Strona 10 z 13 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#900207 - 27/01/2007 15:29 Re: PartyBets [Re: Conrad]
rozmus Offline
addict

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 631
Conrad tak.
Bo wtedy depozyt robil jakis sponsor zamiast niego i wtedy tworzylo sie real money account.

Gdy ktos sie kiedys zarejestrowal wypelnil formularz z danymi ale nigdy nie mial tam kasy to wtedy to jest konto Play Money i mozna zalozyc nowe konto na te dane.

Do góry
Bonus: Unibet
#900237 - 27/01/2007 15:37 Re: PartyBets [Re: rozmus]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Widac, ze nie dotyczy to wszystkich. Mialem tak jak nero pisze i niestety od ponad tygodnia (nie pamietam dokladnie) konto mam zablokowane i nie uzyskalem jakichkolwiek odpowiedzi po poslaniu im trzykrotnie (!!!) skanow dokumentu! Niestety, sprawe opisze gdzie trzeba, bo nie moze byc tak, ze jedni sa traktowani normalnie, a inni( nie wiedziec czemu) po macoszemu.

Conrad pisze, ze nie sa przygotowani, bo sa nowi. Ok, ale chyba nie wszystkich traktuja powaznie! Poza tym, nalezy byc przygotowanym na wszelkie okolicznosci, a ten buk nie jest przygotowany.

Do góry
#900251 - 27/01/2007 15:39 Re: PartyBets [Re: Conrad]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Originally Posted By: Conrad
lojej, nie. Kod NEWUSER100 jest największą promocja w PB i nie można to łączyć z 'poleć przyjaciela'. NEWUSER100 jest też większą promocją, bo aż $100 jest do wyjęcia (i dają chyba także dodatkowe $20 na pokers/backgammon).

Logan, jeśli ktoś grał bonusem w pokera, ale nigdy nie wpłacał, to ma real money account?


Tak, dostalem od jednego z pokerowych portali 50$ bonusa i mam real money account na ktorym moge normalnie obstawiac

Do góry
#900455 - 27/01/2007 16:22 Re: PartyBets [Re: Logan]
monare Offline
Zawisza Bydgoszcz

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 868
Skąd: Gdańska 163

Dobra skrobne jeszcze raz o tych ZŁODZIEJACH
Mam zablokowane konto od wtorku, nie robiłem żadnych wałków ze swojej strony ani nic podobnego, nawet kasy nie chciałem od nich wypłacać (wszystkie kupony grane u nich wchodziły jak w masło...). Zostałem polecony do nich od drugiej osoby.Wpłaciłem tam niecałe 70$ i tylko i wyłącznie na nich dobiłem do około 200$ i wtedy zablokowano mi konto.Do tego należałoby doliczyć ich bonus 25$, który mi się należał.

Conrad napisałeś że za prywatne kody nie odpowiadasz i że należy kontaktować się z suportem indywidualnie.tak też zrobiłem. Nie wiem dokładnie ile (15-16), wysłałem do nich meili, pod różne adresy( info@partybets.com, accountinfo@partybets.com, tech@partybets.com, marketing@partybets.com, efax@pay-pro.com -to odnośnie weryfikacji konta). i do dnia dzisiejszego ZERO ODPOWIEDZI . Dodam że do meili załączałem swoje scany dokumentów: (dowodu, prawa jazdy, karty kredytowej-numery zakryłem, a także jednego z rachunków z moim adresem). Ponadto zadzwoniłem do nich i koleś odpowiedział mi że on odpowiada tylko za casyno.Na swojej stronie chwalą się obsługą 24/7 -można to podsumować jednym słowem-parodia. W związku z tą historią może mi ktoś coś podpowiedzieć co mam dalej robić????

1. Conrad w jaki inny sposób mam się z nimi skontaktować, albo napisz mi w jaki sposób ty się z nimi kontaktujesz???
2.Donic, czy twoja sytuacja jest podobna do mojej???
3.Czy można moją przygody z nimi opisać do jakieś instytucji zajmującej się (nadzorem, kontrolą buków?? typu SBR czy coś podobnego???

Do góry
#900547 - 27/01/2007 16:37 Re: PartyBets [Re: monare]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Monare, nie wiem co robiłeś, jakie było Twoje przewinienie według Party, z tego co pisałeś to cały krąg korzystający z jakiegoś prywatnego bonus code miał ten sam problem, tak więc wygląda to jak by całą grupę potraktowali jednakowo. Możesz zobaczyć czy są zrzeszeni w IBAS, skontaktować się z SBR... Ja się z ich supportem też kontaktuje mailem. Natomiast brak odpowiedzi od supportu jest na pewno bardzo NIEPROFESJONALNYM zachowaniem ze strony firmy...

Według mnie w najgorszym wypadku powinni Ci rozliczyć wszystko prawidłowo i jedynie bonus odebrać.

Ja pisałem jedynie o bonus code NEWUSER100 i ta promocja jest nadal aktywna i oczywiście nie było z nią żadnych problemów.

==========

Nero/Logan, OK, czyli jak ktoś miał tylko Play Account to może skorzystać z bonusa $100 po wpisaniu NEWUSER100.

A jak ktoś ma już Real Money Account to nie może skorzystać z promocji bo teoretycznie ma już aktywne konto w PB i jest już ich klientem.

Do góry
#900619 - 27/01/2007 16:49 Re: PartyBets [Re: Conrad]
monare Offline
Zawisza Bydgoszcz

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 868
Skąd: Gdańska 163
No właśnie powinni...
Też chciałbym się dowiedzieć co wg nich zrobiłem nie tak, no ale kolo z telefonu wogóle nie wiedział co tam chyba robi, tylko zbył mnie że niby tylko casyno obsługuje a na meile to już pisałem ile razy im wysłałem zapytanie co jest nie tak, i ile razy mi odpowiedzieli....
A z tego co mi wiadomo osobie, która mnie poleciła oddano część zielonych...
Żałuje tylko że w jednej wielkiej rodzinie party znajduje się GB, bo tracę cierpliwość na tą ich całą party zabawę ze mną.
Pozdrawiam.

Do góry
#900720 - 27/01/2007 17:11 Re: PartyBets [Re: monare]
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
Conrad: wg mnie powinieneś zająć się tą sprawą jak swoją i próbować wyjaśnić dlaczego blokują użytkownikom konta - nie może być tak, że zgarniasz $ za to, że ludzie zakładają konta w Party (a wcześniej w GB) z Twoimi kodami bonusami i wszystko inne masz w dupie.

Promocja "Poleć przyjaciela" nie jest żadnym prywatnym kodem, lecz oficjalną promocją, która znajduje się na stronie Partybets.

Do góry
#900879 - 27/01/2007 17:52 Re: PartyBets [Re: Mr_Andrew]
rozmus Offline
addict

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 631
a nie polaczyliscie przypadkiem promocji ?
Ta z kodem i ta z polecenime przyjeciela ?

Do góry
#900972 - 27/01/2007 18:12 Re: PartyBets [Re: rozmus]
monare Offline
Zawisza Bydgoszcz

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 868
Skąd: Gdańska 163
Nie, nie łączyłem tej promocji z żadną inną!
Korzystałem tylko z ich oficjalnej promocji dotyczącej "poleć przyjaciela".
Conrad, jeśli możesz to podaj mi ich jakiś "żywy" adres e-mail, ten poprzez który Ty się z nimi kontaktujesz i z którego Ci odpowiadają, proszę, bez żadnych złośliwości. Czy może to jest jeden z tych adresów, które napisałem w wcześniejszym poście?

Do góry
#901167 - 27/01/2007 19:02 Re: PartyBets [Re: monare]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
monare - moja sytuacja jest identyczna. Niestety, buk ten juz znajdzie sie u mnie na czarnej liscie bezdyskusyjnie, a kazdemu kto chce tam wplacic kase po prostu odradzam, bo niewiadomo co tym leszczom tam odbije. Zwrocili mi tylko depozyt, natomiast wygrana i referal jest zablokowana na koncie. Malo tego!! Kiedy pisze teraz maile dostaje zwroty! Chyba nie lubia tam wygrywajacych, na to wyglada. Zenada i tyle.

Do góry
#901345 - 27/01/2007 19:51 Re: PartyBets [Re: Mr_Andrew]
Mr Joke Offline
old hand

Meldunek: 11/10/2003
Postów: 876
Skąd: Gdańsk
Originally Posted By: Mr_Andrew
Conrad: wg mnie powinieneś zająć się tą sprawą jak swoją i próbować wyjaśnić dlaczego blokują użytkownikom konta - nie może być tak, że zgarniasz $ za to, że ludzie zakładają konta w Party (a wcześniej w GB) z Twoimi kodami bonusami i wszystko inne masz w dupie.

Promocja "Poleć przyjaciela" nie jest żadnym prywatnym kodem, lecz oficjalną promocją, która znajduje się na stronie Partybets.

Niestety Conrad, ale tu sie zgodzę z kolegą, jesteś pracownikiem tej sieci to coś zadziałaj, a nie w kazdym poście cisniesz ten swój kod i kasujesz cash, ja tez z niego sie rejestrowałem i niech Ci bedzie na zdrowie, ale zrób cos z sytuacja chłopaków a nie piszesz, że cos tam przewinili, jakies kółka tworzyli itd. kodów z promcja jak Twoja krąży w necie juz trochę, a niektóre nawet lepsze, ale ok Twoje forum to spoko mogę dać Ci zarobić, ale pora abys ruszył swoje kontakty bo sorry nie wierzę że nie masz do party wejść.
pozdr.

Do góry
#901404 - 27/01/2007 20:10 Re: PartyBets [Re: donic]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: donic
[----] Niestety, buk ten juz znajdzie sie u mnie na czarnej liscie bezdyskusyjnie, a kazdemu kto chce tam wplacic kase po prostu odradzam, bo niewiadomo co tym leszczom tam odbije. [----]


Mnie zniechecił regulamin:


12. OBRAŹLIWY LUB UBLIŻAJĄCY JĘZYK

Obraźliwy lub ubliżający język nie będzie tolerowany na naszych chat roomach, lub w innym wypadku używany przez Ciebie na Platformach lub w kierunku naszych pracowników. Jakiekolwiek naruszenie tej polityki spowoduje zawieszenie Ciebie w używaniu Serwisów lub innego rodzaju działania, które będą odpowiednio potrzebne w celu zapewnienia zgodności. Dodatkowe nie jesteś uprawniony do robienia nieprawdziwych i/lub złośliwych i/lub szkodliwych komentarzy w odniesieniu do operacji Firmy w jakichkolwiek mediach lub forach



a są i inne kwiatki.

Do góry
#901567 - 27/01/2007 20:52 Re: PartyBets [Re: BAHmVIP]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
BAHmVIP - no widzisz, ostrzej im pojechac nie wolno (wolno tylko chwalic?), bo ulozyli sobie chory pkt regulaminu. Natomiast oni moga robic w bambusa niewinnych graczy wg wlasnego widzimisie, a kazde pretensje zapewne odbieraja jako atak na nich... PAskudna sprawa z tym bukiem. Nie robilem walkow, nie ublizalem i nie wiem o co im chodzi - to tak na marginesie.

Do góry
#901744 - 27/01/2007 22:03 Re: PartyBets [Re: Mr Joke]
$portowiec Offline
newbie

Meldunek: 26/01/2007
Postów: 48

Nie ma żadnych prywatnych kodów, to jest tylko mydlenie oczu przez Conrada --> jak się poleca przyjaciela , w kodzie promocji trzeba wpisać TAF15 , jest napisane w warunkach "Tell A Friend".
Niech donic czy monare napiszą, jestem przekonany, że właśnie wpisywali TAF15 ...

Partybets blokuje konta bo zapewne ostro popłynęli na tym bonusie za przyjaciela i szukali tylko byle pretekstu.
Przypomina mi się bodog, 10bet czy też Bwin , tyle że te buki przynajmniej oddawały depozyty lub odliczały wygrane z bonusa , w przypadku jak postanowili okradać graczy...

Do góry
#901756 - 27/01/2007 22:18 Re: PartyBets [Re: $portowiec]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Tak, to byl kod TAF15. Z tego co wiem, osoba , ktora mnie polecila rowniez ma zablokwoane konto. I tak jak pizecie, jest to promocja oficjalna, a nie zadne walki, wiec powinni sei wywiazywac, a nie okradac graczy!

Do góry
#901975 - 28/01/2007 01:20 Re: PartyBets [Re: donic]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Mr Joke, nie pierwszy raz się mylisz i to jest lekko powiedziane, ale mniejsza o to. Ostatnio coś klepałeś o innej firmie, i miałeś wszystko na odwrót, o czym dobrze wiesz bo uciekłeś wtedy od odpowiedzi...

Nie wiem o co chodzi, ale pewna grupa osób podpadła PB z jakiegoś niewyjaśnionego powodu. Być może ktoś zrobił coś nie tak i kara dotknęła całą grupę z tego powodu, co jest oczywiście niesprawiedliwe. Ale jeśli firma nie odpowiada na maile i nie chce tego wyjaśnić to jest to nieodpowiedzialne zachowanie z ich strony.

BAHmVIP, dzięki za posta, jestem szczerze zaskoczony tym faktem bo rzadko kiedy u jakiegoś buka sprawdzam regulamin (jeśli już to tylko reguły dotyczące danej dyscypliny sportowej). Taki regulamin można tylko potraktować śmiechem. \:D

A może to jest przyczyną ostatnich kłopotów firmy. Oni blokują komuś konto... ta osoba wchodzi na forum i daje im zasłużonego zjeba... i tym samym ta osoba łamie regulamin...lol. ;\)

Do góry
#901983 - 28/01/2007 01:32 Re: PartyBets [Re: Conrad]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Z drugiej strony wszystkie problemy zaczęły się od użytkownika "$portowiec", który tak naprawdę jest autorem tego tematu i występuje normalnie pod nickiem "moonlight".

Ciekawe dlaczego wszystkie problemy tu opisane skupiają się TYLKO i wyłącznie wokół niego? Ciekawe dlaczego teraz chowa się pod innym nickiem? Zbieg okoliczności?

Do góry
#901994 - 28/01/2007 01:58 Re: PartyBets [Re: Conrad]
comp Offline
addict

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 435
dla mnie prosta sprawa olać gniotów,bo to brakuje dobrych promocji albo DOBRYCH buków...

Do góry
#902034 - 28/01/2007 02:57 Re: PartyBets [Re: comp]
comp Offline
addict

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 435
dodam jeszcze ze ta firma od jakiegoś czasu robi weryfikacje telefoniczna tylko po angielsku(nie ma polskich tłumaczy) wypytują o kazdy szczegol.

Do góry
#902099 - 28/01/2007 07:44 Re: PartyBets [Re: Conrad]
Mr Joke Offline
old hand

Meldunek: 11/10/2003
Postów: 876
Skąd: Gdańsk
[quote=Conrad]Mr Joke, nie pierwszy raz się mylisz i to jest lekko powiedziane, ale mniejsza o to. Ostatnio coś klepałeś o innej firmie, i miałeś wszystko na odwrót, o czym dobrze wiesz bo uciekłeś wtedy od odpowiedzi...

quote]
Conrad no proszę Cię, gdzie się mylę, nie jesteś pracownikiem GB wchodzącego w skład PartyGaming? Co do sprawy BF, na co miałem odpowiadać, na Twojego priva?? Sorry ale ja sprawę znam i z drugiej strony i wygląda to zupenie inaczej niz pisałeś, ale wiadomo to Twoje forum i robisz co chcesz, tak więc nie pisz mi, że oczywiście wina jest zawsze po tamtej stronie, NIGDY po Twojej.
pzdr

Do góry
Strona 10 z 13 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3030 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583054 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07