Strona 3 z 15 < 1 2 3 4 5 ... 14 15 >
Opcje tematu
#2694958 - 01/11/2008 01:21 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Thingol]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Orlando Magic @ Memphis Grizzlies

Oba zespoly zaczely od porazek nowy sezon. Szczegolnie rozczarowali Magicy, ktorzy po 6-1 w preseason byli sporym faworytem w domowym meczu przeciwko Atlancie, a mimo to nie zdoalali wygrac. Dobre wyniki przedsezonowe daja jednak do myslenia, ze mecz przeciwko Hawks byl tylko wypadkiem przy pracy.

Memphis maja utalentowany, lecz mlody zespolu, z nieduzym personalnym doswiadczeniem w NBA. Glownie opierac sie beda na Gay'u i debiutujacym Marcu Gasolu. Duze nadzieje pokladane tez w innym mlodziku, takze rookiem, jak w przypadku Hiszpana, O.J. Mayo. Poza tym nie widze w ich zespole zawodnika, ktory moglby nawiazac walke z D. Howardem na tablicach, a ich obrona wyglada dosc mizernie.

Po fallstacie w pierwszym meczu, Magic musza szukac pierwszej wygranej na obcym terenie. Mysle, ze przyjdzie im to spokojnie w Memphis, gdzie w zeszlym sezonie poradzili sobie z rywalem az w stosunku 112:85, a sa i spore szanse, ze pokryja 6-punktowy spread wystawiony przez buki.


Orlando Magic -6 1.917 Pinnacle

Do góry
Bonus: Unibet
#2694982 - 01/11/2008 01:32 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Kieras]
marcin332 Offline
addict

Meldunek: 05/03/2008
Postów: 417
Skąd: Katowice
Wiem że Stack nie jest beznadziejnym graczem ale jest on już po prostu stary i nie gra tak świetnie... Mavs myślę wejdą do PO bez problemów ale potem pewnie przegrają z jedną z druzyn które wcześniej wymieniłem.
Co do typu na dzisiaj to zagram:
Philadelphia 76ers over 112,5 1,85
Phila w pierwszym meczu przegrała z Raptors choć początkowo Dalembertowi i Brandowi udawało się dobrze bronić Bosha i Oneal'a, potem coś się posypało i obaj wysocy Raptors zagrali niezle mecze a w dodatku bardzo dobrze funkcjonował obwód Toronto.
Dzisiaj Phila bedzie miała okazje zrehabilitować się za ostatni mecz a przeciwnik do tego idealny bo NY Knicks którzy którzy po zmianie trenera grają ładnie dla oka "up tempo" ale praktycznie bez obrony, w pierwszym meczu z Heat rzucili 120 a stracili 115, a że Phila ma lepszą ofensywę od Heat to pewnie wrzuci im jeszcze więcej. Do ofensywy Knicks jakoś nie mam zbytnio zaufania po tym jak w jednym meczu preseason nie trafili 28 trójek, i obrona Phili też niczego sobie więc lepiej zagrać na over 76ers.

O reszcie meczy sobie odpuszcze pisanie bo na niektore sa male kursy a niektore to dal mnie typowe no-bet, jak np. Denver bo Melo zawieszony a Baron i Kaman pewnie zagraja lepiej niż ostatnio a Portland pomimo tego że bez Odena to i tak mają niesłaby skład, a Spurs bez Gino to jednak nie to samo, i pewnie Parker nie zagra znowu takiego dobrego meczu jak z Suns bo tutaj obrońcy są jednak lepsi a Nash zawsze łatwo daje się ograć Parkerowi.

Do góry
#2695761 - 01/11/2008 05:54 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: marcin332]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
dzis overek w kanadzie \:\)
wojownicy ze zlotego miasta to "slabsza kopia" slonc z najlepszych lat pod wodza Mike d'Antoniego graja szybko bez obrony a kanadyjczycy potrafia tez wrzucic "pare pktow" ;\)

Do góry
#2695785 - 01/11/2008 06:09 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: jarko 33]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Zgadza sie jarko \:\)

Natomiast mam poważne wątpliwości odnośnie overa Phili ... 112,5

Szalonym trzeba byc żeby grac taki over bo Phila to jedna najgorzej rzucających ekip w lidze, ok defensywa jak najbardziej na plus, w tym sezonie ponownie powinien to byc ich podstawowy atut ale zdobywanie pkt z dystansu to ich zmora po odejsciu AI. Rzuty za "3" pratycznie dno co potwierdza ich poprzedni mecz ( 5/20 ) i nie sądze by nawet dziadek Marshal im w tym pomógł ... Na tablicach beda dominowac bez watpienia w koncu maja E.Branda ;\) ale to pewnie za malo żeby zdobyc 112,5 oczek

Do góry
#2695837 - 01/11/2008 07:03 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Thingol]
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
wczoraj 1:0 +90.9
ogolnie 2:2 [-19.8]

na dzis dwie propozycje
[1 kwarta]
05/ Memphis - Orlando over 48 @1.935 [10/10] Pinn
06/ Boston - Chicago over 48 @1.887 [10/10] Pinn

co tu duzo pisac .. chlopaki maja rzucac i tyle \:D jeszcze za mało informacji na temat druzyn z wiadomych powodow .. typy raczej na tak zwana czutke ;\)

Do góry
#2695908 - 01/11/2008 09:26 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Stoin]
marcin332 Offline
addict

Meldunek: 05/03/2008
Postów: 417
Skąd: Katowice
Nie rozumiem dlaczego szalonym ? Przecież napisałem dlaczego wole zagrać over 76ers niż over na cały mecz i jak się okazało miałem racje ofensywa Knicks zawiodła a defensywa zagrała tak jak oczekiwano.

Do góry
#2696097 - 01/11/2008 18:31 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: marcin332]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Dzisiejsza porcja spotkań:


Może w najbliższym czasie znajde czas by choć napisać czasami kilka zdań ;\)

Do góry
#2696125 - 01/11/2008 18:58 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Platini]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
No to moze ja zaczne dzisiejsza dyskusje \:\) Chciałbym zaproponować na poczatek typ na Over w meczu Phoenix z Portland. Linia jaka została wystawiona przez buki w granicach 191 punktów wydaje mi sie zdecydowanie za niska. Phoenix jak kazdy dobrze wie nie słynie raczej z obrony a z ataku , dobrze radza sobie przy wyprowadzaniu szybkich akcji toteż mniejsza wage przykładaja do obrony a Portland jak sie im pozwoli grać to tez swoje punkty powinni dołozyć. Wczoraj przypomne rzucili San Antonio Spurs 100 puntów co w efekcie dało im zwyciestwo w tym meczu i podbudowało morale druzyny. Widać , że po falstarcie z Lakersami (tylko 76 pktów po stronie Blazers co pewnie tez ma wpływ na tą w moim mniemaniu niska linie na dzisiejszy mecz) gdzie praktycznie mecz rozstrzygnał sie w pierwszej połowie gracze Trail Blazers sie juz otrzasneli i teraz powinno być juz tylko lepiej. Wydaje mi sie ze wynik w okolicy 100 punktów tak jak wczoraj dzis tez jest w ich zasiegu. Natomiast Phoenix jezeli chce wygrac ten mecz poprostu bedzie musiało robić to co potrafia najlepiej czyli atakować wiec tez granica 100 punktow powinna zostac przez nich przekroczona. Jak to sie ma do tej naszej linii 191 punktow? No jak dla mnie zdecydowanie over. \:\)
Gorąco zapraszam do dyskusji nad reszta spotkań , ja tez postaram sie później napisać jeszcze moje przemyslenia co do innych meczów. Pozdrawiam

Do góry
#2696177 - 01/11/2008 19:44 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Misiaski]
Thingol Offline
member

Meldunek: 24/08/2007
Postów: 148
Skąd: Toruń
New Orleans - Cleveland (+4) 2

Wydaje mi się, że to spotkanie będzie wyrównane o ile Cavs nie wygrają, a to z tego względu, że NO zaczynają mieć problemy z kontuzjami. Najpierw z Suns nie wystąpił Chandler, a podczas spotkania w Pheonix kostkę skręcił Peja i jego występ jest wątpliwy. Cleveland pokazało dobrą koszykówkę w Bostonie i porażka była minimalna. Kluczem do zwycięstwa będzie dobra skuteczność LeBrona ale bez zbytniej brawury, oraz dobra obrona w rzutach za 3 przeciwko Poseyowi, Petersonowi i Butlerowi, właśnie Ci zawodnicy wybili z głowy zwycięstwo Pheonix w czwartej kwarcie. Kawalerzyści są też wstanie zablokować poczynania Westa, szczególnie jego pewny rzut z pół dystansu. Na dodatek Szerszenie debiutują w tym sezonie u siebie, a to może być nieco tremujące.

Do góry
#2696544 - 01/11/2008 22:32 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Thingol]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Nuggets - Lakers

Dwie drużyny nastawione na ofensywę. Ponadto do szeregów gospodarzy po dwómeczowym zawieszeniu wraca Carmelo Anthony, co w znaczącym stopniu powinno polepszyć siłę uderzeniową drużyny z Denver.

W dotychczasowych dwóch meczach Nuggets zdobywali po 94pkt(@UTA, @LAC)-w regulaminowym czasie gry. Myślę, że dzis przed własną publicznością i wzmocnieni powrotem Melo powinni zaliczyc trzycyfrówke, a że Lakers nie powinni 'odstawać' od tego poziomu...

OVER 209

Do góry
#2696579 - 01/11/2008 22:45 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Big Ben]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Jestem ciekaw czy są osoby, które złapały wczoraj w milenium Lakersów po @2.00 ?

Do góry
#2696646 - 01/11/2008 23:09 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Zabielany]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Zabielany
Jestem ciekaw czy są osoby, które złapały wczoraj w milenium Lakersów po @2.00 ?

to byl kurs na ml ? dzis jest 1,25 na lakers w Pinnacle co uwazam za zenujaco niskie jak na mecz wyjazdowy, sprobuje chyba denver, tym bardziej ze zagra Melo

Do góry
#2697149 - 02/11/2008 01:48 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: globus]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Oprocz podanego powyzej typu na over Phoenix z Portland postanowiłem podzielić sie przemysleniami co do jeszcze innych meczów... może to ozywi jakas dyskusje \:\)

No wiec tak:
Atlanta - Philadelphia
Wydaje mi sie , że warto tutaj zagrać na 76ers , stworzyła sie w Philadelphii ciekawa druzyna... może jeszcze nie jest tak dobrze zgrana ale wydaje mi sie , że z taka drużyną jak Atlanta juz teraz mają spore szanse sobie poradzić a kurs w okolicach 2.40 choćby w Betssonie jest wart ryzyka. Skłaniałbym sie w tym meczu także do overa... może nawet bardziej niż do grania ML zachecam do takiego rozwiazania. Phila wczoraj 116 punktów z Knicks , Atlanta w swoim pierwszym meczu dość łatwo aczykolwiek niespodziewanie wygrała z Orlando (co prawda Magic poki co zawodza ale i tak wielkie brawa dla ekipy Hawks sie należą. ) rzucajac im na wyjezdzie 99 punktow... na dzisiejsze spotkanie mamy linie 193.5 .. wiec wydaje mi sie ze jest ona spokojnie do przeskoczenia \:\)

Detroit - Washington
Skłaniałbym sie w tym meczu do zagrania na Detroit i to zdecydowanie. Swój typ opieram głownie na słabości zespołu z Waszyngtonu który w tym sezonie całkowicie mnie nie przekonuje. Widziałem ich mecz z New Orleans w meczu przedsezonowym i to co tam grali Czarodzieje to woła o pomste do nieba. Brak obrony , brak kocepcji na akcje no poprostu brak wszystkiego. Samo to że przegrywali w pewnym momencie jak dobrze pamietam chyba 45-9 mowi wszystko . Potem Hornets odpuscili dlatego nie doszło do blamazu. W pierwszym meczu Wizards ulegli niezbyt mocnej druzynie New Jersey u siebie roznica 10 punktów i dzisiaj na wyjezdzie w Detroit przewiduje jeszcze wieksza roznice punktowa na niekorzyść Czarodzieji.
Tak wiec Detroit - 10.5 pkt

Warto tez moim zdaniem zastanowić sie nad dodatnim handicapem na
Memphis. Patrzac na gre Byków za wiele dobrego powiedziec sie raczej nie da , co prawda ogladałem tylko poczatek ich wczorajszego meczu z Bostonem no i nie przekonali mnie... co prawda pewnie ktos powie 'no ciezko zeby przekonali jak grali z mistrzami' ale dostrzegłem w ich grze wiele chaosu i miałem wrazenie ze nie kazdy na boisku wiedział co ma robić.
Memphis natomiast podbudowane zwyciestwem nad Orlando mogą moim zdaniem pokusic sie o niespodzianke i pokonac Chicago po ktorych spodziewałem sie lepszych nie tyle wyników (bo te poki co do katastrofy nie naleza) co gry. Dlatego handi +8.5 pkt Grizzlies

Do przemyslenia jeszcze wydaje mi sie under Orlando z Sacramento (linia około 200 pkt), choć tu sie boje ze jednak Orlando sie przebudzi i od poczatku podyktuje ostre tempo chcąc odnieść wkoncu pierwsze , przekonywujace zwyciestwo.
Pozdrawiam .

Do góry
#2697233 - 02/11/2008 02:30 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Misiaski]
wojciechq Offline
veteran

Meldunek: 01/12/2007
Postów: 1365
Skąd: CB
ja proponuję grać CAVS z handi.
porownajmy oba teamy: na jedynce mamy: u Kawalerzystow- Mo - solidnego, potrafiacego rzucic i niekonwencjonalnie rozegrac akcje Szerszenie - to fenomenalny Chris Paul (CC 0:1 NOH), dwojka to: D. West - chlopak o bardzo dobrym rzucie, do niedawna typowa jedynka, teraz przesuniety na dwojke, Hornety to M P - zawodnik dosc nieobliczalny, potrafiacego zagrac rewelacyjnie, ale takze beznadziejnie(CC 1(1):(1.5)0.5 NOH) trojka - Cavs - nie trzba przedstawiac, NOH - Peja, genialny 'za czy', ale roznie to z nim bywa, nie ma porownania do Lebrona (CC 1(2):(1.5)0 NOH),pozycja nr 4 - Big Ben - 5 blokow w ostatnim meczu z Bobcats potwierdza, ze ten facet to wciaz jeden z najlepszych obroncow w calej lidze,duzo gorzej wyglada atak, Orlean - D. West - swietna 4, dobry rzut, pewna reka, dobra zbiorka(CC 0.5(2.5):(2.5)1 NOH) i na koniec piateczka czyli: Z - bardzo solidny, litewski center, na ktorego punkty i zbiorki zawsze mozna liczyc a z drugiej strony (prawdopodobnie) T. Chandler - dobra zbiora, ladnie w obronie, nieco gorzej w ataku (CC 1(3.5):(3.5)1 NOH) porownujac Cavs z NOH otrzymujemy wiec wzgledny remis. skoro meczyk w Nowym Orleanie, nalezaloby dodac to pol punktu Szerszeniom, ale jeli mozemy zagrac Cavs z handi - grajmy, powinni dac rade. byli blisko wygranej w Bostonie, ale beznadziejnie pudlowali z osobistych. tym razem jest realna szansa na zwycieswto, ale dla bezpieczenstwa proponuje zagrac Cavs +5.5

Do góry
#2697245 - 02/11/2008 02:34 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: wojciechq]
wojciechq Offline
veteran

Meldunek: 01/12/2007
Postów: 1365
Skąd: CB
sorry, ze post pod postem - mi rownież chodzi po głowie Memphis z handi oraz Minnesota z handi. obydwie druzyny to juz nie pionki do bicia, jak w zeszłym sezonie, mogą sprawiać niespodzianki, a na pewno będą walczyć.
poza tym warta rozważenia czysta jedynka (ew hd -1.5) na BUCKS

Do góry
#2697247 - 02/11/2008 02:35 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Misiaski]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Sporo ciekawych zdarzeń na dzisiaj.

Indiana - Boston
Pacers nie dość, że kadrowo ustepują Celtics, to dodatkowo w dzisiajszym starciu w ich szeregach zabraknie Mike'a Dunleavy'ego, Jamaala Tinsley'a oraz Travisa Dienera. Szczególnie brak dwóch pierwszych, to spore osłabienie, dlatego też gram Boston w każdej możliwej kombinacji (ML, HC etc.)

Milwaukee - Toronto Raptors
Ekipa z Kanady bardzo dobrze zainaugorwała sezon. Jednak nie powinno to być zbyt wielkim zaskoczeniem, gdyż ekipa Raptors jest konsekwentnie budowana już od dobrych kilku lat. Przed obecnymi rozgrywkami pozbyto się szalonego rozgrywającego Forda wzmamian angażując J. O'Neala. Dzięki temu siła podkoszowa ekipy z Toronto jest naprawde spora (a jest jeszcze wchodzący z ławki Bargnani). Na obwodzie również jest nie najgorzej, dlatego też spodziewam się po Toronto jeszcze niejednej niespodzianki. Dzisiaj liczę, że uporają się z Milwaukee. Gospodarze to ekipa co najwyżej solidna, i choć pierwsza piątka jeszcze jakoś wytrzymuje porównania z Raptors, tak ławka wygląda już zdecydowanie ubożej.

New Orleans - Cleveland
Na to spotkanie z pewnością warto zwórcic uwagę na spodziewane absencje w ekipie gospodarzy: Peja Stojakovic (Out) Tyson Chandler (Doub). Dla gości otwiera się szansa na wygraną, choć z drugiej strony należy pamiętać, że gdzie jak gdzie, ale w Nowym Orleanie o korzystny wynik jest niezwykle cięzko. Dlatego też zamiast gołej dwójki wolę pobrać jakiś dodatni HC.

Charlotte - Miami
"Żary" wyraźnie odzyskały formę i pod dowództwem Wade'a będą się liczyć w walce o awans do play-off. Jednak w starciu z Bobcats łatwo z pewnością nie będzie. Ekipa z Charlotte przyzwyczaiła już w poprzednich sezonach, że na własnym parkiecie spisuje się dużo lepiej. Mimo to wydaje mi się, że warto spróbować Miami, w szczególności w sytuacji kiedy buki widzą w tej ekipie doga. Wade, Marion, Haslem, No. 2 draftu Beasley, to naprawdę dobrzy gracze i gdyby nie problemy z obsadą PG goście mieliby naprawdę niezłą paczkę, a ja mógłbym zagrać ten typ konkretniej. A tak stawka niska.

Do góry
#2697356 - 02/11/2008 03:03 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Valverde]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: Valverde

Charlotte - Miami
"Żary" wyraźnie odzyskały formę i pod dowództwem Wade'a będą się liczyć w walce o awans do play-off. Jednak w starciu z Bobcats łatwo z pewnością nie będzie. Ekipa z Charlotte przyzwyczaiła już w poprzednich sezonach, że na własnym parkiecie spisuje się dużo lepiej. Mimo to wydaje mi się, że warto spróbować Miami, w szczególności w sytuacji kiedy buki widzą w tej ekipie doga. Wade, Marion, Haslem, No. 2 draftu Beasley, to naprawdę dobrzy gracze i gdyby nie problemy z obsadą PG goście mieliby naprawdę niezłą paczkę, a ja mógłbym zagrać ten typ konkretniej. A tak stawka niska.


Właśnie też się zastanawiałem nad tym meczem. Miami zagrało ostatnie spotkanie naprawdę znakomicie. A co do problemów z PG, to chyba nie do końca tak jest. Owszem, Chris Quinn, który miał być starterem zawodzi, ale za to bardzo chwalony jest Mario Chalmers (jak na razie nawet bardziej niż Beasley). Zacytuję ustęp z artykułu w Miami Herald:

"Just about everything went right for the Heat. They played swarming defense, helping fuel the offense. They created 25 turnovers and had 15 steals and eight blocks. This was a team win, with every Heat starter contributing. Rookie Mario Chalmers didn't score a lot but he was a key reason the Heat made its second-quarter run that allowed the Heat to take a 49-31 halftime lead."

I jeszcze fragment z bloga Heat:
"Mario freakin' Chalmers. I'm sorry I doubted you....()That's what we're looking for. Thus ends the Chris Quinn era."

Także liczę, że podbudowani efektownym zwycięstwem, dadzą dziś radę Bobcats.

Miami Heat (+3) @ 1.926

Do góry
#2697440 - 02/11/2008 03:23 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: Ghost]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
Witam,

Ja nie potrafię tak jak Wy uargumentować każdego spotkania z osobna, gram NBA na podstawie statystyk, braków osobowych, ostatnich spotkań.. No i własnego nosa ;\)

Na dziś wybrałem:

*BOS Celtics v IND Pacers -6.0/+6.0 1 1.91

Boston zdecydowanie lepszym zespołem, mysle, ze hc -6 spokojnie do przeskoczenia.


*SAC Kings v ORL Magic +10.0/-10.0 1 1.91

Obie drużyny zanotowały po dwie porażki. Pewnie Orlando dziś wygra, ale w obecnej formie jakoś nie wierze w wynik różnicą 10 oczek..


*CLE Cavaliers v NO Hornets +3.0/-3.0 1 1.91

Przyłączam się do innych opinii.. Mysle, że warto grać Cavs +3.
No i należałoby wreszcie przerwać tą świetną passe.. Jesli dobrze pamietam to 7 win w preseason + 2 w lidze..

*MEM Grizzlies v CHI Bulls +8.5/-8.5 1 1.91

Jakos nie widze zwyciestwa Bykow 9 punktami.. MEM pokonalo Orlando, a to jak dla mnie duzy plus na ich korzysc w konfrontacji z Chicago.

*LA Lakers v DEN Nuggets -8.5/+8.5 2 1.91

Denver u siebie mialoby przegrac 9 pkt..? LA jest po dwoch wyraznych winach, ale dzis beda mieli ciezko. Bardziej prawdopodobne dla mnie +8,5 dla Denver.

*WAS Wizards v DET Pistons +10.0/-10.0 2 1.91

Tu pojde za glosem wiekszosci.

*GS Warriors v NJ Nets +5.0/-5.0 1 1.91

Licze na walke Goldenow po dwoch porazkach. Bedzie wyrownany mecz.

Pozdrawiam.

Do góry
#2697482 - 02/11/2008 03:36 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: wwwujek]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
ja gram dzis denver +8,5 - wlasna hala, powrot melo - handi zdecydowanie za wysokie
NJ Nets ml, nie sadze aby Warriors podjeli znow taka walke, mysle ze po 2 wyrownanych przegranych ciezkich meczach morale im spadnie;
do tego dokladam phoenix ml
moze tez sprobuje miami ml

Do góry
#2697545 - 02/11/2008 04:00 Re: NBA - sezon 2008/09 cz.1 [Re: globus]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: globus

NJ Nets ml, nie sadze aby Warriors podjeli znow taka walke, mysle ze po 2 wyrownanych przegranych ciezkich meczach morale im spadnie;


Przestań \:\)

Mało kiedy druzyna z zachodu kończy wyjazdy na wschód z zerowym dorobkiem.
Nets niczym specjalnym nie imponują ,zdecydowanie wiecej atutów widze po stronie GS.
Ostroznie ,a więc z handi +5,0 ,ale stawka wysoka.

Denver ...over i tu nie ma się nad czym zatrzymywac.

Na trzecim singlu Celtics z handi.

Do góry
Strona 3 z 15 < 1 2 3 4 5 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, VVega, ANZELMO), 3296 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584158 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07