Strona 11 z 15 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 >
Opcje tematu
#2041670 - 09/02/2008 19:22 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Ryan20]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
Witam!
Panowie jako, że jesteście expertami w tej dziedzinie zapytam sie Was co sądzicie o meczu Northwich vs Salisbury? Wystarczy spojrzeć na tabele i jest juz pierwszy powód dla ktorego warto postawić na "dwójke" (kurs 2.2). Forma Northwich nie jest najlepsza, w pięciu ostatnich meczach zdobyli jeden punkt i zajmują 22 pozycje z 14pkt. Salisbury walczą cały czas o play-offy. Nie przegrali od 8 spotkań. W drużynie gospodarzy z tego co widze jest troche kontuzji ( nie wiem jednak czy są to kontuzje długotrwałe czy nabyte ostatnio). Nie zagra bramkarz Scott Tynan oraz Michael Kręglarz (kostka), Nathan Kerr (ścięgno udowe) i Jamie Mullan (ścięgno udowe), nie wiem czy zagra Daniel William (udo). U gości brak obroncy Matta Robinsona. Jeżeli macie jakies inforamcje nt tego spotkania, napiszcie czy w/w zawodnicy to duże osłabienie dla Northwich.
Pozdrawiam!

Do góry
Bonus: Unibet
#2041688 - 09/02/2008 19:25 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Tijk]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
Kręglarz - chodziło mi oczywiscie o Micheala Bowlera, cos mi sie pomieszało jak sobie tłumaczyłem z angielskiego i przetłumaczyłem nazwisko, hehe taki zonk

Do góry
#2041764 - 09/02/2008 19:45 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Tijk]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
co do Donny..

z tego, co pamiętam, to Donny w typowaniach przedsezonowych była brane pod uwagę jako jeden z faworytów. nawet buki dawały Donny wyższe szanse na wygranie ligi niż Łabędziom. Swansea było bodajże piąte, a w BBC pisali, że czeka ciężka walka o play-offy
może przedwcześnie się o Donny zapomniało, bo mieli niezbyt udany początek sezonu. ale zaczęli się rozpędzać dokładnie w tym samie czasie co Swansea. raczej na początku to wszyscy na Orient patrzyli, bo tez brano ich pod uwagę jako underdogi. ale prawdziwym zaskoczeniem imho w lidze jest Carlisle i Tranmere. na najbardziej in minus Forest i YeovilYeovil

pzdr i wiele

Do góry
#2042093 - 09/02/2008 21:33 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: swansea]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Witam. Powyżej napisano już o meczu Northwich Victoria - Salisbury Town. Wydaję się, że to ciekawy typ, po bardzo dobrym kursie. Lista nieobecnych w drużynie The Vics dośc długa, zwłaszcza brak pierwszego bramkarza Scotta Tynana będzie ponownie odczuwalny. Nie znalazłem w składzie na ten mecz najlepszego strzelca Victorii Paula Taita (5 goli), nie ma go tez na liście kontuzjowanych i zawieszonych, więc przypuszczam, że został gdzieś wytransferowany, w wolnej chwili sprawdzę. Brak osłabień w ekipie Salisbury.
Drugi mecz z Conference, który mnie zainteresował to Stafford Rangers - Weymouth. Weymouth myśląc o utrzymaniu musi takie mecze wygrywac. Dzisiaj mogą im w tym pomóc absencje w drużynie Stafford. Zawieszeni są obrońca Djoumin Sangare i pomocnik Ross Draper. Z powodu kontuzji nie zagrają także napastnik Marco Adaggio oraz pomocnik Matt Hazley. Ponadto niepewny jest występ kolejnego strzelca Nathana Smitha. W składzie Weymouth zabraknie tylko napastnika Stuarta Douglasa.
Tradycyjnie już chyba myślę o ekipie Torquay, mającej już mini kryzys za sobą. Bardzo silni w pierwszej części sezonu, w styczniu dodatkowo wzmocnieni. Między innymi przedłużono ostatnio wypożyczenie bramkarza Michaela Poke'a z Southampton. zostanie on z The Gulls do połowy kwietnia. W ekipie Kidderminster prawdopodobnie nie zagra kapitan Russell Penn. Kurs niezbyt wysoki 1,57 , ale czego można się spodziewac kiedy gra jeden z faworytów ligi.
W League Two spróbuję idąc za ciosem ukąsic znów MK Dons. Tydzień temu świetny mecz wyjazdowy, myślę że przedłużą passę. Zauważyłem, iż grając u siebie z mocniejszymi ekipami wygrywali, natomiast potrafili oddac punkty słabeuszom, czyżby brak koncentracji. Dziś im to nie grozi, bo przyjeżdża aktualnie trzecia ekipa ligi Rotherham. Chciałbym jeszcze podkreślic bardzo dobry kurs na to spotkanie. W Totesport mozna dostac 2,10 na zwycięstwo Dons.
Pozdrawiam i życzę wygranych na wieczorne

Do góry
#2045064 - 10/02/2008 10:03 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: konstruktor1]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Originally Posted By: konstruktor1
Wlasnie zobaczylem, ze jutrzejsze spotkanie Sheffield Utd. z Scunthorpe bedzie sedziowal Rob Styles. Prawdopodobnie dostal " nagrode" za to, ze w ostatnim meczu Liverpoolu z Sunderlandem nie podyktowal 100% karnego dla Sunderlandu po tym jak Carragher zablokowal pilke reka. Styles to taki specyficzny sedzia, ktory najczesciej znajduje sie w swietle reflektorow po tego typu decyzjach faworyzujacych mocniejsze druzyny.

Wystarczy spojrzec na jego fantastyczny rekord kiedy sedziuje Man United. Otoz nasz sympatyczny Rob ma 100 % skutecznosc. 26 meczow, z udzialem MU i 26 zwyciestw podopiecznych Fergusona. Zadziwiajace, nieprawdaz? Jednak trzeba przyznac Robiemu, ze nie tylko MU wiedzie sie doskonale kiedy on im sedziuje. Mozna smialo nazwac go " zabojca underdogow" . Nawet jesli zabierze moznym w jednym meczu ( karny dla Chelsea w meczu z Liverpoolem w sierpniu) to odda w nastepnym ( wspomniany nie podyktowany karny dla Sunderlandu przy wyniku 2-0 dla Liverpoolu na jakies 15 minut przed koncem).

Pisze o tym dlatego, ze podejrzewam, ze do Sheffield pojedzie nasz bohater z mocnym postanowieniem oddania tego co zabral. W zeszlym sezonie dwukrotnie narazil sie on fanom z Sheffield. W pierwszym meczu sezonu 06/07 sedziowal mecz United przeciwko Liverpoolowi i podykotwal bardzo naciagana "jedenastke" dla Liverpoolu po "faulu" na StevieG, natomiast na wiosne 2007 sedziowal mecz przeciwko MU na Old Trafford i po faulu Vidica na Lutonie Sheltonie byl chyba jedynym czlowiekiem w wszechswiecie, ktory nie uwazal, ze powinien byc karny.

Tym razem to SU sa faworytami i graja przeciwko maluczkim i Rob powinien to wykorzystac by poprawic swoje notowania w miescie stali. Nie bede zaskoczony w najmniejszym stopniu jesli Blades dostana karnego z kapelusza, Scunthorpe natomiast moze zapomniec o jakimkolwiek. Poza tym Rob uwielbia pokazywac, ze to on jest najwazniejszy na boisku i pokazywac zolte kartki. Jako, ze to spotkanie nie bedzie jakos szczegolnie monitorowane przez bukow moze uda sie gdzies znalezc dobry kurs na ilosc kartek ( wysoka) .

SU sa dla mnie zdecydowanymi faworytami ( wiekszymi niz wskazuja kursy ). Poza Robim Stylesem menedzer Scunthorpe bedzie musial zmierzyc sie z koniecznoscia zastapienia w skladzie najlepszego strzelca Patersona, ktory pauzuje za kartki.


Gratuluje konstruktor1 swietny typ z typ sedzia, bo Scunthorpe dostalo czerwona kartke ( tyle ze SU nie wykorzystali przewagi 1 zawodnika )szukalem jakis typow na kartki na Unibet i Expekt ale nic nie bylo, czy ktos znalazl gdzies moze ?
Pozdrawiam !

Do góry
#2053196 - 12/02/2008 13:52 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: konradd]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
To chyba typ dnia na dzisiaj:

Gillingham (-0.5) - Luton
typ: 1
kurs: 2.06 (canbet)

Po przyjsciu do klubu Marka Stimpsona, zespół The Gills, jakby zaczął grac lepiej. Osiągał obiecujące wyniki (remis na wyjezdzie ze Swansea 1:1 na przykład) i prezentował sie ciekawie na boisku. Niestety od szesciu kolejek nie potrafią oni wygrać, ponosząc w tym czasie 4 porazki i 2 razy remisując. Niespodziewanie znaleźli sie w strefie spadkowej ze stratą 2 pkt do bezpiecznego miejsca. Dzis podejmują przeciwnika, który jest praktycznie w rozsypce. Problemy finansowo-administracyjne zmusiły do odejscia wielu wartosciowych zawodników. Gospodarze muszą wygrywac takie mecze bo widmo degradacji stanie sie jeszcze bardziej zauważalne. Gillingham na własnych smieciach prezentują sie dobrze, ich bilans to 6-6-3 przy stosunku bramek 19-14. Luton na wyjazdach gra najsłabiej w lidze, bilans 1-4-10 gole: 11-26.
Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania jak tylko wygrana gospodarzy, mimo ze prawdopodobnie nie wystąpi doswiadczony pomocnik N.Southall i napastnik D.Oli.
Moim zdaniem inny rezultat niż wygrana gospodarzy, bedzie tutaj wielką niespodzianką.

Do góry
#2054454 - 13/02/2008 01:12 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: blacky]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125



Crystal Palace, jak i Ipswich Town walczą o znalezienie się w grupie zespołów, które będą walczyć w barażach o Premiership. Po 31. kolejkach C.P znajdują się na 7 pozycji, a 6 Ipswich. Właśnie taka lokata gwarantuje udział w play-offach. Ipswich na wyjazdach radzi sobie bardzo źle, bowiem w tym sezonie tylko raz wygrało na wyjeździe, ale miało to miejsce podczas ostatniego meczu na obcym stadionie. Jednak w sobotę Ipswich przegrało z kolei swoje pierwsze spotkanie na własnym stadionie.

Do góry
#2055225 - 13/02/2008 03:44 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: medivall]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Gillingham - Luton - mecz odwołany z powody gęstej mgły ...:/

Do góry
#2056152 - 13/02/2008 06:36 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: blacky]
milan1231 Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2006
Postów: 723
[quote=blacky]Gillingham - Luton - mecz odwołany z powody gęstej mgły ...:/

Na kiedy został przełożony?

Do góry
#2056257 - 13/02/2008 07:02 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: milan1231]
pafnucy Offline
member

Meldunek: 09/10/2006
Postów: 173
Jeszcze nie wiadomo na kiedy, jak tylko zostanie to ustalone, to podadzą datę na stronie klubu.

Do góry
#2062653 - 15/02/2008 04:26 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: pafnucy]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

sobota, 16.02

LEAGUE CHAMPIONSHIP
Stoke - Scunthorpe 1.55 3.65 6.25 (15.02)
Hull - Colchester 1.75 3.35 4.70
Leicester - Norwich 2.45 3.20 2.75
Ipswich - Blackpool 1.70 3.45 4.85
Charlton - Watford 2.35 3.25 2.85
Bristol City - Crystal P 2.25 3.25 3.05 (18.02)

LEAGUE ONE
Doncaster - Leeds 2.20 3.15 3.15
Port Vale - Swansea 4.85 3.40 1.70
Southend - Bournemouth 1.70 3.40 4.85
Crewe - Carlisle 2.75 3.20 2.40
Luton - Leyton Orient 2.55 3.20 2.55
Northampton - Gillingham 1.85 3.30 4.05
Tranmere - Millwall 1.75 3.30 4.60
Oldham - Yeovil 1.85 3.30 4.05
Cheltenham - Hartlepool 2.30 3.20 2.90
Nottingham Forest - Swindon 1.75 3.35 4.55

LEAGUE TWO
Lincoln City - Macclesfield 1.85 3.30 4.05
Wycombe - Rotherham 2.25 3.20 3.00
Chester City - Notts County 2.30 3.20 2.90
Brentford - Accrington Stanley 1.75 3.35 4.55
Morecambe - Shrewsbury 2.15 3.25 3.20
Milton Keynes Dons - Wrexham 1.60 3.45 5.75
Grimsby - Dagenham and Redbridge 1.70 3.40 4.85
Peterborough - Barnet 1.65 3.45 5.10
Stockport - Bury 1.75 3.30 4.60
Darlington - Mansfield 1.55 3.60 5.90
Bradford - Rochdale 2.50 3.20 2.65
Hereford - Chesterfield 1.95 3.20 3.75

BLUE SQUARE PREMIER
Farsley Celtic - Woking 2.95 3.25 2.20
Northwich - Weymouth 2.50 3.20 2.60
Histon - York City 2.55 3.20 2.55
Rushden and Diamonds - Altrincham 1.85 3.30 3.85
Forest Green - Stafford Rangers 1.45 3.70 6.75
Torquay - Ebbsfleet United 1.70 3.35 4.55
Oxford Utd - Droylsden 1.40 3.80 7.50
Halifax Town - Cambridge 2.75 3.20 2.35
Grays Athletic - Exeter City 2.55 3.20 2.55
Salisbury - Burton Albion 2.55 3.20 2.55
Crawley Town - Kidderminster 1.80 3.30 4.05 (15.02)
Aldershot Town - Stevenage Borough 1.80 3.30 4.05 (15.02)

Do góry
#2062812 - 15/02/2008 05:07 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: jinx]
jacco Offline
stranger

Meldunek: 18/12/2007
Postów: 14
LUCKY SEVEN

preston - portsmouth 2
ipswich - blackpool 1
nottingham - swindon 1
lincoln - macclesfield 1
brentford - accrington 1
peterborough - barnet 1
stockport - bury 1

Do góry
#2065488 - 16/02/2008 02:57 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: jacco]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW

no to jedziemy \:\)


Yeovil: granie na progresje w 5 bodaj poziomie sie opłaciło i przyniosło troche grosza choc baaardzo szcześliwie, dzieki roznemu w 92 minucie. Teraz troche inna bajka juz bedzie. Presja zeszła, a i forma jest w zespole, bowiem i z Walsall, a tym bardziej z Northampton byli o wiele lepszym zespołem. Kirk wciąż błyszczy jest już liderem zespołu i "ciągnie" wszystkie akcje ofensywne zespołu. Rywalem przetrzebiony kontuzjami Oldham, który co ciekawe gra słabiutko u siebie - zaledwie 4 Winy w 14 meczach (gorszy wynik mają tylko PV i Bournem.) mysle ze nie bedą w stanie sprowadzić "Zółtych" na dno po zaledwie 1 zwycięskim meczu, x2 za 1,85, AW za 4,1.

Hereford-Chesterfield. Mecz zapowiadany jako "sweet revenge" za kleske 0:4 Byków 21.stycznia z Chesterfield. Okazja na krwawą zemstę jak najbardziej jest 1.superforma Hereford ostatnio 8 goli w dwóch meczach, komplet 3 zwycięstw z rzedu, 2. Rozstrzelali sie niczym kałasznikowy młody Holender MacDonald wypożyczony z WBA (5 goli w 2 meczach !), oraz 20-letni Hooper zloanowany z Southend 3. z fronyu pt. "zdrowie" nie za ciekawe wieści z obu stron, w Hereford bez Smitha, Guinana i Diagouraga, jednak kontuzje u gości wyglądają bardziej znacząco - nie ma Lestera - ich właściwie jedyna strzelba, a jakaś masowa epidemia dopadła Szkotów w zespole : lewy obrońca Robertson kontuzja, główny rozgrywający Niven rowniez out, gwiazda zespołu obok Lestera czyli lewoskrzydłowy-Szkot Leven jest "doubtfull", rezerwowy napastnik A.Smith równiez nie zagra.
Kurs 2.00 na HW.

Yorkies - dwa słowa tradycyjnie o nich. Widać zmeczenie ciągłym graniem co 3 dni juz. Walker stara sie szafować składem, jednak krótka ławka daje o sobie znać i motorycznie nie wygląda to juz tak jak z miesiąc temu. W meczu z Halifax zwyciestwo oddał jeden z najbardziej doświadczonych czyli def.pomocnik Elliott wykładając piłke rywalowi w końcówce meczu. Bramka Fortune-Westa w debiucie i bardzo optymistyczna forma. Histon odkąd stracił Akuranga jest dla mnie zespołem nijakim, mecz ten traktuje jako ostatnią szanse dla Yorkies na załapanie sie do play-offów. Byc albo nie byc w tym sezonie. Yorkies juz tyle razy wygrywali mecze po kursach powyzej 2,5 że w jakims dublu mozna ruszyć. Fizyczna forma zdecyduje.


PS. Sporo jest meczów po 1,5-1,7: Darlo, Dons, Oxford, Forrest, Peterborough, Swans. Ciekaw jestem jak sie na to zapatrujecie i które typujecie do grania Handi \:\)

Do góry
#2066364 - 16/02/2008 06:30 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Ryan20]
Baldus_de_Ubaldis Offline
addict

Meldunek: 15/02/2008
Postów: 508
Skąd: Skarżysko Kamienna
wydaje mi sie ze dobra opcje jest granie tranmare - dtruzyna ktora pokonuja leeds na ich terenie bez wzgledu na to w jakiej united byli formie budzi respekt, wydaje sie wiec ze nie powinni miec problemów z pokonaniem cieniujacego millwal, tranmare walczy dosc niespodziewanie o awans i mysle ze wtakich meczach powinni zdobyc 3 punkty, ale jak to w anglii zwyciestwo pewnie nie bedzie znaczace... przewiduje maks 2 bramkami i oby tak bylo
tranmare HW @1,7

Do tego wydaje sie stockport dobrą opcja...Ryan widze ze grasz dosc ryzykowne typy ale zgadzam sie i trzymam kciuki \:\)

Do góry
#2066748 - 16/02/2008 08:23 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Baldus_de_Ubaldis]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Dobry wieczór \:\)

Jak dla mnie niesamowicie ciekawa kolejka - być może wreszcie ta "wymarzona".
Szczególnie należy zwrócić uwagę na League Two. W ostatniej wtorkowej kolejce układ par był taki , że większość faworytów rozgrywała swoje mecze na wyjeździe..i zauważmy , że znakomita większość z nich nie zawiodła !
Teraz układ jest dokładnie odwrotny - cała czołówka ma mecze u siebie.. i bardzo prawdopodobne , że pójdzie za ciosem.

Moim zdaniem zdecydowanie do grania są następujące mecze i prezentuje moje zdanie wg. kolejności takiej jak mecze warte są moim zdaniem zagrania \:\)

MK Dons-Wrexham 1 1,6
- co prawda Donsi całkiem niedawno przegrali z Walijczykami ale moim zdaniem prawdopodobieństwo powtórzenia sie tego jest bardzo bardzo małe. Zresztą nawet w tamtym przegranym meczu nie wykorzystali mnóstwa sytuacji. W tej chwili podobnie jak wszystkie zespoły z czołówki - po roztrwonieniu swojej przewagi - Donsi mają świadomość , że każdy mecz to mecz o wszystko. W zespole jest co prawda parę absencji ale skład jest na tyle szeroki , że nie stanowią one większego problemu. Wrexham z meczu na mecz prezentuje się co prawda coraz lepiej - ale i tak Donsi to zespół o o niebo wyższym potencjale. Ponadto uważam , że Walijczycy mogą w końcu ponieść konsekwencje ostrej gry , którą ostatnio prezentują. Bo po ostatnim ich meczu coach Peterborough narzekał właśnie na brutalną grę Walijczyków strasznie. I myślę sobie , że teraz sędzia może być szczególnie wyczulony na takie zagrania. Kurs wielki nie jest , ale jak najbardziej do zaakceptowania.

Peterborough - Barnet 1 1,6 - podobny mecz. W zasadzie jak dla mnie to jedynym argumentem żeby tego meczu nie grac to ta totalna nieprzewidywalność Peterborough..tyle , że ostatnio ich forma zdecydowanie się ustabilizowała. O ich napadzie można pisać tylko w superlatywach. W tej chwili doszedł jeszcze bardzo porządny bramkarz. TYlko jakiś nieszczęśliwy przypadek moim zdaniem może pozbawić ich zwycięstwa.

Hereford - Chesterfield 1 1,9 - też jestem o czym pisał już Ryan pod wrażeniem gry MacDonalda..po prostu szok -2mecze =5 bramek. Co prawda w pomocy Hereford znaczące absencje - Toumani Diagougara,Luke Webb i Ben Smith..Tyle , że czymże one są wobec braku Jacka Lestera w Chesterfield.. Ostatnio można było bowiem odnieść wrażenie , że Chesterfield to znacznej części po prostu Lester . Do tego dochodzi jeszcze absencja kilku dalszych czołowych zawodników . Kurs ładny.

Darlington - Mansfield 1 1,5 - boje się trochę tego meczu , ale z drugiej strony Darlington pomału wzmacnia się zawodnikami którzy wyleczyli kontuzje. M.in wracają Tommy Wright i Kevin Gall - a to są solidne wzmocnienia .Mansfield jest tez takie trochę nieobliczalne ale liczę , że walcząc o awans Darlington jednak nie da sobie zabrać choćby punktu.

Bradford - Rochdale 1 2,6 - nie rozumiem tak wysokiego kursu na Bradford. W obu zespołach bez jakiś decydujących absencji , a Rochdale to przeciez już nie ta drużyna co w styczniu. Zwłaszcza w ataku - Murray już w League One a Chris Dagnall kontuzjowany. A Bradford prezentuje się ostatnio całkiem przyzwoicie. Na meczu bedzie pewnie jak zwykle doping kilkunastu tysięcy kibiców i mam nadzieję , ze drugi raz wpadki takiej jak z Bury nie będzie. W każdym razie kurs na pewno wart jest zagrania.

Lincoln - Macclesfield 1 1,95 - Lincoln wg. opinii przedsezonowych typowany był nawet do awansu do League One , o który to awans zresztą bił się w poprzednim sezonie. Teraz jednak - od ok. miesiąca zespół wygrywa mecz za meczem. A Macclesfield po chwilowej zwyżce formy znowu dołuje. Coach gospodarzy dokonał publicznego wyznania , że cierpi na raka i od lutego zostawia zespół i zaczyna kurację.. Myśle , że niezależnie od ostatnich dobrych wyników jego piłkarze w geście takiej ludzkiej solidarności będą gryźć trawę aby zgotowac mu ładne pożegnanie. Kurs bardzo fajny.

Nadto zagram chyba też Brentford, Stockport i Grimsby. Tak jak napisałem na początku - w ostatniej kolejce faworyci nie zawiedli i liczę na powtórkę.

W League One parę ciekawych meczy też się znajdzie.. choć tutaj będzie już ciężej.

Początkowo chciałem zdecydowanie grać Southend , bo Bournemouth dotknęły wszystkie możliwe plagi. Od dawna kilku czołowych zawodników leczy kontuzje ( Anderton, Young,), do tego doszły nowe (Perrett, Cummings, Hollands) i pauzujący za kartki Cooper. Klub jest w przymusowym zarządzie, odjęto mu 10 punktów i braki w kasie. Tyle , że niestety okazuje się , że i w Southend szpital. I niestety na bardzo newralgicznych pozycjach bo m.in kontuzjowani są obaj środkowi obrońcy. Tak , że niestety ale z bólem odpuszczę chyba ten mecz , choć oba zespoły warte są chyba zainteresowania w następnych kolejkach.

Ciekawy kurs dostaniemy na Nottingham - szczególnie jeśli uwzględnić , że może zagrać już Agogo , a z kolei w Swindon nie zagrają 2 podstawowi napastnicy - Cox i Corr.

Zasatanawiam się tez nad zagraniem Doncaster , ale tutaj mam wątpliwości bo wątpliwy jest występ Ritchiego Wellensa - a to zawodnik który robi grę w tym zespole i w zasadzie w każdym meczu zalicza asystę. Choć absencja Beckforda w składzie Leeds kusi.

Co do Oldham i Yeovil - odpuściłbym - oba zespoły są nieobliczalne.

Przede wszystkim jednak myśle , że zbyt dużo dobrych do postawienia meczy jest w League Two żeby grac "na siłę" typy typu \:\) Southend, Yeovil.. czy nawet York \:\)
Nieczęsto zdarza się taki ładny układ meczy i myślę , że jakiegoś szalonego blokowego może też warto puścić \:\)

Do góry
#2066916 - 16/02/2008 09:26 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
W temacie blokowego... w zeszłym tygodniu puściłem kilka dubli z League One, Two i Conference, wszystkie weszły połowicznie, czyli nie weszły \:D . Będąc na lekkim kacu, wszedłem do naziemnego i puściłem kuponik siedmiomeczowy, tak dla odprężenia i wszedł był. Następnego dnia, będąc w centrum, zachciało mi się siku, to wszedłem do Ladbrokes'a. A tam stoi napisane, że toaleta dla klientów, więc aby zostac customerem skreśliłem szybko kuponik za drobne. Domyślacie się, że wszedł także \:D \:D
Co Do Twoich typów Kefir, to dodałbym jeszcze Swansea, ale przyjemnośc analizy zostawię koledze o nicku takim samym, jak nazwa klubu ;\) Poza tym nic dodac nic ując, nasze prognozy pokrywają się. W jednym aspekcie, jednak się z Tobą nie zgodzę, 1,6 to całkiem dobry kurs, jak na lidera grającego u siebie. Pamiętasz, co buki dawały tydzień temu na Man Utd z Man City? A różnica klas podobna. Pozdrawiam.

Do góry
#2066937 - 16/02/2008 09:39 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: grucha]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
ha ha , pisząc o MU-MC dokładnie napisałeś to ja co zawsze na tym forum powtarzam - że League One i Two wynagradza naszą cierpliwość i zainteresowanie ładnymi bardzo kursami - jeśli porównać to do Premiership, Primera czy tym podobnych badziewi \:\)

Hm co do Swansea - rzecz oczywista też o tym myślę , ale... awans mają już praktycznie w kieszeni i mistrza League One..a to niestety bywa , że rozpręża.. ot starczy popatrzeć na to co jeszcze niedawno (mam nadzieję \:\) ) wyprawiali Donsi - tam tez chyba zbyt wcześnie uwierzono , że sezon już się skończył...i dlatego mam duże opory żeby na nich stawiać..są o niebo lepsi od Port Vale ..tylko czy będzie im się chciało ?? oto jest pytanie \:\)

Do góry
#2067349 - 16/02/2008 19:47 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Kefir70]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
skoro już zostałem wywołany do tablicy.. \:p
L1:
Port Vale - Swansea oczywisty AW. Na BBC piszą, że Bodde może nie zagrać. E tam.. Bzdety. Swans nadal bez Andersona, ale jakoś nie wpłynęło to na poziom gry. Jak gra Vale, każdy widzi. Aczkolwiek w zeszłym tygodniu mieli pecha, bo czerwień dla głównego obrońcy Pearce'a była z kapelusz. No i właśnie Vale na dzisiejszy mecz będzie pod opoki w obronie. Przy grze Łabędzi bazujące na ataku i rozgrywaniu piłki, będzie powolne morderstwo na Vale. RM zadeklarował, że interesuje go 100+pkt target i nic więcej. Z Crewe dano ciała w końcówce strasznie. Z Vale się nie powtórzy. Ja osobiście gram handi na AW
za 3.1 !!!.
Tranmere - Millwall HW. Już było wspomniane o tym meczu. Tranmere zaskakuje bardzo in plus. A Millwall za trenera ma giganta o nazwisku Jackett, byłego managera Swans. Facet potrafił wydawać kupę szmalu na słabych zawodników. Jakoś go nie cenie.

W L2 zdecydowanie Hereford i Stockport. W Konferencji jakoś sobie nic nie upatrzyłem..

pzdr

Do góry
#2069020 - 17/02/2008 03:34 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: swansea]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Dalem sytemik w BAHu takie mecze [3/7]

Northampton Town - Gillingham FC (Typ) 1
Bradford City - Rochdale FC (Typ) 1
Grimsby Town - Dagenham & Redbridge (Typ) 1
Hereford United - Chesterfield FC (Typ) 1
Peterborough United - Barnet FC (0:1) (Handicap) 1
Stockport County - Bury FC (Typ) 1
Salisbury City - Burton Albion (Typ) 1

i co

weszlo Hereford , Northampton i Salisbury - czyli typy kotre malo analizowalem + wszedl dubel Hereford/Northampton

Kolejka przejajeczna , wyniki cudowne - dla dogow \:\) Najlpeij jak sie widzi kursy wylanczac strone

Stockport odwalil niezle , Peterborouch - kurs marny a pewnie mozliwe ze niektorzy dali Handi , Darlington - 1.50 na Bwin 1-2 , Grimsby 1-4.

Do góry
#2069294 - 17/02/2008 04:49 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) Styczen2008 [Re: Ludwiczek]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Co chcesz , jakie underdogi ?? wyniki bardzo przyzwoite..
Wszyscy byliśmy zgodni co do Hereford i weszło jak w masło.
Peterborough weszło. Nottingham too.i Tranmere i Brentford.
Gdyby nie kiepskie sędziowanie to weszło by pewnie i Darlo i Stockport.

Ja uważam , że ostatnio niższe angielskie wchodzą całkiem przyzwoicie.

Do góry
Strona 11 z 15 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sensei, akagi, Zaixi, VVega, wHiTe_StAr, Lukasz111, rafal08, Kura, igea23), 3633 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583929 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07