Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1056022 - 18/03/2007 12:42 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Eska]
Loony25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 2809
nie zgadzam sie do unibetu...tez potrafia przyjac stawke jak w expekcie, czasem nawet wieksza...tylko jak odrzuca dajesz ejszcze raz i glownie przyjmuja...tak jest u mnie..

Do góry
Bonus: Unibet
#1056025 - 18/03/2007 12:42 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Eska]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
expekt ma BARDZOOOOO KUR..WA sensowna polityke..... Eska przejrzyj na oczy. co oni wyprawiają to szopka:

stawiasz kosza, nawet na elitarną Eurolige i masz marną stawke np. 800zł to biorą 200-250zł akceptują a reszta w nawiasie czeka, 90% takich przyjmą ale jednak nie masz pewności i co 10-ty odrzucą a czekać na odpowiedz musisz 5-10 minut.... to jest dobra polityka ?!?!?!?! EXPEKT TO GÓWNO !

najlepsze dla mnie są:
Pinnacle
paddypower
centrebet
ladbrokes (najlepszy do limitowanych sportów jak ręczna czy piłka wodna)
betcris

Do góry
#1056097 - 18/03/2007 13:05 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: papa_smerf]
Marcin Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 605
Z tym Paddy Power to sie wyglupiles troche

Do góry
#1056118 - 18/03/2007 13:14 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Eska]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: Eska
Z 'polskich' tylko expekt ma dosc sensowna polityke firmy. Mozna grac smialo do 50 tys zl na mecze z 1wszych lig europejskich. Oczywiscie na nizsze ligi i mniej popularne zdarzenia mozna za mniej. I nie przejmuj sie ze biora kupon do akceptacji nawet jak grasz za 100 zl - zawsze akceptuja kupon.

Unibet unikaj bo dosc szybko limituja jak wygrywasz. W expekcie mozesz naprawde duzo wygrac i nie ma limitow. Dopiero pozniej jest taki moment ze masz limity powiedzmy do 5 tys zl ale jak grasz dalej to po jakims czasie znowu nie masz limitow. Nie wiem o co im z tym chodzi ale nie jest zle

A ogolnie to betfair najlepszy jak lubisz grac w obcej walucie.


Nie wiem czemu, ale jak od jakiegoś czasu czytam Twoje posty Eska, to mam dziwne wrażenie że ... Expekt generalnie ma bana na tym forum od Conrada, poza tym Exp ściśle konkuruje z Unibetem, więc mam wrazenie że jakbyś tę firmę celowo reklamował ;\) wiadomo czemu ;\) Bo normalnie buk jest na jakimś dobrym poziomie, ale z tymi limitami to jak jest naprawdę to kazdy gracz wie ( szczególnie grający stawki już od > 500 PLN )i wcale nie jest tak różowo ... Nie chciałem Cię obrazić czy coś, ale taka mi myśl się nasunęła \:\)

Do góry
#1056447 - 18/03/2007 14:35 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: moonlight]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Eska znowu z tym 50 tysięcy w expekcie buahahaha \:\)

u mnie 50k to 1/10 ;\)

papa smerf -najlepszy dla Ciebie Pinnacle ? chciałbym zobaczyć jak ich ogrywasz he (limity na kosza europejskiego ,hokej europejski (egzotyczne ligi) 73 euro to jest dobrze ??? ,odpatrują kursy od bawu a jak sie baw jebnie albo duży spadek w baw to potrafią zrobić zwrot ,ot całe Pinnacle , ha cwaniaki na US Sporty na reszte DNO ! szkoda czasu na logowanie aby coś zagrać.
Expekt bierze nawet 40 zł na niektóre dycypliny reszte w nawias i nie wiem jak obliczyłeś to 90 % zakładów które akceptują.

Do góry
#1056715 - 18/03/2007 15:43 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Maciek]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: Maciek
Eska znowu z tym 50 tysięcy w expekcie buahahaha \:\)

u mnie 50k to 1/10 ;\)

papa smerf -najlepszy dla Ciebie Pinnacle ? chciałbym zobaczyć jak ich ogrywasz he (limity na kosza europejskiego ,hokej europejski (egzotyczne ligi) 73 euro to jest dobrze ??? ,odpatrują kursy od bawu a jak sie baw jebnie albo duży spadek w baw to potrafią zrobić zwrot ,ot całe Pinnacle , ha cwaniaki na US Sporty na reszte DNO ! szkoda czasu na logowanie aby coś zagrać.
Expekt bierze nawet 40 zł na niektóre dycypliny reszte w nawias i nie wiem jak obliczyłeś to 90 % zakładów które akceptują.



pofatygowalem sie przejrzec Twoje posty, bo nie wierzylem w te 1/10 \:\) zadam Ci pare pytan...

-po co korzystales z promocji w party bets (podwojenie 100$) skoro dla Ciebie 1/10 to 50k?
-dlaczego grasz w expie? (w dziale "Wklejamy kuponiki" wkleiles kupon z tego buka...)
-po co wplacales kase do gamebookers jak ich marża jest duzo wyzsza niz w Pinnacle, z limitami tez duuuuuzo gorzej
-dlaczego grasz w ziemniakach? tam za 50k to "raczej" nie zagrasz

Do góry
#1056738 - 18/03/2007 15:55 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: yaaho]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Przecież to żart z tym 1/10 \:\)

Na reszte pytań ci nie odpowiem bo nie mam ochoty.

Do góry
#1056766 - 18/03/2007 16:10 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Maciek]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: Maciek
Przecież to żart z tym 1/10 \:\)

Na reszte pytań ci nie odpowiem bo nie mam ochoty.


kurde, zle ze mna, ze juz zartow nie rozrozniam...


a co do pytan to wcale nie oczekiwalem odpowiedzi \:\) ta stawka mnie troche zdziwila i chcialem sie przekonac czy serio o niej piszesz...pozdro

Do góry
#1056982 - 18/03/2007 17:51 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: yaaho]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Najlepsze limity to...

Pinnacle - za każdym razem jak walniesz zakład na maksa to się kurs lekko zmienia, a jak się kurs zmieni to limit jest resetowany. \:\)

Blue Square - najsensowniejsze podejście do limitów w całym świecie bukmacherskim. Grasz na maksa, i po kilku minutach limit się resetuje. Czyli buk przyjmuje zakład, ma kilka minut na zmianię kursu (jeśli chce), i można ponownie przywalić na maksa. \:\) Nigdy nie rozumiałem dlaczego jakiś buk ze względu na "limity" nie pozwoli Ci obstawić coś (bo niby wykorzystałeś już limit), ale od każdej innej osoby na kuli ziemskiej jest chętny przyjąć ten sam zakład.

Do góry
#1057006 - 18/03/2007 17:58 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Conrad]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
Originally Posted By: Conrad
Najlepsze limity to...

Pinnacle - za każdym razem jak walniesz zakład na maksa to się kurs lekko zmienia, a jak się kurs zmieni to limit jest resetowany. \:\)

Blue Square - najsensowniejsze podejście do limitów w całym świecie bukmacherskim. Grasz na maksa, i po kilku minutach limit się resetuje. Czyli buk przyjmuje zakład, ma kilka minut na zmianię kursu (jeśli chce), i można ponownie przywalić na maksa. \:\) Nigdy nie rozumiałem dlaczego jakiś buk ze względu na "limity" nie pozwoli Ci obstawić coś (bo niby wykorzystałeś już limit), ale od każdej innej osoby na kuli ziemskiej jest chętny przyjąć ten sam zakład.


juz Ci to Conrad wytlumacze:

bo jak by bylo tak jak mowisz to np 3-ligi polskiej by nikt nie zdarzyl zagrac, a chodzi o cele marketingowe. i lepiej miec limi 5000E rozdzielony na 500 osob z limitem 50E niz zeby jedna osoba zagrala za 5000.

dlatego z wielkim zalem powoli przestawiam sie tylko na betfair, ale to niestety koniecznosc w tych czasach

Do góry
#1057008 - 18/03/2007 17:59 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Conrad]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: Conrad
Najlepsze limity to...

Pinnacle - za każdym razem jak walniesz zakład na maksa to się kurs lekko zmienia, a jak się kurs zmieni to limit jest resetowany. \:\)

Blue Square - najsensowniejsze podejście do limitów w całym świecie bukmacherskim. Grasz na maksa, i po kilku minutach limit się resetuje. Czyli buk przyjmuje zakład, ma kilka minut na zmianię kursu (jeśli chce), i można ponownie przywalić na maksa. \:\) Nigdy nie rozumiałem dlaczego jakiś buk ze względu na "limity" nie pozwoli Ci obstawić coś (bo niby wykorzystałeś już limit), ale od każdej innej osoby na kuli ziemskiej jest chętny przyjąć ten sam zakład.


Dokładnie. Czasami ma się wrażenie że u niektórych buków to gracze są dla nich a nie odwrotnie.

Do góry
#1057012 - 18/03/2007 18:01 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: moonlight]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
sports -- > no tak, ale jak ktoś zagrałby naprawdę wysoko to kurs przecież może drastycznie spaść nawet np. z 2.2 do 1.70 , kursy przeciwne zwiększą się i to zacheci kolejnych graczy by grać te zawyzone, co spowoduje bilansowanie się rynku na dane zdarzenie u buka.

Do góry
#1057187 - 18/03/2007 19:27 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: moonlight]
'Fc' Offline
stranger

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 4
a mi Stan James zlimitował kupon do 0.50 Euro a chciałem tylko 100 postawić. To jest dopiero świństwo

Do góry
#1057194 - 18/03/2007 19:29 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: moonlight]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
Originally Posted By: moonlight
sports -- > no tak, ale jak ktoś zagrałby naprawdę wysoko to kurs przecież może drastycznie spaść nawet np. z 2.2 do 1.70 , kursy przeciwne zwiększą się i to zacheci kolejnych graczy by grać te zawyzone, co spowoduje bilansowanie się rynku na dane zdarzenie u buka.


juz byla taka firma co rano miales 2.2 a wieczorem 1.15......za dobrze na tym nie wyszli. A co do zmiany kursow to to buki nie robia tego zbyt radosnie bo dkla nich to zawsze wiaze sie ze strata

P.S. jesli w jakies firmie jest analityk z prawdziwego zdarzenia zna sie na rzeczy i jest pewny ze zrobil dobrze kursy to nie powienien sie bac duzych stawek....niestety w wiekszosci firm sa to ludzie przypadkowi.....i dlatego sa takie limity....... a uwierz troche wiem jak to wyglada

pozdrawiam

Do góry
#1057321 - 18/03/2007 20:17 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: sports]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Sports, bfair jest dobry jeśli grasz np. Premiership albo LM. Ale do takich rzeczy jak nasza ekstraklasa to bfair jest beznadziejny. Często możesz postawić tylko jakieś marne 20 Euro i to po najgorszym kursie na kuli ziemskiej. Odpada. Oni nadają się jedynie jako uzupełnienie do grania u buków.

Jeśli chodzi o kwestię limitów to zgadzam się, że oferowanie np. III ligi z niskimi limitami jest czystym chwytem marketingowym, i tutaj te limity są zrozumiałe.

Ale na popularne wydarzenia też są limity, i tutaj już trzeba na to inaczej spojrzeć. Duży obrót + dobra marża = zysk. Obcinając obrót, obcina się też zysk. I to jest tu ciekawe, że buk chce przyjąć kasę na spotkanie po aktualnych kursach, ale np. nie od Ciebie. Każdy inny natomiast może zagrać. Dlatego podoba mi się sposób Blue Square z resetowaniem limitów w kilkanaście minut od postawienia zakładu.

Do góry
#1057371 - 18/03/2007 20:35 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Conrad]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
ale betfair, przynajmniej dla mnie nie jest do brania ale do dawania kursow..... ale racje masz np zimowki czy lekkaatletyka obroty sa smieszne, ale powoli nie mam innej alternatywy bo znudzily mi sie szarpanki z bukami o wszystko......

P.S. takie Pinnacle to chyba nie wie ze na sniegu sa jakies dyscypliny sportowe nie mowiac o dawaniu kursow na nie.

Do góry
#1057422 - 18/03/2007 20:49 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: sports]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Tak narzekacie na expekta to mam pytanie. Za jaka stawke expekt nie pozwolil wam zagrac kuponu? Nie chodzi mi o to ze bierze w nawias - bo tak jak mowilem robi prawie za kazdym razem ( i akceptuje po 3ech min wiec to nie jest problem) Nie zdarzylo mi sie zeby byl jakis limit marny na 1wsze ligi europejskie - chodzi mi o pilke nozna bo tylko to glownie gram...

Wiec ponawiam pytanie za ile nie mogliscie puscic kuponu ktory uwzglednia to co napisalem czyli jest z 1wszej ligi europejskiej i jest to pilka nozna.

A expekta 'promuje' bo uwazam ze jest dobry. Lepszy od unibetu bo tak mam limity zawsze i dostalem je po kilku wygranych - nawet nie wygralem 10 tys zl tam i juz mialem limit. W expekcie wygrywam duzo i nie mam limitow - zawsze akceptuja stawki ponizej 50 tys zl. ZAWSZE.

Wiec troche mnie dziwi ze wam limituja... Mozecie podac konkretny przyklad co chcieliscie grac ( i za ile) i nie mogliscie?

Do góry
#1057441 - 18/03/2007 20:55 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Eska]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Radomiaka w tym tygodniu nie przyjęli by za 50 tys po 4,9.

Do góry
#1057470 - 18/03/2007 21:07 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Maciek]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Radomiaka? I co to znaczy nie przyjeli by? Mi chodzi o wasze kupony co wam nie przyjeli i co to bylo i za ile.

Do góry
#1057513 - 18/03/2007 21:21 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Eska]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Originally Posted By: Eska
Radomiaka? I co to znaczy nie przyjeli by? Mi chodzi o wasze kupony co wam nie przyjeli i co to bylo i za ile.

biathlon rok temu single max 50pln , nawet te wszystkie rozpisy (hainze , yankee itp) do max 20pln.
ale moze cos sie pozmienialo .

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, igea23, VVega, alfa, akagi), 3395 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584373 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07