Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#261061 - 25/11/2004 23:03 Re: NBA - 25.11.2004
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Najwyższy czas podać ostateczne typy.

IND - MIN over 182,5
IND - MIN over 92,5 HT

Ogladałem ich pierwszy mecz w tym sezonie,wtedy Indiana wykorzystała gościnność Wolves i wygrała 102-101.
Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu,po prostu Pacers pokpili sprawe w końcówce i zrobił sie "styk".
Mecz wygrał Jermaine O'Neal,który był tego dnia nie do zatrzymania (chyba zagrał jeden z najlepszych meczów w karierze).
Dziś Indiana jest słabsza(to oczywiste) i IMO nie moze podjąć walki w defensywie.
Tak więc ich jedyna nadzieja jest to,że rzut bedzie siedział.
Minnesota,jeżeli będzie miała wynik na styku,to pewnie sie dostosuje:-),przynajmniej w pierwszych 2 kwartach.
Jeżeli choć w jednej ćwiartce 1 połowy wpadnie 55pts(a na to własnie liczę) to powinno byc dobrze.
Stawke dzielę po 50%.

LAC - NJ 2 (+9,5)
LAC - NJ 2 (+5,5) HT

Bardzo osłabione,ale to nadal New Jersey :-) i nie wierzę,by zostali outsiderami.
Co do Clippers,to w tym sezonie miało byc duzo lepiej niz w poprzednim,mówiło sie w presezonie o PO,no i o przejeciu berła LA :P
Lakers bez Shaqa sprowadzili sasiadów na ziemię w sposób brutalny.
LAC pozostanie nadal średniakiem z niskiej strefy stanów średnich,tego zespołu nie stać na nic wiecej,a z Nets moze byc juz tylko lepiej i jeżeli chca jeszcze marzyć o walce o PO,to zanim wróci Kidd,muszą coś ugrać,a przynajmniej walczyć o wygrane z drużynami klasy sredniej.
Mam przeczucie,ze dziś Clippersi ich nie rozjadą.
Stawka podzielona po 50%.

Tyle gram na dziś.

Dlaczego nie gram +hc Indiany ?
Z prostej przyczyny.
Pacers kojarzą mi sie (na dziś)ze spodniami zszytymi fastryga.
Jeszcze sie trzymają,ale w każdej chwili prowizoryczne szwy moga puścić i ukarze sie goły tyłek.
Ciekawe czy ze śladami wilczych zebów ? :-)
Gdyby mnie Ktos zmuszał do stawiania spreadu,to prędzej dałbym -hc na Wolves.

Wyspijcie sie na jutro (Fozzie ma racje),bo dziś trudne,ale nudne mecze:-)

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
Bonus: Unibet
#261062 - 25/11/2004 23:19 Re: NBA - 25.11.2004
Borczi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2003
Postów: 4002
Skąd: Poznań
Quote:

LAC - NJ 2 (+9,5)
LAC - NJ 2 (+5,5) HT
(...)
Mam przeczucie,ze dziś Clippersi ich nie rozjadą.





To również, jak już wspomniałem wcześniej, mój typ. Na potwierdzenie prognozy można dodać, że od sezonu 98/99 (wcześniej nie mam danych) New Jersey w LA z Clippersami NIGDY nie przegrali więcej niż 8 punktami. Można oczywiście podnosić, że to jednak inna sytuacja, inne personalnie zespoły i że kiedyś musi być ten pierwszy raz Jednak ten sezon nawet przynosi sporo dowodów na sensowność opisywanego typu. O postawie Netsów w trzech spotkaniach wyjazdowych już wspomniałem (zwycięstwo i porażki po dogrywce i dwoma punktami). Można dodać, że LAC z czterech meczy u siebie aż trzy przegrali, pokonując jedynie Toronto, do którego mimo zachwytów wielu kompletnie nie mam przekonania. Myślę, że i LAC i Netsi zdają sobie sprawę z ważności dzisiejszego meczu. Zwłaszcza w sytuacji New Jersey (ciężkie wyjazdy w następnych spotkaniach) pojedynek z Clippersami to być albo nie być jakichkolwiek jeszcze marzeń o niezłym sezonie. A jest to mimo wszystko nadal team "walczaków" więc raczej tanio skóry nie sprzedadzą i myślę, że mecz będzie zacięty. Warto dodać, że z ostatnich 8 spotkań aż 7 wygrywali Netsi.

Pozdrawiam.

Do góry
#261063 - 25/11/2004 23:29 Re: NBA - 25.11.2004
Busta Offline
addict

Meldunek: 09/01/2004
Postów: 562
Skąd: Zawiercie
Przeglądając forum wydaje mi się ,że mój dzisiejszy pierwszy typ będzie mało popularny, a jest nim:
1)Indiana-Minnesota 2(-8,5pkt)
Drugi mój typ i tu się zgadzam z większością forumowiczów:
2)L.A. Clippers-NJ Nets over 179 pkt.
Na dzisiaj tyle, jutro dużo ciekawszych meczy.
Powodzenia dzisiejszej nocy.

Do góry
#261064 - 26/11/2004 06:42 Re: NBA - 25.11.2004
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Indiana win,Sam swoje rzucił,Clipy też wygrali,nocka wcale nie taka nudna i całkiem udana.

Do góry
#261065 - 26/11/2004 07:10 Re: NBA - 25.11.2004
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
No i dzień przerwy minął bezstresowo. Po wczorajszych "super wynikach!!!" w Eurolidze, można było spać spokojnie. Dziś super dzień do grania - niby prosty do typowania - ale właśnie w Takie dni trzeba najbardzioej uważać i wyważać swoje typy. Krótka analiza dzisiejszej nocy. Dla większości chyba udana lub udana połowicznie:
1) Indiana potwierdza, że pomimo straty liderów wciąż jest drużyną w wyśmienitej formie. Tym razem Tinsley miał wsparcie kolegów. Ogólnie wielu zawodników ładnie punktowało. A może chwilowy niebyt "gwiazdorów" tak pozytywnie wpłynął na zespół. Jak do tej por w tym składzie pokonali Celtów i Wilki - dziś pora na słabsze Bobki, ale zobaczymy.
Minesota - kolejny mecz który potwierdza drobny kryzys w zespole. Dobrze że Cassel troszkę zbastował z rzucaniem po pewnie byłaby wyższa przegrana. Ogólnie Garnet i Sprewell na swoim przyzwoitym poziomie, ale myślę że jest to drużyna z potencjałem i powinna za kilka spotkań się przełamać.
2) LAC - NJ - dla wielu zgodnie z przewidywaniami - choć rozmiar porażki 13pkt trochę duży. Ale nie ma co się rozwodzić nad rozlanym mlekiem. LAC - w tym sezonie prezentują całkiem przyzwoity basket. A NJ dopóki nie wróci Kidd, będą dostarczycielami punktów. Po dzisiejszym meczu można śmiało zaliczyć ją do grona outsaiderów NBA
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#261066 - 26/11/2004 08:13 Re: NBA - 25.11.2004
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
Jak juz koledzy zdazyli zauwazyc, dzisiejsza nocka naprawde byla do grania. Wszystko zgodnie z planem, po lekkim minusie na Eurolidze i Uefa tu sobie odrobilem z nawiazka

Pozdrawiam,
Exp

Do góry
#261067 - 26/11/2004 08:22 Re: NBA - 25.11.2004
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

No i dzień przerwy minął bezstresowo. Po wczorajszych "super wynikach!!!" w Eurolidze, można było spać spokojnie. Dziś super dzień do grania - niby prosty do typowania - ale właśnie w Takie dni trzeba najbardzioej uważać i wyważać swoje typy. Krótka analiza dzisiejszej nocy. Dla większości chyba udana lub udana połowicznie:
1) Indiana potwierdza, że pomimo straty liderów wciąż jest drużyną w wyśmienitej formie. Tym razem Tinsley miał wsparcie kolegów. Ogólnie wielu zawodników ładnie punktowało. A może chwilowy niebyt "gwiazdorów" tak pozytywnie wpłynął na zespół. Jak do tej por w tym składzie pokonali Celtów i Wilki - dziś pora na słabsze Bobki, ale zobaczymy.
Minesota - kolejny mecz który potwierdza drobny kryzys w zespole. Dobrze że Cassel troszkę zbastował z rzucaniem po pewnie byłaby wyższa przegrana. Ogólnie Garnet i Sprewell na swoim przyzwoitym poziomie, ale myślę że jest to drużyna z potencjałem i powinna za kilka spotkań się przełamać.
2) LAC - NJ - dla wielu zgodnie z przewidywaniami - choć rozmiar porażki 13pkt trochę duży. Ale nie ma co się rozwodzić nad rozlanym mlekiem. LAC - w tym sezonie prezentują całkiem przyzwoity basket. A NJ dopóki nie wróci Kidd, będą dostarczycielami punktów. Po dzisiejszym meczu można śmiało zaliczyć ją do grona outsaiderów NBA
Pozdrawiam
KRAJAN




Krajan,czy Ty widziałeś te mecze czy piszesz na podstawie wyników na scoreboard i podanych statów ? :-)
Pytam,bo jesli piszesz,ze Garnett grał na przyzwoitym poziomie to ja nijak sie nie moge z tym zgodzić.
Ogładałem kilka meczów Minnesoty i w każdym z nich widziałem tylko cień Garnka (porównuje do Kevina 2003/4).
Stąd moje pytanie.
Druga kwestia - NJ do outsiderów ?
Hmm...jeszcze wspomnisz moje słowa,że takie radykalne opinie na początku sezonu sa nieuprawnione i nie dotyczy to tylko Netsuff.
Odsyłam do postu Gedzo a propos Jego ze mna polemiki na temat Seattle.
Co prawda w tym jednym meczu wyszło na moje,ale na dłuższą metę to raczej Gedzo ma rację,a mądrego posłuchać zawsze warto.

Pozdrawiam i....dobranoc :-) (ide spać)

amkwish

PS.Krajan,posłałem ci priv.


Edited by amkwish (26/11/2004 08:29)

Do góry
#261068 - 26/11/2004 09:04 Re: NBA - 25.11.2004
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Nie wiem czy może jesteś niewyspany, czy są jakieś inne czynniki tej ostrej kontry - ale napewno nie zrozumiałeś mojego przesłania.
1) Co do Garnetta to pod pojęcie przyzwoitego poziomu kryje się to co wyróżna fo ( w tym sezonie) od jego kolegów z zespołu którzy nawet takowego nie prezentują. Gdyby był w formie - napisałbym - grał na swoim wysokim poziomie - i proszę nie porównujmy ubiegłego sezonu do obecnego bo to nic nie daje. Też zaliczałę Minę do faworytów - a jak widać robią wszystko aby temu zaprzeczyć.
2) Co do NJ (od siebie - drużyna której bardzo nie lubię) - co oni w tym sezonie pokazują? - Totalną indolencję rzutową? Zdecydowanie widopczny jest brak lidera, a Jefferson choćby nie wiem jak się dwoił i troił to bez poprawy skuteczności rzutowej swoich kolegów sam nic nie zdziała. Uważam, że na dzień dzisiejszy! - drużyna z New Jersey - jest po prostu cieniem drużyny z ubiegłego sezonu - i z całym przekonaniem dołączyłem ją do grupy drużyn słabo spisujących się (outsaiderów). W moich oczach drużyna Bobków lepiej wygląda niż to co obeznie prezentuje NJ.
A co do oglądania meczy - to faktycznie ich nie oglądam. Komputerowe scoreboardy i później statystyki w zupełności mi wystarczą.
Wybacz, ale taka jest moja opinia i dziś nic jej nie zmieni. Może się zmnieni ale napewno ni teraz.
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#261069 - 26/11/2004 09:29 Re: NBA - 25.11.2004
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Ami masz priva - do którego chciałem dodać tylko jedno:
Teraz Cie rozumiem ale pisząc swój post nie zapoznałem się ze Wszystkimi z nocki w tym z Twoim "#1338997 - 26/11/2004 00:03"
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#261070 - 26/11/2004 10:58 Re: NBA - 25.11.2004
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Ami masz priva - do którego chciałem dodać tylko jedno:
Teraz Cie rozumiem ale pisząc swój post nie zapoznałem się ze Wszystkimi z nocki w tym z Twoim "#1338997 - 26/11/2004 00:03"
Pozdrawiam
KRAJAN




Krajan,nie ma ma problemu,serio.
Im c\łowiek bardziej zmeczony,tym bardziej możliwa nieadekwatna do stanu rzeczy reakcja :-)
Do wieczora.

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#261071 - 26/11/2004 12:31 Re: NBA - 25.11.2004
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
mogłem jednak postawić na Indiane po kursie 4

ajjjj........
szkoda

Do góry
#261072 - 26/11/2004 13:01 Re: NBA - 25.11.2004
TiCaL0 Offline
member

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 103
Skąd: Łódź
kamassss trzeba bylo mnie sluchac

Do góry
#261073 - 26/11/2004 14:37 Re: NBA - 25.11.2004
$Barlog$ Offline
member

Meldunek: 30/11/2002
Postów: 164
Skąd: Białystok
over netsów Gładko ,jak indiana nadal bedzie tak grała to kursy na nich wroca do normy:)))))

prv amkwish


Edited by $Barlog$ (26/11/2004 14:38)

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (poozon, alfa), 2952 gości oraz 17 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584506 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07