Strona 14 z 14 < 1 2 ... 12 13 14
Opcje tematu
#1136852 - 14/04/2007 06:06 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: nerti]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: nerti
...wypowiedz M. Leary srodkowego z Brentford przed tym meczem zamieszczona w The Sun : Mowi on "gramy juz tylko o dume, w szatni wszyscy maja zwieszone glowy"...


osobiście idę tym samym tropem w tym tygodniu i gram:

Brentford - Nottingham Forest 2@1.70
Po ostatnim przegranym meczu z Crewe (1-3) który ostatecznie pogrzebał szanse Brentford na utrzymanie w League One w klubie doszło to prawdziwej rewolucji. Prezes klubu w trybie natychmiastowym zwolnił trenra Scotta Fitzferalda nazywając jednocześnie jego dokonania w tym sezonie "katastrofą". Razem ze szkoleniowcem pracy muszą szukać takze 8 gracze którzy razem z nim przyszli do klubu. W takiej atmosferze popularne "The Bees" przygotowywali się do meczu z walczącym o awans do League Championship Nottingham Forest. Co gorsza, gospodarze nie będą mogli w tym meczu skorzystać również z podstawowego napastnika Scott Taylor który mimo że sezon się jeszcze nie skończył wrócił do swojego macierzystego klubu Mk Dons z którego był wypożyczony. Prawdopodobnie nie zagra też najlepszy strzelec Brentford Jo Kuffour (12 goli) który w ostatnim meczu doznał kontuzji i musiał opuścic boisko w 57min. Nottingham Forest ma doskonałą okazję wykorzystać osłabienie i bałagan w drużynie gospodarzy i zdobyć komplet punktów. W walce o awans do League Championship te punkty moga się okazac kluczowe i jeśli ekipa Colin Calderwood chce naprawde grac o klase wyżej to takie mecz ejak ten sobotni ze zdegradowanym już i osłabionym rywalem powinien zdecydowanei wygrywać. Kurs na gości nie jest zachwycający 1.70 ale mimo wszystko stawiam że ich większa motywacja i nadal lepsza jakość gry przesądzi o ich zwycięstwie.

Życzę udanego weekendu!

Do góry
Bonus: Unibet
#1137192 - 14/04/2007 16:57 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: DJ SOSNA]
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120
Hereford v Boston
Hereford will be without defender Dean Beckwith as he begins a two-game ban after he was sent off against Walsall.
Defender Martyn Giles continues to be sidelined with a chronic back problem.

Crisis-torn Boston are without injury victims Stephen Vaughan, Simon Rusk, Shane Nicholson and Richie Ryan for the rest of the season.

Nathan Joynes has returned to Barnsley after a loan spell while defender Mark Greaves and midfielder Stewart Talbot are rated doubtful.


chba warto zagrac na gospodarzy ktorzy maja atut wlasnego boiska kurs na podwojenie stawki ciekawi mnie czy moze byc podkladka \:D bo o nic nie graja wogole dzis tak sie patrze na zwestawienia i naprawde ciezkocos zagrac zastanawia mnie mecz tourqay:

Torquay v Peterborough
Torquay face an anxious wait to see if centre-back Chris Robertson (tendinitis) and full-back Stev Angus (ankle) will be fit to feature.
The injury-hit Gulls are also Steve Woods (knee), Craig Taylor (Achilles) and Matt Villis (groin).

Peterborough skipper Micah Hyde remains an injury doubt with an Achilles problem and has yet to resume training.

Richard Butcher is likely to step in again if Hyde misses out but Danny Blanchett (groin) is also doubtful.

gospodarze oslabieni goscie graja jeszcze o play-off ale nie sadze by sie zakwalifikowali kurs powyzej 2 wiec nadaje sie na singielka do tego carlise dobra forma wygrali 4z 5 meczy

Rotherham v Carlisle
Rotherham defender Ian Sharps is a major doubt after he strained a hamstring during the 1-1 draw at Nottingham Forest on Easter Monday.
Should he fail to recover then his place will go to Pablo Mills. Midfielder Martin Woods should be fit.

Carlisle are boosted by the return from suspension of left-back Zigor Aranalde and midfielder Luke Joyce.

If Aranalde is recalled, skipper Kevin Gray could revert to the bench, with Peter Murphy moving to centre-half.

plus do tego scunthorpe z dubelkiem na lincoln
cos dzis czuje ze najwieksza kase przyniesie dzis nonleague a mnianowicie st albans wymouth zagram za drobne no i poza topikiem warty jestzagrania hamilton przeciwko gretnie obserwuje gretne i kurs jest smieszny na wyjezdzie pozdrawiam

Do góry
#1137625 - 14/04/2007 20:33 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: czołg]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Mansfield - Rochdale

Pewnie wiele osob nie chce nawet slyszec o Rochdale po zeszlotygodniowej wtopie z Barnet ale zainteresowal mnie news, ze Mansfield przeciwko, ktorym graja w dzisiejszej kolejce ma na tyle powazne problemy z kontuzjami, ze menedzer Mansfield Billy Dearden zmuszony bedzie do skorzystania z debiutanta, kapitana mlodziezowej druzyny Mansfield Kitchena.Rochdale nie ma powaznych problemow kadrowych, a ze na wyjazdach wiedzie sie im ostatnio nienajgorzej zagram ich sobie.

Typ : 2 , kurs : 2.85 (Expekt)

Do góry
#1139049 - 15/04/2007 02:44 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Originally Posted By: jinx
Ostatnio zrobiłem sobie przerwę, teraz zobaczymy, czy fatum forum (dla mnie) wciąż trwa...


Ano trwa. Rozochocony dobrymi wynikami w konkursie postanowiłem napisać kilka słów i na dobre mi to nie wyszło.

Southend w roli faworyta zawiodło po raz kolejny, pokazując, że Championship w chwili obecnej ich przerasta. Szkoda, że to zignorowałem, mimo że sygnały takie wysyłali już wcześniej i o tym wiedziałem.
A z reszty typów wszedł ten najmniej oczekiwany, choć doznałem lekkiego szoku, gdy zobaczyłem wynik meczu Millwall-Tranmere, bowiem u mnie na livescore do końca było 2-1.

A jutro świetna okazja dla Shrewsbury na umocnienie swej barażowej pozycji, tylko żeby nie było takiej skuchy, jak w meczu z Bury.

Do góry
#1156792 - 21/04/2007 14:44 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Nottingham - Bournemouth (1) :

Dlaczego : walcza o awans i musza wygrac.

A po drugie bede na tym meczu to tym bardziej ,mam passe dobra kiedy jestem na stadionie zaliczylem juz 6 meczy od premiership do division 2 i z tego az 5 byly wygranych gospodarzy i 1 remis. \:\) Nottingham po raz 2 dowiedze ,kiedys wygrali 1:0 ,dzis bedzie wiecej.Polecam/

Do góry
#1157221 - 21/04/2007 18:05 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: wafe(L)nica]
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120
na dzis oczywiste chyba mecze:
Wrexham v Torquay
Wrexham captain Neil Roberts is expected to be passed fit after recovering from a calf stain.
Northern Ireland international Mike Ingham, who has been suffering from a groin strain, should also be available.

Relegated Torquay are set to be unchanged, with central defender Steve Woods and Kevin Hill set to start.

Target man Lee Thorpe could be recalled if United's management duo of Colin Lee and Keith Curle do opt to freshen up their front line.

mecz o utrzymanie gospodarzy kurs nie powalajacy ale cos trzeba wybrac doswiadczenie z poprzednich sezonow wiem ze nie stawia sie meczy o piertuszke
games to go:

--------------------------------------------------------------------------------

Saturday, 28 April 2007
Boston Utd v Torquay, 15:00
Walsall v Wrexham, 15:00

Saturday, 05 May 2007
Torquay v Hereford, 15:00
Wrexham v Boston Utd, 15:00

Swindon v Mansfield
Swindon have Lukas Jutkiewicz pushing for a recall after scoring in the last two matches after coming off the bench.
Either Barry Corr or Blair Sturrock would make way for Jutkiewicz, who will move to Everton in the summer.

Mansfield may be without seven regulars after Johnny Mullins' knee injury against Rochdale left him without his first choice defence.

Jake Buxton (knee), Jonathon D'Laryea (ankle), Simon Brown, Stephen Dawson and Asa Charlton are doubts.

swindonowi brakuje juz tylko zwyciestwa do zapewnienia sobie awansu mysle ze nie zmarnuje tej szansy goscie troche oslabieni powinni im to pomoc
games to go:
Saturday, 28 April 2007
Bristol Rovers v Swindon, 15:00
Mansfield v Barnet, 15:00

Saturday, 05 May 2007
Bury v Mansfield, 15:00
Swindon v Walsall, 15:00


Shrewsbury v Accrington
Shrewsbury striker Ben Davies is expected to be recalled after being left out against former club Chester.
Luke Jones has recovered from an ankle knock and could start, along with Lee Canoville, who has had a foot injury.

Accrington have no fresh injury worries and it is likely boss John Coleman will name an unchanged side.

Winger Shaun Whalley is still struggling with a hamstring problem, while midfielder Tony Grant also misses out with an ankle injury.


gospodrze graja o baraze brakuje im 4 punktow powinni sie zmobilizowac n ten mec zwlaszcza ze wracaja kulczowi napastnicy po kontuzjach goscie nie maja zapewnionego utrzymanaia si i wcale sie nie zdziwie jak nie spadna ale maja szanse w meczu z macclesfield


games to go:
Tuesday, 24 April 2007
Shrewsbury v Wrexham, 19:45

Saturday, 28 April 2007
Hereford v Shrewsbury, 12:00
Accrington Stanley v Macclesfield, 15:00

Saturday, 05 May 2007
Shrewsbury v Grimsby, 15:00
Milton Keynes Dons v Accrington Stanley, 15:00


w kazdym badz razie za tydzien to beda zonki dzis jeszcze nie powinno byc a z singielwko to ciezko dzis moze undredog bury z walsallem

Do góry
#1157245 - 21/04/2007 18:09 League One & League Two 2006/07 [Re: wafe(L)nica]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Crewe Alexandra - Oldham Athletic

Ten sezon jest już dla Crewe praktycznie zakończony, podopieczni Dario Gradiego (prowadzi "Kolejarzy" od 26 lat!) zapewnili sobie utrzymanie w lidze, na walkę o play-off nie mają za to żadnych szans. Ostatnie dwa mecze na własnym stadionie Crewe wygrało, jednak dodać należy, że rywalami były dwie ostatnie, zdegradowane już, drużyny w tabeli - Brentford i Rotherham. Oldham walczy o awans, po sensacyjnej porażce u siebie z Cheltenhamem (0:2), przewaga nad siódmym Carlisle stopniała to zaledwie jednego "oczka". Oldham nie wygrał co prawda żadnego z ostatnich pięciu meczów wyjazdowych (0-4-1) ale całkowity bilans wizyt na stadionach rywali ma przyzwoity (7-8-6), wygrał także ostatnie spotkanie na obiekcie Crewe.

Podopieczni Gradiego są dziś osłabieni brakiem najlepszego strzelca, Luke'a Varneya (17 bramek), kluczowego pomocnika Davida Vaughana oraz rezerwowego obrońcy Danny'ego Woodardsa. W Oldham pod znakiem zapytania stoi występ podstawowego bramkarza, Lesa Pogliacomiego, do składu wraca za to najskuteczniejszy gracz Athletic, Chris Porter (autor 19 trafień), którego nieobecność przełożyła się w znacznym stopniu na wynik meczu z Cheltenhamem. Zarówno motywacja jak i silniejszy skład wydają się być po stronie gości.

Typ: Oldham (5/10)


Yeovil Town - Rotherham United

Gospodarze walczą o promocję do Championship. Zespół z Huish Park gra ostatnio w kratkę, zdobywając punkty głównie u siebie, przegrywając natomiast na wyjazdach. Na usprawiedliwienie zespołu Russella Slade'a należy powiedzieć, że trzy ostatnie porażki na obiektach rywali Yeovil poniósł z liderem (Scunthorpe), wiceliderem (Bristol City) oraz szóstą drużyną ligi (Oldham). Ich dzisiejsi rywale, Rotherham, po porażce z Carlisle 0:1 są już pewni degradacji, pomimo lekkiej poprawy jaką można było zauważyć w ich grze od połowy marca. Z ostatnich trzynastu wyjazdów Rotherham przywiózł zaledwie siedem punktów (1-4-9), co dobrze "The Merry Millers" przed dzisiejszą wizytą na stadionie Yeovil nie wróży.

W drużynie gospodarzy nie zagrają dwa kluczowe ogniwa w formacji obronnej - Chris Cohen i Trevor Skiverton. Do kadry meczowej wracają za to etatowi zmiennicy Scott Guyett i Andy Lindegaard. W Rotherham nie zagra kontuzjowany do końca sezonu Gregor Robertson. Mimo sporego osłabienia w szykach obronnych, Yeovil jest zdecydowanym faworytem tego spotkania a każda strata punktów może go w kontekście walki o play-off drogo kosztować.

Typ: Yeovil (7/10)


Swindon Town - Mansfield Town

Swindon może już dziś zapewnić sobie awans do Division One, aby tak się stało oprócz wygranej nad Mansfield spełniony musi zostać dodatkowy warunek - strata punktów przez MK Dons; mecz z Mansfield jest dla podopiecznych Paula Sturrocka o tyle ważny, gdyż po nim czekają ich potyczki z walczącym o awans Bristol Rovers i celującym w mistrzostwo ligi Walsallem. Gospodarze znajdują się w wyśmienitej formie, nie przegrali żadnego z ostatnich sześciu spotkań (4-2-0; choć trzeba przyznać, że nie grali z drużynami z najwyższej półki). Mansfield ma już prawie pewne utrzymanie, ponadto "żółto-niebiescy" spisują się obecnie fatalnie - ostatni raz trzy punkty wywalczyli 6 marca, w meczu z Chester, czyli 8 kolejek temu. Na uwagę zwracają zwłaszcza porażki u siebie (pod koniec marca) z 20 i 23 zespołem ligi.

Gospodarze przystąpią do meczu z Mansfield w najsilniejszym składzie, czego nie da się powiedzieć o drużynie gości. W "The Stags" zabraknie filaru defensywy, Jimmy'ego Mullinsa. Pod sporym znakiem zapytania stoi również występ: lidera pomocy Jonathana D'Laryea, podstawowego obrońcy Jake'a Buxtona oraz pierwszoplanowych pomocników Simona Browna i Stephena Dawsona. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na triumf gospodarzy.

Typ: Swindon (9/10)

Pozdrawiam! \:\)


Do góry
#1158396 - 22/04/2007 00:07 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: Prem]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Originally Posted By: Prem
Typ: Oldham (5/10)
Typ: Yeovil (7/10)
Typ: Swindon (9/10)


Crewe - Oldham 2:1 \:\(
Yeovil - Rotherham 1:0 \:\)
Swindon - Mansfield 2:0 \:\)

Pozdrawiam.

Do góry
#1194927 - 05/05/2007 16:51 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: Prem]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Tym razem piszę tutaj, bowiem więcej meczy jest z One&Two.
Ostatnia kolejka, mało meczy o coś z wysokim kursem, wybrałem więc spotkania drużyn środka, gdzie kursy ciekawsze.

Na ogół są to mecze drużyn będących w jako takiej formie kontra ekipy czekające już tylko na koniec sezonu.

Burnley-Coventry 1
Gospodarze złapali formę w końcówce sezonu, goście nawet zbytnio nie przeszkadzają swym przeciwnikom w grze (3 porażki, bramki 1-7, ostatnie zwycięstwo 17 marca)

Sheffield Wed-Norwich 1
Ambicje Sów sięgały nawet baraży, myślę że będą chcieli ostatnim meczem wynagrodzić swym kibicom (czwarta średnia w Champ, niemal 23 500 na mecz) ten sezon, by wlać w ich serca nadzieję na następny.

Bradford-Millwall 2
Powolne obsuwanie się gospodarzy. Jeszcze w 2001 roku grali w Premiership, w tym roku u siebie nie wygrali. A Millwall ??? Coś mi się wydaje, że w przyszłym sezonie będą czołową drużyną League One.

Cheltenham-Brighton 1
Goście od chwili zapewnienia sobie utrzymania przegrywają wszystko (5 porażek). Cheltenham po heroicznym zrywie daje jeszcze jakąś satysfakcję kibicom (m.in. ostatnie 4-2 z Rotherham mimo, iż przegrywali 0-2).

Tranmere-Brentford 1
Brentford już dawno marzy o tym, by ten koszmarny sezon się już skończył. Z kibicami pożegnali się zwycięstwem, na to samo chyba pozwolą gospodarzom.

Do góry
#1195339 - 05/05/2007 20:29 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Wrexham - Boston 1 typ :1 , kurs: 1.9 ( Ladbrokes)

Jezeli wierzyc doniesieniom prasowym to zawodnicy Bostonu nie dostaja wyplat od 3 miesiecy, sytuacja jest tak zla, ze menedzer druzyny Evans skarzyl sie, ze zawodnicy nie maja za co zatankowac aut by dojechac na trening \:\) Ciezko to nazwac perfekcyjnymi warunkami do przygotowan do najwazniejszego meczu w sezonie .

Wrexham z kolei dzieki m.in. pomocy Bellamy`ego w dobrej formie i pelen optymizmu. W ostatnich 4 meczach zdobyli 9 punktow. Na meczu oczekiwany jest komplet widzow i choc czesto presja wielkiego tlumu przeszkadza bardziej niz pomaga jakos nie widze szans dla gosci, ktorzy w tym roku na wyjezdzie wygrali tylko 3 razy w tym sezonie.

Przez caly sezon Evans powtarza, ze jezeli Boston spadnie do konferencji predko tej druzyny w zawodowej lidze nie zobaczymy. Obawiam sie, ze moze miec racje. On sam przyszlosc ma chyba zapewniona bo dostal oferte z Chester.

Hm, chyba nie tylko ja tak uwazam bo w prawie wszystkich bukach kursy na Walijczykow wyraznie pospadaly. Dzis pojde za owczym pedem.

Do góry
#1195395 - 05/05/2007 20:40 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: konstruktor1]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Ja z koleji natrafiłem na jednym z angielskich serwisów na ciekawą sondę w której zapytano kibiców:

Who do you want to see relegated?

Wrexham 9.8%
Macclesfield 10.3%
Boston 79.9%



Poodzenia konstruktor,go Wrexham!

Do góry
#1195457 - 05/05/2007 20:50 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: DJ SOSNA]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Dzieki DJ,

Trudno sie dziwic takiemu podejsciu. Nie dosc, ze nie placa zawodnikom, to maja powazne problemy z Urzedem Skarbowym, chyba niedlugo zostana bez stadionu i dlugo by jeszcze wymieniac. Nie jest to dobre dla wizerunku Ligi. I tak Evans dokonal cudu, ze wciaz maja szanse na utrzymanie. Oprocz wspomnianych problemow mieli mnostwo kontuzji i grali czesto mlodziezowcami ale remis z Torquay u siebie chyba ich polozyl. Zobaczymy jak to bedzie.

Pozdrawiam

Do góry
#1199681 - 06/05/2007 23:17 Re: League One & League Two 2006/07 [Re: jinx]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: jinx

Tym razem piszę tutaj, bowiem więcej meczy jest z One&Two.
Ostatnia kolejka, mało meczy o coś z wysokim kursem, wybrałem więc spotkania drużyn środka, gdzie kursy ciekawsze.

Na ogół są to mecze drużyn będących w jako takiej formie kontra ekipy czekające już tylko na koniec sezonu.

Burnley-Coventry 1
Gospodarze złapali formę w końcówce sezonu, goście nawet zbytnio nie przeszkadzają swym przeciwnikom w grze (3 porażki, bramki 1-7, ostatnie zwycięstwo 17 marca)

Sheffield Wed-Norwich 1
Ambicje Sów sięgały nawet baraży, myślę że będą chcieli ostatnim meczem wynagrodzić swym kibicom (czwarta średnia w Champ, niemal 23 500 na mecz) ten sezon, by wlać w ich serca nadzieję na następny.

Bradford-Millwall 2
Powolne obsuwanie się gospodarzy. Jeszcze w 2001 roku grali w Premiership, w tym roku u siebie nie wygrali. A Millwall ??? Coś mi się wydaje, że w przyszłym sezonie będą czołową drużyną League One.

Cheltenham-Brighton 1
Goście od chwili zapewnienia sobie utrzymania przegrywają wszystko (5 porażek). Cheltenham po heroicznym zrywie daje jeszcze jakąś satysfakcję kibicom (m.in. ostatnie 4-2 z Rotherham mimo, iż przegrywali 0-2).

Tranmere-Brentford 1
Brentford już dawno marzy o tym, by ten koszmarny sezon się już skończył. Z kibicami pożegnali się zwycięstwem, na to samo chyba pozwolą gospodarzom.


Ostatnia kolejka, to niezbyt udane zakończenie sezonu, z którego muszę przyznać szczerze jestem zadowolony.

Baraże raczej odpuszczam, więc jak na razie żegnam się z Wami, gdyż przygotowuję się do pracy nad własną stroną dotyczącą lig angielskich. Na stronie prawdopodobnie będą znajdowały się tylko i wyłącznie staty (bez komentarzy i analiz) - zapowiedzi poszczególnych kolejek. Projekt, który sobie założyłem o ile wiem, nie istnieje w internecie (przynajmniej z takim się nie spotkałem). Tylko jeszcze nie wiem, jak to rozgryźć.
Z całą pewnością będą to Premiership i Championship (samego Champ, One&Two nikt nie będzie oglądał). Mam nadzieję, że się uda.
Podejrzewam więc, że na forum braknie czasu, ale w konkursie będę na 100%.

Dziękuję i pozdrawiam

Do góry
Strona 14 z 14 < 1 2 ... 12 13 14

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, pacyfista, Sensei, latajaca_holenderka, alfa), 4161 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582676 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27