Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#2112886 - 29/02/2008 05:23 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: grzesol]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Lech - Zagłębie 1


W Poznaniu dojdzie do bardzo ciekawego spotkania, gdzie Lech podejmować będzie Zagłębie Lubin. Gospodarze w poprzedniej kolejce bo nudnym spotkaniu pokonali Górnik Zabrze, strzelając bramkę po problematycznym rzucie karnym. Zagłebie także zainkasowało 3 punkty w meczu z PGE. Trzeba przyznać, że po szybko strzelonym golu oddali inicjatywę i PGE mógł nawet wygrać mecz, ale brakowało szczęścia a raz świetną obroną popisał się Ptak. W Lechu możliwy jest już występ Wojtkowiaka. W Zagłębiu wciąż zabraknie Vaclavika, ale Ptak godnie go zastępuje. Jest to bardzo ważne spotkanie dla Lecha, który u siebie niezwykł tracić punkty. Lech znacznie musi poprawić grę skrzydłami, szczególnie lewe skrzydło, który w meczu z Górnikiem nie istniało. Jeśli to zrobią to wygrają. Muszą uważać na Kolendowicza, który rozegrał ostatnio świetne zawody. Na szczęście dla nich Goliński rozegrał w środę cały mecz z Estonią i może nie być gotowy na ten mecz w pełni.Ponadto 12 zawodnikiem Lecha będzie publiczność, która na pewno stworzą wspaniałą oprawę spotkania. Reasumując spodziewam się wygranej Lecha, który walczy o 2 miejsce, a trudno się spodziewać, aby ich największy rywal Legia, straciła jakieś punkty z ŁKS-em.

Do góry
Bonus: Unibet
#2113099 - 29/02/2008 05:56 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Ojro]
Radzio Offline
newbie

Meldunek: 14/12/2007
Postów: 40
Skąd: Olsztyn
Bełchatów - Groclin

To prawda, że sprawa z Matusiakiem nie była bez przypadku. I to jest zły znak dla drużyny. Jednakże nie ma co dramatyzować w ataku jest Nowak,Costly. W obwodzie jest jeszcze Ujek.A więc nie jest najgorzej. Trener Lenczyk słynie z doskonałego przygotowania drużyny pod wzgledem fizycznym .Tamta runda była najtrudniejszym okresem dla drużyny.Kontuzja Garguły była prawdziwym ciosem dla druzyny. W połączenie z presją wynika zarówno w pucharach jak i w idze drużyna nie potrafiła się odnaleść. Brakowało tego blasku,którym Bełchatów zachwycił nas w zeszłym sezonie.Zwyżkę formy Bełchatowa widac było już pod koniec tamtej rundy. Nikt nie wątpił,że Bełchatów to jak na warunki polskie dalej drużyna posiadająca klasowych piłkarzy. Lenczyk przerwy zimowej nie zmarnował. W przegranym spotkaniu z Zagłębiem Bełchatów zagrał fantastycznie.Brakowało tylko szczęścia. Fakt,iż drużyna zagrała tak dobrze i przegrała zmotywuje Bełchatowian.
Jestem fanem trenera Jacka Zielińskiego II. Pamiętam jak w zeszłym sezonie prowadził Odrę , która wygrywała mecz za meczem. To właśnie dlatego Zieliński trafił do Grodziska. Jeżeli chodzi o organizację klubu. To Groclin znajduje się w czołówce.Prezes Drzymała coraz głośniej mówi o przeniesieniu druzyny do większego miejsca .Mowa tu o Wrocławiu. Nie dziwię się i popieram. Tak silny klub zasługuje na wieksze zaineteresowanie kibiców. Groclin rozegrał świetny mecz z Legią. I skromne zwycięstwo 1:0 to był najmniejszy wymiar kary. Sądze jednak,iż Bełchatowianie są w świetnej formie i wykorzystując atut swojego boiska zwyciężą w tym meczu.

Wynik : 2 - 1

Do góry
#2113134 - 29/02/2008 06:02 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: grzesol]
Radzio Offline
newbie

Meldunek: 14/12/2007
Postów: 40
Skąd: Olsztyn
Grzesol mówisz,że mają 7 punktów straty. Po tym spotkaniu mogą już mniec cztery. Jeżeli sądzisz,że LEch ich zmiażdży to jesteś w błedzie.Lech gra ofensywna piłkę,ale łatwą do odczytania. A ja uważam ,iż Ulatowski ma duże zdolności taktyczne. Przypomniej sobie pojedynki Smudy z Michnieiwczem kiedy ten prowadził Zagłębie.Wygrywał spokojnie naLechu. a jeżeli uważasz,że Lech wygra bo zagłębie i tak spada to jesteś w błędzie. Pawłowski,Chałbiński,Rui Miguel,Iwański to wciąż jak na polskie warunki świetni piłkarze !!!

Do góry
#2113154 - 29/02/2008 06:06 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Radzio]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Jaga - Cracovia

Nie mam czasu na pisanie. Jaga mocna u siebie. Podabała mi się gra w meczu z Wisłą. Czego zabrakło? Napewno skuteczności. Nie od wczoraj wiadomo, że napastnicy to najsłabsza formacja Jagi. Jednak u siebie jest lepiej niż na wyjazdach. Trzeba ciułać te punkty \:\) Poluję na over i myslę, że w najblizszej kolejce wreszcie się doczekam.

Typ: over 2,5
Kurs: 2.27
Stawka: 6/10
Buk: Centrebet

Do góry
#2113813 - 29/02/2008 15:53 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: (J)]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Zazwyczaj nie gram Lecha ;-), ale dziś chodzi mi po głowie kilka sensownych argumentów i bynajmniej sentyment nie jest na pierwszym miejscu:

1. Zagłębie bez dwóch swoich najważniejszych elementów, które stanowiły o sile zespołu w mistzrowskim sezonie - brak Łobo (sezon życia) i Michniewicza (poukładał wszytsko i sprawnie kordynował)
2. Zagłębie zdegradowane, w zasadzie o nic już nie walczy, morale z całą pewnością na niskim poziomie
3. Zagłębie w nienajlepszej formie - opieram się na tym co czytałem, meczu z Bełchatowem nie widziałem
4. Sytuacja kadrowa Lecha wreszcie wygląda w miare normalnie - na obronie mogą grać obrońcy :), a nie nominalni pomocnicy
5. Lech bije u siebie mocno i celnie
6. Po wygranej w Zabrzu, i porażce Legiuni w Grodzisku - punkt straty do drugiego miejsca - morale zapewne wysokie-nie trzeba nikogo specjalnie mobilizowac bo vicemistrzostwo i europejskie puchary bardzo realne
7. W tym sezonie Lech po prostu lepszy, Zagłębie przeciętne - cień zespołu z zeszłego sezonu,na co wpływ ma kilka czynników (m. in. te wymienione wyżej)
8. Żeby Lech się liczył, nawet w Polsce takie mecze MUSI (z pewnością ulubione słowo wielu) wygrywać \:\) (oczywiście argument z przymrużeniem oka, aczkolwiek coś w tym jest)

pozdrawiam

Do góry
#2113877 - 29/02/2008 17:43 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: s_LP]
Pewniok Offline
addict

Meldunek: 23/08/2007
Postów: 448
Ja moze napiszę co słychac w Legii. Po wygranej w Pucharze Ekstraklasy w Bytomiu 2:0 nastroje w druzynie są lepsze chociaz o porazce w Grodzisku ,raczej' nie zapomnieli. Do składu wraca pauzujacy za kartki w poprzednim meczu Vukovic. Prawdopdobna jest zmiana na lewej obronie, gdzie słabego w Grodzisku Kiełbowicza zastąpic moze Wawrzyniak. Co idzie za powrotem Vukovicia, nastapi zmiana ustawienia i na ławce usiadzie Grzelak, a w ataku bedzie sam Chinyama. Strzelil on obydwie bramki dla Legii w PE, ale zbytnio bym sie nie ekscytował, on potrafi zagrac dwa rozne mecze w odstepie kilku dni. Do druzyny wczoraj zostali zatwierdzeni Randford Osei i Martin Aguleir Balbino ale jutro jeszcze się nie pojawią w składzie. Do gry na 100% przygotowany jest juz Szałachowski, który pare razy ładnie się pokazał w meczu PE, takze Burkhardt powoli cos zaczyna grac, obaj jednak rozpoczną mecz na ławce. Z mniej waznych personalnych spraw to do rezerw (Młodej Ekstraklasy) zostal przesuniety Augustyn, a Smolinski ostatecznie zostaje w Warszawie.

Prawdopodobny skład: Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak - Miroslav Radović, Aleksandar Vuković, Roger Guerreiro, Piotr Giza, Edson da Silva - Takesure Chinyama.

Jak dla mnie mecz no bet a juz na pewno nie 1 po 1.25

Do góry
#2114039 - 29/02/2008 19:06 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Pewniok]
byczydzien Offline
enthusiast

Meldunek: 04/02/2008
Postów: 333
jeśli Legia w ostatnim meczu miałą jeden celny strzał na bramkę, moze z pocałowaniem w rękę wziąć x2 na łKS po kursie 3,7? (Bwin)

Do góry
#2114054 - 29/02/2008 19:12 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Ojro]
Radzio Offline
newbie

Meldunek: 14/12/2007
Postów: 40
Skąd: Olsztyn
Ruch - Górnik

Wielkie derby Śląska . Zainteresowanie meczem jakiego dawno nie było. Około 45 tysięcy zasiądzie aby obejrzeć te spotkanie w Chorzowie. W tym spotkaniu większe szanse na wygranie tego spotkania daje gospodarzom. W moim przekonaniu dwie porażki w nowej rundzie nie wynikają tylko z tego, ze piłkarze są myślami właśnie z tym spotkaniem. Wydaje się,że Górnik nie jest jeszcze w takiej formie w jakiej był w zeszłym sezonie. I choć w spotkaniu Pucharu Ligi Górnik miał trochę pecha, ponieważ stwoarzył sobie mnóstwo sytuacji.
Z pewnością działacze ŁKS-u moga się uczyć od działaczy Ruchu.
Ruch zrobił kilka wartościowych transferów. W szczególności sprowadzenie Marcina Nowackiego oraz Piotra Ćwielonga. Jednkaże sprowadzenie Pilarza, Brzyskiego o raz kilku zdolnych dzieciaków z Gwarka Zabrze jest równiez warte podkreślenia. Są to inwestycje wartościowe i napewno przyniosa określone rezultaty. Nie zapominajmy,że w drużynie są Grzyb, Fabus czy Pawel Balasz !!!.Jestem bardzo ciekawy dueta młodych napastników Ćwielong - Janoszka. Może to być duet które przebije z czasem dueat Zahorski - Jarka.
Oprawa medialna tego spotkania bedzie fantastyczna. Znowu zostaną rozbudzone nasze nadzieje, że zobaczymy prawdziwy spekatkal. Jednakzę moim zdaniem piłkarze nie udźwigą tego ciężaru.Dlatego myślę, że wielu bramek nie obejrzymy.

Wynik : 1 - 0

Do góry
#2114064 - 29/02/2008 19:17 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Radzio]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: Radzio
Grzesol mówisz,że mają 7 punktów straty. Po tym spotkaniu mogą już mniec cztery. Jeżeli sądzisz,że LEch ich zmiażdży to jesteś w błedzie.Lech gra ofensywna piłkę,ale łatwą do odczytania. A ja uważam ,iż Ulatowski ma duże zdolności taktyczne. Przypomniej sobie pojedynki Smudy z Michnieiwczem kiedy ten prowadził Zagłębie.Wygrywał spokojnie naLechu. a jeżeli uważasz,że Lech wygra bo zagłębie i tak spada to jesteś w błędzie. Pawłowski,Chałbiński,Rui Miguel,Iwański to wciąż jak na polskie warunki świetni piłkarze !!!


Powiedz mi jednak po co Zagłebiu wicemistrzostwo i gra w pucharze UEFA jeżeli po tym sezonie zapewne odejdą najlepsi piłkarze bo przecież na pewno będą woleli grać w 1 lidze niż walczyć o wejście do OE w 2 lidze, na brak ofert na pewno nie będą narzekać. Nie dość, że stracilibyśmy na tym my znowuoglądając blamaż naszej drużyny to i jeszcze Zagłębie by nie za wiele na tym zyskało bo do fazy grupowej na 100 % by nie weszło dla tego dla mnie dzisiaj win Poznaniaków.

Do góry
#2114321 - 29/02/2008 20:16 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: grzesol]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Widzisz i nie grzmisz - chłopaku, jaki kolporter, jaki grociln. To są sponsorzy, cieszyłbyś cię jakbyś na Real mówił Simens Madryt, albo AIG United czy innaczej?? Ja tam zawsze będe za nie wchodzeniem sponsorów w nazwy klubów.

Dzisiaj dwa meczyki i ja króciutko.
Polonia - Zagłebie. Można by napisać, że to mecz o 6pkt. Zagłębie przegrywa ten mecz i 3 liga, Polonia też moze skomplikować sobie życie (choc nie wiemy do końca jak to będzie w tym roku ze spadkami) stracona bramka prez jedną z druzyn postawi ich w trudnej sytuacji w tym meczu, więc będzie trzeba uważać na obrone. Nie wiadomo czy wystąpi 1 bramkarz Polonii Suchański. Ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się wynikiem 1-0. Polonia "u siebie" (dzisiaj poraz pierwszy zagra w Bytomiu) na 8 meczy tylko jeden over (1-2 z Legią), na ostanie 8 meczy w lidze tylko jeden over (1-2 z Legią). Sosnowiec w lidze na wyjeździe nie zdobyl punkty, strzelając w 9 meczach 5 bramek.
Kursiwo strasznie małe ale ja wezme under 2 gole. Za ważny mecz dla obu druzyn, żeby zagrać ofensywny football powinno być 1-0,0-1

Typ: poniżej 2 gole kurs 1.97 6/10 buk 10bet (2 gole zwrot)

Co do drugiego meczu to jakoś ciężko mi się wypowiadać, Zagłebie Lubin potrafi grac w Poznaniu, ostatnio praktycznie w każdym meczu strzela bramki. Z drugiej strony Kolejorz, który na Bułgarskiej jest rewelacyjny. Powinien to w sumie wygrać, ale ja pogram że obie strzelą i jakiś overek

Do góry
#2114997 - 01/03/2008 01:03 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: drfocus]
Radzio Offline
newbie

Meldunek: 14/12/2007
Postów: 40
Skąd: Olsztyn
Czepiasz się drfocus, ale niech ci będzie ! Nastepnym razem będe wymieniał całą nazwę zespołu. Chociaż i tak wiadomo o kogo chodzi.

Do góry
#2115270 - 01/03/2008 02:05 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Radzio]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec
typ: 1 kurs: 2,05 (Bet-at-home)

29.02.2008, jest to dzień na który czekał cały Bytom. Dlaczego? A dlatego że to właśnie dziś Polonia Bytom w końcu zagra na własnym (!) stadionie przy ulicy Olimpijskiej który był dotychczas remontowany ze względu na brak odpowiedniej infrastruktury której wymaga licencja pierwszoligowca. Zatem warto się domyśleć że dzisiejszy dzień będzie świętem dla Bytomian, na pewno zjawi się wielu kibiców którzy na ten mecz specjalnie się motywowali od dawna czego przykładem może być m.in. zbiórka pieniędzy na oprawę która zakończyła się sukcesem. Liczę że do atmosfery na trybunach bez problemu dostosują się piłkarze Polonii gdyż tylko zwycięstwo jest w Bytomiu oczekiwane, nikt nawet nie chce wspominać o ewentualnej utracie punktów z zdegradowanym już Zagłębiem Sosnowiec. Dla Polonistów walka o utrzymanie trwa w najlepsze, posiadają obecnie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową a mecz z Sosnowcem jest doskonałą okazją aby tą przewagę powiększyć gdyż współrywalizujący z Polonią o utrzymanie Łódzki Klub Sportowy gra jutro na wyjeździe z Legią z którą raczej są skazani na porażkę. Polonia Bytom w dzisiejszym meczu wystąpi osłabiona gdyż na bramce zabraknie Suchańskiego, a zastąpi go najprawdopodobniej młodziutki Kiełpin, w drużynie Zagłębia zabraknie Szatana i czołowego obrońcy Kłody. W pierwszych spotkaniach wiosennych z obu dzisiejszych drużyn lepiej zaprezentowała się Polonia która po dość niezłej grze zremisowała w Krakowie z „Pasami” zaś Zagłębie Sosnowiec zaledwie zremisowało bezbramkowo w Sosnowcu w meczu o tzw. „6 punktów” z Chorzowskim Ruchem, który lepiej prezentował się niż Zagłębie. Podsumowując, oczekuję dzisiaj zwycięstwa od uskrzydlonych dopingiem Polonistów, gdyż generalnie są lepszą drużyną od Zagłębia które dopiero się zgrywa a jak wiemy zgranie przy braku gwiazd w drużynie jest najważniejsze.

Do góry
#2115276 - 01/03/2008 02:07 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: drfocus]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: drfocus
Widzisz i nie grzmisz - chłopaku, jaki kolporter, jaki grociln. To są sponsorzy, cieszyłbyś cię jakbyś na Real mówił Simens Madryt, albo AIG United czy innaczej?? Ja tam zawsze będe za nie wchodzeniem sponsorów w nazwy klubów.

Ale kibice tamtych nie noszą szalów z nazwami sponsorów..

Focus, musiałem. \:p
Pozdrawiam

Do góry
#2115441 - 01/03/2008 02:34 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: kfjatek]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Typ na under w Bytomiu bardzo dobry. Dla mnie under w tym spotkaniu jest pewniejszy niz w spotkaniach Chelsea z Liverpoolem. Oba zespoly zalosnie slabe, potrafiace grac tylko i wylacznie z kontry.. chociaz Sosnowiec to nawet z kontry nie potrafi grac. Bramki jak dla mnie tylko po stalych fragmentach gry lub po bledach indywidualnych obronców.

Typ: 0-0/1-0

P.S
Inaguracja w bytomiu była we wtorek. \:\)

Do góry
#2115451 - 01/03/2008 02:35 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: kfjatek]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29912
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec [+0,25] @ 2,09 Pinnacle 4/10

No dobra, w koncu powrot na wlasne smieci, ale przeciez wlasne boiska nie daje z gory 3 punktow. A o te trzeba bedzie walczyc. Zaglebie skazywane jest przez wszystkich 'oddawaniem za darmo' punktow, a juz w pierwszym meczu udowodnilo ze kazdy zespol bedzie mial ciezko.
Probierz nie bedzie mogl skorystac z Marcina Suchańskiego, Marcina Radzewicza i Ireneusza Marcinkowskiego, a to jak na i tak ubogie pilkarsko warunki Bytomi sporo. Bytom bedzie pewnie podbudowany remisem z Cracoiva, gdzie wiekszosc skazywala ich na pozarcie a takze kibicami ktorzy wypelnia stadion.
Nie znalazlem informacji o wyjsciowym skladzie sosnowiczan. Moe zle szukalem... dla mnie zaklad wystawiony przez Pinnacle to value - nie spodziewam sie dwubramkowego zwyciestwa gospodarzy, a wydaje mi sie ze padnie bezbramkowy remis.

Do góry
#2115491 - 01/03/2008 02:43 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: kfjatek]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
01/03 godzina 16:00
Odra Wodzisław Śląski VS Kolporter Korona Kielce
Typ: Kolporter Korona Kielce

W Wodzisławiu Śląskim miejscowa Odra podejmie gości z ziemi Świętokrzyskiej. Dla obydwu stron ten mecz będzie bardzo ważny. Gospodarze walczą o utrzymanie się w lidze a goście o wicemistrzostwo Polski i udział w Pucharze UEFA. Komu będzie bliżej do triumfu w tej kolejce?. Patrząc na historię spotkań przy Bogumińskiej to zdecydowanie Koronie, która nie przegrała w Wodzisławiu. W zeszłorocznych rozgrywkach "złocisto-krwiści" wygrali (2:1) a dwa sezony temu zremisowali (1:1).

Na pewno ten nie korzystny bilans będą starali się poprawić gospodarze tego pojedynku. W poprzedniej kolejce podopieczni trenera Janusz Białka musieli uznać wyższość łódzkiego Widzewa. Niestety spotkanie przy Alei Piłsudskiego zakończyło się porażką (3:4). Wynik może sugerować, że jednak lepszą stroną tego widowiska był Widzew. Jednak błędne decyzję sędziego a także dość proste w formacji obronnej dały trzy punkty Widzewowi.

Przed konfrontacją z Koroną Kielce piłkarze zapewniają, że zagrają lepiej i komplet oczek zostanie przy Bogumińskiej. Jednak nie brakuje problemów trenerowi Białkowi przed sobotnim meczem. Główny to brak Jasia Wosia, który musi pauzować za cztery żółte kartki. Popularny "Jasiu Wosiu" jest dla Odry Wodzisław bardzo ważnym zawodnikiem. To dzięki niemu napastnicy dostają piękne podania, to on jest głównym reżyserem gry zespołu z nad granicy, to w końcu on potrafi zmotywować kolegów do lepszej gry w końcu jest kapitanem drużyny. Niestety brak Wosia będzie bardzo widoczny w tym spotkaniu. Oczywiście trener Janusz Białek wystawi kogoś w zastępstwie Jasia, ale zawodnik zawodnikowi nie jest równy.

Także swoje problemy miała w tym tygodniu Korona Kielce. Niestety nie dyspozycja zdrowotna Marcina Kusia a także pauza dla Hernaniego za nadmiar żółtych kartek wprowadziła nerwowość w sztabie szkoleniowym. Na szczęście trener Jacek Zieliński ma już plan awaryjny. Zamiast Marcina Kusia ma wystąpić Piotr Celeban a na środku w miejsce Hernaniego ma zagrać Marcin Drzymont.

Ustawienie defensywy w mecz z Wisłą Kraków (1:1):
Kuś - Skerla - Hernani - Bednarek

Ustawienie defensywy na mecz z Odrą Wodzisław Śląski:
Celeban - Skerla - Drzymont - Bednarek

Co prawda w tym tygodniu słyszeliśmy, że Piotr Celeban jest już na wypożyczeniu w drugoligowym Śląsku Wrocław. Jednak w ostatniej chwili zawodnik został ściągnięty aby załatać lukę na boku obrony. Na szczęście okazało się, że Piotr jest w bardzo dobrej dyspozycji. Więc można krótko podsumować całe zamieszanie w defensywą krótkim zdaniem: "Pożar został ugaszony".

Faworytem tego spotkania będzie Kolporter Korona Kielce, która walczy o drugie miejsce w ligowej tabeli. Aby osiągnąć ten sukces trzeba wygrywać z teoretycznie słabszymi zespołami. Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego pokazali się z bardzo dobrej strony w pierwszym meczu z Wisłą Kraków (1:1). Czas aby w tej kolejce także potwierdzić świetną dyspozycję i wysokie aspirację. Zadanie trudne jednak patrząc na złą grę obronny Odry Wodzisław a także brak Jasia Wosia to zadanie wydaje się jakby łatwiejsze.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2115532 - 01/03/2008 02:51 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Zabielany]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Originally Posted By: Zabielany
P.S
Inaguracja w bytomiu była we wtorek. \:\)


eeetam, walić PE \:\)

Co ten post wnosi do tematu?. Pomijam, że pada słowo nie stosowne. Proponuję madel abyś zajął się spotkaniami, bo takimi postami zmierzasz w złym kierunku. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (01/03/2008 02:55)

Do góry
#2116380 - 01/03/2008 05:59 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: madel]
Radzio Offline
newbie

Meldunek: 14/12/2007
Postów: 40
Skąd: Olsztyn
I co Grzesol może porozmawiamy o meczu Lech - Zagłębie. Kto według ciebie był bliższy zwycięstwa ?

Do góry
#2116483 - 01/03/2008 06:38 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Radzio]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
1 polowe jeszcze dalo sie ogladac. Polonia grala szeroko, potrafila sobie wyrobic przewage w kazdym sektorze boiska. Ustawienie dosc dziwne...4-2-3-1. Prawie jak Milan. Ładna bramka Trzeciaka i duza przewaga w srodku pola. Bardzo ofensywna gra bocznych obronców, którzy "robili różnice".

2 polowa slaba...Polonia oddala srodek pola i nastawila sie na kontre, chyba niepotrzebnie. Zaglebie mialo optyczna przewage, jednak nic z tego nie wynikalo. 1 celny strzal na bramke z tego co pamietam. Ładna akcja Zielińskiego, ktory mogl dobić rywala.

Zagłebie zapraszamy do 3 ligi... a underek wszedl z palcem w 4 literach. \:\)

Do góry
#2116886 - 01/03/2008 09:55 Re: 19 kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Zabielany]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
No tak, rzeczywiscie Zagłebie juz jest jedną noga w III lidze.


Mecz sie wybitnie nie ułozył,szybko stracona bramka zmusiła Zagłebie do odkrycia się i prowadzenia otwartej gry, które było przygotowane na grę z kontry.
Jednak wcale nie musiało do tego dojśc.Tuż przed stratą bramki śmiało mogło byc 0:1 gdyby to OLszar w dogodnej sytuacji zachował troche więcej zimnej krwi.
Po stracie bramki kilkanascie minut przewagi Polonii jednak bez szans bramkowych.Natomiast Zagłebie mialo idealna okazję ok 20 minuty kiedy to z 5m (!!!) spudłował Małecki.
Pod koniec połowy piekna akcja Zagłebia w trójkącie Bednar,Olszar,Malecki i niestety ten ostatni po raz kolejny zmarnowal "setkę".

Druga połówka to cofniecie sie bytomian i granie na dowiezienie tego skromnego 1:0, udało im sie to raczej bez wiekszych przeszkód poniewaz Zagłebie nie potrafiło grac atakiem pozycyjnym.Brak pomyslu na dobra akcję,brak zmiany tempa gry ułatwiło Polonii utrzymanie wyniku.


Dośc wczesnie , bo już w drugiej kolejce zostalismy pozbawieni złudzeń i wygląda na to iz bedziemy wiosną dostarczycielami pounktów.
Zagłebie w dwu wiosennych meczach mimo iz stwarzało sytuacje bramkowe oddało tylko jeden celny strzał !
Przykre to dla mnie, ale prawda jest taka ze skoro to ma byc Ekstraklasa nie tylko z nazwy to dla takich kopaczy nie powinno byc tu miejsca.

Ale cóz ,taka juz dola kibica, przegrywamy , spadamy i kochamy dalej.... może już za tydzień odprawimy z kwitkiem przyjaciól z Warszawy \:D

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, alfa, akagi, kemp, pacyfista, igea23), 3127 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584567 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07