Strona 10 z 15 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 14 15 >
Opcje tematu
#2714567 - 10/11/2008 01:08 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: weed]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Dzisiaj kilka ciekawych pozycji.

Utah-4 wyglada zachecajaco. NYK z dodatnim bilansem? You dont see that everyday \:\) Po dzisiejszej nocy to powinno sie zmienic. Nie sadze, zeby Knicks dali rade rozpedzonym Jazzmanom. W ostatnim meczu grajac na skutecznosci powyzej 50% ledwo pokonali slabiutkich Wizards, wiec nie sadze, zeby udalo im sie to z o wiele mocniejszymi Mormonami.
Mozna by tez zaryzykowac over, Knicks z zaszczepionym przez D'Antoniego stylem hit'n'run a'la Phoenix powinni rzucic sporo, Utah dolozy o jakies 5-10 oczek wiecej i powinno wejsc.

Mecz z Oklahoma powinien pokazac, czy Atlanta ma jaja czy nie. Paradoksalnie nie jest az tak trudno wygrywac z lepszymi druzynami, kiedy jestes pelen motywacji i masz niewiele do stracenia. Trudniej jednak jechac do slabszej druzyny z przekonaniem, ze i tak sie wygra. Tak dzisiaj wyglada sytuacja Atlanty-4.5 goszczacej u OKC. Maja wszelkie predyspozycje, zeby ten mecz wygrac jesli tylko odpowiednio do niego podejda. Teoretycznie nie powinni miec problemow, no bo jak sie wygrywa na wyjezdzie z Szerszeniami z NO, to dlaczego nie mialo by sie wygrac z Oklahoma, ktora u siebie przegrywa ze slabym Milwaukee??? (pewnie dlatego, ze to cholernie nieprzywidywalna liga...) IMO dadza rade.

Na koniec deser, baaardzo smakowity deser - Detroit podejmuje Boston. Detroit w trakcie przemeblowania, Iverson zagra dopiero drugi raz, nie wiadomo jak bedzie wygladala jego wspolpraca z kolegami w tak wymagajacym meczu. Z drugiej strony klatwa Tlokow, czyli Garnett, ktory zawsze wznosi sie na wyzyny grajac z Detroit. Sercem jestem za Tlokami, tu nie mam watpliwosci, ale chyba jednak Boston wyglada lepiej na obecna chwile. Tutaj jednak wszystko moze sie zdarzyc. Troche przypomina mi sie tutaj wczorajszy mecz Arsenalu(Detroit) z MU(Boston). Arsenal niby slabszy, skazywany przez wielu na pozarcie, ale z racji na odwieczne porachunki z MU wzniosl sie na wyzyny i pokonal rywala po pieknym meczu. Oby dzisiaj sytuacja wygladala identycznie = Tloki + piekny spektakl. Moj typ: TV+piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#2714593 - 10/11/2008 01:13 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Master Flamaster]
Bodzio21 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 3858
Ja dzisiaj krótko bo nie ma czasu
Charlotte pokazało, że mają potencjał (My to wiemy) ale mogą przegrać 20 z Detroit aby wygrać z NOH --> bardo nierówny zespół a dzisiaj mocna defensywa z mocną siłą uderzenia Toronto \:\) Nie wierzę, w przedłużającą się serię porażek tego zespołu, a dzisiaj szansa na zywcięstwo jest --> Calderon, Bosh i O`neal w formie

Sacramento - GSW ? nic nie czytałem o tym meczu, ale trochę na przełamanie GSW, Kings nic nie grają, fatalna defensywa, słaby atak . Przełamali się ostatnio i na razie tyle wystarczy. Nie wiem co z Maegettem ale złapałem 2.3(?) na gości więc licze, że wystąpi \:D ha ha

LA Clippers - Dallas
Ze zdrowym Davisem jest szansa na przełamanie fatalnej passy ale i fatalny jest dla nich kalendarz gier. Dallas to zespół, który u siebie przegrywa 20 pkt z Cleveland aby nast. dnia wygrać w Spurs ( ale ich forma?) dlatego dzisiaj wierze w gospodarzy, którzy już w meczu derbowym czy z Denver pokazali, że potencjał jest i dyscypliną mogą ten mecz wygrać

Atlanta ? za dobry bilans ale grają pięknie (dla mnie) Dzisiaj jeszcze powinni wygrać, widziałem kalendarz i w pierwszą ich porażkę widzę dopiero w Chicago \:\)

Do góry
#2714754 - 10/11/2008 01:58 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Bodzio21]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Los Angeles Clippers @ 2.780

Pora na pierwsze zwycięstwo dla Clippers. Davis i Camby wracają do formy. Z Houston wprawdzie przegrali ale zostawili raczej dobre wrażenie, zresztą z meczu na mecz będą się rozkręcać. Szansa na zwycięstwo jest tym większa, że w Dallas może nie zagrać Josh Howard. Choć znając życie to pewnie zagra, ale kontuzja nadgarstka może nie pozwolić mu na dobrą grę.

Do góry
#2715184 - 10/11/2008 04:50 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Ghost]
marcin332 Offline
addict

Meldunek: 05/03/2008
Postów: 417
Skąd: Katowice
Jazz bez dwilla o wiele słabsze, Ronnie Price jako starter na rozegraniu się zbytnio nie sprawdza, Utah rozpędzone... ale z kim oni wygrali ? ledwo z Denver bez Melo, z Clippers bez Barona dwa razy, i ze słabiutką Oklahoma,jedynie z mocniejszych drużyn to z Portland wygrali ale mecz był w Utah i bardzo męczyli. Knicks wiem że do mocnych drużyn nie można zaliczyć ale widać że jednak ofensywny styl gry służy im bardziej niż styl Isiah Thomasa i myśle że jak na dobrej skuteczności będą trafiać trójki to wygraja dziś ale z tym różnie bywa. Co ciekawe jeśli dzis wygrają następny mecz mają z osłabionymi Spurs w których gra praktycznie Mason i Duncan więc mają szanse nawet na bilans 5-2 co było by sporym zaskoczeniem. \:D Ja dzisiejszy mecz odpuszczam.

Atlanta dzisiaj zagra bez Josha Smitha, swojego najlepszego obrońcy więc może być ciężko.

Maggette raczej też dzisiaj nie zagra ale w miare dobrze zastepuje go Kellena Azubuike, choć i tak gra GSW bez Monty Eliisa coś nie idzie.

Do góry
#2715336 - 10/11/2008 05:36 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: marcin332]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
no i Deron Williams jednak wyszedl na parkiet

Do góry
#2715670 - 10/11/2008 07:28 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Master Flamaster]
marcin332 Offline
addict

Meldunek: 05/03/2008
Postów: 417
Skąd: Katowice
Co Ty piszesz ? przecież go nawet w meczowej 12 nie było wraca dopiero najwcześniej w połowie listopada, ludzie zastanówcie się czasem co piszecie

Do góry
#2715795 - 10/11/2008 08:31 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: marcin332]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
sledzilem transmisje live na sportsline.com i wg nich Williams wszedl na parkiet na minute, popelnil foul i wrocil na lawke. Pewnie sie pomylili, a razem z nimi...

Do góry
#2716420 - 10/11/2008 21:45 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Master Flamaster]
herrena Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2007
Postów: 3609
na sportsline.com często są takie pomyłki, ten live jeżeli śledzisz dokładne statystyki jest do niczego. Zadarza się, że zawodnika którego nie ma, pojawia się w akcji. Williams jest na liście nieaktywnych, więc nie mógł zagrać w tym meczu.

Do góry
#2716488 - 10/11/2008 22:08 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: herrena]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
dawno mnie tutaj nie było \:D

Co sądzicie o typie Boston - Toronto (+8.5) 2 @1.80?

Boston 4 wygrane z rzędu, w tym ta ostatnia po ciekawym meczu z Detroit. Toronto ostatnie 4 mecze w kratke (W, P, P, W). Na wyjazdach Raptors 3-1, Boston u siebie 3-0.

Ciekawym typem wydaje mi się też: C.Bosh (Toronto) PKT 24,5 poniżej @1.80.

Który typ lepiej wybrać?
Pozdro

Do góry
#2717543 - 11/11/2008 08:48 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Koski]
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
last minute

Orlando - Portland over 191 @2.0 [8/10]


typ zagrany przeciwko stastystykom ... przekonalo mnie to ze Orlando nieznacznie ale u przekracza linie 191 na wlasnym parkiecie (w meczach a Portland)
do tego goscie potrafia rzucic na wyjezdzie kolo 90pkt .. Orlando jest wstanie rzucic ponad 100 na wlasnych smieciach
malo czasu zeby pisac cos wiecej .. ogolnie przekonaly mnie wyniki home/away

Do góry
#2718698 - 12/11/2008 00:49 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: kewin]
FIQU Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 1886
Skąd: Bydgoszcz/Peterborough
New York (4-2) at San Antonio (1-4)
Tony Parker G Early Dec - Ankle - 11/8/08
Manu Ginobili G Early Dec - Ankle - 9/30/08


T.Parker juz poprzednim meczu zszedl szybko (4pkt.) i SA przegralo. Dzisiaj tez nie bedzie wstanie grac...
wiec kursy na NY sa zachęcające:

1.91 NY Knicks v SA Spurs +3.5
2.34 NY Knicks v SA Spurs

Do góry
#2718795 - 12/11/2008 01:29 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: FIQU]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Chciałem zauważyć, że wczoraj weszły same plusowe spready. Dzisiaj wydaje mi się, że będzie trochę inaczej. Ale jeden plusowy zagram na pewno.

Utah Jazz (+5) @ 2.000

Nie bardzo rozumiem kursy na ten mecz. Utah gra bardzo dobrze, nie gra wprawdzie Deron, ale i tak wydaje mi się, że pod względem formy przewyższają Sixers. Phila ma dwa zwycięstwa, ale z kim? Z Sacramento i Knicks.

Kibice tej drużyny wyraźnie piszą, że ich gracze są bez formy.

"Until further notice, I expect this team to suck."

"I haven't been able to narrow our struggles down to one problem, but tonight I noticed an attitude change in our team, as opposed to last year. Last year, we came out with energy every game, for 48 minutes. We embraced the underdog role and out-hustled our opponents with our young, hungry, athletic guys. This year I feel like we are playing with way too much confidence. We are trying to make SportsCenter with fancy passes and alley-oops on every fastbreak. We just look like a team that expects to win now, and it's not happening. I don't know how to fix it either."

Jednym zdaniem, przerosła ich rola faworytów i pajacują zamiast grać (z wyjątkiem bardzo chwalonego Thaddeusa Young'a).
Może się jednak przełamią, grają w końcu w swojej hali, ale mam nadzieję, że jednak nie dzisiaj.


Jeszcze kilka ciekawych meczów, ale to później. Coś temat przycichł...

Do góry
#2718802 - 12/11/2008 01:32 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Ghost]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: Ghost
.

Utah Jazz (+5) @ 2.000

Nie bardzo rozumiem kursy na ten mecz. Utah gra bardzo dobrze, nie gra wprawdzie Deron, ale i tak wydaje mi się, że pod względem formy przewyższają Sixers. Phila ma dwa zwycięstwa, ale z kim? Z Sacramento i Knicks.


tylko ze w Utah niezagra Okur ktory polecial do Turcji \:\)
jakis under w tym meczu niewyglada zle \:\)

Do góry
#2718852 - 12/11/2008 02:07 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: jarko 33]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: jarko 33
Originally Posted By: Ghost
.

Utah Jazz (+5) @ 2.000

Nie bardzo rozumiem kursy na ten mecz. Utah gra bardzo dobrze, nie gra wprawdzie Deron, ale i tak wydaje mi się, że pod względem formy przewyższają Sixers. Phila ma dwa zwycięstwa, ale z kim? Z Sacramento i Knicks.


tylko ze w Utah niezagra Okur ktory polecial do Turcji \:\)
jakis under w tym meczu niewyglada zle \:\)


Ghost tylko zauwaz ze Ci wlasnie Knicks-i wygrali z Utah 107-99 ;\) dzisiaj jak dla mnie Phila win ( ja osobiscie zagralem z ujemnym handi -10 po kursie 2,90 i mysle ze jest duza szansa) biorac pod uwage falstart jaki zaliczyli , musza zaczac wygrywac bo sklad maja bdb! 76-ers

Do góry
#2719056 - 12/11/2008 03:11 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Marian]
kolbi Offline
addict

Meldunek: 05/11/2006
Postów: 445
6-5-0

Knicks @ Spurs
Albo się nie znam, albo kurs na Nowojorczyków jest za wysoki. Knicks to już nie ta drużyna, która dostawała baty za czasów kołcza Thomasa, pod wodzą D'Antoniego spisują się lepiej. Obecnie 3 wygrane z rzędu i choć przeciwnicy nie byli z najwyższej półki, to Ostrogi by tych meczy nie wygrały ;\) Spurs jak na razie wygrali tylko z Wilkami i to po 2 dogrywkach i dzięki fantastycznej grze Parkera, którego dzisiaj zabraknie. Tylko Duncan i Mason trzyma równy poziom gry, reszta to dno z Bowenem i Finleyem na czele.
Patrząc na wyjazdowe mecze Knicks z tego sezonu idzie im średnio, ale dzisiaj powinni sobie poradzić. Ja zagram bezpieczniej z hc.
NY +4

Lakers @ Mavs
Lakers póki co idą jak burza i nie zanosi się, aby Mavs mogli się im przeciwstawić. Oglądałem drugą połowę meczu HOU-LAL i Jeziorowcy robili co chcieli. Dallas tylko 2 wygrane jak dotąd i to ze słabymi rywalami. Tylko Nowitzki i Kidd grają równo, w kratkę gra Terry, podobnie jak Howard, który dzisiaj raczej nie zagra. Lakers to zespól pełną gębą, dobra s5 + szeroka ławka rezerwowych, liczę, że po dzisiejszej nocy ich bilans będzie wynosił już 6-0.
LAL -5,5

Do góry
#2719180 - 12/11/2008 03:53 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: kolbi]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Do gry w Jazzmenach ma dziś wrócić Deron Williams, świeże info.

Originally Posted By: Salt Lake Tribune
PHILADELPHIA - A little more than three weeks after he sprained his ankle in an Oct. 18 preseason game, Deron Williams is expected to make his return for the Jazz in Tuesday night's game against Philadelphia.
Williams told Jazz coach Jerry Sloan that he intended to play, although Williams later told reporters he would be a game-time decision. Williams averaged 37.3 minutes for the Jazz last season, but Sloan said he would be used "sparingly" against the 76ers.
"I'm probably not going to play 40 minutes tonight. I don't think my wind or my ankle" will allow it, Williams said at the pregame shootaround. "The problem with playing games is that, at the same time, it's not good to sit out because then the ankle gets stiff.
"I don't know what coach has in store. If I play, we'll find out."
Sloan said he also would give 19-year-old rookie center Kosta Koufos his first NBA start with Mehmet Okur having traveled to Turkey to attend to a family illness. Koufos has played in only two of the Jazz's six games so far, for a total of seven minutes.
"If nothing else, he deserves a chance because he's worked hard every single day," Sloan said. "There hasn't been a day that he hasn't worked hard in practice. Whatever drills we have him do, he gives you full effort on every one of them.
"Let him have a chance to play. We're shorthanded. He's probably as capable as anybody we could put out there right now."
The Jazz will have only 11 players in uniform, including Williams.
Okur has taken leave, Jarron Collins is still recovering from a right elbow injury and Kyrylo Fesenko had to fly to Toronto to resolve a visa issue.
The Jazz were insistent that Koufos keep his visa appointment, even though his representatives believe the opportunity for the second-year center to play in Okur's absence was of even greater importance.
Williams, meanwhile, will have missed six games with the second-degree ankle sprain, which he suffered when he landed on the foot of Chicago guard Derrick Rose while landing on a three-point attempt.
Williams said he was uncertain how he would handle the Jazz's stretch of four games in five nights to finish this trip - "That I don't know. We've got to see how it feels after the game" - and acknowledge there was "a little bit" more urgency to return with Okur out.


Niby Sloan mówi że go będzie używał "oszczędnościowo", ale chyba każdy wie jak to wygląda, zwłaszcza jeśli nie będzie dużego prowadzenia albo dużej straty Jazz - jak się D-Will będzie dobrze czuł, to będzie grał do oporu i tyle.

Do góry
#2719693 - 12/11/2008 06:51 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Ghost]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Originally Posted By: Ghost
Chciałem zauważyć, że wczoraj weszły same plusowe spready.

Dzisiaj licze na podtrzymanie tej passy i przede wszystkim stawiam na Sacramento +7,5. Ich dzisiejszy rywal to Detroit, które od początku rozgrywek nie błyszczy. Co więcej od czasu kiedy do Tłoków dołączył Iverson spodziewam się ich systematycznego regresu. Dlatego też mając na uwadze, że w dwóch poprzednich latach wygrywali gospodarze licze na powtórkę w wykonaniu Sacramento.

Do góry
#2719736 - 12/11/2008 07:29 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Valverde]
Bodzio21 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 3858
Originally Posted By: Valverde
Originally Posted By: Ghost
Chciałem zauważyć, że wczoraj weszły same plusowe spready.

Dzisiaj licze na podtrzymanie tej passy i przede wszystkim stawiam na Sacramento +7,5. Ich dzisiejszy rywal to Detroit, które od początku rozgrywek nie błyszczy. Co więcej od czasu kiedy do Tłoków dołączył Iverson spodziewam się ich systematycznego regresu. Dlatego też mając na uwadze, że w dwóch poprzednich latach wygrywali gospodarze licze na powtórkę w wykonaniu Sacramento.
Nie zgodzę się z tą analizą. Detroit potrafiło grać bez Billupsa/Iversena jak w spotkaniu z Bobcast (prawie +20pkt) Porażka z Bostonem to jednak już inna sprawa. Grają mocną, żelażną koszykówkę. W formie jest Prince a Kings to jeden z najgorszych teraz zespół w NBA, nie bronią w a ataku też bez jakieś koncepcji. Porażki druzgocące w tym sezonie jak w 76ers o tym dobitnie świadczą. Aczkolwiek spready mają to do siebie, że nie wykluczone, że 7 pkt styknie, jednak dla mnie "2" za 1.6 złapana w naziemnym jest izzy

Do góry
#2719763 - 12/11/2008 08:33 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Bodzio21]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Chicago Bulls (-4) @ 1.909

Długo się zastanawiałem czy zagrać przeciw Atlancie. Hawks wielu zaskoczyli swoją świetną postawą, ale też ich zwycięstwa nie były przypadkowe. Mocna defensywa i jak zawsze niesamowity Joe Johnson doprowadziły ich do bilansu 5-0. Jednak brak Josha Smitha, uznawanego za najlepszego defensora tej drużyny może być bardzo widoczny. Oklahomę jeszcze ograli, ale z mocniejszym teamem będzie kłopot. Ben Gordon w wysokiej formie, Derrick Rose też sobie nieźle radzi. Przydałby się jednak Gooden, który nie wiadomo czy dziś wystąpi. Tak czy siak postanowiłem zaryzykować na Bulls.

Do góry
#2719767 - 12/11/2008 08:53 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Ghost]
marcin332 Offline
addict

Meldunek: 05/03/2008
Postów: 417
Skąd: Katowice
Ghost,Utah gra bardzo dobrze ? no ale z kim oni wygrali ? jedynie z Portland z silniejszych drużyn, przecież do meczu z Knicks nie było na nich kursu większego niż 1,4 nawet.W dodatku Koufos za Okura dzisiaj gra, Ja tam stawiam na Phile.
Quote:
Dzisiaj licze na podtrzymanie tej passy i przede wszystkim stawiam na Sacramento +7,5. Ich dzisiejszy rywal to Detroit, które od początku rozgrywek nie błyszczy. Co więcej od czasu kiedy do Tłoków dołączył Iverson spodziewam się ich systematycznego regresu. Dlatego też mając na uwadze, że w dwóch poprzednich latach wygrywali gospodarze licze na powtórkę w wykonaniu Sacramento.
Tak, tylko ze w Sacramento nie zagra ich najlepszy zawodnik Kevin Martin, będzie ciężko o ten handicap

Do góry
Strona 10 z 15 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
20 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu, pacyfista, VVega, burbon, ANZELMO, DePito, rymoholik, ElNinho[mmdea], kemp, Zaixi, Huberthg, Sony, 11kera11, Ojro, Lukasz111, Sensei, Green Arrow, forty, armado1), 3328 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585575 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07