Strona 11 z 14 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#2399688 - 06/06/2008 21:54 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: cantona7]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Trafna uwaga.Rumuni graja zawsze ofensywny futbol ,nawet z rywalami z gornej polki.Maja bardzo dobrych zawodnikow,jedyny problem to to ze rywali maja wiadomo jakich...
Wlochom braki strzela sie ciezko...werdlug mnie dwie bramki sztrzela ,natomiast tej jednej moze braknac,ale mozna zaryzykowac po 2.5...

Do góry
Bonus: Unibet
#2399852 - 06/06/2008 23:33 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: Szewa]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Szewa
Taa, tylko Aragones podobno zapowiedział, że będą grać jednym napastnikiem. A będzie nim Torres, także okazji dla Villi za wiele nie będzie.


To, co zapowiada Aragones trzeba jeszcze podzielic przez jego aktualny poziom cukru we krwi, jak mu spada to zawsze mowi bardziej szczerze, co nie znaczy, ze do rzeczy.

Zapowiedz gry jednym napastnikiem jest tylko potwierdzeniem tego ,ze quasi-entrenador ma klopoty z odnalezieniem sie w rzeczywistosci.

El Nino pupilem Aragonesa ?
Hmm..raczej trzeba napisac "ex-pupilem".
Wypowiedzi Torresa dla mediow brytyjskich i pochwaly pod adresem Beniteza i wyspiarskiej pilki nie przypadly do gustu Aragonesowi, czemu dal wyraz w bardzo ostrych slowach w "El Club de Futbol" w TVE2 w kwietniu.
Aragones to glupi, zadufany w sobie zgred, ktory kazda uwage pod adresem gry Seleccion traktuje jak osobista zniewage i nie przebiera w slowach ripostujac.
Dyskusja z mulem o strukturach molekul wydaje sie byc latwiejsza od rzeczowej wymiany zdan z Aragonesem na temat futbolu.

Reasumujac nie bylbym taki pewien, ze Hiszpania zagra tylko jednym napastnikiem i ze bedzie nim wlasnie El Nino.

Podtrzymuje oczywiscie swoje wczesniejsze zdanie ,ze Hiszpania z grupy nie wyjdzie.

Swoja droga to troche wspolczuje pilkarzom Seleccion, poniewaz beda chyba druzyna ,ktora bedzie miec najslabsze wsparcie kibicow.

Dzis uslyszalem w pracy ,ze prawdziwy Katalonczyk cieszy sie ,jak Seleccion przegrywa \:\)
Na pytanie "Wobec tego dlaczego z takim zaangazowaniem graja dla Seleccion np. Xavi i Puyol" nie uzyskalem przekonujacej odpowiedzi.
Oprocz Katalonczykow EuroCopa zwisa tez Baskom i Wyspiarzom.
Bardzo male zainteresowanie jest ponoc w Andaluzji, Comunidad Valenciana i Galicii.
Pozostaja Castilla ,Leon, Aragon i Navarra(?).

Marny trenerzyna, ekipa nie stanowiaca do konca monolitu i wierny bebniarz Manolo na trybunie.
Czy to wystarczy do wyjscia z grupy ?

Moim skromnym zdaniem NIE.

Do góry
#2399879 - 06/06/2008 23:52 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: cantona7]
brok Offline
member

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 162
Originally Posted By: eno
Originally Posted By: Lawyer
Mi się spodobał taki zakład w pinn:
Points Romania gets in group stages - over 2,5 1,917
Myślę że Rumuni są w stanie wygrać jeden z 3 meczy i wcale to nie byłoby jakąś wielką niespodzianką. Kurs moim zdaniem opłacalny.


Podobnie uwazam, tyle, ze postawilem na to ze Rumuni zdobede wiecej niz 2.5 gola w rozgrywkach grupowych. Rumuni sa wstanie podjac wyrownana walke z teoretycznie lepszymi druzynami. W eliminacjach z Holandia u siebie wygrali 1-0,na wyjezdzie zremisowali 0-0,moim zdaniem sa wstanie namieszac w grupie C i przy odrobinie szczescia wyjsc z grupy.Strzelenie 3 goli w trzech meczach jest przez nich osiagalne. Kurs na over 2.5 gola, w profie 1.98, procz tego mozna jeszcze postawic ze najlepszym strzelcem druzyny bedzie Mutu,kurs w okolicach 3.


także się z tym zgadzam, ale ten twój kurs torszke słaby. w centrebecie jest:
Code:
 Romania Total Goals - Tournament Goals - Romania  	
2 Goals or Less 	1.75 
3 Goals or More 	2.05 

czyli minimalnie wyższy, ale za to na całe euro a nie tylko na 3 mecze grupowe. A moim zdaniem rumunia może być 'czarnym kuniem', pojadą sobie po holendrach i powalczą z żabojadami i makaroniarzami...

Do góry
#2400300 - 07/06/2008 02:54 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: kfjatek
Ja czekam na zakład na żółte kartki dla Wasilewskiego i Dudki. Szczególnie tego pierwszego.
Doczekałem się \:\)

Czy dostanie on przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną kartkę w tym meczu?
Zawodnik musi zagrać od początku tego meczu, aby zakłady były ważne.
Wasilewski, M
Tak 2,70
Nie 1,40

Ja żółtko dla Wasyla szacuje na pewno >50% i gram dosyć zdecydowanie -> Unibet.

PS.Czerwo - 15.0 i też spróbuje za drobne.

Do góry
#2400582 - 07/06/2008 04:19 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: kfjatek]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Jesli w mixie "1" oznacza tak, a "2" nie... to na żótłtą kartke Wasilewskiego w meczu z Niemcami jest 1.55. \:D

Do góry
#2400586 - 07/06/2008 04:19 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: kfjatek]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Kilka stron wcześniej popularny był zakład po kursie 1,63 na to że Grecja nie wyjdzie z grupy. Po co to grać skoro za prawie 2 razy większy kurs można pyknąć że zajmą 4, ostatnie miejsce. Jeśli Hiszpania faktycznie spieprzy sprawę to zajmie raczej 3 miejsce. Szwedzi jak już mówiłem swoje zrobią, Ruscy jakąś tam rewelacją może się okażą. Wszystkie ekipy są za mocne na Grecję więc zmiana planów i gramy że Grecja ostatnie miejsce w grupie - @ 3,05 Expekt.

Podobna rzecz tyczy się Austriaków ale tam już kurs na ich ostatnie miejsce 1,80. Ale oczywiście lepiej to zagrać niż po nędznych 1,2 na to że nie wyjdą z grupy. Różnie jednak to z sędziami może być, chociaż w Niemczech na MŚ specjalnych problemów z sędziowaniem pod gospodarzy nie było.

Do góry
#2400601 - 07/06/2008 04:23 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: VanTheMan]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Co do meczu Polaków ...

08.06.2008 ... 8+6=14 / 2+8=10 ... 1410

historia lubi sie powtarzać ... ;\)


Ja wierze w zwyciestwo Naszych, albo przynajmniej remis (0-0)

Do góry
#2400641 - 07/06/2008 04:33 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: Wojtas_]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
W Interwetten jest Asian +1 na Polaków po bodaj 1,70. IMO nie dostaniemy lania z Niemcami, jak oni mają wygrać to na pewno się z nami pomęczą i jeśli wygrana padnie to raczej jedną bramką. Ale remis w naszym zasięgu, czemu nie \:\) W razie straty punktów Niemcy spokojnie sobie odbiją w pozostałych spotkaniach gdzie z pewnością powalczą.

Do góry
#2400647 - 07/06/2008 04:37 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: VanTheMan]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: VanTheMan


Podobna rzecz tyczy się Austriaków ale tam już kurs na ich ostatnie miejsce 1,80. Ale oczywiście lepiej to zagrać niż po nędznych 1,2 na to że nie wyjdą z grupy. Różnie jednak to z sędziami może być, chociaż w Niemczech na MŚ specjalnych problemów z sędziowaniem pod gospodarzy nie było.

Korea raczej się już nie powtórzy. Tam cyrki wyprawiali panowie z Burkina Faso czy innego Laosu ;\) Nie wiem jakim cudem ktoś dopuścił ich wtedy do sędziowania.

W Euro mamy pewność, że sędziować będzie czołówka europejskich sędziów. Oczywiście pomyłki mogą się zdarzać, jak wszędzie, ale wątpię żeby któryś z "czarnych" perfidnie pomagał Fritzlom w wyjściu z grupy. Nikt nie zaryzykuje swojej kariery na oczach milionów widzów.

W Korei "Nepalczyk" mógł spokojnie drukować, bo wiedział, że są to jego pierwsze i zarazem ostatnie mistrzostwa, więc krytyka całego piłkarskiego świata była dla niego niczym w porównaniu do miliardów wonów otrzymanych od skośnych ;\)

Do góry
#2400660 - 07/06/2008 04:44 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: Szewa]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Szewa

Korea raczej się już nie powtórzy. Tam cyrki wyprawiali panowie z Burkina Faso czy innego Laosu ;\) Nie wiem jakim cudem ktoś dopuścił ich wtedy do sędziowania.

W Euro mamy pewność, że sędziować będzie czołówka europejskich sędziów. Oczywiście pomyłki mogą się zdarzać, jak wszędzie, ale wątpię żeby któryś z "czarnych" perfidnie pomagał Fritzlom w wyjściu z grupy. Nikt nie zaryzykuje swojej kariery na oczach milionów widzów.

W Korei "Nepalczyk" mógł spokojnie drukować, bo wiedział, że są to jego pierwsze i zarazem ostatnie mistrzostwa, więc krytyka całego piłkarskiego świata była dla niego niczym w porównaniu do miliardów wonów otrzymanych od skośnych ;\)


Aż sobie sprawdziłem na wikipedii kto tam sędziował, bo już zapomniałem.

1/8 finału Korea-Włochy Byron Moreno (Ekwador) - były sędzia

1/4 Hiszpania-Korea Gamal Ghandour (Egipt) - nie ma nawet o nim zalążku artykułu

1/2 Niemcy - Korea Urs Meier (Szwajcaria) - i tu przygoda się skończyła. Z resztą Meier sędziował także grupowe spotkanie Korei z USA (1-1)

Do góry
#2400683 - 07/06/2008 04:55 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: Zabielany]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: Zabielany
Jesli w mixie "1" oznacza tak, a "2" nie... to na żótłtą kartke Wasilewskiego w meczu z Niemcami jest 1.55. \:D


tak a na kartkę Fringsa 1,27

Wasilewski 0,5 ŻK mniej/więcej (a dla Ciebie under/over ;\) )

"1" mniej(under) niż 0,5 ŻK

"2" więcej(over) niż 0,5 ŻK

\:\)

Do góry
#2400794 - 07/06/2008 06:43 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: Szewa]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Szewa
Taka ciekawostka.

Przed poprzednim Euro moja dziewczyna wytypowała, że Grecy zostaną mistrzami Oczywiście ja i inni "fachowcy" tylko pukaliśmy się w głowę, a ona ciągle powtarzała, że Grecja wygra. Byłem w niezłym szoki, gdy tego dokonali No i żałowałem, że na początku nie zagrałem tego zakładu chociaż za 50-100 PLN, bo kursy na to zdarzenie wynosiły chyba około 100...

W tym roku już takiej pomyłki nie zrobię i gram grubo zespół, który moje Kochanie wytypuje


masz już jakieś info?

Do góry
#2400826 - 07/06/2008 07:05 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: _Korver_]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Tak, mam już info. Ale mało przekonujące ;\)

Według Niej wygrają Czesi

Lepszego zespołu nie mogła sobie wybrać \:D

No ale co zrobić, trzeba zaufać kobiecej intuicji i zainwestować parę PLN w ten zakład. Jednak z grubego grania się wycofuję ;\)

Do góry
#2400830 - 07/06/2008 07:07 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: VanTheMan]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: VanTheMan
W Interwetten jest Asian +1 na Polaków po bodaj 1,70. IMO nie dostaniemy lania z Niemcami, jak oni mają wygrać to na pewno się z nami pomęczą i jeśli wygrana padnie to raczej jedną bramką. Ale remis w naszym zasięgu, czemu nie \:\) W razie straty punktów Niemcy spokojnie sobie odbiją w pozostałych spotkaniach gdzie z pewnością powalczą.


Asian +1 na Polakow w
Betfair @1.99
bet365 @1.98

Zaden chyba jeszcze nie napomnial druzyny Niemieckiej,ktora zalicza sie do glownego faworyta turnieju @5.00 za zwyciestwo wedlug mnie jest ok,a patrzac na rozklad po wyjsciu z grupy (ktory jest bardzo realny) nie widze az do finalu druzyny,ktora Niemcy niemogli by ograc (mysle tutaj o Portugalii i Czechach).
Po wyjsciu z grupy ,albo po cwiecfinale mozna to layen i zawsze jest sie do przodu

Do góry
#2400850 - 07/06/2008 07:22 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: Szewa]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Szewa
Tak, mam już info. Ale mało przekonujące ;\)

Według Niej wygrają Czesi

Lepszego zespołu nie mogła sobie wybrać \:D

No ale co zrobić, trzeba zaufać kobiecej intuicji i zainwestować parę PLN w ten zakład. Jednak z grubego grania się wycofuję ;\)


No Grecja chyba była jeszcze mniej przekonująca? \:p

Do góry
#2400856 - 07/06/2008 07:27 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: Big Ben]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Jutro rozpoczęcie mistrzosstw postanowiłem przedstawić swoje prognozy na spotkania gr A
Szwajcaria - Czechy typ X 2.90
Mecz inauguracyjny wazny zarówno dla gospodarzy którzy będą chcieli dobrze rozpocząć turniej i zapewnić sobie oraz kibicom pierwsze punkty.
Gospodarzom nie zawsze pomagają sciany chociażby na poprzednich mistrzostwach Portugalia nie poradziła sobie z presją psychiczna w meczu i przegrali.
Trudno wskazać zdecydowanego faworyta Szwajcaria solidny zespół grali najbardziej twardą lecz nudnawą piłkę w Niemczech jednak uzyskali awans do 1/16 finału.
Są dla mnie jednym z kandydatów do awansu z tej grupy na MŚ w fazie grupowej zremisowali z Francja oraz zwyciężyli Togo i silną Koreę Płd także remis z Ukrainą po fazie grupowej porażka w karnych. Nie strzelają zbyt wielu bramek na turniejach też wielu ich nie traca.
Czechy to nie ten dream team co dawniej nie grają już tak widowiskowo jak kiedyś dodatkowo są osłabieni brakiem Nedveda i Rosickiego.
Czechy grają bardziej piłkę techniczna i maja przewagę w tym elemencie gry poprawna taktycznie. Helweci dobrze wykonują stałe fragmenty gry lubią skontrować przeciwnika jak jest okazja solidnie w obronie więc Czechy ze swoją grą kombinacyjną mogą mieć problemy by sie przedostać pod bramke Szwajcarii.
Mój typ na ten mecz to X 2.90 remis na początek nikogo nie krzywdzi Czesi też mocni są w liniach defensywnych mają Cecha na bramce jemu cięzko wsadzić bramkę jeszcze z dobrymi obrońcami tym bardziej.
Portugalia - Turcja typ X 3.10 lub 2 4,05
Moim zdaniem Portugalia to wielka niewiadoma w zależności co zagraja kurs 1,80 wcale nie oddaje takiej przewagi zespołu z Płw Iberyjskiego nad Turcja tym bardziej iż trudno sie gra Portugalczykom z zespołami o podobnym stylu, dobrej technice. Portugalia ma chyba przewagę pod względem taktyki i indywidualności nad Turcja mimo wszystko w pierwszym meczu kiedy każdy jest jeszcze świeży to wcale się nie wydaję ze piłkarze z nad Bosforu tanio skóry nie sprzedadzą i mogą zaskoczyć Portugalię urywając jej punkty.
Portugalia jak zagra tak jak w pierwszym meczu na Euro 2004 to moze nie wygrac i rozczarować sie bo pewnie liczą na 3 pkt bo tak na papierze to na kim mają jakieś zwycięstwo odnieść jak nie na Turkach.
Jak Portugalia zagra na poziomie meczów eliminacyjnych jak z Polską, Serbia, Finlandią lub Armenią to sami sie wyeliminuja i Turcja ma szanse wówczas na zwycięstwo jak maja swój dzień to wygraja z bardzo silnymi jak nie mają dnia to Turcja ma kłopoty nawet z Bosnią czy Mołdawia.
W eliminacjach mieli swój dzień z Grecja i Norwegia jak grali na wyjazdach to wygrali 1:4 1:2 to bardzo chimeryczny przeciwnik i grający w zależności od formy dnia lub z nożem na gardle bardzo niewdzięczny przeciwnik spodziewam sie ostrej gry jak sie obie drużyny zagotują.
Jeśli pierwsza kolejka zakończy sie remisami to każdy po pkt bedzie miał i gra toczyć się bedzie dalej nikt nie postawi się w tej sytuacji w roli przegranego po pierwszym meczu co w tej grupie jest niezmiernie ważne. Kurs z tą niespodzianką niezły 11,75 z remisami 9,30 podobaja mi sie takie typy z ryzykiem dobrej nocki pozdrowionka dla wszystkich

Do góry
#2400860 - 07/06/2008 07:29 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: Piotruś Pan]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Prponuje w tym temacie prowadzic luzne dyskusje dotyczacego calego turnieju oraz podawac typy na zaklady specjalne, a konkretne mecze analizowac w tematach grupowych.

Do góry
#2400866 - 07/06/2008 07:32 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: mgr]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: mgr


No Grecja chyba była jeszcze mniej przekonująca? \:p

Masz absolutną rację

Dlatego poszło parę PLN na Pepików ;\)

Do góry
#2400909 - 07/06/2008 08:06 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: Szewa]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Jeśli mogę wtrącić swoje...
Ja stawiam na Holandię. Mają co prawda ciężką grupę, ale wyjdą z niej zwycięsko a potem znowu w półfinale przyjdzie im się zmierzyć z Włochami.
Z drugiej, "naszej" połówki widzę...Turków. Po prostu nie mogę się oprzeć. Wielkich gwiazd nie mają, bramkarza zresztą też nie do pozazdroszczenia... ale skoro mogła wygrać Grecja, to Turcy mogą przynajmniej pokusić się o finał.
Jestem całym sercem z "Naszymi" i myślę, że wyjdziemy z grupy, a potem już wszystko możliwe.

Do góry
#2401219 - 07/06/2008 18:03 Re: EURO 2008 - Austria & Szwajcaria [Re: APOLLYON]
iL Duce Offline
stranger

Meldunek: 30/10/2007
Postów: 13
Skąd: Cała Polska w cieniu Śląska :)
witam

tak sobie przeglądałem oferte i wyhaczyłem następujące zdarzenie: Kto strzeli więcej goli w fazie grupowej ? Szwajcaria 1.70 remis 4.75 Austria 3.10 .

Wiele osób upatruje Szwajcarie jako ,, czarnego konia Euro " więc czemu nie zagrać tego zdarzenie po przyzwoitym kursie. Bilans Austri w meczach towarzyskich przed Euro to 1 zwycięstwo - 4 remisy - 7 porażek 7:19 , natomiast Szwajcaria 5 zwycięstw - 1 remis - 6 porażek 17:19. Dlaczego Szwajcaria:
- mają w grupie Portugalie, Turcje i Czechów, z tych trzech drużyn moim zdaniem najlepszą defensywe mają Czesi, pozpstałe drużyny preferują raczej ofensywny football
- kilka osób jako najlepszego strzelca Euro wytypowało Freia, który na 55 występów strzelił 33 bramki

- co do Austri uważam , że jest to najgorsza drużyna na Euro i jeśli strzelą więcej niż 2 bramki to będzie dla mnie spore zaskoczenie. Nie będzie im łatwo pokonać Polską defensywe, o Niemcach nie wspominając, jeśli chodzi o Chorwacje, będzie to dla Chorwatów najłatwiejszy mecz w grupie, jeśli go przegrają w bardzo dużym stopniu utrudnią sobie awans do dalszej części turnieju.

Jak dla mnie : Szwajcaria więcej goli po kursie 1.70 za 6,5/10 w baw

Do góry
Strona 11 z 14 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 >




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3313 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585593 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07