Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#1271238 - 02/06/2007 23:10 II liga - 33 kolejka (2.06)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Panowie, panie czas na przedostatnią kolejkę drugoligowego frontu Orange Ekstraklasy:

2 czerwca, niedziela:
Zagłębie Sosnowiec-Jagiellonia Białystok godzina 17:00
Śląsk Wrocław-KSZO Ostrowiec Świętkorzyski godzina 17:00
Polonia Bytom-Piast Gliwice godzina 17:00
Odra Opole-Miedź Legnica godzina 17:00
Polonia Warszawa-ŁKS Łomża godzina 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała-Kmita Zabierzów godzina 17:00
Lechia Gdańsk-Ruch Chorzów godzina 17:00
Unia Janikowo-Stal Stalowa Wola godzina 17:00
Górnik Polkowice-Zawisza Bydgoszcz SA (3:0)*

* walkower dla Górnika Polkowic. Zawisza Bydgoszcz SA wycofała się z rozgrywek przed startem rundy wiosennej.

Do góry
Bonus: Unibet
#1271396 - 02/06/2007 23:34 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Zagłębie Sosnowiec
VS
Jagiellonia Białystok
Typ: remis

Po emocjach związanych z występami reprezentacji Polski czas wrócić na krajowe boiska. Tym razem będzie emocjonować się końcówką naszej drugiej ligi. W tej kolejce czekają nas już rozstrzygnięcia, jeśli chodzi o awans do ekstraklasy. Ważną rolę, jeśli chodzi o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej odegra mecz w Sosnowcu. Na stadion Ludowy zawita wicelider rozgrywek Jagiellonia Białystok. W zeszłym sezonie 2005/2006 obydwie drużyny spotkał się w podobnym czasie przy ulic Kresowej. Wówczas lepsza okazała się Jagiellonia Białystok, która wygrała (2:1) zapewniając sobie miejsce w barażowym spotkaniu o ekstraklasę z Arką Gdynia. Dzisiaj stawka tego meczu jest o wiele większa niż to było dokładnie rok temu. Obydwie drużyny mają szansę na promocję do ekstraklasy. Pozostaje pytanie, komu bardziej w tym meczu zależy na zwycięstwie?. Odpowiedź może być dość szokująca, ale nikomu. Wygrany w tym meczu zapewni sobie awans, ale pociągnie w dół drugiego. Przecież o promocję walczą nadal jeszcze Polonia Bytom, Lechia Gdańsk i Polonia Warszawa. Wspomniana trójka jest za Zagłębiem Sosnowiec i Jagiellonią Białystok. Największe szansę na popsucie awansu ma Lechia Gdańsk, która aktualnie jest na piątym miejsce ze stratą, aż czterech oczek do Zagłębia Sosnowiec i pięciu do Jagielloni Białystok. Pamiętajmy, że do końca sezonu mamy jeszcze dwie kolejki ligowej a więc Lechia ma szansę dogonić wspomnianą dwójkę. Lepiej wygląda sytuacja Zagłębia Sosnowiec, który ma wspaniały bilans bezpośrednich meczów z Lechią. Wygrali (2:1) w Sosnowcu i zremisowali (2:2) w Gdańsku. Zdecydowanie gorzej ma Jagiellonia, która wygrała w Białymstoku (2:1), ale przegrała w Gdańsku (0:1). Jeśli założymy, że Lechia wygra z Ruchem w niedzielę a padnie remis w Sosnowcu to Jagiellonia musi zdobyć, co najmniej jedno oczko w meczu u siebie z Unią Janikowo. Przecież spokojnie to zrobią. Z kolei Zagłębie Sosnowiec w ostatniej kolejce jedzie do Ostrowca Świętokrzyskiego gdzie stoczą walkę z KSZO. Jeśli zdobędą to wspomniane oczko w meczu z Jagiellonią to mogą jechać na wycieczkę krajoznawczą do Ostrowca Śiętkorzyskiego, bo awans będą mieli w kieszeni. Moim zdaniem obydwie drużyny w meczu na szczycie podzielą się punktami z ich punktu widzenia takie rozstrzygnięcie jest bardzo dobre. Trzeba pamiętać, że w tej rundzie obydwie drużyny nie imponowały. Śmiano się nawet, że tylko Ruchowi Chorzów zależy na awansie a reszta ociąga się strasznie. Trzeba przyznać, że końcówka ligi należała do Jagielloni Białystok, ale mecz z Zagłębiem Sosnowiec to nie będzie spacerek dla "Jagi". Dwie wielkie zasłużone firmy, jeden mecz. Zapowiada się arcyciekawa walka na Kresowej o awans do ekstraklasy. Moim zdaniem wariant "włoski" w przypadku tego mecz bardzo prawdopodobny.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1271427 - 02/06/2007 23:43 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Ignorator]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
ja tylko napisze ze moze byc taka sytuacja ze do 1 ligi awansuja tylko 2 druzyny (mocno o tym mysli pzpn) wiec remis w tym meczu wydaje sie byc korzystny tylko dla Jagi.. osobiscie nie postawie w tym meczu na zadna druzyne ale calym sercem razem grupa okolo tysiaca fanatykow bede za Jagiellonia.
do zobaczenia w Sosnowcu.

Do góry
#1271439 - 02/06/2007 23:45 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Chaoz]
ivo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2003
Postów: 2634
Skąd: Vratislavia
Originally Posted By: Chaoz
ja tylko napisze ze moze byc taka sytuacja ze do 1 ligi awansuja tylko 2 druzyny (mocno o tym mysli pzpn) .

Nie... takiego przegiecia nie zrobia.

Do góry
#1271624 - 03/06/2007 01:06 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: ivo]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: ivo
Originally Posted By: Chaoz
ja tylko napisze ze moze byc taka sytuacja ze do 1 ligi awansuja tylko 2 druzyny (mocno o tym mysli pzpn) .

Nie... takiego przegiecia nie zrobia.

hm Kolator podczas pobytu w Bialymstoku na meczu ze Stalowa wlasnie cos takiego zasugerowal.. szczerze to po nich mozna sie spodziewac wszystkiego.

Do góry
#1271806 - 03/06/2007 02:03 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Chaoz]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Mnie zainteresowal mecz Lechii Gdansk z Ruchem Chorzow.

Niebiescy zapewnili sobie awans do OE. Ekipa z polnocy ma w swoim dorobku 54 punkty(tyle samo co czwarta Polonia Bytom).
W tym meczu licze na to,ze Ruch nie podejdzie do tego spotkania na 100% skoncentrowany (czego nie mozna odmowic Lechii).

Bilans meczow u siebie Lechii to 10-5-1, bilans Chorzowa na wyjazdach to 8-3-5.
Bilans 3 ostanich pojedynkow h2h zdecydowanie na korzysc Niebieskich. Jednak sadze ze jutro to sie troszeczke zmieni ;\)

Ekipa z Gdanska ostatni mecz przegrala 29 kwietnia z Zaglebiem w Sosnowcu.

Kurs na gospodarzy powinien oscylowac wokol 1.7 i sadze ze wart jest ryzyka.

Podrawiam

Do góry
#1272659 - 03/06/2007 05:44 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Stalion]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Zgadzam się z tobą Stalion. Tyle tylko, że Lechia zagra bardzo osłabiona. Trener Borkowski nie będzie mógł wystawić: Pawła Żuka, Roberta Hirsza, Sebastiana Fechnera, Pawła Pęczaka, Macieja Rogalskiego, Marcina Szałęgę i Dominika Sobańskiego. Z kolei aktualni liderzy będą musieli zagrać bez swoich dwóch największych talentów: Piotra Ćwielonga i Łukasza Janoszki. Obaj są na zgrupowaniu kadry młodzieżowej. Swoją drogą ciekawe czy trafią do lepszy klubów. Nie jest tajemnicą, że o Ćwielonga pytała już Legia Warszawa. Jeśli chodzi o to spotkanie to Lechia musi je wygrać jeśli myśli o awansie. To oni tracą punkty do czołowej czwórki. Niestety liczba kontuzjowanych graczy jest naprawdę spora. Jedna determinacja powinna pozwolić im wygrać choć na pewno po trudnym meczu.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1272696 - 03/06/2007 06:00 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Ignorator]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Ja odnosnie Lechii moge sie wypowiedziec na podstawie meczu Jaga - Ruch. Owszem ogromna determinacja byla po stronie Jagi jednak gralismy najsilniejszym skladem a mimo to Ruch mogl spokojnie wygrac gdyby nie razaca nieskutecznosc Cwielonga i Mikulenasa a potem czerwona kartka w koncowce... Ruch zagra na luzie bez spiecia i napewno nie polozy sie na boisku i nie bedzie czekal na ataki Lechii. Powiem tyle jezeli Lechia zagra tak jak na poczatku rundy z Jaga to nie bedzie miala najmniejszych szans.
Jeszcze odnosnie meczu w Sosnowcu:
"Zagłębie zagra bez trzech kontuzjowanych piłkarzy (Treścińskiego, Topolskiego i Zubanovicia) oraz Mierzejewskiego, który dostał powołanie do kadry U-20. Na to samo zgrupowanie pojechał Cieluch z Jagiellonii i to jest jedyne osłabienie gości."

Do góry
#1272798 - 03/06/2007 07:05 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Chaoz]
buli1500 Offline
member

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 121
Skąd: Sosnowiec
Z tych 4 zawodnikow tylko Trescinski jest powaznym oslabieniem.Jednak ja bym nie obstawial tutaj nic ,jesli bym musial to postailbym na Jage ze wzgledu na to ze nie jestem do konca przekonany czy gospodarzom tak bardzo chce sie awansowac

Do góry
#1273072 - 03/06/2007 17:47 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: buli1500]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Panowie co myślicie o spotkaniu Poloni Bytom z Piastem Gliwice?

Gospodarze zajmują czwartą lokatę w tabeli - tabeli, w której czubie jest niezwykle "gorąco". Polonia jest jedną z nawet sześciu drużyn, które wciąż mają teoretyczne szanse walki o Ekstraklasę. W ich przypadku są nawet nie tylko teoretyczne. Bowiem jeśli Lechia straci punkty z Ruchem, Bytomianie będą znacznie znacznie bliźsi Orange Ekstraklasy. Gospodarze na swoim boisku radzą sobie w tym sezonie naprawdę nieźle. Wygrali jedenaście z szesnastu spotkań. W ostatnich tygodniach zwyciężyli m.in. Zagłębie Sosnowiec czy Górnika Polkowice, które to zespoły raczej swym potencjałem wcale nie ustępują Piastowi Gliwice - drużynie 9. w ligowej stawce. Gliwiczanie nie walczą już w zasadzie o nic. Sezon zakończą w środkowej części tabeli. W oczy mocno rzuca się bardzo niekorzystna statystyka Poloni w spotkaniach z Piastem. Nalezy pamiętać jednak, że losy Bytomian byly poprzez lata bardzo różne i w tym wypadku statystyką nie powinniśmy się mocno sugerować.
Należy też zaznaczyć, iż w mediach i wśród kibiców spekuluje się czy aby Gliwiczanie nie pomogą nieco Poloni Bytom w walce o Ekstraklasę. Tak czy inaczej my wierzymy w czystość polskiego futbolu \:D i typujemy zwycięstwo gospodarzy. A kursik niegłupi - w expekcie całe 1.80

Do góry
#1273096 - 03/06/2007 18:01 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: hynek]
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
hynek zgadzam się z Tobą w 100%, tym bardziej, że u gości nie ma już Wróbla, który ostatnio nękał Polonie Bytom swoimi 3 golami. Zatem w ataku prawdopodobnie wystąpią więc Kędziora z Kukulskim. Obiło mi się o uczy nawet, że PZPN chce zwrócić zabrane punkty Polonii Bytom (Ale czy tak się stanie to nikt z nas nie wie). Polonia już dziś może być jedną nogą w Polskiej Ekstraklasie Piłki Nożnej, zatem nic innego jak zwycięstwo Bytomian nie może się wydarzyć, w końcu najwyższa pora przełamać kompleks Piasta.

Do góry
#1273502 - 03/06/2007 19:49 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: host]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Ja obawiam się jednego Polonia Bytom być może awansuje, ale oni nie mają w ogóle pieniędzy. Ledwo starcza im na grę w drugiej lidze. Podobno była taka sytuacja, że dziennikarz zapytał trener Fornalaka jak zamierza pan poprawadzić trening przed zbliżającym się meczem. Trener odpar nijak, mam tylko dziewięć piłek, bo klubu na więcej nie stać. Podobno sytuacja poprawiła się, ale jeden z lepszy piłkarzy Polonii - Tomasz Sosna na pytanie dziennikarza skąd bierzę się ich tak wspaniał dyspozycja w tym sezonie. Odparł, że być może dlatego aby się wypromować do lepszego klubu. Obawiam się, że jeśli Polonia awansuje to będzie łatwym dostarczycielem punktów. Klub bez pieniędzy w ekstraklasie to dla mnie coś niesamowitego. Choć przerabialiśmy już GKS Katowice. W każdym razie myślę, że dzisiaj wygrają jednak determinacja w tym zespole jest duża, ale tak jak mówię mam duże obawy co do przyszłości tego klubu.

Do góry
#1273718 - 03/06/2007 20:58 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Ignorator]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
No cóż, dziś rozpatrujemy jedynie szanse w spotkaniu z Piastem Gliwice. Ale rzeczywiscie Bytomian jako liczącej się drużyny pierwszoligowej kompletnie nie widzę. Myślę, że polskiej ekstraklasie zdecydowanie bardziej przydałyby się takie zespoły jak dość nowatorsko i skutecznie prowadzony Ruch czy choćby Jaga.

Do góry
#1273733 - 03/06/2007 21:03 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Ignorator]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
21 lat czekania na 1 lige... a za 5h slowo ciałem sie stanie ?

W meczu z Sosnowcem Polonia grała słabo... ale miala szczescie... i grala konsekwentnie. Wirtuozów to w Bytomiu nie ma, ale kilku grajków jest... ktorzy ambicją i zaangazowaniem potrafią wybiegać te punkty. W meczu z Kszo z relacji trenera gospodarzy wynika, że Polonia zagrała wielki mecz. Stłamsiła gospodarzy, w pelni kontrolowala sytuacje na boisku... grała z dziadza z pilkarzami z ostrawca. Piasta w tym sezonie nie wiedzialem... bo po 2 lidze polskiej mam niestrawnosci. O nic nie gra... oba kluby zaprzyjaznione, wiec powazniejszych "problemów" goscie nie powinny stawiac... w obliczy tak ogromnej szansy, ktora staje otworem.

W 1 lidze bedziemy grac najprawdopodobniej w Opolu... być może na wiosne, co wydaje mi sie malo realne... mecze beda dopiero w bytomiu. To wszystko oczywiscie gdybania, bo jak dobrze wiadomo... to awansu potrzebne są jeszcze 3 punkty.

Kurs na Polonia naprawde slaby... w obliczu rywalizacji kopaczy z ambicją z kopaczami neuralnymi ambicjonalnie... wydaje sie slaby i nieoplacalny... jednak jakis tam minimalny patriotyzm lokalny... oraz fakt, ze wybieram sie na to spotkanie przewazylo i po 1.7 sie skusilem.

Hej, hej.. Polonia.

Do góry
#1273774 - 03/06/2007 21:16 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Zabielany]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Zabielany z tego co ja wiem to Polonia Bytom po awansie będzie grała w Rybniku. Na pewno sukces wasz jest olbrzymi bo mam przyjemność rozmawiać z kibicem waszego klubu, który sam podkreśla, że to co zrobili piłkarze w tym sezonie to "mistrzostwo Świata". Jeśli chodzi o awans ja mam nadzieję, że po dzisiejszym sukcesie miasto wpompuje w klub pieniądze tak jak to ma miejsce w Zabrzu. Słuszałem, że są też plany budowy super nowoczesnego stadionu na 15,000 miejsc. Oby to wszystko wypaliło a dzisiaj życzę sukcesu

Do góry
#1273794 - 03/06/2007 21:24 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Ignorator]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Panowie dzielicie skórę na niedźwiedziu jak to mówią \:\) Mecz jeszcze przed nami a tu juz sie rozprawia co będzie po awansie. Rzeczywiście szacunek dla zespołu, który jeszcze nie tak wcale dawno wydawał mi sie kandydatem do spadku z zaplecza ekstraklasy.

Niemniej jednak życzę sukcesów Polonistom i na pierwszym froncie i dzisiaj \:p

Co do występów w pierwszej lidze rzeczywiście Polonia miałaby grać w Rybniku. Chyba że coś się zmieniło, kolega Zabielany w końcu zna swoje podwórko \:\)

Do góry
#1273818 - 03/06/2007 21:40 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: hynek]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Jeszcze kilka dni temu, tez tak myslalem... ale w ostatnim wydadtku gazetki'viva polonia' napisano, ze zdecydowanie najpowazniejszą opcją jest Opole. Wiec nie pozostaje nic innego, tylko im wierzyc. Tak naprawde, nic nie jest jeszcze w tej kwestii na 100%.. wiec wszystko jest mozliwe.

Podzielmy trochę tej skóry na niedzwiedziu. W 1 lidze Polonia moim zdaniem bedzie odpowiednikiem pogoni szczecin... chlopcem do bicia, dostarczycielem punktów. Chyba, ze znajdzie sie jakis powazny sponsor... ktory zapewni godziwe pieniadze...i do tej grupki osob z charakterem, bo czego jak czego... ale charakteru im odmowic nie mozna... dolozy sie zawodników o odpowiednich 1 ligowych umiejetnosciach... oraz stworzy sie cale zaplecze.

Nic dobrego im nie wroze... ale przynajmniej bedzie mozliwosc... pojscia na Wisle, Legie, Zaglebie i Korone. \:\)

Do góry
#1273847 - 03/06/2007 21:53 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: hynek]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Polonia Bytom
VS
Piast Gliwice
Typ: Polonia Bytom

Już dzisiaj dojdzie do najważniejszego meczu Polonii Bytom od kilku sezonów piłkarskich. Podopieczni Dariusza Fornalaka stoją przed wyjątkową szansą awansu do ekstraklasy. Jeśli dzisiaj pokonają rywala za miedzy a także zostaną im oddane punkty zabrane przez PZPN to awans stanie się faktem. Kto by o tym pomyślał, że Polonia stanie przed taką szansą?. Dokładnie rok temu pamiętam jak jeszcze ten zespół walczył o pozostanie w drugiej lidze. Wówczas drużyna pod kierownictwem Michała Probierza ledwie obronił się przed spadkiem do trzeciej ligi a dzisiaj odnosi tak wielkie sukcesy. Myślę, że to głównie dzięki piłkarzom, którzy pomimo przeciwnością losu grali na wysoki poziomie. Najlepszy przykładem na ich wspaniałą grę był ostatni mecz z KSZO Ostrowiec Świętkorzyski. Goście z Bytomia zrobili z gospodarzami, co chcieli odnosząc pewne zwycięstwo (2:0). Wszyscy po meczu w Ostrowcu Świętkorzyskim podkreślali, że Polonia była zdecydowanie lepsza, zwłaszcza w drugiej połowie gdzie nie dała w ogóle dojść do słowa KSZO Ostrowiec. Dość wymowne były słowa trenera Wojciecha Boreckiego, który krótko skomentował wydarzenia boiskowe: "Rzeczywiście, jeśli chodzi o wydarzenia boiskowe, to komentarz jest zbyteczny". Tak grająca Polonia Bytom dzisiaj w arcyważnym meczu o "sześć ligowych punktów" podejmie już o nic niegrającego Piasta Gliwice. Dużo przed tym meczem było spekulacji jakoby zaprzyjaźniona ekipa Piasta Gliwice miałby darować trzy punkty Polonii Bytom. W końcu ten mecz ma dużą wartość dla gospodarzy a nie dla gości. Jednak z takim stwierdzeniami nie zgadzają się piłkarze Piasta, którzy podkreślili, że dzisiaj powalczą dla swoich fanów a także o meczowe premie. W końcu są to "derby Śląska" a jak wiadomo takie spotkania są bardzo ważne dla kibiców i samych piłkarzy. W pierwsze rundzie lepszy okazał się Piast Gliwice, który ograł (2:1) Polonię Bytom. Niestety w tej rundzie spotkań już tak łatwo o wygraną gości z Gliwic nie będzie. Po pierwsze nie grają już praktycznie o nic a wypowiedzi piłkarzy to czysta kurtuazja. Po drugie brakuje jednego z lepszych napastników Piasta - Stanisława Wróbla, który już dzisiaj reprezentuje barwy Odry Wodzisław Śląski. Faworytem tego spotkania jest Polonia Bytom, która dzisiaj stoi przed wielką szansą awansu do ekstraklasy. Przeciwności było wiele w tym sezonie (największy to brak pieniędzy w klubowe kasie), ale pomimo tego zawodnicy potrafili wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i zagrać dla swoich fanów. Postawa jest godna podziwu, bo ten sezon pokazał, że niektórzy piłkarze pomimo wysokich zarobków mają gdzieś symbole klubowe. Dlatego chwała piłkarzom Polonii Bytom, że są pozytywnymi bohaterami tego sezonu piłkarskiego. Mam nadzieję, że sięgną dzisiaj po trzy punkty i przypieczętują awans, bo po prostu z przekroju sezonu byli najlepsi.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1273851 - 03/06/2007 21:55 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Zabielany]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Weźcie jeszcze pod uwage że decyzja o awansach może zapaść przy "zielonym stoliku". Sosnowiec ma duże szanse na jakąś kare za handlowanie meczami a na Polonie nałożono kare odjęcia trzech punktów, tylko przez zamieszanie w PZPN nie wiadomo czy wejdzie ona w życie. Kara ma być za długi Polonii i zostanie zniesiona jak twierdzi PZPN jeśli Polonia spłaci zadłużenie, czego jest bliska i wycofa odwołanie od kary. Wychodzi więc na to, że nawet jeśli dziś Bytomianie wygrają to awans wcale nie jest taki pewny. A co do stadionu to wchodzą dwie opcje. Rybnik i Opole choć podobno bliżej do tego drugiego rozwiązania. A co do szans w pierwszej lidze to już w tym sezonie walka o utrzymanie w drugiej to miał być maks więc może by się utrzymali, choć sznse mizerne.

Do góry
#1274266 - 04/06/2007 00:03 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Maxi]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
wg mnie dzis obie polonie na 1;
lechia traci punkty u siebie z liderem i remis w sosnowcu.
komentarz zbyteczny

Do góry
#1274792 - 04/06/2007 02:00 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: phantom]
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
Originally Posted By: phantom
wg mnie dzis obie polonie na 1;
lechia traci punkty u siebie z liderem i remis w sosnowcu.
komentarz zbyteczny


Niestety nie ma remisu \:\) JAGA W EKSTRAKLASIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#1274884 - 04/06/2007 02:39 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: host]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Originally Posted By: host
Niestety nie ma remisu \:\) JAGA W EKSTRAKLASIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gratuluje Co mnie cieszy dwie druzyny ze Slaska wejda. Ruch i Polonia. Do tego jeszcze Jaga i Zaglebie... Fajnie ;\)
Ciekawa bedzie nasz OE w nastepnym sezonie. Juz sie nie moge doczekac \:D

Jeszcze osobiscie mnie bardzo zastanawia co pokaze Gornik Zabrze w nastepnej rundzie

Pozdrawiam ;\)

Do góry
#1274917 - 04/06/2007 02:49 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Stalion]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Pierwsza liga pierwsza liga BKS!!! \:\) \:\) \:\)

Do góry
#1274947 - 04/06/2007 02:57 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: phantom]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
No i Bytomianie nas nie zawiedli \:\) Gratulacje dla Polonistów! Co do reszty spotkań, trochę zawiodła mnie Odra Opole no i tak jak przeczuwałem nie warto było grać na niezwykle chimeryczne ostatnio Czarne Koszule.

Do góry
#1275312 - 04/06/2007 06:36 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: hynek]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Bójcie sie chamy, do 1 ligi wracamy. \:\)

Mecz, feta, atmosfera.... re we la cja

Aaaaaaaeeeeeaaaaaaaaaeeeeeeeeeeooooooooooo

P.S
Arka Gdynia !! ;\)

Legiaaaaaaa tooooooooo \:D

Do góry
#1275339 - 04/06/2007 07:03 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Zabielany]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Zabielany
Bójcie sie chamy, do 1 ligi wracamy. \:\)

Mecz, feta, atmosfera.... re we la cja

Aaaaaaaeeeeeaaaaaaaaaeeeeeeeeeeooooooooooo

P.S
Arka Gdynia !! ;\)

Legiaaaaaaa tooooooooo \:D


Euroria euforią natomiast rzeczywistość wygląda bardzo blado
Przy założeniu, że awansują 4 drużyny, bo jeszcze jest sprawa licencji, powiem tylko tyle
Nikt w ekstraklasie beniaminków się nie przestraszy \:D
Prawda jest taka, że awansowały drużyny nieprzygotowane sportowo, organizacyjnie, finansowo, itp.
Obym się mylił, ale żadna z nich niczego do ekstraklasy nie wniesie
Drużyny te będą walczyć o utrzymanie, a niektóre jeszcze będą musiały wiązać koniec z końcem, bo np. taka Polonia to obraz nędzy i rozpaczy, przecież ich nie stać na II ligę, a co dopiero na ekstraklasę
Szansą dla tych drużyn jest to, że bezpośrednio spadają tylko dwie + 1 grać będzie w barażach, więc komus się upiecze

Ja do beniaminków nic nie mam, ale wolałbym w ekstraklasie oglądać Arkę i Łęczną

Do góry
#1275347 - 04/06/2007 07:11 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: rene]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Rene zgodzę się z tobą, ale tylko połowicznie. Według mnie sporo może wnieść Ruch i Jaga. Co do Polonistów pewnie się zgadzamy, ale myślę, że pierwsze dwa wymienione przeze mnie zespoły mają realne szanse wieść sobie spokojny pierwszoligowy byt, choć z pewnością jak na razie bez znaczących sukcesów. Z zainteresowaniem obserwuję odrodzenie Niebieskich i życzę im jak najlepiej. Bez względu na wyniki będę twierdził, że takie zespoły zasługują na miejsce w Ekstraklasie wcale nie mniej niż brazylijska Pogoń czy Wisła Płock.

Do góry
#1275355 - 04/06/2007 07:28 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: rene]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: rene
Euroria euforią natomiast rzeczywistość wygląda bardzo blado

Blada rzeczywistosc to przyjdzie jutro rano, jak nie bede mial mineralki... \:D

Dajcie sie pocieszyc chlopaki...

Rok temu gralismy ze szczaksą... i ja się śmialem, że chlopaki mają łeb... bo zamiast sobie ustawić u buków 1 spotkanie... to wywaliczyli awans... i teraz cały sezon sobie ustawią. Pokazali mi, jak bardzo sie mylilem. Nigdy ich specjalnemy fanem nie bylem... w tym sezonie bylem na meczu moze z 3 razy... ale to co bylo dzisiaj przeszlo moje najmilcze oczekiwania... \:\)

Paradoksem moze byc, ze wiecej kibiców polonii moze byc na meczach w Chorzowie, Zabrzu, Sosnowcu ... Wodzislawiu ? niz u siebie... czyli w Opolu...

We areeeeee theeee....... \:D

Do góry
#1275358 - 04/06/2007 07:33 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Zabielany]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
A właśnie apropo Zabrza \:\) czytał z was ktoś moze wywiad z prezesem Górnika dla tygodnika "Tylko piłka"? \:p
Toż to po prostu strach czytać. Plany i zapowiedzi niewiarygodne... Ciekaw jestem jak bedzie z realizacją.
Oby jak najlepiej - pozyskali solidnego sponsora to i może piłka bedzie \:p

Do góry
#1275364 - 04/06/2007 07:44 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: hynek]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Według mnie Ruch i Jagiellonia też są za słabe na ekstraklasę, bo najpierw będą musiały zainwestować w bazę, podgrzewaną płytę, itd. Na transfery kasy zabraknie...
Ja np. mocno się nie zmartwiłem, że nie awansowała Lechia, bo oni nie mają ani podgrzewanej płyty, ani oświetlenia, ani drużyny, która mogłaby powalczyć w pierwszej lidze. Nawet jakby weszli, to na 1 sezon

Ja widzę, że nasza ekstraklasa podzieli się w przyszłym sezonie na silnych i słabych
O mistrza i puchary będą walczyć Lubin, Bełchatów, Legia, Lech, Korona i może Groclin
O utrzymanie Ruch, Jaga, Bytom, Sosnowiec, ŁKS i ew. Widzew
Wisła, Craxa, Górnik i Odra będą gdzieś w środku stawki

Do góry
#1275367 - 04/06/2007 07:52 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: rene]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
No cóż, idąc tym tropem zespoły z drugiego frontu nie są godne gry w Ekstraklasie. Ja będę trwał jednak w swym przekonaniu porównując beniaminków do np. Pogoni, której w obecnym "kształcie" wcale nie żałuję - w przeciwienstwie do jej wiernych fanów. Z zestawienia tego chyba nie tylko u mnie np. Jaga wychodzi in plus.

Nawet jeśli nowe zespoły w "polskiej elicie" nie wniosą od razu wiele, będą miały czas i sposobność by okrzepnąć, może rozwinąć się. Jeśli swej szansy nie wykorzystają, trudno. Futbol też bywa brutalny...

Do góry
#1275379 - 04/06/2007 08:19 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: hynek]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
hynek - ja nie twierdzę, że drużyny, które awansowały, nie są godne gry w ekstraklasie. One awansowały i grać powinny. Poza tym, poza Jagą, są to drużyny z tradycjami
Jak sam piszesz, futbol jest brutalny
Sam entuzjazm nie wystarczy
Inaczej mówiąc trochę kasy trzeba mieć, trzeba mieć jakąś bazę, kadrę itp.
A z tym jest gorzej
Ja obawiam się, że będzie tak, jak było w Górniku Zabrze
Teraz Górnik ma sponsora i chociaż w Zabrzu powinno być lepiej

Obawiam się, że drużyny, które awansowały, szybko sprowadzone zostaną na ziemię
Kilka porażek i zaczną się nerwowe ruchy, zmiany trenerow, szukanie wzmocnień
Wyjdzie brak kasy, okaże się, że kluby zalegają z wypłatami
Do Pogoni bym tych drużyn nie porównywał, bo to osobny rozdział i tak źle nie będzie

Do utrzymania te 25 punktów jak nie więcej trzeba uzbierać
I dlatego ja cieńko widzę tych nowych w ekstraklasie

Do góry
#1275710 - 04/06/2007 19:21 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: rene]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: rene
Według mnie Ruch i Jagiellonia też są za słabe na ekstraklasę, bo najpierw będą musiały zainwestować w bazę, podgrzewaną płytę, itd. Na transfery kasy zabraknie...
Ja np. mocno się nie zmartwiłem, że nie awansowała Lechia, bo oni nie mają ani podgrzewanej płyty, ani oświetlenia, ani drużyny, która mogłaby powalczyć w pierwszej lidze. Nawet jakby weszli, to na 1 sezon

no w koncu wrocilem z Sosnowca
tak jak myslalem ani w meczu Jagi nikt nie gral na remis ani w meczu Lechii nie wygrali gospodarze \:\)
@rene odnosnie Twoich przewidywan ze Ci co weszli sa za slabi.. znajdz mi druzyne ktora po awansie z 2 ligi od razu biła sie z najlepszymi o mistrza Polski.. wiadomo ze przepasc finansowa jaka dzieli polskie ligi jest olbrzymia. Zreszta po zeszlym sezonie Widzew byl typowany jako murowany spadkowicz a sie ladnie utrzymal ;\) ale ja nie o tym.. zaintrygowala mnie inna rzecz mianowicie brak podgrzewanej murawy w Białymstoku otoz taka murawa powstala tej zimy i jest fundamentem pod nowy stadion ktorego budowa wkrotce sie rozpocznie, wiec nie powinno byc zle \:\)
juz to pisalem w odpowiedzi komus o slabeuszach wchodzacych z 2 ligi.. macie racje lepiej ogladac kwitnaca korupcje i ciagle te same nazwy przeciez wtedy byloby najciekawiej (a najlepiej to zrobic zamknieta lige dla "wielkich" nazw polskiej pilki) ;\)
jak bedzie okaze sie wkrotce.. jasno powiem jedno w obecnym skladzie Jaga nie powalczy ale po paru wzmocnieniach ....
Do zobaczenia w OE i na kibicowskim szlaku

Originally Posted By: rene
Ja do beniaminków nic nie mam, ale wolałbym w ekstraklasie oglądać Arkę i Łęczną

szczerze Ci powiem ze ja nie.. postaw sie w osobie kibica ktory ogladal ustawione baraze Arki w zeszlym sezonie, nadzieje sprzedane za pare $

Do góry
#1275733 - 04/06/2007 19:29 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Chaoz]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
taka kolej rzeczy, wchodzacy do ekstra sa za slabi finansowo i organizacyjnie na ekstra, wchodzacy do II sa za slabi na II. Jesli 2 sezony sie utrzymaja, to sie w tych ligach zadomowia na dobre. Ja tam sie ciesze, ze zrobiono troche porzadku (choc troche) z korupcja, ze wywalono ta wioche, ktora za pieniadze sponosorow zabranych Motorowi kupowali mecze. Prawda jest taka, ze zeby polska liga byla lepsza sportowo, to potrzeba w niej osrodkow, gdzie na mecz przyjdzie 7-10 tys, a nie 1500. Beda kibice, beda wieksze zyski, beda wieksze pieniadze i jakos to sie rozwinie. Dobrze, ze sa te licencje, co prawda to lekki pic na wode, ale zawsze zmusi jakiestam kluby do zrobienia czegos w kierunku normalnosci. Ten sezon byl wyjatkowo slaby pod wzgledem sportowym, ale mam nadzieje, ze to okres przejsciowy od idiotyzmow, ktore rzadzili polska liga do normalnosci. W tym wszystkim tylko pilkarzom sportowej mentalnosci brak. A szkoda.

Tylko szkoda, ze Bobo dzisiaj jest trenerem reprezy.

Do góry
#1275808 - 04/06/2007 20:06 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: polskignom]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Originally Posted By: polskignom
taka kolej rzeczy, wchodzacy do ekstra sa za slabi finansowo i organizacyjnie na ekstra, wchodzacy do II sa za slabi na II. Jesli 2 sezony sie utrzymaja, to sie w tych ligach zadomowia na dobre.


Najlepszy dowód własnie Polonia Bytom!
Awansowała z ligi trzeciej, trochę się pomęczyła walcząc o utrzymanie, okrzepła, wzmocniła i skutecznie powalczyła o Ekstraklasę sprawiając przy tym niemałą przecież niespodziankę.

Do góry
#1275856 - 04/06/2007 20:37 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: hynek]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Chcecie silnej ligi to proponuje zacząć od jednego szczegółu. Nie podgrzewane murawy, piekne stadiony i masa kasy dla zawodników by chciało im sie grać. Tylko wprowadzić ograniczenie co do ilości obckorajowców. Teraz po awansie zespoły będą na siłe szukały wzmocnień, szczególnie jak w pierwszych kolejkach nie pójdzie i znowu zaleje lige kilku beznadziejnych Brazylijczyków czy Serbów. W OE może 5 zza granicy jest dobrych, reszta to badziewie które zajmuje tylko miejsce młodym graczom i co z tego że będą szkółki skoro zawodnicy będą mogli sobie pograć w trzeciej lidze.

Do góry
#1275865 - 04/06/2007 20:40 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Maxi]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Originally Posted By: Maxi
i co z tego że będą szkółki skoro zawodnicy będą mogli sobie pograć w trzeciej lidze.


Teraz będą mogli sobie pograć w Młodej Ekstraklasie, nowym projekcie polskich działaczy ;\)

Do góry
#1275877 - 04/06/2007 20:45 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: hynek]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Ta i co z tego jak będą grali między sobą a potem trafią na seniorskie boiska i zaś nie mamy zdolnych piłkarzy.

Do góry
#1275891 - 04/06/2007 20:51 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Maxi]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Nie no moim zdaniem projekt Mlodej Ekstraklasy jest pomysłem dobrym.
Nieporównywalnie lepszym od np. Pucharu Ekstraklasy, który to jest dla mnie wyjątkowo chorym.
"ME" jest pomysłem z resztą wcale nie polskim a sprawdzonym już w Europie. Z tym, że do tego musi być kasa, z którą oczywiście zawsze u nas biednie.
A i regulamin tych rozgrywek musiałby być sensowny, dający szerokie możliwości klubom.

Do góry
#1275899 - 04/06/2007 20:55 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: hynek]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Może i dobrym ale znaczne lepiej by było gdyby ci zawdonicy dostawali szanse w lidze a przy tej liczbie obcokrajowców szanse na przebicie się mają małe. Wczoraj oglądełem mecz Wisły z BOTem i młodzi zawodnicy Botu grali bardzo dobrą piłke na tle wypalonych gwiazd z Krakowa, jakąś świeżość było widać.

Do góry
#1275903 - 04/06/2007 21:00 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: hynek]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Originally Posted By: hynek
Najlepszy dowód własnie Polonia Bytom!
Awansowała z ligi trzeciej, trochę się pomęczyła walcząc o utrzymanie, okrzepła, wzmocniła i skutecznie powalczyła o Ekstraklasę sprawiając przy tym niemałą przecież niespodziankę.


Ale ile jest takich zepolow jak Polonia Bytom? To taki wyjatek potwierdzajacy regule. Ogolna prawda jest to ze tam gdzie sa pieniadze sa i wyniki.
Tym bardziej bytomianom naleza sie slowa uznania, ze z niczego zrobili cos.
Jednak to wszystko nie zmienia faktu, ze jak sytuacja w Polonii sie nie zmieni to w OE beda "chlopcami do bicia"


Originally Posted By: Maxi
... W OE może 5 zza granicy jest dobrych, reszta to badziewie które zajmuje tylko miejsce młodym graczom i co z tego że będą szkółki skoro zawodnicy będą mogli sobie pograć w trzeciej lidze.


I mianowicie brak ograniczen w wystepie obcokrajowcow w OE jest dla mnie jakas glupota. Rozumiem jakby Polska miala mnostwo wysmienitych pilkarzy grajacych we wspanialych europejskich klubach, znakomite polskie kluby odnosilyby sukcesy na arenie miedzynarodowej itd.
Tak jest jak pisze Maxi. Taniej jest sprowadzic jakiegos grajka z zagranicy niz wyszkolic mlodego czlowieka.

Kiedys slyszalem taka wypowiedz z PZPN, ze mlodzi ludzie nie garna sie do pilki noznej tak jak kiedys. Jak to uslyszalem to zlapalem sie za glowe i sobie pomyslalem ze moze jak dzialacze naszego zwiazku mieszkaja w zamknietych osiedlach, to moze nie widza jak dzieci graja w pilke.
Futbol jest w Polsce popularny i trzeba to wreszcie jakos wykorzystac.


Originally Posted By: rene
Ja do beniaminków nic nie mam, ale wolałbym w ekstraklasie oglądać Arkę i Łęczną


A ja osobiscie stwierdze ze jakos nigdy, delikatnie mowiac, za Gornikiem Leczna nie przepadalem \:p


Originally Posted By: hynek
Teraz będą mogli sobie pograć w Młodej Ekstraklasie, nowym projekcie polskich działaczy ;\)


Czytalem o tym projekcie. I nie mam wyrobionego zdania. Ale patrzac z drugiej strony zawsze jest jakas proba zmiany obecnej sytuacji. A co to przyniesie, zobaczymy wkrotce...

Do góry
#1275928 - 04/06/2007 21:19 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Stalion]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Prawda jest taka, ze jakby obco nie byli tansi od rodzimych 20-letnich gwiazdeczek, ktore robiac furore w rozgrywkach okregowych u-16 mysla, ze sa nie wiadomo kim, to problemu by nie bylo.

Po raz kolejny powtarzam problemem nie sa obcokrajowcy, problemem jest mentalnosc rodzimych pilkarzy!

Do góry
#1275960 - 04/06/2007 21:33 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: polskignom]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
No ale ja wcale nie neguję tego co mówicie o limitach obcokrajowców, bo to święta prawda.
Popatrzmy na wszystkie twory typu Wisła Płock, w której biegała banda miernych Serbów itd.
Nie ma z resztą co podawać kolejnych argumentów, bo przecież wszystko co zostało juz powyzej napisane.

Do góry
#1275990 - 04/06/2007 21:43 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: polskignom]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Originally Posted By: polskignom
Prawda jest taka, ze jakby obco nie byli tansi od rodzimych 20-letnich gwiazdeczek, ktore robiac furore w rozgrywkach okregowych u-16 mysla, ze sa nie wiadomo kim, to problemu by nie bylo.

Po raz kolejny powtarzam problemem nie sa obcokrajowcy, problemem jest mentalnosc rodzimych pilkarzy!


A czemu obcokrajowcy mniej kosztują? Bo każdy w Polsce widząc jakiegoś młodego zawodnika jego kariere ma w d... a liczy się tylko ile na nim zarobi. Najlepszy przykład Ptaka, który zatrzymał w rozwoju takich zawodników jak Kaz czy Grzelak.

Do góry
#1276216 - 04/06/2007 23:25 Re: II liga - 33 kolejka (2.06) [Re: Maxi]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Właśnie wróciłem z pracy i tak czytam te komentarze, że aż mnie głowa rozbolała!!!. II liga - 33 kolejka (2.06) nie jest miejscem do rozprawiana o tym co zdziałają beniaminkowie w nowym sezonie ani także ile ma grać obcokrajowców. Stwórzcie sobie w dziale nowy temat dyskusyjny: "Co zmienić aby nasza liga była potęgą". W tym temacie został wprowadzony wielki nie ład i szkoda, że tak późno tutaj jestem. Temat zostaje zamknięty jako jeden z nie wielu. Tak jak mówię to nie jest miejsce do rozmawiania o ekstraklasie i wróżenia z fusów. Proszę założyć nowy temat!!!. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (04/06/2007 23:27)

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu, VVega, akagi, Sensei, pacyfista, kamil#15, Lukasz111, kemp, burbon), 3715 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583931 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07