Strona 10 z 12 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#611630 - 04/07/2006 22:29 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Jedno trzeba przyznać: sędzia dziś nie faworyzował zbytnio Niemców. Owszem, nie zauważył m.in. ewidentnego faulu na Tottim, ale nie gwizdał też w kilku sytuacjach, gdzie faulowali Włosi.

Jutro dzięki geniuszowi Scolariego Portugalia wejdzie do finału i będzie Grande Finale dla Italii

Do góry
Bonus: Unibet
#611631 - 04/07/2006 22:30 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Quote:

Viva Italia!!!

Brawo - jednak jest sprawiedliwość na tym świecie. A już się bałem że szwaby znowu fartem dojadą do karnych i wymęczą.

Wygrała drużyna o klasę lepsza. Znakomicie poukładana w tyłach, potrafiąca rozegrać akcje (choć może szczególnie wiele ich nie było) i stwarzać sytuacje.

Na tym tle Niemcy dziś nie mieli właściwie nic do powiedzenia. Raziła bezradność w ataku, Ballack grał padlinę - tylko Klose z Podolskim próbowali coś robić w ataku, choć Klose "padł" po 70 min.

Bezbłędny Cannavaro, bardzo dobrze przyśpieszający grę Totti i Pirlo oraz chyba bohater meczu - Fabio Grosso. To już drugi raz ten obrońca zapewnia awans Włochom w końcówce (wcześniej z Australią).

Włochy całkowicie zasłużenie w finale

Szwaby out






Niemcy to nic więcej niż średniak europejski. Jak by nie przychylność sędziów to by nawet do półfinału nie doszli. Co tu więcej mówić, oni nawet z naszymi drewniakami się męczyli przez 90 minut, a do Argentyny nam daaaaleko.

Dla mnie Cannavaro był dzisiaj bohaterem. To co on wyczynia jest niesamowite. Widzi grę doskonale i bezbłędnie przeprowadza swoje interwencje.

P.S. Emrod, mam nadzieję, że nie płacesz przed telewizorem owinięty we flagę niemiecką?

Do góry
#611632 - 04/07/2006 22:31 Re: [1/2] nIEMCY - WŁOCHY
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Zostawcie Emroda, nie kopie się leżącego

Do góry
#611633 - 04/07/2006 22:31 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Emrod

Chyba czas sciągnąć flagę albo conajmniej opuścić do połowy masztu

Foraz Italia

Do góry
#611634 - 04/07/2006 22:32 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Emrod

Chyba czas sciągnąć flagę albo conajmniej opuścić do połowy masztu

Forza Italia



edit

Do góry
#611635 - 04/07/2006 22:38 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Włosi zrobili to w pięknym stylu, mam nadzieję że jutro Portugalia zrobi to samo

Do góry
#611636 - 04/07/2006 23:02 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
havayski Offline
newbie

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 28
Do Muppeta - nie iwem, moze ja sie nie znam, ale faszystowskie pozdrowienie to prawa reka a nie lewa jak na zdjeciu Podolskiego. Co inengo socjalistyczno - komunistyczna "lewa piesc w gore" a co innego praworeczne faszystowskie pozdrowienie

stawialem na niemcow, resztki kasy przjeebalem, ale piekny mecz...

Do góry
#611637 - 04/07/2006 23:08 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Flaga wisiała jeszcze godzinę po meczu!!!

Dumni po zwycięstwie - wierni po porażce!

Wielkie brawa dla Włochów - po prostu byli lepsi!

Do końca życia nie zapomnę tych chwil - cała sala proItalia i my w piątkę za Niemcami!

Gloria victis...

Do góry
#611638 - 04/07/2006 23:56 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Conrad nie zgodzę się z Tobą. Nie uważam ekipe Jurgena za średniaka europejskiego, było tak wcześniej, ale nie teraz. Klinsman zmienił charakter drużyny na dobre i to mnie bardzo cieszy. Szczerze gratuluje tym którzy tak naprawde byli z Italią od początku, zasłużyli na finał, piękna dogrywka, dobry mecz.

Klinsman może być zadowolony ze swojej pracy jak i cały zarząd, mimo że jeszcze MŚ dla nich się nie skończyły.

Szkoda że w dalszym ciągu jest zbyt mało obiektywizmu w wielu postach, choć dawno po meczu..

Italia

Emrod pozostaje nam walka o 3 miejsce, oby się udało

Schranzer

Do góry
#611639 - 05/07/2006 00:00 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Włosi wygrali zasłużenie, bo przez cały czas kontrolowali sytuacje na boisku. Piękne bramki i spora dramaturgia, bo do karnych brakowało niewiele...
Nie zgodzę się jednak, że był to najlepszy mecz mistrzostw.
Niemcy nie byli w stanie zagrozić Włochom, a ci nie potrafili rozstrzygnąć meczu w regulaminowym czasie.
Zbyt wielu fajerwerków w tym meczu nie było

Niemcy przegrały, bo drużyna gaśnie. Brakowało przede wszystkim świeżości, dynamiki, a także kondycji.
Niemcy przegrały, bo kompletnie zawiódł Ballack, który był najsłabszy na boisku i powinnien zostać zmieniony po pierwszej połowie. Klinsmann tym razem nie popisał się ze zmianami, choc wielkiego pola manewru nie miał.

Do Włochów nic nie mam, ale nie będę im kibicować, bo podobnie jak Niemcy nie zasługują na tytuł!
Nie mogę im zapomnieć farta, jaki mieli z Australią, gdzie sędzia dał im awans. Potem mieli cieńką Ukrainę, a teraz gasnących Niemców...
To za mało jak na drużynę, która ma być najlepsza

Będę kibicować Francuzom, a jeśli oni nie wejdą do finału, to Portugalczykom, bo obie te drużyny miały trudniejszą drogę i nikt im niczego nie podarował.

Do góry
#611640 - 05/07/2006 00:04 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

g mnie wygraWją jednak Niemcy. Mają olbrzymi potencjał i wspaniałe trio Ballack-Klose-Podolski. NA przeciwko jest sam Luca Toni, który wydaje mi sie, ze jest zbyt słaby alby poradzić sobie z obrońcami reprezentacji Niemiec.






Mistrzu, nie wiem czy się śmiać czy płakać po przeczytaniu Twojego posta

Sam Luca Toni
Nomusze przyznać że zawodnika wybrałes genialnie

Toni w ogóle nie zachwycił mnie w meczach grupowych i 1/16, tam nie było go prawie w ogóle widać. Udał mu się mecz z Ukrainą to fakt, ale żeby od razu pisać , że drużyna Włoch to tylko król strzelców Serie A to zakrawa na kpinę.

Włochy to zespół, który w prawie każdej formacji posiada gwiazdy, które jednym golem mogą zmienić losy meczu, a Ty piszesz coś takiego.

Zbyt słaby żeby poradzić sobie z panami 2 razy M. na środku obrony. No nie wiem
Osoba, która strzela 31 goli, pierwszy raz od kilkudziesięciu lat w arcysilnej, defensywnie usposobionej lidze włoskiej to nie jakiś kelner, tylko zawodnik klasy światowej, ma naprzeciw siebie dwóch niezbyt dobrych środkowych obrońców. Przypomnę tylko jak wszyscy tutaj na forum wyśmiewali ich po meczu z Kostaryką, a teraz nagle po kilku meczach okazuje się że to najlepsza defensywa na tych mistrzostwach (tak wynika z wielu postów)


Ja w tym meczu nie mam faworyta.
Skuszę się na zagranie under 2,5 za niedużą stawkę,
Po prostu taki jest teraz futbol, że obie drużyny starają się grać na zero z tyłu, więc gradu bramek nie obejrzymy.

I proszę tu nie pisać, że Niemcy mają wspaniałe trio, Ballack ostatnio troszkę cieniuje, w meczu z Argentyną kompletnie wysiadł kondycyjnie i w porównaniu z Andreą Pirlo to wypada on jednak trochę gorzej

To na tyle
Pozdro i miłego oglądania meczu




No to zobaczymy MISTRZU kto miał rację po meczu...co do Ballacka to wystarczy, że z zamkniętymi oczami podaj dokładniej niż taki Szymkowiak strzał też ma niczego sobie.... ale zobaczymy jak będzie po meczu!!! Jeżeli nie bedę miał racji to zwrócę Ci honor ale póki co obstaję przy swoim!! pzdr





No Pierniczek musisz przyznać, że to jednak ja miałem rację

Przepiękny mecz Pirlo, Ballack zupełnie niewidoczny.
To podanie do Grosso, cud miód.
Under 2,5 też ładnie wszedł, więc nie ma co narzekać

Teraz ładnie Włosi wygrywają w finale, nie ważne z kim, po prostu na to zasługują

Pozdro

i czekam na zwrócenie honoru




Tak jak obiecałem zwracam honor!!! Mecz był piekny ale nie zgodzę sie, że to tylko Italia pokazała piekny futbol...obie drużyny grały wyśmienicie. W drugiej połowie przeważali Niemcy. ciekawy finał się nam szykuje...myślę, ze to jedna Portugalia w nim bedzie. Wrca Deco i Figo wiec środek pola dla Portugalii...pzdr i życze udanego meczu

Do góry
#611641 - 05/07/2006 00:05 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
necrolust Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2006
Postów: 5991
Niemcy nie grali słabo tylko Włochy zagrały tak jak połączenie Niemcow i Włochow, żelazna defensywa i groźne akcje pod bramka Lehmana, bede im calym sercem kibicował w finale, co do jutrzejszego meczu uwazam ze Portugalia pokona Żaby, i w meczu o III miejsce mozna stawiac na Niemcow, niech przynajmniej gospodarze mają to 3. miejsce (chociaz 4 lata temu w Japoni i Koreii z Korea bylo inaczej)
Forza Italia

Do góry
#611642 - 05/07/2006 06:31 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
most7wanted Offline
addict

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 570
vravoooo
FORZA ITALIA!!!!!!
Niemcom nalezało sie przegrac do zera bo to szwaby sa i tyle !
dobrze im tak !

Do góry
#611643 - 05/07/2006 07:17 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
bookies Offline
member

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 152
Forza Italia

Mecz przyznam sie ze ogladalem tak od 70 minuty bo wczesniej bylem na grillu. Ale to co zobaczylem w pierwszych minutach do grywki to cos niesamowitego. Poprostu Incredibile Azurri !

Juz czekam na final w Portugalia

Do góry
#611644 - 05/07/2006 07:23 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
Italia upokorzyla Niemcy, pokazujac jednoczesnie calemu pilkarskiemu swiatu jak sie gra do ostatniej minuty.
Upokorzyla ich tym bardziej ze taka przegrana boli jeszcze bardziej niz przegrana w rzutach karnych, czy regulaminowym czasie gry.
Italia wykonala plan tzn rozstrzygnela mecz na swoaj korzysc przed rzutami karnymi i zrobila to w naprawde wielkim stylu.

Rispetto Squadra Azzurri !!!!!!!!!!!

Do góry
#611645 - 05/07/2006 07:33 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
FOOOOORZAAAAAAAAAAAAA ITALIAAAAAAAAA !! Azzurri !!!!!!!!!! az chce sie powiedziec a nie mowilem hehe

Do góry
#611646 - 05/07/2006 07:37 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5680
Quote:

Italia upokorzyla Niemcy



Nie przesadzaj. Mecz był bardzo wyrównany. Zarówno jedna jak i druga ekipa mogły prowadzić dużo wcześniej. Ataki Włochów chyba jednak były groźniejsze od ataków Niemców. Niemcy za dużo w trybuny posłali piłek. Trzeba zauważyć, że obie drużyny bardzo dobrze grają w obronie.
Niemcy już w meczu ze Szwecją osiągnęli swój plan minimum dzięki któremu Klinsmann zachowa posade.
Włosi wygrali w typowym dla siebie stylu. Pod koniec meczu gdy już się wydawało że będą karne strzelili gola. Ileż to razy Milan w ten sposób wygrywał? To typowo włoski sposób wygrywania.
Biorąc pod uwagę aferę we Włoszech może to dobrze że Włosi wygrali i zagrają w finale? Może nawet wygrają w finale i chociaż to będzie dla nich pocieszeniem w związku z tą aferą.

Do góry
#611647 - 05/07/2006 08:02 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
FORZA ITALIA

A ten no-look pass Pirlo do Grosso - cud, miód i orzeszki

Mecz naprawdę dobry, akcja za akcję, piłka przenosiła się od bramki do bramki.

Do góry
#611648 - 05/07/2006 08:11 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Quote:

Italia upokorzyla Niemcy



Nie przesadzaj. Mecz był bardzo wyrównany. Zarówno jedna jak i druga ekipa mogły prowadzić dużo wcześniej. Ataki Włochów chyba jednak były groźniejsze od ataków Niemców.




Mecz był dość wyrównany, ale Niemcy zagrali kiepsko. Włosi praktycznie przez cały mecz dominowali i mieli kontrolę. Wyjątek stonowi kilkanaście minut drugiej połowy.
Atak Włochów były groźniejsze, tu sie zgodzę.

Moim zdaniem Niemcy zagrali kiepsko, bo ta drużyna nie była drużyną turniejową, w przeciwieństwie do wcześniejszych.
Niemcy nie wytrzymali trudów turnieju. Chodzi tu głównie o świeżość, choć i z kondycją mieli problemy.
Przekładalo się to na to, że byli wolniejsi, coraz bardziej ospali i nie potrafili narzucić przeciwnikowi swojej gry. Biorę pod uwagę klasę przeciwników, ale podtrzymuję zdanie. Ta drużyna gasła w oczach.
Z Argentyną jeszcze im sie upiekło. Sadziłem, że to byl mecz kryzysowy, ale niestety nie.
Po twarzach Niemców było widać, że brakuje im nie tylko sil, ale startu do piłki, szybkości.
Uwidoczniło sie to w grze wielu zawodników.
Na domiar złego Ballack był bez formy

Włosi oprócz przewagi technicznej, byli świeżsi, szybsi, a gra sprawiała im radość

Niemców można pochwalić, że grali konsekwentnie i bronili się mądrze. Bramki Włochów były efektem ich geniuszu, co i bezradnosci Niemców. Przy pierwszej ewidentnie zawinił Ballack, który nie upilnował Grosso i nie probowal nawet zablokowac strzału

Do góry
#611649 - 05/07/2006 08:13 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Munios Offline
newbie

Meldunek: 02/07/2006
Postów: 40
Skąd: Świdnica
Wczorajsze spotkanie bylo chyba najlepszym spotkaniem z dotychczasowym na mistrzostwach, przynajmniej w mym odczuciu

Strasznie się cieszę, że Italia zwyciężyła, zaskoczyła mnie gra tego zespoly, grali genialnie, pewnie w defensywie (nie obyło sie bez kilku błędów), i, co nadzwycajne w takim meczu, Wlosi grali atak pozycyjny, a to Niemcy przez większość meczu grały kontre.

Wielkie Oklaski należy się Wszystkim graczom włoskim, a w szczególności: Cannavaro (ostoja włoskiej defensywy), Zambrotta (za calokształt meczowy i ofiarność), Pirlo (pięknie wraz z Tottim zwalniali i przyśpieszali tempo wloskich akcji), Gatusso (waleczność), Buffon, Grosso, Materazzi, nie no zaraz całą jedenastkę wymienie

A co mnie zaskoczyło, to że Ballack zamiast grać, to skupial się na symulacji różnych fauli albo starał się o kartki dla Wlochów udając ostre faule Wlochów przy walce o piłce oraz zażenowany jestem postawą Lehmanna...Chodzi mi o sytuację gdzie niemiecki bramkarz powalił Perotte, to było celowe zagranie! Wstyd!~Jeszcze Perotta widząc wychodzącego Lehmanna strała się uciec z jego toru, a Lehmann postąpił nie fair. Totti również symulowal wiele fauli, nie mówię, że Wlosi byli święci ale postawa Ballacka w całym meczu oraz ta sytuacja z Lehmannem oburzyla mnie. Czerwona kartka dla bramkarza Niemiec za ewidentny hamski faul !

Włosi i Niemcy mieli swoje szanse na strzelenie goli. Wlosi tych sytuacji mieli więcej. W pierwszej polowie do okolo 30 minuty dominowała Italia, potem do końca pierwszej polowy grali Niemcy. W drugiej polowie to samo gdzies do 60-65 minuty bardzo dobrze grali Wlosi, w późniejszym czasie jakby siedli, ale to co pokazali w dogrywce to mistrzostwo Błyskawiczny i zaskakujący poczatek pierwszej części dogrywki, wspaniala akcja i wykończenie Gilardino, oraz poprzeczka Zambrotty, i jak zaczeli Wlosi tą dogrywkę tak ją skończyli Piękne uderzenie Grosso, oraz profesorskie wykończenie akcji przez Del Piero.

Oklaski dla Wlochów

A wracając do typowania to zagrałem takie coś:
X - kurs 3.00 => zagralem za 15 zł. po dyskusji z Rene na temat statystyk Dzięki Rene masz u mnie

X2 - kurs 1.70 => to był mój typ od początku, którego się stanowczo trzymałem, tu zagrałem za większy hajs

Under 2.5 - 1.45 => To chyba bylo najpewniejsze, ze wszystkich typów, do tego dodałem kilka tenisów oraz postawilem na zwycięstwo w dzisiejszym półfinale Francji.

"Czy w pierwszych 9 minutach spotkania bedzie przynajmniej jeden rzut rożny" - 2.00 => niestety, tylko to mi wczoraj nie weszło, pierwszy rzut rożny we wczorajszym spotkaniu nastąpil o ile dobrze pamietam około 10:40.


Teraz licze na finał mistrzostw świata:

Wlochy - Francja => i tu mam nadzieję, że Wlosi zrewanżują się Francuzom za przegrane spotkania w 98' (mistrzostwa świata we Francji, przegrali w karnych, po tym jak Di Biagio strzelil w poprzeczkę) oraz w 2000' (pamiętny finał mistrzostw europy, gdzie Francja strzeliła bramkę w dogrywce, Golden Goal, to był finał tej imprezy).

Do góry
Strona 10 z 12 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, VVega, alfa, poozon), 3379 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583168 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07