Strona 4 z 15 < 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 >
Opcje tematu
#2392998 - 03/06/2008 05:36 Re: Bet-at-home [8] [Re: AGASSI]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
dobra, mam chwile to opisze moj przypadek \:D moze ktos "cos" poradzi....

otóż...wygralem 150 zeta w konkursie Bet-at-home Masters Cup (1 edycja), "w Bet-at-home mam (albo mialem) konto chyba od 3 lat, nigdy tam nie wplacalem i nigdy nie mialem zamiaru tam wplacic, bo granie po najgorszych kursach w sieci mnie nie bawi, gram tam tylko za kase wygrana z konkursow lub ewentualnie za jakies bony, zwykle to sa male kwoty i zawsze gram all-in az dojde do 500 zeta \:D bo granie za maly procent malego budzetu nie ma wg mnie sensu, no i zrobilem z tych 150 zeta prawie 600 i chcialem wyplacic...zlecilem wiec wyplate (9 kwietnia) \:D
dzien pozniej dostalem maila z dzialu weryfikacji, zeby przyslal skan dowodu, skan wyslalem i po godzinie konto zostalo zablokowane (dodam, ze dane z dowodu byly takie same jak dane konta \:\) )
wyslalem im maila (10 kwietnia) o tresci "witam, zlecilem wczoraj wyplate, dzisiaj dostalem maila, zeby przeslac skany dokumentow, co tez uczynilem, teraz chce sie zalogowac i widze komunikat "Konto gracza zostalo zablokowane!", moge wiedziec dlaczego jest ono zablokowane i kiedy bedzie odblokowane?", dostalem odpowiedz tego samego dnia: "Witaj!

Zrealizował Pan na koncie gracza większą ilośc darmowych bonów (9) co jest niedozwolone w naszym regulaminie."

poszukalem troche po regulaminie i za cholere nie moglem znalesc takiego punktu, co wiecej bonow to ja moze uzylem z 3 lub 4, reszta kasy to pieniadze wygrane w konkursach, one sa oznaczane tak samo jak bony, to tez im napisalem, odpowiedz dostalem 11 kwietnia: "Witaj! Jeżeli jednak wygrał Pan 9 bonów w konkursach bukmacherskich prosimy zatem
wyjaśnić syuację z administratorami. Niestety Pana konto gracza nie zostanie
odblokowane, gdyż łamanie regulaminu jest w naszym serwisie surowo
ZABRONIONE."
pomyslalem sobie....IDIOCI \:D mam wyjasniac sprawe z Conradem dlaczego moglem wygrac kase w konkursie na jego forum, skoro moja wygrana jest nie zgodna z regulaminem Bet-at-home \:D w nastepnym mailu, ktory do nich wyslalem (a wklejac go nie ma co, bo jest cholernie dlugi) poprosilem o punkt regulaminu, ktory mowi, ze nie mozna wygrywac ponad 9 konkursow, dlaczego na moje konto dalo sie dopisac wogole te pieniadze i poprosilem o wyplate calosci mojej kasy, odpowiedzi nie dostalem do dzis (11 kwietnia)
w tym momencie postanowilem kontaktowac sie juz tylko z angielskim supportem, napisalem do nich prosbe o odblokowanie konta i wyjasnienie dlaczego jest ono zablokowane, oni z kolei odpisali, ze mam dwa konta (a jestem pewny, ze nie mam \:\) ), poprosilem wiec o dane do drugiego konta i wyslalem skan dowodu, po tym mailu moje konto zostalo odblokowane i myslalem, ze juz bedzie izzzzzzi z wyplata kase z tego "buka", minal tydzien, a wyplata caly czas byla "w trakcie realizacji" (21 kwietnia) zadzwonilem wiec do nich (telefon na Malte...), bo maili mi sie juz nie chcialo pisac, powiedzieli mi, ze dzial weryfikacji rozpatruje moje dokumenty i....zablokowali moje konto \:D to napisalem maila, tym razem znowu do polskiego supportu (23 kwietnia) i po 4 dniach odpisali: "Witaj Rafał!

Rejestrując konto gracza w naszej spółce potwierdził Pan zapoznanie się z
naszym regulaminem.

Regulamin mówi:

Każdy Klient może korzystać tylko i wyłącznie z jednego konta gracza.
Gratisowe bony mogą być tylko jeden raz wykorzystywane przez jedną osobą,
rodzinę, gospodarstwo domowe i na razem używanym komputerze. W przypadku,
gdy osoba otworzy więcej niż jedno konto gracza by w ten sposób skorzystać z
więcej niż tylko jednego gratisowego bonu, spółka zastrzega sobie prawo do
zamknięcia wszystkich kont i nie wypłacenia środków na nich.
Niesety nie ma możliwości odblokowania Pana konta.

Naszą współpracę jak i dalszą korspondencję odnoszącą sie do tego tematu
uważamy za zakończoną."

fajna sprawa, najpierw zrealizowalem za duzo bonow, a teraz znowu mam dwa konta

to im odpisalem:
"korespondencja zostanie zakonczona jak pieniadze, ktore znajdowaly sie
na moim koncie zostana mi wyplacone. daje panstwu 48 godziny na
odblokowanie mojego konta i wyplate pieniedzy, w przeciwnym wypadku
sprawe opisze na WSZYSTKICH duzych forach w polsce i za granica,
napisze do SBR i do firmy, ktora wydala wam licencje, chyba, ze sa
panstwo w stanie udowodnic, ze mam wiecej niz jedno konto (a jestem
pewny, ze nie mam), poprosze o zrzut ekranu z danych innego konta niz
1221xxxx"
wyslalem go 27 kwietnia, odpowiedzi nie ma do dzis, "troche" sie przedluzyly te 48 godzin, ale tak jak im obiecalem sprawe opisuje \:\)


i teraz pytanie

CZY COS MOGE W TEJ SPRAWIE ZROBIC?

watpie, ze ktos przeczyta calego posta i sie ta sprawa zainteresuje, bo teraz #1 to bonus \:D

Do góry
Bonus: Unibet
#2393005 - 03/06/2008 05:41 Re: Bet-at-home [8] [Re: yaaho]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Zadzwoń i spytaj które to jest to drugie konto na którym rzekomo realizowałeś bonusy, skoro na maile nie odpisują. Poza tym jest liveczat

Do góry
#2393049 - 03/06/2008 06:05 Re: Bet-at-home [8] [Re: yaaho]
Federer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 3960
Skąd: expekt
Originally Posted By: yaaho
dobra, mam chwile to opisze moj przypadek \:D moze ktos "cos" poradzi....

otóż...wygralem 150 zeta w konkursie Bet-at-home Masters Cup (1 edycja), "w Bet-at-home mam (albo mialem) konto chyba od 3 lat, nigdy tam nie wplacalem i nigdy nie mialem zamiaru tam wplacic, bo granie po najgorszych kursach w sieci mnie nie bawi, gram tam tylko za kase wygrana z konkursow lub ewentualnie za jakies bony, zwykle to sa male kwoty i zawsze gram all-in az dojde do 500 zeta \:D bo granie za maly procent malego budzetu nie ma wg mnie sensu, no i zrobilem z tych 150 zeta prawie 600 i chcialem wyplacic...zlecilem wiec wyplate (9 kwietnia) \:D
dzien pozniej dostalem maila z dzialu weryfikacji, zeby przyslal skan dowodu, skan wyslalem i po godzinie konto zostalo zablokowane (dodam, ze dane z dowodu byly takie same jak dane konta \:\) )
wyslalem im maila (10 kwietnia) o tresci "witam, zlecilem wczoraj wyplate, dzisiaj dostalem maila, zeby przeslac skany dokumentow, co tez uczynilem, teraz chce sie zalogowac i widze komunikat "Konto gracza zostalo zablokowane!", moge wiedziec dlaczego jest ono zablokowane i kiedy bedzie odblokowane?", dostalem odpowiedz tego samego dnia: "Witaj!

Zrealizował Pan na koncie gracza większą ilośc darmowych bonów (9) co jest niedozwolone w naszym regulaminie."

poszukalem troche po regulaminie i za cholere nie moglem znalesc takiego punktu, co wiecej bonow to ja moze uzylem z 3 lub 4, reszta kasy to pieniadze wygrane w konkursach, one sa oznaczane tak samo jak bony, to tez im napisalem, odpowiedz dostalem 11 kwietnia: "Witaj! Jeżeli jednak wygrał Pan 9 bonów w konkursach bukmacherskich prosimy zatem
wyjaśnić syuację z administratorami. Niestety Pana konto gracza nie zostanie
odblokowane, gdyż łamanie regulaminu jest w naszym serwisie surowo
ZABRONIONE."
pomyslalem sobie....IDIOCI \:D mam wyjasniac sprawe z Conradem dlaczego moglem wygrac kase w konkursie na jego forum, skoro moja wygrana jest nie zgodna z regulaminem Bet-at-home \:D w nastepnym mailu, ktory do nich wyslalem (a wklejac go nie ma co, bo jest cholernie dlugi) poprosilem o punkt regulaminu, ktory mowi, ze nie mozna wygrywac ponad 9 konkursow, dlaczego na moje konto dalo sie dopisac wogole te pieniadze i poprosilem o wyplate calosci mojej kasy, odpowiedzi nie dostalem do dzis (11 kwietnia)
w tym momencie postanowilem kontaktowac sie juz tylko z angielskim supportem, napisalem do nich prosbe o odblokowanie konta i wyjasnienie dlaczego jest ono zablokowane, oni z kolei odpisali, ze mam dwa konta (a jestem pewny, ze nie mam \:\) ), poprosilem wiec o dane do drugiego konta i wyslalem skan dowodu, po tym mailu moje konto zostalo odblokowane i myslalem, ze juz bedzie izzzzzzi z wyplata kase z tego "buka", minal tydzien, a wyplata caly czas byla "w trakcie realizacji" (21 kwietnia) zadzwonilem wiec do nich (telefon na Malte...), bo maili mi sie juz nie chcialo pisac, powiedzieli mi, ze dzial weryfikacji rozpatruje moje dokumenty i....zablokowali moje konto \:D to napisalem maila, tym razem znowu do polskiego supportu (23 kwietnia) i po 4 dniach odpisali: "Witaj Rafał!

Rejestrując konto gracza w naszej spółce potwierdził Pan zapoznanie się z
naszym regulaminem.

Regulamin mówi:

Każdy Klient może korzystać tylko i wyłącznie z jednego konta gracza.
Gratisowe bony mogą być tylko jeden raz wykorzystywane przez jedną osobą,
rodzinę, gospodarstwo domowe i na razem używanym komputerze. W przypadku,
gdy osoba otworzy więcej niż jedno konto gracza by w ten sposób skorzystać z
więcej niż tylko jednego gratisowego bonu, spółka zastrzega sobie prawo do
zamknięcia wszystkich kont i nie wypłacenia środków na nich.
Niesety nie ma możliwości odblokowania Pana konta.

Naszą współpracę jak i dalszą korspondencję odnoszącą sie do tego tematu
uważamy za zakończoną."

fajna sprawa, najpierw zrealizowalem za duzo bonow, a teraz znowu mam dwa konta

to im odpisalem:
"korespondencja zostanie zakonczona jak pieniadze, ktore znajdowaly sie
na moim koncie zostana mi wyplacone. daje panstwu 48 godziny na
odblokowanie mojego konta i wyplate pieniedzy, w przeciwnym wypadku
sprawe opisze na WSZYSTKICH duzych forach w polsce i za granica,
napisze do SBR i do firmy, ktora wydala wam licencje, chyba, ze sa
panstwo w stanie udowodnic, ze mam wiecej niz jedno konto (a jestem
pewny, ze nie mam), poprosze o zrzut ekranu z danych innego konta niz
1221xxxx"
wyslalem go 27 kwietnia, odpowiedzi nie ma do dzis, "troche" sie przedluzyly te 48 godzin, ale tak jak im obiecalem sprawe opisuje \:\)


i teraz pytanie

CZY COS MOGE W TEJ SPRAWIE ZROBIC?

watpie, ze ktos przeczyta calego posta i sie ta sprawa zainteresuje, bo teraz #1 to bonus \:D


o k... a juz chcialem tam wplacac dla bonusa tylko widze ze czekaloby mnie to samo co Ciebie poniewaz zrealizowalem tez moze z 3 bony na moim koncie wiec definitywnie mowimy Bet-at-home

Do góry
#2393054 - 03/06/2008 06:07 Re: Bet-at-home [8] [Re: mgr]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Przeczytałem cały post \:\)
Mogę coś napisać na temat wygranych z konkursów.
Jeżeli udało Ci się zdobyć więcej niż jedną nagrodę i dopisali Ci ją na konto to nie powinno tak się stać. Jedna osoba generalnie może wygrać tylko raz nagrodę w konkursie - nie wiem czy dożywotnio czy jest jakiś okres czasowy. Jedna w bliskich odstępach czasu (miesiąc, dwa miesiące) jest to niemożliwe, bo to w tej firmie sprawdzają. Gdy prowadziłem jeszcze Play Offy tenisowe i zdarzyło się tak, że jedna osoba wygrała w dwóch kolejnych edycja pieniądze, to niestety z drugiej edycji kasy od baha nie otrzymała.
No, ale to ich wina że Tobie je dopisali do konta i powinni za swoje błędy płacić ;\) To jest kwestia ich działu księgowości.

Do góry
#2393062 - 03/06/2008 06:09 Re: Bet-at-home [8] [Re: mgr]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Jest jeszcze inny bukmacher we wszechswiecie zdejmujacy ofrete na godzine przed rozpoczeciem zawodow - padłem jak doswiadczylem \:D

Do góry
#2393093 - 03/06/2008 06:33 Re: Bet-at-home [8] [Re: Lord Devastator]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Lord Devastator
Jest jeszcze inny bukmacher we wszechswiecie zdejmujacy ofrete na godzine przed rozpoczeciem zawodow - padłem jak doswiadczylem \:D


Co prawda, to prawda \:D Godziny to nie dość, że mają niepoprawne, to jeszcze w sytuacjach, gdy nie jest określona (vide tenis), to zamykają zakłady długo przed startem

Do góry
#2393097 - 03/06/2008 06:39 Re: Bet-at-home [8] [Re: mgr]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
czyli lepiej sie nie lasic na ten bonus na euro ?

Do góry
#2393099 - 03/06/2008 06:43 Re: Bet-at-home [8] [Re: Lord Devastator]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Szmaciarze i tyle. A ich support .....jak sie nie pomyli prawdy nie powie.

Do góry
#2393110 - 03/06/2008 07:01 Re: Bet-at-home [8] [Re: KornoS]
KornoS Offline
stranger

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 17
Czyli mówicie ze moze byc kilka kont w gospodarstwie domowym lecz jeden BONUS na jednym koncie? Widze zdania są różne, ale trudno zaryzykuje wplacilem na konto nowe 600 zl lecz wiem ze juz jedno konto mam o tych danych osobowych bo kiedys kumpel zarejestrowal kod bonusowy o wartosci 5 zl na moje dane i mial nadzieje iz jak wygra przeleje mu kase na swoje konto. Zobaczymy czy Bet-at-home mnie "wydyma" w tej kwestii czy uwierzy że ktoś zakładał konto na moje dane nielegalnie lecz to jest niedorzeczne ale ciężko jest się nie skusić na bonus o wartosci 600 zl:)

Do góry
#2393117 - 03/06/2008 07:09 Re: Bet-at-home [8] [Re: KornoS]
Federer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 3960
Skąd: expekt
jest ok wg mnie nie maja prawa ci zabrac bo 2 konta z twoimi danymi to nic i wykorzystany byl tylko 1 kod to ok jezeli wiecej niz 1 kod bylby wykorzystany na tamtym koncie mogli by sie przyczepic!Ja to tak widze!Pozdro ps. ja i tak nie wplace bo wiem ze mi by zabrali \:D

Do góry
#2393121 - 03/06/2008 07:11 Re: Bet-at-home [8] [Re: Federer]
Federer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 3960
Skąd: expekt
Gratisowe bony mogą być tylko jeden raz wykorzystywane przez jedną osobą,
rodzinę, gospodarstwo domowe i na razem używanym komputerze. W przypadku,
gdy osoba otworzy więcej niż jedno konto gracza by w ten sposób skorzystać z
więcej niż tylko jednego gratisowego bonu, spółka zastrzega sobie prawo do
zamknięcia wszystkich kont i nie wypłacenia środków na nich.

Do góry
#2393123 - 03/06/2008 07:14 Re: Bet-at-home [8] [Re: Federer]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Federer

watpie, ze ktos przeczyta calego posta i sie ta sprawa zainteresuje, bo teraz #1 to bonus \:D


o k... a juz chcialem tam wplacac dla bonusa tylko widze ze czekaloby mnie to samo co Ciebie poniewaz zrealizowalem tez moze z 3 bony na moim koncie wiec definitywnie mowimy Bet-at-home [/quote]

oł faaak to jestem w czarnej dupie

yaaho - dzieki za opis

Do góry
#2393125 - 03/06/2008 07:18 Re: Bet-at-home [8] [Re: z o ® r o]
law23 Offline
member

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 190
zobaczcie co mowia o Polskim rynku. O tym jak dla nich jest wazny klient z Polski bla bla bla...

http://pl.youtube.com/watch?v=3EmrC2bYaMA

Do góry
#2393134 - 03/06/2008 07:29 Re: Bet-at-home [8] [Re: Fro_Lech]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: Fro_Lech
Przeczytałem cały post \:\)
Mogę coś napisać na temat wygranych z konkursów.
Jeżeli udało Ci się zdobyć więcej niż jedną nagrodę i dopisali Ci ją na konto to nie powinno tak się stać. Jedna osoba generalnie może wygrać tylko raz nagrodę w konkursie - nie wiem czy dożywotnio czy jest jakiś okres czasowy. Jedna w bliskich odstępach czasu (miesiąc, dwa miesiące) jest to niemożliwe, bo to w tej firmie sprawdzają. Gdy prowadziłem jeszcze Play Offy tenisowe i zdarzyło się tak, że jedna osoba wygrała w dwóch kolejnych edycja pieniądze, to niestety z drugiej edycji kasy od baha nie otrzymała.
No, ale to ich wina że Tobie je dopisali do konta i powinni za swoje błędy płacić ;\) To jest kwestia ich działu księgowości.


tyle, ze to nie byl jeden i ten sam konkurs, to bylo wszystko w różnych konkursach, a wtedy byla pierwsza edycja Bet-at-home Masters Cup, wiec nie ma mozliwosci, zebym wczesniej cos wygral w tym konkursie \:\)

Do góry
#2393135 - 03/06/2008 07:31 Re: Bet-at-home [8] [Re: law23]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: law23

Ale ludzie kasy przegrywają

Do góry
#2393184 - 03/06/2008 09:33 Re: Bet-at-home [8] [Re: Szewa]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: law23

Ale ludzie kasy przegrywają


szok!! chcialbym poznac dane na temat Bwin dotyczace graczy z Polski. Mysle ze mogloby byc jeszcze ciekawiej..

Do góry
#2393309 - 03/06/2008 16:04 Re: Bet-at-home [8] [Re: barciu]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
juz tak nie panikujcie, oni inaczej patrza na konta gdzie ktos kiedykolwiek sam dokonal jakiegos depozytu. Wiec jak ktos skorzystal z bonusa to wcale nie stracil kasy, no chyba ze juz komus zablokowali \:\)

Do góry
#2393320 - 03/06/2008 16:14 Re: Bet-at-home [8] [Re: Szewa]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: law23

Ale ludzie kasy przegrywają

kto widzial taki zaklad na konkretnego zawodnika ktory wrzuci aut? \:D

Do góry
#2393341 - 03/06/2008 16:26 Re: Bet-at-home [8] [Re: andrzejek_84]
MasterHewitt Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 2115
Skąd: Zabkowice Slaskie
Dziala wam livesupport?? Bo mi wyskakuje jakis blad a mam wazna sprawe oczywiscie w sprawie wyplaty

Do góry
#2393344 - 03/06/2008 16:32 Re: Bet-at-home [8] [Re: MasterHewitt]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
pytanie z serii banalnych
jak tam wejsc na liveczat w jezyku Polskim ? ;\)

wyskakuje mi:
Sie befinden sich derzeit nicht in einer Chat Sitzung.

co dalj?

Do góry
Strona 4 z 15 < 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3670 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585398 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07