Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#615446 - 10/07/2006 08:15 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:




Makaroniarze wygrali amnestie dla przestępców i to jest bardzo smutna pointa tego,pożal sie Boze,finału.




Masz slabiutkie info

Do góry
Bonus: Unibet
#615447 - 10/07/2006 08:18 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Quote:




Makaroniarze wygrali amnestie dla przestępców i to jest bardzo smutna pointa tego,pożal sie Boze,finału.




Masz slabiutkie info




Dawaj swoja wersję

Do góry
#615448 - 10/07/2006 08:23 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Minister sprawiedliwosci tuz po wygranej finalu powiedzial wprost,
Nie bedzie ani troche odpuszczania dla wloskich klubow w zwiazku z wygrana Pucharu Swiata!

Zreszta o tym bylo juz dawno wiadomo, Juve leci na 99%, Milan punkty karne, podobnie Fiora i Lazio.
Najlepszy przyklad JUve, "Capella" juz odszedl chociaz mial jak paczek w ciescie zycie, nie oddawalby miejsca w taki ukladzie bez podstaw, zabral ze soba przynajmniej na ten moment 3 pilkarzy.
Nie bedzie zlituj w tej sprawie

Do góry
#615449 - 10/07/2006 09:25 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
bookies Offline
member

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 152
Prawda jest taka ze 28 na 35 ustawionych spotkan ktore potwierdzila prokuratura (a ile bylo jeszcze tych niepotwierdzonych) ustawil Judentus. Nie dla Jude, Milanu, Violi i Lazuchów.

Do góry
#615450 - 10/07/2006 09:25 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
bookies Offline
member

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 152
A wy myslescie sie ze tej sprawie mozna ukrecic leb ?

Do góry
#615451 - 10/07/2006 09:49 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

FORZA ITALIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wlochom nalezalo sie to mistrzostwo, ciezko na nie zapracowali. Duzy szacunek dla was Panowie...

Jesli chodzi o Zidane to pokazal ile jest wart.
Po pierwsze moim zdaniem od samego poczatku co rzucilo mi sie w oczy.W meczu o taka stawke tak rzutow karnych sie nie wykonuje, chyba ze nie chce sie ich wykonac celnie.Ogladalem powtorke karnego wiele razy i rozumialbym ta decyzje ktora on podjal, w momencie jak by juz polozyl Buffona, ale ten zdecydowal sie od razu na taki strzal.
A pozniejsze zachowanie dowodzi tylko tego ze nie zaslugiwal na opaske kapitana.

DO tego co dodal Bzyku odnosnie w jaki sposob sie pozegnal z reprezentacja, to moim zdaniem dzisiaj pozegnal sie juz z pilka klubowa.Od momentu jak Fabio Cappelo jest trenerem Realu - grzanie lawy - to max co moze byc z Zidane




Dla Włochów oczywiście szacunek, ale taki sam szacunek należy się Francji...

A co do karnego to nie rozumiem wogóle po co ta dyskusja. Strzelił jak strzelił, bramkę zdobył i to jest najważniejsze. Jakby strzelił na siłę po ziemi to byście z wielkim oburzeniem pisali, jak taki zawodnik jak Zidane może karne na siłę strzelac. Albo jakby Pirlo strzelił karnego tak jak Zidane to byście sikali z zachwytu jaki to opanowany był, jaki spokój zachował, jaki to z niego mistrz.

Do góry
#615452 - 10/07/2006 09:53 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

Dziwne to ale zgadzam sie z Bzykiem prawie w każdej kwestii ostatnimi czasy ...ale nie moge się zgodzić że był to słaby finał.Mecz nie był porywającym widowiskiem ale było wszystko co w footbalu najważniejsze - piękne zagrania bramki, dramaturgia, dramat piłkarzy - radośc zwycięzców oraz smutek pokonanych.




Ja też myślę, że nie było to najlepsze sportowe widowisko, ale na pewno trzymające w napięciu i dramatyczne.

A pisząc o słabym finale - miałem na myśli, że Włosi słabo w nim zagrali

Może niezbyt przejrzyście to zabrzmiało.


No i to, o czym pisał Marcel - Trezeguet pogrążył Włochów w 2000 roku, dziś pogrążył Francję przeciw Włochom

Jak to mówią, raz na wozie, raz pod wozem.

Quote:

brzydki finał , Włosi nie wyleczyli się jednak ze swojego Catenaccio




Tu bym się za bardzo nie zgodził - o tym, że jednak wyleczyli się z catenaccio świadczyły poprzednie mecze. (bo to była bardzo dobrze poukładana gra w defensywie, a nie Catenaccio).

Włosi póki mieli siły, dominowali na boisku (1 połowa), a później po prostu zabrakło im sił. I to dlatego tylko się bronili, a nie dlatego że chcieli bronić remisu. Nie nie chcieli, ale musieli - bo fizycznie na nic więcej nie było ich stać - turniej wszak długi, wyczerpujący i odcisnął swoje piętno.

A gdyby chcieli grać Catenaccio, to Lippi by nie wprowadzał Iaquinty jako 2-ego napastnika


P.S. Podobno FIFA ma darować Zidane'owi i nie wlepi mu kilku meczów dyskwalifikacji

Do góry
#615453 - 10/07/2006 10:12 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:



P.S. Podobno FIFA ma darować Zidane'owi i nie wlepi mu kilku meczów dyskwalifikacji





niewiem skad masz to info,ale mam nadzieje,ze to tylko zart.

Zidane jest bez watpienia geniuszem,ale za taki faul powinnien byc bardzo surowo ukarany!


Do góry
#615454 - 10/07/2006 10:20 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

Quote:



P.S. Podobno FIFA ma darować Zidane'owi i nie wlepi mu kilku meczów dyskwalifikacji





niewiem skad masz to info,ale mam nadzieje,ze to tylko zart.

Zidane jest bez watpienia geniuszem,ale za taki faul powinnien byc bardzo surowo ukarany!






Zidane tak i tak już kończy karierę, więc mogą mu dac nawet 10 lat dyskwalifikacji

Szkoda, że Gołota na koniec swojej kariery nie znokautował tak jakiegoś przeciwnika

Do góry
#615455 - 10/07/2006 10:22 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
oczywiście, że żartowałem - przecież on kończy karierę - więc po co mu dyskwalifikacja...

...ja żartowałem, a tymczasem...

Zidane dostał Złotą Piłkę


Tylko pytanie, za co? Za jeden dobry mecz z Brazylią i 2 strzelone karne? Że już nie wspomnę o tym chamstwie na koniec finału.
Za Zidanem ciągnęła się bardziej legenda niż rzeczywista super forma.

Na jakiekolwiek wyróżnienia zdecydowanie bardziej zasługuje np. Fabio Cannavaro - obrońca nie do przejścia. Patrick Vieira, który w rzeczywistości trzymał mocno w ryzach całą tą francuską maszynerię.
Miroslav Klose - było nie było - najlepszy strzelec mundialu.

Spokojnie można by jeszcze kilku lepszych piłkarzy znaleźć.



I jeszcze naszła mnie taka refleksja - jak niesprawiedliwe jest to, że to rzuty karne decydują o tytule Mistrza Świata. O takiej wielkiej rzeczy decyduje jeden strzał, centymetry, odrobina szczęścia itp.

Myślę, że znacznie uczciwszym rozwiązaniem była by gra po 90 minutach do pierwszego gola. Bez ograniczenia czasowego.
Po prostu gramy aż ktoś strzeli.
Ewentualnie z dopuszczeniem np. możliwości kolejnej zmiany po każdych 20 minutach meczu (przykładowo).

Takie reguły mogłyby obowiązywać tylko w finale MŚ lub ME.

Do góry
#615456 - 10/07/2006 10:26 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

Quote:



P.S. Podobno FIFA ma darować Zidane'owi i nie wlepi mu kilku meczów dyskwalifikacji





niewiem skad masz to info,ale mam nadzieje,ze to tylko zart.

Zidane jest bez watpienia geniuszem,ale za taki faul powinnien byc bardzo surowo ukarany!






Kogo obchodzi kara ??
Przecież Zizu i tak już nie gra od wczoraj wyczynowo w piłkę wiec czym się podniecasz.

Powinni jednak wezwec obydwu w celu wyjaśnienia całej sytuacji. Kto wie czy kara nie zostanie nałożona na włocha. Nie wieże że sprzedawczyk nic nie powiedział obraźliwego.

Na koniec.

Mistrzami Świata zostali sprzedawczykowie!!
Żałosne chociaż będąc obiektywnym to w całych mistrzostwach grali naprawdę dobrą piłkę

Ogólnie bardzo nudny mundial!!!
Brawa dla
Włoch
Francji (pokazali światu że dziadki też grają)
Niemiec (mimo że ich nie lubię)
Ghany
Argentyny
Portugali
Angli

Reszta to totalna klapa !!

Do góry
#615457 - 10/07/2006 10:33 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Znaczy to,ze kto oglasza ostatni mecz swojej kariery moze na boisku robic co chce?

Dlaczego nie mozna wlepic kary np.od zarobku pilkarza
wtedy takich akcji byloby zdecydowanie mniej.

Dla mnie jednak jeszcze wiekszym skandalem jest FIFA!

czytaj tutaj


szkoda,ze w meczu Australii z Wlochami zaden z sedziow nie zadecydowal po zapisie na wideo,ze niebylo karnego

Do góry
#615458 - 10/07/2006 10:39 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Quote:


Zidane jest bez watpienia geniuszem,ale za taki faul powinnien byc bardzo surowo ukarany!





A ten Wloch to ciota jakas. Dlaczego ten fajfus nie jebnal go lokciem w banie jak ten mu z barana wycial?
Obrona konieczna

Do góry
#615459 - 10/07/2006 10:50 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Minister sprawiedliwosci tuz po wygranej finalu powiedzial wprost,
Nie bedzie ani troche odpuszczania dla wloskich klubow w zwiazku z wygrana Pucharu Swiata!

Zreszta o tym bylo juz dawno wiadomo, Juve leci na 99%, Milan punkty karne, podobnie Fiora i Lazio.
Najlepszy przyklad JUve, "Capella" juz odszedl chociaz mial jak paczek w ciescie zycie, nie oddawalby miejsca w taki ukladzie bez podstaw, zabral ze soba przynajmniej na ten moment 3 pilkarzy.
Nie bedzie zlituj w tej sprawie


Jakby Trezeguet wiedzial o tym wczesniej to nie celowałby w poprzeczkę

Do góry
#615460 - 10/07/2006 10:54 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
hmm wszyscy podniecają sie straszliwie "bykiem Zizu" na klate Materaziego po którym chłop jak dąb prawie 2 metry padł ściety jak po uderzeniu piorunem
ludzie trochę logiki , po takiej "dyńce" na klate, silny chłop nie prawa upaść

Nie chce tu bynajmiej wybielać Zidana , ale symulka włoskiego piłkarskieg gladiatora Materiazego jest takze godna potępiania

piłkarskim symulantom i cwaniaczkom z Włoch i z Portugalii

Do góry
#615461 - 10/07/2006 11:05 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
chwileczkę... a co miał zrobić? Wstać i prać Zidana po pysku?

To, że dostał uderzenie nie podlega wątpliwości, więc czemu tu się dziwić, że upadł i oczekiwał kary dla Zidana?

Symulanci, to ci, którzy udają że oberwali. Np. Cristiano Ronaldo - w jednym z meczów dostał przypadkowo wierzchem dłoni w tył głowy - a zwijał się, wył i trzymał za twarz jakby mu Tyson pół szczęki rozwalił.

To jest symulant - i takich przypadków trochę było


a co do Materazziego - nie chodzi o to jak mocno dostał - czy gdyby chciał to by się utrzymał na nogach, czy nie. To nie boks.

Do góry
#615462 - 10/07/2006 11:08 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Pisałem to już w "To i Owo" ale powtórzę: A co miał zrobić Materazzi? Oddać mu, żeby samemu osłabić zespół?

Ja przez cały mecz miałem nerwówkę, bo najpierw postawiłem na Włochów 30 zł, a jak już wychodzili do hymnów to coś mnie tknęło i sobie mówię - lepsi są Włosi to wygrają - i dołożyłem jeszcze 60 zł. Na szczęście Squadra Azurra wygrała i 70 zł zysku na czysto.

Do góry
#615463 - 10/07/2006 11:13 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Hehe, nie moge sie oprzec pokusie gdybania co by bylo jakby Zidane wycial tak z barana takiemu Rooneyowi. Ten to chyba by jednak na ziemi sie z bolu nie zwijal

Do góry
#615464 - 10/07/2006 11:22 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Hehe, nie moge sie oprzec pokusie gdybania co by bylo jakby Zidane wycial tak z barana takiemu Rooneyowi. Ten to chyba by jednak na ziemi sie z bolu nie zwijal



Rooney by mu oddał z barana, ale nie w klate tylko w jądra

Do góry
#615465 - 10/07/2006 11:36 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
symulacja heheheh dobre poczucie humoru!!chyba każdy zawodnik mający troche oleju w głowie i obycia boiskowego by się tak zachował!!!a zachowanie zidana to jets poprostu żenada!!klown jakich mało taki doświadczony gracz!!

Do góry
Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Sensei, latajaca_holenderka), 3721 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582201 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25