Strona 11 z 14 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#2025555 - 04/02/2008 22:49 Re: NBA 04/02 [Re: Bodzio21]
lysy1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/06/2006
Postów: 1959
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Bodzio21
nie skumałem lysy twojego postu... ee

faktycznie co do Dallas też się skłaniam do gry przeciwko temu zespołowi.. aczkolwiek Orlando to taki nieprzwidywany zespół potrafi u siebie pokonać Boston czy Detroit aby potem dostać bęcki z Bobkami


może tak będzie jaśniej... co wybrać z tej oferty...

Orlando-Dallas:H.Turkoglu (22.5) 1.82 1.82
Orlando-Dallas:D.Howard (19.5) 1.82 1.82
Orlando-Dallas:D.Nowitzki (26.5) 1.7 1.94
Orlando-Dallas:Josh Howard (20.5) 1.82 1.82
Orlando-Dallas:J.Terry (15.5) 1.82 1.82

Do góry
Bonus: Unibet
#2025561 - 04/02/2008 22:54 Re: NBA 04/02 [Re: lysy1]
Bodzio21 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 3858
wczoraj to tylko jako jedyny J.Howard coś zagrał na jakimś przeciętnym poziomie ale się wyróżniał 15 pkt zdobył, dzisiaj rywal słabszy i na pewno zobaczymy więcej pkt, po mojemu linia warta gry to tylko Howarda... heh może i dwóch Howardów nawet bo na początku sezonu D \:\) też rzucał jak zwariowany teraz już troche spuścił z tonu ale.. \:\) potencjał jest \:D

Do góry
#2025605 - 04/02/2008 23:18 Re: NBA 04/02 [Re: lysy1]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Dzień dobry.

Minnesota Timberwolves - Houston Rockets

Yao i T-Mac zdrowi...gramy Rockets!

Houston na razie poza Play Off, więc trzeba gonić.

W pierwszym pojedynku w tym sezonie 113:82 dla Rakiet.

Minnesota seria trzech domowych wygranych z rzędu, a jak na nich to już sporo \:p (wygrana z PHO, którzy grali 3.mecz w 4 dni, a potem wygrane ze "szpitalami" z Chicago i LAC).

Takie mecze trzeba wygrywać jeśli marzy się o kolejnej fazie rozgrywek...a jeśli HOU ma to wygrać to raczej nie powinno być szaleńczych akcji, a konsekwentna gra w defensywie, a co za tym idzie... :

Houston

Minnesota under 92,5pkt


_________________________________________________

Phoenix Suns - Charlotte Bobcats

Słońca podrażnione porażką z San Antonio i niską zdobyczą punktową w tamtym spotkaniu (81:84).

80 oczek na koncie to oni powinni mieć już pod koniec trzeciej kwarty \:\) (no ale wiadomo, gra się jak rywal pozwala, a SAS bez Parkera postawiło na MOCNY difens )

Dziś do Phoenix zawitają Bobki, najprawdopodobniej osłabione brakiem swojego lidera - Geralda Wallace'a.
Jest to bardzo duża luka w składzie i ciężar zdobywania punktów będzie spoczywał praktycznie tylko na J-Richu.

Co więcej Charlotte nie błyszczy ostatnio w obronie (delikatnie mówiąc ;\) ).
Tracone punkty:
PHI 103
@LAC 100
@SAC 105
@GSW 127
@DEN 117

Taka ofensywa jaką mają Słońca również powinna sobie poszaleć.
Ważne, że wszystkie gwiazdy gospodarzy są zdrowe, to jeszcze bardziej przekonuje mnie do zagrania:

Phoenix (-14)

Phoenix over 114,5pkt


__________________________________________

Co do dzisiejszego hitu Utah - New Orleans , to wybrałem sobie typ UTA under 103,5 pkt.

NO ma/miał zadyszkę, to samo czeka świetnie spisujących się ostatnio Jazzmanów.

Czas by Hornets coś pobronili, bo ostatnie straty punktowe (116 z GSW i 112 z SAC) są do nich nie podobne.
Zdają sobie sprawę, że najwyższa forma uleciała, więc nie powinni szaleć z tempem gry.

_____________________________________________

Jeszcze kilka słów o zawodnikach z oferty TOTOLOTKA...

Boozer 21,5 pkt mój typ -> UNDER

Typ współgrający z underem punktowym Utah.

Carlos ma średnią 22ppg , jest to średnia z całego dotychczasowego sezonu.
Jednak co ciekawe ostatnie 10 meczów to średnia 17,9 pkt
, ostatnie 5 meczów 15,2 pkt , a mecze w lutym(dwa) 11,5 pkt.

Gołym okiem widać wyraźny spadek liczby zdobywanych punktów.
Boozer już tak nie dominuje na tablicach jak to było na początku sezonu (bywały mecze z ponad 30pkt i 20zb).


Bosh 22,5 pkt mój typ -> OVER

W ostatnich meczach Chris bierze na siebie ciężar zdobywania punktów, a koledzy często podają mu piłkę w sytuacjach rzutowych, czy do izolacji "1 na 1".

Pod nieobecność Shaqa i Haslema w drużynie Heat Bosh będzie miał więcej swobody pod koszami i powinien rzucić ponad 22 oczka.

__________________________________________________

Ponadto przychylam się do grania Chicago Bulls.

Na liście nieobecnych został już tylko Deng i Byczki powinny odprawić szczęśliwie ostatnio wygrywających Ponaddźwiękowców.

...

PS: granie na zawodników to zawsze większego rodzaju loteria, tu przy kontuzji, czy faul trouble może zabraknąć punktów, które powinien zdobyć \:p

Pozdrawiam fanów NBA

Do góry
#2025662 - 05/02/2008 00:02 Re: NBA 04/02 [Re: Bodzio21]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: Bodzio21
nie skumałem lysy twojego postu... ee

faktycznie co do Dallas też się skłaniam do gry przeciwko temu zespołowi.. aczkolwiek Orlando to taki nieprzwidywany zespół potrafi u siebie pokonać Boston czy Detroit aby potem dostać bęcki z Bobkami


Magic najpierw dostali becki od Bobcats, a potem dopiero pokonali BOS i DET ;\)


Originally Posted By: lysy1
może tak będzie jaśniej... co wybrać z tej oferty...

Orlando-Dallas:H.Turkoglu (22.5) 1.82 1.82
Orlando-Dallas:D.Howard (19.5) 1.82 1.82
Orlando-Dallas:D.Nowitzki (26.5) 1.7 1.94
Orlando-Dallas:Josh Howard (20.5) 1.82 1.82
Orlando-Dallas:J.Terry (15.5) 1.82 1.82


sorry stary, ale nie lubie takich zakladow. Nie leza mi zupelnie i sa ciezkie do przewidzenia

za to Big Ben widzialem, ze wykombinowal fajny under Boozera Jak znajde gdzies w necie, to sam chyba zagram


i wlasnie, Rockets. Tez myslalem o zagraniu ich. Troche spory, 5.5-punktowy spread, ale chyba sprobuje ML do dubla z czyms \:\) Jefferson kontra Yao+T-Mac - musza Rakiety to wygrac i walczymy o PO

Pozdrawiam

Do góry
#2025885 - 05/02/2008 01:44 Re: NBA 04/02 [Re: juancarlos]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Portland - Denver 1

Pojedynek mlodych, glodnych... a zarazem juz dojrzalych, niezle broniacych Blazers z zespolem, ktory moim zdaniem w takim ksztalce nic oprocz 1 rundy PO nie wywalczy. Roy jest materialem na naprawde wielkiego grajka. Pojedynek ucznia z mistrzem, a jak wiadomo w takich pojedynkow uczniowie wychodzą czesciej z tarczą.

Minesota - Houston 2

Rakiety beda sie musieli troche napocic, zeby odpasc w 1 rundzie Play offó. Wilki ostatnio grają lepiej, niz potrafią. Pora na powrot do rzeczywistosci.

Heat - Raptors

Skoro ja juz przestalem wierzyć w Miami.. to oznacza, ze juz gorzej byc nie moze. Z tego materialu ludzkiego wiecej po prostu nie da sie wycisnac. Pora na radykalne zmiany.

Suns - Bobcats

Gdzie Rzym, a gdzie Krym...

AKO: 3.33 stawka 5/10

Do góry
#2025981 - 05/02/2008 02:15 Re: NBA 04/02 [Re: Zabielany]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Z typem na zwycięstwo Houston zgadzam się jak najbardziej podobnie, jak Chicago w starciu z Seattle. Gospodarze obu tych spotkań jeszcze niedawno cieniowali w lidze, a teraz notują serię trzech wygranych z rzedu, które według mnie zakończą się dzisiejszej nocy.

Co zaś się tyczy potyczki Portland z Denver, to warto przede wszystkim zauważyć, że Trail Blazers bardzo dobrze bronią, dlatego też wątpię by wynik mógł oscylować wokół zaproponowanej linii, lecz co najwyżej w okolicach 185-190 punktów.

Na więcej informacji zapraszam na bet_space, gdzie prowadzę blog poświęcony NBA i NHL.

Do góry
#2026465 - 05/02/2008 04:16 Re: NBA 04/02 [Re: Valverde]
Maksiarz Offline
member

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 116
Skąd: Wrocław
linia phoenix 114,5 bardzo realna,jest raczej żadkością że słońca po słabszym offensie drugi mecz grając tym razem ze słabeuszami nie urządzą sobie strzelnicy.....
dla mnie typ na dzisiejszą noc
pozdrawiam

faktycznie żadkością ;\)

bez urazy ale mocno żuca się w oczy


Edited by KRAJAN (05/02/2008 05:04)

Do góry
#2026971 - 05/02/2008 06:33 Re: NBA 04/02 [Re: Maksiarz]
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Dobra wiadomość dla kibiców Toronto Raptors. T.J. Ford po tym jak trenował dzisiaj z zespołem po raz pierwszy od 11 grudnia, zapowiedział, że już dzisiejszej nocy wróci na parkiet.

"Myślę, że dam sobie dzisiaj szansę," mówił dziś rano Ford. "Czuję się sprawny w stu procentach"

źródło e-basket

\:\)

Do góry
#2027030 - 05/02/2008 07:10 Re: NBA 04/02 [Re: M4CI3K]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Zgodze się z tym co napisali poprzednicy ;\)

Choć nie przepadam za drużyna Utah to jak wiemy w bukmacherce nie ma sentymentow.
Utah ostatnio gra niezły basket, seria 8 W robi wrażenie.
Przeciwnicy moze nie byli najsliniejsi jednak pokonali groźne Houston czy SAS.
New Orleans też notował bardzo ladną serię jednak została ona przerwana trochę niespodziewanie przez graczy GS
( dla niektórych nie było to niespodzianką - Big Ben )
Następnie przegrali z odradzająca się ekipą Kings.
Zaskoczył mnie też fakt, ze w obu przegranych spotkaniach gracze NO stracili aż 228 punktów !
Jak na tą ekipę to bardzo dużo, napisałbym za dużo ;\)
Dzis naprzeciw dobrze grająca w ofensywie ekipa Jazz nie powinna miec problemów z przedłużeniem serii.
Brak informacji o brakach w składzie tak więc możemy spodziewać się ciekawego spotkania.

Spodziewam się wygranej Jazz @1.6 i undera 200 @ 2.1

ML Utah zostanie zagrana w dublu z Rakietami.
Koledzy juz troche napisali i nie będe smęcił.
Houston oczywiście chce zagrać w play-off. Obecnie zajmują miejsce poza ósemką.
Zeby się tam znaleźć to trzeba wygrywać mecze z drużynami pokroju Minnesoty i to zdecydowanie.
Tak więc handi -3.0 @ 1.6 spokojnie do wzięcia

Pozdrawiam


Edited by Platini (05/02/2008 07:11)

Do góry
#2027304 - 05/02/2008 15:29 Re: NBA 04/02 [Re: Platini]
Bodzio21 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 3858
... :[ nie mam siły taka piękna noc. na 1 minutę przed końcem meczu Suns miałem w kieszeni zysk 700% :(( aż tu nagle dwie statry piłki i hc -14 nie wchodzi.. ( grałem w toto, więc mam remis czyli zonk)

Boozer cały mecz nic nie gra.. ale w 3 kwarcie już patrze 8 minut bez zmiany i nagle rzuca 4x2 = 8 pkt inerwowo \:\) ale przewaga UTAH i w czwartej siedzi na ławce, ale przewaga stopniała do 10 i wraca.. ale udało się 19 pkt.. ale było ciężko

- Orlando bez komentarza, fatalnie, źle, beznadziejnie

--> Chicago, Toronto z Boshem i Houston + Jefferson izzi.. .brakło tych nieszczęsnych słońc.. 1 pkt :((

Do góry
#2027359 - 05/02/2008 17:26 Re: NBA 04/02 [Re: Bodzio21]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Małe podsumowanie nocy...

Rzeczywiście szkoda tego Hc z meczu PHO-CHA, było bardzo blisko.

NOH nadal nic nie pobronił, a trójki Jazzmanów zniszczyły ich ( Okur 4/7, Williams 3/4, Korver 6/8...ogólnie 14/22 -> 63,6%, a ogólnie skuteczność rzutów 50,6% więc również wysoka).

Jednak pozostałe 6 typów już bez zastrzeżeń (z większym, czy mniejszym szczęściem, ale do przodu \:p )

Nawet zakłady na zawodników powchodziły, choć były z tego niezłe stykówki i jeden rzut mógł mógł odwrócić sytuację "na nie".
Potwierdza to tylko loteryjność tego typu zakładów, ale tym razem szczęście było ze mną \:\)

Do zobaczenia (dziś)

Do góry
#2027372 - 05/02/2008 17:44 NBA 05/02 [Re: Big Ben]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Ta, nocka niezla. Troche popsuli ja Magic, ale i tak jest plus - co najwazniejsze ;\)
Jazzmani ostatnio - magia! Teraz mam dylemat, czy isc za ciosem i stawiac na nich, czy jednak polowac w koncu na jakas ich wpadke \:D

Nie bede pisal nowego postu, pozwoliłem sobie zedytować Twoj juan ;\)
Jazzmani rzeczywiście bardzo ładnie, NO znow mnostwo punktów straconych! Ale cieszy, ze dubel i under bez problemu.
Oby więcej takich nocy


poki co...

05.02.2008 - wtorek:

Washington Wizards @ Philadelphia 76ers - 01:00
Boston Celtics @ Cleveland Cavaliers - 01:00
San Antonio Spurs @ Indiana Pacers - 01:00
Los Angeles Lakers @ New Jersey Nets - 01:30
Milwaukee Bucks @ Memphis Grizzlies - 02:00


Edited by Platini (05/02/2008 17:52)

Do góry
#2027825 - 05/02/2008 21:11 Re: NBA 05/02 [Re: juancarlos]
thunder7 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3005
Skąd: POZnan*
LA Lakers - New Jersey 1 ,
Pau Gasol is expected to make his Lakers debut Tuesday when the club visits the New Jersey Nets
Lakersi bez Gasola 2 swietne mecze w Toronto i DC , wydaje mi sie ze atmosfera bardzo sie tam poprawila wraz z pojawieniem sie szans walki o tytul , gasol powinien zagrac , nets zupelnie odwrotnie ciagle plotki na temat odejscia kidda nie sprzyjaja dobrej grze , transfer collinsa za swifta na + ale raczej niewiele im pomoze

Do góry
#2027870 - 05/02/2008 21:22 Re: NBA 05/02 [Re: juancarlos]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Dzisiaj niestety jestem troche zasypany robota, wiec szybko i krotko.

Jedyne co przychodzi mi na te chwile do glowy, to Lakers -5.5 w New Jersey. Pau Gasol mial juz zadebiutowac w Waszyngtonie - nie udalo sie - a mimo to Jeziorowcy poradzili sobie bezproblemowo. 30 punktow Bryanta, z czego az 19 rzucil juz w 1 kwarcie meczu. Caly zespol pokazal w stolicy bardzo dobra skutecznosc, bo az 56.2% z gry i 8/19 trojek.

Dzis kolejna proba podejscia do debiutu nowego nabytku Lakers. Problemem moga stac sie juz jedynie rzekome bole plecow, na jakie Hiszpan narzekal, ale mysle, ze juz dzisiaj pokaze sie w koszulce LAL ;\)

Co u NJN? Dostaja becki jednym slowem. W ostatnich 10 meczach, udalo sie wygrac zaledwie 2. No ale gdyby nie pokonali Miami albo Milwaukee, wystepujacym przeciwko Nets bez Redda i Masona, to bylby blamaz Cartera i spolki.

Dla Lakers dzisiejszy mecz to tez szansa zrewanzowania sie Nets za porazke w Staples Center z listopada ubieglego roku, kiedy to przyjezdni dosc niespodziewanie ograli Bryanta i spolke 102:100.

Lakers jak wiadomo bez Bynuma. Zastapi go za pewne Gasol, o ile wystapi, lub tez jak mialo to miejsce ostatnio (przeciwko WAS), Turiaf - wtedy spisal sie niezle, bo rzucil 13 punktow, 5 razy aystowal. Gorzej ze zbiorkami, jak na centra, bo zanotowal ich tylko 3.
Nets bez brakow w skladzie.

Lakers mocno wygladaja pod koszem. Nets moga ich postraszyc Jeffersonem i co najwyzej debiutantem Seanem Williamsem. Ale na Odoma, Bryanta i byc moze Gasola to nie wystarczy ;\)

Moze jeszcze reszta cos dopisze o tym i innych meczach ;\)

Tyle ode mnie na dzis

Do góry
#2027965 - 05/02/2008 21:52 Re: NBA 05/02 [Re: juancarlos]
Bodzio21 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 3858
Biorąc pod uwagę, że NOh szybko mogło odrobić 11 z 20 pkt w meczu z Utah i teraz grają na Denver, które gra w całym meczu bardzo dziwnie, nagle +20 z portland aby po chwili - 5 ;\) ale Iverson i spółka mogę odprawić z kwitkiem Utah, jednak ten mecz dopiero jutro

a dzisiaj wstępnie over A.Jamisona, podobnie jak wczoraj AI linia 21,5 pkt a to lider razem z Butlerem, który wraca do składu Wizards. Musze to wszystko przeanalizować, ale na razie taki typ wybrałem. Nie wiem czy nie szukac underu 29.5 Kobego, biorąc pod uwagę, że ten mecz pasuje na mecz underowy, jak dobrze wiemy te NJN to słabiaki, które mają potencjał ... w nba ( w grze) można sobie nimi fajnie poograć \:D

Do góry
#2028153 - 05/02/2008 22:54 Re: NBA 05/02 [Re: Bodzio21]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Witam!

Dziś nie ma zbyt dużego wyboru, a co do typów nie jestem przekonany tak jak w ostatnim czasie...

Ale podzielę się moimi przemyśleniami \:\)

Philadelphia 76ers - Washington Wizards

Do Phili zawitają dzisiaj Czarodzieje, którzy nie grają ostatnio zbyt dobrze. Mieli trochę problemów ze składem - Butler (o Arenasie nie ma co wspominać nawet).

Caron wrócił już do składu, grał nawet w ostatnim spotkaniu, jednak na pewno nie był to zbyt udany występ - słaba skuteczność.
W sumie można się było tego spodziewać po przerwie w grze.

Tak jak mówiłem Wizards ostatnio nie zachwycają, ale postanowiłem im zaufać.

Czemu tak?

1) Mają szerszy skład niż 76ers, o zmiennikach pokroju Young'a, Mason'a, czy Blatche dzisiejsi gospodarze mogą tylko pomarzyć

2) gra PHI to A.Miller na obwodzie i Iguodala jako skrzydłowy, jednak te właśnie dwie silne strony będą dziś zniwelowane przez Butlera i Jamisona po stronie gości

3) mecz dzień po dniu + podróż...większe zmęczenie

Washington jest znany z ofensywnej gry, co ciekawe Phila ostatnio również stawia na ofensywę, dlatego stawiając na wygraną WAS połączyłem to z overem punktowym...

Washington

Washington over 95,5 pkt


___________________________________________

Widzę dziś też dobry występ Indiany.

SAS bez Parkera nie jest tą samą drużyną (choć potrafili zatrzymać Słońca ).

W Pacers nadal brak J.O'neala ale to już praktycznie tradycja.

Myślę, że grająca nieco szaloną koszykówkę drużyna Indiany może ostro napsuć krwi Ostrogom.
Jeśli narzucą swój styl gry i goście pójdą na wymianę ciosów, to z tego chaosu może się wyłonić...

Indiana (+5)

Indiana over 94,5 pkt


...

Nie mogę się również nie zgodzić z typem na Lakers.
Tu już sporo zostało napisane

...

Co do zawodników z oferty TOTOLOTKA:

A.Jamison 21,5 pkt mój typ -> OVER

Jeden z dwóch liderów Wizards, grając na ich zwycięstwo gram również ten over.
Bez jego punktów WAS sobie nie poradzi.

Bryant 29,5 pkt mój typ -> UNDER

Trochę wbrew logice...typ na Lakers a przeciwko Kobe'mu

A właśnie, że tak!
Ostatnio Bryant zdobywał dużo punktów, więcej niż wynosi jego średnia z całego sezonu.
Dziś wobec planowanego debiutu Gasola powinien być nieco odciążony przez Hiszpana z ciężaru zdobywania punktów.

A poza tym dobrych strzelców w LAL nie brakuje - Odom,Radmanović, Vujacić...

PS: jeszcze raz przypominam, że nie jestem przekonany do tych typów tak jak choćby byłem przekonany do wczorajszych ;\)

Pozdrawiam fanów NBA

Do góry
#2028291 - 05/02/2008 23:30 Re: NBA 05/02 [Re: Big Ben]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Panowie jestem pod wrażeniem Waszej pracy w temacie
Zwłaszcza dla juancarlos'a i Big Ben'a
Sorki za OT \:p

Do góry
#2029019 - 06/02/2008 02:18 Re: NBA 05/02 [Re: Vader]
Maksiarz Offline
member

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 116
Skąd: Wrocław
Do listy dodać pana Platiniego

Pewnie troche szyderczo podjechałes ? \:p

naprawde duże dla Wielkiego i Juana
Świetna praca, oby tylko inni jeszcze się tak udzielali \:\)


Edited by Platini (06/02/2008 02:28)

Do góry
#2029036 - 06/02/2008 02:26 Re: NBA 05/02 [Re: Vader]
Reggie Offline
addict

Meldunek: 24/11/2007
Postów: 581
Indiana-San Antonio

Co do Indiany to wydaje mi sie ze to wlasnie dzisiaj przeciwko SAS przelamią swoja zła passe... oni na takie mecze jak wlasnie z Detroit czy SAS, ORLANDO, Phoenix potrafiaja sie sprezyc nie raz juz pokazali ze potrafia grac bez J`O jesli tylko Mike Dunleavy zagra na swoim poziomie dołaczy do niego Williams, Daniels, Granger to powinno byc dobrze nie zapominajmy o doswiadczeniu Tinsleya a pozatym SAS bez Parkera to nie to samo chociaz wciaz sa bardzo silni, ale ich bilans na wyjazdach nie jest powalajacy 9-11 a co do Indaiany to własnie hala Conseco byla ich zawsze najmocniejsza strona niestety w tym roku jest troszke inaczej ;/

podsumowując uwazam ze dodatni HC na Indiane jest jak najbardziej do wzięcia

Boston-Cleveland

zapowiada sie ciekawy mecz w druzynie Bostonu najprowdopodobniej znowu nie wystapi Garnett oraz Allen natomiast do skladu Cleveland wraca Lebron sledzac ich ostatnie poczynania uwazam ze w tym meczu wieksze szanse na zwycienstwo maja Cleveland ale ze wzgledu na brak 2 czolowych zawodnikow Celtów skłaniałbym sie do underu 185


Co do meczu Lakersów to chyba wszystko zostało juz opisane w powyzszych postach przez Big Bena ijuancarlos-a


to chyba tyle co do moich typow mozna jeszcze sie przyjzec Memphis mysle ze powinni sie uporac z Milwaukee ktore ciagle gra bez Redda a tacy zawodnicy jak Gay, Miller czy CJuan Carlos Navvaro powinni wkoncu pokazac to czego sie od nich oczekuje...


pozdrawiam Reggie

Do góry
#2029063 - 06/02/2008 02:33 Re: NBA 05/02 [Re: Reggie]
Maksiarz Offline
member

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 116
Skąd: Wrocław
oferta na betgunie:
handi indiana 7,5 AKO1,7

sugerujac sie waszymi spostrzeżeniami myslę że powinno pokryć.
Spursi myśle że "wygazowali" sie w phoenix

Do góry
Strona 11 z 14 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, forty, Sensei, alfa, kemp, kamil#15, pacyfista, latajaca_holenderka, Lukasz111, 11kera11, Igor, wHiTe_StAr), 1817 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583969 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07