Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#726689 - 23/11/2006 22:27 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Moze i ja sie odniosę do sytuacji kolegi

Jak napisał Piecia - kochać ? Czy można w takiej sytuacji już kochac? Jak dla mnie to trochę niedorzeczne ..

Jak pisał @jareqq , z niektórymi dziewczynami tak jest, mówi ze nie chce być z nikim a za jakiś czas biega sobie szczęsiwa z kimś innym. Ja na szczęscie takiej sytuacji nie miałem ale widziałem jak czuł sie mój kolega gdy dziewczyna za która szalał powiedziała mu " Potrzebuje czasu, chce byc teraz sama" no i za kilkanaście dni widzimy ją uśmiechnieta z innym

Zastanów się Korver nad tym wszystkim poważnie, czy warto twojego poświecenia, wysiłku itp.

I jeszcze jedno - @ gnacik -"Korver! nie pozwól się spłaszczyć" - i ja napisze : Nie daj sie !!

pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#726690 - 23/11/2006 22:32 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Może troszkę źle to zinterpretowałem ale chodziło mi o taką miłość któa przytrafia się po jakimś czasie wspólnego widywania się , przy jednoczesnym zauroczeniu . Nie ukrywajmy tego bo widząc emocjonalne podejście Korver'a po wpisach bardzo to wszystko przeżywa . Chłopie będzie dobrze wierzę w Ciebie

Do góry
#726691 - 23/11/2006 22:38 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
W wieku 18-19 lat trudno mówić o kochaniu. Jeżeli ktoś mówi, że kocha, to musi być o tym święcie przekonany. Jak można kochać osobę, z którą się nie jest? To co najwyżej zauroczenie. Korver, pójdziesz na studia, Twoja sympatia też i wszystko może się odwrócić. Na studiach czeka dużo pokus Myślę, że powinieneś dać sobie spokój i poczekać jak sytuacja się rozwinie. Nic na siłę. Skoro laska nie jest gotowa na związek, to nie naciskaj. Jeżeli nie czuje nic do Ciebie, to nie przekonasz jej żeby myślała inaczej. Jeżeli jenak darzy Cię uczuciem, to w końcu sama cię o tym powiadomi.

Do góry
#726692 - 23/11/2006 22:43 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 1220
Quote:

Jak pisał @jareqq , z niektórymi dziewczynami tak jest, mówi ze nie chce być z nikim a za jakiś czas biega sobie szczęsiwa z kimś innym.

Ja na szczęscie takiej sytuacji nie miałem ale widziałem jak czuł sie mój kolega gdy dziewczyna za która szalał powiedziała mu " Potrzebuje czasu, chce byc teraz sama" no i za kilkanaście dni widzimy ją uśmiechnieta z innym







o tym właśnie mówiłem Na szczęście również nie przeżyłem czegoś takiego ale znam wiele takich przypadków i zawsze się sprawdza.

Do góry
#726693 - 23/11/2006 22:43 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
yoo jak sie kazdy zwierza to ja tez

mam problem lekki i ogolnie zeby nie fajna laska to bym sobie to olal

ogolnie to sytuacja wyglada tak, ze jakims cudem rozmawialem z laska na gg 3 miechy i jakos spotkac sie nie chcialem bo myslalem ze jest nie w moim typie
jak mi kiedys fote wyslala to lekko zdebialem i stiwerdzilem ze czas sie spotkac
no i tak wyszlo ze zamiast spotkac sie gdzies przy kawce to umowilismy sie do klubu.
No i jak to sobota wpip grania no i pechowa sobota i 500 w plecy po namysle stwierdzilem ze trzeba walnac polowke przez wypadek ze znajomymi i jakos tak wyszlo ze sruba sie wkrecila i wtedy mi sie przypomnialo ze kolezanka tam bedzie
jak to na lufie bywa, pewnie debila z siebie zrobilem, nawet nie pamietam co gadalem, dobrze Jej nie widzialem nawet
na drugi dzien laska stwierdzila, ze lipnie sie bawila i ze lekko sjebalem
no i problem taki, ze chcialbym to naprawic a sam nie wiem jak. Szans duzych to ja nie mam, ale chcialbym ją poprosic o spotkanie i zeby zobaczyla, ze wporzadku ze mnie facet i ze nie jestem takim jakim mnie poznala
chlopacy dalej pomoc mi, walic rady, do czegos wspolnie dojdziemy
pamietajcie, ze laska z gornej polki jakies 9/10 wiec nie chce tak tego zostawic
Pozdrawiam

Do góry
#726694 - 23/11/2006 23:19 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
aha w roli uzupelnienia to nie ma tu mowy o tym, ze ktos sie komus nie podoba, pamietam ze na poczaktu jak tak zle ze mna jeszcze nie bylo to chetnie ze mna rozmawiala i zaczepiala abym posiedzial z Nia
pozniej musialem byc widocznie nahalny i zle ogolnie sie spisalem
pierwsze wrazenie najgorsze i pewnie laska mysli ze ma doczynienia z jakims podrywaczem ktory ma wszystko gdzies, dlatego musuialbym jakos ją namowic na spotkanie aby mogla zmienic zdanie o mnie hmmm
ogolnie ze mnie pozadny gosc, ale wtedy gdy nie pije bo po alkoholu staje sie "pierdolniety" i namolny:)

Do góry
#726695 - 23/11/2006 23:25 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
troche dupna sytuacja ..próbowaleś tak poropstu wysłać jej smsa, albo zadzownic i z pełną skrucha przeprosić za swoje zachowanie, które usprawiedliwiasz tym, ze przed ta impreza stało się coś abrdzo złego (wtopa, o tmy nie musisz mówić:P) i dlatego zupełnie niechcący, przypadkowo za duzo wypiłeś, a że kumple palili zioło (sic!) to i Tobie się udzieliło ...no i na koniec, czy w ramach rekompensaty i checi poprawienia własnej opinie w jej oczach chciałbys ja zaprosić na miły spacerek

Do góry
#726696 - 23/11/2006 23:51 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
pisalem sms-ka zaraz po imprezie nie majac pojecia ze zle wypadlem
odpowiedz prosta: musi sie uczyc w tym tyg - i sie wcale nie zdziwilem bo sam bym na Jej miejscu napisal identycznie
dlatego odczekalem jakis miesiac i dalem jej spokoj, nie chcialem sie narzucac
teraz czasu troche minelo i chcialbym jakos zmienic jej zdanie
chyba najlepszy sposob telefon, innego wyjscia nie widze raczej
latrwo nie bedzie oj nie bedzie. Ale co mi szkodzi, wiem ze kobitka naprawde fajna, ze mnie zaden dupek tez nie jest, ale ona ma inne zdanie i chcialbym zeby je znienila

Do góry
#726697 - 24/11/2006 00:03 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
co do jednego masz racje, telefon, albo gadka na żywo, bron Boże sms ..to widze, że dośc długo odczekałeś, duzo w tym czasie mogło sie w jej zyci zienić, ale bądźmy dobrej mysli, że jeszcze nie jest za późno aha i nie przepraszaj jej , bynajmniej wg. mnie, jak coś to powiedz, ze chciałbys sie z Nią spotkać, aby troche zmienic jej zdanie o Tobie, aby nie widziała Ciebie w takim złym świetle, i musi to brzmieć, jakby to powiedziec, tak jak żart, albo, "no wiesz, musze Ci udowodnić, że tak na prawde jestem normalnym, spokojnym i porzadnym chłopakiem, a nie jakimś żulem tak jak ostatnio miałas okazję zobaczyć, no wiesz...zdarza sie, był powód" ...ja bym zadzownil, najpierw 1-2minutowa gadka co słychać itp. pierdy, a ptoem czy ma ochote sie spotkać, pamietaj! zapytaj czy ma ochote, a nie kiedy ma ochote, to wazne, jak powie, że jutro nie ma czasu, to poweidz, ze nie pytałes o jutro, tylko ogólnie, potem dopiero sprecyzujesz dokładniej co gdzie i jak może zadziała

Do góry
#726698 - 24/11/2006 00:05 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Quote:


ogolnie ze mnie pozadny gosc, ale wtedy gdy nie pije bo po alkoholu staje sie "pierdolniety" i namolny:)




mam to samo przynajmniej tak mi się wydaje

Do góry
#726699 - 24/11/2006 00:07 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Quote:

Quote:


ogolnie ze mnie pozadny gosc, ale wtedy gdy nie pije bo po alkoholu staje sie "pierdolniety" i namolny:)




mam to samo przynajmniej tak mi się wydaje




..a kto tak nei ma ? hahaha ...najgorsze jest wtedy jak jestem ostro pijany i mam w ręku telefon... wtedy to potrafie zdziałać cuda

Do góry
#726700 - 24/11/2006 00:11 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
HAGIi niestety z przykrością muszę stwierdzić iż pierwsze zdanie na temat danej osoby pozostaje do końca życia. Nawet jeżeli pokazesz jej, że taki nie jesteś to ona i tak zapamięta Twoją pierwszą wpadkę. Ona raczej na umówione spotkanie się nie zgodzi...wydaje mi sie, że lepiej byłoby gdybyś "przypadkiem"(uwielbiam to słowo ) pojawił się tam gdzie ona się pojawi. Może to być jakiś klub, park, bar...pzdr

Do góry
#726701 - 24/11/2006 11:50 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

HAGIi niestety z przykrością muszę stwierdzić iż pierwsze zdanie na temat danej osoby pozostaje do końca życia. Nawet jeżeli pokazesz jej, że taki nie jesteś to ona i tak zapamięta Twoją pierwszą wpadkę. Ona raczej na umówione spotkanie się nie zgodzi...wydaje mi sie, że lepiej byłoby gdybyś "przypadkiem"(uwielbiam to słowo ) pojawił się tam gdzie ona się pojawi. Może to być jakiś klub, park, bar...pzdr




cholera ah te baby, ja na Jej miejscu bym sie zgodzil i takiej szansy nie zaprzepascil
kurde ogolnie ciezko bedzie juz to wiem, ale mam plan zadzwonic, przeprosic i powiedziec Jej ze wpadam po Nia do szkoly i idziem na herbatke i ma sie szykowac, postaram sie nie dac Jej wejsc w slowo, moze cos z tego bedzie
ogolnie to chyba spalony juz jestem
wszystko przez te zaklady, alkohol i buki - jakby to wycofali z obiegu bylbym panem swiata

Do góry
#726702 - 24/11/2006 12:03 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681
Quote:

wszystko przez te zaklady, alkohol i buki - jakby to wycofali z obiegu bylbym panem swiata




hehehe wes Ty nie strasz bo Kononowicz mogłby to wszytsko zlikwidowac

Do góry
#726703 - 24/11/2006 12:45 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Quote:

Quote:

Quote:


ogolnie ze mnie pozadny gosc, ale wtedy gdy nie pije bo po alkoholu staje sie "pierdolniety" i namolny:)




mam to samo przynajmniej tak mi się wydaje




..a kto tak nei ma ? hahaha ...najgorsze jest wtedy jak jestem ostro pijany i mam w ręku telefon... wtedy to potrafie zdziałać cuda




Widze że forum mecz.pl przyciąga podobnych ludzi

Do góry
#726704 - 24/11/2006 12:51 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
raczej o podobnych "zainteresowaniach"

Do góry
#726705 - 24/11/2006 12:54 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24828
Skąd: Kraków
heh ja pierwsze co robie rano po imprezie,to nawet nie tyle sięgam po butelke wody,tylko po telefon,sprawdzając wybrane połączenia...:)

Do góry
#726706 - 24/11/2006 13:05 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Quote:

heh ja pierwsze co robie rano po imprezie,to nawet nie tyle sięgam po butelke wody,tylko po telefon,sprawdzając wybrane połączenia...:)




Mam to samo

Jak wyjdę z kolegami w miasto, to staram się w ogóle nie wyjmować telefonu a i tak mi się przytrafiają wiecznie głupie akcje. A to do kogoś nie zadzwonię, choć powinienem, a to do kogoś zadzwonię, choć nie powinienem Ciężko się wybiera numer w takim stanie, naprawdę można zadzwonić nie tam gdzie trzeba, czasem się nawet człowiek nie zorientuje

Do góry
#726707 - 24/11/2006 13:08 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
ja bym jej HAGIi na pewno nie przepraszal. Trzeba jej poprostu wytlumaczyc jak bylo i ze normalnie taki nie jestes. Telefon dobra opcja, propozycja spotkania to sie tak latwo jak w smsie nie wymiga, a jak bedzie cos krecic to odrazu wyczujesz. Takie moje zdanie

Do góry
#726708 - 24/11/2006 14:49 Re: Jak zagadac panienke na disco [3]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Quote:

HAGIi niestety z przykrością muszę stwierdzić iż pierwsze zdanie na temat danej osoby pozostaje do końca życia. Nawet jeżeli pokazesz jej, że taki nie jesteś to ona i tak zapamięta Twoją pierwszą wpadkę. Ona raczej na umówione spotkanie się nie zgodzi...wydaje mi sie, że lepiej byłoby gdybyś "przypadkiem"(uwielbiam to słowo ) pojawił się tam gdzie ona się pojawi. Może to być jakiś klub, park, bar...pzdr


Nie koniecznie Pierniczek. Mój kolega z klasy kiedy poznał swoją obecną dziewczynę to bardzo się z nią nie polubił. A teraz są, jak narazie i oby jak najdłużej, szczęśliwą parą

Do góry
Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, igea23, Sensei, alfa, burbon, wHiTe_StAr, Igor, Ojro, akagi), 2897 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584052 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07