Strona 2 z 16 < 1 2 3 4 ... 15 16 >
Opcje tematu
#161246 - 01/11/2004 01:28 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
1/1 na obu dublach.
Jak ja to "lubię"

Powiedziałbym,że bedzie lepiej w następnej kolejce,ale ta 7 listopada wygląda na bardzo trudna do typowania

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
Bonus: Unibet
#161247 - 01/11/2004 13:08 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
O co chodzi z tym Napoli? typowa druzyna własnego parkietu a dostała takie baty, wypadł mi niezły kupon przez nią, teraz to ja juz nie kumam o co biega.

Do góry
#161248 - 01/11/2004 13:51 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Pawka - w czwartek societa` pogoniła trenera w Napoli ( Andrea Mazzon ) - Penberthy nie gra od 2 tygodni - kryzys jest duży - asystenci Bartocci i Vanoncini prowadzili wczoraj drużynę . Nie wiadomo czy znajdą trenera w tym tygodniu - trzeba siedzieć spokojnie na dupie ..........i czekać na najbliższe kursy .

ps. swoją drogą biella 83-84 skaleczyła mi kupony i od 4 kolejek włoskiej przyszłą wtopa nr 1 w tym sezonie - przeżyjemy - zobaczymy co nam buki na weekend zaproponują .

pozdrawiam

Do góry
#161249 - 01/11/2004 16:22 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
typek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/04/2004
Postów: 2334
Skąd: Biłgoraj
Ta... Biella dala dupy . W pierwsze polowie zajebiscie, w porywach ok +15 a w drugiej totoalna kleska, nic nie trafiali i te faule nawet jeden techniczny ehhhhhhhhhh... Ale trzeba bedzie sie odegrac. Do boju typerzy!!!

Do góry
#161250 - 04/12/2004 02:23 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
roma to siódma druzyna w legabasket z bilansem 6 zwyciestw i 6 porazek napoli jest dziewiate i maja bilans 5-7 wiec zatem roznica miejsc dzielacych obydwie druzyny jest nie wielkie ale roma zaczela sezon od 3 kolejnych porazek wiec widac ze druzyna sie mocno rozegrała i nowe zakupy edney i spółka wrescie znalezli wspólny jezyk......w druzynie z napoli panuje totalny burdel z hukiem z druzyny wylecial i czolowy gracz majacy za soba epizod w denver nuggets jeff trepantier ktory rzucil w twarz recznikiem trenera attilio ...na dodatek porazka w ulebie z moim ukochanym slaskiem mimo prowadzenia juz roznica 21 punktów .......jerome allen jest kontuzjowany a jego 14 pkt na mecz zawsze pomagało druzynie......nowy nabytek napoli keith carter musi sie zgrac chodz troche z druzyna to bedzie jego pierwszy oficjalny mecz w barwach z napoli na dodatek w meczu ze slaskiem kostke skrecil sobie drugi rozgrywajcy valeriano spinelli i jego wystep stoi pod wielkim znakiem zapytania bo znow mozna powiedziec ze druzyna straciła 3 asysty i 9 pkt na mecz a sam penberthy nie wygra meczu ........... i widac po nim mocne zmeczenie swiadcza o tym 11 strat w ostatnim spotkaniu jednym słowem chlopak jest zajehcany jak kon po westernie co prawda ostatni mecz wygralal druzyna z napoli pokonujac rome w tamtym sezonie na wlasnym parkiecie 80-77 ale tym razem to wydaje sie malo prawdopodobne ........... kurs na rome spadł z 2.2 na 1.7 mozna to zagrac ja daje 9/10 i handi -3.5 pkt na rome stawka 6/10


zrodło linox.hosteq.pl/phpBB2

Do góry
#161251 - 04/12/2004 19:30 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
Quote:

roma to siódma druzyna w legabasket z bilansem 6 zwyciestw i 6 porazek napoli jest dziewiate i maja bilans 5-7 wiec zatem roznica miejsc dzielacych obydwie druzyny jest nie wielkie ale roma zaczela sezon od 3 kolejnych porazek wiec widac ze druzyna sie mocno rozegrała i nowe zakupy edney i spółka wrescie znalezli wspólny jezyk......w druzynie z napoli panuje totalny burdel z hukiem z druzyny wylecial i czolowy gracz majacy za soba epizod w denver nuggets jeff trepantier ktory rzucil w twarz recznikiem trenera attilio ...na dodatek porazka w ulebie z moim ukochanym slaskiem mimo prowadzenia juz roznica 21 punktów .......jerome allen jest kontuzjowany a jego 14 pkt na mecz zawsze pomagało druzynie......nowy nabytek napoli keith carter musi sie zgrac chodz troche z druzyna to bedzie jego pierwszy oficjalny mecz w barwach z napoli na dodatek w meczu ze slaskiem kostke skrecil sobie drugi rozgrywajcy valeriano spinelli i jego wystep stoi pod wielkim znakiem zapytania bo znow mozna powiedziec ze druzyna straciła 3 asysty i 9 pkt na mecz a sam penberthy nie wygra meczu ........... i widac po nim mocne zmeczenie swiadcza o tym 11 strat w ostatnim spotkaniu jednym słowem chlopak jest zajehcany jak kon po westernie co prawda ostatni mecz wygralal druzyna z napoli pokonujac rome w tamtym sezonie na wlasnym parkiecie 80-77 ale tym razem to wydaje sie malo prawdopodobne ........... kurs na rome spadł z 2.2 na 1.7 mozna to zagrac ja daje 9/10 i handi -3.5 pkt na rome stawka 6/10


zrodło linox.hosteq.pl/phpBB2





Pompea Napoli-Lottomatica Roma 83-91
standardowo dobry mecz zagrał penberhty 23 pkt
i kolejna rzecz nigdy ale to juz nigdy nie ufam wypowiedziom innych dzis na 100% mial nie zagrac jerome allen w druzynie z napoli tak mnie zapewniała jedna osoba i co ?? i rzucil 22 pkt i mial 7 asyst :x ale naszczcie roma jest na tyle silna ze wygrala i to gładko


1.7 mozna to zagrac ja daje 9/10 6.3 j
handi -3.5 pkt na rome stawka 6/10 +5.1 j


Edited by BeNiTooo (04/12/2004 19:32)

Do góry
#161252 - 04/12/2004 20:29 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
brawo BeNiTooo za dobra analize i typ, Roma co prawda zaczela fatalnie druga polowe spotkania ale szczesliwie dowiezli wypracowana przewage do konca

Do góry
#161253 - 04/12/2004 22:34 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
liga włoska
Vertical Vision Cantu - Montepaschi Siena 2
stawka 8/10 kurs @1.45
handi na siene -4.5 stawka na ten zaklad 5/10 @ 1.8


siena wedlug mojej opini jest glownym faworytem do wygrania legabasket maja doskonaly skałd i maja cholernie długą lawke swidczay o tym fakt ze drugi center reprezentacji wloch roberto chiacig jest w swoim klubie dopiero 3 centrem..... wspaniali niscy gracze tacy jak thorton vanterpool myers czy stefanov siena to pelna druzyna maja na kazda pozycje przynajmniej dwoch rownorzednych zawodników z wysokich graczy na uwage napewno zasluguja kakiouzis zukauskas galanda czy rentzias ych zawodników nie musze nikomu przedstawiac jak ktos ogladał olimpiade to widzial jak graja ci wlasnie zawodnicy........siena zajmuje 3 miejsce egzekwo z milanem i bologna wszytskie z tych trzech druzyn maja bilans 10-2 ........siena widac ze jest na fali ostatnie mecze pokazuja ze sa cholernie grozni zwyciestwa z barcelona i climamio bologna mowia wszystko.......cantu zajmuje 5 miejsce z bilansem 8-4 w legabasket druzyna z cantu radzi sobie bardzo dobrze ale w pucharze uleb sa gorzej niz tragicznie maja bilans 1-3 przegrali miedzy innymi z arisem i dinamem i lukoilem wiec nie sa az takim potentatem do najlepszych garczy z cantu naleza filigranowy rozgrywajacy miezacy 162 shawnta rogers ,kaukenas ,jones i stoonerook ale mysle ze sa za slabi by pokonac silna druzyne z montepaschi w tamtym sezonie siena wygrala 86:104 mysle ze tym razem bedzie identyczny wynik


Edited by BeNiTooo (04/12/2004 22:36)

Do góry
#161254 - 05/12/2004 00:55 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Widze ze podszedles do tego meczu wybitnie pod katem statystyki.

"... ostatnie mecze pokazuja ze sa cholernie grozni zwyciestwa z barcelona i climamio bologna mowia wszystko..."

Nie zebym sie czepial ,ale akurat te spotkania mowia raczej o tym aby zaczac podchodzic ostrozniej do meczy Sieny.Gram na Siene jak leci zarowno mecze Lega A jak i euroligi i musze przyznac ze ostatnie mecze tej druzyny kosztuja mnie coraz wiecej nerwow.Nie sa to juz tak pewne zwyciestwa jak na poczatku sezonu.Z climamio caly mecz na styku a wygrana z barca w samej koncowce dzieki trojkom weterana Myersa to byl niemal cud.Hmm,mozna powiedziec ze tak zwyciezac potrafia tylko klasowe zespoly, ale...no wlasnie. Widzialem poprzedni mecz Sieny w eurolidze z przecietna Lubliana gdzie slowency nie pokazali nic poza ambicja i to wystarczylo.Moim zdaniem zespolowi brakuje typowego playmekera aby powalczyc z CSKA czy Maccabi.Stefanov jest zdecydowanie za slaby na Siene.Zarowno Thornton jak i Vanterpool mogli by duzo wiecej zdzialac w ofensywie przy lepszym rozgrywajku.Co do graczy podkoszowych to mysle ze moga rownac sie z najlepszymi w europie .No ,ale odbieglem od tematu bo to tylko (az?) Lega A.Tym razem jeszcze bylem konsekwentny i postawilem na Siene jednak tyko low stake.

Do góry
#161255 - 06/12/2004 14:30 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Niech bedzie...
gramy na dogrywkę...podobno jest ustawka
Rosetto - Udine
typ x
1/10
miałem grać czysta 2 (w Roseto kadra na mecz z Udine bardzo wąska..nie mogę się dopytać czy zagra el Abdul-Rauf...Nordagaard czmychnął do Pireusu...chociaż on ostatnio grywał tragedię)ale koledzy z Włoch podpowiadają ,że ten mecz smierdzi...hm...zobaczymy

Do góry
#161256 - 06/12/2004 14:51 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
gsm Offline
addict

Meldunek: 28/12/2003
Postów: 486
Skąd: Kościan
Quote:

Niech bedzie...
gramy na dogrywkę...podobno jest ustawka
Rosetto - Udine
typ x
1/10
miałem grać czysta 2 (w Roseto kadra na mecz z Udine bardzo wąska..nie mogę się dopytać czy zagra el Abdul-Rauf...Nordagaard czmychnął do Pireusu...chociaż on ostatnio grywał tragedię)ale koledzy z Włoch podpowiadają ,że ten mecz smierdzi...hm...zobaczymy





No nie wiem kolego co o tym meczu myśleć. Ja mam info z pewnego forum włoskiego i tam jest napisane, że Rosetto zagra bez Beghin, Di Giuliomaria i Woodwarda. Nie pewny występ Traina i Browna, jednak to kursy na Rosetto spadają a nie na Udine. Wczoraj w betoto na Rosetto było 2.15 a dziś w sportingbet 1.65 nie rozumiem chyba lepiej tego nie chwytać ....

Do góry
#161257 - 06/12/2004 15:38 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Niech bedzie...
gramy na dogrywkę...podobno jest ustawka
Rosetto - Udine
typ x
1/10
miałem grać czysta 2 (w Roseto kadra na mecz z Udine bardzo wąska..nie mogę się dopytać czy zagra el Abdul-Rauf...Nordagaard czmychnął do Pireusu...chociaż on ostatnio grywał tragedię)ale koledzy z Włoch podpowiadają ,że ten mecz smierdzi...hm...zobaczymy




ZW1 a może makarony wiedzą ma jaki dokładny wynik jest ta ustawka?
Linia na mecz jest w b&w 155,5 i znając wynik można by dać u/o w ciemno.

Dałeś ostatnio dowody,że warto brać Twoje zdanie pod uwagę i ,słowo honoru,daleki jestem od ironizowania,tym bardziej,że Roseto specjalizuje sie w fundowaniu nam dość zaskakujących wyników.

Boiskowo jak dla mnie plus handi na Udine,opcji na remis u swoich bukuff nie mam.

Na oficjalnej stronie ligi duże zamieszanie odnośnie Roseto,moze Ktoś skonfabulował "nasz ulubiony ciąg dalszy" ?

BTW dlaczego przyznano walkower dla Avelino ?(chodzi mi o wczorajszy mecz w Bolonii).

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#161258 - 07/12/2004 22:26 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
BTW dlaczego przyznano walkower dla Avelino ?(chodzi mi o wczorajszy mecz w Bolonii).

Pozdrawiam

amkwish




Władze Włoskiej Federacji Koszykówki przyznały walkowera 20:0 dla Air Avellino po ostatnim meczu ekstraklasy z Climamio Bologna. Powodem takiej decyzji było to, że w składzie drużyny prowadzonej przez Jasmina Repese zagrało w spotkaniu jedynie trzech graczy włoskich a nie pięciu, jak przewiduje regulamin.

Niedzielne spotkanie 13. kolejki Lega Basket zakończyło się pewnym zwycięstwem drużyny gospodarzy 90:65, jednak oficjalnym zwycięzcą uznano klub z Avellino.

W protokole meczowym widniały nazwiska pięciu włoskich koszykarzy: Gianluca Basile, Gianmarco Pozzecco, Marco Belinelli, Stefano Mancinelli oraz Riccardo Cortese. Dwóch pierwszych były szkoleniowiec Śląska wpuścił na boisko i zdobyli odpowiednio 13 oraz 8 punktów, natomiast Belinelli uskarżał się tuż przed samym spotkaniem na ból brzucha i został odwieziony natychmiast do szpitala. Mancinelli, który ostatnio chorował na grypę, obserwował cały mecz z ławki rezerwowych. Cortese zagrał jedynie pięć minut i nie zapisał na swoim koncie żadnego punktu.

- Uważam, że zaszło tutaj wielkie nieporozumienie. Mieliśmy pięciu koszykarzy, jednak dwóch nie mogło wystąpić. Mancinelli miał 38 stopniową temperaturę, a Belinelli silny ból brzucha. Co mogłem zrobić? &#8211; pyta się Repesa. &#8211; Miałem zadzwonić po innego włoskiego koszykarza na 20 minut przed początkiem spotkania?!. Ja zawsze daje szanse zawodnikom krajowym &#8211; dodaje.

Climamio złoży w najbliższym czasie apelację do Włoskiej Federacji Koszykówki.

Kilkanaście dni temu włoscy gracze zagrozili, że nie wezmą udziału w najbliższym Meczu Gwiazd 11 grudnia w Genui, jeżeli w następnym sezonie nie zostanie zmniejszenie dopuszczalnej liczby obcokrajowców mogących występować w jednej drużynie. Efekt przyniósł skutek i w kolejnych rozgrywkach każdy klub będzie musiał wpisać do protokołu co najmniej sześciu koszykarzy posiadający włoski paszport.

To za e-basket

pozdrawiam

Do góry
#161259 - 17/12/2004 16:31 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
aqu32 Offline
enthusiast

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 301
Skąd: PABIANICE - miasto bycze
Panowie ( hmmm i Panie rzecz jasna też, choć takowych na forum jest zdecydowanie niedosyt) Co myślicie o niedzielnym meczu między Sieną a Milano. Czy mediolańczycy są w stanie dotrzymać kroku kolegą ze sieny. Dużo rzeczy przemawia za Sieną :
w ostatniej kolejce porażka i czas na grow-up
2 punkty straty do Milanu i gdyby ten mecz
również przegrali strata mogłaby być już nie
do odrobienia przed Play OFF
własna hala również jest ważnym argumentem bo w
niej nie zwykli przegrywać ( w tym sezonie pokonali
już u u siebie m.in. Bolognę i Treviso)
na niekorzyść wpływa natomist zmęczenie po euroligowych
zmaganiach z Pesaro (nie wiem ale ciekaw jestem czy po 3 kwarcie ich trener wystawił słabszy skład i dał odpocząć najlepszym)
najlepszym
Co myślicie bo to fajny mecz przy kursie 1,45 (Prof)

Do góry
#161260 - 18/12/2004 23:05 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
misiu_tdi Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 936
Skąd: Gdańsk
Bipop Reggiana - Benetton Treviso 2 @1.50
Teramo - Climamio Bologna 2 @1.20

Do góry
#161261 - 30/12/2004 11:55 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
meler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2003
Postów: 11955
Skąd: Den Haag
dzis wloska liga gra macie jakies meczyki ??
wedlug mnie to bipop emilia 1 :]

Do góry
#161262 - 30/12/2004 12:09 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Quote:

dzis wloska liga gra macie jakies meczyki ??
wedlug mnie to bipop emilia 1 :]




Bipop dość trudny mecz, Varese dobrze się ostatnio prezentuje i w sumie dałbym ich tylko nie pewny jest dziś występ ich lidera Becirovica.
Ja widzę dwa typy tj. Cantu i Pesaro

Do góry
#161263 - 30/12/2004 12:12 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
meler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2003
Postów: 11955
Skąd: Den Haag
ciekawe czemu na Bipop w B&W nie mozna stawiac :/
o sory juz mozna 1,45 na bipop - 2,40 na Varese :]
Ja tam daje 1 w toto 1,75

Do góry
#161264 - 30/12/2004 12:14 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
Wczoraj zaskoczyla mnie przegrana Sieny... Po dobrym meczu jaki zagrali w Eurolidze z cienkimi Francuzami, majac na uwadze dzisiejszy mecz Benetton Treviso - Climamio Bologna w ktorym wiadomo, ze ktos z rywali straci punkty, po tym jak wyszli na 6-punktowe prowadzenie w ostatniej kwarcie (odrabiajac 14pkt straty w trzeciej) przegrywaja mecz ze slabym Basket Livorno. Nie wiem czy to juz noworoczne rozprezenie czy po prostu chec pomocy slabemu rywalowi

Do góry
#161265 - 30/12/2004 12:15 Re: Liga włoska - Lega Basket Serie A - 2004/5
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
prawdopodobnie varese bardzo oslabione dzis zagra Varese without:Cal Bowdler (3,2 Pt) and Sani Becirovic (19.1)
Alain Digbeu (15,1), Marco Allegretti (3,1) and Daniel Farabello (7,6) with FLU,are very doubtful.
(39° Alain Digbeu & Marco Allegretti).

Do góry
Strona 2 z 16 < 1 2 3 4 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, kemp, burbon, Ojro), 3603 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583791 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07