witam , widze że nikt nie analizuje championship to pozwole sobie na małe analizy . Jestem nowy na forum mecz.org , wcześniej udzielałem się na innych forach , lecz postanowiłem udzielić się również na tym forum.


oto pary 3 kolejki :

Piątek, 11 sierpień 2006
Wolverhampton v Preston, 20:45,
Sobota, 12 sierpień 2006
Cardiff v Coventry, 16:00,
Colchester v Barnsley, 16:00,
Hull v Derby, 17:30
Leicester v Ipswich, 16:00,
Norwich v Luton, 16:00,
QPR v Southend, 16:00,
Sheff Wed v Burnley, 16:00,
Southampton v West Brom, 16:00,
Stoke v Birmingham, 12:30
Sunderland v Plymouth, 16:00,
Niedziela, 13 sierpień 2006
Crystal Palace v Leeds, 12:00



Wolverhampton v Preston - Ciekawie zapowiadający się mecz , grają drużyny które w poprzednim sezonie były w czołówce Championship . Preston które drugi rok z rzędu przegrało gre o premierleague w barażach , na początku sezonu wydaje się być ospałe - remis u siebie z Sheffiled W , i poraża w Norwich. Jeśli jednak chcą się liczyć , a napewno chcą , nie mogą już więcej zawodzić. Z kolei "wilki" zaczeły całkiem przyzwoicie - remis z Plymouth i zwycięstwo z Ipswich. Widać ,że ta drużyna ma zamiar się liczyć w walce o awans do angielskiej elity . Tylko czy transfery jakich dokonali menedżerzy wilków wystarczą na długi i wyczerpujący sezon? Moim zdaniem nie -choć sprowadzony Jay Bothroyd zdobył zwycięską bramkę przeciwko Ipswich. Zdecydowanie lepiej popracowali menedżerzy Preston , udało im się pozyskać kilku ciekawych graczy , którzy jednak nie wprowadzili się jak narazie do zespołu - dowodem na to jest że Preston nie strzeliło jeszcze bramki!Podsumowując mecz nie łatwy do wytypowania mój typ to 1X - jednak jeśli Preston się obudzi to może być różnie , póki co myśle że jeszcze to spotkanie będzie w ich wykonaniu bezbarwne - tak jak dwa pierwsze.
TYP - 1X 1,25 lub 1 dla ryzykujących.

Cardiff v Coventry - Mecz w którym faworytem jest drużyna miejscowych . Transfery których dokonało Cardiff świadczą o tym ,że klub ma aspiracje na awans . Jednak drużyn które chcą awansowac jest więcej - należy do nich zaliczyć również zespół Coventry . Jednak Cardiff pokazało w meczu z W.B. , że ich cele są jak najbardziej w ich zasięgu , a Coventry nie spisuje się rewelacyjnie na początku sezonu. Dlatego mój typ to 1 - kurs 2,20 może być zachęcający . Dla bardziej ostrożnych proponuje 1X - 1,32.

Southampton v West Brom - Pojedynek chyba najpoważniejszych kandydatów do awansu . Zarówno "święci" jak i "drozdy" w dwóch kolejkach ugrały po 4 pkt , nie jest to może rewelacyjny wynik ,ale to dopiero początek sezonu. Southampton ściągnęło kilku ciekawych zawodników co pozwoliło im wypełnić luki w składzie i sprawia że drużyna ta jest faworytem bukmacherów w pojedynku ze spadkowiczem premier league . Drużnie W.b. udało sie zatrzymać najważniejszych graczy i pozyskać tak wartościowych graczy jak Perry czy Hartson. Mecz ciężki do typowania - ale ja zagrałbym na X2 - po kursie 1,54 , jednak jest to typ niepewny gdyż w tym meczu może się wydarzyć praktycznie wszytsko.

Colchester v Barnsley - W pojedynku beniaminków faworytem powinien być Colchester - jednak drużyna ta przegrała poprzedni mecz u siebie z Plymouth , a Bransley wygrało Hull city 3-2 na wyjeżdzie - pokazali w tym meczu charakter gdyż przegrywali 2-0 . W poprzednim sezonie Colchester pokonał u siebie Barnsley 1-0 , i mysle że w tym również powinni sobie poradzic .Kibicie i działacze z pewnością oczekują od nich pierwszuch punktów , kiedy mają to zrobić jak nie w meczu z Barnsley ? Dlatego mój typ to 1X - 1,27 , można zaryzkowac też grę na 1 po kursie 2,05.


Wybrałem najciekawsze moim zdaniem spotkania , narazie nie mam czasu na analize pozostałych . życzę udanych typów .