Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#643248 - 21/08/2006 21:51 Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Rusza wstepna faza Copa Sudamericany odp. Pucharu UEFA
mam nadzieję ze temat sie troszke ruszy , w zeszlym roku niestety byla cisza ale przybylo nam userów (paru ze znajomoscia hiszpanskiego ) wiec moze cos razem się uda zarobić

22/08 LDU Quito (ECU) - El Nacional (ECU)
22/08 Mineros (VEN) - Carabobo FC (VEN)
23/08 Central Espanol (URU) - Nacional (URU)
23/08 Libertad (PAR) - Cerro Porteño (PAR)
23/08 Deportes Tolima (COL) - Indep. Medellín (COL)
24/08 Universitario de Sucre (BOL) - Bolívar (BOL)
24/08 Huachipato (CHI) - Colo Colo (CHI)
24/08 Coronel Bolognesi (PER) - Dep. Univ. San Martín (PER)
-------
mecze rew. 29-31sierpnia
nastepnie zwyciezcy dwumeczu spotkaja sie odpowiednio :
12.09 BOL/ECU (rew.21.09)
12.09 PER/CHI (19.09)
05.09 COL/VEN (20.09)
05.09 PAR/URU (19.09)
--------------------------------------------------
Argentynczycy swoje mecze zagraja:
22/08 San Lorenzo (ARG) - Banfield (ARG) (rew.12/09)
30/08 Lanús (ARG) - Vélez Sarsfield (ARG) (rew.20/09)
-----------------
Brazylijczycy
06/09 Paraná (BRA) - Atl. Paranaense (BRA) (rew.13/09)
06/09 Santos FC (BRA) - Cruzeiro (BRA) (rew.13/09)
06/09 Vasco da Gama (BRA) - Corinthians (BRA) (rew.13/09)
07/09 Botafogo (BRA) - Fluminense (BRA) (rew.14/09)

Szczegolowy terminarz znajdziecie TUTAJ

Tak bylo rok i
dwa lata temu
Pozdrawiam bolo.

Do góry
Bonus: Unibet
#643249 - 22/08/2006 19:07 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Na pierwszy ogien derby Quito miedzy LDU a Nacionalem
Nasi rywale z pierwszego meczu na mundialu jak pokazują statystyki grają dosyc otwarta pilkę i w tym upatruje swojej pierwszej wygranej w CS
-------------------------------
LDU które odpadlo z Copa Libertadores dopiero w cwiercfinale z pozniejszym zwyciezcą brazylijskim Internacjonalem w 10 spotkaniach (tych rozgrywek) zanotowali aż osiem wyników overowych !!!
ich dzisiejsi rywale mieli po równo 3xover 3xunder .
-----------------------
ostatnie mecze ligowe miedzy zainteresowanymi:
LDU Quito El Nacional 1:0 15-07-2006
El Nacional - LDU Quito 2:2 06-05-2006
LDU Quito -El Nacional 3:2 05-02-2006
------------
Copa Sudamericana - qual.
LDU Quito El Nacional Quito 1:2 26-08-2005
El Nacional Quito LDU Quito 3:4 09-08-2005
----------
Historia lubi sie powtarzać wiec zagram czysto rekreacyjnie OVER 2,5 Bwin kurs 1.85

Pierwsze sliwki robaczywki , zobaczymy

Do góry
#643250 - 24/08/2006 14:38 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Huachipato - Colo Colo 25/08/2006 0:00


Huachipato: Cristián Munoz; Patricio Peralta, Cristián Reynero, Arnaldo Espínola, Rodolfo Madrid; Luis Chavarría, Gabriel Sandoval, Rodrigo Millar, Jaime Riveros; Diego Ruiz y Juan Lorca.

Colo Colo: Alex Varas, David Henríquez, Luis Mena, Arturo Vidal; Gonzalo Fierro, Arturo Sanhueza, Rodrigo Meléndez, José Luis Jerez, Miguel Caneo, Matías Fernández (Alexis Sánchez); Humberto Suazo.

Z pewną taką nieśmiałością powaracam do gry po urlopie. Trzy tygodnie bez buka robią swoje i dziś kompletnie nie potrafię się w tym odnaleźć, więc wszystko co piszę należy traktować z dystansem. Jak zawsze zresztą ;-) W każdym razie grają dziś dwa bardzo ofensywne zespoły, w swoich kompletnych składach, więc mimo faktu, że to turniej, rozgrywki grupowe, bla-bla to over wydaje mi się bardzo prawdopodobny...


Typ: over 2.5 @1.75 7/10

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#643251 - 31/08/2006 20:23 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
bolo łącznik napisał:

Quote:

mam nadzieję ze temat sie troszke ruszy..




no bolo, a Ty gdzie jesteś? ;-)



Colo Colo - Huachipato 1/09/2006 3:25

Arbitro: Enrique Osses, auxiliado por Mario Vargas y Manuel Rodríguez, todos chilenos
Estadio: Monumental, de Santiago de Chile


Colo Colo: Alex Varas; Luis Mena, David Henríquez, Arturo Vidal; Gonzalo Fierro, Arturo Sanhueza, Rodrigo Meléndez, José Luis Jerez, Matías Fernández; Miguel Caneo y Humberto Suazo. DT: Claudio Borghi

Huachipato: Cristián Muñoz, Patricio Peralta, Cristián Reynero, Arnaldo Espínola, Luis Peña; Gabriel Sandoval, Horacio del Valle, Rodrigo Millar, Jaime Riveros; Diego Ruiz y Juan Gonzalo Lorca. DT: Arturo Salah

Z typu na over sie nie tłumacze ;-) Jak gra Colo-Colo to po prostu gra się over i już. Żartuje oczywiscie, ale tłumaczyłem się z tego typu w poprzednim poście, więc tam zapraszam. A jedynka? No cóż, wypoczęte Colo (Borghi dał odpocząć podstawowym graczom w ostatniej kolejce co zaowocowało marnym 0-0 z Rangers) jest po prostu lepsze i myślę, że na swoim własnym stadionie nie odda punktów. Huachapito to aktualny lider ligi chilijskiej. Wskoczyli na pierwsze miejsce po wygranej z Sereną 2-0, Salah wystawił na tamten mecz pełen skład. Więc nie wypoczywali ;-) Na dodatek dziś goście zagraja bez ukaranych Gonzalo Jara i Rodolfo Madrid.


Typ: 1 @1.70 4/10 oraz over 2.5 @1.60 4/10

--
pzdr.bcn1899 *tots units fem forca*

Do góry
#643252 - 05/09/2006 13:25 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Po el.na wlasnych "smieciach" przyszedł czas zmierzyc sie na arenie miedzynarodowej
BOL/ECU Universitario de Sucre - LDU Quito
PER/CHI Coronel Bolognesi - Colo Colo
COL/VEN Deportes Tolima - Mineros Guayana Puerto Odraz
PAR/URU Libertad Asuncion - Nacional Montevideo

------------------------------------------------------------
Dzisiaj te dwie ostatnie pary rozegrają swoje pierwsze mecze.
Mnie zainteresowal pojedynek paragwajsko-urugwajski miedzy Libertadem a Nacionalem
W krotkiej bo zaledwie 4letniej historii CS jeszcze sie nie zdarzyło zeby Urugwajczycy wyeliminowali ekipe z Paragwaju
2002:nie doszlo do takiego pojedynku
2003:NACIONAL 3-0 LIBERTAD
rew LIBERTAD 3-0 NACIONAL (3-2w kar.)
2004:PENAROL 1-3 CERRO PORTENO
rew CERRO PORTENO 1-2 PENAROL
2005:CERRO 2-0 DEFENSOR
rew DEFENSOR 1-1 CERRO

Libertad w krajowych el. pokonal Cerro Porteno (3-1 u siebie i 1-0 na wyjezdzie) a Nacional sądząc po wyniku 'wypocil' skromne 1-0 i 0-0 z Central Espanol.

Jesli pilkarze Libertadu poważnie podejda do tematu (jak w wystepach w Copa Libertadores)to nie sądze aby mieli zbyt duze problemy z pokonaniem Nacionalu który wydaje sie mieć lata świetnosci jakby troszke za sobą .

LIBERTAD (PARAGUAY): Horacio González; Carlos Bonet, Pedro Sarabia, Pedro Benítez, Edgar Balbuena; Edgar Robles, Javier Villarreal, Osvaldo Martínez y Pablo Guiñazú; Juan Samudio y Rodrigo López. DT: Gerardo Martino.

NACIONAL (URUGUAY): Jorge Bava; Diego Godín, Diego Jaume e Ignacio Pallas; Sebastián Vázquez, Jorge Brítez, Agustín Viana y Javier Delgado; Marcelo Tejera; Carlos Juárez y José Luis Garcés. DT: Martín Lasarte.

Troszkę niepokojacy jest brak Martina Hidalgo który po znakomitych wystepach w Copa Libertadores (chyba) przeszedl do zwyciezcy tych rozgrywek Internacionalu ale mimo wszysto jednak Libertad

Historia lubi się powtarzać ? zobaczymy
Libertad-Nacional Typ 1 za 1.7 stawka umiarkowana
----------\
Jesli chodzi o drugie spotkanie , to tak bez wnikania zagram jedyneczke , kurs moze nie zachwyca (1.4) ale zdecydowanie wyzej cenie kopaczy kolumbijskich niż wenezuelskich . Poza tym wydaje mi sie ze w obu przypadkach atut własnego boiska bedzie miał decydujace znaczenie .


Edited by bcn1899 (05/09/2006 15:33)

Do góry
#643253 - 06/09/2006 01:17 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Dramat ;-(
Libertad - nacional 1-2
do przerwy wszystko pieknie cacy a potem szybko stracona bramka , czerwień (w sumie konczyli w 9'tkę) i 1-2 ;(

Pozostaje mi tylko liczyć na kokainiarzy ktorych dograłem po 1 wtopie na CS

Do góry
#643254 - 06/09/2006 08:44 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Dramat ll ;-(
Tolima 0-0 Mineros
ps. wpis zamierzony , Panowie tu nie jest tak sterylnie , śmialo,smialo ,zapraszam do dyskusji (zjebka również mile widziana ) to nie temat dla dwoch osób kazdy moze sie wypowiadac na o CS
tym bardziej ze za chwilkę startuja Brazylijczycy ....

Do góry
#643255 - 07/09/2006 21:46 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Dwa zdania poniekad zwiazane z Copa Sudamericana

Dzisiaj pierwszy mecz Recopa Sudamericana czyli superpuchar Am.PLD w ktorym zmierzy sie Boca Juniors (zw.Sudamericany) z Sao Paulo (zw.Copa Libertadores)

Boca Juniors: Aldo Bobadilla, Jose Maria Calvo, Daniel Diaz, Claudio Morel Rodríguez y Juan Angel Krupoviesa; Sebastian Battaglia, Fernando Gago y Neri Cardozo; Guillermo Marino; Rodrigo Palacio y Martin Palermo. Director tecnico: Alfio Basile.
San Pablo: Rogerio Ceni; Alex Silva, Fabao y Edcarlos; Souza, Josué, Mineiro y Lenilson; Richarlyson; Thiago y Aloisio. Director tecnico. Muricy Ramalho.
Arbitro: Carlos Amarilla (Paraguay).

Pilkarze Boca ktorzy znakomicie zaczeli sezon (kpl zwyciestw) powinni godnie sie pożegnać z Alfio Basile dla ktorego bedzie to ostatni mecz na "La Bombonera".
Majac swiadomosc ze SaoPaulo to jest ekipa z wyzszej polki i latwo nie bedzie nie zdecyduje sie na jakies duze stawki ale wierze ze Boca dzis wygra to spotkanie a o ich motywacje moge byc raczej spokojny
Boca - Sao Paulo 1 kursik 1.8 + zajawkowo over 2,5 i rekreacyjnie Boca(0-1) 1 za 3.3

ps.wybaczcie ze nie w temacie ale chyba nie ma sensu zakładać nowego na dwa spotkania
VAMOS BOCA !!!

Do góry
#643256 - 08/09/2006 06:06 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Na szczescie nie było dramatu w III aktach , Boca - Sao Paulo 2-1 (0-1ht)
Warto dodac ze 50% userów wypowiadajacych sie w tym temacie przewidziało i co najwazniejsze zagrało zwyciestwo Boca Juniors/ Buki aż sie boja co bedzie dalej ....

Do góry
#643257 - 12/09/2006 21:54 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Coronel Bolognesi FC - Colo Colo 13/09/2006 4:30

Jesli gra Colo to ja gram over. Nie tlumacze sie juz nawet. A typ opieram na statsach: Colo to po prostu ekipa overowa.

A poza tym... miotam sie od rana i w rezultacie zdecydowałem się zagrać* delikatnie wygraną gospodarzy. Fakt, że Colo Colo nie wygrało od 30 spotkań poza granicami Chile traktuję jedynie jako ciekawostkę oczywiście. W Colo nie dzieje się dobrze. Borghi w wyniku konfliktów z "górą" grozi rezygnacją. Matías Fernández i Humberto Suazo zdaje sie, ze nie sa w pelni sil. Ostatnie mecze Colo nawet te wygrane nie byly przekonujace. Chyba, bo bazuje na tym co czytam, a nie widze. Z kolei w Bolo wszyscy szanuja rywala, ale daje sie wyczuc w ich wypowiedziach nadzieje, ze jest doskonala okazja, zeby pokonac rywali z Chile. Mocno chaotycznie i mało przekonująco, ale ja zaryzykuję jedynkę. Bla-bla-bla.


* zagrać wirtualnie, zeby bolo nie było smutno w tym temacie ;-) ja wróciłem do progresji i na razie nie ruszam innej gry

Typ: 1 @2.25 2/10 oraz over 2.5 @2.00 5/10

--
pzdr.bcn1899 *tots units fem forca*

Do góry
#643258 - 13/09/2006 21:28 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Cruzeiro - Santos 13/09/2006 4:30

Arbitro: Wilson Souza Mendonca (BRA)
Estadio: Mineirao, de la ciudad de Belo Horizonte


Cruzeiro: Fábio; Gabriel, Thiago Heleno, Gladstone e Júlio César; Fábio Santos, Élson, Martinez e Wagner; Geovanni e Carlinhos Bala (Élber). Técnico: Oswaldo de Oliveira

Santos: Felipe; Paulo, Luiz Alberto, Manzur e Carlinhos; Heleno, André Oliveira, Cléber Santana e Rodrigo Tabata; Jonas e Wellington Paulista, Técnico: Vanderlei Luxemburgo

W zeszłym tygodniu po bramce André, Santos wygrał 1:0. Dziś Cruzeiro musi odrabiać straty. I myślę, że dadzą radę. Santos miernie gra na wyjazdach. Cruzeiro całkiem nieźle u siebie. W składach nie ma większych zamieszań, te ktore są w Santosie nie powinny mieć wpływu decydującego na ich grę; te w Cruzeiro są ciekawsze: na boisko wrócą Thiago Heleno, Fabio Santos, Martínez, Wagner i zadebiutuje Gabriel...

Typ: 1 @2.00 3/10

--
pzdr.bcn1899 *real! co? olympique!*

Do góry
#643259 - 19/09/2006 14:00 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Colo Colo - Coronel Bolognesi FC 20/09/2006 3:30

Arbitro: El argentino Sergio Pezzotta, auxiliado por sus compatriotas Gabriel Favale y Sergio Cagni

Estadio: Monumental, de Santiago de Chile


Colo Colo: Sebastián Cejas; David Henríquez, Miguel Riffo, Luis Mena; Gonzalo Fiero, Arturo Sanhueza, Rodrigo Meléndez, José Luis Jerez,Miguel Caneo; Matías Fernández y Humberto Suazo. DT: Claudio Borghi

Coronel Bolognesi FC: Diego Penny; Renzo Revoredo, Luis Marengo, Federico Martorell, Jesús Alvarez, Espinoza; José Corcuera, Luis Ramírez; Sawa, Cereseto y Johan Fano. DT: Jorge Sampaoli

Dziś klasyczne bla-bla-bla. Trzeci nieoficjalny zlot mecz.pl zaszczepił w mojej głowie kilka myśli, zobaczymy teraz jak je przekuje na flote...

Typ z gatunku "nos mi mówi". Ale żeby było poważnie to spróbuję uzasadnić. Po pierwsze zwyczajnie w świecie zafascynowala mnie determinacja w wypowiedziach ludzi z Bolo. Oni powaznie wietrza tu swoja szanse i wierze, ze bede gryzc trawe w dzisiejszym meczu. Niby to zaden argument, ale... Po drugie Colo mnie ostatnio nie przekonuje. Wygrywa i pewnie dzis tez wygra, ale pewnie z 1:0 lub 2:1. Granie czystej jedynki za 1.38 nie kusi mnie tym razem. Wyjatkowo w meczu Colo odpuszczam też sobie over. Gospodarze są zdecydowanym faworytem, ale... No wlasnie mam za duzo 'ale' zwiazanych z Colo, wiec dlaczego Bolo nie mialoby tego wykorzystac, a ze przejscie Colo Colo bloby dla nich historycznym osiagnieciem to wiem, ze w przeciwienstwie do polskich druzyn zmobilizuja sie na 120%.

Z drugiej strony Borghi w wypowiedziach troche bagatelizuje to spotkanie. Tzn mowi, ze to mecz jak kazdy inny. Jest w zasadzie pewny wygranej swoich pilkarzy. Najprawdopodobniej z klubem lada chwila pozegna sie Matías Fernández, za ktorego Villareal oferuje 4mln euro. To byc moze zmobilizuje Matiasa do zdwojonego wysilku w dzisiejszym spotkaniem: raz dla swoijej publiki, dwa dla Villareal.

*a co sądzi założyciel - nomen omen Bolo - tego tematu? ;-)

Typ: +1,5 @1.877 2/10

--
pzdr.bcn1899 *tots units fem forca*

Do góry
#643260 - 19/09/2006 18:20 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

*a co sądzi założyciel - nomen omen Bolo - tego tematu? ;-)


jak gra Bolo z Colo musi byc wesolo , wiec myslalem o overku , jednak kursy na over nie powalają
a idąc dalej Twoim tropem (u mnie osobiscie wygrywa Colo Colo) to za przyslowiowe 5groszy zagram Colo - Bolognesi (0:1) na X za 3.6 i jeszcze dokladny wynik 2-1 i mamy caly meczyk rozpracowany , w koncu musi byc jakas zgodnośc i emocje
Jeszcze tak podczas tego mojego marnego wywodu (dodam tylko ze mecz traktuje totalnie rozrywkowo ) wpadl mi do glowy pomysl na remis do przerwy za 2.8 w centrebecie i tą opcję podegram najgrubiej , czyli jakies 1/10


Edited by bcn1899 (20/09/2006 08:27)

Do góry
#643261 - 20/09/2006 07:50 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
bcn1899 jak to sie mowi "czytajcie a znajdziecie" ;-) gratuluję nosa
Colo Colo - Bolognesi 1-0 (1-0) Arturo Erasmo Vidal dla Colo w doliczonym czasie I połowy
Szkoda (dla mnie ) ze nie na poczatku drugiej ale X hc(0-1)troszkę mi zniwelował ta strate )
------------------------------------
w drugim wczorajszym spotkaniu Nacional Montevideo pokonal paragwajski Libertad 2-1 i razem z Colo Colo awansowal dalej ;-)

Do góry
#643262 - 22/09/2006 14:19 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Po wczorajszych spotkaniach (awans wywalczyły zespoły LDU Quito ,Deportes Tolima i Lanús) mamy koplecik :-)
Mam nadzieje ze II czesc CS pojdzie nam jeszcze lepiej




* -----------------> W Y N I K I <-----------------


Edited by Bzyku (27/09/2006 16:26)

Do góry
#643263 - 27/09/2006 15:22 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Dzisiejszej nocy zostaną rozegrane kolejne spotkania CS
River Plate - Atlético-PR
Corinthians - Lanús
San Lorenzo - Santos-SP
Osobiscie zainterosowały mnie te dwa pierwsze :

RIVER PLATE: Germa Lux; Jose San Roman, Cristian Nasuti, Danilo Gerlo, Lucas Mareque; Augusto Fernandez, Lucas Pusineri, Marcelo Sosa, Víctor Zapata; Gonzalo Higuaín y Ernesto Farías.
Entrenador: Daniel Passarella.
ATLÉTICO PARANAENSE: Cleber; Jancarlos, Danilo, Joao Leonardo, Michel; Cristian, Erandir, Marcelo Silva, Javier Ferreira; Marcos Aurelio o Paulo Rink y Denis Marques. Entrenador: Oswaldo Alvarez.

ARBITRO: Martín Vázquez (URU), asistido por sus compatriotas Fernando Cabrera y Pablo Fandi&ntilde;o.
ESTADIO: Antonio Liberti, "Monumental".

River ostatni mecz zagrali w dosyc eksperymentalnym skladzie (1-1 z Colonem) wiec pradopodobnie Passarella dał odpoczac paru zawodnikom. Poza tym wraca do bramki Lux i wydaje się ze konfikt o którym pisal El_Darro (w tem o argentynie) jest juz zazegnany.
Jesli River zamierzaja przerwać monopol jaki ma ich lokalny rywal Boca Juniors na zdobywanie Pcharu CS powinni to spotkanie wygrać bo w rewanzu z debiutantem tych rozgrywek Atletico PR moze być róznie .
Wierzac w to ze Millonarios nie pogardzą pieniazkami jakie mozna zarobic w CS (bo zdaje sie ze tym roku jest tego duzo wiecej) nie zleją sobie tych rozgrywek - a takie mam wrazenie ze w ostatnich latach traktowali CS "po macoszemu" - postawie ich zwyciestwo za 1.7 (Unibet)asekurujac sie overem po tym samym kursie.
Dodam tylko ze Atletico zagra w niemal niezmienionym składzie z rundy wstepnej gdzie ograli dwukrotnie Paranę (3-1 wyjazd 1-0 u siebie).
ps. finał Boca - River , hmm czemu nie ?

Do góry
#643264 - 27/09/2006 15:30 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
CORINTHIANS: Marcelo; Edson, Marinho, Betao, Gustavo Nery; Marcelo Mattos, Magrao, Roger, Carlos Alberto; Marcio Amoroso y Rafael Moura. Director técnico: Emerson Leao.
LANÚS: Carlos Bossio; Rodolfo Graieb, Santiago Hoyos, Mauricio Romero, Maximiliano Velázquez; Sebastián Salomón, Agustín Pelletieri, Matías Fritzler; Marcos Aguirre, Rodrigo Archubi; y Claudio Graf. Director técnico: Ramón Cabrero.

ARBITRO: Carlos Torres (Paraguay). Asistentes: Antonio Arias y Nelson Cano (Paraguay).
ESTADIO: Estadio Cícero Pompeu de Toledo (Morumbí).

Pierwsza moja mysl to "Corinthians za darmo" druzyna po odejsciu dwoch sabotazystów Teveza i Masherano wreszcie zaczela wygrywać i wogóle (cały czas mysle) gdzie pasuja do Timao jacys kolesie z Lanus.
Jednak ci kolesie z Lanus -o czym zapomnialem-to 2 siła z ostatniej clasury w Argentynie ,obecnie na 9 miejscu ale bez porazki na wyjezdzie ! (3 zwyciestwa jeden X a u siebie odwrotnie , 3 porazki jeden X ) i troszke mi rura zmiekla
Pierwsza mysl najlepsza wiec jednak Timao , wierze ze stac ich na to zwyciestwo przy dopingu wspaniałej publicznosci której cos sie nalezy na osłode po nieudanym sezonie .
Obie ekipy nie mialy problemow w eliminacjach Lanus pewnie pokonal Velez 2-0 i 1-0 , a Corinthians Vasco 3-1 i 1-0 .

Mysle sobie dalej , jak to ugryzć i wymysliłem )
Zagram "progresik" na dzisiejsze spotkania , jak nie wejdzie River to gram mocniej Timao a jak wejdzie to za ew.zysk tylko dogram. Jak ani jedni ani drudzy nie dadza rady to...(tu moje myslenie sie wyłacza)
ps.1) finał Boca - Corinthians , hmm czemu nie ?
ps.2) czy pozostale 50% osób z tego tematu ma podobne zdanie , czy wrecz przeciwnie ? ;-))
------------
Przypomne tylko ze wczoraj odbyły sie dwa spotkania
Deportes Tolima - Pachuca CF 2:1
CD Toluca - El Nacional 1:0

Do góry
#643265 - 27/09/2006 18:16 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Quote:

ps.2) czy pozostale 50% osób z tego tematu ma podobne zdanie , czy wrecz przeciwnie ? ;-))





pozostałe 50% nie moze sie kompletnie odnalexc na krakowskim wygnaniu, wiec za wiele nie mysli, tzn jeszcze mniej niz zwykle, natomiast calkowicie popieram oba typy na River, o reszcie pomysle w zaleznosci od stanu ducha i portfela po LM...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#643266 - 28/09/2006 00:21 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
River jak zwykle , duzo strzela duzo szumi i nic z tego nie ma / staty / zostaje mi Timao bo over rowniez poszdl ...
ps. wracaj Pan z tego Krakowa Panie bcn i ratuj temat

Do góry
#643267 - 28/09/2006 01:04 Re: Copa Sudamericana 2006
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

River jak zwykle , duzo strzela duzo szumi i nic z tego nie ma / staty / zostaje mi Timao bo over rowniez poszdl ...
ps. wracaj Pan z tego Krakowa Panie bcn i ratuj temat




bo River to dęciaki

Do góry
#643268 - 28/09/2006 05:22 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
zdecydowanie krakowskie powietrze mi nie sluzy... w tej sytuacji - wracam :-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#643269 - 28/09/2006 05:42 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Jak ani jedni ani drudzy nie dadza rady to...(tu moje myslenie sie wyłacza)



Timao 0-0 , River 0-1 ale cieszy przynajmniej jedno , bcn1899 , nie jesteśmy tu sami Tylko boca , zebyś to napisal wczesniej to mielibysmy i undera i gołą dwoje w meczu River

ps.w 3 spotkaniu : San Lorenzo 3 - 0 Santos FC więc pojedynek Argentyna - Brazylia na remis narazie ;-)

Do góry
#643270 - 28/09/2006 15:29 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Kolejny dzień kolejne wyzwanie
Fluminense-RJ - Gimnasia La Plata
Nacional de Montevideo - Boca Juniors

--------
FLUMINENSE: Diego; Rogerio, Henrique, Thiago Silva, Jean; Róger, Marcao, Juliano, Juninho; Evando y Tuta. Técnico: Antonio Lopes.
GIMNASIA Y ESGRIMA: Juan Carlos Olave; Diego Herner, Jorge San Esteban, Marcelo Goux, Germán Basualdo; Nicolás Cabrera, Matías Escobar, Esteban González, Roberto Cornejo; Santiago Silva y Andrés Guglielminpietro. Técnico: Pedro Troglio.
ESTADIO: Maracaná de Río de Janeiro.

Gdyby nie wczorajsze niepowodzenie to zapewne nie zwawracalbym sobie glowy tym spotkaniem ale trzeba sie odkuc , wiec tak troszkę "na siłę" male bla,bla,bla .
Obie ekipy spisuja sie w swoich ligach dosyc przecietnie Fluminense 12m , Gimnasia 16m. wiec krotko mowiac cieniasy
Bilans Fluminense z ekpipami z Argentyny :
Copa Sul-Americana 2005
Fluminense 3 x 1 Banfield, 14.09.2005
Fluminense 0 x 0 Banfield, 28.09.2005
Copa Libertadores da América 1985
Fluminense 0 x 1 Argentino Juniores, 05.08.1985
Fluminense 0 x 1 Ferro Carril Oeste, 20.08.1985
Fluminense 0 x 1 Argentino Juniores, 23.08.1985
Fluminense 0 x 0 Ferro Carril Oeste, 27.08.1985

Wygląda to wrecz katastrofalnie , ale czuję ze teraz sie troszke podciagną i odniosą zwyciestwo nad beznadziejnie spisujaca sie ekipa La Platy w meczach wyjazdowych (0-1-3) zwłaszcza ze goscie przyjadą do Rio bez napastnika Cardettiego który jest ich najlepszym strzelcem z uwaga: dwoma bramkami na swoim koncie

Fluminense które po dwóch remisach w eliminacjach pokonalo w rzutach karnych Botafogo , spisuje się całkiem przyzwoicie na własnym boisku (6-4-4) i mimo ostatniej dosyc wysokiej porazki z Fortaleza (1-3) moim zdaniem wygra to spotkanie .
Jak nie wygra to zostanie mi Boca , albo się poddam jesli chodzi o CS

Fluminense-RJ - Gimnasia La Plata typ 1 @1.95 7/10 (oczywiscie na siłe)

ps.finał Boca - Fluminense , hmm czemu nie ?

Do góry
#643271 - 29/09/2006 00:23 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
nie wiem , nie znam sie , mam to w dupie !!!
Sorki za wpis i proszę o ba(na)na .....

Jak nie Boca to kto mnie uratuje :-((( ?
Boca obronca tytułu itp.itd. mistrz nad mistrzami na kontynencie amerykanskim i w ogole ,bla,bla,bla .
Jak przegra to bedzie moj zgon.

NACIONAL: Jorge Bava, Diego Jaume, Diego Godín, Ignacio Pallas, Rodrigo Vázquez, Jorge Britez, Javier Delgado, Agustín Viana, Marcelo Tejera, Gonzalo Castro y Diego Alonso (José L. Garcés).
BOCA JUNIORS: Aldo Bobadilla, José María Calvo (NicolÁs Bertolo), Matías Silvestre, Daniel Díaz, Juan Krupoviesa, Neri Cardozo, Pablo Ledesma, Morel Rodríguez, Andrés Franzoia (Guillermo Barrios Schelotto), Rodrigo Palacio y Martín Palermo.

Albo rybka albo pipka .Boca 90/100 a na zwroty remis .

ps.finał Boca - Boca ,hmm czemu nie

ps. no nie wiem co mam powiedziec , moze tylko : ratunku bo nic wiecej nie przychodzi mi do tego pustego łba

Do góry
#643272 - 02/10/2006 22:00 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Lada chwila kolejny mecz CS, Alajuelense - Colo Colo, (środa 14 pazdziernika 3:15 CET) i w związku z tym taki mały news, który znalazłem, migając się od pracy:

wg portalu terra trener Colo Colo, Claudio 'Bichi' Borghi nie wybiera się na mecz do Kostaryki z powodu lęku przed lataniem samolotami...

dziś kursy w expie na to spotkanie wyglądają nastepująco:

Alajuelense - Colo Colo 2.40 | 3.25 | 2.55

--
pzdr.bcn1899 *es Colo Colo valiente, fuerte y grande, de sangre altiva y noble corazón...*

Do góry
#643273 - 03/10/2006 03:29 Re: Copa Sudamericana 2006
Tata Filipa Offline
addict

Meldunek: 26/05/2006
Postów: 404
Quote:

Lada chwila kolejny mecz CS, Alajuelense - Colo Colo, (środa 14 pazdziernika 3:15 CET)




z całym szacunkiem - noc 04/05 października - a przynajmniej taka jest data zakładu w b-a-h.
no i żeby nie było, że tylko Was dwóch udziela się w temacie

ukłony zasyła
Uważny czytacz i korzystacz z typów

Do góry
#643274 - 03/10/2006 06:59 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Quote:

z całym szacunkiem - noc 04/05 października [...]




tfu, oczywiście masz rację, coś mi się kalendarz w głowie przestawił... ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#643275 - 04/10/2006 07:20 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Alajuelense - Colo Colo 5/10/2006 3:15 CET

Estadio: Alejandro Morera Soto


Alajuelense: Ricardo González, Michael Rodríguez, Pablo Salazar, Harold Wallace, Armando Gun; Cristian Montero, Cristian Oviedo, Rolando Fonseca, Wilmer López; Erick Scott y Víctor Núnez.

Colo Colo: Sebastián Cejas; Luis Mena, Miguel Riffo, David Henríquez; Alvaro Ormeno, Rodrigo Meléndez, Arturo Sanhueza, José Luis Jerez, Matías Fernández; Gonzalo Fierro y Humberto Suazo.

Osiem na dziesieć osób myśląc o piłce kostarykańskiej wymieni zapewne tylko Sarprissę, ale ku również mojemu zaskoczeniu, okazało się, że Alajuelense to na krajowym podwórku równorzędny partner dla wspomnianej Sarprissy. Ponieważ uparłem się, że ten mecz jest wcześniej, to już trochę z bolo_ o nim poczytaliśmy i im więcej odkrywaliśmy faktów związanych z gospodarzem tego meczu tym bardziej skłonni byliśmy grać przeciwko Colo Colo. No ale potem przyszło opamiętanie, że to mimo wszystko właśnie Colo Colo, a nie mistrz Salwadoru czy Hondurasu ;-) Oba zespoły mają swoje problemy, ale też oba przystąpią do gry w najsilniejszych składach. Skład gości jest w miarę znany, natomiast gospodarze to min uczestnicy mundialu w Niemczech: obrońcy Harold Wallace, Michael Rodríguez, pomocnik Carlos Hernández i napadzior Víctor Núnez. Doświadczeniem wspierać ich będą weterani Rolando Fonseca i Wílmer López. Colo Colo przyleciało na ten mecz bez trenera, który boi się latać samolotami. Nie wiele brakowało, a sami zawodnicy też by nie wsiedli do samolotu, bo coś nie mogli dogadać się w sprawie floty z zarządem. Do tej pory oba zespoły nigdy ze sobą nie grały. Dawno temu Alajuelense zagrało jakiś dwumecz z zespołem chilijskim. Do tej pory kostarykańczycy rozegrali 69 gier na swoim stadionie przeciwko zespołom z południa (25 wygranych, 26 porazek, 18 remisow, 78 bramek +, 89 -)

Typy podaję już teraz, bo potem mogę mieć kłopoty z netem, ew poprawki w stawkach i kursy (z globetu) dodam wieczorem.

Typ: 2 @2.65 4/10 i over 2.5 @2.01 4/10

albo ja coś plączę, albo coś jest nie tak, bo globet kursów nie wystawia :-(, a tutaj to w sumie jeden pies, więc dwójkę daję z Bwin'a, a over z pinn'a; dodatkowo podbijam stawkę na wygraną Colo Colo o jeden punkt

--
pzdr.bcn1899 *es Colo Colo valiente, fuerte y grande, de sangre altiva y noble corazón...*


Edited by bcn1899 (04/10/2006 20:05)

Do góry
#643276 - 05/10/2006 03:08 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
bajka ;-)

Matigol x2, Chupete i Jerez plus masa, masa okazji kontra jedna naprawdę groźna akcja gospodarzy i...

Alajuelense 0-4 (0-1) Colo Colo

--
pzdr.bcn1899 *es Colo Colo valiente, fuerte y grande, de sangre altiva y noble corazon*

Do góry
#643277 - 05/10/2006 08:09 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Jak nie Boca to kto mnie uratuje :-((( ?


Kto ? - przyjaciele z Colo Colo

Do góry
#643278 - 12/10/2006 09:14 Re: Copa Sudamericana 2006
Legniczanin Offline
newbie

Meldunek: 10/09/2006
Postów: 30
Dziwie sie ze nikt na forum nie porusza tematu dzisiejszych rewanzow tych rozgrywek. Boca Juniors podejmuje u siebie Nacional M. W 1 meczu przegrala 0-1. U gosci panuje jakas epidemia i nie zagra kilku kluczowych zawodnikow. W necie masowe spadki na Boce, nawet do 1.18. W sts warto w zwiazku z powyzszym Boca do przerwy 1 @1.9 centrebet ma to samo tylko za 1.5 !

Do góry
#643279 - 12/10/2006 10:16 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Małe sprostowanie , Boca w pierwszym meczu przegrała 2-1
a cisza w temacie bo wszyscy liczymy ile zarobilismy na naszych orlach z Portugalia

Estadio Padre Martearena (Salta)*
Sedzia : Carlos Simon (Brasil)

Boca Juniors: Aldo Bobadilla; Hugo Ibarra, Matías Silvestre, Daniel Díaz y Juan Krupoviesa; Pablo Ledesma, Claudio Morel Rodríguez, Fernando Gago y Neri Cardozo; Guillermo Barros Schelotto y Rodrigo Palacio. Dt: Ricardo La Volpe.

Nacional: Alexis Viera; Adrián Romero, Diego Jaume y Diego Godín; Rodrigo Vázquez, Jorge Brítez, Jorge Martínez y Javier Delgado; Marcelo Tejera; Diego Alonso y Andrés Márquez o José Luis Garcés. Dt: Martín Lasarte

Rzeczywiscie w wyjsciowej jedenastce Nacionalu spore zmiany TU skład z 1 meczu.
U Boca martwi tylko brak Martina Palermo ukaranego czerwona kartka w Montevideo (poza tym kontuzja).

*pojecia nie mam czemu mecz nie na Bombonerze

ps. nie wiem czemu sie uparłes na te porównania kursów netowych z sts'em , ale oczywiscie zyczę powodzenia i oby wygrywala nie tylko do przerwy ;-))

finał Boca - (?) ,hmmm, czemu nie

Do góry
#643280 - 12/10/2006 16:35 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Quote:

*pojecia nie mam czemu mecz nie na Bombonerze





Byc może pisze głupotę, ale wydaje mi się, ze jest to robione wyłącznie ze względów marketingowych. Boca zdaje się, ze nie pierwszy raz gra na tym stadionie. I robi to dla swoich wiernych kibicow, ktorzy nie maja szans by ogladac swoj zespol w Buenos.



--
pzdr.bcn1899 *dale boca*

Do góry
#643281 - 12/10/2006 17:44 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Boca Juniors v Club Nacional

skorzystam z tego, że bolo_lacznik odwalil robote informacyjna i zostawie tylko swoj typ w dziale... ;-) Typ taki głupawy i na siłę troche, ale jakos tak wydaje mi sie ze wejdzie... Boca na Bombonerze (!) na piec spotkan ligowych stracila bramki tylko w jednym meczu, dzis wygra, wiec dlaczego nie do zera? ;-)

Typ: NG @1.75 @2/10

--
pzdr.bcn1899 *dale boca*

Do góry
#643282 - 12/10/2006 19:30 Re: Copa Sudamericana 2006
Legniczanin Offline
newbie

Meldunek: 10/09/2006
Postów: 30
Quote:


ps. nie wiem czemu sie uparłes na te porównania kursów netowych z sts'em , ale oczywiscie zyczę powodzenia i oby wygrywala nie tylko do przerwy ;-))





To proste dlaczego przyrownuje do sts: bo Boca do przerwy 1 @1.9 to chyba najwyzszy kurs na swiecie a powinno sie te najwyzsze a co za tym idzie najlepsze kursy opisywac

Do góry
#643283 - 12/10/2006 19:52 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Ok. ale ok. godz 12 juz nie bylo tego w sts , a poza tym kurs na Boca ht w expie wynosił 1.75 (teraz 1.7) wiec biorac pod uwage 1.9 x0.9 z sts byl wyzszy :-))
a w druga strone rowniez to tak dziala zapewne ze w centrebecie ktory dales za przyklad 8.5 na dwójke ht to tez byc moze najwyzszy kurs na swiecie

ps1). oczywiscie tak tylko zauwazylem ze czesto te porownania sa nietrafne bo kazdy z bukow ma własna ocene spotkania , wiec bez urazy ;-))
ps2) nie bedziemy chyba mieli nic przeciwko jesli te dwa posty stad znikna ?

wybacz bcn , i do roboty

Do góry
#643284 - 12/10/2006 21:47 Re: Copa Sudamericana 2006
beermann Offline
old hand

Meldunek: 31/12/2005
Postów: 722
Skąd: Ostrzeszów
A jakieś opinie o drugim meczu? Atletico PR - River Plate. Jak wiadomo w pierwszym meczu 1:0 dla APR

Do góry
#643285 - 12/10/2006 22:00 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Chodziłem wokół drugiego meczu, chodziłem... Ale nic nie wymyśliłem. Sam zagram za 1j River. Tak kontrolnie. Ale oficjalnie się do tego nie przyznaję ;-)

--
pzdr.bcn1899 *dale boca*

Do góry
#643286 - 12/10/2006 22:09 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
ano wiadomo ze 1-0 dla Atletico i to chyba wszystko co mozna o tym napisac ;-))
dla mnie całkowicie czarna magia ale zeby bylo "ładnie w temacie"

Atlético Paranaense: Cléber; Jancarlos, Danilo, Joao Leonardo y Michel; Marcelo Silva, Cristian, Erandir y David Ferreira; Marcos Aurelio y Denis Marques. DT: Oswaldo Alvarez.

River Plate: Germán Lux; Eduardo Tuzzio, Cristian Nasuti, Danilo Gerlo y Lucas Mareque; Paulo Ferrari, Nicolás Domingo y Víctor Zapata; Marcelo Gallardo; Ernesto Farías y Radamel Falcao García. DT: Daniel Passarella.

Arbitro: Carlos Torres (Paraguay)

Cancha: Estadio Kyocera Arena (Curitiba)
----------------------
skoro w porzednim meczu gralem over to teraz rowniez powtórze , chociac bcn ktory sie bardziej zagłebial w to spotkanie cos wspominal o tym ze statystycznie/historycznie wychodzi under ;-))

Nie wiem jak River podejda do tego spotkania bo pewnie po derbach pewnie beda pijani ze szczescia chodzic przez pol roku
A poza tym jak to ładnie ujał boca " River to dęciaki "
Over tylko dlatego ze mi sie nudzi

Do góry
#643287 - 12/10/2006 22:27 Re: Copa Sudamericana 2006
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Quote:

chociac bcn ktory sie bardziej zagłebial w to spotkanie cos wspominal o tym ze statystycznie/historycznie wychodzi under ;-))




Zaprzeczę lub potwierdzę za mniej więcej 1,5h ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#643288 - 13/10/2006 03:03 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

finał Boca - (?) ,hmmm, czemu nie




ano temu nie , Panie bolo_lacznik ze Krupoviesa, Rodríguez i Gago mieli zle nastawione celowniki przy karnych

Boca - Nacional 2-1 (0-1) potem karne i 1-3 +stat.

Do góry
#643289 - 22/11/2006 13:06 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
po powrocie z "urlopu" (w To i Owo jest cudownie , polecam) takie male bla,bla :
Połfinały itd (brawo Colo za awans do finału) a dzis mecz rewanzowy miedzy meksykanska Pachuca a brazylisjskim Atletico PR

Estadio: Hidalgo de Pachuca

Pachuca: Miguel Calero, Marvin Cabrera, Leobardo López, Aquivaldo Mosquera, Fausto Pinto, Fernando Salazar, Jaime Correa, Gabriel Caballero, Andrés Chitiva, Christian Giménez y Juan Carlos Cacho.

Atlético Paranaense: Cléber, Jancarlos, Danilo, César, Michel, Erandir, Alan Bet-at-homeía, Christian, David Ferreira, Denis Marques y Marcos Aurelio.

ost.spotkania :
2006-11-15 Atlético-PR - Pachuca 0-1
2006-11-12 Pachuca - Atlante 2-2
2006-11-05 Santos Laguna - Pachuca 1-1
2006-11-01 Pachuca - Lanús 2-2
2006-10-29 Pachuca - Toluca 3-1
--------
2006-11-19 Sao Paulo-SP - Atlético-PR 1-1
2006-11-15 Atlético-PR - Pachuca 0-1
2006-11-12 Atlético-PR - Gremio-RS 2-3
2006-11-09 Atlético-PR - Corinthians 1-2
2006-11-04 Flamengo-RJ - Atlético-PR 1-0
-

Tylko i wylacznie na podstawie tego ze miałem (watpliwa) przyjemnosc obejrzenia 1 spotkania Atlético-PR - Pachuca 0-1 , i dwoch spotkan ligowych Atletico , zdecyduje sie zagrac na gospodarzy .
Pierwszy ich mecz był okropnie nudny , jedna i druga ekipa bała sie zaatakowac rywala i wiekszosc gry to srodek boiska +sporo fauli , jednak gdy gracze Pachuci troszke przyspieszali gre , widac było ze potencjał maja ogromny i mysle ze dzis zwyczajnie zabiegaja swoich rywali .
Boje sie tylko tego wyniku z 1meczu , ale mysle ze Pachuca nie zagra na 0-0 bo .....bo tak mysle
Zdaje sobie sprawe ze 3mecze to za mało by wydawac wyroki , ale dla mnie atletico (w takiej dyspozycji) to cienkie bolki i jesli nic sie nie zmieniło od ich ostatniego meczu ligowego (1-1 z Sao Paulo) to dzis Pachuca nie powinna miec z nimi problemow .
Dodam tylko ze obie ekipy niemal w identycznych składach jak z 1 meczu .

03:00 Pachuca - Atlético-PR Typ 1 @1.9 1/10
podaje 1/10 bo ostatnio co tu nie naskrobie to wtopa , osobiscie gram troszke mocniej
ps. overek rowniez mi krazył po mozgownicy ale to 1 spotkanie jakos mnie tak odrzuca , co nie znaczy ze jeszcze sie nie skusze ;-)

Jak nie wejdzie to po raz kolejny poczuje sie oszukany przez telewizje

Do góry
#643290 - 23/11/2006 05:43 Re: Copa Sudamericana 2006
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Pachuca - Atlético-PR 4-1 ale przestaje wierzyc w statystyki z TEJ strony

Do góry
#782270 - 13/12/2006 10:09 Re: Copa Sudamericana 2006 [Re: bolo_lacznik]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
dzis w nocy (1:30) colo colo podejmuje na el monumental meksykanska pachuce w drugiej czesci finalu copa sudamericana, przyjmuje do tepej swiadomosci, ze serce moze zagluszac rozum, wiec rowniez jedynie w formie luznych przemyslen, bo w tym wypadku (nawiazujac do wpisu w argentynie) serce kloci sie z kursem ;-); analizujac sklady i gre obu zespolow widze tu tylko jedno rozwiazanie, czyli wygrana gospodarzy, niewiele osob spodziewalo sie chilijczykow w finale, ale doszli tu w niezlym stylu, moim zdaniem lepszym niz faworyzowana pachuca, na papierze rozwazam 1 ht, ale na razie tylko na papierze... w nocy podam sklady i troche faktow, zeby luzne przemyslenia nabraly odpowiedniego ksztaltu...

--
pzdr.bcn1899 *no hay explicacion para esta loca pasion / dale boca! dale albo!*

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (akagi, rymoholik, pacyfista, Sensei, alfa, rafal08, ElNinho[mmdea], kemp, igea23, VVega), 3926 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582134 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49