Strona 14 z 15 < 1 2 ... 12 13 14 15 >
Opcje tematu
#1591285 - 15/09/2007 17:34 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Egzekutor]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Muppet ,to Ty rozpocząłes te gierki ,wysmiewajac mój typ na wygrana Chorwacji z Hiszpanią.

Potem podałes3 typy ,ja napisałem ,ze gram na odwrót i....3:0 na moja korzyść.

Biorąc pod uwage ,ze w porównaniu z Toba ,ja na eurobaskecie sie nie znam ,zrozumiałe ,ze mozesz być zły \:\)

Co sie zas tyczy "Gienia" to zachowujesz sie jak facet ,który obejrzał skecz w kabarecie ,w jezyku mu obcym i wydaje opinie ,czy to było smieszne czy nie.
Moze Koledzy ,z którymi widywałem sie w Barcelonie przed mistrzostwami Ci to wyjaśnia ,ja nie mam ochoty.

"Litwa pewnie wygra ,ale kto wie czy nie lepiej postawic na Rosję" - tak mniej wiecej mozna ,w skrócie ,zcharakteryzowac Twoje "analizy".

Asekurant z Ciebie ,Muppet ,nic wiec dziwnego ,ze pewnoścć siebie u innych Cie drażni.

Gdybys ,tak jak ja ,miał Słowenie ,kończacą kupon i duzo do wygrania ,a nie mógłbystego skontrowac po kosmcznym kursie na live (miałem wczoraj dyzur i dopadłem tylko jakiegos złomu ,zwanego komputerem),to popłakałbys sie chyba.
Ja pogratulowałem innym typu na Grecję.

Masz ogromna wiedze o baskecie ,ale nie masz najwazniejszego - typerskiego nosa.
Nie przekładasz swojej wiedzy na typy ,bo rozgrywasz sobie mecze w głowie ,tak jak mówi teoria ,nie biorac pod uwage ,ze wazne sa inne okoliczności.

Jak powstanie ranking eurobasketowy ,zobaczymy co potrafisz.
Obiecuje ,ze jako dyletant równiez spróbuję.
Gdziez mi tam jednak do Ciebie.

Zakończe cytatem z ostatniej płyty "Happysad" ,której słucham na okragło :

"Mam swój metr i troche ponad pół ,
gdzie mi tam do Twoich niecałych dwóch"

Hasta la vista ,Muppet ,hasta la vista !

Do góry
Bonus: Unibet
#1591312 - 15/09/2007 17:54 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Czas na typy.


Rosja - Litwa under 150 ,0

Kurs 1,94 w Pinnacle

4/10

Hiszpania - Grecja under 142,0

Kurs 1,93 w Pinnacle

4/10

Moim zdaniem obie linie ustawione za wysoko ,powiedziałbym nawet ,ze ta na Grecje z Hiozpania o 8-10 punktów zawyzona ,bardziej niz pierwsza.
Dlatego zdecydowałem sie dzis zagrac,przede wszystkim ,linie.

Co sie zaś tyczy ML to....dziadostwo.
Grac Hiszpanie po 1,19 ?
Tak ,ale do jakiegos pociagu ,a nie singla \:\)
Handi ?
No dobra.

Hiszpania - Grecja 1(-10,0)

Kurs 1,93 w Pinnacle

3/10

I teraz...
Czujewygrana Rosji z Litwą ,ale po wczorajszej Słowenii wole to dac z plus hc

Litwa - Rosja 2(+4,0)

Kurs 2,07 w Pinnacle

Na koniec zakład na grajka.

Szykowałem sie do overa Pau Gasola ,ale linia 18,5 ,jak dla mnie ,za dobrze ustawiona \:\)
Wybrałem więc Mr Catheringa.

Calderon over 11,5

Kurs 1,85 w Bwin

9/10

Uwazam ,ze dziś rozgrywajacy Hiszpanii za długo na ławce nie posiedzi.
Cabezasa zobaczymy tylko na krótkie zmiany.
Calderon rozpoczął te mistrzostwa troche niemrawo ,ale od meczu z Rosją gra doskonale.
Hiszpania ma trudny moment i....pokazuje sie Mr Cathering ,zamiata i wszystko wraca do normy.
Potrafi wszystko ,w obecnej formie jest najlepszym grajkiem tych mistrzostw (opinia laika ,jakby sie kto pytał).
Wiadomo ,ktoś powie ,ze Grecy skoncentruja sie na nim.
No dobrze,maja "alternatywe"...odpuscic Gasola
Tak czy owak to Calderon swoje 15-16 punktów dołozy.
Ze wzgledu na ryzyko (odpukać !) kontuzji ,stawka nieco zmniejszona \:\)

To tyle ode mnie.

Salud !

amk

Do góry
#1591456 - 15/09/2007 19:15 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Amkwish]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
co sadzicie o takim typie : D.Nowitzki over 17,5 pkt 1.82
w pierwszym meczu tych druzyn rzucil 16pkt z 47 calej ekipy szwabskiej.dzisiaj wydaje mi sie ze slowency beda strasznie podlamani wczorajszym meczem (tak sobie odebrac "wygrany mecz") i szkopy na pewno troche punktow rzuca---a kto ma rzucac jak nie DIRK

bylbym wdzieczny o opinie jakiegos specjalisty !!!

Do góry
#1591465 - 15/09/2007 19:20 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Marian]
jacenty33 Offline
journeyman

Meldunek: 02/08/2007
Postów: 63
dobry typ potwierdzam

a tak apropo nie szukaj tu specjalisty bo ich tu nie brakuje

\:\) ale wiesz tych specjalistów......

Do góry
#1591495 - 15/09/2007 19:32 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Amkwish]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Originally Posted By: amkwish
[quote=zw1]
Quote:

i kto wie czy amkwish nie ma racji grając na ekipę Alesa Pipana.kursy w okolicach 2.6 to value bet


Gratulacje dla Ciebie ,Zwierzak ,tym razem nie mialem racji i niewazne okolicznosci ,przegrala Slowenia i juz.

Szkoda fajnego kupony na "czworke" ,ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem ,trzeba szykowac typy na polfinaly

Nie ma czego gratulować.To ,że wygrała Grecja to tylko WIELKI NIEPRAWDOPODOBNY zbieg okoliczności wiec to Tobie należą sie brawa i uścisk prezesa;)
Zreszta typu na Grecje nie było wiec nie ma o czym mówić.
Co dzisiaj.
Ja gram tylko Francje -4 a typowanie najważniejszych meczy odpuszczam.
Jedyne co mogę doradzić to słuchanie rad amkwisha....jako laik(to słowo bardzo mi sie nie podoba ale niech juz bedzie)europejskiego klepania potrafi wyłowić istotne informacje i dobrze typować.Szacunek;)
PS.I bez spinki panowie mi tu!;)

Do góry
#1591502 - 15/09/2007 19:36 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Amkwish]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Originally Posted By: amkwish
Muppet ,to Ty rozpocząłes te gierki ,wysmiewajac mój typ na wygrana Chorwacji z Hiszpanią.


Cytuję: 'O Chorwatach, w jutrzejszym spotkaniu? No way, to co hrvatska wczoraj zaprezentowała to jakiś żart był, nieśmieszny dla wielu z nas... No a handicap - nie znamy przeciez jego wysokosci to jak tu go typowac :?'

Jak to było wyśmianie - to Twoje poczucie humoru jest naprawdę, wybitne

Originally Posted By: amkwish
Biorąc pod uwage ,ze w porównaniu z Toba ,ja na eurobaskecie sie nie znam ,zrozumiałe ,ze mozesz być zły \:\)


Zły nie, bo dzieki live'owi bet365 udało się odrobić wszelkie straty, a na innym polu bitwy wyniki są też satysfakcjonujące.

Originally Posted By: amkwish
Co sie zas tyczy "Gienia" to zachowujesz sie jak facet ,który obejrzał skecz w kabarecie ,w jezyku mu obcym i wydaje opinie ,czy to było smieszne czy nie.
Moze Koledzy ,z którymi widywałem sie w Barcelonie przed mistrzostwami Ci to wyjaśnia ,ja nie mam ochoty.


No dokładnie tak, zasięgnąłem dokładnej opinii o co w tym chodzi/chodziło przed napisaniem tego postu - resztę dopisz sobie sam.
Nieprzypadkowo używałem wielokrotnie nazwy 'forum PUBLICZNE' - przeczytaj jeszcze raz o co z tym gienkiem chodzilo. Żart jest totalnie niesmieszny dla ludzi tu typujacych/piszacych cokolwiek, a żart powtarzany stukrotnie staje sie niesamowicie nudny. A czy Twoi Koledzy (wobec ktorych tak lojalny jestes ) smieja sie czy nie, to juz pozostawiam Twojej ocenie/ewentualnemu wywiadowi środowiskowemu.

Originally Posted By: amkwish
"Litwa pewnie wygra ,ale kto wie czy nie lepiej postawic na Rosję" - tak mniej wiecej mozna ,w skrócie ,zcharakteryzowac Twoje "analizy".

Asekurant z Ciebie ,Muppet ,nic wiec dziwnego ,ze pewnoścć siebie u innych Cie drażni.


Bo nie widze żadnego powodu by na mecze Eurobasketu stawiać przed spotkaniem. Być pewnym w 10000000% jakiegoś wyniku tutaj, po tym co zobaczylismy (wiesz, niektorzy ogladaja mecze) w pierwszych kolejkach, to samobojstwo. NIKT NIE może być w 100% PEWNY jakiegos typu, ZWŁASZCZA w takim spotkaniu jak Litwa - Rosja. Od tego jest livebetting, od tego jest betgenius w bet365 i tyle, zobaczymy co z Sarunasem, jak mecz bedzie sie ukladal itd.
Gdybym musial typowac to typuję zwycięstwo Litwy 7-8 punktami ale to absolutnie nieistotne bo nie zagram tego przed spotkaniem gdyż się to w żaden sposób do gry nie nadaje. Nie bede nikogo namawial/przekonywal do hazardu, mysle ze droga inwestycji jest nieco lepszym wyjsciem, a do 'inwestowania' takie mecze sie nie nadaja za bardzo. Ale widze Ty wciaz masz mentalnosc 16latka ktory odkryl profesjonala w swoim miescie - postawie kupon za 10 pln na barcelone, a wieczorem zjem chipsy i obejrze mecz przed telewizorem. Spoko, ok, ale wymagac deklaracji stuprocentowej pewnosci - śmiech na sali.

Ja nie bede na sile nikogo przekonywal do swoich racji bo w sezonie staram sie przeanalizowac/wytypowac/przewidziec dziesiatki, setki spotkan i widocznie nie jestem takim hazardzistą jak Ty, zeby chwytac sie kazdego meczu i probowac go wytypowac, prezentujac swoja Prawde Objawioną tak jak Ty to wlasnie czynisz.

Jest roznica miedzy pewnoscia siebie (a la Theo Papaloukas) poparta umiejetnosciami/podstawami, a pajacowaniem. I nie jest tak dyskretna i cienka jak Ci się wydaje. Ja staram się zachować umiar i pozostawić sens we wszystkim co robię - na razie na tym dobrze wychodzę. Poza tym dobrze wiesz ze w srodowisku bukmachersko-typerskim, jak i swiatku koszykarskim, pewnych siebie kolesi jest multum - a w tych wlasnie srodowiskach obracam sie najwiecej, i jakos mnie to nie drażni jesli ktos jest pewny swoich umiejetnosci/swojej wiedzy. Ty natomiast z jednej strony przyznajesz ze nie wiesz zbyt wiele, a z drugiej strony zachowujesz sie jakbys pozjadal wszystkie rozumy. Jeszcze raz zaznacze, bo widze ze nie zrozumiales/nie chciales zrozumiec - jest roznica miedzy pewnoscia siebie (zdrowa, ludzka), a pajacowaniem vide Twoja wczorajsza postawa na quasi. To wszystko, przeciez i tak Cie nie zmienie, ale jak insynuujesz tu jakies bzdury to wypada je sprostować.

Originally Posted By: amkwish
Gdybys ,tak jak ja ,miał Słowenie ,kończacą kupon i duzo do wygrania ,a nie mógłbystego skontrowac po kosmcznym kursie na live (miałem wczoraj dyzur i dopadłem tylko jakiegos złomu ,zwanego komputerem),to popłakałbys sie chyba.
Ja pogratulowałem innym typu na Grecję.

O, szlachetny!

Quote:
Masz ogromna wiedze o baskecie ,ale nie masz najwazniejszego - typerskiego nosa.
Nie przekładasz swojej wiedzy na typy ,bo rozgrywasz sobie mecze w głowie ,tak jak mówi teoria ,nie biorac pod uwage ,ze wazne sa inne okoliczności.


A Ty akurat o moim bilansie u buków w basket wiesz najwiecej \:\) Juz nie wiem sam czy w szpitalu pracujesz, czy rezydujesz, widząc takie teksty.

Originally Posted By: amkwish
Jak powstanie ranking eurobasketowy ,zobaczymy co potrafisz.
Obiecuje ,ze jako dyletant równiez spróbuję.
Gdziez mi tam jednak do Ciebie.


Widze ze mimo ze masz 100 lat to wciąż najważniejsze dla Ciebie są zabawy i konkursiki, no nieźle. Tak jak powiedzialem - moich typów można szukac na basbetballu, o ile w październiku będzie więcej czasu w weekendy niż teraz (na co sie nie zanosi, niestety). Na basbetballu, a nie na tym forum

Dzis jeszcze mecze o miejsca 5-8. Ciężko o zestaw bardziej przegranych zespołów, 3x minimalne porażki + Niemcy ktorzy po ostatnim spotkaniu maja chyba dość wszystkiego. OUCH - no ale: no pain, no game ;\)

'Don't ever underestimate the heart of a champion!'

Do góry
#1591507 - 15/09/2007 19:38 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Amkwish]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: amkwish
Zakończe cytatem z ostatniej płyty "Happysad" ,której słucham na okragło :
"Mam swój metr i troche ponad pół ,
gdzie mi tam do Twoich niecałych dwóch"


Oj Michaś bo się obrażę - ten tekst wybitnie pasuje do mnie ;\)
Powiem tak - ja pewne docinki biorę przez palce bo tak trzeba na to spojrzeć. Cieszy mnie że jednak odbywa się w to sposób feer i nie ma obrażliwych docinek. Muppowi przejdzie - jest szalenie ambitny i sobie na bank poradzi. Zresztą wszyscy sobie poradzimy - na tym turnieju życie się nie kończy, a z porażek trzeba wyciągnąć wnioski by potem były zwycięstwa ;).

Co zaś się tyczy typów ... osobiście biorę na razie win Francji z Chorwacją. Jeden dzień więcej odpoczynku no i chęć pokazania sportowej klasy powinna zwyciężyć.

Do góry
#1591673 - 15/09/2007 20:50 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: sebkos]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
Zapraszam do działu Private Picks.


Edited by tomo (15/09/2007 22:47)

Do góry
#1591987 - 15/09/2007 21:51 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: sebkos]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: amkwish
Zakończe cytatem z ostatniej płyty "Happysad" ,której słucham na okragło :
"Mam swój metr i troche ponad pół ,
gdzie mi tam do Twoich niecałych dwóch"


Oj Michaś bo się obrażę - ten tekst wybitnie pasuje do mnie ;\)


Seb ,wiem ,ze tamten pieniacz jest wysoki i to było do niego

Przyczepił sie do pracy ,czekam kiedy sie przyssie do rodziny.

Dobra ,dajmy temu spokój.

Ja podałem swoje typy ,czekam na Wasze \:\)

Adelante !

PS.Petersen ,nie wierze w te 4 kwarty ,bo moje handi na ruskich by upadło \:D

PS2.zw1 ...bedziesz miał zdrowe zęby ,mam te bilety

Do góry
#1592123 - 15/09/2007 22:09 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Amkwish]
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
biore Słoweńców -5.0 w ladbrokes

wiem, że po wczorajszym mogli nie dojsc jeszcze do siebie- ale licze, ze mimo wszystko trener bedzie potrafil ich zmotywowac do dzisiejszego meczu- pierwsze spotkanie tych zespolow bez historii- slowenia dominowala od poczatku do konca- mysle ze dzis nie bedzie az tak latwo - szczegolnie na poczatku- jednak koniec koncow handi peknie

pozdrawiam

lleyton

Do góry
#1593628 - 16/09/2007 01:58 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: lleyton]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam

Hiszpania-Grecja over 140.5

Czemu nie under? a no temu ze uważam ze dziś grecka obrona bedzie mniej szczelna niz w meczu ze słowenia, a i trojek hiszpanie powinni rzucic wiecej (oby celnie)

Nie jestem znawca koszykowki a typ typowo rozrywkowo za stawke 1/10 i moze na przekor temu co typuje Amk ( z tego miejsce pozdro dla niego )


Do góry
#1593800 - 16/09/2007 02:30 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: nivet]
thunder7 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3005
Skąd: POZnan*
khrypa +11,5 WILLHill 1,83
Druga sila rosyjskiej ekipy, jesli nie wpadnie w foul trouble to powinno wejsc ,
4/10

Do góry
#1594345 - 16/09/2007 04:15 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: thunder7]
Mathiass Offline
old hand

Meldunek: 31/08/2007
Postów: 980
Kharyapa over 4 fouls

Pashutin over 8 points

Doswiadczony snajper, powrocil do kadry po paru latach przerwy, bardzo dobry za lini 6,25 m. Linia jak najbardziej do przekroczenia przez niego

Savrasenko under 6.5 points

Bardzo malo minut do tej pory przebywa na parkiecie, pozatym pod koszem bedzie mial na przeciwko siebie znakomitych w defensywie braci Lavrinovic.

Litwa win HT

Litwini od poczatku powinni narzucic ostre tempo zeby nie doprowadzic do tak nerwowej koncowki jak z Chorwatami, odjazd w 1 polowie 8-9 pkt i spokojnie kontrolowanie spotkania w 2 polowie

Do góry
#1594376 - 16/09/2007 04:25 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Mathiass]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
To chyba spokojnie można grać over w meczu ZSRR?Jak trafię,to dyletanci na tych zawodach mają szczęście,bo zawodowcom coś nie idzie.

Do góry
#1594398 - 16/09/2007 04:29 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: nawoj]
Mathiass Offline
old hand

Meldunek: 31/08/2007
Postów: 980
Linia jest bardzo dobrze ustawiona na to spotkanie, jesli nie bedzie w koncowce wielkiej ilosci fauli i osobistych to zakonczy sie kolo 150 pkt +- 3, a to juz loteria troche

Do góry
#1595095 - 16/09/2007 16:58 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Mathiass]
maly.gh Offline
enthusiast

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 364
daje cos piąte miejsce awans do MŚ, IO bo się nie orientuje

Do góry
#1595524 - 16/09/2007 20:26 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: maly.gh]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Originally Posted By: maly.gh
daje cos piąte miejsce awans do MŚ, IO bo się nie orientuje

ten mecz jest kompletnie bez znaczenia

Do góry
#1595559 - 16/09/2007 20:35 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: zw1]
Mathiass Offline
old hand

Meldunek: 31/08/2007
Postów: 980
Khryapa over 4 fouls

Wiktora w kazdym ze spotkan jest zagrozony 5 faulami, a dzis przyjdzie mu grac na przeciwko duzo szybszym i zwrotnijeszym zawodnikom niz on.Juz 1 mecz miedzy tymi druzynami w ktorym szybko zlapal 5 fauli pokazal ze Rosjanin nie radzi sobie z szybkim Navarro, Fernandezem i ratuje sie faulami.

Calderon over 12 points

Dla mnie to on jest najwazniejszym ogniwem tej druzyny i to on bedzie MVP tego turnieju. Dzis Calderon show!!!

Litwa over 37 points HT

Francja-Slowenia under 144 points

Spotkanie o udzial w Igrzyskach Olimpijskich.Bedzie obustronna ostra defensywa

Do góry
#1597769 - 17/09/2007 04:15 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Mathiass]
Imeq_ Offline
journeyman

Meldunek: 06/05/2007
Postów: 73
Finał ME koszykarzy. Gospodarze – Hiszpanie grają z Rosją w walce o prymat na Starym Kontynencie. Obie ekipy spotkały się już raz podczas tego turnieju, Rosjanie ulegli swoim dzisiejszym rywalom 69:81. Przyjrzałem się zakładom specjalnym na ten mecz i wydaje mi się, że analityk 10bet popełnił błąd szacując ilość zdobytych punktów przez Pau Gasola. Linia 20,5 pkt jest w moim odczuciu zbyt wysoka. W meczu przeciwko Rosjanom gwiazdor Memphis zdobył 13 pkt, nie sadzę, by dziś udało mu się uzyskać ponad 20 pkt. Co prawda jego średnia w meczu wynosi 19,3 pkt, ale myślę, że dziś Rosjanie postawią naprawdę twarde warunki w defensywie i Hiszpan będzie miał problemy z przekroczeniem granicy oferowanej przez 10bet.

16.09. Hiszpania - Rosja
Typ: P.Gasol under 20.5 pkt @1.8
Stawka: 10 10bet

Do góry
#1597803 - 17/09/2007 04:25 Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Hiszpania 2007 *DELETED* [Re: Imeq_]
Rivaldo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 3594
Skąd: Poznań
J.R. Holden (RUS) - Over/Under Points 12,5

zdecydowanie under jak dla mnie to Holden dzisiaj bedzie gral bardzo duzo dla zespolu czyli duzo podawal dogrywal szukal partnerow na jak najlepszych pozycjach ciezko bedzie rzucic we finale wiecej niz 12 pkt tym bardziej ze po wczorajszym meczu Hiszpanie dzisiaj napewno poprawia obrone.

stawka 3/10

Do góry
Strona 14 z 15 < 1 2 ... 12 13 14 15 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, VVega, rymoholik, akagi, igea23, Sensei, Sony, forty, Lukasz111, 11kera11, alfa), 2990 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584014 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07