Strona 8 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#858277 - 13/01/2007 13:37 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: breugel]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Nie.

Do góry
Bonus: Unibet
#858425 - 13/01/2007 14:11 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: breugel]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: breugel
Polacy ratowali zydow podczas wojny i czy ktorys zyd powiedzial dziekuje?


http://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawiedliwy_w%C5%9Br%C3%B3d_Narod%C3%B3w_%C5%9Awiata

Oczywiście holocaust to też sprawka Żydów.

Nie popieram tego co robią Żydzi w Palestynie ale wręcz wkur..ia mnie obwinianie ich o całe zło tego świata.

Miałem "przyjemność" być w Londynie w czasie zamachów w 2005 r. To nie Żydzi pozbawili wtedy życia kilkadziesiąt osób, a mogło zginąć znacznie więcej. A wiesz kto tych zamachów dokonał. Młodzi ludzie których Korona przyjęła, wychowała, wyedukowała (widocznie nie do końca) i zapewniła utrzymanie. O WTC i Madrycie nie będę wspominał, podobnie jak o problemie we Francji. Skore jest im tak źle tutaj, skoro są tak dyskryminowani, to po ch..j tutaj przyjeżdżają ? A skoro już się tutaj znaleźli, to powinni zaakceptować to, że życie w Europie różni się "trochę" od tego w republikach islamskich. Mimo tego mają taki zakres wolności o jakim Europejczyk czy Amerykanin może sobie w kraju arabskim pomarzyć.

Do góry
#859712 - 13/01/2007 19:13 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: Szewa]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
Temat o Saddamie przekształcił sie w jakże polpularny niegdyś temat 'I jak tu lubic Żydów"

PS. Czyli chcąc niechcąc (zwolenicy i przeciwnicy)doszli do wniosku,że "naród miłujący pokój" miał spory udział w całej tej szopce pt."Obalenie krwiożerczego terrotysty" - i niestety ale maja rację.

Kto łasi się do USA i Mośków jest OKI ,kto nie - PACYFIKACJA pod egidą marionetkowego ONZ

Do góry
#860140 - 13/01/2007 21:39 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: lupus]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Księga Powtórzonego Prawa (13:13 - 13:17):
"13 Jeśli usłyszysz w jednym z miast, które Pan, Bóg twój, daje ci na mieszkanie, 14 że wyszli spośród ciebie ludzie przewrotni i uwodzą mieszkańców swego miasta mówiąc: <<Chodźmy, służmy obcym bogom!>>, których nie znacie - 15 przeprowadzisz dochodzenia, zbadasz, spytasz, czy to prawda. Jeśli okaże się prawdą, że taką obrzydliwość popełniono pośród ciebie, 16 mieszkańców tego miasta wybijesz ostrzem miecza, a samo miasto razem ze zwierzętami obłożysz klątwą. 17 Cały swój łup zgromadzisz na środku placu i spalisz ogniem - miasto i cały łup jako ofiarę ku czci Pana, Boga twego. Zostanie ono wiecznym zwaliskiem, już go nie odbudujesz."


Księga Powtórzonego Prawa (15:6):
"6 Bo Pan, Bóg twój, pobłogosławił ci tak, jak ci to powiedział. Będziesz pożyczał wielu narodom, a sam od nikogo nie będziesz pożyczał; będziesz panował nad wielu narodami, a one nad tobą nie zapanują."


Księga Powtórzonego Prawa (20:10 - 20:18):
"10 Jeśli podejdziesz pod miasto, by z nim prowadzić wojnę, ofiarujesz mu pokój, 11 a ono ci odpowie pokojowo i bramy ci otworzy, niech cały lud, który się w nim znajduje, zejdzie do rzędu robotników pracujących przymusowo, i będą ci służyli. 12 Jeśli ci nie odpowie pokojowo i zacznie z tobą wojować, oblegniesz je. 13 Skoro ci je Pan, Bóg twój, odda w ręce - wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza. 14 Tylko kobiety, dzieci, trzody i wszystko, co jest w mieście, cały łup zabierzesz i będziesz korzystał z łupu twoich wrogów, których ci dał Pan, Bóg twój. 15 Tak postąpisz ze wszystkimi miastami daleko od ciebie położonymi, nie będącymi własnością pobliskich narodów.
16 Tylko w miastach należących do narodów, które ci daje Pan, twój Bóg, jako dziedzictwo, niczego nie zostawisz przy życiu. 17 Gdyż klątwą obłożysz Chetytę, Amorytę, Kananejczyka, Peryzzytę, Chiwwitę i Jebusytę, jak ci rozkazał Pan, Bóg twój, 18 abyście się nie nauczyli czynić wszystkich obrzydliwości, które oni czynią ku czci bogów swoich, i byście nie grzeszyli przeciw Panu, waszemu Bogu."


Originally Posted By: lupus
Prawda jest taka, ze wiekszosc Izraelczykow I palestynczykow moze i jest w stanie ze soba zyc, nie jest tajemnica jak wielu ich pracuje w Izraelu


"10 Jeśli podejdziesz pod miasto, by z nim prowadzić wojnę, ofiarujesz mu pokój, 11 a ono ci odpowie pokojowo i bramy ci otworzy, niech cały lud, który się w nim znajduje, zejdzie do rzędu robotników pracujących przymusowo, i będą ci służyli."


Życie w Palestynie

"16 mieszkańców tego miasta wybijesz ostrzem miecza, a samo miasto razem ze zwierzętami obłożysz klątwą. 17 Cały swój łup zgromadzisz na środku placu i spalisz ogniem - miasto i cały łup jako ofiarę ku czci Pana, Boga twego. Zostanie ono wiecznym zwaliskiem, już go nie odbudujesz."

Do góry
#862838 - 15/01/2007 07:51 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: Igor]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
http://video.google.pl/videoplay?docid=-6333444213228801495

Lupus to dla Ciebie, warto obejrzec, zeby zobaczyc, ze Izrael ma racje tepiac Palestynczykow, szczegolnie warta zobaczenia akcja ok. 1:15 kiedy "zolnierz" z karabinem kopie z powietrza na oko 10-latka. Gratki Lupus za Twoj swiatopoglad. Viva America, Viva Israel!

Do góry
#862911 - 15/01/2007 08:20 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: polskignom]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
lupus
Poczytaj sobie najpierw o historii tego rejonu, zadaj sobie pytanie, skąd tam się wziąl Izrael i czemu jest uzbrojony po zęby, kto go popiera i dlaczego.
Zobacz, którą stronę trzymali oprawcy Sadama w wojnie Iracko-Irańskiej
I odrzuć narzucane nam schematy o terroryzmie Islamu, spójrz na Islam jak na religię.
Zastanów się wreszcie dlaczego czy tu idzie o religię czy o ropę i kasę
Ja nie bronię Sadama, bo ma on na swoim sumieniu wiele zbrodni
Tyle tylko, że jego egzekucja była pokazem siły, a w zasadzie bezsilności Busha i jego interesów
To mnie wkurza, że ludziom pierze się mózgi
Wkurza mnie to, że niszczy i grabi się dorobek całej cywilizacji
Przecież tam jest mnóstwo zabytków, jest to niemal kolebka ludzkości w sensie tradycji, kultury, itp.
I takie tępaki jak Bush niszczą to wszystko dla paru baryłek ropy
Dla nich liczy się tylko kasa, interesy, wpływy
Gadanie o demokracji, pokoju niech sobie włożą między bajki
Poza tym Ci ludzie wcale nie chcą żyć po amerykańsku, oni mają swoje zwyczaje, religię, sposób na życie i nie chcą, by ktos to deptal i narzucał im jak mają żyć

Do góry
#862934 - 15/01/2007 08:30 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: rene]
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Chcialbym prosic o zamkniecie tematu.Bylem wstrzasniety egzekucja i pod wplywem emocji zalozylem temat,jednak minal sie on zdecydowanie z celem.Watki sie mnoza,a szczerze mowiac zaczynam sie sam juz tutaj gubic i pisac niepotrzebne kawalki.Urazonych przepraszam ,a za najlepsze rozwiazanie sporu uwazam zamkniecie tej dyskusji.

Do góry
#863198 - 15/01/2007 11:29 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: breugel]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Sluchaj Rene nie ma chyba panstwa na swicie, ktore by nie tracilo i nie zyskiwaly nowych terytoriow, mniejsze lub wieksze konflikty wybuvhaly i beda wybuchac, pokoj na tamtych ziemiach jest tak realny jak to, ze ja zostane papieżem

Problemem Palestynczykow sa wlasciwie sami Palestynczycy.
Od lat utrzymuje sie dzieki kasie plynacej z calego swiata, idz to na pensje urzednikow, policjantow na szpitale, etc.

Odsunieto w wyborach Fatah ugrupowanie Arafata, uznajac za przzarte korupcja i doprowadzono do wladzy ugrupowanie terrorystyczne Hamas, i kasa sie skonczyla.
I panuje chaos, premier pojechal do Iranu przywziozl w walizkach kilkadziesiat mln dolarow ktore szybko sie rozplyna.

Prezydent z fatahu chce nowych wyborow, hamas nie, trzyma sie stolka niczym PiS, zbroji dalej swoich bojownikow, a wystarczy tylko sie rozbroic i uznac Izrael (to jak dla mnie smieszna sprawa, bo jego istnieniu wszyscy wiedza tylko udaja ze go nie ma.)

Nie jestem zydem, nie mam tam rodziny ani w Palestynie, a takie pojawily sie glosy \:D
Patrze na to obiektywnie, spirala przemocy bedzie sie krecic dalej.
Jak postepuje Hamas?
Gdy Zydki wchodza kogos pojmac, oni zwoluja zywe tarcze.
To wlasnie popiera POlskignom.

Czy Ty gdyby ktos non stp nawolywal do walki z TOba nie postapil bys podobnie i nie chcial sie bronic?
Izarel ma niesamowita przewage militarna nad reszta w regionie, jak iran zdobedzie atomowke, oni pewnie ich zaatakuja, sa uzbrojeni po zeby trudno sie dziwic, kiedy zewszad atakuja cie, ze masz zniknac z powierzchni ziemi.

USA jest mocarstwem swiatowym, i to nie ulega watpliwosci ich wplywy siegaja daleko, ale to nie jedyna mocarstow, do nich aspiruja Chiny czy Rosja.

Chiny majace ogoromne potrzeby energetyczne inwestuja kase a panstwach m in takich jak Iran, by moc korzystac z ich zasobow, a to co on wyprawia to juz im zwisa, w koncu sami maja w dupie prawa czlowieka.
Rosja stopniowo odbudowywuje swoje wplywy utracone po rozpadzie ZSRR, korzystaja z wysokich cen na gaz i rope, staraja sobie podporzadkowac panstwa bylego bloku, kto sie sprzeciwi cierpi:
Gruzja
UKraina
Bialorus
TO jest terroryzm gospodarczy odcinajac dostawy ropy czy gazu.
I dobrze wiedza, o tym, ze jak zakreca kurek, to ucierpia tez pozostale panstwa.
Ale tego nikt nie zauwaza, polskignom woli wklejac durne filmiki.

NIgdzie tez nie pisalem, ze utozsamiam islam z terroryzmem, to juz jest ich problem, ze zewszad slychac iz ugrupwoania walcza w imie allaha, i potem sa tak postrzegani wszyscy.

Do góry
#863387 - 15/01/2007 13:37 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: lupus]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: lupus

Problemem Palestynczykow sa wlasciwie sami Palestynczycy.

Racja, jakby ich nie bylo, to by sie nad nimi nie znecali. Obiektywnie to Ty patrzysz, ale chyba na kant swojej dupy.

Durne filmiki? Ciekawe czy jakby Twoja rodzina siedziala w Palstynie zamiast w Usa, to tez bys tak spiewal...paru innych spraw nie skomentuje...wydaje mi sie, ze masz lekkie braki w sprawie konfliktu (ów) bliskowschodniego (ich).

Do góry
#863423 - 15/01/2007 14:01 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: polskignom]
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Terroryści-samobójcy wysadzający się w izraelskich autobusach, kawiarniach, dyskotekach itp. to pewnie też Żydzi.
Zapewne również ich winą jest to, że Hamas używa swoich współobywateli jako żywych tarcz w czasie walk z Izraelczykami, a także to że swoje kwatery umieszczana w miejscach jak najgęścięj zaludnionych przez cywilów.

Zwykli Plaestyńczycy już dawno wyzdychaliby z głodu gdyby nie pomoc Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych i Izraela właśnie - ot taka mała niespodzianka.

Spiący na petrodolarach szejkowie nawet złamanym centem nie wspomogą swoich arabskich braci, a terroryści z Hamasu prędzej kupią kolejny magazynek do kałacha niż bochenek chleba dla własnego dziecka...

Do góry
#863429 - 15/01/2007 14:04 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: polskignom]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
lupus
Temat jest o Sadamie. I faktycznie, strasznie tu się namieszało.
Ja swoja opinię już wyraziłem.
Uważam, że to był pokaz, zemsta. Bush po raz kolejny dal ciała i pokazał, ze wszelkie wartosci przypisywane Ameryce ma w głebokim poważaniu. Liczy się kasa i wpływy, a że po drodze są trupy i ludzkie cierpienie, to inna sprawa. Ja akurat nie wierzę w tę pokojową misję USA i jego sojoszników. To nie prowadzi do pokoju, ale przeciwnie - do zaostrzenia ognisk. Przykłady wcześniejsze to pokazały.
Dziś mozesz sobie poczytać o planowanym ataku USA na Iran
W czyim interesie?
To chyba nie ulega wątpliwości
Może Ty nie widzisz wielu rzeczy, ale ja widzę je aż zanadto dobrze
Nie odbieram Ci jednak prawa do światoplgladu, więc i Ty nie odbieraj innym
Myślę, że temat rzeczywiscie trzeba zamknąć, bo rozjątrza niepotrzebnie ognisko zapalne

Do góry
#863557 - 15/01/2007 15:28 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: Emrod]
siwy212 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 3304
Skąd: Rutka-Tartak
Emrod a napisz ty mi jaka ty widzisz różnice jak izrael atakuje palestyńczyków np rozpieprza spychem chałupe, wjezdza czolgiem do wioski i grzeje do wszystkiego, atak rakietowy na jakiegos członka hamasu nie patzrąc ze jadący samochód jest akurat na zatłoczonej ulicy, stzrelanie do dzieci rzucających kamieniami z odległości z jakiej nie dorzuciłby najlepszy lekkoatleta. Widzisz ty tu różnice bo ja nie. Jak była wojna 6 dniowa i mieli czołgi to walczyli czołgami, zostali pokonani to walczą po partyzancku. To ich jedyna szansa wzbudzić strach wsród izraelczyków bo samym kałachem i rpg to za dużo nie wskurają przeciwko apaczom abramsom i samolotom nie wspominając już o bombie atomowej.

Do góry
#863614 - 15/01/2007 16:07 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: siwy212]
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Originally Posted By: siwy212
Emrod a napisz ty mi jaka ty widzisz różnice jak izrael atakuje palestyńczyków np rozpieprza spychem chałupe, wjezdza czolgiem do wioski i grzeje do wszystkiego, atak rakietowy na jakiegos członka hamasu nie patzrąc ze jadący samochód jest akurat na zatłoczonej ulicy, stzrelanie do dzieci rzucających kamieniami z odległości z jakiej nie dorzuciłby najlepszy lekkoatleta. Widzisz ty tu różnice bo ja nie. Jak była wojna 6 dniowa i mieli czołgi to walczyli czołgami, zostali pokonani to walczą po partyzancku. To ich jedyna szansa wzbudzić strach wsród izraelczyków bo samym kałachem i rpg to za dużo nie wskurają przeciwko apaczom abramsom i samolotom nie wspominając już o bombie atomowej.
Ponownie wnosze o zamknicie tematu.Bo niedlugo bedzie sie tutaj pisalo o krasnoludkach albo jescze o czyms bardziej nie na temat.Z reszta kto chce pisac o hamasach Iranach czy o czym kolwiek innym niech zalozy osobny temat.

Do góry
#864161 - 15/01/2007 19:58 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: polskignom]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: lupus

Problemem Palestynczykow sa wlasciwie sami Palestynczycy.

Racja, jakby ich nie bylo, to by sie nad nimi nie znecali. Obiektywnie to Ty patrzysz, ale chyba na kant swojej dupy.

Durne filmiki? Ciekawe czy jakby Twoja rodzina siedziala w Palstynie zamiast w Usa, to tez bys tak spiewal...paru innych spraw nie skomentuje...wydaje mi sie, ze masz lekkie braki w sprawie konfliktu (ów) bliskowschodniego (ich).


Odczep sie od mojej dupy ;\)

Suchaj, zydki przynajmniej w przeciwienstwie do palestynczykow, nie walcza miedzy soba o wladze a tak jest miedzy hamasem a fatahem.

A odnosnie filmiku, z prl tez takie mozna znalezc
Nie trzeba od razu na bliski wschod zerkac.

Reszta jutro, bom na chwile ;\)

Do góry
#864203 - 15/01/2007 20:05 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: lupus]
GSE Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 2890
Skąd: Chciałbyś wiedzieć...
Powiesili Husajna? Poważnie? A co to za jeden?

Do góry
#864445 - 15/01/2007 21:11 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: GSE]
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Oddaje temat w rece Moderatorow dla mnie stracil on w 100%sens.Jak ktos chce trzymac smietnisko ok.z tym ze proponuje zmienic naglowek.

Do góry
#864457 - 15/01/2007 21:16 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: breugel]
GSE Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 2890
Skąd: Chciałbyś wiedzieć...
Husajn? Co to za jeden? Nigdy mi się nie przedstawił osobiście, więć typa nie znam... Jak go powiesili, to pewnie trafił na silniejszych... cienias... dobrze, że go nie poznałem... bez znaczenia i tak za późno jeśli jeszcze wisi, to pewnie nie ma nic do powiedzenia...

Do góry
#864681 - 15/01/2007 22:34 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: rene]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Originally Posted By: rene
Ja akurat nie wierzę w tę pokojową misję USA i jego sojoszników. To nie prowadzi do pokoju, ale przeciwnie - do zaostrzenia ognisk.


I masz racje. USA zależy jedynie na kasie, a ta walka z terroryzmem to zwykła propaganda.
Z prawdziwym terroryzmem walczył generał Ratko Mladić. Ale wtedy USA stały po stronie terrorystów z Al-kaidy, którzy trenowali mudżahedinów i wysyłali ich na dżihad przeciwko Serbom. Za to że Serbia walczyła z terroryzmem islamskim USA i NATO spuścili bomby na Serbie. Ale na szczęście 11 września ci mudżahedini, którzy byli szkoleni przez Al-kaide wspieraną przez USA rozwalili wieże WTC. To była kara dla USA za nieuczciwe potraktowanie dzielnego narodu słowiańskiego zmagającego się od wielu lat z prawdziwym terroryzmem islamskim.

Do góry
#864700 - 15/01/2007 22:41 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: Igor]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Originally Posted By: Igor
To była kara dla USA za nieuczciwe potraktowanie dzielnego narodu słowiańskiego zmagającego się od wielu lat z prawdziwym terroryzmem islamskim.

Małe sprostowanie.
Nie od wielu lat tylko od wielu stuleci bo aż od czasów dzielnego rycerza Miloša Obilića.

Do góry
#864706 - 15/01/2007 22:42 Re: Załatwili Husajna-Księga Kondolencyjna [Re: Igor]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Igor


I masz racje. USA zależy jedynie na kasie, a ta walka z terroryzmem to zwykła propaganda.
Z prawdziwym terroryzmem walczył generał Ratko Mladić. Ale wtedy USA stały po stronie terrorystów z Al-kaidy, którzy trenowali mudżahedinów i wysyłali ich na dżihad przeciwko Serbom. Za to że Serbia walczyła z terroryzmem islamskim USA i NATO spuścili bomby na Serbie. Ale na szczęście 11 września ci mudżahedini, którzy byli szkoleni przez Al-kaide wspieraną przez USA rozwalili wieże WTC. To była kara dla USA za nieuczciwe potraktowanie dzielnego narodu słowiańskiego zmagającego się od wielu lat z prawdziwym terroryzmem islamskim.


No i jeszcze Irak wygrał na MŚ z jankesami 2:1
I to była zemsta też \:D \:D \:D

Do góry
Strona 8 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei), 3471 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582362 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25