Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#627252 - 31/07/2006 16:33 Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Gucio-typer Offline
stranger

Meldunek: 07/07/2006
Postów: 11
Skąd: Kraków
Bardzo prosze o wasze opinie na temat tych meczy Pozdro Gucio!!!

4 sierpnia (piątek)
GKS - Widzew 19:00
Arka - Wisła K 20:00 C+

5 sierpnia (sobota)
Cracovia - Odra 19:00
ŁKS - Górnik Ł 19:00
Górnik Z - Pogoń 19:00
Zagłębie - Lech 19:00
Groclin - Legia 20:00 C+

6 sierpnia (niedziela)
Korona - Wisła P 18:00 C+



Edited by Biszop (31/07/2006 16:40)

Do góry
Bonus: Unibet
#627253 - 31/07/2006 16:43 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Gucio-typer Offline
stranger

Meldunek: 07/07/2006
Postów: 11
Skąd: Kraków
Arka-Wisła Kraków
W 1 swoim meczu w sezonie Arka poległa na swoim stadionie az 3:0 Koronie natomiast Wisła po męczącym meczu wygrała u siebie 1:0.Myśle ze wisła wie ze zagrała słabo w 1 meczu
ale niestety nie spodziewam sie rewelacji w tym spotkaniu.
Jeżeli mam typowac ten mecz to według mnie najbezpieczniejszy typ to under 2.5 kurs w okolicach 1.6
raczej skłoni mnie do postawienia takiego typu.

Do góry
#627254 - 31/07/2006 16:49 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Gucio-typer Offline
stranger

Meldunek: 07/07/2006
Postów: 11
Skąd: Kraków
Cracovia-Odra Wodzisław
Cracovi zaprezentowała sie z nienajlepszej strony miała duzo okazji zeby wywiesc nawet zwyciestwo i cenne 3 pkt.
Niestety bezmyslnosc spowodowała ze Cracovia przegra ten mecz z Legia az 3:1.Odra natomiast zaprezentowała sie z dobrej strony wygrywajac 1:0 u siebie z Zagłebiem Lubin.
Mysle ze w tym meczu Cracovia pokaze jednak ze sa lepsi
i wykorzysta takze atut własnego boiska i publicznosci która bedzie ich mocna dopingowac.Mój typ to Zwyciestwo Cracovi kurs 1.8

Do góry
#627255 - 31/07/2006 16:57 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Gucio-typer Offline
stranger

Meldunek: 07/07/2006
Postów: 11
Skąd: Kraków
Bełchatów-Widzew Łódz
W 1 kolejce Widzew pokonał 2:1 Groclin
Mecz rozpoczął sie fatalnie dla nich juz w 1 minutach dostawali 1:0 ale przyłozyli sie i pokazali ze słusznie awansowali do orange ekstraklasy i ze nie sa na pozarcie:)
Bełchatów ograł az 3:1 Górnika Leczna i mysle ze zasłuzenie.
Typujac ten mecz dałbym 1 na Bełchatów kurs u bukmacherów to
około 2.0 mysle ze warty ryzyka i gry

Do góry
#627256 - 31/07/2006 16:59 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Gucio-typer Offline
stranger

Meldunek: 07/07/2006
Postów: 11
Skąd: Kraków
Górnik Zabrze-Pogon Szczecin
Obie druzyny 1 mecz przegrały.Jednak Górnik zrobił na mnie wieksze wrazenie i wydaje mi sie ze w tym meczu powinni wygrac kurs u bukmacherów to 2.0 Warty gry

Do góry
#627257 - 31/07/2006 17:01 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Gucio-typer Offline
stranger

Meldunek: 07/07/2006
Postów: 11
Skąd: Kraków
Zagłebie-Lech
Lech ze tak sie wyraze farciarsko wygrał z Wisła Płock
natomiast Zagłebie przegrało 1:0 z Odra.
Typujac ten mecz daje Pewne Zwyciestwo Zagłebia kurs około 2.2

Do góry
#627258 - 31/07/2006 17:02 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Taka mala prosba;]
Postaraj sie na przyszlosc umieszczac to co powyzej w jednym poscie, bedzie duzo przejzysciej sie czytalo:)
Po za tym to co piszesz o meczach to Twoje luzne opinie, a nie analizy i od takich tresci jest dzial Private Picks, tam mozesz sobie zalozyc temacik i pisac do woli, tutaj wymagamy ciut wiecej

Do góry
#627259 - 01/08/2006 17:38 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Cracovia - Odra 1

Mysle,ze Cracovia w tym sezonie znajdzie sie w pierwszej siodemce.Naprawde zagrali dobry mecz z Legia.A gdyby Giza nie podpalil sie to do przerwy byloby 2:0 i moim zdaniu po meczu.Zwlaszcza ta akcja na 2:0 pokazuje jaki potencjal tkwi w Cracovii.Umiejetnosc gry na malej przestrzeni,gra kombinacyjna to atuty Cracovii.Odra zas to solidny sredniak
záwsze druzyna niebezpieczna.Mysle jednak,ze Cracovia sobie spokojnie poradzi

Arka - Wisla X2
Nie mozna skreslac druzyny po jednym meczu.Wydaje mi sie,ze w Gdyni zobaczymy zupelnie inna Wisle.Agresywna,waleczna,zdeterminowana.Dan Petrescu po meczu z Gornikiem wstrzasnal druzyna i to z pewnoscia przyniesie efekt.Ostre slowa jakie powiedzial Petrescu musza wymusic inna postawe.No a powiedzmy sobie szczerze
wystarczy odrobine charakteru i walki by pokonac slaba Arke.
Arka jest slaba pilkarsko i dobry trener tu nic nie pomoze

Do góry
#627260 - 01/08/2006 18:56 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Ja swoje wypociny i info z Plocka napisze za kilka dni, teraz chce wam przypomniec wydarzenia z ostatniego meczu w Krakowie (juz wtedy Zienczuk drzal na mysl o wyjezdzie) bierzcie to pod uwage przy analizach mi tu po glowie chodzi under 2,5 choc musze jeszcze pomyslec pozdro

Do góry
#627261 - 01/08/2006 19:41 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
jestem młody stażem na forum , ale piłki już trochę w życiu zobaczyłem .

na tą kolejkę chodzi mi wygrana lecha ( smuda mistrz motywacji a zagłębie w tym sezonie sezon ogórkowy i to gram na 100 % bo kurs bardzo zachęca zastanawiam się na sztywną 2 lub azjatyckim z mniejszym ryzykiem ,

bełchatów 1 - choć młodzież widzewska może postarać się o niespodziankę - skłaniam się do progresji na wtopę rts bo młodzi mają to do siebie , że grają nierówno )

noi ze statystyk nie pamiętam , żeby pogoń wygrała w zabrzu a że mają dół to wtopią w zabrzu

Do góry
#627262 - 02/08/2006 10:05 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
maciek100 Offline
stranger

Meldunek: 21/10/2005
Postów: 19
ŁKS - Łęczna 1
JAkoś trudno mi typować inaczej po tym co widziałem na ostatnim meczu w Łęcznej. ŁKS ma o wiele mocniejszy skład. Górnik będzie grał defensywnie licząc na kontry, ale do takiej gry trzeba mieć wykonawców tzn szybkich napastników i bocznych pomocników. Tymczasem Andrzej Kubica raczej do sprinterów nie należy. Myślę że będący na fali ŁKS poradzi sobie z Łęczną.

Do góry
#627263 - 02/08/2006 12:04 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
BlahaFCB Offline
stranger

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 1
Zaglebie-Lech 2
Mysle ze Lech nabiera rozpedu.Ostatni ich mecz pokazal ze graja do ostatniej minuty spotkania:)Zaglebie zas jest w slabej formie.Moim zdaniem przyczynily sie do tego ostatnie porazki i odejscie F.Smudy, ktory jest wielkim motywatorem i potrafi wprowadzic dobra atmosfere do zespolu.Mysle ze Lech wygra roznica jednej bramki:)
Powodzenia

Do góry
#627264 - 02/08/2006 12:26 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

Zaglebie-Lech 2
Mysle ze Lech nabiera rozpedu.Ostatni ich mecz pokazal ze graja do ostatniej minuty spotkania:)Zaglebie zas jest w slabej formie.Moim zdaniem przyczynily sie do tego ostatnie porazki i odejscie F.Smudy, ktory jest wielkim motywatorem i potrafi wprowadzic dobra atmosfere do zespolu.Mysle ze Lech wygra roznica jednej bramki:)
Powodzenia


ponoć grajki Zagłębia się pobiły na treningu

Do góry
#627265 - 02/08/2006 14:37 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Gucio-typer Offline
stranger

Meldunek: 07/07/2006
Postów: 11
Skąd: Kraków
Wedługmnie warte gry spotkania w polskiej lidze sa
Cracovia-Wodzisław typ 1 oraz Arka-Wisła Kraków typ 2
Ja z polskiej ligi zagram te 2 spotkania i mysle ze powinny wejsc spokojnie.Grajac reszte to duze ryzyko

Do góry
#627266 - 02/08/2006 15:04 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
telomateo Offline
newbie

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 42
Skąd: Warszawa
Arka Gdynia v Wisła Kraków
4.08.2006 r., godz. 20.00, Orange Ekstraklasa

W poprzedniej kolejce Arka grała u siebie z Koroną Kielce i zawiodła - przegrała 0:3 oddając na bramkę gości 4 strzały w tym 0 celnych. Po przyjściu Wojciecha Stawowego spodziewano się dużo. Do wdrożenia systemu gry przez tego bardzo dobrego trenera potrzeba jednak jeszcze trochę czasu.
Wisła w swoim inauguracyjnym występie pokonała u siebie 1:0 słabego Górnika Zabrze, ale rozczarowała brakiem zaangażowania. Przy odribinie szczęści zabrzanie mogli wywieść remis z Krakowa (m.in. słupek Łuczywka). Dan Petrescu miał dużo pretensji do swoich zawodników o brak zaangażowania w tym meczu. Postanowił zabrać swoich piłkarzy do fabryki Tele-Foniki, aby zobaczyli co oznacza ciężka praca. Chciał ich w ten spośób zmotywować. Dodatkowo trener Wisły nie odwołał jednego z treningów w sytuacji gdy nad stadionem przeszła burza z ulewą i silnym wiatrem.
Myślę, że piłkarze Wisły będą odpowiednio zmotywowani do wygrania meczu z Arką. Biorąc pod uwagę jej aktualną formę mogą to osiągnąć i wygrać w Gdyni.

Typ 2@1.70

Do góry
#627267 - 02/08/2006 15:05 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
telomateo Offline
newbie

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 42
Skąd: Warszawa
Zagłębie Lubin v Lech Poznań
5.08.2006 r., godz. 19.00, Orange Ekstraklasa

Przygoda Zagłębia w pucharze UEFA skończyła się już w ich pierwszej rundzie. Już wtedy był widoczny brak formy. Lubinianie stwarzają sytuacje podbramkowe, ale nie potrafią ich wykorzystać. W pierwszej kolejce Orange Ekstraklasy przegrali w Wodzisławiu 0:1. Obserwując mecze Zagłębia miałem wrażenie, że grają bez odpowiedniej motywacji oraz wiary w osiągnięcie sukcesu. Trener Klejndist powtarza, że każdego przeciwnika ma rozpracowanego. Tak zapewne jest. Na razie jednak nie przynosi to efektu na boisku. Myślę, że jednak przyniesie, co sam trener podkreśla, jednocześnie mówiąc o czasie potrzebnym na budowę zespołu.
Trener Lecha - Franciszek Smuda - jak nikt inny, zna bardzo dobrze swoich byłych podopiecznych z Lubina. Po ostatniej wygranej 3:2 z Wisłą Płock w Poznaniu zespół Lecha uwierzył w swoje umiejętności. Trener tchnął ducha walki w zespół Lecha, który może potrzebuje jeszcze zgrania, ale myślę, że jest już 'zespołem'.
Będą to starali się udowodnić w następnym meczu i myślę, że przy dobrej grze są w stanie wywieść z Lubina zwycięstwo.

Typ 2@3.05

Do góry
#627268 - 02/08/2006 15:06 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
telomateo Offline
newbie

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 42
Skąd: Warszawa
Górnik Zabrze v Pogoń Szczecin
5.08.2006 r., godz. 19.00, Orange Ekstraklasa

Górnik w pierwszym meczu przegrał 0:1 z Wisłą w Krakowie. Pokazał się z dobrej strony. Walczył z gospodarzami przez cały mecz nie odstając od nich i stwarzając dogodne sytuacje, których jednak nie potrafił wykorzystać. To podbudowało zawodników, którzy pragną pokazać, że nie wolno ich przekreślać w walce o pozostanie w lidze.
Pogoń w pierwszym meczu przegrała 0:4 pokazując słabą grę w obronie. Sytuacji do strzelenia gola mieli jednak kilka, ale zawodnicy ze Szczecina marnowali je (np. Anderson sam na sam). W meczu oddali 9 strzałów na bramkę, w tym 0 w jej światło. W grze Pogoni najbardziej szfankuje defensywa. Zespół nie jest zgrany i przygotowany (prym wiodą brazylijczycy) do twardej gry.
Jeżeli trener Pogoni i zawodnicy nie wyciągną wniosków - zaczną grać także efektywnie - to możemy spodziewać się, że 3 punkty zostaną w Zabrzu. Na chwilę obecną jednak brazylijską Pogoń nie stać na sprawienie niespodzianki.

Typ 1@1.85

Do góry
#627269 - 02/08/2006 15:08 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
telomateo Offline
newbie

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 42
Skąd: Warszawa
Groclin Dyskobolia Grodzisk v Legia Warszawa
5.08.2006 r., godz. 20.00, Orange Ekstraklasa

Groclin na inaugurację sezonu przegrał z Widzewem w Łodzi 1:2. Był to wyrównany mecz, w którym jednak zespół gospodarzy wykazał się większą wolą zwycięstwa. W druzynie Groclinu istnieje konflikt na linii zawodnicy - prezes Zbigniew Drzymała, który obciął pensję piłkarzom, a ci w zamian 'obcięli' swoją formę...
Legia wygrała z Cracovią 3:1 w Warszawie. Do momentu strzelenia bramki przez Cracovię było to wyrównane spotkanie. Później na boisku dominowała Legia (strzały 25/10). W meczu tym formą błysnął Elton Brandao, który strzelił jedną bramkę. Trenerowi Wdowczykowi udało się nakłonić piłkarzy do gry przez 90 minut oraz waleczność.
Mecz ten będzie sprawdzianem (prawdopodobnie) przed dwumeczem z Szachtarem Donieck i Legioniści podejdą do niego z zaangażowaniem (na marginesie nie da się inaczej przy trenerze Wdowczyku, za co szacunek dla niego) a następnie 3 punkty przyjadą do Warszawy z Grodziska Wielkopolskiego.

Typ 2@1.80

Do góry
#627270 - 02/08/2006 17:06 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
[Procek] Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 365
Skąd: Krakow ul. Kałuży
Cracovia Kraków vs Odra
Cracovia drużyna która przy pomocy Trenera Staowwego awansowała z III ligi do II a następnie z II do I, drużyna z wielkimi ambicjami i honorem. Ostatnia porażka na stadionie aktualnego mistrza Polski mogła podłamać zawodników Cracovi, lecz teraz nadchodzi czas pokazania się przed własną publicznością to wygrana jest najlepszym sposobem aby udowodnic na co ich stać, jednakże Cracovia jest osłabiona 3 kontuazjami w zespole po ostatnim meczu w Warszawie
"Do trzech piłkarzy powiększyło się grono kontuzjowanych. Arkadiusz Baran (stłuczony achilles) i Jacek Wiśniewski (opuchnięte kolano) może wrócą do treningów już dziś. Tego drugiego czeka jeszcze badanie USG. Znacznie gorzej wygląda sprawa Sławomira Olszewskiego. Jeszcze w poniedziałek trenował z drużyną, ale wczoraj trafił pod lupę doktora Stanisława Szymonika. - Uraz więzozrostu barkowo-obojczykowego i około tygodnia przerwy - brzmiała diagnoza."
źródło www.cracovia.strefa.pl
Oznacza to, że najprawdopodobniej Olszewskiego w sobotę zastąpi Marcin Cabaj, pamiętajmy że i Marcin Cabaj jest znakomitym bramkarzem, I skład za czasów trenera Stawowego, mysle ze Stawowy postawił na Cabaja i tego porzałował.

Typ: 1X@1.23

Do góry
#627271 - 02/08/2006 20:42 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
jest już po meczu legii w el. ligi mistrzów , po tym co zobaczyłem na najbliższy mecz z groclinem zdecydowanie
stawiam na typ under .
trener wdowczyk to wytrawny i inteligentny gracz - wpaja swoim zawodnikom od tamtego sezonu oszczędne szafowanie siłami i zawsze mistrza cechuje to , że potrafi wygrać po 1:0 ileś meczy z rzędu . całej rundy w gazie nie wytrzyma żaden zespół . ( podobna sytuacja w tamtym sezonie z juve i chelsea) choć oczywiście nie ta półka .
nasuwa mi się wniosek , że legia postawi wszystko na jedną kartę z szachtarem - a wszystkie mecze w tym czasie zagrać jak najbardziej ekonomicznie.stąd propozycja progresja na under
pozdro

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Igor, latajaca_holenderka, Zaixi, Lukasz111, VVega, kemp), 4381 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31