#176325 - 29/03/2004 19:32
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
|
********************I KOLEJKA********************
Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz 57:33 Apator Toruń - ZKŻ Zielona Góra 47:43 RKM Rybnik - WTS Wrocław przeł. 17.04.2004 g. 17.00 Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa przeloż. 13.04.2004
TORUŃ - 47 9. W. Jaguś - 10+1 (3,2*,2,2,1) 10. M. Jaguś - 0 (0) 11. Crump - 14 (2,3,3,3,3) 12. Bajerski - 2+1 (0,2*,0,-,0) 13. Protasiewicz - 9 (2,3,d,1,3) 14. Ząbik - 5+1 (2,1*,1,1,0) 15. Miedziński - 7+3 (1*,3,0,1*,2*)
ZIELONA GÓRA - 43 1. N.Pedersen - 14+3 (2,3,2,2*,1*,2*,2) 2. Huszcza - 8+1 (1*,0,3,2,-,2) 3. Świst- 4+1 (1,1,-,0,1,1*) 4. Kurmański - 12 (3,0,d,3,3,3,0) 5. Okoniewski - RR 6. Marcinkowski - 0 (0) 7. Suchecki - 5 (3,0,1,1,0)
1 Suchecki (62,07), Ząbik, Miedziński, Marcinkowski 3:3 2 W.Jaguś (60,94), Pedersen, Huszcza, M.Jaguś 3:3 (6:6) 3 Kurmański (61,81), Crump, Świst, Bajerski 2:4 (8:10) 4 Pedersen (61,15), Protasiewicz, Ząbik, Suchecki 3:3 (11:13) 5 Miedziński (62,59), W.Jaguś, Świst, Kurmański 5:1 (16:14) 6 Protasiewicz (61,81), Pedersen, Ząbik, Huszcza 4:2 (20:16) 7 Crump (62,50), Bajerski, Suchecki, Kurmański(d) 5:1 (25:17) 8 Kurmański (62,40), Pedersen, Ząbik, Protasiewicz(d) 1:5 (26:22) 9 Huszcza (62,16), W.Jaguś, Suchecki, Miedziński 2:4 (28:26) 10 Crump (60,15), Huszcza, Pedersen, Bajerski 3:3 (31:29) 11 Kurmański (61,91), W.Jaguś, Miedziński, Świst 3:3 (34:32) 12 Crump (62,59), Miedziński, Świst, Suchecki 5:1 (39:33) 13 Kurmański (61,62), Pedersen, Protasiewicz, Ząbik 1:5 (40:38) 14 Protasiewicz (62,25), Huszcza, Świst, Bajerski 3:3 (43:41) 15 Crump (60,09), Pedersen, W.Jaguś, Kurmański 4:2 (47:43)
NCD - Crump - 60,09 (nowy rekord toru - 15) Sędziował - Marek Wojaczek
..............................................................................................................
LESZNO - 57
9. Adams - 15 (3,3,3,3,3) 10. J.Rempała - 9 (1,2,2,2,2) 11. Baliński - 13 (3,2,2,d,3,3) 12. Ł.Jankowski - 10 (1,3,1,2,3) 13. Dobrucki RR 14. M.Jankowski - 3 (2,0,-,0,1) 15. N.Kościuch - 7 (3,1,1,2,0)
BYDGOSZCZ - 33
1. Jonsson - 15 (2,3,3,3,3,1) 2. Fijałkowski - 0 (0,u,-,w) 3 Krzyżaniak - 9 (2,1,2,2,d,2) 4. Robacki 1 (0,0,-,1) 5. Kowalik - 4 (1,1,0,1,1) 6. Czechowski - 0 (w) 7. Klecha - 4 (1,2,0,1,d,0)
1. Kościuch, M.Jankowski, Klecha, Czechowski (u/w) 5:1 2. Adams, Jonsson, Rempała, Fijałkowski 4:2 (9:3) 3. Baliński, Krzyżaniak, Ł.Jankowski, Robacki 4:2 (13:5) 4. Adams, Klecha, Kowalik, M.Jankowski 3:3 (16:8) 5. Adams, Rempała, Krzyżaniak, Robacki 5:1 (21:9) 6. Jonsson, Baliński, Kościuch, Fijałkowski (u) 3:3 (24:12) 7. Ł.Jankowski, Baliński, Kowalik, Klecha 5:1 (29:13) 8. Jonsson, Krzyżaniak, Kościuch, M.Jankowski 1:5 (30:18) 9. Adams, Rempała, Klecha, Kowalik 5:1 (35:19) 10. Jonsson, Krzyżaniak, Ł.Jankowski, Baliński (d) 1:5 (36:24) 11. Adams, Rempała, Robacki, Krzyżaniak 5:1 (41:25) 12. Baliński, Ł.Jankowski, Kowalik, Klecha (d) 5:1 (46:26) 13. Jonsson, Kościuch, M.Jankowski, Fijałkowski (u/w) 3:3 (49:29) 14. Ł.Jankowski, Rempała, Kowalik, Klecha 5:1 (54:30) 15. Baliński, Krzyżaniak, Jonsson, Kościuch 3:3 (57:33)
NCD - 59.7 - L.Adams (2) Sędziował - J.Banasiak
|
Do góry
|
|
|
|
#176326 - 05/04/2004 04:55
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Atlas Wrocław - Unia Leszno 61:29
Atlas Wrocław Jarosław Hampel 12+1 (3,2,2',3,2) Krzysztof Słaboń 6+1 (1,0,3,2') Sławomir Drabik 11+1 (2',3,2,3,1) Tomasz Gapiński 8+2 (3,2',1,-,2') Greg Hancock 12+1 (2',2,3,2,3) Piotr Świderski 6+2 (2',3,1',-,0) Robert Miśkowiak 6+1 (3,1,2')
Unia Leszno Leigh Adams 14 (2,3,3,d,3,3) Jacek Rempała 2 (0,0,-,1,1) Damian Baliński 8 (1,1,2,3,1,w) Łukasz Jankowski 0 (0,-,0,0) Rafał Dobrucki 4 (1,1,1,1) Marcin Jankowski 0 (w,0,-,0,-) Norbert Kościuch 1 (1,0,0,0)
Wyścig po wyścigu 1. (65,4) Miśkowiak, Świderski, Kościuch, M. Jankowski - w (5:1) 2. (65,3) Hampel, Adams, Słaboń, Rempała (4:2, 9:3) 3. (64,8) Gapiński, Drabik, Baliński, Ł. Jankowski (5:1, 14:4) 4. (66,0) Świderski, Hancock, Dobrucki, M. Jankowski (5:1, 19:5) 5. (64,2) Adams, Hampel, Baliński, Słaboń (2:4, 21:9) 6. (64,7) Adams, Hancock, Świderski, Rempała (3:3, 24:12) 7. (65,5) Drabik, Gapiński, Dobrucki, Kościuch (5:1, 29:13) 8. (65,9) Hancock, Baliński, Miśkowiak, Ł. Jankowski (4:2, 33:15) 9. (66,2) Słaboń, Hampel, Dobrucki, M. Jankowski (5:1, 38:16) 10. (66,5) Baliński, Drabik, Gapiński, Adams - d/1 (3:3, 41:19) 11. (66,3) Hampel, Słaboń, Baliński, Ł. Jankowski (5:1, 46:20) 12. (66,5) Drabik, Miśkowiak, Dobrucki, Kościuch (5:1, 51:21) 13. (65,0) Adams, Hancock, Rempała, Swiderski (2:4, 53:25) 14. (66,7) Hancock, Gapiński, Rempała, Kościuch (5:1, 58:26) 15. (66,1) Adams, Hampel, Drabik, Baliński - w (3:3, 61:29)
Sędziował Ryszard Bryła. NCD - 64,2 - Leigh Adams w 5 wyścigu (wyrównany rekord toru) Widzów: ok. 10 000
..................................................................................... Quick-Mix Zielona Góra - RKM Rybnik 48:42
Quick – Mix: 9. Nicki Pedersen 11 (2*,2,3,3,1*) 10. Grzegorz Kłopot 4 (3,0,1,0) 11. Rafał Kurmański 10 (3,3,t,1,3) 12. Andrzej Huszcza 6 (2*,1,2,0,1) 13. Piotr Świst 10 (2,2,3,1,2) 14. Tomasz Grabowski 1 (1) 15. Zbigniew Suchecki 6 (3,1*,0,2*,0)
RKM: 1. Mariusz Staszewski 8 (1,1,1,3,2*,0) 2. Rafał Szombierski 1 (0,1) 3. Mariusz Węgrzyk 10 (1,3,1,2,3,0) 4. Roman Chromik 3 (0,0,1,2) 5. Mark Loram 13 (3,3,2,d,2*,3) 6. Łukasz Romanek 7 (2,t,0,2,3) 7. Marek Szczyrba 0 (u)
Bieg po biegu: 1. Suchecki, Romanek, Grabowski, Szczyrba /u – 4:2 2. Kłopot, Pedersen, Staszewski, Chromik – 5:1 (9:3) 3. Kurmański, Huszcza, Węgrzyk, Chromik – 5:1 (14:4) 4. Loram, Świst, Suchecki, Romanek /t – 3:3 (17:7) 5. Węgrzyk, Pedersen, Staszewski, Kłopot – 2:4 (19:11) 6. Loram, Świst, Staszewski, Suchecki – 2:4 (21:15) 7. Kurmański, Loram, Huszcza, Romanek – 4:2 (25:17) 8. Świst, Suchecki, Węgrzyk, Chromik – 5:1 (30:18) 9. Pedersen, Romanek, Kłopot, Loram /d – 4:2 (34:20) 10. Staszewski, Huszcza, Szombierski, Kurmański /t – 2:4 (36:24) 11. Pedersen, Węgrzyk, Chromik, Kłopot – 3:3 (39:27) 12. Romanek, Loram, Kurmański, Huszcza – 1:5 (40:32) 13. Węgrzyk, Staszewski, Świst, Suchecki – 1:5 (41:37) 14. Kurmański, Chromik, Huszcza, Staszewski – 4:2 (45:39) 15. Loram, Świst, Pedersen, Węgrzyk – 3:3 (48:42)
Widzów 13000. Sędziował Jerzy Mądrzak (Mieleszyn). NCD (64,50) w 6. biegu Mark Loram (RKM).
...................................................................................
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 41:49
Apator Toruń Piotr Protasiewicz - 10+2 (1,3,2,2,2) Tomasz Bajerski 5+2 (2,1,1,1) Wiesław Jaguś 10 (1,3,3,0,3) Marcin Jaguś 0 (0,-,-,-) Jason Crump 13 (2,3,3,2,3) Karol Ząbik 5+1 (3,1,0,1,0) Adrian Miedziński 6+2 (2,1,2,1,0)
Włókniarz Częstochowa Sebastian Ułamek 11+1 (3,2,0.2,3,1) Zbigniew Czerwiński 0 (0,0,-,-) Ryan Sullivan 11+2 (2,2,2,3,1) Grzegorz Walasek 6+1 (3,1,0,-,2) Rune Holta 11 (3,2,d,3,3,0) Michał Szczepaniak 1 (d,0,u,1) Mateusz Szczepaniak 1 (1)
Wyścig po wyścigu: 1. Ząbik, Miedziński, Mateusz Szczepaniak, Michał Szczepaniak (1:5) 2. Ułamek, Bajerski, Protasiewicz, Czerwiński (3:3, 4:8) 3. Walasek, Sullivan, W.Jaguś, M.Jaguś (5:1, 9:9) 4. Holta, Crump, Ząbik, Michał Szczepaniak (3:3, 12:12) 5. W.Jaguś, Ułamek, Miedziński, Czerwiński (2:4, 14:16) 6. Protasiewicz, Holta, Bajerski, Michał Szczepaniak (u) (2:4, 16:20) 7. Crump, Sullivan, Walasek, Ząbik (3:3, 19:23) 8. W.Jaguś, Miedziński, Michał Szczepaniak, Holta (d) (1:5, 20:28) 9. Crump, Sullivan, Ząbik, Ułamek (d) (2:4, 22:32) 10. Sullivan, Protasiewicz, Bajerski, Walasek (3:3, 25:35) 11. Holta, Ułamek, Miedziński, W.Jaguś (5:1, 30:36) 12. Ułamek, Crump, Sullivan, Ząbik (4:2, 34:38) 13. Holta, Protasiewicz, Bajerski, Michał Szczepaniak (3:3, 37:41) 14.W.Jaguś, Walasek, Sullivan, Miedziński (3:3, 40:44) 15. Crump, Protasiewicz, Ułamek, Holta (1:5, 41:49)
Sędziował: Marek Wojaczek NCD: Rune Holta w wyścigu 4 - 64,17
...................................................................................
BTŻ Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 43:47
Polonia Bydgoszcz: 9. Andreas Jonsson - 13+1 (3,2*,2,3,3) 10. Dariusz Fijałkowski - 8+2 (1,3,1*,2*,1) 11. Michał Robacki - 2+1 (2*,d/3,t,0,d/1) 12. Mirosław Kowalik - 8 (3,2,1,2,0) 13. Jacek Krzyżaniak - 4+1 (2,0,1,1*) 14. Marcin Jędrzejewski - 0 (0,-,-,-,-) 15. Krystian Klecha - 8+1 (1,1*,1,3,2)
Unia Tarnów: 1. Tony Rickardsson - 13 (2,3,3,3,2) 2. Grzegorz Rempała - 5+1 (d/4,-,2*,0,3) 3. Jacek Gollob - 6+1 (u,1,2,1,2*) 4. Stanisław Burza - 1 (1,0,0,-) 5. Tomasz Gollob - 15+2 (3,2*,3,3,3,1*) 6. Marcin Rempała - 3+1 (2*,0,-,0,1) 7. Janusz Kołodziej - 4 (3,1,0)
Wyścigi: 1. (67,87) Kołodziej, M.Rempała, Klecha, Jędrzejewski - 1:5 2. (66,03) Jonsson, Rickardsson, Fijałkowski, G.Rempała (d/4) - 4:2 (5:7) 3. (66,19) Robacki, Kowalik, Burza, J.Gollob (u) - 5:1 (10:8) 4. (65,93) T.Gollob, Krzyżaniak, Klecha, M.Rempała - 3:3 (13:11) 5. (66,75) Fijałkowski, Jonsson, J.Gollob, Burza - 5:1 (18:12) 6. (66,25) Rickardsson, T.Gollob, Klecha, Krzyżaniak - 1:5 (19:17) 7. (66,34) T.Gollob, Kowalik, Kołodziej, Robacki (d/3) - 2:4 (21:21) 8. (67,34) Klecha, J.Gollob, Krzyżaniak, Burza - 4:2 (25:23) 9. (67,90) T.Gollob, Jonsson, Fijałkowski, Rempała - 3:3 (28:26) 10. (66,63) Rickardsson, G.Rempała, Kowalik, Robacki (t) - 1:5 (29:31) 11. (65,88) Jonsson, Fijałkowski, J.Gollob, Kołodziej - 5:1 (34:32) 12. (66,47) T.Gollob, Kowalik, M.Rempała, Robacki - 2:4 (36:36) 13. (65,95) Rickardsson, Klecha, Krzyżaniak, G.Rempała - 3:3 (39:39) 14. (66,09) G.Rempała, J.Gollob, Fijałkowski, Robacki (d/1) - 1:5 (40:44) 15. (65,56) Jonsson, Rickardsson, T.Gollob, Kowalik - 3:3 (43:47)
NCD: Andreas Jonsson, bieg 15. Sędzia zawodów: Jerzy Najwer z Gliwic Widzów: około 12.000
|
Do góry
|
|
|
|
#176327 - 13/04/2004 23:58
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Apator Adriana Toruń - BTŻ Polonia Bydgoszcz 66:23 BTŻ Polonia Bydgoszcz – 23
1. Jacek Krzyżaniak - 3 (1,1,0,-,1) 2. Dariusz Fijałkowski – 0 (0,0,-,w) 3. Michał Robacki – 10+1 (2,3,3,1*,1,0) 4. Mirosław Kowalik – 1+1 (1*,0,0,0) 5. Andy Smith – 4 (1,1,-,1,1) 6. Marcin Jędrzejowski – 2 (2,0,-,-,0) 7. Krystian Klecha – 3 (0,0,2,1,t,0)
Apator Adriana Toruń – 66
9. Piotr Protasiewicz – 12+2 (3,1*,3,2*,3) 10. Tomasz Bajerski – 9+2 (2*,2,0,3,2*) 11. Wiesław Jaguś – 15 (3,3,3,3,3) 12. Adrian Miedziński – 6+3 (0,2*,2*,2*) 13. Jason Crump – 12+2 (3,3,1*,3,2*) 14. Arkadiusz Kalwasiński – 3 (1,-,-,2,-) 15. Karol Ząbik – 9+2 (3,2*,2*,2)
Bieg po biegu:
I bieg Ząbik (62,41), Jędrzejewski, Kalwasiński, Klecha 4:2 II bieg Protasiewicz (62,38), Bajerski, Krzyżaniak, Fijałkowski 5:1 (9:3) III bieg W.Jaguś (61,85), Robacki, Kowalik, Miedziński 3:3 (12:6) IV bieg Crump (62,72), Ząbik, Smith, Jędrzejewski 5:1 (17:7) V bieg Robacki (63,04), Bajerski, Protasiewicz, Kowalik 3:3 (20:10) VI bieg Crump (63,33), Ząbik, Krzyżaniak, Fijałkowski 5:1 (25:11) VII bieg W.Jaguś (62,88), Miedziński, Smith, Klecha 5:1 (30:12) VIII bieg Robacki (63,61), Kalwasiński, Crump, Kowalik 3:3 (33:15) IX bieg Protasiewicz (63,09), Klecha, Robacki, Bajerski 3:3 (36:18) X bieg W.Jaguś (62,32), Miedziński, Klecha, Krzyżaniak 5:1 (41:19) XI bieg Bajerski (63,67), Protasiewicz, Robacki, Kowalik 5:1 (46:20) XII bieg W.Jaguś (62,91), Miedziński, Smith, Jędrzejewski 5:1 (51:21) XIII bieg Crump (64,46), Ząbik, Klecha (t), Fijałkowski (w) 5:0 (56:21) XIV bieg Protasiewicz (62,64), Bajerski, Krzyżaniak, Klecha 5:1 (61:22) XV bieg W.Jaguś (63,20), Crump, Smith, Robacki 5:1 (66:23)
NCD – Wiesław Jaguś – 61,85 w wyścigu III Widzów ok.12 tysięcy Sędziował – Leszek Demski
...................................................................................................................................................
quick-mix Zielona Góra – Atlas Wrocław 41:49 Atlas Wrocław - 49 pkt. 1. Greg Hancock ZZ 2. Krzysztof Słaboń 4 (3,1,0,0) 3. Sławomir Drabik 16 (3,3,1,3,3,3) 4. Tomasz Gapiński 2 (w,1,0,-,1) 5. Jarosław Hampel 9 (2,3,3,1,0,0) 6. Piotr Świderski 4 (2,1,1,0) 7. Robert Miśkowiak 14 (3,2,2,2,2,3)
Quick-mix Zielona Góra - 41 pkt. 9. Nicki Pedersen 12 (1,3,2,2,3,d/1,1) 10. Andrzej Huszcza 2 (0,0,-,1,1) 11. Rafał Kurmański 15 (2,2,2,3,1,3,2) 12. Piotr Świst 7 (1,w,3,-,1,2) 13. Rafał Okoniewski ZZ 14. Tomasz Grabowski 1 (1,-,-,-,-) 15. Zbigniew Suchecki 4 (u/3,0,0,2,2,0)
Bieg po biegu: 1. Miśkowiak, Świderski, Grabowski, Suchecki (u/3) 1:5 2. Słaboń, Miśkowiak, Pedersen, Huszcza 1:5 (2:10) 3. Drabik, Kurmański, Świst, Gapiński (w) 3:3 (5:13) 4. Pedersen, Hampel, Świderski, Suchecki 3:3 (8:16) 5. Drabik, Pedersen, Gapiński, Huszcza 2:4 (10:20) 6. Hampel, Kurmański, Słaboń, Suchecki 2:4 (12:24) 7. Hampel, Kurmański, Świderski, Świst (w) 2:4 (14:28) 8. Świst, Suchecki, Drabik, Gapiński 5:1 (19:29) 9. Kurmański, Pedersen, Hampel, Świderski 5:1 (24:30) 10. Pedersen, Miśkowiak, Kurmański, Słaboń 4:2 (28:32) 11. Drabik, Miśkowiak, Huszcza, Pedersen (d/1) 1:5 (29:37) 12. Kurmański, Miśkowiak, Świst, Hampel 4:2 (33:39) 13. Drabik, Suchecki, Huszcza, Słaboń 3:3 (36:42) 14. Miśkowiak, Świst, Gapiński, Suchecki 2:4 (38:46) 15. Drabik, Kurmański, Pedersen, Hampel 3:3 (41:49)
Widzów - ponad 12 tys.
...................................................................................................................................................
Unia Leszno - Złomrex Włókniarz Częstochowa 47:43 Złomrex Włokniarz Częstochowa. 43 1. R.Sullivan 6 (3,2,1,0,0) 2. G.Walasek 7 (2,1,2,-,2) 3. S.Ułamek 9 (2,1,2,1,3) 4. Z.Czerwiński 1 (0,0,1,U) 5. R.Holta 15 (3,3,1,3,3,2) 6. Michał Szczepaniak 4 (3,1,0,0,0) 7. Mateusz Szczepaniak 1 (1)
Unia Leszno. 47 9. L.Adams 14 (D,2,3,3,3,3) 10. J.Rempała 7 (1,2,-,2,2,0) 11. D.Baliński 13 (3,3,1,3,1,1,1) 12. R.Dobrucki 6 (1,2,0,-,2,1) 13. K.Kasprzak – ZZ 14. R.Kasprzak 0 (0,-,0,-,-) 15. N.Kościuch 7 (2,0,3,0,2)
Bieg po biegu: 1. Mic.Szczepaniak, Kościuch, Mat.Szczepaniak, R.Kasprzak 2. Sullivan, Walasek, Rempała, Adams (D2) 3. Baliński, Ułamek, Dobrucki, Czerwiński 4. Holta, J.Rempała, Mic.Szczepaniak, Kościuch 5. Baliński, Adams, Ułamek, Czerwiński 6. Adams, Sullivan, Walasek, R.Kasprzak 7. Holta, Dobrucki, Baliński, Mic.Szczepaniak 8. Kościuch, Ułamek, Czerwiński, Dobrucki 9. Adams, Rempała, Holta, Mic.Szczepaniak 10. Baliński, Walasek, Sullivan, Kościuch 11. Adams, Rempała, Ułamek, Czerwiński (U4) 12. Holta, Dobrucki, Baliński, Mic.Szczepaniak 13. Holta, Kościuch, Baliński, Sullivan 14. Ułamek (A), Walasek (C), Dobrucki (D), Rempała (B) 15. Adams (A), Holta (B), Baliński (C), Sullivan (D)
Sędzia - Z. Fyda z Krakowa Najlepszy czas dnia Leigh Adams 60,9 – VI bieg Widzów - 11 tys.
................................................................................................................................................... RKM Rybnik – Unia Tarnów 38:52 Unia Tarnów 52 1. Tony Rickardsson 13+1 (3,2,3,3,2) 2. Stanisław Burza 3+2 (t,1,2,0) 3. Jacek Gollob 11+1 (1,3,1,3,3) 4. Grzegorz Rempała 2 (0,d,2,0) 5. Tomasz Gollob 14+1 (3,3,3,2,3) 6. Marcin Rempała 1+1 (1,0,-,0,-) 7. Janusz Kołodziej 8+1 (2,2,3,1)
RKM Rybnik 38 9. Mariusz Staszewski 8+2 (1,2,1,2,2) 10. Rafał Szombierski 6+2 (2,1,2,1,0) 11. Mariusz Węgrzyk 4+1 (2,1,1,0,0) 12. Roman Chromik 4 (3,0,w,1) 13. Mark Loram 10+1 (2,3,3,1,1) 14. Łukasz Romanek 6+1 (3,1,0,0,2) 15. Marek Szczyrba 0 (0)
Bieg Po Biegu 1.Romanek, Kołodziej, M.Rempała, Szczyrba 3:3 2.Rickardsson, Szombierski, Staszewski, Burza (t) 3:3 6:6 3.Chromik, Węgrzyk, J.Gollob, G.rempała 5:1 11:7 4.T.Gollob, Loram, Romanek, M.Rempała 3:3 14:10 5.J.Gollob, Staszewski, Szombierski, G.Rempała (d2) 3:3 17:13 6.Loram, Rockardsson, Burza, Romanek 3:3 20:16 7.T.Gollob, Kołodziej, Węgrzyk, Chromik 1:5 21:21 8.Loram, G.Rempała, J.Gollob, Romanek 3:3 24:24 9.T.Gollob, Szombierski, Staszewski, Kołodziej 3:3 27:27 10.Rickardsson, Burza, Węgrzyk, Chromik (u/w) 1:5 28:32 11.J.Gollob, Staszewski, Szombierski, G.Rempała 3:3 31:35 12.Kołodziej, T.Gollob, Chromik, Węgrzyk 1:5 32:40 13.Rickardsson, Romanek, Loram, Burza 3:3 35:43
14.J.Gollob, Staszewski, Kołodziej, Węgrzyk 2:4 37:47 15.T.Gollob, Rickardsson, Loram, Szombierski 1:5 38:52
Najlepszy czas dnia 65,86 s uzyskał w 2. biegu Tomasz Rickardsson. Widzów 10 tys.
Sędziował Wojciech Grodzki z Opola.
|
Do góry
|
|
|
|
#176328 - 14/04/2004 00:02
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Zalegly
UNIA TARNÓW - WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 49:41
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA: 1.Ryan Sullivan 9+2 (1*,2,3,1*,2,0) 2.Grzegorz Walasek 7 (2,0,1,1*,3) 3.Sebastian Ułamek 9 (3,2,1,2,1) 4.Zbigniew Czerwiński 1+1 (d,1*,-,-) 5.Rune Holta 12 (2,3,2,d,2,3) 6.Michał Szczepaniak 3 (2,0,0,1,w) 7.Mateusz Szczepaniak 0 (0,)
UNIA TARNÓW: 9. Tony Rickardsson 14 (3,3,3,3,2) 10.Grzegorz Rempała 0 (0,0,-,-) 11.Jacek Gollob 2+2 (1*,1*,0,-,0) 12.Stanisław Burza 11 (2,2,2,3,2) 13.Tomasz Gollob 13+1 (3,3,3,3,1*) 14.Marcin Rempała 5 (3,1,1,d,0) 15.Janusz Kołodziej 4+1 (1,2*,0,1,)
WYŚCIG PO WYŚCIGU: I. M.Rempała, Mi.Szczepaniak, J.Kołodziej, Ma.Szczepaniak 4:2 II. T.Rickardsson, G.Walasek, R.Sullivan, G.Rempała 3:3 7:5 III. S.Ułamek, S.Burza, J.Gollob, Z.Czerwiński (d4) 3:3 10:8 IV. T.Gollob, R.Holta, M.Rempała, Mi.Szczepaniak 4:2 14:10 V. T.Rickardsson, S.Ułamek, Z.Czerwiński, G.Rempała 3:3 17:13 VI. T.Gollob, R.Sullivan, M.Rempała, G.Walasek 4:2 21:15 VII. R.Holta, S.Burza, J.Gollob, Mi.Szczepaniak 3:3 24:18 VIII. T.Gollob, R.Holta, S.Ułamek, M.Rempała (d3) 3:3 27:21 IX. T.Rickardsson, J.Kołodziej, Mi.Szczepaniak, R.Holta (d2) 5:1 32:22 X. R.Sullivan, S.Burza, G.Walasek, J.Gollob 2:4 34:26 XI. T.Rickardsson, S.Ułamek, R.Sullivan, J.Kołodziej 3:3 37:29 XII. S.Burza, R.Holta, J.Kołodziej, Mi.Szczepaniak (w) 4:2 41:31 XIII. T.Gollob, R.Sullivan, G.Walasek, M.Rempała 3:3 44:34 XIV. G.Walasek, S.Burza, S.Ułamek, J.Gollob 2:4 46:38 XV. R.Holta, T.Rickardsson, T.Gollob, R.Sullivan 3:3 49:41
|
Do góry
|
|
|
|
#176329 - 18/04/2004 12:32
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Zaległy RKM Rybnik - Atlas Wrocław 30-59
RKM Rybnik 9. Mariusz Staszewski 5+2 (2,1,1*,-,1*) 10. Roman Chromik 4 (0,d,2,0,2) 11. Mariusz Węgrzyk 2+1 (1,0,1,0) 12. Rafał Szombierski 5 (0,2,2,1,d) 13. Mark Loram 7 (3,2,0,1,0,1) 14. Łukasz Romanek 7 (2,0,0,2,3) 15. Marek Szczyrba 0 (w/2min)
Atlas Wrocław 1. Greg Hancock 12+2 (3,3,3,1*,2*) 2. Krzysztof Słaboń 2 (1,1,d,-,0) 3. Sławomir Drabik 15 (3,3,3,3,3) 4. Tomasz Gapiński 8+2 (2*,2*,1,-,3) 5. Jarosław Hampel 7+1 (2,3,0,2*) 6. Piotr Świderski 10+1 (3*,1,-,3,3) 7. Robert Miśkowiak 5+1 (w,1,2*,2)
Wyścig po wyścigu 1. (66,59) Świderski, Romanek, Szczyrba (w/2min), Miśkowiak (w) 2-3 2. (66,27) Hancock, Staszewski, Słaboń, Chromik 2-4 (4-7) 3. (66,59) Drabik, Gapiński, Węgrzyk, Szombierski 1-5 (5-12) 4. (66,71) Loram, Hampel, Świderski, Romanek 3-3 (8-15) 5. (67,11) Drabik, Gapiński, Staszewski, Chromik (d) 1-5 (9-20) 6. (66,85) Hancock, Loram, Słaboń, Romanek 2-4 (11-24) 7. (67,21) Hampel, Szombierski, Miśkowiak, Węgrzyk 2-4 (13-28) 8. (67,55) Drabik, Romanek, Gapiński, Loram 2-4 (15-32) 9. (66,64) Świderski, Chromik, Staszewski, Hampel 3-3 (18-35) 10. (66,88) Hancock, Szombierski, Węgrzyk, Słaboń (d) 3-3 (21-38) 11. (68,39) Drabik, Miśkowiak, Loram, Chromik 1-5 (22-43) 12. (68,08) Świderski, Hampel, Szombierski, Węgrzyk 1-5 (23-48) 13. (67,64) Romanek, Miśkowiak, Hancock, Loram 3-3 (26-51) 14. (67,29) Gapiński, Chromik, Staszewski, Słaboń 3-3 (29-54) 15. (67,17) Drabik, Hancock, Loram, Szombierski (d) 1-5 (30-59)
Widzów ok. 8000 NCD: II bieg Hancock (66,27) Startowano wg pierwszego zestawu.
|
Do góry
|
|
|
|
#176330 - 19/04/2004 14:14
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Atlas Wocław - Apator Toruń 50,5:39,5 APATOR TORUŃ 1. J. Crump 8 (3, 3, 2, 0) 2. M. Jaguś 0 (u/w, -, -, -) 3. P. Protasiewicz 9+1 (1, u, 3, 1*, 1, 3) 4. T. Bajerski 5+1 (0, 3, 0, -, 2*) 5. W. Jaguś 15,5 (3, 3, 2, 2, 2.5, 1) 6. A. Miedziński 3 (2, 1, 0, 0, -) 7. K. Ząbik 1+1 (1*, 0, w/su, 0, 0)
ATLAS WROCŁAW 9. J. Hampel 10+1 (1, 1, 3, 3, 2*) 10. K. Słaboń 5 (2, 2, 1, 0) 11. S. Drabik 12,5+1 (2*, 2, 3, 2.5, 3) 12. T. Gapiński 7+2 (3, 1*, 1, 1*, 1) 13. G. Hancock 6+1 (w/su, 1*, 2, 3, 0) 14. P. Świderski 0 (0, -, -, -) 15. R. Miśkowiak 10+2 (3, 2, 2, 1*, 2*)
Bieg po biegu
I. Miśkowiak (67,0 s), Miedziński, Ząbik, Świderski 3:3 II. Crump (66,5), Słaboń, Hampel, M. Jaguś u/w 3:3 (6:6) III. Gapiński (66,6), Drabik, Protasiewicz, Bajerski 5:1 (11:7) IV. W. Jaguś (67,0), Miśkowiak, Miedziński, Hancock w/su 2:4 (13:11) V. Bajerski (67,2), Słaboń, Hampel, Protasiewicz u 3:3 (16:14) VI. Crump (66,8), Miśkowiak, Hancock, Ząbik 3:3 (19:17) VII. W. Jaguś (66,6), Drabik, Gapiński, Miedziński 3:3 (22:20) VIII. Protasiewicz (66,5), Hancock, Miśkowiak, Bajerski 3:3 (25:23) IX. Hampel (67,1), W. Jaguś, Słaboń, Miedziński d4 4:2 (29:25) X. Drabik (67,1), Crump, Gapiński, Ząbik w/su 4:2 (33:27) XI. Hampel (66,4), W. Jaguś, Protasiewicz, Słaboń 3:3 (36:30) XII. W. Jaguś i Drabik (66,8), Gapiński, Ząbik 3,5:2,5 (39,5:32,5) XIII. Hancock (67,9), Miśkowiak, Protasiewicz, Crump 5:1 (44,5:33,5) XIV. Protasiewicz (68,5), Bajerski, Gapiński, Hancock 1:5 (45,5:38,5) XV. Drabik (68,0), Hampel, W. Jaguś, Ząbik 5:1 (50,5:39,5)
NCD: 66,5 w wyścigu II Jason Crump, oraz w wyścigu VIII Piotr Protasiewicz Sędziował: Jerzy Najwer z Gliwic :stop: Widzów: ok. 12 tyś.
|
Do góry
|
|
|
|
#176331 - 19/04/2004 14:17
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
BTŻ Polonia Bydgoszcz - Quick-Mix Zielona Góra 61:29
Punkty dla obu ekip zdobyli: Quick-Mix Zielona Góra 1. Nicki Pedersen - 14+1 (1,3,3,2,1,2*,2) 2. Andrzej Huszcza - 6+2 (0,1*,0,1,3,1*) 3. Rafał Kurmański - 2 (1,0,1,0,0,0) 4. Piotr Świst - 5 (0,-,2,1,1,1) 5. Rafał Okoniewski - zawodnik zastępowany 6. Tomasz Grabowski - 0 (0,-,-,-,-) 7. Zbigniew Suchecki - 2 (2,0,0,0,0)
BTŻ Polonia Bydgoszcz: 9. Andreas Jonsson - 14 (3,2,3,3,3) 10. Mirosław Kowalik - 7+4 (2*,1*,2*,2*) 11. Jacek Krzyżaniak - 12+3 (2*,3,3,2*,2*) 12. Andy Smith - 10+2 (3,2*,2*,3,0) 13. Michał Robacki - 11 (2,3,3,0,3) 14. Marek Cieślewicz - 1 (1,-,def.,-,-) 15. Krystian Klecha - 6+1 (3,1*,1,1)
Bieg po biegu: I. (66.57) Klecha, Suchecki, Cieślewicz, Grabowski 4:2 II. (66.38) Jonsson, Kowalik, Pedersen, Huszcza 5:1 (9:3) III. (66.36) Smith, Krzyżaniak, Kurmański, Świst 5:1 (14:4) IV. (66.71) Pedersen (za Okoniewskiego), Robacki, Klecha (za Cieślewicza), Suchecki (za Grabowskiego) 3:3 (17:7) V. (67.26) Pedersen (za Śwista), Jonsson, Kowalik, Kurmański 3:3 (20:10) VI. (66.29 - NCD) Robacki, Pedersen, Huszcza, Cieślewicz 3:3 (23:13) VII. (66.41) Krzyżaniak, Smith, Kurmański (za Okoniewskiego), Suchecki (za Grabowskiego) 5:1 (28:14) VIII. (68.55) Robacki, Świst, Klecha (za Cieślewicza), Kurmański 4:2 (32:16) IX. (68.11) Jonsson, Kowalik, Świst (za Okoniewskiego), Suchecki (za Grabowskiego) 5:1 (37:17) X. (67.18) Krzyżaniak, Smith, Pedersen, Huszcza - def./1 5:1 (42:18) XI. (68.20) Jonsson, Kowalik, Świst, Kurmański 5:1 (47:19) XII. (67.33) Smith, Krzyżaniak, Huszcza (za Okoniewskiego), Suchecki (za Grabowskiego) 5:1 (52:20) XIII. (68.63) Huszcza, Pedersen, Klecha (za Cieślewicza), Robacki 1:5 (53:25) XIV. (67.49) Robacki (A), Krzyżaniak (C), Świst (B), Kurmański (D) 5:1 (58:26) XV. (66.39) Jonsson (B), Pedersen (C), Huszcza (A), Smith (D) 3:3 (61:29)
|
Do góry
|
|
|
|
#176332 - 19/04/2004 14:19
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Złomrex Włókniarz Częstochowa – RKM Rybnik 63:27
RKM Rybnik: 1. Mariusz Staszewski 0 (0,w,-,-) 2. Rafał Szombierski 2 (1,1,d,d,) 3. Mariusz Węgrzyk 6+1 (1,1,0,2,2,1*) 4. Roman Chromik 6 (0,0,2,2,0,2) 5. Mark Loram 9 (2,2,1,2,2) 6. Łukasz Romanek 2 (2,0,0,0,0) 7. Marek Szczyrba 1+1 (0,1*)
CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa: 9. Ryan Sullivan 13+2 (2*,3,2*,3,3) 10. Grzegorz Walasek 9+1 (3,2*,3,1,0) 11. Rune Holta 15 (3,3,3,3,3) 12. Rafał Osumek 5+1 (2*,1,1,1) 13. Sebastian Ułamek 12 (3,3,3,3,0) 14. Michał Szczepaniak 6+1 (1,1,2*,1,1) 15. Mateusz Szczepaniak 3 (3)
Bieg po biegu:
I 67.29 Mat.Szczepaniak, Romanek, Mich.Szczepaniak, Szczyrba (4:2) II 65.08 Walasek, Sullivan, Szombierski. Staszewski (9:3) III 64.85 Holta, Osumek, Węgrzyk, Chromik (14:4) IV 65.34 Ułamek, Loram, Mich.Szczepaniak, Romanek (18:6) V 65.36 Sullivan, Walasek, Węgrzyk, Chromik (23:7) VI 66.38 Ułamek, Mich.Szczepaniak, Szombierski, Staszewski (u/w) (28:8) VII 65.68 Holta, Loram, Osumek, Romanek (32:10) VIII 66.63 Ułamek, Chromik, Mich.Szczepaniak. Węgrzyk (36:12) IX 65.73 Walasek, Sullivan, Loram, Romanek (41:13) X 66.13 Holta, Chromik, Osumek, Szombierski (d4) (45:15) XI 65.66 Sullivan, Węgrzy, Walasek, Chromik (49:17) XII 66.09 Holta, Loram, Osumek, Romanek (53:19) XIII 66.71 Ułamek, Wegrzyk, Mich.Szczepaniak, Szombierski (d4) (57:21) XIV 66.20 Sullivan, Chromik, Szczyrba, Walasek (60:24) XV 63.75 Holta, Loram, Węgrzyk, Ułamek (63:27)
Sędziował: Jerzy Mądrzak (Gniezno) Widzów: ok. 16 tys.
|
Do góry
|
|
|
|
#176333 - 19/04/2004 14:24
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
ŻSSA Unia Tarnów - Unia Leszno 55:35 UNIA Tarnów 9. Tony Rickarddson 11+1 (1*,3,3,1,3) 10.Robert Wardzała 3(2,1,d/4,0) 11.Jacek Gollob 3+1 (2*,1,0,-,0) 12.Stanisław Burza 10 (3,3,1,3,0) 13.Tomasz Gollob 11(3,2,-,3,3) 14.Marcin Rempała 9+3 (2*,2*,-,3,2*) 15.Janusz Kołodziej 8+3 (3,1*,2*,2*)
UNIA Leszno 1.Leigh Adams 13 (3,2,3,3,0,2) 2.Jacek Rempała 6+3 (0,0,2*,2*,1,1*) 3.Damian Baliński 1(1,0,0,-) 4.Łukasz Jankowski 3(0,-,1,-,2) 5.Rafał Dobrucki 8+1 (1,2,1,3,0,1*) 6.Robert Kapsrzak 0 (0) 7.Norbert Kościuch 4 (1,0,0,2,1)
Wyścig po wyścigu: 1. Kołodziej, M. Rempała, Kościuch, Kasprzak (5:1) 71,22 s. 2. Adams, Wardzała, Rickardsson, J. Rempała (8:4) 70,86 s. 3. Burza, J. Gollob, Baliński, Jankowski (13:5) 71,87 s. 4. T. Gollob, M. Rempała, Dobrucki, Kościuch (18:6) 70,17 s. 5. Rickardsson, Adams, Wardzała, Baliński (22:8) 70,68 s. 6. Adams, T. Gollob, Kołodziej, J. Rempała (25:11) 71,57 s. 7. Burza, Dobrucki, J. Gollob, Kościuch (29:13) 72,24 s. 8. M. Rempała, Kołodziej, Jankowski, Baliński (34:14) 71,87 s. 9. Rickardsson, Kościuch, Dobrucki, Wardzała (d/4) (37:17) 72,87 s. 10. Adams, J. Rempała, Burza, J. Gollob (38:22) 71,85 s. 11. Dobrucki, J. Rempała, Rickardsson, Wardzała (39:27) 72,66 s. 12. Burza, Kołodziej, Kościuch, Dobrucki (44:28) 70,77 s. 13. T. Gollob, M. Rempała, J. Rempała, Adams (49:29) 72,16 s. 14. T. Gollob, Jankowski, J. Rempała, J. Gollob (52:32) 73,20 s. 15. Rickardsson, Adams, Dobrucki, Burza (55:35) 72,17 s.
Sędziował Ryszard Bryła NCD: Tomasz Gollob w biegu IV ( 70,17s.) Startowano według pierwszego zestawu Widzów: ok. 17 000
|
Do góry
|
|
|
|
#176334 - 27/04/2004 03:52
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
WTS Atlas Wrocław - BTŻ Polonia Bydgoszcz 65:23
WTS Atlas: 9. Greg Hancock - 5+3 (2*,0,2*,1*); 10. Krzysztof Słaboń - 13+1 (3,3,3,2,2*); 11. Sławomir Drabik - 11+1 (3,up.,3,3,2*); 12. Tomasz Gapiński - 12+3 (2*,3,2*,2*,3); 13. Jarosław Hampel - 10+2 (2*,2*,-,3,3); 14. Robert Miśkowiak - 14+1 (3,3,3,3,2*); 15. Potr Świderski - 0 (up.,0).
BTŻ Polonia: 1. Marcin Jędrzejewski - 0 (taśma,-,-,0,taśma); 2. Mirosław Kowalik - 5 (1,1,1,1,1); 3. Jacek Krzyżaniak - 4+1 (1,2,1*,0,0); 4. Andy Smith - 7+1 (0,1*,2,0,3,1); 5. Michał Robacki - 1 (1,def.,up.-szpital,-); 6. Marek Cieślewicz - 6 (2,0,2,1,1); 7. Krystian Klecha - 0 (uśl.,0,def.).
Bieg po biegu: I. Miśkowiak, Cieślewicz, Świderski - up., Klecha - uśl. 3:2 II. Słaboń, Hancock, Kowalik, Jędrzejewski taśma 5:1 (8:3) III. Drabik, Gapiński, Krzyżaniak, Smith 5:1 (13:4) IV. Miśkowiak, Hampel, Robacki, Cieślewicz 5:1 (18:5) V. Słaboń, Krzyżaniak, Smith, Hancock 3:3 (21:8) VI. Miśkowiak, Hampel, Kowalik, Klecha (za Jędrzejewskiego) 5:1 (26:9) VII. Gapiński, Cieślewicz, Robacki - def., Drabik - up. 3:2 (29:11) VIII. Miśkowiak, Smith, Krzyżaniak, Świderski (za Hampela) 3:3 (32:14) IX. Słaboń, Hancock, Cieslewicz, Robacki - up./szpital 5:1 (37:15) X. Drabik, Gapiński, Kowalik, Smith (za Jędrzejewskiego jako r.t.) 5:1 (42:16) XI. Smith, Słaboń, Hancock, Krzyżaniak 3:3 (45:19) XII. Drabik, Gapiński, Cieślewicz, Klecha (za Robackiego) - def. 5:1 (50:20) XIII. Hampel, Miśkowiak, Kowalik, Jędrzejewski 5:1 (55:21) XIV. Hampel (C), Drabik (A), Kowalik (B), Jędrzejewski (D) - taśma 5:1 (60:22) XV. Gapiński (B), Słaboń (D), Smith (C), Krzyżaniak (A) 5:1 (65:23)
Sędziował: Andrzej Terlecki (Gdynia)
|
Do góry
|
|
|
|
#176335 - 27/04/2004 03:54
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Falubaz Zielona Góra : Złomrex Włókniarz Częstochowa 42:48
Włókniarz Złomrex Częstochowa: 1. Ryan Sullivan 14+1 (3,3,3,2*,3) 2. Grzegorz Walasek 11+2 (1,2*,2*,3,3) 3. Sebastian Ułamek 7 (2,1,3,1,d) 4. Mateusz Szczepaniak 0 (-,-,w/u,0) 5. Rune Holta 9+1 (3,3,1*,1,1) 6. Michał Szczepaniak 6 (3,0,1,2,0) 7. Łukasz Stanisławski 1 (1,0,w/u)
Falubaz Zielona Góra: 9. Nicki Pedersen 14 (2,3,3,3,1,2) 10. Andrzej Huszcza 4+2 (0,1*,2*,0,1) 11. Rafał Kurmański 7+1 (1,1,d,1,2*,2) 12. Piotr Świst 12+1 (3,2,2,w/u,2*,3,0) 13. Rafał Okoniewski NS 14. Krzysztof Dominiczak 0 (0,-,-,-) 15. Zbigniew Suchecki 5 (2,2,0,1,0)
BIEG PO BIEGU: I. (65,11) Mi. SZCZEPANIAK, Suchecki, Stanisławski, Dominiczak - 2:4 II. (63,93) SULLIVAN, Pedersen, Walasek, Huszcza - 2:4 (4:8) III. (64,69) ŚWIST, Ułamek, Kurmański, Stanisławski - 4:2 (8:10) IV. (64,62) HOLTA, Suchecki, Huszcza, Mi. Szczepaniak 3:3 (11:13) V. (64,66) PEDERSEN, Huszcza, Ułamek, Stanisławski (w/u) - 5:1 (16:14) VI. (63,96) SULLIVAN, Walasek, Kurmański, Suchecki - 1:5 (17:19) VII. (64,59) HOLTA, Świst, Mi. Szczepaniak, Kurmański (d) - 2:4 (19:23) VIII. (65,62) UŁAMEK, Świst, Suchecki, Ma. Szczepaniak (w/u) - 3:3 (22:26) IX. (65,15) PEDERSEN, Mi. Szczepaniak, Holta, Huszcza - 3:3 (25:29) X. (65,04) SULLIVAN, Walasek, Kurmański, Świst (w/u) - 1:5 (26:34) XI. (67,29) PEDERSEN, Świst, Ułamek, Ma.Szczepaniak - 5:1 (31:35) XII. (66,35) ŚWIST, Kurmański, Holta, Szczepaniak - 5:1 (36:36) XIII. (65,23) WALASEK, Sullivan, Pedersen, Suchecki (d) - 1:5 (37:41) XIV. (65,40) WALASEK, Kurmański, Huszcza, Ułamek (d) - 3:3 (40:44) XV. (65,09) SULLIVAN, Pedersen, Holta, Świst - 2:4 (42:48)
Sędziował: Wojciech Grodzki (Opole) Widzów: ok. 9 tys.
|
Do góry
|
|
|
|
#176336 - 27/04/2004 03:55
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
RKM Rybnik – Unia Leszno 38:52
Unia Leszno: 1. Rafał Dobrucki 7 (2,1,0,1,3) 2. Jacek Rempała 11+2 (1,3,2,3,2) 3. Leigh Adams 15 (3,3,3,3,3) 4. Łukasz Jankowski 3 (1,1,1,0) 5. Damian Baliński 11 (3,3,3,2,u) 6. Norbert Kościuch 5+1 (2,1,1,0,1) 7. Krzysztof Kasprzak 0 (d)
RKM Rybnik: 9. Mariusz Węgrzyk 4+1 (0,2,0,-,1,1) 10. Roman Chromik 11+2 (3,2,2,1,2,1) 11. Mark Loram 16 (2,2,2,3,3,2,2) 12. Rafał Szombierski 3 (0,2,0,1,0,d) 13. Mariusz Staszewski – zastępstwo zawodnika 14. Łukasz Romanek 3 (3,0,0,0,0) 15. Marek Szczyrba 1 (1)
Bieg po biegu
I. (66,91)Romanek, Kościuch, Szczyrba, Kasprzak - def. 4:2 II. (67,00)Chromik, Dobrucki, Jacek Rempała, Węgrzyk 3:3 (7:5) III. (67,15)Adams, Loram, Łukasz Jankowski, Szombierski 2:4 (9:9) IV. (68,07)Baliński, Węgrzyk (za Staszewskiego), Kościuch, Romanek 2:4 (11:13) V. (67,75)Adams, Chromik, Łukasz Jankowski, Węgrzyk 2:4 (13:17) VI. (68,14)Jacek Rempała, Szombierski (za Staszewskiego), Dobrucki, Romanek 2:4 (15:21) VII. (67,60)Baliński, Loram, Kościuch, Szombierski 2:4 (17:25) VIII. (68,43)Adams, Chromik (za Staszewskiego), Łukasz Jankowski, Romanek - def. 2:4 (19:29) IX. (68,20)Baliński, Loram (za Węgrzyka), Chromik, Kościuch 3:3 (22:32) X. (67,87)Loram, Jacek Rempała, Szombierski, Dobrucki 4:2 (26:34) XI. (67,61)Adams, Chromik, Węgrzyk, Łukasz Jankowski 3:3 (29:37) XII. (67,10)Loram, Baliński, Kościuch, Szombierski 3:3 (32:40) XIII. (67,18)Rempała, Loram (za Staszewskiego), Dobrucki, Romanek 2:4 (34:44) XIV. (68,33)Dobrucki, Jacek Rempała, Węgrzyk, Szombierski 1:5 (35:49) XV. (67,42)Adams, Loram, Chromik, Baliński - up. 3:3 (38:52)
|
Do góry
|
|
|
|
#176337 - 27/04/2004 03:57
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Apator Adriana Toruń - Unia Tarnów 41:49
UNIA TARNÓW: 1. Tony Rickardsson – 11+1 (2,3,2,2*,2) 2. Robert Wardzała – 1+1 (1*,0,-,-) 3. Jacek Gollob – 1 (1,0,-,0) 4. Stanisław Burza – 9+1 (2,3,1*,3,0) 5. Tomasz Gollob – 9+2 (1,2,2*,2*,2) 6. Marcin Rempała – 12 (3,3,0,3,3) 7. Janusz Kołodziej – 6 (1,2,0,3,d)
APATOR ADRIANA TORUŃ: 9. Wiesław Jaguś 8+1 (3,1*,1,2,1) 10. Arkadiusz Kalwasiński – NS 11. Piotr Protasiewicz – 9 (d,3,3,0,3) 12. Tomasz Bajerski – 9 (3,1,1,1,3) 13. Jason Crump – 6 (2,2,0,1,1) 14. Karol Ząbik – 4+1 (0,t,1*,3,0) 15. Adrian Miedziński – 5+1 (2,0,2,d,1*)
Bieg po biegu:
I. (63,72) Rempała, Miedziński, Kołodziej, Ząbik 2:4 II. (63,32) Jaguś, Rickardsson, Wardzała, Miedziński 3:3 (5:7) III. (64,44) Bajerski, Burza, J.Gollob, Protasiewicz (d) 3:3 (8:10) IV. (63,50) Rempała, Crump, T.Gollob, Ząbik (t) 2:4 (10:14) V. (63,72) Burza, Miedziński, Jaguś, J.Gollob 3:3 (13:17) VI. (63,28) Rickardsson, Crump, Ząbik, Wardzała 3:3 (16:20) VII. (63,94) Protasiewicz, T.Gollob, Bajerski, Rempała 4:2 (20:22) VIII. (63,34) Ząbik, Kołodziej, Burza, Crump 3:3 (23:25) IX. (63,97) Rempała, T.Gollob, Jaguś, Miedziński 1:5 (24:30) X. (64,66) Protasiewicz, Rickardsson, Bajerski, Kołodziej 4:2 (28:32) XI. (63,75) Burza, Jaguś, Miedziński, J.Gollob 3:3 (31:35) XII. (64,59) Rempała, T.Gollob, Bajerski, Protasiewicz 1:5 (32:40) XIII. (64,53) Kołodziej, Rickardsson, Crump, Ząbik 1:5 (33:45) XIV. (64,34) Bajerski, T.Gollob, Crump, Kołodziej (d) 4:2 (37:47) XV. (63,53) Protasiewicz, Rickardsson, Jaguś, Burza 4:2 (41:49)
NCD – Tony Rickardsson – 63,28 w wyścigu VI Sędziował – Ryszard Bryła z Zielonej Góry Widzów: ok.18 tysięcy (komplet)
|
Do góry
|
|
|
|
#176338 - 05/05/2004 01:52
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Unia Tarnów – quick-mix Zielona Góra 67:23 quick-mix Zielona Góra 1. Rafał Kurmański 3 (1,1,0,0,1) 2. Grzegorz Kłopot 0 (0,d/4,-,-) 3. Piotr Świst 11+1 (2,1,1,3,1*,3) 4. Andrzej Huszcza 3 (0,0,0,2,1,0) 5. Damian Grabski NS 6. Tomasz Grabowski 1 (1,0,0,0,0) 7. Zbigniew Suchecki 5 (0,1,1,1,2,0)
Unia Tarnów: 9. Tony Rickardsson 9+3 (3,2*,2*,-,2*) 10. Robert Wardzała 8+1 (2*,3,3,0) 11. Stanisław Burza 6+1 (1,3,1*,1) 12. Grzegorz Rempała 10+1 (3,2,2*,3,-) 13. Tomasz Gollob 11+1 (3,-,3,2*,3) 14. Janusz Kołodziej 11+2 (2*,2*,3,-,3,2) 15. Marcin Rempała 12+3 (3,2*,2*,3,1*)
Bieg po biegu: I (72,45) M. Rempała, Kołodziej, Grabowski, Suchecki 5-1 II (72,46) Rickardsson, Wardzała, Kurmański, Kłopot 5-1 (10-2) III (72,95)G. Rempała, Świst, Burza, Huszcza 4-2 (14-4) IV (72,03) T. Gollob, Kołodziej, Suchecki, Grabowski 5-1 (19-5) V (71,92) Wardzała, Rickardsson, Świst, Huszcza 5-1 (24-6) VI (71,57) Kołodziej, M. Rempała, Kurmański, Kłopot (d/4) 5-1 (29-7) VII (72,13) Burza, G.Rempała, Suchecki, Grabowski 5-1 (34-8) VIII (71,84) T. Gollob, M. Rempała Świst, Huszcza 5-1 (39-9) IX (72,29) Wardzała, Rickardsson, Suchecki, Grabowski 5-1 (44-10) X (72,22) Świst, G. Rempała, Burza, Kurmański 3-3 (47-13) XI (72,63) M. Rempała, Huszcza, Świst, Wardzała 3-3 (50-16) XII (72,08) G. Rempała, Suchecki, Burza, Grabowski 4-2 (54-18) XIII (71,65) T. Gollob, Kołodziej, Huszcza, Kurmański 5-1 (59-19) XIV (71,19) T. Gollob, Rickardsson, Kurmański, Suchecki 5-1 (64-20) XV (72,40) Świst, Kołodziej, M. Rempała, Huszcza 3-3 (67-23)
NCD – Tomasz Gollob w biegu XIV (71,19) Sędzia zawodów – Józef Piekarski Widzów – ok. 15.000
|
Do góry
|
|
|
|
#176339 - 05/05/2004 01:54
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Budlex Polonia Bydgoszcz - RKM Rybnik 59:31 Punkty dla obu ekip zdobyli:
Budlex/Polonia Bydgoszcz: 9. Andreas Jonsson - 14 (3,2,3,3,3); 10. Dariusz Fijałkowski - 3+1 (1,1*,1,-); 11. Jacek Krzyżaniak - 12+1 (3,2*,3,3,1); 12. Andy Smith - 8+1 (1,3,2*,1,1); 13. Michał Robacki - 13 (2,3,2,3,3); 14. Marek Cieślewicz - 6+1 (3,1,0,-,2*); 15. Krystian Klecha - 3+1 (2*,0,1).
RKM Rybnik: 1. Roman Chromik - 10 (2,3`,1*,3t,0,1,def.); 2. Mariusz Węgrzyk - 3 (0,2,1`,-,0,0); 3. Mark Loram - 13 (2,3,1,1t,2,2`,2); 4. Rafał Szombierski - 4 (0,0,-,2`,-,2); 5. Mariusz Staszewski - zastępowany; 6. Łukasz Romanek - 0 (def.,def.,0,0,0); 7. Marek Szczyrba - 1 (1).
Bieg po biegu: I. (66.96) Cieślewicz, Klecha, Szczyrba, Romanek (def.) 5:1 II. (66.53) Jonsson, Chromik, Fijałkowski, Węgrzyk 4:2 (9:3) III. (65.84) Krzyżaniak, Loram, Smith, Szombierski 4:2 (13:5) IV. (66.21) Chromik (za Staszewskiego), Robacki, Cieślewicz, Romanek (def.) 3:3 (16:8) V. (65.06 - NCD) Loram, Jonsson, Fijałkowski, Szombierski 3:3 (19:11) VI. (65.84) Robacki, Węgrzyk, Chromik, Cieślewicz 3:3 (22:14) VII. (66.84) Smith, Krzyżaniak, Węgrzyk (za Staszewskiego), Romanek 5:1 (27:15) VIII. (66.46) Chromik (t. za Szombierskiego), Robacki, Loram, Klecha (za Cieślewicza) 2:4 (29:19) IX. (66.34) Jonsson, Szombierski (za Staszewskiego), Fijałkowski, Romanek 4:2 (33:21) X. (67.28) Krzyżaniak, Smith, Loram (t. za Węgrzyka), Chromik 5:1 (38:22) XI. (67.15) Jonsson, Loram, Klecha (za Fijałkowskiego), Szombierski 4:2 (42:24) XII. (67.11) Krzyżaniak, Loram (za Staszewskiego), Smith, Romanek 4:2 (46:26) XIII. (66.84) Robacki, Cieślewicz, Chromik, Węgrzyk 5:1 (51:27) XIV. (65.91) Robacki (C), Szombierski (A), Smith (D), Węgrzyk (B) 4:2 (55:29) XV. (66.31) Jonsson (C), Loram (A), Krzyżaniak (D), Chromik (B) def./1 4:2 (59:31)
Najlepszy czas dnia w biegu 5 uzyskał Mark Loram - 65,06 sek. Widzów: ok. 5 tys. Sędziował: Andrzej Terlecki (Gdynia)
|
Do góry
|
|
|
|
#176340 - 05/05/2004 01:56
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Unia Leszno - Apator Adriana Toruń 45:45 Apator Adriana Toruń: 1. P.Protasiewicz 13+1 (2,3,2*,3,3,d) 2. T.Bajerski 0 (0,-,-,-) 3. W.Jaguś 8 (0,1,3,3,1) 4. A.Kalwasiński 0 (-,-,-,0,u/w) 5. J.Crump 12 (d,3,2,2,3,2) 6. K.Ząbik 7+1 (3,2,0,1*,1) 7. A.Miedziński 5+1 (d,2,d,1,2*)
Unia Leszno 9. J.Rempała 8+1 (3,w,3,1*,1) 10. R.Dobrucki 5 (1,2,0,2) 11. L.Adams 13 (3,3,2,2,3) 12. Ł.Jankowski 4+1 (1,1,u/w,-,2*) 13. D.Baliński 9 (3,2,0,1,3) 14. N.Kościuch 5 (2,1,1,1,0) 15. K.Kasprzak 1 (1,d)
WYŚCIG PO WYŚCIGU: I. (62,0) Ząbik, Kościuch, Kasprzak, Miedziński (d4) II. (62,8) Rempała, Protasiewicz, Dobrucki, Bajerski III. (61,8) Adams, Miedziński, Jankowski, Jaguś IV. (62,4) Baliński, Ząbik, Kościuch, Crump (d4) V. (62,8) Crump, Dobrucki, Jaguś, Rempała (w/2min) VI. (62,4) Protasieiwcz, Baliński, Kościuch, Miedziński (d4) VII. (61,2) Adams, Crump, Jankowski, Ząbik VIII. (62,4) Jaguś, Protasiewicz, Kościuch, Baliński IX. (62,4) Rempała, Crump, Ząbik, Dobrucki X. (62,3) Protasiewicz, Adams, Miedziński, Jankowski (u/w) XI. (63,2) Jaguś, Dobrucki, Rempała, Kalwasiński XII. (62,4) Crump, Adams, Ząbik, Kasprzak (d4) XIII. (62,9) Protasiewicz, Miedziński, Baliński, Kościuch XIV. (64,3) Baliński, Jankowski, Jaguś, Kalwasiński(u/w) XV. (62,8) Adams, Crump, Rempała, Protasiewicz (d4)
Sędziował J.Najwer NCD 61,2 Leigh Adams w VII biegu Widzów: 13.500
|
Do góry
|
|
|
|
#176341 - 05/05/2004 02:02
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław 49:40 Atlas 1.Greg Hancock 10 (3,2,2,3,0) 2.Krzysztof Słaboń 3+1 (0,1',1,1) 3.Sławomir Drabik 5 (1,1,2,1) 4.Tomasz Gapiński 7+1 (3,2,1',0,1) 5.Jarosław Hampel 10 (3,2,1,3,1) 6.Piotr Świderski 0 (w,-,0,-,-) 7.Robert Miśkowiak 5+1 (3,2',0,0,0) Włókniarz 9.Ryan Sullivan 14+1 (2,3,1,2',3,3) 10.Grzegorz Walasek 9+2 (1',t/w, 3,2',3) 11.Rune Holta 12+1 (2,3,3,2,2') 12.Zbigniew Czerwiński 1+1 (0,-,u,1') 13.Sebastian Ułamek 11+1 (1,3,3,2,2') 14.Michał Szczepaniak 0 (u/w,0,0,0,0) 15.Mateusz Szczepaniak 2 (2)
Wyścig po wyścigu 1.Miśkowiak, Mat. Szczepaniak, Świderski(w), Mic. Szczepaniak(u/w) (2:3) 2.Hancock, Sullivan, Walasek, Słaboń (3:3, 5:6) 3.Gapiński, Holta, Drabik, Czerwiński (2:4, 7:10) 4.Hampel, Miśkowiak, Ułamek, Mic. Szczepaniak (1:5, 8:15) 5.Sullivan, Gapiński, Drabik, Walasek (t) (3:3, 11:18) 6.Ułamek, Hancock, Słaboń, Mic. Szczepaniak (3:3, 14:21) 7.Holta, Hampel, Sullivan, Świderski (4:2, 18:23) 8.Ułamek, Drabik, Gapiński, Mic. Szczepaniak (3:3, 21:26) 9.Walaske, Sullivan, Hampel, Miśkowiak (5:1, 26:27) 10.Holta, Hancock, Słabo, Czerwiński (3:3, 29:30) 11.Sullivan, Walasek, Drabik, Gapiński (5:1, 34:31) 12.Hampel, Holta, Czerwiński, Miśkowiak (3;3, 37:34) 13.Hancock, Ułamek, Słaboń, Mic. Szczepaniak (2:4, 39:38) 14.Walasek, Ułamek, Gapiński, Miśkowiak (5;1, 44;39) 15.Sullivan, Holta, Hampel, Hancock (d) (5:1, 49:40)
NCD: Ryan Sullivan w 5 wyścigu - 64,36 Startowano według zestawu I. Sędziował: Henryk Kowalski Widzów: około 15000
|
Do góry
|
|
|
|
|
|