Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#815254 - 28/12/2006 11:56 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: blacky82]
palkow Offline
member

Meldunek: 10/11/2006
Postów: 112
Skąd: BOCHNIA
wyplacilem kase z gamebookers i z Bwin w niedziele na moneybookers kasa z GB doszla w poniedzialek a z Bwin ?:????? czekam juz 5 dzien kiedy i jak jej nie widac tak nie slychac

Do góry
Bonus: Unibet
#815258 - 28/12/2006 12:00 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: blacky82]
dziobak87 Offline
stranger

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 3
Panowie, a co powiecie o Bwin jako o buku do progresji? Bo zamierzam rozpocząć progresję na mecze NHL i zastanawiam się pomiędzy Bwin i betgun. Bardziej skłaniałbym się ku Bwin. (mam jeszcze konto na Bet-at-home, ale tam jest mała oferta hokeja). Czy progresja nie jest uważana przez Bwin za kombinowanie?
Pozdrawiam wszystkich!

Do góry
#815268 - 28/12/2006 12:07 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: dziobak87]
DoQ Offline
enthusiast

Meldunek: 27/07/2005
Postów: 256
niestety bardzo szybko w Bwin moga dopasc Cie limity lub co gorsza blokada konta z przyczyn jak sie potem dowiesz droga emailowa ("niemożliwych do ujawnienia"). Na progres zwlaszcza za wieksza kasiore niezbedna jest tzw dywersyfikacja: rozlozenie kapitalu u różnych buków.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Do góry
#815533 - 28/12/2006 16:11 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: DoQ]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony:
2006-12-28 07:40 System (2/3)
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu

2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para:
Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła
Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu

wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX.
Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu

Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie?

Do góry
#816142 - 28/12/2006 19:18 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: palkow]
piana Offline
kierownik zamieszania

Meldunek: 20/09/2002
Postów: 10617
Skąd: się wziął?
Originally Posted By: palkow
wyplacilem kase z gamebookers i z bwin w niedziele na moneybookers kasa z GB doszla w poniedzialek a z bwin ?:????? czekam juz 5 dzien kiedy i jak jej nie widac tak nie slychac


ja wyplacalem 23 na mb i tez pustka

Do góry
#819437 - 30/12/2006 09:42 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: dziobak87]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: dziobak87
Panowie, a co powiecie o Bwin jako o buku do progresji? Bo zamierzam rozpocząć progresję na mecze NHL i zastanawiam się pomiędzy Bwin i betgun. Bardziej skłaniałbym się ku Bwin. (mam jeszcze konto na Bet-at-home, ale tam jest mała oferta hokeja). Czy progresja nie jest uważana przez Bwin za kombinowanie?
Pozdrawiam wszystkich!


progresja na pewno nie jest traktowana jako kombinowanie - bowiem ma dużo zwolenników , którzy grają . - natomiast do hokeja polecam betgun - lepsze kursy i oferta , natomiast jedno jest pewne firma Bwin dużo ograć ci się nie da bo wtedy zamkną ci konto i szukaj wiatru w polu .
pozdro

Do góry
#819551 - 30/12/2006 11:21 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: crossmen]
mariola29 Offline
newbie

Meldunek: 29/07/2006
Postów: 39
Originally Posted By: crossmen
[quote=dziobak87]Panowie, a co powiecie o Bwin jako o buku do progresji? Bo zamierzam rozpocząć progresję na mecze NHL i zastanawiam się pomiędzy Bwin i betgun. Bardziej skłaniałbym się ku Bwin. (mam jeszcze konto na Bet-at-home, ale tam jest mała oferta hokeja). Czy progresja nie jest uważana przez Bwin za kombinowanie?
Pozdrawiam wszystkich!


Byłbym bardziej ostrożna, jeżeli chodzi o wiarygodność firmy
Betgun.Zgromadziłam trochę pieniędzy na koncie grając w większości
mecze NHL i konto zostało zablokowane nie wiedząc dlaczego.
Zalecam ostrożność!!!

Do góry
#821856 - 30/12/2006 22:53 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: KRAJAN]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Originally Posted By: KRAJAN
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony:
2006-12-28 07:40 System (2/3)
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu

2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para:
Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła
Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu

wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX.
Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu

Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie?

Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL

Do góry
#821893 - 30/12/2006 23:15 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: gremlin]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
Do dupy jest ten buk, nie wypłacił mi kasy!
Bwin BAN!!!

Do góry
#821952 - 31/12/2006 00:07 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: gremlin]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: gremlin
Originally Posted By: KRAJAN
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony:
2006-12-28 07:40 System (2/3)
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu

2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para:
Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła
Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu

wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX.
Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu

Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie?

Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL


To BAW uznał, że nie osiągneły celu.
Czyli uznał, że 31 miejsce, to za daleko.
może tylko 30 miejsc mieli od "dostawcy wyników".

Ja bym pisał prośbę o wyjaśnienie.

Do góry
#821993 - 31/12/2006 00:22 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: BAHmVIP]
palkow Offline
member

Meldunek: 10/11/2006
Postów: 112
Skąd: BOCHNIA
mam konto w playit w euro i mam tez konto w Bwin ale w zlotowkach podobno te buki sie lacza 5 stycznia i jak to bedzie?? jak mam 2 konta zalezy mi na tym w euro mam nadzieje ze mi go nie zamkna

Do góry
#822077 - 31/12/2006 01:05 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: BAHmVIP]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Originally Posted By: BAHmVIP
Originally Posted By: gremlin
Originally Posted By: KRAJAN
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony:
2006-12-28 07:40 System (2/3)
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu

2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para:
Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła
Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu

wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX.
Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu

Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie?

Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL


To BAW uznał, że nie osiągneły celu.
Czyli uznał, że 31 miejsce, to za daleko.
może tylko 30 miejsc mieli od "dostawcy wyników".

Ja bym pisał prośbę o wyjaśnienie.

mysle ze byloby dobrze gdybys jednak z uwaga przeczytal post Krajana-
zawarl zaklad na to ze zadna z tych dwoch zawodniczek nie dojedzie do mety! niestety jedna z nich dojechala na 31 miejscu i niestety z tego powodu zaklad jest przegrany!- pozdrawiam

Do góry
#822260 - 31/12/2006 08:33 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: gremlin]
pietroc1908 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 373
chyba odwrotnie... zawarl zaklad na zahrobska a oni uznali ze nikt nie dojechal...

Do góry
#823299 - 31/12/2006 18:49 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: gremlin]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: gremlin

mysle ze byloby dobrze gdybys jednak z uwaga przeczytal post Krajana-
zawarl zaklad na to ze zadna z tych dwoch zawodniczek nie dojedzie do mety! niestety jedna z nich dojechala na 31 miejscu i niestety z tego powodu zaklad jest przegrany!- pozdrawiam

Przeczytałem ze zrozumieniem .
Podał zakład, swój typ i wynik wg Bwin.
Gdyby zawarł taki zakład o jakim piszesz, to jaki miałby problem? Że wygrał dzięki pomyłce buka? O tym sie nie pisze w taki sposób.

Do góry
#823741 - 01/01/2007 06:00 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: gremlin]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Originally Posted By: gremlin
Originally Posted By: BAHmVIP
Originally Posted By: gremlin
Originally Posted By: KRAJAN
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony:
2006-12-28 07:40 System (2/3)
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu

2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para:
Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła
Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu

wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX.
Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu

Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie?

Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL


To BAW uznał, że nie osiągneły celu.
Czyli uznał, że 31 miejsce, to za daleko.
może tylko 30 miejsc mieli od "dostawcy wyników".

Ja bym pisał prośbę o wyjaśnienie.

mysle ze byloby dobrze gdybys jednak z uwaga przeczytal post Krajana-
zawarl zaklad na to ze zadna z tych dwoch zawodniczek nie dojedzie do mety! niestety jedna z nich dojechala na 31 miejscu i niestety z tego powodu zaklad jest przegrany!- pozdrawiam

Mylisz sie Gremlin - własnie zawarlem zakład, że Zahrobska wygra w H2H - a Bwin rozliczyli że żadna nie osiągnęła celu - moim zdaniem popelnili błąd - napiszemy maila i zobaczymy co odpiszą?

Do góry
#829110 - 03/01/2007 16:58 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: KRAJAN]
shadovar Offline
addict

Meldunek: 16/10/2006
Postów: 668
Witam czy ktoś wie czy jeżeli mam zablokowane konto w baw to da sie im jakoś przetłumaczyć albo jakiego argumentu uzyć zeby mi je odblokowali? Zablokowane podejrzewam że za uzycie bonu 27zł jakiegoś dunskiego czy coś w tym stylu pisałem kiedys do nich ale nie chcieli wogóle rozmawiać a może ktoś z was jest w takiej samej sytuacji a mysle ze jest bo czytałem już ze to nieodosobniony przypadek i komuś sie udało namówić ich do odblokowania konta. Powiem jeszcze ze 1 zakład złożyłem z kwoty własnie tego bonusa a potem juz nic nie zdązyłem wpłacić b zablokowali. Na osoby trzecie konta nie bede zakładał chciałbym mieć na siebie

Do góry
#829596 - 03/01/2007 18:38 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: shadovar]
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Originally Posted By: shadovar
Witam czy ktoś wie czy jeżeli mam zablokowane konto w baw to da sie im jakoś przetłumaczyć albo jakiego argumentu uzyć zeby mi je odblokowali? Zablokowane podejrzewam że za uzycie bonu 27zł jakiegoś dunskiego czy coś w tym stylu pisałem kiedys do nich ale nie chcieli wogóle rozmawiać a może ktoś z was jest w takiej samej sytuacji a mysle ze jest bo czytałem już ze to nieodosobniony przypadek i komuś sie udało namówić ich do odblokowania konta. Powiem jeszcze ze 1 zakład złożyłem z kwoty własnie tego bonusa a potem juz nic nie zdązyłem wpłacić b zablokowali. Na osoby trzecie konta nie bede zakładał chciałbym mieć na siebie


po zreailizowaniu tego bona w czerwcu mi rowniez zostalo konto zablokowane (pozniej okazalo sie ze nie chodzilo o bon tylko o to, ze zmienilem w ustawieniach adres zameldowania), napisalem do angielskiego supportu z zapytaniem o przyczyne, na co oni odpowiedzieli zebym wyslal skany dowodu, po wyslaniu skanow do polskiego supportu i powownym zapytaniu o moje konto supportu angielskiego moje konto zostalo odblokowane

jak cos chcesz u nich wskorac to tylko u angielskiego supportu

Do góry
#830940 - 04/01/2007 00:12 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: ajdam]
terkin Offline
enthusiast

Meldunek: 19/07/2006
Postów: 236
Jak w bwinie liczą hokej na totals z dogrywkami czy bez?

Do góry
#830950 - 04/01/2007 00:16 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: terkin]
Hajzel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 6402
Skąd: Final Table
zależy jak obstawiłeś omg co za pytania <szok>

Do góry
#830955 - 04/01/2007 00:19 Re: Bwin (dawniej betandwin) [42] [Re: Hajzel]
terkin Offline
enthusiast

Meldunek: 19/07/2006
Postów: 236
nie rozumiem???

Pytałem czy grając na under/over w NHL liczą się ewentualne dogrywki i rzuty karne do sumy punktów/goli które brane są pod uwagę w rozliczeniu zakładu na sumę goli w spotkaniu

Do góry
Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3202 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25