Strona 3 z 15 < 1 2 3 4 5 ... 14 15 >
Opcje tematu
#1935405 - 12/01/2008 07:28 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: swansea]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Originally Posted By: swansea
ta.. pojawił się jakiś long live fan, ale to bardziej celebrity z BBC. nigdzie nie widziałem, aby ktoś poważniej go traktował.

administrator za to stwierdził, że była więcej niż jedna oferta..
jednak forsą nie pachniało, skoro zawodników jak spuszcza się z taką łatwością..


Witam.
Może wobec tego zamieszania overek na ten mecz po kursie 2,05 w expekt. Myslę,że warto przemyśleć ten ruch biorąc pod uwagę ubytki w defensywie Luton.
Jutro zobaczymy:)

Do góry
Bonus: Unibet
#1935437 - 12/01/2008 07:44 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: kost0]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Ot parę przemyśleń :

OLDHAM-BRIGHTON 1 1,95 UNIBET - Oldham pomalutku, pomalutku ale konsekwentnie zbliża się do pozycji uprawniających do gry w barażach..PO bardzo słabiutkim początku sezonu , od ok. 2 miesięcy zespół gra nadzwyczaj przyzwoicie , w zasadzie tylko z Walsall nie uzyskując satysfakcjonującego wyniku. A i co do meczu z Walsall az tak bardzo nie ma się o co przyczepić bo po prostu bardzo wcześnie stracona bramka (2minuta) po prostu mecz ustawiła. Natomiast 2 ostatnie wyniki budzą już ogromny respekt - wygrana w lidze na wyjeździe z Leeds 1-3 , i ostatnio w pucharze z Everton!! 0-1 przy ponad 30.000 widowni w Liverpoolu. To moim zdaniem najdobitniej świadczy o ogromnym potencjale zespołu. Jak dla mnie szczególnie istotne jest odrodzenie Lee Hughes'a , który o ile da sobie radę z obciążeniami pozasportowymi - a wygląda na to , że idzie mu z tym nieźle - to na powrót może stać się megagwiazdą League One.
PO drugiej stronie Brighton , które od ok. 2 miesięcy wyrasta na ligowego przeciętniaka. Z będącym na fali Oldham mogą mieć ogromne kłopoty aby wywalczyć choćby punkt.

WYCOMBE - ROCHDALE 1 1,95 UNIBET - Wycombe podobnie jak Oldham w League One na fali. Wygrywają w zasadzie wszystko , a ostatnio bardzo ciekawe wzmocnienie w postaci sprowadzenia Leona Knighta z MK Dons. W ostatnim meczu hat-trick McGleish'a , 2 asysty Sergio Torresa. Mając na ławce Knight'a gdyby nie szło , gdyby Mcgleish czy Sutton byli akurat w gorszej dyspozycji trener bez obaw może dokonac zmiany. Łatwo pewnie nie będzie , ale jakieś 2-1 powinni wypracować.

MORECAMBE-D&R - 1 1,7 UNIBET - nie będę się rozpisywał o pozycji , którą każdy klub zajmuje w lidze bo to każdy widzi.
Morecambe jak juz pisałem przy okazji meczu z Macclesfield bardzo solidne. Dobry trener. Ja ten mecz zagram jednak przede wszystkim z uwagi na absencje w D&R - Paul Benson (F-12/2/4; ale w ubiegłym sezonie w Conference aż 28goli) i przede wszystkim Tony Roberts G-24 ; czyli wszystkie mecze w tym sezonie). JUż kiedyś przy okazji meczu Leeds z Huddersfield pisałem jak ciekawą absencją może być brak podstawowego bramkarza w niższych ligach. Tymczasem taka właśnie sytuacja zaistniała w D&R. Tony Roberts zszedł w ostatnim meczu pucharowym z Southend z czerwoną kartką w 87 minucie. Zastąpił go Ed Thompson, którego był to pierwszy występ w tym sezonie. I który w ciągu paru raptem minut zdążył puścić 2 bramki!!Pamiętam jak bodaj kiedyś KOnstruktor albo Jinx zwrócili uwagę jak wiele bramek w niższych angielskich pada po prostych błędach bramkarzy, obrońców. TYm bardziej więc taka absencja powinna skłonić do rozważenia zagrania meczu w sytuacji takiej znaczącej absencji na pozycji bramkarza.

ot i.powodzenia

Do góry
#1935872 - 12/01/2008 09:33 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Pierwsza kolejka po meczach 3 rundy Pucharu Anglii zwyczajowo zaczyna 2 czesc sezonu. Pozwole sobie zaryzykowac, ze zespolami w championship, ktore zanotuja najwiekszy postep beda Wolves i Sheff. Utd. Byc moze jeszcze Leicester, jesli Hollowayowi uda sie poukladac druzyne. WBA i Watford powinny pozostac na szczycie, natomiast warto przyczaic sie na moment, kiedy Bristol City zanotuje kryzys bo to nastapi i to wkrotce. Jako, ze w tabeli sa bardzo wysoko to kursy przeciwko nim beda znacznie zawyzone w stosunku do faktycznych mozliwosci.Ciekaw jestem takze Stoke bo wydaje sie, ze w tym sezonie Pulisowi udalo sie uniknac bledu popelnionego w zeszlych rozgrywkach. W poprzednim sezonie zespol oparty na wypozyczeniach gral kapitalnie ale niestety nadszedl czas powrotu wypozyczonych zawodnikow do macierzystych klubow i nastapil kryzys, z ktorego zespol juz sie nie podniosl. W tym sezonie wszystko duzo lepiej poukladane i w ostatnim meczu przeciwko Newcastle druzyna grala kapitalnie. To tyle dlugoterminowo, sprawdze sobie w maju czy choc czesciowo mialem racje.

Co do jutrzejszych meczow to zastanawiam sie nad nastepujacymi:

Burnley - Plymouth 1 Tu znowu daje znac o sobie moje "zboczenie" geograficzne. jeden z najdalszych wyjazdow dla Pielgrzymow i patrzac na H2H tej pary bardzo czesto odleglosc dzielaca obydwa zespoly wplywa na wynik bo w ostatnich 5 latach w pojedynkach tej pary gospodarze nie wygrali zaledwie raz. Dodatkowo sklaniaja mnie do postawienia na Burnley fakt, ze nie zagra najlepszy pomocnik zespolu gosci Norris zawieszony za kartki oraz odejscie z zespolu Ebansa-Blake`a, ktory byl najlepszym napastnikiem. Takze mlody pomocnik MU Martin nie przedluzyl wypozyczenia i przeszedl do Sheff. Utd, aha i Hayles odszedl do Leicesteru. Powazne oslabienia, ktore ciezko bedzie zalatac pozostalym w klubie zawodnikom. Burnley bedzie desperacko walczylo o pierwsze pod wodza nowego menedzera Coyle`a zwyciestwo u siebie. Do skladu powroci wiekszosc zawieszonych zawodnikow i jedyne nieobecnosci to obroncy Carlisle i napastnika Laffert`yego ukaranego czerwona kartka w meczu z Arsenalem. Kurs 2.25 jak najbardziej do grania.

Ipswich - Stoke 2 Tu troche sie obawiam bo forma Ipswich u siebie fenomenalna ale... Bedzie to pojedynek dwoch zespolow grajacych diametralnie roznymi stylami. Ipswich to kombinacyjna, pomyslowa gra oparta na podaniach i wymianie pozycji z wykorzystywaniem geniuszu Counago i solidnosci Lee, natomiast Stoka to przede wszystkim sila, gra dlugimi podaniami na poteznych napastnikow Fullera i Sidibe ( on co prawda nie zagra bo pojechal na Puchar Afryki, ale w meczu z Newcastle godnie zastapil go Jon Parkin). Maja tez niezle opanowane kontrataki. Zatem w starciu sily z finezja stawiam na to pierwsze, choc przyznaje, ze za niewielka stawke bo jednak domowy dorobek Ipswich imponujacy.

Do góry
#1937000 - 12/01/2008 19:04 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: konstruktor1]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Nie powiedzialbym ze to takie pewne ze Bristol City zlapie nagle kryzys, mieli juz zaczac przegrywac po 5, 10, 15 kolejkach a tu niespodzianka - ostatnie mecze notuja lepsze wyniki niz WBA, a co dopiero Watford - w Bristolu mysli sie dlugofalowo i sa papiery nawet na Premiership, Gary Johnson wykonal kawal swietnej roboty i moze druzyny awansujace do Premiership z Championship sa skazane generalnie na pozarcie, to bardzo czesto jest tak ze minimum 1 beniaminek w Championship walczy do konca o awans o jeszcze jeden szczebel wyzej - tym bardziej ze tzw autorytety daja co chwile spektakularnie ciała z outsiderami, ostatni Charlton z Colchesterem - w Bristolu mysli sie dlugofalowo - w sumie WBA nawet jak awansuje to bedzie kolejna druzyna obciachowa w Premiership - jakos nie widac w CH mocarzy ktorzy by mogli podbic Premiership

Do góry
#1937062 - 12/01/2008 19:47 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Lord Devastator]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Lordzie, kazdy ma swoja opinie i to jest piekne. Jednak troche mnie dziwi, ze z jednej strony uwazasz, ze w Bristolu mysli sie dlugofalowo i maja szanse na awans, jednoczesnie nazywajac WBA smiesznym klubem nie nadajacym sie do gry w Premiership.Oni powinni awansowac juz w zeszlym roku tylko jak frajerzy dali sobie wyrwac awans. Moge sie zalozyc o spore pieniadze, ze za 5 lat to WBA bedzie wyzej i w lepszej sytuacji niz Bristol City. jezeli, a wszystko na to wskazuje, Mowbray spedzi tam kilka lat spokojnie budujac druzyne to nie ma zadnych przeciwskazan, zeby podazyli szlakiem Reading, a moze nawet Portsmouth i zadomowili sie w Premier na dobre. jedynym problemem z Mowbrayem jest to, ze jezeli okaze sie, ze stanowisko w Middlesbrough jest wolne to moze sie tam przeniesc bo jak sam mowi wciaz kocha ten klub.

Do góry
#1937864 - 13/01/2008 01:17 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: konstruktor1]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
West Bromwich juz mieli swoja szanse w Premiership i za taka gre to ja dziekuje bardzo - utrzymali sie rok dluzej dzieki Kuszczakowi/punktowi na Old Trafford i nieprawdopodobnego a wrecz niemozliwego w polskich warunkach przeskoku przez 3 druzyny w ostatniej kolejce, gdzie jako jedyni z 4 druzyn zagrozonych spadkiem wgrali swoj mecz w ostatniej kolejce (w Polsce to by wszystki cztery druzyny wygraly)
Czy ta druzyna jest inna? Po prostu w to nie wierze - w kluczowych momentach daja ciala, moze finansowo sa najsilniejsi ale Premiership to inna bajka i postepow nie widac - w odroznieniu od Bristolu dlatego byloby sprawiedliwoscia dziejowa gdyby to oni dostali szanse gry w Premier- WBA mialo 'zloty rog' i jesli tak ma wygladac gra druzyny (wiem wiem Robson najwieksze drewno trenerskie trenowalo) to ja bym proponowal zmniejszyc liczbe druzyn w Premiership - teraz niby jest Mowbray ale kto to jest, jeszcze rok temu Brian Laws byl rewelacja i co
tak juz mam ze kibicuje nowej sile a nie przepadam za 'zgranymi kartami' kktorzy 'juz byli' i jak historia pokazuje takie zupelne wlasnie swiezaki potrafily powalczyc w Premier chociaz sezon (Reading, Wigan) nie tylko o utrzymanie

Do góry
#1938045 - 13/01/2008 01:48 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Lord Devastator]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
game set match

Luton-Swansea 1:3... easy... kużwa, że ja głupi nie dałem handi na Swansea. kurs 4.95 był ..:(

jeszcze 5 minu do końca.. Carlise przegrywa.. onwards & unwards..:)

Do góry
#1938478 - 13/01/2008 03:36 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
OLDHAM-BRIGHTON 1 1,95 1-1
WYCOMBE - ROCHDALE 1 1,95 0-1
MORECAMBE-D&R 1 1,7 1-0

wku.wienie odbiera mowę. Głupio to pewnie zabrzmi ale cały mecz Oldham miałem przeczucie , że jak nie wyciągną na 2-0 to w końcu jakąś głupią bramke stracą...
Niby Morecambe też 90 min ale co to zmienia ..

Do góry
#1940047 - 13/01/2008 22:16 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Hereford - Shrewsbury

Jedyny dzisiejszy mecz w League Two to lokalne derby. Wśród kibiców pełna mobilizacja, przewidywany jest komplet publiczności na stadionie.

Gospodarze walczą w tym sezonie o awans do League One. Zajmują obecnie trzecie miejsce w lidze ze stratą trzech punktów do drugiego w tabeli Rotherham. Ewentualne zwycięstwo pozwoli im się zrównać punktami z tym zespołem. Byki wydaję się być ostatnio w dobrej formie. W ostatnich trzech meczach dwukrotnie wygrali i raz zremisowali. Martwić może postawa na własnym boisku w dwóch ostatnich spotkaniach (porażka 0-3 z Morcambe i bezbramkowy remis z Notts), ale właśnie dzisiaj nadarza się okazja aby tą fatalną passę przełamać. Jedynym poważniejszym zmartwieniem trenera Grahama Turnera jest absencja pomocnika Toumani Diagouragi, który dostał piątą żółtą kartkę i po raz pierwszy w sezonie będzie pauzował. Poza tym wszyscy podstawowi zawodnicy są do dyspozycji Turnera.

Na Edgar Street przyjeżdża dzisiaj zespół Shrewsbury Town. Ekipa ta plasuje się w środku tabeli. Ostatnio notują fatalną serię trzech porażek z rzędu i to z ekipami teoretycznie słabszymi od Hereford. Nie wiadomo kiedy ten kryzys minie, ale nawet kibice Shrewsbury nie są w większości przekonani, czy ich klub jest w stanie wywieźć jakiekolwiek punkty ze stadionu Byków. Trener gości będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy, w tym pozyskanego w oknie transferowym napastnika Guya Madjo.

Uważam, że dzisiaj możemy się spodziewać zwycięstwa gospodarzy, którzy mają przed sobą określony cel w postaci zajęcia miejsca gwarantującego grę w play off. Przemawia za nimi również obecna forma. Goście zajmują bezpieczne miejsce w środku tabeli i nie grozi im póki co ani spadek, mają też sporą stratę do czołówki. Poza tym obecna forma nie wróży niczego dobrego w dzisiejszym meczu.

Typ: 1
Kurs: 2.06
Buk: 188bet

Do góry
#1941041 - 14/01/2008 01:20 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Hereford - Shrewsbury 3-1


--W3---L2---+10.90---Y21.80%--

Do góry
#1945300 - 14/01/2008 18:19 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: Kefir70

wku.wienie odbiera mowę. Głupio to pewnie zabrzmi ale cały mecz Oldham miałem przeczucie , że jak nie wyciągną na 2-0 to w końcu jakąś głupią bramke stracą...


Faktycznie można się wqrwić. Dziś dopiero obejrzałem staty z tego meczu.
Brighton od 10 minuty w 10, 2 celne strzały i 42% posiadania piłki. I w 90 minucie wyrównują

Do góry
#1945948 - 14/01/2008 22:28 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: jinx]
muine bheag Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2007
Postów: 62
Originally Posted By: jinx
Originally Posted By: Kefir70

wku.wienie odbiera mowę. Głupio to pewnie zabrzmi ale cały mecz Oldham miałem przeczucie , że jak nie wyciągną na 2-0 to w końcu jakąś głupią bramke stracą...


Faktycznie można się wqrwić. Dziś dopiero obejrzałem staty z tego meczu.
Brighton od 10 minuty w 10, 2 celne strzały i 42% posiadania piłki. I w 90 minucie wyrównują


witam w klubie,myslalem ze zjem laptopa,mialem z 50 euro piekny dubelek Swansea i ten Oldham nieszczesny,nawet mi sie juz nie chce rozpisywac,jak to mozliwe ,ze oni tego meczu nie wygrali....

dodam tylko,ze mam juz takiego pecha drugi raz w krotkim czasie,niedawno mialem 300 euro do wyjecia,zawalilo mi West Brom,tracac bramke z Sheff.Wed. w 97 minucie na 1-1 u siebie....

Do góry
#1946148 - 14/01/2008 23:57 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: muine bheag]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Witam kolegow typerow \:\) Orientuje sie ktos co to za zawodnicy nowi w Leeds, jesli ktos cos wie o nich prosze o link albo jakies info, dzieki. Wyczytalem ze moga dzisiaj zagrac przeciw Crewe.

Seb Sorsa, Bradley Johnson, Peter Sweeney, and Darren Kenton.

Pozdrawiam !

Do góry
#1946152 - 15/01/2008 00:00 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: konradd]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: konradd
Witam kolegow typerow \:\) Orientuje sie ktos co to za zawodnicy nowi w Leeds, jesli ktos cos wie o nich prosze o link albo jakies info, dzieki. Wyczytalem ze moga dzisiaj zagrac przeciw Crewe.

Seb Sorsa, Bradley Johnson, Peter Sweeney, and Darren Kenton.

Pozdrawiam !


Może to Ci pomoże:
http://www.lufc.pl/aktualnosci.php?subaction=showfull&id=1199984151&archive=&start_from=&ucat=0&

\:\)

Do góry
#1946401 - 15/01/2008 01:42 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Szewa]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Dzieki Szewa, mam nadzieje ze dzis nowi sie sprawdza i 3 pkt powedruja do Leeds \:\)

Do góry
#1946702 - 15/01/2008 02:43 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: konradd]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Idziemy za ciosem ;\)

Crewe - Leeds

Gospodarze w zeszłym tygodniu przełamali fatalną passę siedmiu meczów bez zwycięstwa. Stało się to w spotkaniu na własnym boisku z Tranmere, wygranym 4-3. Z pomeczowych relacji wynika jednak, że to goście zaprezentowali się lepiej, mimo tego, że ostatnie 30 min. grali w "dziesiątkę". Gospodarze strzelili zwycięską bramkę dopiero w 89 minucie gry. Ten hokejowy wynik nie jest przypadkiem. Obrona Crewe jest dziurawa jak ser szwajcarski. W ostatnich pięciu spotkaniach stracili aż 13 bramek ! Co ciekawe, z ostatnich czterech meczów Crewe na własnym boisku aż trzy kończyły się overami.

Dzisiaj na stadion przy Gresty Road przyjeżdża zespół Leeds. Pawie w ostatniej kolejce również przełamali niechlubną passę pięciu meczów bez zwycięstwa, wygrywając z Northampton 3-0. Do dzisiejszego spotkania przystępują znając już wyniki swoich bezpośrednich rywali w walce o awans do Championship. Powyższe mecze ułożyły się tak, że ewentualne zwycięstwo pozwoli zawodnikom Leeds awansować na trzecią pozycję w lidze. To musi działaś na nich mobilizująco. Jako dosyć istotny fakt można dodać, że Leeds strzelało bramki w ostatnich ośmiu meczach.

Manager Pawii Dennis Wise poczynił w styczniu kilka solidnych wzmocnień, o których wspomniał już Konradd. Głównie są to gracze mający poprawić grę pomocy. Wszyscy oni będą dzisiaj do dyspozycji Wise'a.

Początkowo miałem grać zwycięstwo Leeds, bo bez wątpienia jest to zespół lepszy od Crewe. Poza tym ostatnie zwycięstwo zdaje się świadczyć, że zawodnicy z Elland Road kryzys mają już za sobą. Jednak przeglądając ofertę, moją uwagę przykuł kurs na over 2.5. Biorąc pod uwagę poczynania Crewe w grze obronnej oraz skuteczną grę Leeds myślę, że właśnie ta opcja jest bardzo prawdopodobna, a przede wszystkim bezpieczniejsza od grania zwycięstwa Pawii.

Typ: over 2.5
Kurs 2.00
Buk: Blue Square

Do góry
#1948514 - 15/01/2008 10:09 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: konradd]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: konradd
Dzieki Szewa, mam nadzieje ze dzis nowi sie sprawdza i 3 pkt powedruja do Leeds \:\)

I powedrowaly... Kiedy wrocilem do domu i zobaczylem wynik na livescore, pomyslalem sobie - Beckford, klik... Beckford. Nigdy nie lubilem zakladow typu first goalscorer i podobnych, bo to loteria bardziej, ale w przypadku tego kolesia, hmmm... Pozdrawiam.

Do góry
#1950560 - 15/01/2008 19:54 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: grucha]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
I powedrowaly... Kiedy wrocilem do domu i zobaczylem wynik na livescore, pomyslalem sobie - Beckford, klik... Beckford. Nigdy nie lubilem zakladow typu first goalscorer i podobnych, bo to loteria bardziej, ale w przypadku tego kolesia, hmmm... Pozdrawiam.

hm.. wygląda na to, że Beckford idzie do Derby. przy obecnych długach Leeds, muszą na nim trochę kasy zarobić, z 2M pewnie będzie.. a to oznacza duże kłopoty Leeds, bo bazowali oni często na longball do Beckforda..

co mnie bardzo cieszy ..

Do góry
#1950710 - 15/01/2008 20:56 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: swansea]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Chyba jednak nie idzie. Raczej mijaloby sie to z celem, bo w przyszlym sezonie i tak zagra w Championship, wiec lepiej jesli stanie sie to, gdy bedzie graczem Leeds, gdyz tam jest juz takim polbogiem. Z wypowiedzi Dennisa Wise'a mozna wywnioskowac, ze jak zglosi sie jakis mozny z Premiership, to usiada do rozmow, ale jesli chodzi o Derby, to z baranami nie gadamy ;\)

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/leeds_united/7188856.stm

Do góry
#1960470 - 17/01/2008 19:50 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: grucha]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray

Pt 18-01-2008

20:45 Hartlepool - Cheltenham Ang. League One 1.75 3.35 4.55

So 19-01-2008



13:45 Sheffield W - Sheffield United Ang. Championship 2.60 3.15 2.60
16:00 Stoke - Preston Ang. Championship 1.85 3.30 4.20
16:00 Coventry - Burnley Ang. Championship 2.25 3.25 3.05
16:00 West Bromwich - Cardiff Ang. Championship 1.65 3.50 5.20
16:00 Crystal P - Bristol City Ang. Championship 1.90 3.30 3.95
16:00 Scunthorpe - Wolverhampton Ang. Championship 2.70 3.20 2.50
16:00 Plymouth - Southampton Ang. Championship 2.25 3.25 3.05
16:00 Queens PR - Barnsley Ang. Championship 1.75 3.35 4.75
16:00 Norwich - Leicester Ang. Championship 2.15 3.25 3.25
16:00 Colchester - Hull Ang. Championship 2.50 3.20 2.70
16:00 Blackpool - Ipswich Ang. Championship 2.45 3.25 2.75
18:20 Watford - Charlton Ang. Championship 2.10 3.25 3.35



16:00 Swansea - Port Vale Ang. League One 1.40 3.95 8.25
16:00 Swindon - Nottingham Forest Ang. League One 2.85 3.20 2.35
16:00 Bournemouth - Southend Ang. League One 2.50 3.20 2.65
16:00 Yeovil - Oldham Ang. League One 2.40 3.20 2.75
16:00 Millwall - Tranmere Ang. League One 2.10 3.25 3.25
16:00 Brighton - Huddersfield Ang. League One 1.95 3.25 3.65
16:00 Bristol Rovers - Walsall Ang. League One 2.45 3.20 2.70
16:00 Carlisle - Crewe Ang. League One 1.60 3.50 5.55
16:00 Gillingham - Northampton Ang. League One 1.90 3.25 3.85
16:00 Leyton Orient - Luton Ang. League One 1.65 3.45 5.10
16:00 Leeds - Doncaster Ang. League One 1.80 3.25 4.40
16:00 Macclesfield - Lincoln City Ang. League Two 2.15 3.20 3.20



16:00 Wrexham - Milton Keynes Dons Ang. League Two 5.25 3.40 1.65
16:00 Rochdale - Bradford Ang. League Two 1.90 3.20 3.95
16:00 Mansfield - Darlington Ang. League Two 3.00 3.20 2.25
16:00 Shrewsbury - Morecambe Ang. League Two 2.25 3.20 3.00
16:00 Barnet - Peterborough Ang. League Two 2.85 3.20 2.35
16:00 Dagenham and Redbridge - Grimsby Ang. League Two 2.70 3.20 2.45
16:00 Notts County - Chester City Ang. League Two 2.30 3.20 2.90
16:00 Accrington Stanley - Brentford Ang. League Two 2.55 3.15 2.60
16:00 Rotherham - Wycombe Ang. League Two 1.90 3.25 3.85
16:00 Bury - Stockport Ang. League Two 2.75 3.15 2.45



16:00 Burton Albion - Northwich Ang. Blue Square Premier 1.40 3.80 7.50
16:00 Weymouth - Woking Ang. Blue Square Premier 2.25 3.25 2.85
16:00 Grays Athletic - Cambridge Ang. Blue Square Premier 2.50 3.15 2.60
16:00 Altrincham - York City Ang. Blue Square Premier 3.35 3.25 2.00
16:00 Salisbury - Torquay Ang. Blue Square Premier 3.05 3.25 2.15
16:00 Aldershot Town - Forest Green Ang. Blue Square Premier 1.70 3.35 4.65
16:00 Halifax Town - Stafford Rangers Ang. Blue Square Premier 1.55 3.55 5.70
16:00 Histon - Ebbsfleet United Ang. Blue Square Premier 2.25 3.25 2.85
16:00 Crawley Town - Rushden and Diamonds Ang. Blue Square Premier 1.90 3.25 3.70
16:00 Stevenage Borough - Droylsden Ang. Blue Square Premier 1.25 4.80 10.00
16:00 Kidderminster - Farsley Celtic Ang. Blue Square Premier 1.60 3.50 5.20



N 20-01-2008

20:15 Exeter City - Oxford Utd 1.70 3.35 4.65

Pn 21-01-2008

20:45 Chesterfield - Hereford 2.25 2.20 3.00

Do góry
Strona 3 z 15 < 1 2 3 4 5 ... 14 15 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Lukasz111, wHiTe_StAr, burbon, Sony, alfa, pacyfista), 3315 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585256 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07