Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#615386 - 07/07/2006 21:14 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Fracja- ostatni afrykański zespół i jedyna nadzieja czarnego lądu,czy zdoła pokonać Włochów? Tego nie wiem,ale postawię z pewnością na europejską drużynę

Do góry
Bonus: Unibet
#615387 - 08/07/2006 16:18 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Widzę, że niechęć ludzi co do jednej lub drugiej reprezentacji przeważa nad rozsądkiem i spokojną analizą meczu. Mnie również bedzie cieżko taką analizę przeprowadzić, gdyś jestem zagorzałym kibicem Azzurich. Ktoś tam napisał, że obrona włoska była słaba.. 1 gol stracony, po jednym ogromnym błędzie i na dodatek samobój, a w pozostałych meczach czyste konto.. to słaba obrona? Cieszę się, że Włosi grają finał właśnie z Francją, gdyż otwarty futbol trójkolorowych może zostać szybko skarcony przez konsekwentną grę Italii. Gdyby przeciwnikiem Włochów była Portugalia mogło by być dużo ciężej. Jestem optymistą i nie widzę innego rozwiązania niż rewanż za ćwierćfinał 1998 i finał Euro 2000.

Do góry
#615388 - 08/07/2006 16:41 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Dobra francuzi stracili 2 bramki w tym jedna z karnego to moze maja gorsza obrone? Mniejsza z tym zastanawiam sie jednak nad tym jak zagraja wlosi czy z poszanowaniem pilki czy tez beda chcieli zaswicic finezja,bo ze francuzi beda grali tak jaz zawsze to wiadomo skromny futbol na wynik z bardzo duza skutecznoscia jesli chodzi o koncowy wynik.No i nie wierze ze barthez bedzie puszczal bramki strzelane z polowy boiska czy cos takiego ze popelnia bledy to fakt ale szczegolnych konsekwencji jak do tej pory nie bylo i raczej nie bedzie bo to bylby wtedy zwykly fuks a nie o szczesciu dyskutujemy.H2H troszeczke na kozysc francuzow i trzeba by pomyslec kto lepiej umie grac w sapera czyli do pierwszego bledu.Ja trzymalem od samego poczatku kciuki za francje od samego poczatku mundialu i dalej tego sie trzymam.

Do góry
#615389 - 09/07/2006 08:28 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Wiec moje typy takie: polowa czasu/pelny czas typ francja 6,0 czy francja zdobedzie bramki w obu polowach - tak 5,5 henry strzelcem gola 3.0 druzyna ktora strzeli jako ostatnia -francja 2,4 ktora druzyna pierwsza zdobedzie bramke- francja 2,4 Dokladny wynik pierwszej polowy 0:2 francja kurs 25 czy henry zdobedzie bramke glowka w regulaminowym czasie - tak 7,5 Wygr obie polowy -typ francja 13 liczna goli w pirwszej polowie over 1,5 4,45 trezeguet strzeli bramke - tak 4,25 ktory zawodnik strzeli najwiecej goli podczas 90 minut toni-henry -typ henry 4,0 cannavaro otrzyma kartke w regilaminowym czasie -tak 3,5 czy gattuso otrzyma kartje w regulaminowym czasie - tak 2,9 czy ktorykolwiek rezerwowy zdobedzie bramke w regulaminowym czasie gry - tak 4,6 italy zdobedzie bramke - nie 2,6 francja zdobedzie bramke - tak 1,6 Takie moje typy na ten mecz na wygrana w regulaminowym czasie francuzow nie gram bo mam zagrane ze beda mistrzami po 14 i po meczu z korea wzrosl kurs 22 to dogralem i po tym kursie tak ze trzeci raz tego samego nie bede gral (chociarz warto napewno)A dlaczego takie typy? poniewarz sa lepiej poukladani taktycznie i z tego wzgledu uwazam ze bedzie wychodzic im wszystko.

Do góry
#615390 - 09/07/2006 08:44 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
mecz wydaje sie byc typowo underowy i chyba nikt nie ma watrpliwosci,
wchodze na expekt w tym celu obstawienia undera, no ale jak zobaczyle kurs to naprawde polecam sprobowac:

OVER 2,5 : kurs: 3,25

jeszcze takiego kursu nie widzialem, warto zaryzykowac,moim zdaniem wystarczy ze ktoras z druzyn zdobedzie jedna bramke amoga sie wtedy kolejne posypac, mozna to skontrowc na dokladny wynik 0-0.

Do góry
#615391 - 09/07/2006 08:47 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Oczywiscie over 2,5 3,25 jak najbardzie popieram rozstrzelaja sie francuzi w tym meczu jak w zadnym innym

Do góry
#615392 - 09/07/2006 08:57 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
trotylek7 Offline
stranger

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 8
Francja na tych mistrzostwach gra najlepszy futbol! Moim zdaniem zespoły takie jak Hiszpania, Brazylia, Portugalia były zdecydowanie trudniejsze do przejścia niż Australia, Ukraina czy Niemcy. Francuzi zasługują na Mistrzostwo Świata 2006, na pewno bardziej niż te włoskie "sprzedawczyki"! Jeżeli dzisiaj Fabian Barthez nic nie odpierdzieli głupiego to powinniśmy dzisiaj około 23:00 widzieć najlepszego piłkarza świata - Zinedine'a Zidane'a w złocie Pozdrawiam Kibiców Franji
ALLEZ LES BLEUS!!! VIVA LA FRANCE!!!

Do góry
#615393 - 09/07/2006 09:13 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Czy barhez przepuscil jakas "glubia bramke"na tych mistrzostwach?Ze roznie broni to tylko zludzenie optyczne widac bylo wczoraj jaka portugalczyk wpuscil bramke ,strzal w srodek bramki ,slusznie komentatorzy zaznaczyli ze rotacja tej pilki to nie to samo co rotacja szmacianki, barthez jest dobrym bramkarzem ,dlatego gra w skladzie wyjsciowym i jak do tej pory swietnie sobie radzi:)

Do góry
#615394 - 09/07/2006 09:37 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Hmm, rotacji tam nie było żadnej (Kołtoń gadał coś o paraboli, chodziło mu chyba o trajektorię) - Ricardo instynktownie poszedł w bok, a strzał był w środek stąd tak komicznie to wyglądało.

Do góry
#615395 - 09/07/2006 11:56 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Quote:

Francja na tych mistrzostwach gra najlepszy futbol! Moim zdaniem zespoły takie jak Hiszpania, Brazylia, Portugalia były zdecydowanie trudniejsze do przejścia niż Australia, Ukraina czy Niemcy. Francuzi zasługują na Mistrzostwo Świata 2006, na pewno bardziej niż te włoskie "sprzedawczyki"! Jeżeli dzisiaj Fabian Barthez nic nie odpierdzieli głupiego to powinniśmy dzisiaj około 23:00 widzieć najlepszego piłkarza świata - Zinedine'a Zidane'a w złocie Pozdrawiam Kibiców Franji
ALLEZ LES BLEUS!!! VIVA LA FRANCE!!!




jeżeli patrzysz już od tej strony to wg mnie na puchar zasługują Włosi, bo mieli ... trudniejszą grupę to z kim się grało nie ma za bardzo znaczenia, chociaż można spojrzeć na to z innej strony, \ Włosi mając słabszych rywali w fazie pucharowej, musieli włożyć mniej wysiłku, by awansować dalej W tym meczu kibicuje Wlochom, ale nie biorę się za wytypowanie zwycięzcy

FORZA I T A L I A !!!

Do góry
#615396 - 09/07/2006 12:07 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Parabola


Wniosek:

Pan R.Kołtoń nie zna znaczenia słowa - parabola
No chyba że piłka faktycznie miala taką trajektorię lotu

Do góry
#615397 - 09/07/2006 12:24 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
dla mnie jest tylko jeden ,ale za to zasadniczy powód przemawiający za Francją. Taki, ze przed MŚ postawiłem długoterminowca na zwycięstwo w imprezie Włochów (choć też dałem na Hiszpanów). Pisze to tak żartobliwie, ale po prostu zgodnie z prawem Murphy'ego teraz na samym końcu powinien mi się piękny singielek skitrać. Na szczęscie "fachowcy" skazują Żabojadów na porażke, dzięki czemu będę mógł zagrać konre po przywoitym kursie 2,33, bo kontra pójdzie na pewno (nie chce po meczu płakać, ze przez własną pazerność nic nie ugrałem )

a tak próbując obiektywnie ocenić sprawe (choć to niełatwe dla mnie, bo sercem jestem za Makaronem), to myślę, ze Włosi wygrają ten mecz! Jak dla mnie niemal wszystko za nimi przemawia! Dziwią mnie te opinie,ze kiepsko wystarotwali a póxniej trafili na australie czy ukraine. Popieram opinie Bzyku ,ze już pierwszy mecz Włochy - Ghana był naprawde bardzo ładny. Z USA było ciężko, ale też nieźle grali. Właściwie to w żadnym meczu nie dali ciała, grali mniej więcej równo - czyli baaaaardzo dobrze. i wkurza mnie ta nagonka, ze niby sędzia podarował Włochom awans w 1/8. wczoraj w nocy oglądąłem jeszcze skrót tego spotkania. FAUL BYŁ!!! obrońca nie moze się kłaść przed biegnącym zawdonikiem, który nie ma obowiązku wymijania go! gdyby obrońca Australi pofrafił trafić w piłkę i wybić ją na corner to by nie bylo problemu, ale on piłki nie tknął, a prawda jest taka, ze stanął na drodze Grosso. Słuszny karny! natomiast jeszcze jeśli chodzi o to samo spotkanie, to jakoś nie widzę, zeby ktoś oceniał "czerwień" dla Materazziego! Żółta za to powinna być, ale na pewno nie czerwona, tym bardziej, ze paradoksalnie tym faulem zrobił większą krzywde...Zambroccie, bo to w jego nogi wjechał korkami

obrona Włochów - atak Francji. Kolejny fakt przemawiający za Italią. Mam nadzieję, ze sami zobaczynie ,jak doświadczony Zizou będzie dziś bezradny. Ribery - podoba mi sie ten gracz. Ale do tej pory robił tylko tyle ,na ile pozwalał mu przeciwnik. Bierze tą piłke i z nią leci, bo nie miał go kto zatrzymać. Te same numery juz nie wystarczą na Włochów. Wleci z taką swoją standardową akcją na Grosso, i biedak zaliczy glebe, a piłka pozostanie posłusznie przy nogach Włocha. Jesli chodzi o atak Francji, to jedynie obawiam sie jakiegoś przebłysku Henry'ego , i niczego poza tym!

Barthez... On jest dla mnie najpewnieszym punktem Włochów no nie mogę sie do niego przekonać... dla mnie kolo jest masakrycznie niepewny, a przy ilości sytuacji jakie potrafią stworzyć sobie Włosi by musiał zagrać mecz życia, aby nic nie stracić. Gdyby miał bronić Coupe to baaaaardzo bym drżał o wynik tego spotkania, a tak to tylko troszkę się denerwuje Włosi na bank coś wpakują. I tu od razu może wyrażę swoją opinie o ataku Włoch... No dla mnie BAJKA!!!!! Pirlo dogrywa jak z nut, jakby był jakimś wizjonerem. Imponuje mi szybkość i umiejętnośći Toniego (mimo, że strzelił tylko dwie bramki i to Ukrainie) Gilardino też znakomicie pofrafi się znaleźć. w drugiej lini Zambrotta, Gattuso i Camoranesi - świetna gra!!! z duzym optymizmem oczekuje dzisiejszego meczu. Mam wieką nadzieję, ze zwyciężą Włosi!!!!

FORZA ITALIA

Do góry
#615398 - 09/07/2006 12:26 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Do Boju ITALIA !!! Zabojoady WON

Do góry
#615399 - 09/07/2006 12:55 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Srodek boiska bedzie najwazniejszy dlatego francuza bedzie wychodzilo wsystko poniewaz sa krolami srodka,a przy probie gry z pominieciem drugiej lini po prostu wlosi pilke beda oddawac obronca francuskim 0-2 dla francjii bedzie uz do przerwy a pozniej to tylko z gorki

Do góry
#615400 - 09/07/2006 13:35 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
DEATH Offline
stranger

Meldunek: 08/07/2006
Postów: 15
Skąd: Dominican Republic
dziwia mnie glosy ze mecz bedzie slaby i nudny..dla was licza sie tylko bramki??
dla mnie final jest odzwierciedleniem calych mistrzostw zagraja w nim najlepsze ekipy, grajace najrozwazniej w obronie i punktujace rywali niczym bokser...ktos mi powie ze wlosi graja slabo? grupa trudniejsza o wiele od francuzow i lepsze wyniki niz zabojady, australia nie grala takiej zlej pilki nawet brazylia miala z nia problemy i nie mozna juz patrzec tylko na nazwe ze to australia, jedyny slaby przeciwnik to byli ukraincy to fakt..przeciwko niemcom zawsze ciezko sie gra a Niemcy zawsze daleko zachodza( 4lata temu final) a tym bardziej jako gospodarzowi

to bedzie piekny mecz starcie drugich linii swietni obroncy z obu stron bramkarz DUZY + wlochow, jak ten Barthez tam jeszcze stoi w tej bramce to nie wiem dla mnie to jedna wielka pokraka a gdyby nie obroncy to puscilby duzo wiecej bramek, mozna bylo to zaobserwowac w meczu z Korea oraz z Portugalia gdy Figo zmarnowal swietna okazje po jego interwencji Wlosi mu wpakuja brame na pewno..
FORZA ITALIA
Wlochy win 5/10
Wlochy mistrzem swiata 7/10

ps: jednak Lech sie wczoraj wystawil za 9.00

Do góry
#615401 - 09/07/2006 16:12 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Quote:

Parabola


Wniosek:

Pan R.Kołtoń nie zna znaczenia słowa - parabola
No chyba że piłka faktycznie miala taką trajektorię lotu




Jeśli weźmiesz pod uwagę, że parabola może wyglądać również odwrotnie (współczynnik a<0 w równaniu paraboli ax^2+bx+c=0 wtedy ma maximum, ta wklejona ma minimum) i że jej kształt może być bardziej płaski (zależy to od współczynnika a w równaniu ax^2+bx+c=0) to piłka lecąc do bramki ma trajektorię lotu przypominającą parabolę i wydaje mi się, że jednak Kołtoń wiedział co mówi

Do góry
#615402 - 09/07/2006 16:27 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU

Do góry
#615403 - 09/07/2006 16:37 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Dzisiaj Zizou kończy karierę w glorii i w chwale

Nigdy nie kibicowałem, ani Francji, ani jemu i jego klubom, ale tytuł mu się po prostu należy!

Tytuł dla Francji z kursem 2.32, za mniejszą stawkę Francja do 90 minuty 3.30!

Zastanawiam się też poważnie nad overem 1.5 - 1.95!
Presja finału może spowodować jakiś mały błąd, a ten w konsekwencji do straty bramki. Jeden zespół się wtedy otworzy i zwiększy szansę na drugą.

Na rozbudowane analizy nie ma co się silić, bo przy tym poziomie zadecydują drobniutkie szczególiki:)

Tytuł jedzie do Paryża

Do góry
#615404 - 09/07/2006 17:00 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
maroox Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 254
Skąd: Wrocław
Emrod,tytuł już jechał do Berlina i jakoś nie zajechał. Myślę, że do Paryża też nie dojedzie. Jak dla mnie Włosi ze swoją obroną i bardzo groźnym atakiem nie pozostawią złudzeń Żabojadom. Zresztą, Emrod masz rację, że tutaj będą się liczyć
szczególiki i niby wszystko jest możliwe.Ale tak grająca, waleczna i broniąca ekipa Włoch,nie da się ograć. Jeśli chodzi o over...Można go zagrać tylko i wyłącznie ze względu na zaj...kurs(3.55 - betfair) oraz zmęczenie turniejem i jakieś błędy.Ale żeby go zagrać grubiej to nie ma mowy.

Do góry
#615405 - 09/07/2006 17:00 Re: F R A N C J A - W Ł O C H Y
Mastro Tomo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/08/2003
Postów: 2141
Skąd: Kraków
Powiem tylko tyle FORZA ITALIA !!!

Francja jest znacznie słabsza od Włoch, i nawet Zizou dziś nie pomoże na świetną obronę Italii.

Jak zwykle Grosso, i Zambrotta zrobią swoje, i nie pozwolą Henry'emu na akcje z boku boiska.

Pirlo, który za plecami ma Gattuso - duet ten jest znacznie lepszy od tercetu Vieira, Makelele, Zizou.

No i Toni dołoży brameczkę, i mistrzostwo dla Włoch ... oby ..

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, akagi, burbon, Sensei, Irek, Lukasz111, igea23), 3352 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581638 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49