Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#69525 - 07/04/2003 03:28 Re: Powitania- chec udzialu zgloszenia
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
[QUOTE]Oryginalnie wysłał verseau:
[QB]Zainteresowal mnie ten temat i tez zadalem sobie trud i przegladnalem stonki ktore podales.
Mam pytanie jak dlugo te firmy dzialaja?
Gdzies pisales ze sa to firmy z wieloletnia tradycja. Toro czy moglbys powiedziec ktore wg.Ciebie sa godne zaufania i mozna im powiezyc pieniadze.Ja moglbym zaryzykowac i wplacic jakas sume tak po prostu aby zobaczyc co z tego bedzie.Tylko chcialbym wiedziec gdzie do ktorej z tych firm propnujesz.Te programy "na papierze" wygladaja dosyc ciekawie.Interesuje mnie jak to ma sie do rzeczywistosci.

Niewiem ktore maja jakosc tradycja poprostu zaczelem jakis rok temu zwrocilo mi sie i jade systemem z zysku co mi sie spodoba co sie dowiem i tyle z mojej strony
Ja ryzykuje jak ktos to moge pomoc od technicznej strony troche poleci jak chce jak nie to jego sprawy a za 10 tygodni jak sie zwroci to bedziesz zalowal a jak sie wtopi to bedziesz sie cieszym ze byles tak rozsadny tyle odmnie
pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#69526 - 07/04/2003 03:38 Re: Powitania- chec udzialu zgloszenia
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
No w sumie czasem nie ktore firmy maja tradycje ale nie umie tak dokladnie polecic
Inwestuje za minimum czekam az mi sie zwroci a poznie czesc zysku spowrotem do nich czesc do kieszenie a czesc w nowe firmy i od nowa duzo czytam po angilesku,fora. rozmawiam z ludzmi i jade do przodu
tak to wyglada nie mam jakis ulubionych firm
placa ok nie placa no coz strata jedziemy dalej
to narazie

Do góry
#69527 - 07/04/2003 18:34 Re: Powitania- chec udzialu zgloszenia
verseau Offline
veteran

Meldunek: 02/11/2002
Postów: 1437
Skąd: Paryz
Toro Ty juz masz doswiadczenie i orientujesz sie w tych firmach.Wiesz mniej wiecej ktore placa,ktorych nalezy unikac i o taka odpowiedz wlasnie mi chodzi.Nie chce wkladac swoich pieniedzy "na pale" potrzebne jest jakies rozeznanie.W tej chwili po przeczytaniu tych tematow znam praktycznie tylko nazwy tych firm.Skoro juz wczesniej wkladales pieniadze w to i te inwestycje byly zyskowne to polec ktoras z tych co placa wg.Ciebie.Ja chce sprawdzic i przekonac sie czy warto wogole brac sie za to.I aby to zrobic potrzebna jest pomoc kogos kto ma jakies pojecie w tym temacie.

Pozdrawiam.

Do góry
#69528 - 13/04/2003 00:19 Re: Powitania- chec udzialu zgloszenia
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
Niewiem o jakiej sumie mowimy.
Te co podalem narazie placa mam tez kilka bezpieczniejszych (prywatnych) ale nigdy nie ma gwarancji caly czas ryzyko

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, pacyfista, 11kera11, ANZELMO, Akhu, DePito, kemp, Sony, Igor, VVega), 2977 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582987 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07