Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#873502 - 18/01/2007 10:17 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: kudzior]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Fenerbahce Ülker v Barcelona - zgodze sie z muppem Fenerbahce to nie druzyna choć posiadaja w swoim skladzie swietne indywidualnosci typu Solomon ,Kambala nie potrafią w pelni tego wykorzystac , biorąc jednak pod uwagę sytuacje w grupie ( mecz o wszystko dla Turków i o nic dla Katalonczyków) oraz domniemane oslabienia sklaniam się ku czystej jedynce po kursie 1.9 dodatkowym argumentem jest to ,że Barca powinna skupic sie na zblizajacym sie Pucharze Króla a przedewszystkim Lidze hiszpanskiej Typ-1

Maccabi -Cibona - zdecydowanie faworytem są gospodarze którzy wciąz potrafią u siebie grac bardzo efektownie i skutecznie w meczu z przeciętna na wyjazdach Ciboną powinni zdecydowanie wygrać i zrewanzowac się za bolesna porazke w Zagrzebiu ,co wazne Cibona awans ma niemal pewny a Maccabi wciaz walczy o 2 miejsce z Badaloną Typ- handicap -10.5 Maccabi


Le Mans -Dynamo M. -Ruscy ewidentnie na fali wygląda na to ze zespol się dotarł co pokazal ogrywajac z łatwością Prokom , co ważne grają przedewszystkim bardzo skutecznie rzucając w ostatnich meczach regularnie ponad 80 pkt sprzyja temu ich potencjal ofensywny (Hansen ,Papadop., Fotsis (?) rozkrecajacy się Ekenzie i mloda zdolna rosyjska mlodziez),Francuzi u siebie rowniez zapewne rzucą swoje więc nie widze wiekszych przeszkod by zagrac over 152.5 pkt czemu sprzyja rowniez kameralna hala w Le Mans :):) Typ -over 154.5

Prokom - Kolonia - hala Olivia i na tym by wypadalo skonczyc chyba we wszystkich rozgrywanych dotad meczach Euroligowych na tym obiekcie padaly undery ( moze poza meczu z Efesem ktory wybitnie nie lezy Puzzlom)Prokom który gra dość wolno i cierpliwie nie zwykl tracić zbyt wielu punktow u siebie a że w ofensywie nie jest potęga spodziewam się wyniku w granicach 145 pkt Typ- under 152.5

Juventut-Roma - tego meczu się najbardziej obawiam ale Rzymianie międzyinnymi dzieki Chatmanowi grają bardziej ofensywnie, Badalona u siebie nie zwykla schodzic ponizej granicy 80 pkt więc gram twardo over ;
Typ-over 152.5

Do góry
Bonus: Unibet
#873519 - 18/01/2007 10:26 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: Przemyslanin]
Happy Birthday bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Prokom dziś rozpruje Koln.... śmieszą mnie dowcipy że Olimpija to najsłabsza ekipa Eligi... a Koln to co? \:D

W dodatku bez Burrela i Slivanjaniaababal \:p

Pod koszem miazga , Gortat jest zajebisty ale nie wystarczy mu sił na Besoka i Andersena...

Devin Green miałby kłopoty z miejscem w Anwilu.. Jedyny plus z tej drużyny to duet Mallett + Gortat... ale i tak ten pierwszy w Prokomie by nie pogral... dziwię się że Climamio wygrało w Niemczech tylko +12..

Prokom ich rozpiździ i to w ciekawych rozmiarach \:p do tego Joventut WIN , 2.21 kursk

piona

Do góry
#873945 - 18/01/2007 14:44 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: bursztyk]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Prokom ok tylko ja wole handiap na 1 kw. i HT...Prokom potrafi trwonić przewagi które wcześniej wypracowywał(w tym roku np.z Le Mans...ogarniam też pamięcią pojedynek z Ciboną 2 lata temu gdy Kijewski obudził się ze snu dopiero w ostatniej minucie i gdyby Krstic wykorzytał wtedy oba wolne nie byłoby dogrywki i zwycięstwa...przewaga w tamtym spotkaniu sięgała momentami 25 punktów)....HC zagany ale kilka dni wczesniej przy jednocyfrowej linii,
Barcelona ma trenera a Ulker nie i dlatego wygrają dzisiaj Hiszapnie ,nawet bez Navarro(Kasun drewno wiec go nie liczę)
Sprawdziłem też ubiegły sezon pucharu ULEB i Le Mans poradziło sobie wtedy z Dynamem...czy dzisiaj będzie podobnie!?...jakiś grosz na Żabojadów i under pojdzie.
W Salonikach under i nawet przy marnej linii powinno być spokojnie...oba zespoły oddaja po 50 rzutów na mecz z gry...mało co;>
Maccabi...Cibona mogłaby utrzeć nosa Żydkom...Partizanowi prawie się udało,Cibona według mnie ma wieksze szanse>>jezeli "Żółci" zaśpią na początku jak z Serbami Cibona powinna to wykorzytać...ale ja tego nie gram...to tylko tak by uzmysłowić co poniektórym,że Maccabi to już nie Maccabi;p
Typy codziennie możecie znaleść:
na http://www.basbetball.pl


Edited by zw1 (18/01/2007 14:49)

Do góry
#874004 - 18/01/2007 15:16 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: zw1]
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Ja myśle na dzisiaj Dynamo + Aris.Ale nie polecam sie tym razem naśladować,bo przez osatnie ~5 di nie mam szczescia w bukmacherce(remisy w koszykówce \:D ) + wczoraj pao mnie zawiodło okropnie,ale poniekąd można byłosie tego spodziewac,chociaz liczyłem na cośinnego od nich.


Dynamo to dynamo,pisałem już raz co o nich myśle i nie ma sensu powtarzać,chcą to wygrać,to najważniejsze.A Aris wspaniała atmosfera w zespole,jeśli istnieje takie coś jak "rodzina" w sporcie to aris to flagowy [przykład.14go mieli spotkanie uroczyste,w gronie członków zespołu.Był każdy,od fizjoterapeuty,poprzez drużyne,aż po "management".
Wspaniali kibice ,zespół chcący "coś" ygrać z ambicjami.To,że potrafią pokazuje chociażbny to,które miejsce aktuialnie zajmują w lidze greckiej...drugie,ponad olympiakosem.



Oczywiscie znowu aris mógł liczyć na swoich fanów (chyba najlepszych w europie jeśli chodzi o koszykówke).Oczywiście jest oficjalny apel,by fani po raz kolejny wypełnili na max hale i ponieśli drużyne.
Są troche niestabilni,ostatni mecz w lidze wygrali u siebie,ale zagrali maksymalnie "przeciętnie".Lecz w tak waznym momencie ,mysle,że każdy stanie w ekipie na wysokości zadania.Znowu skład uzupełniony O Terrela Castle,co podnosi baardzo morale.Gośc po operacji przygotowywał sie włascie ponoć specjalnie pod to spotkanie,żeby pomimo tego,że zapewne nie będzie grał idealnie ani blisko tego nawet,to dać z siebie tak dużo jak tylko można.

Nie wiem,na co stać bedzie dzisiaj Benetton,ale ogólnie w tym sezonie to najwyej przeciętna drużyna póki co.W lidze włoskiej biednie im sie wiedzie.Goree jest w Grecji i czy zagra ma być decydowane przed meczem,czyli znając życie zagra,ale czy dobrze?

Ogólnie nie warto w to pakwoać wielkich pieniędzy,bo gdybym wiedział,że Aris zawsze trzyma sie solidnie,to bym grał ich ostro,ale że mają wzloty i upadki nieraz to różnei może być.
Nadzieja arisu to bedzie standardowo chyba już mocna obrona,dzięki któej trzymali sie bardzo blisko cska i o mały włos nie wygrali.Jeśli włosi w obronie będą choć troche dzisiaj gorsi,a mtyśle,że będą,to powinni dotać lanie.Ale handicap ze wzgledu na styl gry arisu raczej niegrywalny.

Dlatego takie combo 3/10.

Dynamo +Aris

Do góry
#874523 - 18/01/2007 18:20 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: Kacpro]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Nawet nie zdążyłem przeczytać Waszych postów - ale szybko zdążyłem zagrać 2xsingiel + 2/3

Single - oczywiście benki - do przerwy 2.40 i na mecz 3.05
a rozpis jak zwykle w exp-ie
benki 2.95 + over Macabi + over prokom

uzasadnienie:
Benki - osttanio jadą a Aris żadnym dla mnie potentatem nie jest przy wyrównwnych kursach wsadziłbym Benki w rozpis - ale 3.05 - ? dla mnie hjakieś niedopatrzenie - jest tylko jeden in minus - dlaczego kursy wciąż rosną (nie czytałem Waszych wypowiedzi!)

over macabi - zagrałem 167,5 - ale z pewką siatka!
teraz ponawiam 169,5
Jak Cibonie bedą wchodzily trójki - to wynik bedzie koło 200-tu - jak nie - trudno powiedzuieć

over Prokom - mecz niby o pietruchę - ale nie do końca - dlaczego bo jak Prokom przegra (takiej mozliwości nie dopuszczam) - to i awans PO może zostć zachwioany?

dodatkowo mecz sie zaczął - oczywiście Efes - tak na HT jak i FT

zobaczyny co z tego wyjdzie

Do góry
#875387 - 18/01/2007 21:19 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: Kacpro]
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Originally Posted By: Kacpro
Ja myśle na dzisiaj Dynamo + Aris.Ale nie polecam sie tym razem naśladować,bo przez osatnie ~5 di nie mam szczescia w bukmacherce(remisy w koszykówce \:D ) + wczoraj pao mnie zawiodło okropnie,ale poniekąd można byłosie tego spodziewac,chociaz liczyłem na cośinnego od nich.


Dynamo to dynamo,pisałem już raz co o nich myśle i nie ma sensu powtarzać,chcą to wygrać,to najważniejsze.A Aris wspaniała atmosfera w zespole,jeśli istnieje takie coś jak "rodzina" w sporcie to aris to flagowy [przykład.14go mieli spotkanie uroczyste,w gronie członków zespołu.Był każdy,od fizjoterapeuty,poprzez drużyne,aż po "management".
Wspaniali kibice ,zespół chcący "coś" ygrać z ambicjami.To,że potrafią pokazuje chociażbny to,które miejsce aktuialnie zajmują w lidze greckiej...drugie,ponad olympiakosem.



Oczywiscie znowu aris mógł liczyć na swoich fanów (chyba najlepszych w europie jeśli chodzi o koszykówke).Oczywiście jest oficjalny apel,by fani po raz kolejny wypełnili na max hale i ponieśli drużyne.
Są troche niestabilni,ostatni mecz w lidze wygrali u siebie,ale zagrali maksymalnie "przeciętnie".Lecz w tak waznym momencie ,mysle,że każdy stanie w ekipie na wysokości zadania.Znowu skład uzupełniony O Terrela Castle,co podnosi baardzo morale.Gośc po operacji przygotowywał sie włascie ponoć specjalnie pod to spotkanie,żeby pomimo tego,że zapewne nie będzie grał idealnie ani blisko tego nawet,to dać z siebie tak dużo jak tylko można.

Nie wiem,na co stać bedzie dzisiaj Benetton,ale ogólnie w tym sezonie to najwyej przeciętna drużyna póki co.W lidze włoskiej biednie im sie wiedzie.Goree jest w Grecji i czy zagra ma być decydowane przed meczem,czyli znając życie zagra,ale czy dobrze?

Ogólnie nie warto w to pakwoać wielkich pieniędzy,bo gdybym wiedział,że Aris zawsze trzyma sie solidnie,to bym grał ich ostro,ale że mają wzloty i upadki nieraz to różnei może być.
Nadzieja arisu to bedzie standardowo chyba już mocna obrona,dzięki któej trzymali sie bardzo blisko cska i o mały włos nie wygrali.Jeśli włosi w obronie będą choć troche dzisiaj gorsi,a mtyśle,że będą,to powinni dotać lanie.Ale handicap ze wzgledu na styl gry arisu raczej niegrywalny.

Dlatego takie combo 3/10.

Dynamo +Aris




powiem tak..horror kupon,wygrany chyba tylko dzięki pomocy "z góry".dynamo osobiste i wyszli +1,a le mans spudlowalo w ost sekundach...aris to samo,benki dzielnie powalczyły w gorącej hali,ale jednak ost 5 min przeważyło.ale przerwe robie bankowo,to był znak

Do góry
#888562 - 23/01/2007 14:15 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: Kacpro]
andrusek Offline
member

Meldunek: 03/12/2006
Postów: 118
Skąd: Resovia Rzeszów
Ja zagrałem Panathinaikos - Partizan 2 po kursie 5.90 myśle że może wejść bo Panata ma zapewnione 1 miejsce, a Partizan razem z 3 druzynami ma taką samą ilość zwycięstw i musi walczyć o zwycięstwo za wszelką cene. Podobno także kibice tych drużyn sie przyjaźnią więc zwyciestwo gości to możliwy wariant a kurs dobry.
Zastanawiam się także nad Arisem który jest pod ścianą a Żalgiris o nic nie walczy.Myśle że Maccabi powinno wygrać z osłabioną Olimpiją, chociaż w lidze niespodziewanie wygrała z Ciboną. Co myślicie o tych meczach ?

Do góry
#888575 - 23/01/2007 14:27 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: andrusek]
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
[quote=andrusek]Ja zagrałem Panathinaikos - Partizan 2 po kursie 5.90 myśle że może wejść bo Panata ma zapewnione 1 miejsce, a Partizan razem z 3 druzynami ma taką samą ilość zwycięstw i musi walczyć o zwycięstwo za wszelką cene. Podobno także kibice tych drużyn sie przyjaźnią więc zwyciestwo gości to możliwy wariant a kurs dobry.
no tak masz racje, panathinaikos juz nawygrywal to co mial wygrac teraz moze byc "janosikiem" i porozdziela punkty pomiedzy pozostalymi druzynami, a zapomnialem - jeszcze kibice sie lubia to nic tylko grac 2!!!w sumie bardzo rozsadne podejscie \:D

Do góry
#888580 - 23/01/2007 14:34 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: ALEX]
andrusek Offline
member

Meldunek: 03/12/2006
Postów: 118
Skąd: Resovia Rzeszów
Myśle że w takiej sytuacji rozsądniejsze niż granie po 1.15 na koniczynki. W poprzedniej kolejce Panathinanikos przegrał z Unicają bez formy która przegrała teraz w lidze a w poprzedniej kolejce euro z Olimpiją chyba nie powiesz że dlatego że są słaszą drużyną ? Są w bardzo komfortowej sytuacji i nie zdziwie się jak sie rozluznią i nie podejdą na 100% przygotowani do meczu.

Do góry
#888584 - 23/01/2007 14:39 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: andrusek]
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
uważam ze partizan ma iluzoryczne szanse na zwyciestwo na goracym greckim terenie! koniczynkom zawsze trudno sie gralo w maladze wiec bardzo sie nie zdziwilem gdy przegrali, kazda seria musi sie kiedys skonczyc, ale koniczynki nie przegraja 2 meczow z rzedu...
a czy unicaja jest bez formy? wygrywajac z panata? co ty wygadujesz, sam sobie zaprzeczasz!

Do góry
#888611 - 23/01/2007 14:55 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: ALEX]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Myślę że rozsądnym rozwiązaniem jest handi na Partyzantów w granicach 10-11 pkt

Do góry
#891541 - 24/01/2007 11:28 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: Big Ben]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: Big Ben
Myślę że rozsądnym rozwiązaniem jest handi na Partyzantów w granicach 10-11 pkt



a ja stawiam ze panata wygra zdecydowanie , w granicach 15-20 pkt , u siebie sa pieknielnie mocni i taki zespol jak partizan nie ma czego tam szukac , nie przekonuje mnie ze koniczynki maja awans zapewniony , gadanie .. , wygraja i to wysoko

Do góry
#891553 - 24/01/2007 11:31 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: craax]
Motorek Offline
veteran

Meldunek: 22/04/2006
Postów: 1244
jak widzicie win Treviso? macie jakies info odnosnie absensji w skladach obu druzyn?

Do góry
#891630 - 24/01/2007 12:06 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: Motorek]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Climamio Bologna - Efes Pilsen Stambuł
Typ: 1 (-4)
Kurs: 1.926
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Kluczowy mecz dla Włochów w kontekście awansu do następnej rundy. W przypadku porażki w dzisiejszym spotkaniu oraz równoległej przegranej Prokomu w Vitorii, by awansować do następnej fazy Climamio będzie musiało pokonać "Puzzle" różnicą 15 punktów, co sam trener gospodarzy Ergin Ataman ocenia na 5% szans. Na papierze obie drużyny prezentują się bardzo podobnie i niemal na każdej pozycji zapowiada się pasjonująca walka. Mimo to uważam, że decydująca dla losów tego meczu będzie ogromna mobilizacja i determinacja gospodarzy. Turcy awans do następnej fazy mają już zagwarantowany i w Bologni wygrywać za wszelką cenę nie muszą.

Unicaja - Lottomatica Roma
Typ: under 144.5 pkt
Kurs: 1.825
Buk: Sportingbet
Stawka: 6/10

Dwie niezwykle defensywne drużyny w niezwykle ważnym meczu pod kątem awansu do TOP 16 - to musi być under. Linia zaproponowana przez Sportingbet nie powala, ale i tak jest jedną z najwyższych na rynku (Pinnacle dla porównania dał 141pkt). Gospodarze w obecnych rozgrywkach Euroligi, rzadko kiedy na własnym parkiecie przekraczają 70 punktów (średnia 66,8 pkt na mecz), zaś Rzymianie zdobyczami punktowymi na wyjazdach również nie rozpieszczają (71,5 pkt na mecz). Co więcej w pierwszym meczu obu drużyn padło zaledwie 136 punktów, dlatego też jeśli nie będzie dogrywki, to szanse na wejście undera oceniam na ok.60-65%.

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=826384&page=1&fpart=8

Do góry
#891637 - 24/01/2007 12:12 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: Motorek]
wiesiek56 Offline
member

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 124
Ciekawie wygląda kurs na Bolonię (było 1.60, teraz już 1.55 - expekt), która gra u siebie z Efesem. Włosi mieli fatalny początek Euroligi, ale to bardzo silna drużyna, która potrzebuje wygranej do awansu. Turcy mają już pewne wyjście z grupy, dlatego potraktują mecz ulgowo, a nawet jeśli nie, to i tak Climamio powinno sobie spokojnie poradzić na własnym parkiecie (tydzień temu pokonało 90:82 silną Ceramicę, która także miała już awans w kieszeni). Podobnie prezentuje się mecz pomiędzy Ciboną a Joventutem. Chorwaci muszą walczyć o awans, DKV jest już pewne wyjścia z grupy i choć jest zespołem silniejszym, to w Zagrzebiu gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą. Do tego polecam mecz Benettonu - Pau jest przecietną ekipą, która ostatnio przegrała u siebie ze słabym Neapolem.

Do góry
#891765 - 24/01/2007 13:27 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: wiesiek56]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
MALAGA-LOTT.ROMA SP 143 1 2.15
chyba warto po takim kursie sprobowac, tak jak kolega napisal powyzej, obie druzyny stawiaja na twarda defensywe,mysle ze under jak najbardziej do grania
drugi mecz to climamio-efes, wlosi walcza o awans, po slabym poczatku w eurolidze zlapali wreszcie forme,jest to dla nich bardzo wazny mecz, turcy juz awansowali
Climamio 1

Do góry
#892050 - 24/01/2007 15:45 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: szymon0305]
Novak82 Offline
stranger

Meldunek: 24/01/2007
Postów: 8
Climamio Bologna - Efes Pilsen Stambuł
Typ 1 (-4.5)
Kurs 1.925
Buk:Sportingbet
Stawka 9/10
Wydaje mi się,że to jeden z pewniejszych kursów na dziś.
Bologna jest w dosyć dobrej dyspozycji i handi -4.5 zachęca do zagrania na nich.
Mecz będzie na pewno wyrównany,Bologna chcąc awansować musi wygrać dzisiejszy mecz,bo nie sadzę,że sa wstanie pokonać Prokom na wyjeźdxzie 15 pkt.
Efes,ktory walczy już tylko o miejsce myśle,że stawi opór,ale polegnie okolo 8-10 pkt.

Tau Ceramica-Prokom
Typ:1 (-11.5)
Kurs 1.775
Buk:Sportingbet
Stawka 7/10
Prokom nie ma w moim odczuciu najmniejszych szans na nawiązanie walki z Tau,myśle,że skoncentruja się tylko i wyłącznie na pokonaniu Bologni na własnym parkiecie,a ten mecz zakońcy się około 20 pkt porażką.
Panathinaikos-Partizan
Typ:2(+9.5)
Kurs:1.925
Buk:Sportingbet
Stawka 5/10
Panathinaikos raczej wygra to spotkanie,ale nie będzie to raczej gładkie zwycięstwo,Partizaon wciąż walczący o awans łatwo skóry nie sprzeda i nie sądze by polegli wiecej niż 10 pkt

Do góry
#893707 - 24/01/2007 21:35 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: Novak82]
kudzior Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2007
Postów: 742
Zalgiris - Aris

Dziwi mnie wysoki kurs na Aris 1.85 w STS, ponieważ Zalgiris jest ostani i o nic nie walczy, natomiast ARIS ma duze szanse wyjscia z grupy a oni daja tak wysoki kurs hmm???
Moze w Aris sa jakies kontuzje ??? Nie wiem, jezeli nie ma kontuzja moim zdaniem to pewna 2 :)))). Pozdrawiam.

Do góry
#893771 - 24/01/2007 21:53 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: kudzior]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Brawo dla ziomka ktory typowal zwyciestwo Partizana, W ZYCIU bym nie przypuszczal ze moze dojsc do czegos takiego. Wstyd PAO, WSTYD!

Srodowe mecze udane chyba dla wszystkich \:\)

Do góry
#894365 - 25/01/2007 08:14 Re: Euroliga 06/07 [2] [Re: muppet]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Powtórzę publicznie słowa zw1 po wczorajszym win Efesu w Bolonii ... Gienek ty już na kolanach zapie... do mekki w Stambule \:D
Tak otórz ten Efes który nie przegrał nigdy z Prokomem podarował mu prezent w postaci TOP 16 (no chyba żeby nie... \:D bo Gienek potrafi).

Dziś wszytskie znaki wskazują przeciw CSKA (brak Vanterpoola i Smodisa) ale to taki zespół że ja zawsze w nich wierze - najważniejsze że jest TEO). I lekko CSKA zagrałem

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, Igor, wHiTe_StAr, 11kera11), 3399 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582922 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07