Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#658187 - 22/11/2006 17:52 Re: Konkurs Tenisowy - XV edycja - dyskusja
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Panów mieliśmy za komuny w której chyba dalej żyjesz. Nie czytasz postów w których Ci podaje jasne przykłady(linki), nie odnosisz się nawet od nich . Ciekawe dlaczego .

PS. Ostatni post który skasowałem to jakaś regułka z googli która rzeczywiście mnóstwo "wniosła" do tematu.

Do góry
#658188 - 22/11/2006 17:58 Re: Konkurs Tenisowy - XV edycja - dyskusja
lukiwa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 3042
Skąd: PIŁA / PRESTON
Quote:

Panów mieliśmy za komuny w której chyba dalej żyjesz. Nie czytasz postów w których Ci podaje jasne przykłady(linki), nie odnosisz się nawet od nich . Ciekawe dlaczego .





OK panowie. Widzę, że zaczynacie pokazywać swoją władzę (kasowanie postów). Tak więc nasza dyskusja (dla Kuby81 - dyskusja może dotyczyć również dwóch osób) dobiega końca. Nie odniosłem się do twoich linków, ponieważ dotyczyły one poprzedniej edycji. A my mamy już nową edycję, z nowym regulaminem.
Mimo wszystko pozdrawiam i liczę, że jeszcze nie raz będziemy toczyć wojnę na typy a nie na argumenty.
Pozdrowienia

Do góry
#658189 - 23/11/2006 07:53 Re: Konkurs Tenisowy - XV edycja - dyskusja
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Quote:

Quote:

[
Aha wsławiłeś się że podałeś typ nie tylko po jego rozpoczęciu, ale nawet gdy końcowy wynik był już znany. I co ? Miałeś typ nie zaliczony ? Była jakaś afera z tego powodu ? Nie ! Baa, przymknęliśmy na to oko nawet. Wymówką nie jest, że prof tak napisał w ofercie... To tak w kwestii moralności.




To nie była wymówka, tylko prawda, prof przedstawił ofertę na mecz, który sie już odbył. Poźniej to zauważyłem i podałem typ zastępczy, bo prof się pomylił. O co ci człowieku chodzi?? Jakie przymykanie oczów??? Ja przynajmniej biorę kursy z oferty profa, i nie kseruję ich jak Ty, do czego sam się przyznałeś.
A poza tym, panowie, poprzedni mój post był do Thoma. Tak więc czekam na jego odpowiedź, a nie na waszą.




Nikt nie przymykał oka na typ lukiwy - prawdą jest to co napisał - prof. wystawił ten mecz na następny dzień - sam sprawdzałem ofertę - jednak prawdą jest również, że typ powtórzył - gdyby tak nie było nie miałby szansy na jego powtórzenie.
Co do tego nieszczęsnego Bogdanovica - jeżeki ktoś podaje, że był kurs 1.45 to jak mam mu przyznac minusa?
TYLE RAZY PROSIŁEM I PISAŁEM W TEJ EDYCJI [ i nie tylko w tej] - SPRAWDZAC KURSY PRZED PODANIEM TYPA, A NIE KSEROWAC !!! - ale jak zwykle ja swoje reszta swoje - szkoda, że takie zakończenie ma ta edycja.

Do góry
#658190 - 23/11/2006 16:18 Re: Konkurs Tenisowy - XV edycja - dyskusja
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Ja przymknąłem, bo dostałem sygnał o takim typie. Idąc jego tokiem myślenia powinien sprawdzić czy taki mecz już się skończył/lub nie zaczął.

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, Igor, wHiTe_StAr, 11kera11), 3399 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582922 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07