Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#169253 - 19/10/2003 03:38 Re: Michalczewski
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]ale i tak pewnie Michalczewski wygra bo boks jest ustawiony jak żaden inny sport[/qb][/QUOTE]Masz coś z banią nie tak. Jak ty możesz mówić tak na Michalczewskiego. Ty żeby osiągnąć 1/10 tego co on musialbyś zapier....... jeszcze chyba przez pół życia. Trzeb docenić jego pracę, wysłek, charakter pomijając to że wyemigrował kiedyś a teraz wrócił. Zastanów się następnym razem jak będziesz mówił coś takiego.

Do góry
Bonus: Unibet
#169254 - 19/10/2003 03:40 Re: Michalczewski
Gabriel Offline


Meldunek: 13/03/2002
Postów: 1553
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał smarek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]ale i tak pewnie Michalczewski wygra bo boks jest ustawiony jak żaden inny sport[/qb][/QUOTE]Masz coś z banią nie tak. Jak ty możesz mówić tak na Michalczewskiego. Ty żeby osiągnąć 1/10 tego co on musialbyś zapier....... jeszcze chyba przez pół życia. Trzeb docenić jego pracę, wysłek, charakter pomijając to że wyemigrował kiedyś a teraz wrócił. Zastanów się następnym razem jak będziesz mówił coś takiego.[/qb][/QUOTE]Obydwoje "bulshitujecie"
Gdzie Michał Czeski wrócił?? Chyba nie do Polski
On jak juz mu nic niemcy nie dawały to przypomniał sobie o polskosci a tak btw to jego IQ raczej za wysokie nie jest
Wystarczy czasem jego wypowiedzi posłuchac.

Do góry
#169255 - 19/10/2003 03:41 Re: Michalczewski
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Moja stara mowi ze sedziowie powini byc po jednym z kazdego kontynentu ))) Wlasnie viva ma racje dlaczego dwoch z ameryki polnocnej typowalo na gonza co to ****a jest w europie niema sedziow po *** ich sciogneli za ameryki zeby go u****c

Do góry
#169256 - 19/10/2003 03:42 Re: Michalczewski
Big_star Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/05/2002
Postów: 2961
Skąd: Wrocław
****c sedziow ****a !!! *******one patalachy !!!

TO JEST ****A SKANDAL !!

Kanadyjczyk i Amerykanin - dwa pojeby i sqrwiele z koziej palki !!!

Do góry
#169257 - 19/10/2003 03:42 Re: Michalczewski
Anonymous
Unregistered


Coś mi się zdaje że ta walka nebyła czysta i ktoś na niej musiał "grubo" zarobić. O dziwo Michalczewski wcale nie był zdziwion czy wściekły, a w szatni widziałem nawet jak browarki przynieśli.

Do góry
#169258 - 19/10/2003 03:42 Re: Michalczewski
nathan Offline
veteran

Meldunek: 03/09/2002
Postów: 1202
Skąd: ukochana stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gabriel:
[qb] iwo: iwo: iwo:
Come on GOnzo [/qb][/QUOTE] uke: uke:

Do góry
#169259 - 19/10/2003 03:44 Re: Michalczewski
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
[QUOTE]Oryginalnie wysłał smarek:
[qb]Coś mi się zdaje że ta walka nebyła czysta i ktoś na niej musiał "grubo" zarobić. O dziwo Michalczewski wcale nie był zdziwion czy wściekły, a w szatni widziałem nawet jak browarki przynieśli. [/qb][/QUOTE]Tez widzialem moze tygryz tez postawil na gonzalesa dlatego pan z browarkami juz biegl do szatni napewno teraz swietuja a wrewanzu jak wrewanzu z gnoji go

Do góry
#169260 - 19/10/2003 03:46 Re: Michalczewski
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
bujaj się smarek,mało wiesz o boksie i sporcie,nie napisałem,że Michalczewski nic nie osiągnął,ale ostatnio już wystawiali mu takich Bolków,że żal-ponadto dość późno przypomniał sobie,że jest Polakiem.Poza tym boks w Europie a w Stanach to jak Daewo i Volvo-czyli spora różnica.Moim zdaniem w USA twój bohater nie byłby takim kozakiem i to że spierdzielał przed Jonsem.
A boks jest ustawiony moaksymalnie i nie będę ci wyjaśniał szczegółów smarek bo i tak nie skumasz.Nie zmienia to jednak faktu,że werdykt był sporym zaskoczeniem,ale jakby dokładnie przeanalizowac walkę to może i faktycznie na punkty meksykaniec był lepszy.Ciekawe jednak,że dwa głosy mieli sędziowie zza oceanu.
pozdrawiam

Do góry
#169261 - 19/10/2003 03:52 Re: Michalczewski
Gabriel Offline


Meldunek: 13/03/2002
Postów: 1553
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]bujaj się smarek,mało wiesz o boksie i sporcie,nie napisałem,że Michalczewski nic nie osiągnął,ale ostatnio już wystawiali mu takich Bolków,że żal-ponadto dość późno przypomniał sobie,że jest Polakiem.Poza tym boks w Europie a w Stanach to jak Daewo i Volvo-czyli spora różnica.Moim zdaniem w USA twój bohater nie byłby takim kozakiem i to że spierdzielał przed Jonsem.
[/qb][/QUOTE]Teraz się zgodzę
A co do Jonsa to nie wiadomo bo obaj pierdzą

Do góry
#169262 - 19/10/2003 03:55 Re: Michalczewski
nathan Offline
veteran

Meldunek: 03/09/2002
Postów: 1202
Skąd: ukochana stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gabriel:
[qb] [QUOTE] Obydwoje "bulshitujecie"
Gdzie Michał Czeski wrócił?? Chyba nie do Polski
On jak juz mu nic niemcy nie dawały to przypomniał sobie o polskosci a tak btw to jego IQ raczej za wysokie nie jest
Wystarczy czasem jego wypowiedzi posłuchac.[/qb][/QUOTE][/QUOTE]Miliony Polaków wyjeżdżało zagranice za chlebem i powracali na stare lata do Polski. I co? Już im zagranica nic nie dawała i sobie poprzypominali o Polsce? A co Polska może im wszystkim teraz zaoferować? No co?
Niewiem czy kiedykolwiek mieszkałeś za granicą dłuższy okres czasu i czy kiedykowliek zaznałes uczucia tęsknoty za swoim krajem? Po tym co piszesz to jestem na 100% pewien, że nie.
A tak btw to Michalczewski nie jest profesorem i nikt od niego nie powinien wymagać poprawnej polszczyzny. On ma dobrze boksować i to wszystko. No ale Ty pewnie chciałbyś, żeby jeszcze dobrze szydełkował.

Żałoba ... uke:

Do góry
#169263 - 19/10/2003 03:57 Re: Michalczewski
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
ciekawe co byście pisali gdybyście byli z Meksyku?

Do góry
#169264 - 19/10/2003 03:57 Re: Michalczewski
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
[QUOTE]Oryginalnie wysłał nathan:
[qb]

Żałoba ... uke: [/qb][/QUOTE]Jutro Polskie flagi zostana opuszczone do polowy masztu

Do góry
#169265 - 19/10/2003 04:08 Re: Michalczewski
nathan Offline
veteran

Meldunek: 03/09/2002
Postów: 1202
Skąd: ukochana stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[hools]:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał nathan:
[qb]

Żałoba ... uke: [/qb][/QUOTE]Jutro Polskie flagi zostana opuszczone do polowy masztu [/qb][/QUOTE]Te flagi powinny zniknąć z Iraku. My im kur... pomagamy, a te h.u.j.e najnormalniej w świecie nas w.y.d.y.m.a.l.i. Kur..., wał jakich mało! Zrobili to samo co Szwedzi. Najpierw małolaty załatwiły im grę dalej, Ci się płaszczyli i dziekowali, a potem taki c.h.u.j! Olali se wszystko. Na pochybel z nimi. Szkoda gadać. Ide spać bo jestem wkur... niemiłosiernie.

Pozdrawiam wszystkich fanów Tygrysa ... i przeciwników też . Teraz to wszystko mało ważne.

Do góry
#169266 - 19/10/2003 04:15 Re: Michalczewski
Gabriel Offline


Meldunek: 13/03/2002
Postów: 1553
Skąd: Warszawa
[QUOTE] Miliony Polaków wyjeżdżało zagranice za chlebem i powracali na stare lata do Polski. I co? Już im zagranica nic nie dawała i sobie poprzypominali o Polsce? A co Polska może im wszystkim teraz zaoferować? No co?
Niewiem czy kiedykolwiek mieszkałeś za granicą dłuższy okres czasu i czy kiedykowliek zaznałes uczucia tęsknoty za swoim krajem? Po tym co piszesz to jestem na 100% pewien, że nie.
[/QUOTE]Mieszkac nie mieszkalem ale wiem jacy sa ludzie ktirzy uciekli na zachod a szczegolnie do Niemiec.
Oni mysla, ze sa bardziej niemieccy od rodowitych niemcow a najgorszym narodem dla nich jest....Polska.
Nie chodzi mi akurat o wszystkich ale ja nie widze zadnego powrotu Tigera do Polski ;p
A w Polsce im dobrze bo maja kase z zachodu a ceny Polskie

Do góry
#169267 - 19/10/2003 04:15 Re: Michalczewski
W.A.R.C.H.O.L Offline
old hand

Meldunek: 09/06/2003
Postów: 919
Skąd: Gdynia
Nie no ****a nie chce mi sie nawet pisac po ta decyzja to zenada i skandal!!! *******one Amerykance wykiwaly nas i tyle. Wszyscy widzieli kto wygral ta walke po za tymi piedolonymi kutasami z Ameryki Dla mnie i Darek jest zwycienca tego pojedynku i wlasnie wyrownal rekord Rocky Marciano. I tyle. A i c*** w dupe tym ****nym sedziom.

Do góry
#169268 - 19/10/2003 04:18 Re: Michalczewski
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Dlaczego polske zawsze w ***a robia na kazdym kroku w ***a nas robia w UE , w pilce nie dawno a teraz w boksie ) ehh co za czasy ile razy jeszcze nas zrobia w ***a:)

Do góry
#169269 - 19/10/2003 05:25 Re: Michalczewski
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Michalczewski mógł sobie zrobić niezłego sure beta

Do góry
#169270 - 19/10/2003 07:21 Re: Michalczewski
Arcy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/03/2003
Postów: 4711
[QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb](..)Moim zdaniem w USA twój bohater nie byłby takim kozakiem i to że spierdzielał przed Jonsem.
(...)[/qb][/QUOTE]No nie wiem - niektórzy mówią, że to Jones spierdzielał przed Tiger'em

Do góry
#169271 - 19/10/2003 12:45 Re: Michalczewski
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
W rewanżu przemyśli sytuacje, podejdzie do walki profesjonalnie, a nie jak ostatnio kiedy był zbyt pewny siebie i go "zabije". Max w 4-5 rundzie.

Tylko nie będzie już tym wielkim, niepokonanym.

uke: Usa & Kanda

Do góry
#169272 - 19/10/2003 13:22 Re: Michalczewski
nathan Offline
veteran

Meldunek: 03/09/2002
Postów: 1202
Skąd: ukochana stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gabriel:
[qb]Mieszkac nie mieszkalem ale wiem jacy sa ludzie ktirzy uciekli na zachod a szczegolnie do Niemiec.
Oni mysla, ze sa bardziej niemieccy od rodowitych niemcow a najgorszym narodem dla nich jest....Polska.
Nie chodzi mi akurat o wszystkich ale ja nie widze zadnego powrotu Tigera do Polski ;p
A w Polsce im dobrze bo maja kase z zachodu a ceny Polskie [/qb][/QUOTE]Masz rację są tacy ludzie, ale chyba źle oceniłes sytuację bo właśnie Michalczeski nie pokazuje tego jaki jest niemiecki. Zawsze powtarzał, że jest Polakiem, czego dowodem chociazby polski hymn grany przed walką, który był nie wsmak samym Niemcom. Myślisz, że człowiek sie dobrze czuje gdy słyszy gwizdy jak na oczach całego świata grają jego narodową pieśń? Gdyby Michalczewski był bardziej niemiecki wcale by nie zmieniał hymnu co de facto bardziej by mu wyszło na dobre. Nie starcił by częsci sympatii Niemców, którzy nie kryli swojego niezadowolenia z takiej zmainy.
Dla nich on był, jest i będzie zawsze Polakiem.
Polak wyjechał za granicę, osiągnął sukces jakich mało, wraca do swojego kraju, a tu spora część jego rodaków szydzi z niego, bo se przypomniał o Polsce. Nieee, to lepiej kur... żeby został w Polsce, walczył jako amator, a potem tak jak sporo bokserów czy zapaśników został tym, który odbiera długi na zlecenia mafii, bo w boksie płaciliby mu marne grosze! :eek: .
I znów z nas wychodzi ta nasza mentalność. Zazdrość, że komuś się udało a mi nie, że on ma fajne życie a ja musze siedzieć w tym gównie, a potem wytykanie palcami: "Ooo idzie ten, myśli, że jest kozak bo z Niemiec wrócił" ... Echh ... Sami prowokujemy takie sytuacje.
A z tymi cenami to nie bądź śmieszny, dla gościa, który ma na koncie grube miliony euro naprawdę nie ma różnicy czy kefir kosztuje złotówkę czy pięć. Po zatym wcale cenami nie odbiegamy od zachodu, a i jest wiele produktów tańszych niż u nas. To już nie te czasu stary, kiedy przyjeżdżał ktoś się z zachodu, po lataniu na szmacie w podrzędnej knajpce, ze 100 baksami w kieszeni i był Panem podwórka.

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (Huberthg, alfa, Lukasz111, akagi, Sony, Sensei, igea23, forty, kemp, ElNinho[mmdea], pacyfista, VVega, 11kera11, DePito, Zaixi), 3056 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585299 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07