Oby opierała się ona tylko i wyłącznie na zdrowym konkurowaniu - najlepiej z pożytkiem dla całego grona typerskiego - tego sobie i Wam życzę.
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#281569 - 17/01/2005 13:43 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
space Offline
stranger

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 6
Quote:

Regulamin zabawy NBA - typy 2005

..................

18. Zabawa zostaje zakonczona z dniem 22.03.2004.

..................






g00niek - taka mala formalnosc.. powinno byc chyba 22.03.2005. A raczej napewno.

pzdr.

.:space:.

Do góry
#281570 - 17/01/2005 14:08 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Jeszcze w starym roku chyba tkwie... poprawione... Tak poza tym punkt 18 determinuje nam to ze odbeda sie playoffy... Tak autoryatrnie zdecydowalem A tak serio to nie widze tego inaczej, jesli ktos bedzie przeciwko PO to na pewno bedzie to mniejszosc... I nawet zasady Amiego (podoba mi sie ten skrot ))) wydaja sie byc bardzo przejrzyste i w porzadku. Urozmaici nam to zdecydowanie zabawe i rzeczywiscie doprowadzi do sytuacji ze nawet ktos komu nie wyjdzie nasz sezon zasadniczy bedzie mial szanse.. Niemniej oczywiscie propnuje takze wyroznic osobe ktora zwyciezy w "sezonie zasadniczym"

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#281571 - 17/01/2005 17:42 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
lukboj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/05/2002
Postów: 4480
Skąd: Częstochowa
Jeszcze mam taką malutką uwage
play-off bardzo wskazane i nie mam nic przeciwko ale spróbujmy sobie wytłumaczyć czym tak naprawde jest play-off: według mnie jest nagrodą za bardzo dobrą gre w sezonie zasadniczym a tutaj do play-off wchodzą praktycznie wszyscy i nawet Ci którzy będą miec tragicznie ujemni bilans, według mnie do play-off powinno przystępowac mniej osób, dajmy na to mniej więcej połowa (jak w NBA) a więc 24 osoby w chwili obecnej proponował bym aby łapały się na play-off, oczywiście jeśli liczby zgłoszeń dobije do 80-90 to wytyczne amiego o 48 osobach w play-off są jak najbardziej trafne...

POZDRAWIAM
lukboj

Do góry
#281572 - 17/01/2005 18:41 Re: NBA - konkurs - regulamin - zastrzezenia i wnioski
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Po prostu ja bym zrobił tak w playoff. 1 z 32 i ten z miejsca pierwszego ma przewage ilus tam punktów nad tym z miejsca 32, tak jest w podobnych konkursach w USA.

Do góry
Strona 1 z 12 1 2 3 ... 11 12 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, akagi, Zaixi, VVega, wHiTe_StAr, Lukasz111, rafal08, Kura, igea23), 3635 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583929 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07