Strona 9 z 17 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 16 17 >
Opcje tematu
#1928946 - 10/01/2008 06:44 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: polskignom]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Zgadzam sie z kolegą powyżej.
Oczywiscie, zeby wiedziec czy spadek Hiszpanii na II miejsce oznacza ominięcie Serbów trzeba poczekac na mecz Niemców - czy wygraja oni grupe ale to bedzie wiadomo przed meczem Hiszpanow.

Do góry
Bonus: Unibet
#1928992 - 10/01/2008 06:54 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Giertyszek]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Przy 3:2 dla Holandii, Hiszpanie zachowaja I miejsce (W razie porazki Ger). Rozgrywaja teraz caly turniej Hiszpanie i patrzac na jego poziom staja sie chyba glownymi kandydatami do awansu.

Do góry
#1929011 - 10/01/2008 07:00 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: polskignom]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
A co jak bedzie 3-1 dla Holandii?

Hiszpanie maja wtedy sety 7-7 a Holendrzy 6-6...

Do góry
#1929018 - 10/01/2008 07:02 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Giertyszek]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: Giertyszek
A co jak bedzie 3-1 dla Holandii?

Hiszpanie maja wtedy sety 7-7 a Holendrzy 6-6...


cholera wie...ratio malych pkt. albo bezposredni mecz

Do góry
#1929026 - 10/01/2008 07:03 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: polskignom]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
ratio malych pkt to raczej na pewno hiszpanie beda miec lepsze a mecz bezposredni to wtedy holandia..

no nic w kazdym razie holandia jutro warta gry, pytanie jaki kurs zaproponuja buki

Do góry
#1929029 - 10/01/2008 07:04 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: polskignom]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: Giertyszek
A co jak bedzie 3-1 dla Holandii?

Hiszpanie maja wtedy sety 7-7 a Holendrzy 6-6...


cholera wie...ratio malych pkt. albo bezposredni mecz


ratio malych punktow!!

Do góry
#1929034 - 10/01/2008 07:05 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: szpak007]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: szpak007
Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: Giertyszek
A co jak bedzie 3-1 dla Holandii?

Hiszpanie maja wtedy sety 7-7 a Holendrzy 6-6...


cholera wie...ratio malych pkt. albo bezposredni mecz


ratio malych punktow!!


to hiszpania raczej bedzie miec lepszy, czyli 3-0 holandia musi wygrac aby zajac I miejsce lub 3-1 i bardzo wysoko w setach (co raczej niemozliwe)

Do góry
#1929054 - 10/01/2008 07:10 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Giertyszek]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Jesli Hiszpanii bedzie zalezec na 0:3, to nie ma nic prostszego \:\)

Do góry
#1929065 - 10/01/2008 07:12 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: polskignom]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Tak, ale żeby mieć komplet układanki to muszą Niemcy zapewnić sobie wcześniej I miejsce w grupie (i zakładamy że Hiszpanie wolą Niemców od Serbii - w to akurat jestem skłonny uwierzyć)

Do góry
#1929135 - 10/01/2008 07:28 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: polskignom]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
Originally Posted By: polskignom

po drugie nie wykiwac o wiele silniejszej od Hol, reprezentacji Polski.


taaaa anty-fryzjer liga, potem zrobia sobie zdjecie ze wyeliminowali polakow

Do góry
#1929153 - 10/01/2008 07:35 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: anfa_]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków

Porażki to niestety część bukmacherki i trzeba to jakoś przetrzymać ale dziś napisze kilka słów na temat naszych pseduo grajków bo to poprostu jest kpina...... a ten zespół to zbiór amatorów..... żadnego usprawiedliwienia nie ma w braku Wlazłego Kadziewicza Winiarskiego Żadnego!!!!!!!!!!
To są przecież V-ce mistrzowie świata i pewien poziom powinni prezentować niezależnie od składu!!!!!!

Przyjrzyjmy się występowi Polaków na turnieju w Izmirze
Mecz I Zwycięstwo było już nasze i to kilka razy!!!!! Co z tego nie ma takiej przewagi której te Kur... bo nie potrafiły by stracić 4 set prawie wygrany Tiebreak 8-5 no i co z tego ta pseduo drużyna traci głowe i po wspaniałej grze 3-2 ale dla przeciwnika

Mecz II
Wielka Euforia bo pokonaliśmy Makaroniarzy z któryIch świetności pozostała już tylko nazwa....Włochy
Niestety też temu uległem!!!!
Makarony po 1 secie wczorajszego meczu pękli jak balon
Widać było że nie mają żadnego pomysłu na gre
I jakby Polacy nie potrafili tego wykorzystać to Kilka następnych Imprez siatkarskich ta wspaniała ekipa powinna oglądać tylko i wyłacznie przed Telewizorem

Mecz III
Niestety miałem duży niefart że obejrzałem starcie Włochy -Holandia a Wczoraj mecz Polska Włochy i po obejrzeniu obu tych spotkań wniosek był JEDEN-POLSKA WYGRAĆ Z HOLANDIĄ MUSI!!!!! nic bardziej mylnego ale w jakim stylu te sku....... to przegrały to poprostu nóż sie w kieszeni otwiera
SET I

Holendrzy jak jescze spali Łatwa wygrana klaunów Polskich i wszystko wyglądało na miłe 3:0
Set 2
I tu zaczał sie mega dramat!!!!!
Holendrzy zaczeli grać zagrywką i przy naszym zerowym przyjećiu to wystarczyło Nic pomyślałem będzie 3:1
Set 3

W tej części gry zupełna dominacja Oranije nasi stali jak pionki i patrzyli jak dostają po ryju............

Set 4
Może nie każdy set musi być wygrywany w takim stosunku punktowym przez Polaków ale to była gra jaką V-ce Mistrzowie Świata powinni prezwntować

TIEBREAK
Odzielana Historia !!!!!!!
To co ta jebnięta ekipa w nim zrobiła to powinni ten zespół rozwiązać rozpędzić do klubów i wycofać z wszelkich europejskich zagrywek!!!!!
Początek my zagrywki jak sali gimnastycznej w szkole podstawoej Holandia naszczęście w out
Potem gorsze przyjęcie Holendrzy rozpędzili się powbijali troche gwoździ i 8-4 !!!!!
W miedzyczsie o ile dobrze pamietam była mówiąca wszystko zagrywka Świderskiego Flop w niższą część siatki
Świderski to wogóle najgorszy zawodnik w tym całym spotkaniu i powinien sobie podać ręke z Gruszką bo to co te dwa ścierwa zrobiły na końcu to poprostu ..... nie ma słów!!!!!
Ale do tego jescze dojdziemy
bo przy stanie bodajże 4-8 nastąpiła cudowna odmiana Dzięki 2 zawodników do których nie mam żadnych pretensji walczyli jak na reprezentantów przy stało Murek i Pliński Serwisy pierwszego i bloki drugiego pozwoliły uwierzyć że zwycięstwo jednak nam przypadnie 8-1 taką serie odnotowa;liśmy Trzeba jescze odnotować mądre posuniecia Możdzonka który serwując nie przypalał sie i może niezbyt mocno wykonywał zagrywke ale przynajmniej przechodziła nad śiatką
Zrobiło się 12-9 myśle uff udało się
Dramat dopiero się jednak rozpoczynał:

12-10 -ZAGRYWKA W SIATKE
12-11 /12-12 autowe ataki z tego co pamietam w 1 tych ataków był chyba zablokowany
Gruszki któremu chyba przed uderzanianiem piłki wypadły z czaszki reszti mózgu
Już dalej nie za bardzo sobie przypomimanm jaka akcja kiedy przebiegała ale jescze przed końcem meczu Świderski dostaje taką czapke korej Świety Mikołaj by sie nie powstydził!!!!!
Aha jescze wspaniałe zachowanie Grzyba który w także w Tiebreaku podbija tak piłke że ta całkowicie myli 2 linie polskiej Ekipy

V-ce Mistrzowie Świata tak naprawdę długimi fragmentami tego spotkania grali w 3 trójke plus Libero czyli Zagumny Pliński Murek
Świderskiego Z Gruszką powinni oddać Turkom może tam by sie przydali bo w tej reprezentacji to powinni ręczniki podawać

Jaki morał z tego co tu pisze : IGRZYSKA TEJ DRUŻYNIE SIĘ POPROSTU NIE NALEŻĄ!!!!!!!
Udowodniły to występy na ME i tu w IZMIRZE!!!!!!!
Za same tytuły nie dostaje się awansu na kolejne imprezy!!!!!
I jescze raz powtarzam Brak 3 zawodników nie może być usprawiedliwieniem !!!!!!
Holendrzy są bardzo słabi co udowodnili Włosi i powinnismy ich roz.... ale te ŚCIERWA TEGO NIE POTRAFIŁY!!!!! bo po 1 secie uznali że mecz wygra sie sam!!!!!
Gorzkie to słowa ale z V-ce Mistzow świata nie pozstało już nic teraz to zbiór siatkarzy którzy już Powinni inwestować w dobre Telewizory aby zobaczyć jak grają na IO najlepsze drużyny świata
Aha i jescze jedno jutro trzeba trzymać kciuki Z Oranje
KARA BYĆ Musi!!!!!!

A jeśli wygrają w Hiszapnie to i tak półfinał to już będzie koniec i oby jakimś fuksem w 3 turnieju kwalifikacyjnym nie udało na się zrobić awansu

NA POCHYBEL TEMU PSEDUO ZESPOŁOWI!!!!!!



*Autor tego postu był na Lidze Światowej i aż sam się temu dziwi
\:D

Do góry
#1929205 - 10/01/2008 07:48 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: Giertyszek]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Hm , witam Panów ( pozdrowienia dla Giertyszka ) i troche jestem zdziwiony tym co poczytałem po moim opuszczeniu quasi czatu ( czytaj - pare minut obecności grzyba i swiderskiego - plus nikt mnie nie zbanował ... - qrwa dzień dziecka )

Pierwsze wyjasnienie - od ponad 3 lat nie zagralem i nie zagram ( chyba ,ze mnie ktos ubezwłasnowoli ) jakiegolkolwiek kursu ponizej @1.5 .

Potwornie mnie dziwi ,ze fachowcy nie zajeli sie meczem od strony merytorycznej - czytaj PROWADZENIE ZESPOłU - przez karakana .

No musze te pare zdań skleic - bo cholera szlag mnie trafia - jak nikt nie reaguje - nic nie pisze - i wszyscy udają ,że jest w deskę .
Jakis dzieciak nie odpowiedział mi na zadane pytania - ile punktów zdobylismy przy serwisie GRZYBA i Swiderskiego ???

Dla mnie Grzyb to potworne kalectwo - które raz zablokowało i gówno skończyło - Świderski - z całym szacunkiem - qrwa do lekarza ! ( Poza tym i tak jego zagrywa tylko moze sie licytować z kalekim pacnięciem Grzyba )

Szkoda Murka i Plinskiego ( ale za 2-óch nie moga wózka bez przerwy ciągnąć )

naczytalem sie bluzgów na Gruszkę - czego qrwa wogóle nie rozumiem - porównując jego grę i skuteczność z wyżej wymienioną dwójką .

PYTANIE JEST ZASADNICZE - DLACZEGO DRZEMAł NA STOJąCO LOZANO PRZEZ CALY DRUGI - A PRZEDE WSZYSTKIM 3 SET ????????????????????

TO BYłA TRAGEDIA .

POTEM JUZ TYLKO "BłYSK" Z ZASRANYM ENDEM - JAKICH BYłO MASę - W ZASADZIE NIEKOńCZąCY SIE FESTIWAL POZA MISTRZOSTWAMI śWIATA W JAPAN .

Szczerze mówiąc jak przeczytałem dzisiaj wypowiedź Lozano w PS - że ( po meczu z Włochami ) - gralismy tak samo jak z Hiszpanią - to QREWA rączki opadły - albo w domu za duzo dopchnął wołowiny i niestety parę kawałków ( jeden to za mało ) musiało być lekko "skazonych" ....
Najgorsze ,że żaden z dziennikarzy nawet nie polemizował czy też próbował skomentować tego potwornego idiotyzmu .....

Cała nadzieja w piłkarzach ręcznych z Wentą na czele - tutaj jestem o wiele bardziej spokojny -
Rynek nie wygenerował chorych dewiacji w postaci zarobków milionowych dla grzybów i innych kalek -
laluchny są normalne - i w tym nasza szansa - że chociaż jedna drużyna na Olimpiadzie zaistnieje ( Oprócz osad wioslarskich .............. - ale to interpretacja PS.... )

Kończę te pisanko - bo w sobotę Empoli a w niedzielę Torino - i trzeba zainwestować trochę w ryzykowne odsetki .
Pozdrawiam serdecznie wszystkich normalnych kibiców siatkówki .

PS> jakis dzieciak na patriotyczną nutę na quasi czacie próbował przekazac swoją definicje kibica .
Otóż informuje , że dla mnie definicja kibica - oprócz potwornych emocji - TO ZASRANE I OBOWIAZKOWE PRAWO DO KOMENTARZA I KRYTYKI - bez tego żaden normalny czlowiek nie interesowałby się sportem .

Ciao belli

Do góry
#1929211 - 10/01/2008 07:50 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Sorry hrabia - jak pisałem - to nie widziałem Twojego postu -
pozdrowionka

Do góry
#1929323 - 10/01/2008 08:56 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: onda]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
skoro taka Wenezuela jest na igrzyskach to Polska tez powinna byc i pewnie bedzie, nie koniecznie po tym turnieju, ale faktem jest ze takiej kaszany grac nie powinni, 3 pkt w tb taka druzyna nie powinna oddawac, tym bardziej ze ja na nich stawiam \:\)

Do góry
#1929366 - 10/01/2008 09:20 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: andrzejek_84]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
hrabia & onda - neistety cala prawda - nic dodaj nic ujac, po za tym, ze grucha to jednak kaleka numer 1. 4,70 na hol przy 1-1 pozniej ponad 3 kiedy w secie remisowo. lozano nie ma pomyslu na gre, kurek siedzi podczas gdy atakuajcy ciagle sa blokowali a karakan stoi i sie gapi bez sensu......

Do góry
#1929470 - 10/01/2008 10:17 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: RoccoRunner]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
jestem zazenowany tym, co przeczytalem. Swiderski nie powinien grac w ogole, Lozano go max. ekploatuje, Swiderski po kazdym ataku zwija sie z bolu...i dostaje scierwami? Jesli juz to na takie epitety zasluguja ci, ktorzy tam nie pojechali, a za tydzien w lidze wystapia jakby nigdy nic.

O tym co Lozano robi i jak ostatnio trenuje repreze co nieco napisalem. Ale paru sie zebralo i sie dogadali, ze taka polska mentalnosc \:D

Do góry
#1929490 - 10/01/2008 10:21 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir *DELETED* [Re: RoccoRunner]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Post deleted by Giertyszek

Do góry
#1929496 - 10/01/2008 10:23 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
No troszke emocje mi opadły ale jedyne za co chciałbym przeprosić użytkownikow Mecz.pl to duża ilość literówek jaka mi sie przydarzyła bo pisałem mój wywód na gorąco duże zdenerowowanie \:D

A dziś ORANJE ukażą naszych Grajków
Sebastianek i Piotruś pewnie już są na Lotnisku
Powinni za kare droge powrotną spędzić w przedziale bagażowym

Jescze raz wklejam ten post bo przez jedno przekleństwo pół posta wycieło \:D

Do góry
#1929766 - 10/01/2008 16:31 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: hrabia]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Słowa obrazy dla takich grajków jak Świder jakie tu przeczytałem po prostu - nie wiem sam bym autora w mordę palnął \:\(
No przecież tak Panowie nie można.
Tak wczoraj do mnie dotarło że z Raulem coś nie tak - no ja do dziś (choć już tyle czasu mineło) nie mogę skumać co na bosiku w TB robił Grzyb - przecież do h... to nie las
A nasza zagrywka w TB od początku - nie no myślałem że ślinotoku dostanę. Co odmieniło stan - wejście Możdzonka i dużo agresywniejsza zagrywka. Niestety - trener Holendrów nakazał grać blokiem na Gruchę, bo ślepy nie jest jak Lozano i widział że Świder ledwo dycha.
Uważam obiektywnie - jesteśmy najlepszą ekipą na tym turnieju, ale nie awansujemy do IO, no na pewno nie z Izmiru (chciałbym inaczej).
Szkoda...trzeba przyznać jednak że tylu kontuzji nawet Lozano nie mógł wymyśleć ...
PS. Oby Holandia dziś była masówką i oby się stało z masówkami co zazwyczaj

Do góry
#1929791 - 10/01/2008 16:44 Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir [Re: sebkos]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
A ja mimo wszystko radzę się wszystkim wstrzymać z graniem Hiszpania - Holandia do zakończenia pierwszego meczu. Już wszystko widzieliśmy na tym turnieju, wczoraj zwycięstwa samych dogów, więc czemu dziś nie miałoby być podobnie??

Cały czas wierzę, że Finowie są w stanie zdemolować Niemców - nawet 3-0, a wczorajsze zwycięstwo nad Serbami w ogóle mnie nie przekonuje - to bardziej porażka i zlekceważenie rywala przez tych drugich. Niemcy zagrają 3 mecz z rzędu - dwa razy wygrali po TB, więc mają w nogach 10 stresujących setów, Finowie wczoraj odpoczywali. Nie ma co ukrywać, ale przez przekrój całego roku 2007 to Finowie wydają się być zespołem lepszym, bardziej doświadczonym i zgrabym (regularne występy w LŚ czy 4 miejsce w ME), także mecze w Izmirze, aż tak nie powinny nam tego przesłaniać. Sprawa jest prosta - chcą się jeszcze liczyć - muszą ruszyć od razu i wygrać zdecydowanie. Zobaczymy co zaoferują nam buki- jednak radzę zachować umiar i rozsądek, aby nieskończyło się tak jak wczoraj.

Do góry
Strona 9 z 17 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 16 17 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, kokorocco, alfa, igea23, Ojro, Lukasz111, akagi, Zaixi, VVega, Górnik_Wałbrzych), 3226 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584119 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07