Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#458545 - 06/12/2005 07:16 Puchar Polski
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Dzisiaj chyba dużym przegięciem jest kurs w toto na awans Wisły Płock. Wynosi on, uwaga aż 3.80.

Prawdopodobnie to jakś pomyłka, lecz jeżeli nie to warto próbować.


Edited by Bzyku (12/12/2005 12:26)

Do góry
Bonus: Unibet
#458546 - 06/12/2005 16:02 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
baszczu Offline
stranger

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15
no i miałes racje... trzeba było spróbowac

Do góry
#458547 - 06/12/2005 16:32 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24820
Skąd: Kraków
a dało sie to zagrać wogóle? próbował ktoś? tak z ciekawości

Do góry
#458548 - 06/12/2005 16:47 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
No proszę odpowiedzcie czy dało się to zagrać bo jak tak to będe sobie "pluł w zęby".

Do góry
#458549 - 06/12/2005 18:35 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
provek Offline
enthusiast

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 279
Skąd: łódź
nie wiem jak puchary ,ale w lidze polskiej przeciesz (znaczy u naziemnych buków) nie mozna zagrać pojedynczego zdarzenia , kupon musi sie składac z 3(prov) lub nawet 4 (sts) typów . Ale podkreślam nie wiem jak w pcharach to jest traktowane

Do góry
#458550 - 06/12/2005 19:18 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Masz rację kolego ale w TOTO-MIXIE można grać wszystkie zdarzenia pojedyńczo

Do góry
#458551 - 08/12/2005 02:19 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
RaviR Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 520
Skąd: Czaplinek / Split
Ja też chciałem zagrać na awans Plocka, wieczorkiem przegladajac oferte zrobiłem wpadłem na "ciekawą" promocje Skoro świt udałem sie do Toto żeby postawić awans najpierw u jednych później u drugich, niestety Toto wycofał to ze swojej oferty, do STSu już niewarto było iść, pozostaje czekać na kolejny bonus.




Pozdrawiam

Do góry
#458552 - 12/12/2005 12:29 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
ponieważ w pucharze Polski jest taki burdel, że ciężko się zorientować kto jest w jakiej fazie rozgrywek, pozwoliłem sobie uogólnić temat, by już do samego finału nie zakładać nowych.




ZAGŁEBIE LUBIN - POLONIA WARSZAWA
Typ: 1/1 , Kurs: 2.10 (Expekt)


Przykro patrzeć na nasze mecze. Chce mi się płakać – przyznał po meczu w Płocku załamany bramkarz Polonii Paweł Kieszek.

Tak można by określić jednym zdaniem grę Polonii, która wydaje się mieć tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie w lidze. Najsłabszy zespół w lidze gra na wyjezdzie ze znajdującym się w lepszej formie i lepszym sportowo zagłębiem.

Zagłębie pod wodzą trenera Smudy ostro pnie się w górę tabeli prezentując ładną kombinacyjną grę. Puchar Polski ta drużyna też wydaje się traktować serio, w końcu wyeliminowali krakowską Wisłę.

Różnica umiejętności jest duża na korzyść lubinian i pozostaje mieć nadzieję, że nie zlekceważą rywala. Własne (duże) boisko będzie na pewno ich atutem, a patrząc na to co wyczyniali obrońcy Polonii w ostatnim meczu z Wisłą Płock (0-4), jestem prawie pewien że Chałbiński, Mierzejewski, Iwański czy Szczypkowski nie powinni mieć większych kłopotów ze stwarzaniem sytuacji pdbramkowych.

Typ 1/1 ponieważ: 18 z 28 bramek strzelonych w lidze przez Zagłebie zespół strzelał ten w pierwszych 45 minutach spotkania.

Zagłebie wygrało na własnym boisku w lidze 5 spotkań:
- Górnik 3-0 (1-0)
- Wisła K. 2-1 (2-0)
- Bełchatów 2-1 (1-1)
- Cracovia 3-1 (1-1)
- Odra 2-0 (1-0)

W każdym z nich już do przerwy strzelało bramki, więc całkiem prawdopodobne jest że i jutro strzelą coś do przerwy Polonii. Oczywiście to jeszcze nie musi oznaczać wygrania połowy, ale myślę, że będąca w dużym dołku Polonia nie będzie w stanie strzelić choć jednej bramki Zagłebiu, zwłaszcza że zagra bez swojego najlepszego napastnika - Jacka Kosmalskiego, który jest kontuzjowany. Myślę, że warto zaryzykować na taki typ.

Początek meczu we wtorek o godz. 19.00 (polsat sport).
Sędziować będzie Piotr Święs z Katowic.


7/10[/

Do góry
#458553 - 12/12/2005 13:29 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:

Ja też chciałem zagrać na awans Plocka, wieczorkiem przegladajac oferte zrobiłem wpadłem na "ciekawą" promocje Skoro świt udałem sie do Toto żeby postawić awans najpierw u jednych później u drugich, niestety Toto wycofał to ze swojej oferty, do STSu już niewarto było iść, pozostaje czekać na kolejny bonus.



Pozdrawiam




Jest haczyk. Nie wiem jak w toto ale w STS PP jest w 3 kombinacjach wiec singla i tak niedaloby rady zagrac

Do góry
#458554 - 12/12/2005 21:08 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Czy ktos moze potwierdzic informacje ze Zaglebie zagra bez trenera Smudy, ktory juz wczesniej mial wykupiony na ten termin jakis urlopowy wyjazd. Druzyne ma poprowadzic jego asystent, nazwiska niepomne.

Moze miec to znaczenie mobilizacyjne. Gdyby gra sie nieukladala to kto jak kto ale Franc opieprzyc grajkow potrafi.

Do góry
#458555 - 12/12/2005 21:41 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Quote:

Czy ktos moze potwierdzic informacje ze Zaglebie zagra bez trenera Smudy, ktory juz wczesniej mial wykupiony na ten termin jakis urlopowy wyjazd. Druzyne ma poprowadzic jego asystent, nazwiska niepomne.

Moze miec to znaczenie mobilizacyjne. Gdyby gra sie nieukladala to kto jak kto ale Franc opieprzyc grajkow potrafi.




Sluszna uwaga O Francu mozna wiele powiedziec ale nie to,ze nie potrafi mobilizowac

Stosuje przy tym ponoc proste acz skuteczne metody

Swoja droga - jak sie Wam widzi typ Polonia nie strzeli za 2,0 ?

Jak dla mnie za 6/10 warto

Do góry
#458556 - 12/12/2005 21:43 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Mi tez ten typ wpadl w oko, tylko a noz widelec jakis glupi karny bedzie

Do góry
#458557 - 12/12/2005 22:06 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Quote:

Mi tez ten typ wpadl w oko, tylko a noz widelec jakis glupi karny bedzie




Karny zawsze moze byc, fakt

Granie na nie strzeli zawsze niesie za soba ryzyko,ale w tym wypadku jest kilka czynnikow,ktore przemawiaja za takim rozstzygnieciem:

1.Atmosfera i morale zawodnikow w Polonii - fatalne,dla nich ten mecz jest (mam wrazenie) niepotrzebnym przedluzeniem koszmarnej rundy ...
2.Polonia chyba nie bedzie traktowala na serio (tak na 100%) pucharu skoro moze spasc z ligi ...
3.Odwrotnie Zaglebie - tu zawsze byly duze ambicje i niezle pieniadze.Teraz co by nie mowic jest rowniez czlowiek,ktory to wszystko poustawial Poza tym w lidze moze byc ciezko o puchary bo stawka bardzo wyrownana ...
4.Zaglebie w poprzedniej rundzie ogralo Wisle K. ... Wiem,ze to prozaiczne rozumowanie,ale ... chyba nie po to zeby odpasc z Polonia?
5.Potencjal kadrowy obu klubow nieporownywalny.
6.Ostatnie 3 ligowe wyjazdowe mecze Poloni:

Mecze 3 Porazki ... 3 Stos.bramek 0-9

Reasumujac: nie wiem jak Ty (Wy ),ale ja sie skusze

Pozdrawiam!

Do góry
#458558 - 13/12/2005 10:09 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
mmichaal Offline
old hand

Meldunek: 27/03/2005
Postów: 1018
Skąd: Białystok
Te mecze chciały przełożyć i Zagłębie, i Polonia. PZPN się nie zgodził, więc grać trzeba. Dziś w Lubinie (godz. 19) pierwszy z meczów ćwierćfinałowych Pucharu Polski Polonii z Zagłębiem.

- Będzie trochę nowych twarzy - zapowiada trener Cezary Moleda. Nie ukrywa, że ma już dość stylu, w jakim przegrywają swoje ostatnie mecze poloniści, ich braku woli walki i determinacji. W Warszawie został m.in. Krzysztof Makowski. - Odpoczywa - powiedział Moleda, nie rozwijając tematu. Oprócz niego nie wyjechał na Dolny Śląsk, ale już tylko z powodu choroby Antoni Łukasiewicz.

Skład na mecz z Zagłębiem będzie więc zaskakujący. W pierwszej jedenastce powinni zagrać dwaj młodzi pomocnicy Maciej Biernacki i Łukasz Piątek. Polonia wraca do tego, co ma najlepsze - młodych zdolnych juniorów. Nawet jeśli im dziś nie wyjdzie, stawianie na takich zawodników jest jednym ze sposobów na poprawę losów tej drużyny w dłuższej perspektywie. Niewykluczone, że w ataku wystąpi Sebastian Janusiński, inny zdolny junior ogrywający się ostatnio w rezerwach.

Polonia przegrała wysoko dwa ostatnie spotkania. Tydzień temu, we wtorek na Konwiktorskiej z Odrą Wodzisław 0:3, a w sobotę w Płocku z Wisłą 0:4. To powód zmian w drużynie. - Nie mogę krytykować tego, co było przedtem, ale dużo decyzji podjętych w klubie było chybionych - opowiada Moleda. Wierzy jednak w poprawę. - Ten, co leży, już bardziej się nie przewróci. Uważam, że może być lepiej - twierdzi Moleda.

Dla obu drużyn spotkanie w tym terminie to przymusowa konieczność. Zagłębie nie chciało grać z Polonią ze względu na stan murawy na swoim stadionie. W zależności od pogody jest albo twardo jak na betonie, albo grząsko jak w bagnie. Już po rozegranym tydzień temu ligowym spotkaniu z Odrą Wodzisław piłkarze obu drużyn mówili, że lepiej byłoby, gdyby nie wyszli na boisko, a wkrótce potem działacze z Lubina wysłali pismo do PZPN z prośbą o przełożenie zaplanowanego na 13 grudnia spotkania pucharowego z Polonią. Otrzymali odpowiedź odmowną. W piłce nożnej prawa dyktuje telewizja. Transmisję z tego meczu zaplanowała bowiem stacja Polsat Sport.

Odkąd Polonia ma podgrzewaną murawę, nie ma już problemu z tym, aby organizować mecze na Konwiktorskiej nawet zimą. Dlatego rewanż 18 grudnia (o 19.30) jest niezagrożony. Ale działacze "Czarnych Koszul" mogliby pomyśleć o przełożeniu spotkania z innego powodu, wspomnianej fatalnej formy sportowej zespołu. To jednak mało poważny pretekst do przeniesienia na wiosnę meczu tej rangi.

Z ławki trenerskiej Zagłębia meczu nie poprowadzi wyjątkowo Franciszek Smuda. Trener lubinian, który wydobył ten zespół z miejsca, gdzie teraz jest Polonia, czyli z dołu tabeli, wyjechał na urlop na Wyspy Kanaryjskie. - Urlop wykupiłem znacznie wcześniej i trudno, abym podarował kilkanaście tysięcy złotych biuru podróży. Najpierw była walka z Odrą o utrzymanie, później z Zagłębiem trzeba było uciekać z ostatniego miejsca w tabeli. Muszę w końcu odpocząć, bo rok był nerwowy - tłumaczył się Smuda. Nic o tym nie mówi, ale pewnie też trochę lekceważy słabą Polonię. "Czarne Koszule" swoją grą na taką opinię zasłużyły. Mogą temu szkoleniowcowi utrzeć nosa, tak jak to bywało, kiedy był on trenerem Wisły Kraków czy Legii.

ZAGŁĘBIE LUBIN - POLONIA WARSZAWA. Wtorek - godz. 19, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 98. Zagłębie: Mariusz Liberda - Robert Kłos, Michał Stasiak, Petr Pokorny, David Kalousek - Dawid Pliżga, Andrzej Szczypkowski, Dariusz Jackiewicz, Maciej Iwański - Łukasz Mierzejewski, Michał Chałbiński. Polonia: Mateusz Sławik - Jacek Moryc, Sławomir Jarczyk, Kelvin Igwe, Luis Swisher - Krzysztof Bąk, Łukasz Piątek, Maciej Biernacki, Igor Gołaszewski - Adam Cichoń, Ensar Arifović

Źródło: Gazeta Wyborcza (dodatek warszawski)

Do góry
#458559 - 13/12/2005 12:41 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
mmichaal ---> dzieki za istotny i pelen ciekawych newsow post

nawet jesli to tylko przepisane z gazety w koncu nie kazdy ma dostep do dodatku warszawskiego

jeszcze raz dzieki

zdania nie zmieniam - zagram 6/10 Polonia nie strzeli

Powodzenia!

Do góry
#458560 - 13/12/2005 13:45 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Pablo_NFG Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2004
Postów: 5917
Skąd: Katowice
Kurs na Zagłębie w BAW wzrósł z 1.30 do 1.35 ...

Do góry
#458561 - 13/12/2005 16:25 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Poszlo:

1---> Zaglebie 1 8/10 1,38

2---> Polonia nie strzeli 6/10 2,0

3---> Dokladny wynik: 2:0 1/10 6,0 a co? nie mozna?

Typ pierwszy dodany do kombo,typ drugi niestety w stsie wiec 3 komb,cos tam dorzucilem jako pewniaki ,typ trzeci singielek w unibecie

Czekamy i trzymamy kciuki

Do góry
#458562 - 13/12/2005 16:43 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Zaglebie-Polonia
Zbytnio nie bede rozpisywal sie nad tym meczem. Kazdy widzi jak graja i w jakiej formie sa obydwie druzyny. Obrona warszawian wydaje sie byc (a nawet co tu cudaczyc- jest) najslabsza w lidze. Utwierdzilem sie w tym przekonaniu po ostatnim meczu w Plocku jak i po poprzednich starciach mojego klubu z Polonia co mecz to koszmarna wpadka i to taka ze sie w glowie nie miesci przeanalizje 3 ostatnie mecze tych druzyn:

- <jeszcze poprzedni sezon>Wisla P rozjezdza Polonie na wyjezdzie 4-1.. bodazje 3 bramke strzela dla nas Pekovic- zabiera pilke na wlasnej polowie i biegnie sobie pol sprntem(nawet nie dryblujac) pod bramke rywala az znajdujac sie sam na sam z Kieszkiem mija go i posylajac pilke do bramki sam sie przewraca(co moze swiadczyc o jego umiejetnosciach strzeleckich)... o zgrozo jak zespol z taka obrona moze grac w 1 lidze?

- dzialacze Poloni nic sobie z tego nie robia przychodzi kolejny mecz znow na wyjezdzie (okolo sierpnia) Jelen przejmuje pilke przy lini bocznej zbiega do srodka mijajac jak tycznki 3czy 4 obroncow rywala i strzela obok Kieszka

- ostatni mecz z Soboty Peszko na 4-0- bramka bardzo podobna do bramki Pekovicia opisanej wyzej Peszko przejmuje pilke w okolicach polowy boiska biegnie w kierunku bramki rywala a z wokol towarzysza mu obroncy Poloni nawet nie zadajac sobie trudu aby mu przeszkodzic efkt? strzal w dlugi rog i 4-0
Jak polonisci sami przyanwali gdyby nie Kieszk przegraliby z 8-0.
I to mi wystarczy za cala analize :], obrona czarnych koszul praktycznie nie istnieje. Trzeba jednak przyznac ze Polonia zawsze walczy i nie mozna powiedziec ze w ostatnim meczu jakos kiepsko radzila sobie w srodku pola. Uwazam ze ta druzyna nie jest az taka znowu denna i co jakis czas ma przeblyski (mecze z Lechem, Jaga w PP). Zawsze takze walczy ipotrafi "zagrac" z typem ze Polonia nie strzeli bym sie wstrzymal bo to ryzyko szczegolnie ze Polonia ma szanse godnie pozegnac sie z kibicami i jest podrazniona ostatnia porazka w Plocku. Zaglebie takze zadowoli wynik 2-1 czy 3-1 Jest to jednak tylko moja opnia robcie co chcecie .
Podsumowujac wydaje mi sie ze Zaglebie wygra, chyba ze bedziemy swiadkami jakiegos wałka (niekoniecznie chodzi mi o sprzedaz meczu):) Trzeba takze przynac ze wielu pilkarzy zmeczonych dlugim sezonem...
TYP: 1 (Zaglebie) 7/10

Do góry
#458563 - 13/12/2005 20:23 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
no i prosze mamy 1:0 dla Polonii!!! chyba Polonisci chca zagrac w Pucharach jako drugoligowcy

Do góry
#458564 - 13/12/2005 21:21 Re: Puchar Polski: Cwierćfinały
mmichaal Offline
old hand

Meldunek: 27/03/2005
Postów: 1018
Skąd: Białystok
mógłbyś to samo wyrazić bez obrażania...


Edited by Bzyku (13/12/2005 21:37)

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Igor), 3641 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583918 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07