Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >
Opcje tematu
#1730153 - 31/10/2007 22:21 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: iL Duce]
Bouldermaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/06/2006
Postów: 3245
Skąd: SG/KGR
Wielka radość, że NBA wreszcie wystartowała.
Nie bede nikogo przekonywał ale dla mnie ta liga jest jedną z najbardziej dochodowych jeśli chodzi o bukmacherke.

Mam nadzieje że kilka moich ulubionych drużyn do typowania da zarobić:

w tamtym roku ciągnęłem dwie progresje i grałem różne pojedyncze zakłady.

1) Progresja na remis LA Lakers
2) Progresja na zwycięstwo Charlotte Bobcats na wyjeździe

Spory był z tego zysk. Może i w tym roku

Do rzeczy...


Dziś typuje:

Cleveland-Dallas under 186

statystyki, ostra defensywa z obu stron,początek sezonu więc może ze skutecznością będzie nie najlepiej--> racjonalny typ


Memphis-San Antonio over 200 bez dwóch zdań sobie porzucają

Indiana-Washington over 200 j.w.

Przepraszam za brak głębszej analizy, którą w głowie mam. Sa to pierwsze mecze tych drużyn w sezonie więc różnie może być wiec
ostrożnie ze stawkami i zbędnymi wywodami...

Do góry
Bonus: Unibet
#1731232 - 01/11/2007 03:32 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: Bouldermaster]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Zacytuję jedno zdanie z preview na yahoo

"Coach Gregg Popovich doesn't mind sacrificing games in the regular season if it means keeping his veterans healthy and primed for the playoffs."

Oczywiście nie będzie oszczędzał weteranów na początku sezonu, ale warto to zapamiętać na później i może próbować grać przeciw San Antonio.

Dzisiaj nie biorę tego pod uwagę, ale i tak typ na Memphis +6 chyba zagram. W końcu w przedostatnim meczu zeszłego kiepskiego dla Memphis sezonu, pokonali San Antonio 10 punktami. Liczę na wyrównaną grę. Stawka bardzo delikatna.

Do góry
#1731530 - 01/11/2007 04:22 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: Ghost]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
vs


Przed nami druga juz noc z nowym sezonem NBA. Tym razem juz troszke wieksza gama spotkan do wyboru, a mnie osobiscie zainteresowal pojedynek w hali Air Canada Centre, gdzie Raptors podejma Philadelphie 76ers.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku wzmocnili sie przed sezonem, a w ich szeregi wstapil Carlos Delfino i Jason Kapono. Ten drugi przede wszystkim wzmocni zespol na obwodzie, a jego trojki moga byc waznym elementem spotkan rozgrywanych przez Dinozaury.
Co sie tyczy siedemdziesiatekszostek to wroze im mizerny sezon. Andre Iguodala i dlugo, dlugo nic - no moze Miller. Zespol jest ewidentnie w przebudowie, a opuszczenie klubu przez Allena Iversona i Chrisa Webbera przyniesie Filadelfijczykom 2-3, o ile nie wiecej, lat posuchy.

Gdy dzisiaj naprzeciw siebie stana zawodnicy pokroju TJ Forda, Chrisa Bosha, czy tacy obwodowi i trojkowcy jak Bargnani, Garbajosa, czy Kapono, a po drugiej stronie Iguodala, Miller i Kyle Kolver wspierani przez raczej przecietnych graczy, to nie wroze tym drugim wiele dobrego. W Kanadzie licza na rownie udany sezon zasadniczy, jak ten poprzedni, kiedy to udalo im sie wygrac Atlantic Division. Latwo nie bedzie, bo przeciez kosmicznie wzmocnil sie Boston Celtics, ale 2. miejsce jak najbardziej realnie, a juz dzis mozna polozyc na lopatki jednego z rywali z dywizji. I taki wlasnie rezultat przewiduje

Moj typ: Toronto -7

Pozdrawiam

Do góry
#1731715 - 01/11/2007 05:02 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: iL Duce]
J Antony mil$ man Offline
journeyman

Meldunek: 07/10/2007
Postów: 62
Witaj GHOST!!!!!!!! i co ty na ten jak to ty powiedziales typ z kapelusza!!!!!!!!!!! under 214 wszedl i nie byl to typ z kapelusza czy wruzenie z fusow jak to ktos nazwal tylko typowa znajomosc na dyscyplinie. W meczu JAZZ - WARRIORS tylko jedna kwarta byla niska 45 punkow reszta wysokie ale to wystarczylo zeby wszedl under 214. Jest bardzo ciezko utrzymac skutecznosc rzutowa przez 4 kwarty na tak wysokim poziomie a szypkim atakiem tez sie nie da grac calego meczu nawet w NBA.


Jezeli ktos tego nie rozumie to jego sprawa ale niech nie wprowadza innych w blad bo przez takich typerow co bazuja tylko na teorii a nigdy nie mieli zetkniecia w praktyce z ta dyscyplina ludzie traca piniadze albo sa zwodzeni z tzw tropu typowania prawidlowego wyniku.

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych graczy

Do góry
#1731737 - 01/11/2007 05:05 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: J Antony mil$ man]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Zamiast sie wymadrzac po 1 typie i uzywac niezliczonej ilosci wykrzykniow, radze za wygrana kupic sobie slownik j.polskiego.
Edytowac posta nie bede, niech kazdy zobaczy jak mozna kaleczyc jezyk.
Bez odbioru \:\)

Do góry
#1731827 - 01/11/2007 05:26 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: lupus]
J Antony mil$ man Offline
journeyman

Meldunek: 07/10/2007
Postów: 62
Ja sie nie wymadrzam tylko GHOST jak widze krytykuje wszystkich i wszystkie wypowiedzi. Typowy teoretyk.

Mniej wykrzknikow w postach prosimy i sprobuj dowiesc swojej wartosci w dluzszym okresie...


Edited by g00niek (01/11/2007 05:58)

Do góry
#1731841 - 01/11/2007 05:29 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: J Antony mil$ man]
rybek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2005
Postów: 6776
Skąd: BYDGOSZCZ/ULICA SEZAMKOWA
witam mam proste pytanko \:\) czy finix wygra jutro z sijatyl bo postawiłem niechcący nie ten mecz z tego co pamiętam zawsze grali dobrze ale nie wiem jak mocne jest sijatyl dodam że to może być kosztowna pomyłka bo miałem milan+real+skra+ miał być tenis matkowski i fyrstenberg że dostaną w czapke a tu psikus patrze w domu a tu NBA

Do góry
#1731849 - 01/11/2007 05:32 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: rybek]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: rybek
witam mam proste pytanko \:\) czy finix wygra jutro z sijatyl bo postawiłem niechcący nie ten mecz z tego co pamiętam zawsze grali dobrze ale nie wiem jak mocne jest sijatyl dodam że to może być kosztowna pomyłka bo miałem milan+real+skra+ miał być tenis matkowski i fyrstenberg że dostaną w czapke a tu psikus patrze w domu a tu NBA


powinno sie udac \:\)

Do góry
#1731864 - 01/11/2007 05:35 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: yaaho]
J Antony mil$ man Offline
journeyman

Meldunek: 07/10/2007
Postów: 62
Trzymam kciuki Rybek)))))))))

Do góry
#1731928 - 01/11/2007 05:46 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: J Antony mil$ man]
rybek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2005
Postów: 6776
Skąd: BYDGOSZCZ/ULICA SEZAMKOWA
dodam robiłem kupon na stronie profa i pewnie coś źle wpisałem bo kilka takich okien mi się potworzyło kilka kuponów itp.

ps. dzięki za dobre słowa i wiare w mój kupon

ps2. gogogo finix

ps. steve nash dalej tam gra?? bo troche na bakier jestem z NBA

Do góry
#1731984 - 01/11/2007 05:57 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: rybek]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Rybek, nie widze jutrzejszej nocy innego roztrzygniecia anizeli wygrana Phoenix. Co prawda to poczatek sezonu, ale Slonca uwazam za zdecydowanego faworyta tej potyczki. Zachowali trzon zespolu (Nash, Marion, Stoudemire, Barbosa). Natomiast w Seattle nie udalo sie zatrzymac Raya Allena, ktory przeniosl sie do Bostonu, a to bardzo oslabia i tak juz srednia druzyne Ponaddzwiekowcow.

Zycze powodzenia i duzo ;\)


Do góry
#1732010 - 01/11/2007 06:03 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: rybek]
vson Offline
addict

Meldunek: 10/07/2001
Postów: 530
Skąd: Tomaszów Maz.
jestem w szoku nareszcie na mecz.pl pokazał się tamat o NBA i nie jest to jakiś śmieszny ranking, gierka, konkurs czy jakaś inna tego rodzaju bzdura ;\)

co do dzisiejszej nocki to osobiście uderzyłem w over memphis - san antonio 200 linia była koło godziny temu w unibecie w innych podchodzi do 202 ale też za małą staweczkę warto

co dalej to nie polecam szczególnie do ogladania INDIANY no chyba że cierpicie na bezsenność to szybciutko sobie uśniecie - mam nadzieję ze Agent"0" i jego Wizards już dziś pokażą immiejsce w szyku czylitak koło 14 no może bardziej 15 na Wschodzie w tym roku. wziałem wizards ale za 1/10

ciekawie będzie pewnie dziś również w Cleveland ale ja się podejmuję typowania tego wyniku,

nets chyba dadza radę byczym byczkom, którzy chyba od 7 lat mają kompleks hali Nets i nic biedni nie mogą tam ugrać - ale ogólnie to licze iż w tym sezonie wschód bedzie bynajmniej w regularku należał do denga, gordona i tych kolesi w czerwonych strojach

tak już troszkę lepej to pograłem ale zakłąd na jutro Detroit (-4) z Miami, które bez Wade gra taką padakę że aż mi ich szkoda - coś czuje że skończy się ponad 10 oczkami dla Tłoków a pinnek daje nam 1.99 na ten mecz

to narazie tyle no i piszcie piszcie moze bujnie się w tym roku ten temat

pozdro

ps. kolego rybek finix rozwali sijatlle nie obawiaj się śpij dziś spokojnie \:\)

Do góry
#1732058 - 01/11/2007 06:19 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: J Antony mil$ man]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: J Antony mil$ man
Witaj GHOST!!!!!!!! i co ty na ten jak to ty powiedziales typ z kapelusza!!!!!!!!!!! under 214 wszedl i nie byl to typ z kapelusza czy wruzenie z fusow jak to ktos nazwal tylko typowa znajomosc na dyscyplinie. W meczu JAZZ - WARRIORS tylko jedna kwarta byla niska 45 punkow reszta wysokie ale to wystarczylo zeby wszedl under 214. Jest bardzo ciezko utrzymac skutecznosc rzutowa przez 4 kwarty na tak wysokim poziomie a szypkim atakiem tez sie nie da grac calego meczu nawet w NBA.


Jezeli ktos tego nie rozumie to jego sprawa ale niech nie wprowadza innych w blad bo przez takich typerow co bazuja tylko na teorii a nigdy nie mieli zetkniecia w praktyce z ta dyscyplina ludzie traca piniadze albo sa zwodzeni z tzw tropu typowania prawidlowego wyniku.

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych graczy

"psim swedem "wszedl ci under i uwazasz sie za wielkiego znawce? ( linia 214.5 rzucili 213)a co bys napisal jakby Matt Barnes Ronnie Price Jason Hart trafili ktorys z tych rzutow w ostatniej minucie ?(http://www.sportsline.com/nba/gamecenter/playbyplay/NBA_20071030_UTA@GS )
"typer ktory bazuje tylko na teorii" \:\)

Do góry
#1732144 - 01/11/2007 06:41 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: vson]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Pierwsze tygodnie typowania NBA dla prawdziwych crejzoli.

Na poczynaniach przedsezonowych ciezko sie opierac... dlatego dla zaspokojenia glodu zwiazanego z NBA.. warto cos wyniuchac i zdac sie na intuicje.

Moim zdaniem wicemistrzostwie NBA (pfuuu, ledwo mi to przez gardlo przechodzi) dostaną dzisiaj ostre wpierdy od Mavericks... cos a'la Miami z Bykami przed rokiem na rozpoczecie.

Mavs poprzedni sezon rozpoczeci bodajze od 0-4... by w kolejnych 78 grach przegrac ledwie 11 razy. Bez watpienia najbardziej przegrany zespol NBA ostatnich dwoch lat.

Zastanawiam sie nad jakimis zakladami dlugoterminowymi... i dobrym typem wydają mi sie Suns jako zwyciezcy zachodu. O to, że Spurs nie beda o to zabiegac jestem przekonany. Beda szachowac silami. Mavs nauczeni zeszlorocznym szlanestwem w RS rowniez. Jazz, Rackets powinni okazac sie o wiele slabsi na tle calego sezonu.

Panowie poczatek sezonu wskazuje na to, ze tematy nba beda sie cieszyc sporym zainteresowanie. Proponuje rozpoczac podawanie stawek i bilansow indywidualnych w temacie. \:\)

1. Mavs @1.671 4/10

2. Mavs(13+) @5 1/10

Do góry
#1732155 - 01/11/2007 06:44 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: vson]
iL Duce Offline
stranger

Meldunek: 30/10/2007
Postów: 13
Skąd: Cała Polska w cieniu Śląska :)
Witam.

Pierwszym meczem, który zwrócił moją uwagę jest mecz opisany przez juancarlosa Philadelphia @ Toronto.

Drużyna z Toronto, która znacząco poprawiła swoje loty. W sezonie 2005-2006 bilans 27 - 55, natomiast w sezonie 2006-2007 bilans 47-35. Widać tutaj efekt pracy GM Raptors Bryan`a Colangelo ( wcześniej Phoenix Suns ). Z zespołu odszedł Morris Peterson ( obecnie New Orleans ), ale myśle że może go zastąpić Kapono ( w końcu wygrał konkurs 3 ).

Philadelphia potrzebuje troche czasu na zbudowanie zespołu, może w przyszłym sezonie powalczą w drafcie o Oj Mayo ( kto wie ? ), po przerwie spowodowanej All Star Weekendem Phila zanotowała bilans 18 - 11. Czy są w stanie zagrać tak dobrze na początku sezonu jak grali pod koniec zeszłego ? Moim zdaniem nie. W szeregach 76 ers zabraknie Samuela Delamberta, który przechodzi jeszcze rehabilitacje.

Drugim spotkanie jakie zwróciło moją uwagę jest: Milwaukee Bucks @ Orlando Magic.

W dzisiejszym meczu w podstawowym składzie ma wystąpić ( uwaga, uwaga famfary )nr. 4 draftu JIANLIAN YI. Tak jak pisało kilka osób odnośnie tegorocznego draftu jeden z ,, niewypału ". Do zespołu wrócił Mason, a Charlie Villanueva jak zawsze miewa jakieś problemy zdrowotne ( dzisiaj wystąpi ), za to nie zobaczymy Boguta.

Orlando Magic - zmiana na stanowisku trenera, Stan Van Gundy który zapowiedział bardziej ofensywną grę Magic. Drużyna pozyskała Rashard Lewis, który ma zastąpić Granta Hilla ( szkoda Hilla bardzo ceniłem jego doświadczenie, ale jego kontuzje strasznie przeszkadzały mu w karierze ). Kolejnym ,, + " Magic jest poprawa ,, umiejętności " Dighta Howarda, mam na myśli to że gracz ten opanował umiejętność grania dalej od kosza ( widać tutaj prace z Patrickiem Ewingiem ), a także poprawił procent rzutów wolnych. Jeśli chodzi o ławke Magic jest ona całkiem wyrównana ( mam nadzieje , że dzisiaj do gry wprowadzony zostanie Marcin Gortat ) w szeregach Orlando zabraknie za to Tonyego Battie.

Podsumowując
Toronto ( - 7.5) kurs 1.91 + Orlando ( - 7 ) kurs 1.91 AKO: 3.65 za 3/10

Do góry
#1732211 - 01/11/2007 07:02 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: iL Duce]
kamil#15 Offline
veteran

Meldunek: 05/03/2005
Postów: 1349
Skąd: ...
Witam.

typ: 76ers +7,5/ 1,95 bet365
stawka: 2 euro

początek sezonu a handicap wysoki, odejście MP będzie miało większy wpływ na grę niż pozyskanie Delfino, co do Kapono wydaje mi sie że jego wkład w grę zespołu docenimy w dalszej części rs.
poza tym wskaźnik ats 76 w ostatnich 5 grach przeciwko raptors to 4 - 1

na dziś rozsądnym typem wydaje mi sie być over SAS o czym pisali koledzy wyżej.

podsumowując - na początku sezonu atrakcyjne wydają mi się wysokie handi bez względu na grające teamy oraz overy.

pozdrawiam kml

Do góry
#1732311 - 01/11/2007 07:23 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: rybek]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Originally Posted By: rybek
witam mam proste pytanko \:\) czy finix wygra jutro z sijatyl bo postawiłem niechcący nie ten mecz z tego co pamiętam zawsze grali dobrze ale nie wiem jak mocne jest sijatyl dodam że to może być kosztowna pomyłka bo miałem milan+real+skra+ miał być tenis matkowski i fyrstenberg że dostaną w czapke a tu psikus patrze w domu a tu NBA


z gory przepraszam wszystkich userow za off topic \:\) .
@rybek, wg mnie lepiej zagrac kontre 1x i miec swiety spokoj.
zdecydowanie wole wygrac mniej niz nie wygrac nic.
za kontra przemawiaja 2 rzeczy:
- jest to NBA \:D ,kazdy moze wygrac z kazdym
- jest to NBA \:D ,poczatek sezonu

Do góry
#1732598 - 01/11/2007 16:49 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: kacperek76]
rybek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2005
Postów: 6776
Skąd: BYDGOSZCZ/ULICA SEZAMKOWA
Originally Posted By: kacperek76
Originally Posted By: rybek
witam mam proste pytanko \:\) czy finix wygra jutro z sijatyl bo postawiłem niechcący nie ten mecz z tego co pamiętam zawsze grali dobrze ale nie wiem jak mocne jest sijatyl dodam że to może być kosztowna pomyłka bo miałem milan+real+skra+ miał być tenis matkowski i fyrstenberg że dostaną w czapke a tu psikus patrze w domu a tu NBA


z gory przepraszam wszystkich userow za off topic \:\) .
@rybek, wg mnie lepiej zagrac kontre 1x i miec swiety spokoj.
zdecydowanie wole wygrac mniej niz nie wygrac nic.
za kontra przemawiaja 2 rzeczy:
- jest to NBA \:D ,kazdy moze wygrac z kazdym
- jest to NBA \:D ,poczatek sezonu


też bym tak zrobił ale nie mam kont bo gram tylko u ziemniaków \:\(

Do góry
#1732880 - 01/11/2007 18:37 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: vson]
Majk Offline
member

Meldunek: 25/10/2007
Postów: 126
Originally Posted By: vson

co dalej to nie polecam szczególnie do ogladania INDIANY no chyba że cierpicie na bezsenność to szybciutko sobie uśniecie - mam nadzieję ze Agent"0" i jego Wizards już dziś pokażą immiejsce w szyku czylitak koło 14 no może bardziej 15 na Wschodzie w tym roku. wziałem wizards ale za 1/10

mam nadzieje ze po dzisiejszej nocy zmienisz troche zdanie na Temat Pacers oni zawsze mieli solidna druzyne moze nie prezentuja jakiegos super poziomu ale ich druzyna jest wyrownana i poukladana wczoraj zagrali bez O`neala i poradzili sobie mecz wcale nie byl nudny, wrecz przeciwnie...

Polecam Ci baczniejsze przygladniecie sie ekipie z Indianapolis bo napewno nie skoncza na 14-15 miejscu w dywizji
oraz moze zacznij sie interesowac bardziej rzeczami ktore dzieja sie w tej lidze bo narazie chyba zbyt duzego pojecia o niej nie posiadasz...

podrawiam

Do góry
#1732941 - 01/11/2007 19:01 Re: NBA - sezon 2007/2008 [Re: Bouldermaster]
Bouldermaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/06/2006
Postów: 3245
Skąd: SG/KGR
Originally Posted By: Bouldermaster

Dziś typuje:

Cleveland-Dallas under 186

statystyki, ostra defensywa z obu stron,początek sezonu więc może ze skutecznością będzie nie najlepiej--> racjonalny typ


Memphis-San Antonio over 200 bez dwóch zdań sobie porzucają

Indiana-Washington over 200 j.w.

Przepraszam za brak głębszej analizy, którą w głowie mam. Sa to pierwsze mecze tych drużyn w sezonie więc różnie może być wiec
ostrożnie ze stawkami i zbędnymi wywodami...


mam nadzieje że skorzystał ktoś z pięknego otwarcia sezonu
W PP mam kupony posklejane z tego i dołożone Seattle under 103.5 a zdobyli 103. Szczęście

Do góry
Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, burbon), 3416 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584573 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07