Opcje tematu
#746911 - 25/11/2006 11:14 NBA 25.11.06
kolbi Offline
addict

Meldunek: 05/11/2006
Postów: 445

Detroit Pistons @ Washington Wizards 7:00pm
Miami Heat @ Charlotte Bobcats 7:00pm
Atlanta Hawks @ Orlando Magic 7:00pm
Chicago Bulls @ New York Knicks 7:30pm
Philadelphia 76ers @ Cleveland Cavaliers 7:30pm
L.A. Clippers @ Minnesota Timberwolves 8:00pm
Memphis Grizzlies @ Houston Rockets 8:30pm
NO/Okla. City @ Dallas Mavericks 8:30pm
Boston Celtics @ Milwaukee Bucks 9:00pm
Portland Trail Blazers @ Sacramento Kings 10:00pm
Utah Jazz @ Golden State Warriors 10:30pm


Gospodarze na drugim miejscu.
Prosze podawać sensowne informacje.
Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Do góry
Bonus: Unibet
#746912 - 25/11/2006 14:34 Re: NBA 25.11.06
thunder7 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3005
Skąd: POZnan*
Wczoraj w Denver mielismy wynik niczym z meczu gwiazd, dalem under 220 a niewiele brakowalo a po 3 kwartach by juz go przeskoczyli , ale dzis konsekwentnie
1) Utah @ GSW under 215,5 , GS i Utah graja drugi dzien z rzedu , licze na jakies zmeczenie noi ze sie wystrzelali na jakis czas w poprzednim meczu
2) Boston @ Milwakuee under 207 , Milwakuee swoje rzuci, natomiast wydaje mi sie ze celtowie nie przekrocza 100, podobny argument 2 mecz w ciagu 2 dni tylko ze w odroznieniu do utah i GSW boston go przespal no ale zobaczymy ,
Na koniec pytanie , interesuja mnie zaklady na wygrane w poszczegolnych dywizjiach w regular seaseon , W zwiazku z tym dwa pytania
1 ) Natknalem sie na to u takiego booka jak " Bet on USA " . Czy ktos moze cos o nim slyszal ? Jakies opinie ? Wiarygodny ze wplacac kasiore ??
2) Moze ktos sie spotkal z takimi zakladami u innych bookow ??
Dzieki za pomoc i wysokich wygranych

Do góry
#746913 - 25/11/2006 20:37 Re: NBA 25.11.06
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Mam takie pytanie - co oznacza ATS?? Bona covers.com jest pełno statów w ATS, ale nie wiem czym to się różni od sezonu...

Do góry
#746914 - 25/11/2006 20:39 Re: NBA 25.11.06
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Against The Spread - czyli jeśli ktoś ma np 4-0 win ale 2-2 ats, to znaczy, że drużyna wygrała 4 razy ale tylko 2 razy pokryła handicap.

Do góry
#746915 - 25/11/2006 21:33 Re: NBA 25.11.06
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Washington Wizards - Detroit Pistons @1.73
New York Knicks - Chicago Bulls @1.76 expekt

Po wczorajszej cieniutkiej nocy, dziś czas na dubelek (@3,04) prosto z konferencji wschodniej. Oba teamy na które dziś gram niżej notowane od swoich rywali. Jest jednak kilka powodów : fatalny bilans Knicksów w MSG 1-5, czas na przełamanie dla byków po 6 kolejnych porażkach, ich duży potencjał i gra lepsza od wyników (jak choćby z Philą nie grali źle no ale Iverson 46p + szalone trójki Igoudali i nie dało rady wygrać).
Z kolei mecz w stolicy - Czarodzieje świetnie czują się na własnym parkiecie (4-1), liczę na przełamanie serii obu ekip (DET W5, WAS L3), do tego tragiczny występ Arenasa w Memphis (1/12 z gry) który 2 razy z rzędu się nie zdarza zresztą reszta ekipy zagrałą całkiem przyzwoicie.

Stawka - 3/10.

Do góry
#746916 - 25/11/2006 22:33 Re: NBA 25.11.06
LOYD Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 973
Skąd: mocherowe blokowisko
Witam

Wczorajszy mecz PHI - CHI lol wszystko co lecialo w strone kosza wpadalo powiedzmy bylem w szoku AI byl bezbledny glodny gry i w tym upatruje szans na pokrycie +7 w meczu przeciwko cawalerii ktora nie prezentuje sie ostatnio najlepiej
Kolejne spotkanie ktore wybralem z bogatej oferty jest to mecz pomiedzy GSW-UTA i tu nie bede nic wymyslal poprostu stawiam na najlepsza ekipe obecnego sezonu -1 chodz jeszcze po poludniu mieli +2
Na koniec postanowilem zagrac over 190 w meczu pomiedzy ORL - ATL jakos strasznie malo jak na obie ekipy tak mi sie wydaje
pozdrawiam

Do góry
#746917 - 25/11/2006 22:35 Re: NBA 25.11.06
kolbi Offline
addict

Meldunek: 05/11/2006
Postów: 445
Portland Trail Blazers(+4,5) @ Sacramento Kings 2 1.65 BETGUN

Portland w tym sezonie potrafi zaskoczyć, jak to miało miejsce podczas meczy z New Jersey. Jednak grają słabo na wyjeździe, często przegrywają bardzo wysoko. Gra opiera się głownie na Randolph'ie, reszta zawodników spełnia o wiele mniejszą rolę.
Sacramento jest bardziej poukładana drużyną i grają o wiele bardziej zespołowo od Blazers. Nie ma jakiegoś głownego lidera. W ostatnim meczu po dobrej ostatniej kwarcie pokonali na wyjeździe Seattle.
Jest to drużyna wybitnie własnego parkietu, mimo dwóch ostatnich porażek, jednak z zespołami lepszymi (SA, UTAH) Myślę, że pójdą za ciosem i odniosą pewne zwycięstwo.


Utah Jazz @ Golden State Warriors 1 1.83 BETGUN

Kiedyś znakomita passa Jazzmanów musi zostać przerwana, ale to jeszcze nie dzisiejszej nocy W Warriors nie zagra ponownie Davis oraz Diogu i Pierus. To poważne osłabienia dla zaspołu. Poprzedniej nocy z dobrej strony pokazał sie Biedrins, który zdobył 31 pkt. i zebrał 10 piłek. Nie sądzę, aby mógł powtórzyć ten wyczyn tej nocy, bo czeka go walka pod koszem chyba z najlepszym w tej chwili graczem ligi - Boozerem. Pod koszem będzie jeszcze Okur, Utah raczej zdominuje walke pod koszem.


P.S. Zastanawiałem sie jeszcze nad underem w Waszyngtonie, ale doszedłem do wniosku, że różnie może byc, bo nie wiadomo co zagra Arenas. W ostatnim meczu miał taką skutecznośc, że ja bym osiągnął większą grając bez rąk

Do góry
#746918 - 25/11/2006 22:39 Re: NBA 25.11.06
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Quote:


Na koniec postanowilem zagrac over 190 w meczu pomiedzy ORL - ATL jakos strasznie malo jak na obie ekipy tak mi sie wydaje





O właśnie miałem o tym pisac. To mój jedyny typ z NBA na dzisiaj. Większośc meczów (prawie wszystkie poza ostatnim) między tymi drużynami w ostatnich sezonach kończyło się wynikiem powyżej 190 punktów. Orlando gra świetnie ale przecież i w Atlancie jest komu zdobywac punkty.

Atlanta Hawks / Orlando Magic over 190 @ 1.917

Do góry
#746919 - 25/11/2006 22:44 Re: NBA 25.11.06
kolbi Offline
addict

Meldunek: 05/11/2006
Postów: 445
Quote:


Na koniec postanowilem zagrac over 190 w meczu pomiedzy ORL - ATL jakos strasznie malo jak na obie ekipy tak mi sie wydaje
pozdrawiam






Być może jest to mały próg, ale zauważ, że Orlando w meczach u siebie ma bardzo dobrą obronę. Pod koszem Atlanta za dużo punktów nie zdobędzie bo Howard im na to nie pozwoli. I kto wie jak zagra Johnson, jeśli będzie go krył Hill. Raczej under w tym meczu, ale życzę Ci powodzenia, jeśli grasz over.

Do góry
#746920 - 25/11/2006 22:50 Re: NBA 25.11.06
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Quote:

jeśli będzie go krył Hill




No ale Hill dziś chyba nie będzie grał...

Do góry
#746921 - 25/11/2006 23:07 Re: NBA 25.11.06
kolbi Offline
addict

Meldunek: 05/11/2006
Postów: 445
Quote:

Quote:

jeśli będzie go krył Hill




No ale Hill dziś chyba nie będzie grał...




Ano nie będzie Moje niedopatrzenie, chyba juz zasypiam

Pozdrawiam i $$$ życzę

Do góry
#746922 - 25/11/2006 23:14 Re: NBA 25.11.06
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Washington Wizards - Detroit Pistons --> 1 /@ 1,73 (Betgun)

Stołeczni od początku sezonu nie spisują się zbyt dobrze, zwłaszcza na wyjazdach, gdzie przegrali wszystkie 7 spotkań. U siebie na 5 rozegranych spotkań wygrali 4. Washington wraca do domu po serii 3 wyjazdów, gdzie przegrali z Dallas, Houston i Memphis. W tym ostatnim meczu bardzo nieskutecznie zagrał najlepszy gracz Wizards Arenas. Dzisiaj liczę na jego rehabilitację. Takiemu zawodnikowi 2 słabsze mecze pod rząd raczej się nie przytrafią. Detroit po słabym początku sezonu teraz się rozkręcili - obecnie mają passę 5 kolejnych zwycięstw (4 u siebie, 1 na wyjeździe). Pistons lepiej spisują się na własnym parkiecie, gdzie m.in. pokonali Washington. W tamtym sezonie obie ekipy spotkały się 3 razy i za każdym razem wygrywali koszykarze ze stolicy. A trzeba przyznać, że Tłoki były wtedy chyba lepszym zespołem niż obecnie. Tak więc, jeżeli Arenas będzie miał swój dzień to gospodarze powinni to spotkanie wygrać.

Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers +9,5 --> 2 /@ 1,70 (Betgun)

Do składu Philadelphii powrócił Allen Iverson i od razu można było zauważyć tego efekty - zwycięstwo z Chicago Bulls 123-108. Jak dla mnie handi +9,5 jest dość wysokie i warto je zagrać. Patrząc na historię spotkań między tymi zespołami można zauważyć, że 76ers potrafią dobrze grać w Cleveland i nawet wygrywać spotkania. Jedynie ostatni mecz, rozegrany w kwietniu tego roku, zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Cavs. Pozostałe mecze albo wygrywała Phila albo też minimalne zwycięstwo odnosili koszykarze Cavaliers. Co prawda w tym sezonie Cavs u siebie wygrywają większość spotkań, jednak wierzę, że Phila łatwo skóry nie sprzeda.

Do góry
#746923 - 25/11/2006 23:49 Re: NBA 25.11.06
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Washington Wizards - Detroit Pistons @1.73

Z kolei mecz w stolicy - Czarodzieje świetnie czują się na własnym parkiecie (4-1), liczę na przełamanie serii obu ekip (DET W5, WAS L3), do tego tragiczny występ Arenasa w Memphis (1/12 z gry) który 2 razy z rzędu się nie zdarza zresztą reszta ekipy zagrałą całkiem przyzwoicie.

Stawka - 3/10.




Co do Wizards to bym się zgodził. Czarodzieje u siebie a na wyjezdzie to dwie zupełnie inne drużyny.Arenas wczoraj bardzo słabiutko więc dziś przed własną publiką trzeba pokazać pełnie możliwości.Bilans spotkań napewno nie pzremawia za gospodarzami ale napewno Wizards stać na zwycięstwo dziś.

Co do Bulls.

Tragedia z komedią to co grają byki na wyjazdach, nie interere mnie żadna gra na przełamanie bo Chico mimo że dysponuje dobrym składem na papierze to na parkiecie nie potrafią zagrać skutecznej koszykówki.B.Ben miał być wzmocnieniem defensywy tymczasem Byki pod tym względem prentują się marnie, chyba gorzej niż w zeszłym sezonie.
Nie było chyba meczu no może poza pamiętnym z Miami na początku sezonu żey cały team zagrał na miare oczekiwań.Jak nie B.Gordon zawodzi to Wallace, jak nie Nocioni to Hinrich.
Kiedyś pisałem że w Chico brakuje gościa który pociągnałby wózek w razie słabszego dnia któregoś z ważniejszych graczy.No i niestety tak jest smutna prawda. Chico nie ma prawdziwego lidera który ciągnie zespół bez względu na forme innych grajków.

Co do Knics to faktycznie na własnym parkiecie nie zachwycają ale zdecydowanie lepiej wyglądają pod względem jakościowym. Curry mimo że już nie będzie gwiazdą ligi to przy Benie na ta chwile to bożyszcze w ofensywie.Nie schodzi poniżej pewnego poziomu, co prawda miał kilka słabszych występów ale na tle Bena z którym przyjdzie mu dziś walczyć wygląda dużo lepiej. Frye mimo że jest jeszcze młody to jest przyszłością tej ekipy i to od niego sporo zależy. Potrafi rzucać z każdej pozycji co przy obecnej formie byków jest sporym atutem. Jest Richardson Marbury Francis oraz Crawford którzy pokazli już że potrafią zdobywać sporo pkt przeciwko lepszej defensywie niż ma Chicago.

Napewno w tym meczu o wyniku nie zadecyduje defensywa i mimo że to teoretycznie Bulls powinni pod tym względem górować na Knicsami to nie należy się tego spodziewać.Tak jak pisałem wcześniej Bulls grają bardzo zle w obronie a do tego dochodzi słaba skuteczność oraz nierówna formna czołowych graczy Bulls więc lekkim faworytem w/g mnie są dziś gospodarze.


NY Knics - Chicago Bulls

Do góry
#746924 - 26/11/2006 10:09 Re: NBA 25.11.06
LOYD Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 973
Skąd: mocherowe blokowisko
Quote:

Witam

Wczorajszy mecz PHI - CHI lol wszystko co lecialo w strone kosza wpadalo powiedzmy bylem w szoku AI byl bezbledny glodny gry i w tym upatruje szans na pokrycie +7 w meczu przeciwko cawalerii ktora nie prezentuje sie ostatnio najlepiej
Kolejne spotkanie ktore wybralem z bogatej oferty jest to mecz pomiedzy GSW-UTA i tu nie bede nic wymyslal poprostu stawiam na najlepsza ekipe obecnego sezonu -1 chodz jeszcze po poludniu mieli +2
Na koniec postanowilem zagrac over 190 w meczu pomiedzy ORL - ATL jakos strasznie malo jak na obie ekipy tak mi sie wydaje
pozdrawiam





No i nadszedl ten dzien 3/0 pierwszy taki od poczatku sezonu kiedys musial przyjsc bo juz myslalem ze jestem jasnowidzem
pozdrawiam

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (VVega, pacyfista, ANZELMO, latajaca_holenderka, alfa, 11kera11, akagi, Akhu, Sensei, Green Arrow), 4097 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582542 Postów

Najwięcej online: 4304 @ Wczoraj o 19:05