Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#715984 - 10/11/2006 15:21 Re: I liga - 14 kolejka (10-11.11.2006)
haven Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 1861
Skąd: Pogoń Szczecin
Quote:

Pogon Szczecin - Groclin Grodzisk

Już dziś Pogoń na własnym stadionie zagra z Groclinem o ligowe punkty OE.
Drużyna Pogoni w ostatnich kolejkach zawodzi swoich kibiców przegrywając ostatnie trzy spotkania z Cracovią 1:0, Lubinem 3:1 i Lechem 2:1. Ostatni raz podopieczni Mariusza Kurasa wygrali 30 września z Widzewem w Łodzi 1:0. Obecnie zajmują 12 miejsce z dorobkiem 13pkt.
W prasie spekuluje się że jest to ostatni mecz trenera Pogoni przed własną publicznością którego od nowego roku zastąpić ma Libor Pala. Do składu wracają Łukasz Trałka i Lilo którzy pauzowali za kartki. Ważne spotkanie zagra Batata który pierwszy raz wystąpi w drużynie Pogoni jako Polak.
Trener Kuras zapowiada ostrą walkę o 3pkt które oddalą jego drużynę od strefy spadkowej. Pogoń może liczyć na doping publiczności która na pewno nie zawiedzie i przybędzie w komplecie na ostatni mecz Pogoni w tej rundzie.
Piłkarze Dyskoboli do Szczecina przyjadą z nowym trenerem Maciejem Skorżą dla którego będzie to pierwszy mecz na ławce trenerskiej Groclinu. Skorża zastąpił w poniedziałek Czecha Wernera Liczkę na tym stanowisku. Groclin w ostatniej kolejce niespodziewanie zremisował z Wisłą Kraków 2:2 po bardzo dobrym spotkaniu toczonym przy silnym wietrze.
Groclin zagrał dobrze i zasłużył na zwycięstwo lecz nie wykorzystał kilku świetnych okazji do podwyższenia wyniku co wykorzystała Krakowska Wisła. Jedna z bramek padła po kuriozalnym błędzie obrońcy Groclinu który podał piłkę do Pawła Kryszałowicza a ten zdobył bramkę. Groclin na wyjeździe spisuje się przeciętnie (bilans: 1-3-2) wygrał jedynie z Arką w Gdyni 4:2. W drużynie gości nie ma żadnych urazów atmosfera jest dobra, piłkarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przed nowym szkoleniowcem i zagrała na 110% swoich możliwości. Prezes Groclinu liczy że pod wodzą nowego szkoleniowca zespół będzie piął się w górę tabeli.

Za faworyta tej konfrontacji uważana jest drużyna Groclinu która jest podbudowana dobrym wynikiem z Wisła i zagra w najsilniejszym składzie przeciwko Pogoni. Moim zdaniem będzie to bardzo trudny mecz dla obu zespołów a wynik jest sprawą otwartą.

Nie zagrają:
Pogoń: Cruz , Amaral
Groclin: -

Ostatnie spotkania:
Pogon Szczecin 1 3 Groclin Grodzisk
Pogon Szczecin 1 0 Groclin Grodzisk
Pogon Szczecin 1 2 Groclin Grodzisk

Bilans wszystkich meczy: 7 zwycięstw Pogoni, 6 Groclinu i 1 remis.

Typ: over 2,5




powiem tak :
Niewiem skąd to pisałeś ale żeś takie głupoty powypisywał że aż się w środku we mnie skręca , faktycznie Amaral nie zagra , co do Cruza to najprawdopodobniej wyjdzie dziś w 1-szej jedenastce , co do kompletu publiczności w Szczecinie , to jej na 100% nie będzie , dobrze będzie jak na stadion uda się 7-8 tysięcy osób. CO do pana Libora Pali , to ostatnio już sprawa została wyjaśniona przez 1 z działaczy Pogoni że wielkich rewolucyjnych zmian nie będzie w klubie . Takie pisanie przypomina mi jakbyś na siłe przekonywał sam siebie do tego co grasz , wynajdowanie głupich przyczyn które rzadko sie sprawdzają , atmosfera w drużynie często mobilizuje piłkarzy , choć faktycznie Szczecińskich rzadziej bylem na 3 meczach wiem o czym mówie .

Do góry
Bonus: Unibet
#715985 - 10/11/2006 17:18 Re: I liga - 14 kolejka (10-11.11.2006)
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Wisla-Gornik
sorry ze dopiero teraz ale wczesniej nie moglem
napisze szybko wiec moze ktos jeszcze zdazy zagrac w necie....

Mecz przyjazni jednak zgody napewno nie bedzie na boisku... Gornik potrzebuje pktow aby przerwac zla serie tym bardziej Wisla... W druzynie z Zabrza ostatnio nie dzieje sie najciekawiej-podobno ktos kopie dolki pod Motyka. Skupmy jednak uwage na aspekatach sportowych. Wisla naprawde potrzebuje tej wygranej... Tydzien temu mowilem iz wyniki zaleza od tego czy zawodnicy podniosa sie po pechopwej porazce z Belchatowem. Jak sie okazalo podniesli sie gdyz Wisla w Lodzi byla razczej strona przewazajaca i momentami naprawde niezle "gniotla" rywala (choc oczywiscie byl tez okres ze bylo odwrotnie). Widac bylo iz pilkarzom zalezy a i gra nie wygladala najgorzej. Nafciarze to druzyna wlasnego boiska i jesli wlozy tyle zaangazowania i walki w gre co np w pierwsyzch 20min z Belchatowem to powinna spokojnie wygrac... Gornik ostatnio zlapal slabsza passe i gospodarze musza to wykorzystac. Wisla naprawde potrafi bardzo dobrze grac w pilke a jej polozenie jest spowodowane innymi wypadkami (kto czyta regularnie co pisze ten wie o co chodzi). Najwiekszy problem to niesktuecznosc ale kiedys pech musi wkoncu minac. Calkiem mozliwa jest takze wygrana z handi ja przewiduje wynik w granicach 2-0.

Podsumowujac dla mnie to typ tygodnia gdyz Wisla praktycznie na pewno wygra(dla mnie najpewniejszy typ kolejki -pomijam granie za 1,2na Legie czy 1,4 na Wisle ) a kursy sa znacznie zawyzone (szczegolnie te w okolicach 2) cos pieknego ...
Czy wejdzie czy nie warto to grac i juz
TYP: 1 @ 1,9 8,5/10
pozdro

Do góry
#715986 - 10/11/2006 18:26 Re: I liga - 14 kolejka (10-11.11.2006)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Lech - Arka
W kilku slowach bo mecz za kilkadziesiat minut.
Zreszta nie mam nic super ciekawego do napisania

Przyszedl mi do glowy jeden wynik 2-0, inaczej tego nie widze, tzn moze pasc kazdy inny ale ten jakos wydaje mi sie najbardziej prawdopodobny.
Uwazam ze Arka dzis nie strzeli, jesli strzela to nawet wielki Franz nie potrafi okielznac zmanierowanych gwiazdek, faktem graja ladnie ale uchronic sie od horrorow nie potrafia, licze ze dzis sie przelamia i wygraja nie tracac bramki.

Tak mi sie nasunelo

Kurs na 2-0 to 6,50, zagralem za mala staweczke

Do góry
#715987 - 11/11/2006 09:57 Re: I liga - 14 kolejka (10-11.11.2006)
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
lie99 - dlatego się nie gra na swoich.

Do góry
#715988 - 11/11/2006 12:04 Re: I liga - 14 kolejka (10-11.11.2006)
ventola Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2005
Postów: 82
Quote:


Korona Kielce
VS
Łódzki Klub Sportowy

Typ: 1

Piłkarze obiecują zdobycie kompletu oczek.



No co ty? Jak każdy by słuchał co piłkarze obiecują to by "dobrze" na tym wyszedł?

Quote:

Do Kielc przyjeżdża łódzki ŁKS. Niestety w ostatnim tygodniu więcej słyszeliśmy z obozu ŁKS o konfliktach...Myślę, że konflikt wpływa bardzo źle na piłkarzy czego efektem powinna być przegrana z dobrze dysponowaną kielecką Koroną.




Jeżeli wg Ciebie tylko konflikt wpływa na formę drużyny to dzieki za takiego typera.

korona - LKS X2 @ 2.00 expekt i jutro po

Do góry
#715989 - 11/11/2006 12:32 Re: I liga - 14 kolejka (10-11.11.2006)
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
@ ventola

Tak też nie można napisać,że konflikt nie nie ma wpływu na formę,bo jeśli jest konflikt np.między piłkarzami a trenerem to wiadomo jak to się kończy,przegrywane są mecze które poprostu powinny być wygrane,tak to czasem bywa szczególnie można to zaobserwować w polskiej lidze.

Ale ja poprostu uważam,że w ŁKS nie ma konfliktu,takie jest moje zdanie.

Co do typowiania też się wypowiedzialem,że dla mnie no bet ale chyba jednak ze wskazanie na Korone.

Granie x2 jest odważnym ruchem ale życze powodzenie oczywiscie

Do góry
#715990 - 11/11/2006 12:37 Re: I liga - 14 kolejka (10-11.11.2006)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Są to wycięte fragmenty z mojej zapowiedzi tego spotkania. Oczywiście, że konflikt bardzo źle wpływa na zespół bo jeśli Tomasz Hajto jest inaczej traktowany niż reszta zespołu to normalną rzeczą jest, że piłkarzą nie musi się to podobać. Do tego dodałem, że ŁKS zawodzi ostatnio a remis z Wisłą Płock, która przegrywa dość gładko z Górnikiem Zabrze trzeba uznać za brak formy podopiecznych Marka Chojnackiego. Można jeszcze dodawać, że są problemy organizacyjne i tak dalej. Pomijam konflikt na lini prezes Goszczyński trener Chojnacki. Każdy może pisać co chce bo po to jest to forum stworzone. Co do mojej osoby nigdy nie mówiłem, że jestem świetnym typerem i za takiego się nie uważam. Jednak za średniaka jak najbardziej.

Pozdrawiam

Do góry
#715991 - 11/11/2006 14:51 Re: I liga - 14 kolejka (10-11.11.2006)
ventola Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2005
Postów: 82
Ignorator, nie miałem zamiaru Cię obrazić, ale skoro to zrobiłem to przepraszam. Takie granie przeciwko drużynom, które mają konflikt bywa zgubne. Często są to konflikty wymyślone przez pismaków i poźniej taka "skonfliktowana" drużyna rozgrywa piękny mecz i wygrywa. Patrząc na ostanie mecze Korony [PZPPZ] i ŁKS [RRZPZ], to bardziej przekonuje mnie ŁKS i właśnie on dziś nie przegra.

p.s.
mecz właśnie się zaczyna. Zobaczymy jak się zakończy

Do góry
#715992 - 12/11/2006 20:20 Re: I liga - 14 kolejka (10-11.11.2006)
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
"Legia Warszawa - Odra Wodzislaw Slaski 1 kurs 1.25
Legia Warszawa - Odra Wodzislaw Slaski (dokladny wynik) 2:0
(moja intuicja - zobaczymy co z tego bedzie)"

To mnie sie intuicja udala. Teraz tylko wystarczy ze bedzie tak czesciej:D

No i Szanowni Panowie kazdy z nas zna wynik meczu Korona - LKS...
Dla niewtajemniczonych napisze ze kielecki klub wygral z lodzkim zespolem 1:0 po bramce Kaczmarka w 72. minucie;)

Widze ze odbyla sie tutaj merytoryczna dyskusja nad tym meczem i gratuluje Ignoratorowi

Zycze wszystkim powodzenia w typowaniu nastepnych kolejek Orange Ekstraklasy

Pozdrawiam;)

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, pacyfista, igea23, rafal08), 4414 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582758 Postów

Najwięcej online: 4485 @ 00:31