Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#614208 - 07/07/2006 15:37 Re: Betandwin [37]
maja81szn Offline
old hand

Meldunek: 01/01/2006
Postów: 811
Panowie tutaj chodzi oto, ze kasy nie ma, niech mi ktos powie jakim cudem ktos wszedł na moje konto w betndwin i kase moja zamieniał na jakies zetony (chipsy), czy taki przelew jest mozliwy bez dowodu? Mi sie wydaje ze tak, pisalem o tym, ze nie działa mi live na betandwin ze pisało ze brakuje programu wiecie co teraz sie stało? Niech ktos zgadnie? JESTEM NA 0 A LIVE NA BETANDWIN TERAZ SMIGA AZ MILO !!!!!!!!!!!!
Na koncie transakcje mam napisane ze poszło 2 setki na pokera na chipsy skoro to nie ja to kto ??????????

Betandwin odpisał:

Włanie próbowano kilkakrotnie zalogowa si na betandwin Twoj konto, używając nieprawidowej kombinacji z nazwy uytkownika i hasła. Przypuszczamy, e prawdopodobnie doszo do pomyłki podczas wpisywania hasła (wymagana jest dokadna pisownia) lub zapomniae/a haso.
Zabiegajc o bezpieczestwo naszych uytkowników, tymczasowo zamknlimy Twoje konto. Aby ponownie aktywowa konto, wylij e-maila zawierajcego osobiste dane na adres:support.pl@betandwin.com
Nazwa uytkownika:
Imi, nazwisko:
Adres zamieszkania:
Data urodzenia:
E-mail:
Dzia obsugi klienta uaktywni Twoje konto w jak najkrótszym czasie.
Przepraszamy za wynikajce z tego niedogodnoci bezpieczestwo kont uytkowników jest naszym priorytetem.
Pytania prosimy kierowa do dziau obsugi klienta:support.pl@betandwin.com
Team z betandwin


To mi jakis nic nie mowi!!!!!! Bo nadal pytanie brzmi jakim cudem ktos wyczyscil mi konto i czemu nagle live działaja!! Cholernie dziwne.

Do góry
Bonus: Unibet
#614209 - 07/07/2006 15:46 Re: Betandwin [37]
maja81szn Offline
old hand

Meldunek: 01/01/2006
Postów: 811
Włanie próbowano kilkakrotnie zalogowa si na betandwin Twoj konto, używając nieprawidowej kombinacji z nazwy uytkownika i hasła---------------->to zajebiscie ze pozwoliscie wejsc temu komus i zabrac szmal BRAWO

Przypuszczamy, e prawdopodobnie doszo do pomyłki podczas wpisywania hasła (wymagana jest dokadna pisownia) lub zapomniae/a haso.--->Tak tak loguje sie w ciagu 3 dni 10razy to musialem zapomniec yhy no no dobre !!

Zabiegajc o bezpieczestwo naszych uytkowników, tymczasowo zamknlimy Twoje konto----->troszke za pozno na to!!!!


Aby ponownie aktywowa konto, wylij e-maila zawierajcego osobiste dane na adres:support.pl@betandwin.com--->ano wysle o zwrot gotowki !!!

Nazwa uytkownika:
Imi, nazwisko:
Adres zamieszkania:
Data urodzenia:
E-mail:

Dzia obsugi klienta uaktywni Twoje konto w jak najkrótszym czasie----->ciekawa czy z gotowka czy bez!!!!!! Zapewne toi drugie !!!!

Przepraszamy za wynikajce z tego niedogodnoci bezpieczestwo kont uytkowników jest naszym priorytete.---->wlasnie widze jakim zajebistym priorytetem !!!!!!! Bezpieczenstwo? To chyab jakas kpina!!!!!!!!!!!

Pytania prosimy kierowa do dziau obsugi klienta:support.pl@betandwin.com
Team z betandwin--->jutro was zaatkuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#614210 - 07/07/2006 15:46 Re: Betandwin [37]
zyziek_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 6115
Ja kiedyś w BAW miałem sytuacje że zalogowałem się i co 2 minuty zmieniał się stan konta ,na początku było 70 potem 30 potem 99 i tak przeskakiwało jak odsświeżałem

Do góry
#614211 - 07/07/2006 15:52 Re: Betandwin [37]
nymphetamine Offline
addict

Meldunek: 06/02/2006
Postów: 668
Skąd: money making is a wonderful th...
Quote:

Włanie próbowano kilkakrotnie zalogowa si na betandwin Twoj konto, używając nieprawidowej kombinacji z nazwy uytkownika i hasła---------------->to zajebiscie ze pozwoliscie wejsc temu komus i zabrac szmal BRAWO

Przypuszczamy, e prawdopodobnie doszo do pomyłki podczas wpisywania hasła (wymagana jest dokadna pisownia) lub zapomniae/a haso.--->Tak tak loguje sie w ciagu 3 dni 10razy to musialem zapomniec yhy no no dobre !!

Zabiegajc o bezpieczestwo naszych uytkowników, tymczasowo zamknlimy Twoje konto----->troszke za pozno na to!!!!


Aby ponownie aktywowa konto, wylij e-maila zawierajcego osobiste dane na adres:support.pl@betandwin.com--->ano wysle o zwrot gotowki !!!

Nazwa uytkownika:
Imi, nazwisko:
Adres zamieszkania:
Data urodzenia:
E-mail:

Dzia obsugi klienta uaktywni Twoje konto w jak najkrótszym czasie----->ciekawa czy z gotowka czy bez!!!!!! Zapewne toi drugie !!!!

Przepraszamy za wynikajce z tego niedogodnoci bezpieczestwo kont uytkowników jest naszym priorytete.---->wlasnie widze jakim zajebistym priorytetem !!!!!!! Bezpieczenstwo? To chyab jakas kpina!!!!!!!!!!!

Pytania prosimy kierowa do dziau obsugi klienta:support.pl@betandwin.com
Team z betandwin--->jutro was zaatkuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




moze ktos zwinal Ci haslo i zaczal stawiac na twoim koncie

Do góry
#614212 - 07/07/2006 15:58 Re: Betandwin [37]
maja81szn Offline
old hand

Meldunek: 01/01/2006
Postów: 811
Quote:

Quote:



moze ktos zwinal Ci haslo i zaczal stawiac na twoim koncie




To dziwne wiesz bo uzywam z reguly te same jednakze na baw mialem inne po raz pierwsyz uzyte nawet kombinacja tych poprzendich stalych nic nie da bo calkowicie odbiega np. moje hobby? odpowiedz jajecznica tak odbiega daleko daleko...nie zaczał stawiac tlyko psozedł przelew na pokera tak jakby ktos tam czekal i odbierał kaske. Dziwna sytuacja.

Do góry
#614213 - 07/07/2006 15:59 Re: Betandwin [37]
maja81szn Offline
old hand

Meldunek: 01/01/2006
Postów: 811
NAJBARDZIUEJ MNIE IRYTUJE ZE JAK POPRZENDIO LIVE NIE DZIALALY NA BETANDWIN TO TERAZ SMIGAJA WSZYSTKIE MEZCE BEZ MRUGNIECIA!!!!!!!!!

Do góry
#614214 - 07/07/2006 16:10 Re: Betandwin [37]
Federer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 3960
Skąd: expekt
Quote:

NAJBARDZIUEJ MNIE IRYTUJE ZE JAK POPRZENDIO LIVE NIE DZIALALY NA BETANDWIN TO TERAZ SMIGAJA WSZYSTKIE MEZCE BEZ MRUGNIECIA!!!!!!!!!




wiesz co wydaje mi sie ze tu akurat live nie ma znaczenia w tamten dzien wszystkim osobom nie dzialal live i trzeba bylo wejsc na inny jezyk bodajze na rosyjski lub slowenski i wtedy dzialal.Pozdro

Do góry
#614215 - 07/07/2006 16:34 Re: Betandwin [37]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

Quote:

Quote:



moze ktos zwinal Ci haslo i zaczal stawiac na twoim koncie




To dziwne wiesz bo uzywam z reguly te same jednakze na baw mialem inne po raz pierwsyz uzyte nawet kombinacja tych poprzendich stalych nic nie da bo calkowicie odbiega np. moje hobby? odpowiedz jajecznica tak odbiega daleko daleko...nie zaczał stawiac tlyko psozedł przelew na pokera tak jakby ktos tam czekal i odbierał kaske. Dziwna sytuacja.




wygląda na to, że ktoś musiał ci się włamać na konto. Innego wyjścia nie widzę.

Nie wiem, jakim cudem - może faktycznie jakiś specjalny wirus, może byłeś(aś) w kafejce i tam został nie wylogowany komputer, może w szkole. A może była impreza w domu i zapisane hasło...

Nie wiem - ale to jedyne rozsądne wytłumaczenie. Zwłaszcza, że jest wyraźny ślad, co z tymi pieniędzmi się stało.

Gdyby to buk cię "orżnął", to oni raczej robią to inaczej. Zmienią ci zakład w toku, źle rozliczą itp.


Może poproś ich o zapis twoich gier na pokerze (jeśli to możliwe). Jeśli ktoś specjalnie "przegrał" pieniądze do innego użytkownika, to od razu to widać. I jeśli istotnie tak będzie, to możesz mieć 99% pewności, że to włamanie na konto.

I wtedy będzie wiadomo, kto jest "odbiorcą" tych pieniędzy.

Do góry
#614216 - 07/07/2006 16:51 Re: Betandwin [37]
maja81szn Offline
old hand

Meldunek: 01/01/2006
Postów: 811
Quote:



wygląda na to, że ktoś musiał ci się włamać na konto. Innego wyjścia nie widzę------->Tez jestem tego zdania

Nie wiem, jakim cudem - może faktycznie jakiś specjalny wirus, może byłeś(aś) w kafejce i tam został nie wylogowany komputer, może w szkole. A może była impreza w domu i zapisane hasło...------------->nie kafejka tylko dom, zero imprez w domu nigdzie nie zapisałem hasla, tylko w glowie, to cos dziwnego, jeszcze podam przyklad przyszedł odpis z betandwin na poczte wszedłem przeczytalem, wylogowałem sie wchodze za 5minut...nie ma tej wiadomosci od betandwin...dziwne...
ktos usunał? Dlaczego tylko ta wiadomosc a nie reszte?


Gdyby to buk cię "orżnął", to oni raczej robią to inaczej. Zmienią ci zakład w toku, źle rozliczą itp. --->wiem


Może poproś ich o zapis twoich gier na pokerze (jeśli to możliwe). Jeśli ktoś specjalnie "przegrał" pieniądze do innego użytkownika, to od razu to widać. I jeśli istotnie tak będzie, to możesz mieć 99% pewności, że to włamanie na konto. I wtedy będzie wiadomo, kto jest "odbiorcą" tych pieniedzy.-------------------------->tak zrobie ale w nastepnym mailu teraz czekam na odpis , skoro pisali ze ktoś dobijał sie do konta, uzywał różnych kombinacji ale nie mozliwe zeby trafił to gorzej nic trafic w totka...

Wiem, ze kazdy stara sie z Was ocenic sytuacje ze swojego puntku widzenia i jest dobrze...jestem ciekawy co zrobi betandwin, gdyz od 2 lat mam konto a) nigdy nie bylem na pokerze i kasynie, b) zawsze to samo ip c) wiec jak ktoś sie dobijał do konta jak pisza, to czemu nie zrobili blokady od ręki...i to ma byz bezpieczenstwo!!!!!!!!!!!!




Do góry
#614217 - 07/07/2006 16:56 Re: Betandwin [37]
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
e qrwa to nieglupi pomysl z tym przegraniem kasy na kogos w pokera, przeciez ten sam soft ma chyba sportingbet i sportingodds (bet royal?) a tam raczej nie bedzie problemu z wyplata
to pisze do b&w zeby chociaz konto odblokowali

Do góry
#614218 - 07/07/2006 17:34 Re: Betandwin [37]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Znow niby bony , choc teraz ofiacjalnie podaja ze nie ma w spisie krajow Polakow czyli ... chyba na tym nie skorzystamy przy wyplacie
http://www.betzoom.com/sms/Default.aspx

A jakis smieszny czlek chcial za niego 16 zł ... żałosny :d

Do góry
#614219 - 07/07/2006 17:54 Re: Betandwin [37]
dandi1 Offline
member

Meldunek: 05/06/2006
Postów: 123
Skąd: Zabrze
Quote:

Quote:



wygląda na to, że ktoś musiał ci się włamać na konto. Innego wyjścia nie widzę------->Tez jestem tego zdania

Nie wiem, jakim cudem - może faktycznie jakiś specjalny wirus, może byłeś(aś) w kafejce i tam został nie wylogowany komputer, może w szkole. A może była impreza w domu i zapisane hasło...------------->nie kafejka tylko dom, zero imprez w domu nigdzie nie zapisałem hasla, tylko w glowie, to cos dziwnego, jeszcze podam przyklad przyszedł odpis z betandwin na poczte wszedłem przeczytalem, wylogowałem sie wchodze za 5minut...nie ma tej wiadomosci od betandwin...dziwne...
ktos usunał? Dlaczego tylko ta wiadomosc a nie reszte?


Gdyby to buk cię "orżnął", to oni raczej robią to inaczej. Zmienią ci zakład w toku, źle rozliczą itp. --->wiem


Może poproś ich o zapis twoich gier na pokerze (jeśli to możliwe). Jeśli ktoś specjalnie "przegrał" pieniądze do innego użytkownika, to od razu to widać. I jeśli istotnie tak będzie, to możesz mieć 99% pewności, że to włamanie na konto. I wtedy będzie wiadomo, kto jest "odbiorcą" tych pieniedzy.-------------------------->tak zrobie ale w nastepnym mailu teraz czekam na odpis , skoro pisali ze ktoś dobijał sie do konta, uzywał różnych kombinacji ale nie mozliwe zeby trafił to gorzej nic trafic w totka...

Wiem, ze kazdy stara sie z Was ocenic sytuacje ze swojego puntku widzenia i jest dobrze...jestem ciekawy co zrobi betandwin, gdyz od 2 lat mam konto a) nigdy nie bylem na pokerze i kasynie, b) zawsze to samo ip c) wiec jak ktoś sie dobijał do konta jak pisza, to czemu nie zrobili blokady od ręki...i to ma byz bezpieczenstwo!!!!!!!!!!!!








Potwierdzam rowniez tak mialem wplacilem 40pln upomnialem soe o bonus przed tym zagralem za 40 pln argentyna awans z mexico i wchodze rano haslo zmienione i nie moglem wejsc pisze do supportu a oni konto normalnie dziala i zagralem 3 lige hiszpanska na remis @3.8 kurs va bank czy za cala kase . dobrze ze bonusu nie dali potem bonus dopisali . moim zdaniem to ich sprawka .

Do góry
#614220 - 07/07/2006 18:00 Re: Betandwin [37]
dandi1 Offline
member

Meldunek: 05/06/2006
Postów: 123
Skąd: Zabrze
mam w baw na koncie ponad 100 pln . chce wyplacic wszystko na moneybookers . wplacalem depozyt starym kontem moneybookers e-mail dandi ..... . poprosilem aby moneybookers zlikwidowalo to konto dandi ... zebym mogl zalozyc nowee i tak bylo . zalozylem je na maila tybos ... . Teraz gdy klikam w baw wyplaty nastepnie moneybookers wyswietla mi sie stary e-mail dandi ... i nie ma miejsca by wpisac nowy tybos ... . co mam robic doradzcie ? mam jakies szanse wyplacic to na moneybookers ?? Dzieki z gory za odpisanie

Do góry
#614221 - 07/07/2006 18:11 Re: Betandwin [37]
Marty Offline
member

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 126
Skąd: Górny Śląsk
Pytanko do wszystkich którym udało się wypłacić kasę na moneybookers:
- Czy skan dowodu był potrzebny bo była to wasza pierwsza wypłata w B&W ?
- Jakią sumę wypłaciliście ?

Pytam bo zawsze przelewałem kasę do i z B&W - przelewem , teraz ugrałem trochę z duńskiego bonu i mam wątpliwości czy przelać na konto jak zawsze czy skorzystać z moneybookers

Do góry
#614222 - 07/07/2006 18:13 Re: Betandwin [37]
wizard Offline
journeyman

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 78
Ma ktoś podobny problem z LIVE?. NA stronie głownej zdarzenia dobrze są wyświetlane jednak po wejsciu na konkretne zdarzenie wyskauje jakies inne nieaktualne a obok niego kilka innych starych jakis co to ma byc heh, mam tak od kilku dni. Pozdro. Dodam ze pousuwalem wszystkie cookie itp. i to samo jest.

Do góry
#614223 - 07/07/2006 18:34 Re: Betandwin [37]
anik688 Offline
stranger

Meldunek: 07/07/2006
Postów: 1
Ale jaja.
Napisałem do samego management@betandwin.com e-mail o następującej treści:

Proszę o odpowiedź na następujące pytanie:
Dlaczego wszystkie osoby, który skorzystały z promocji darmowego bonu w wysokości 27.68 PLN są karane zamykaniem konta ?
Co jest złego w tym, że ktoś skorzystał z takiego darmowego bonu ?
Ja jestem uczestnikiem zakładów w Betandwin. Skorzystałam z tego darmowego bonu 27.68 i zgodnie z regulaminem obróciłam nim 6 razy i mam prawo do wpłaty ponad 120 PLN. Boję się jednak zlecać wypłatę, gdyż kilku moich znajomych, którzy skorzystali z tego darmowego bonu i zlecili wypłatę - mają zamknięte przez Państwa konta !
Niestety boję się podawać swoich danych, żeby nie być ukaraną

A oto co mi odpisali:
Szanowny Graczu.
Uprzejmie prosimy o podawanie w każdym skierowanym do nas e-mailu nazwy użytkownika, abyśmy mogli zidentyfikować Pana konto zakładów w naszej bazie danych i odpowiedzieć na pytanie, z którym się Pan do nas zwraca.
Prosimy o ponowne przesłanie Pańskiego pytania w e-mailu podpisanym nazwą użytkownika.
Z poważaniem,
Support Team z betandwin

W tej sytuacji odpisałem im - szukajcie mnie, może znajdziecie.
Gall Anonim

Do góry
#614224 - 07/07/2006 18:38 Re: Betandwin [37]
dandi1 Offline
member

Meldunek: 05/06/2006
Postów: 123
Skąd: Zabrze
Quote:

mam w baw na koncie ponad 100 pln . chce wyplacic wszystko na moneybookers . wplacalem depozyt starym kontem moneybookers e-mail dandi ..... . poprosilem aby moneybookers zlikwidowalo to konto dandi ... zebym mogl zalozyc nowee i tak bylo . zalozylem je na maila tybos ... . Teraz gdy klikam w baw wyplaty nastepnie moneybookers wyswietla mi sie stary e-mail dandi ... i nie ma miejsca by wpisac nowy tybos ... . co mam robic doradzcie ? mam jakies szanse wyplacic to na moneybookers ?? Dzieki z gory za odpisanie




ponawiam prosbe

Do góry
#614225 - 07/07/2006 18:39 Re: Betandwin [37]
berek Offline
veteran

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 1291
Quote:

Ma ktoś podobny problem z LIVE?. NA stronie głownej zdarzenia dobrze są wyświetlane jednak po wejsciu na konkretne zdarzenie wyskauje jakies inne nieaktualne a obok niego kilka innych starych jakis co to ma byc heh, mam tak od kilku dni. Pozdro. Dodam ze pousuwalem wszystkie cookie itp. i to samo jest.




ze zdziwieniem powiem czytałem dotychczasowe wasze opisy dotyczące klopotow z "live'm" ... ale właczylem wlasnie sobie live Brayan'ów , probuje przejść na jakis meczyk z boku ( austriacki czy też szwajcarski ) i wyskakuje mi FRANCJA - PORTUGALIA i tenisy z tego dnia


A wracając do dunskiego bonu , ugralem cos z 21 zł , w sumie mialem ok. 49 i zachcialo mi sie pokerka.
Probuje przelac calość na konto pokera a tam wyskakuje że mozna tylko te ugrane 21 zeta z 49 przelać , a 27 z groszami ( wartosc bonu) zostalo na sportowym koncie ... także pwenie te 27 jest nie do ruszenia

Do góry
#614226 - 07/07/2006 19:08 Re: Betandwin [37]
nowik Offline
addict

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 598
Skąd: GG 346319
Zaloguj się na betandwin , potem wejdż w zakładkę:
Moje konto > Mój Profil > Dane osobowe
Tutaj zmienisz adres e - mail.
Żeby wypłacić na ten adres najpierw jednak będziesz musiał złożyć depozyt poprzez ten adres (min. 40 zł) , żeby zarejestrować konto.Skoro jednak wypłacałeś forsę wcześniej na inny adres , to najlepiej będzie napisać do supportu , czy wypłacą Ci kasę po zarejestrowaniu nowego adresu na ten nowy adres - w ten sposób unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek.

Do góry
#614227 - 07/07/2006 19:15 Re: Betandwin [37]
mozol Offline
enthusiast

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 343
Skąd: Koszalin
Mi się udało wypłacić na moneybookers 300 PLN . Zleciłem wypłate wczoraj o 14. Pieniądze przyszły dzisiaj o 10:07.
Dzisiaj zlecilem również drugą wypłatę na MB 240zł i mam nadzieje , że również dotrze .

Do góry
Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, Ojro, Sensei, alfa, ElNinho[mmdea], Sony, 11kera11, kemp, burbon), 3299 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582341 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25