Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#571354 - 07/05/2006 20:47 FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
mabiel Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 68
Skąd: Włocławek
Pierwszy mecz finału 9 maja
Prokom Trefl Sopot 1.30 - WTK Anwil Włocławek 3.20
Zapraszam do dyskusji:)

Do góry
Bonus: Unibet
#571355 - 07/05/2006 21:03 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
To moze ja cos napisze:
Obserwowalem wiekszosc meczy polfinalowych, zarowno Anwilu jak i Prokomu. Nie wiem na ile Prokom gral z Czarnymi ale nie wygladalo to zbyt rozowo. Sopocianie mieli fatalna skutecznosc za 2pkt to znacznie przyczynilo sie do tego iz stawiajacy na Prokom w 1 spotkaniu w pewnym momencie przyzywali niemała pikawe serca Czarni to bardzo poukladany zespol a to ze przegrali w ogolnej klasyfikacji 0-3 jest wina tylko i wylacznie krotkiej ławki rezerwowych i tego ze jest to zespol dopiero co skompletowany.
Co do rywalizacji Anwil - Polpak. W tej rywalizcji nic do powiedzenia nie mial Polpak. Włocławek awansowal zasluzenie (niestety ). Zagrali bardzo madry i przede wszystkim skuteczny basket. O klopotach z poczatku sezonu nie ma juz mowy. Trener Urlep wykonal solidna robote. Doskonale rozgrywa Ed Scott.Na pozycji nr 2 b.dobrze ostatnimi czasy gra Dante Swanson. Zaczal bronic, bronic agresywnie. Ma najlepszy kozioł w lidze (zaraz po JJ z Polpharmy). Czuje pilke, nie boi sie wjazdow pod kosz. Nie sposob zapomniec o Ignerskim - nadziei polskiego basketu. Chlopak rzuca za 2, rzuca za 3 i zbiera.
Co do samego finalu ciezko jest mi wskazac faworyta. Anwil bedzie gral bez presji, bedzie rozluzniony. Michal Ignerski w wywiadzie powiedzial: "Prokom musi, my mozemy". Na pewno granie za duza kase na 1 mecz po kursie 1.3 jest lekkim szalenstwem. Anwil naprawde gra bardzo dobry basket. Nie chce mowic od razu ze Anwil bedzie Mistrzem Polski ale ta rywalizacja bedzie szalenie wyrownana. Zdecyduja nieznaczne wygrane. Ciezko jest mi wskazac faworyta. Proponuje odczekac granie 1 spotkania. Najpierw trzeba obejrzec jak zagra Prokom - czy poprwil skutecznosc i w koncu zagra poukladany basket. Prawda jest taka ze Kijewski jest takim trenerem jakby go nie bylo. Dobrze ze nie bedzie prowadzil Reprezentacji co byloby swoistym samobojstwem.
Ja osobiscie kibicuje Prokomowi

Do góry
#571356 - 07/05/2006 21:04 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Właśnie trzeba rozbujać ten temat w koncu raz w roku finał , kolego mabiel , może napisz coś od siebie ??

Według mnie Prokom jest zbyt silny , by przegrać u siebie .. finał wygra 4-1 lub 4-2... Widzieliśmy w meczach z Czarnymi , którzy grają (przynajmniej według mnie) podobnie do Anwilu , jak wielką przewagę miał Prokom.

1.33 w Pinnacle... kurs niziutki , ale myślę że odzwierciedla szanse

Do góry
#571357 - 07/05/2006 21:08 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Tak , dokładnie shane , co prawda nie widziałem meczy z czarnymi , ale Prokom w pewnych momentach gry miał fatalną skuteczność. Jednak wygrał każdy z meczy zdecydowanie. Teraz jest tylko pytanie , czy z Anwilem również będą owe przestoje? I na ile Anwil będzie je umiał wykorzystać?

Do góry
#571358 - 07/05/2006 21:13 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Garrincha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/06/2005
Postów: 1742
Skąd: PAO GRANADE
Moim osobistym zdaniem mistrzem Polski zostanie Anwil Włocławek który cała
serie finałowa wygra w stosunku 4:2.
Nie bede sie rozwodzil na temat sily na poszczegolnych pozycjach bo to nie
ma wiekszego sensu kazdy kto ma miminale pojecie o baskecie wie jaka jest sila
obu zespolow.
Tym razem to Urlep bedzie gora nad Kijewskim.

Do góry
#571359 - 07/05/2006 21:17 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Czarni to bardzo ambitny i waleczny zespol. Bardzo mi sie podobaly ich mecze w sezonie zasadniczym. Był tylko jeden maly minus - brak wartosciowej ławki rezerwowych. Oczywiscie nie odbieram umiejetnosci Burneice ani Kikerpilowi, ale dla mnie na faze polfinalow to ZDECYDOWANIE za malo. Reszta to juniorzy badz tez zawodnicy nie majacy zbyt dlugich przygod w DBL.
Czarni walczyli i to dosyc dzielnie z Prokomem dopoki starczylo im sil. Taka sytuacja na pewno sie zdarzy sie w meczach finalowych poniewaz obydwa zespoly dysponuja dluga i dobra ławka rezerwowych. Jesli Prokom bedzie mial takie zastoje jak w meczu z Czarnymi (w pewnym momencie mieli 2/15 za 2), to Anwil niemilosiernie to wykorzysta.

Do mabiel:
1) zakladasz temat a nic nie napiszesz o nim, pomimo ze jestes z miasta ktore walczy w finale
2) co z kolanem Scoota? Juz wszystko OK? na meczu z Polpakiem nie wygladalo to dobrze.

pzdr dla prawdziwych fanow kosza iwo>

Do góry
#571360 - 07/05/2006 21:44 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
mabiel Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 68
Skąd: Włocławek
Panowie wybaczcie moj skromny poczatek, juz pisze! Pomimo ze jestem z miasta jednego z finalistow postaram sie byc obiektywny Wg mnie tegoroczny final bedzie bardziej wyrownany niz ubiegloroczny ( 4:2 dla prokomu), a to dlatego ze jak dla mnie zespol z sopotu prezentuje podobny poziom jak rok temu z tymze jest to ekpia skladajaca sie z graczy juz dosc wiekowych co moze miec znaczenie w kolejnych meczach tej pary. Natomiast Anwil jest wg mnie troche mocniejszy i co wczesniej koledzy napisali bedzie gral na luzie. Pomimo niepowodzen na poczatku sezonu trener Urlep zmontowal niezla ekipe ktora doskonale broni. W Anwilu gra najlepszy obecnie polski koszykarz Michal Ignerski oraz powracajacy do wielkiej formy Gatis Jahovics, ktory bedzie uprzykrzal zycie Jagodnikowi. Jesli włocławienie utrzymaja forme jaka zaprezentowali w polfinale to bedzie bardzo ciekawie...
Moj typ to...7 wyrownanych spotkan

Do góry
#571361 - 07/05/2006 21:46 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
mabiel Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 68
Skąd: Włocławek
Quote:


2) co z kolanem Scoota? Juz wszystko OK? na meczu z Polpakiem nie wygladalo to dobrze.




z tego co mi wiadomo sprawa z kolanem to nic powaznego, zwykle stluczenie i na finaly Scott powienien byc w pelni dyspozycji

Do góry
#571362 - 08/05/2006 01:10 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Co by nie mówic,Prokom jest faworytem,ale w moich oczach będzie ciekawie
Anvil naprawde w tym roku skompletował mocną pake i będzie trudnym rywalem dla puzzli,choć z drugiej strony nie wyobrazam sobie takiej ekipy jak Włocławek w Eurlidze
A tak na serio to są to mocno różne ekipy,Anvil jest silny w naszej lidze,Prokom za silny na DBL.Nie oszukujmy się,ale zawodnicy z Sopotu są bardziej klasowymi,ogranymi i doświadczonymi grajkami i nawet taki dyletant jak Kijewski nie będzie tego w stanie spierdolić
Fakt faktem,że puzzle są słabsze niż rok i dwa lata temu,słabo gra Pacek,Masiliusa już dawno powinni pożegnać,ale i tak na każdej pozycji mają dwóch wartośąciowych graczy.Co do Anvilu do rozegrał się Dante i to on może być kluczem do sukcesu,jest jeszcze E.Scott i B.Scott,ale z Andresenem i Wójcikiem sobie pod koszem nie poszaleje.Witka pewnie znowu się spali,Ignerski to wielki talent,ale jest jeszcze młody i nieograny,ponadto ma nierówne wystepy(chętnie bym go widział w Sopocie od nowego sezonu ).
Zresztą kogo pokonał Anvil,mimo dwóch serii 3-0.Skłócony i kompletnie niedobrany Turów czy przetrzebionego kontuzjami i oszołomionego stawka meczu beniaminka za Świecia,gdzie rywalem byl tylko Apodaca ?W Treflu jest do zatrzymania 7-8 wysokiej klasy graczy i ciekawe co an to obrona Anvilu?
Nie twierdze,ze Prokom miał bardziej pod góre bo nie miał,ale te zdecydowane wygrane Anvilu są , poprostu odzwierciedleniem poziomu ich rywali.
Prokom ma lepszą kadre,większe doswiadczenie,więcej kasy i więcej meczy u siebie,dlatego ma więcej atutów ,co nie znaczy oczywiscie,że napewno wygra.
Ale bądźmy szczerzy,ekipa , która grała jak równy z równym Z Efesem czy Barceloną,powinna ograć Anvil,ja daje sznase 75% do 25% na korzysc puzzli

Jeszcze pokuszę się o krótką analize poszczególnych pozycji:

1.Pacek,Atkins-Preskevicius ,E.Scott

Tutaj ciekawa mieszanka i klucz chyba do sukcesu.Z jednej strony stary i wolny Pacesas plus szybki,troche nieobliczalny,ale w wysokiej formie Atkins kontra młodzi Scott i Preskevicius.W sumie doswiadzczenie po stronie Sopotu,ale ta młodosć i ambicja rozgrywajacych Anvilu moze byc ważna.

2.Nemeth,Dalmau-Lisycky,D.Swanson

No tutaj też ciekawie,choć para Trefla chyba lepsza,Dalmau potrafi grać doskonałe mecze,ale po kontuzji nie wiadomo,Nemeth ważny zmiennik,jego trójki i czasem pomoc na jedynce napewno beda przydatne.Dante jednak będzie godnym rywalem,drugi włocławianim raczej nie

3.Jagodnik,Jeff - Ignerski,Jahovics

No tutaj chyba jednak lekko dla puzzli,Jagoda to Jagoda napewno na finały sie zepnie,szczególnie na Anvil...
Jeff mnie rozwala,ale te pare minutek niech se chłopina pogra,a co tam i tak po wakacjach go wywalą
Ignerski nadzieja naszego basketu(która to z kolei??),ale nie wiem czy sobie pogra sporo przy obronie Trefla i pewno psychicznie nie wytrzyma wszystkich meczy,zresztą od nowego roku pewno zagra w Sopocie,wiec może nie będzie chcial podpaść nowym włodzarzom .

4.Masiulis,F.Dylewicz - R.Witka,Hajrić

No tutaj ciekawie i dosć równo,choć bez fajerwerków
Masa cdieniutki,ale w obronie swoje zrobi i to bedzie jego rola,Dylu może być kluczem do wielu akcji,uniwersalny zawodnik,mocna zmiana Kijka,u Włocławków solidni Witka i Hajric powinni poprostu wykonywac swoje rzemiosło...

5.A.Wójcik,Andersen - B. Scott,Grudziński

No tutaj spora przewaga Sopotu i tu chyab będzie gwoźdź do trumny Anwilu,czyli deski,zbiórki,bloki i gra wysokim składem.
Owszem Scott sobie pogrywa,ale tutaj już sam nie da rady.
Oława to stary wyga i uznana marka,mocny pod koszem,potrafi też wyjsć na obwód i rzucić za 3,bardzo mocny punkt Sopotu,do tego Andersen,drewniany na Eurolige,ale na naszą lige w sam raz,jego wzrost i ogranie napewno się przyda.Sam scott nie da rady,Grudziński odpada,może Witka będzie na 5,ale też nie am czego szukac zbytnio.

trenerzy:
No tutaj zdecydowana pzrewaga Anvilu,gigant naszej ligi Urlep kontra domorosły trenerio Kijek
Napewno trener jest ważny,i Urlep coś tam wymyśli,jednak z takim składem trudno będzie Edkowi przegrać...
W sumie recepta na Anvil jest prosta,grać pod kosz na wysokich i jeszcze raz pod kosz,ale znając geniusz trenerski kijka,jak wymyśli żeby walic trójki,to róznie to się może skonczyć,choc i w tym elemencie koszykarskiego rzemiosła puzzle dają sobie lepiej rade.Z kolei stary lis Urlep musi narzucić szbkie tempo dziadkom z Prokomu,nie pozwolic im na wolną,poukładaną grę no i próbować wyfaulowac wysokich,co w przypadku Andersena nie jest trudne
Siłą Anvilu bedą skrzydła,to jedyna chyba przewaga,ale tylko jezeli Ignerski wytrzyma tę wojnę,ale na moje oko jest za miękki.


Reasumujac Prokom chyba słabszy niz rok temu,Anvil chyba silniejszy,jednak tutaj napewno zadecyduje sie wiele detali,z technicznymi urlepa włacznie
Więcej Atkinsa mniej Packa,na obwodzie w miare równo,walić pod kosz na wysokich i trzeci tytuył jedzie do Sopotkowa...

Acha jeszcze atutem Sopotu jest napewno zgranie i zrozumienie,wiele lat grtają razem,maja opanowane zagrywki,grazce Anvilu w znakomitej większoći się dopiero poznali i to chyba będzie klucz do wygranej puzzli

Mój typ:4-2 dla Prokomu

Do góry
#571363 - 08/05/2006 08:31 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
No to moze ja cos napisze od siebie:)

1> Grnaie na kogokolwek za wieksze pieniadze jest poprostu kretynstwem.
2. A to co napsial bursztyk ze czarni graja podobnie do Anwilu to nie bede komentowal.

Ale wrocmy do finalu. Moim skromnym zdaneim prokom nei jest w stani wygrac dwcih meczy z rzedu u siebie z tak broniacym i skutecznie grajacym zespolem Anwilu. Gracze Anwilu sa niesamowitej dyspozycji(choc wiadomo prokom to nie slabiutki polpak) Prokom natomait nei przkeonywal zbytnio grajac z czarnymi(ktorzy podbnie jak polpak byli zdecydwoanie slabdi od dwojki finalistow) z tym z enie wiadomo na ile procent prokom gral z tymi czarnymi....

JEsli chodzi o porwnanie na poszczegolnych pozycjach zrobione przez riquelme to zgodze sie ze podo koszem przewaga Anwilu(wojcik) ale na pozostalych pozycjach jest bardzo wyrownanie choc uwazam ze z lekkim wskazaniem na Anwil oprocz pozycji numer dwa gdzie mimo wszystko lepszy duet tworza nemeth z dalmau. To tyle ode mnie.
Moj TYP: 4-2 Anwil

Do góry
#571364 - 08/05/2006 10:26 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Ja oczywiscie bede za Anwilowcami:) Wierze ze uporaja sie z Sopotem dzieki zelaznej obronie i taktyce. Jak 3 beda siedzialy jak z Polpakiem nie bedzie mocnych. Nie zgadzam sie ze Sopot ma przewage na pozycji numer 3 - Ignerskiego napewno mozna porownac z Jagodnikiem, a Gatis jest w gazie co pokazal w meczach z Polpakiem( jestem tym bardzo zaskoczony). pozatym na 3 jest jeszcze sroczka ktory moze dac 10 minutowa zmiane na pelnych obrotach. A moze Sroka (gracz zadziorny) wejdzie zeby sprowokowac Jagodnika do czegos glupiego:)
Na pozostalych pozycjach remisowo, moze na 1 maly plus dla Anwilu, ma 5 dla Prokomu. To tyle
Jak dla mnie Anwil 4-2

Do góry
#571365 - 08/05/2006 12:21 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Nie ma co porownywac Anwilu do Czarnych bo oprocz Griszczuka i solidnej obrony te zespoly nie laczy kompletnie nic.
Pozwole sobie potraktowac dwa powyzsze posty z lekkim przymruzeniem oka poniewaz patrzac obiektywnie wcale nie bedzie tak latwo Anwilowi jak piszecie w swoich typowaniach.
Porownanie ktorego dokonal Juan Roman Riquelme mowi samo za siebie. W kazdej parze zaczyna od podobnych slow czyli: "no tutaj bedzie ciekawie" Swiadczy to ze druzyny maja wyrownanych zawodnikow i wartosciowych zmiennikow na kazdej pozycji. Przewage pod koszem ma zdecydowanie Prokom Trefl poniewaz jak dla mnie Adam Wojcik to bardzo, ale to bardzo doswiadczony grac, swietnie poukladany taktycznie i na dodatek tego naprawde dobry strzelec. Swoje na parkietach PLK juz ma za soba i mysle ze jego sila jest o wiele wieksza niz Grudzinskiego czy ociezałego Scott'a. Andersen straszy juz chyba teraz tylko włosami i cena za jaka kupil go Prokom Trefl. Ktos o nim kiedys napisal: "Najdrozsze drewno ligi" i cos w tym chyba jest.

Dla mnie ciekawa rywalizja bedzie miala miejsce na pozycji nr 1. Pacek i Atkins to zupelne przeciwienstwa. Pacek to juz nie ta sila razenia co kiedys. Jego czas juz chyba minal na parkietach koszykarskich. Nie nalezy jednak go lekcewazyc - zawsze grozny za 3 i na pewno swoje 4 as w meczu dolozy. Atkinsa widzialem kilka razy na zywo, chociazby na meczu Prokom - Astoria. Dla mnie to troche jezdziec bez glowy. Szalenie szybki a zarazem podejmuje chyba decyzje za szybko. Ma dobra gale za 3 co sprawdzilo sie w rywalizacji z Czarnymi. Ze strony Anwilu watpie by na rozgrywajce pojawil sie Preskevicius na dluzej niz 10 minut. Wiemy ze czesciej Edek Scott bedzie sie zmienial z Dante na tej pozycji.

Ja narazie wstrzymam sie od typowania 1 meczu bo to by bylo chyba samobojstwo. Chce dokladnie zobaczyc 1 meczu, a potem bede juz mial konkretniejsze zdanie

Ja tylko przypominam, ze nalezy pamietac:
1) kogo ogral Anwil w 1 i 2 rundzie a kogo Prokom
2) ze Prokom to jednak Prokom i na bank bedzie chcial sie pokusic MP jak juz wygrany wczesniej PP.

Niech wygra lepszy. Osobiscie jestem za PTS

Do góry
#571366 - 08/05/2006 15:51 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
rybek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2005
Postów: 6776
Skąd: BYDGOSZCZ/ULICA SEZAMKOWA
hmmm anvil w profie na HC +9,5 kurs 1,86 zagrałem to co myślicie anvil chyba łatwo nie da sobie zedrzeć skóry...

Do góry
#571367 - 08/05/2006 18:15 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
rotwajler z detroit Offline
stranger

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 9
jestem tu pierwszy raz ale pozwolę sobie zabrać głos... historia pokazała nam już wielokrotnie że w konfrontacji tych drużyn w finałowej potyczce przewaga własnego parkietu nie była kluczem do zwycięstwa. Zarówno prokom jak i anwil wygrywali na wyjazdach i to nie były przypadkowe zwycięstwa. uważam że patrząc jak układały się półfinałowe mecze, 3,45 w expekcie na anwil jest oczywistą gafą bukównależy to wykorzystać,bo anwil nie pozwoli sobie przegrać dwa razy w sopocie. przewaga sopotu to na pewno szeroka ławka i zlepek indywidualności na których Kijewski na pewno będzie mógł liczyć w kluczowych momentach tej rywalizacji. Przewagą anwilu jest żelazna obrona i liczę na to że "dziadki" z sopotu średnio wspomagani przez swojego "omnibusa" na ławce nie dadzą rady się jej przeciwstawić... Prokom to stary zespół i czas go przebudować, nie widzę lepszego momentuniżten który właśnie nadszedł-po porażce z ANWILEM np.4-2 w finale DBL

Do góry
#571368 - 09/05/2006 07:59 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Mam pytanko. Czy poza itvp istnieje mozliwosc obejrzenia DBL w necie? Dzisiejszy mecz pokaza napewno osrodki regionalne w Bydgoszczy i Gdansku i moze jeszcze jakies( na 100% nie warszawa a wiec tvp3 Warszawa odpada). Itvp tez nic nie podaje.
prosze o odpowiedz

Do góry
#571369 - 09/05/2006 08:54 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Itvp pokazuje cale szczescie:) Bede mogl obejrzec. czadunio

Do góry
#571370 - 09/05/2006 12:27 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Prokom ma podstarzały zespół, w którego grze nie ma radości
Anwil to młode głodne wilczki prowadzone przez doświadczonego szkoleniowca.
Choć faworytem jest Prokom, to ja postawię dziś na Anwil 50 PLN. Kurs jest więcej niż obiecujący, a szanse w pierwszym meczu 60 / 40 tak moim zdaniem
Ale jak Anwilowi wyjdzie początek i chwyci dziadków za gardło, to już nie wypuści.
Nie ma co czekać, trzeba obstawiać

Do góry
#571371 - 09/05/2006 13:41 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
bolec Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 3798
Skąd: whitestock
mysle sobie ze prokom dzisiaj nie poszaleje w zwiazku z czym handi -9.5 pkt na anwil jest b.dobrym typem!

Do góry
#571372 - 09/05/2006 13:41 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
bolec Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 3798
Skąd: whitestock
handi w profie oczywiscie

Do góry
#571373 - 09/05/2006 16:51 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

mysle sobie ze prokom dzisiaj nie poszaleje w zwiazku z czym handi -9.5 pkt na anwil jest b.dobrym typem!




Lepszym jest handi +9,5 na Anwil ale ja na koszu sie słabo znam

Do góry
#571374 - 09/05/2006 20:02 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
1 mecz piszac krotko DALMAU DALMAU DALMAU. Ale pewnie Andrej cos wymysli na niego:P W Anwilu kompletnie zawiodl Swanson, ktorego to punktow zabraklo.
Drugi mecz nowa historia, zobaczymy w czwartek...
Hej Anwil kosz...
pozdrawiam

Do góry
#571375 - 09/05/2006 20:11 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
W sumie finał pokazał to co oczywiste,czyli ile dzieli obie ekipy,ale nie końca.Puzzlom mecz wygrał Dalmau,który zagrał szokująco skutecznie w drugiej kwarcie,trafiał z każdej pozycji chyba z 10 razy pod rząd,z tego 5 trójek,szok co pokazał,to ze jest zajebisty to wiadomo,ale aż tak
Przez jego 22 punkty rzucone w drugiej kwarcie Trefl wyrobił sobie przewagę,której już nie oddał.
Ale najciekawsze jest,pewno to zauważyliście,że o wygranej Sopotu zadecydowali rezerwowi,co po raz kolejny świadczy o trenerskim geniuszu kijewskiego,ktróy trzyma na ławie takich graczy
Zresztą jak grali manekiny(Pacek,Masa,Jagoda) to Anvil dochodził,a schematyczna gra Trefla była łatwo odczytywana.Jednak kiedy na boisku pojawiali się Nemeth,Dalmau a szczególnie Atkins,Anvil nie istniał i tyle...

Do góry
#571376 - 10/05/2006 22:05 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
mabiel Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 68
Skąd: Włocławek
Pierwszy mecz za nami i to juz historia Na pewno oba zespoly nieco sie lepiej poznaly i jutro obejrzymy ciekawszy pojedynek. Patrzac na historie meczy w play off mozna zauwazyc ze drugie spotkania byly zawsze bardziej wyrownane. I tak bedzie jutro poniewaz licze ze Anwil zagra w koncu swoja koszykowke do ktorej przyzwyczail nas w poprzednich rundach, mam nadzieje ze Swanson ktory w pierwszym meczu kompletnie nic nie pokazal ( 0 pkt) zagra tak jak potrafi a Anwil bedzie mial lepsza skutecznosc z gry. No i nie sadze aby znow Dalmau trafial z takich pozycji jak we wtorek..
Mój typ to: Anwil Włocławek 7.5 1.90

Do góry
#571377 - 11/05/2006 18:04 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
przyborro i krisek czy wy jesteście ograniczeni stop dla takich zachowań


Edited by sebkos (12/05/2006 06:26)

Do góry
#571378 - 11/05/2006 18:09 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
...


Edited by sebkos (12/05/2006 06:26)

Do góry
#571379 - 11/05/2006 18:49 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
...


Edited by sebkos (12/05/2006 06:27)

Do góry
#571380 - 11/05/2006 19:09 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
...


Edited by sebkos (12/05/2006 06:28)

Do góry
#571381 - 11/05/2006 19:18 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
...


Edited by sebkos (12/05/2006 06:29)

Do góry
#571382 - 11/05/2006 19:25 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Tylko zauwasz kto pierwszy naskoczyl na nas ...wchoddzi jakis pajac peirwszy raz i udajae nei wiadomo kogo to ze przegraliscie dzis kase to nei moja wina trzeba stawiac z glowa a nie po kursach pozdrawiam i koncze ten temat

Za dzisiejszą "twórczość" otrzymujesz ostrzeżenie


Edited by amkwish (11/05/2006 20:38)

Do góry
#571383 - 11/05/2006 19:30 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
...


Edited by sebkos (12/05/2006 06:29)

Do góry
#571384 - 11/05/2006 20:01 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Cypryjczyk Offline


Meldunek: 29/11/2004
Postów: 1749
Skąd: Nikozja
Wie ktos moze gdzie mozna znalezc kursy z calego sezonu z ligi polskiej?

Dzis wygral Anwil i moze dobrze bo kurs na Prokom w meczu nr 3 powinien byc wyzszy.Nie wierze ze Prokom przegra 2x we Wloclawku,mysle ze juz w 3 meczu odniesie wygrana,zwlaszcza wazne bedzie czy brent scott bedzie calkowicie zdolny do gry.Dlaczego wygra Prokom.Otoz tak wynika to z poprzednich finalow,gdzie na zmiane obie druzyny wygrywaly swoje mecze do stanu 3-2...

Urlepowi w walce o przegrane MP zawsze stawaly na przeszkodzie kontuzje swoich graczy,jezeli b.scott odniosl jakas kontuzje ktora wylaczy go na dluzej to Anwil zostanie tylko z jednym centrem.Hajric czy Witka nie podolaja graniu na piatce jezeli Grudzinski bedzie mial takie fatalne wystepy jak np. dzisiaj.

Do góry
#571385 - 11/05/2006 20:04 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
no i dobry wynik - niestety wtopiłem i to grubo, za to odbiję sobie na pierwszym meczu we Włocławku - postawię GRUBO na Prokom po naprawdę niezłym kursie i będą niezłe przody !!!!

Prokom nie zagra drugi raz tak beznadziejnie jak dzisiaj !! NIECH TYLKO ZDEJMIE Dylewicza, który cieniował straszliwie, a Dalmau niech niemyśli że jest gwiazdą na miarę MVP ligi bo Wójcik jest o niebo lepszyt (gdyby tylko dzisiaj trafiał osobiste!!) Ogólnie to mam zal do Prokomu że zagrali TRAGICZNIE, i nie wierzę że powtórzy się tak cienki mecz jeszcze raz, Pomimo tego że kolejny mecz we Włocławku to Prokom bedzie górą, poczekajmy na kursy !!!

Do góry
#571386 - 12/05/2006 06:23 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Quote:

no i dobry wynik - niestety wtopiłem i to grubo, za to odbiję sobie na pierwszym meczu we Włocławku - postawię GRUBO na Prokom po naprawdę niezłym kursie i będą niezłe przody !!!!

Prokom nie zagra drugi raz tak beznadziejnie jak dzisiaj !! NIECH TYLKO ZDEJMIE Dylewicza, który cieniował straszliwie, a Dalmau niech niemyśli że jest gwiazdą na miarę MVP ligi bo Wójcik jest o niebo lepszyt (gdyby tylko dzisiaj trafiał osobiste!!) Ogólnie to mam zal do Prokomu że zagrali TRAGICZNIE, i nie wierzę że powtórzy się tak cienki mecz jeszcze raz, Pomimo tego że kolejny mecz we Włocławku to Prokom bedzie górą, poczekajmy na kursy !!!




A moze poprostu Anwil zagral swoj zajebisty defens i dlatego Prokom tak zagral...
Ja bym na twojim miejscu nie gral grubo 3 meczu, choc dla roznych ludzi grubo znaczy duzo:D

Do góry
#571387 - 12/05/2006 07:09 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
Quote:

Pomimo tego że kolejny mecz we Włocławku to Prokom bedzie górą, poczekajmy na kursy !!!




Expekt zaproponowal 2.30 na Prokom.

Do góry
#571388 - 12/05/2006 17:27 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
rotwajler z detroit Offline
stranger

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 9
Czy ktoś ma jakiś wieści na temat zdrowia dużego Scota...?

Do góry
#571389 - 12/05/2006 17:43 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
rotwajler z detroit Offline
stranger

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 9
Mimo że jestem całym sercem za anwilkiem,to uwazam że nie zdołają się obronić dwa razy,A kurs 2,3 na prokom tym bardziej skłania mnie do postawienia przeciwko kochanemu zespołowi. Dlatego interesuje mnie nasz podstawowy center,bo jeśli nie zagra wogóle,lub nie w pełni sprawny to postawie na prokom już w pierwszym mecz i chyba śmiało mogę tpolecić ten typ. 2,3 na gości z sopotu to kolejna gafa buków... czekam na inne pomysły... pozdro...

Do góry
#571390 - 13/05/2006 12:37 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
pitus Offline
enthusiast

Meldunek: 16/11/2005
Postów: 207
witam wie ktos czy tvp3 cos nam pokarze w niedziele?czy tylko niektore osrodki?
dzieki

Do góry
#571391 - 13/05/2006 13:02 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
bydgoski i gdanski

Do góry
#571392 - 13/05/2006 13:31 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

bydgoski i gdanski




warszawski również

Do góry
#571393 - 13/05/2006 14:03 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
wazne ze brent zagra i jest w 100% sprawny! info z klubu...

Do góry
#571394 - 13/05/2006 15:20 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Figiel Offline
stranger

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 2
Mam pytanie. Na jakiej stronie internetowej mogę obserwować wyniki na zywo Prokom - Anwil i Polpak - Czarni?

Do góry
#571395 - 13/05/2006 15:30 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462

Do góry
#571396 - 13/05/2006 15:30 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Mam pytanie. Na jakiej stronie internetowej mogę obserwować wyniki na zywo Prokom - Anwil i Polpak - Czarni?




www.plk.pl

Do góry
#571397 - 13/05/2006 20:48 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
rafako Offline
a.k.a. "typer 1986"

Meldunek: 12/05/2004
Postów: 1612
"Naciągnięty mięsień Brenta Scotta

Środkowy Anwilu Brent Scott przeszedł szczegółowe badania, które wykazały, że ma mocno naciągnięty mięsień łydki.

- Brent przechodził badania, które wykazały mocne naciągnięcie mięśnia łydki. Na szczęście nie ma krwiaka. Scott oczywiście chce grać, choć trzeba być ostrożnym w ocenach. Jest to przecież poważna kontuzja, która może za sobą pociągnąć poważniejsze konsekwencje. Na chwilę obecną nie ma więc pewności, czy na jutro Brent będzie w pełni sprawnym zawodnikiem. - powiedział Arkadiusz Lewandowski, kierownik Anwilu Włocławek. "

www.plk.pl

Do góry
#571398 - 14/05/2006 06:58 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek

Do góry
#571399 - 14/05/2006 07:24 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
mozol Offline
enthusiast

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 343
Skąd: Koszalin
Szczeciński ośrodek , również będzie transmitował dzisiejszy mecz.

Do góry
#571400 - 14/05/2006 07:42 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
z tego co sie dowiedzialem chyba kazdy osrodek bedzie transmitowal z wlocka mecze...

Do góry
#571401 - 14/05/2006 08:01 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
A czy wie ktoś czy ten mecz bedzie pokazywany na TVP3 Wrocław?

W sumie mam mały dylemat bo kibicuje Anwilowi ale kurs na Prokom wydaje mi się czystym value betem. W pierwszym meczu Prokom wygrał zdecydowanie pomimo tego, że Jagodnik i wysocy gracze zagrali słabo. Było widać, że w tej drużynie drzemią jeszcze spore rezerwy. W drugim meczu Anwil zagrał świetnie a Prokom słabiutko, ale gdyby mecz trwał jeszcze 5 dodatkowych minut to różnie to mogłoby się skończyć. Reasumując: wydaje mi się, że Anwil może wygrać tylko wtedy gdy sam zagra rewelacyjnie no i jednocześnie Prokom zagra bardzo słabo, ale Sopocianie mają dużo większy potencjał kadrowy i w zasadzie jeden zawodnik może wygrać dla nich cały mecz (Dalmau, Jagodnik, Nemeth czy Wójcik). Kibicuje Anwilowi dlatego raczej nie zagram tego meczu, ale dla tych, którzy nie mają swoich sympatii w tym finale kurs na Prokom powinien byc bardzo zachęcający .

Do góry
#571402 - 14/05/2006 10:34 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
AdamsGkP Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2005
Postów: 7777
Panowie mam pytanie dalem w profie na Ignerskiego -18 tzn ze nie zdobedzie wiecej niz 18 pkt to jesli bedzie mial 18 pkt to jeszcze wejdzie mi...?? prosze o odp...?

Do góry
#571403 - 14/05/2006 10:44 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
kesirk Offline
stranger

Meldunek: 14/05/2006
Postów: 4
Skąd: inowroclaw gg2713248
Oj znow sie przejdziecie na Prokomi zoabczycie...Anwil dzis juz wygra a psianie ze prokom jest zdecydwoanie silniejszy kadrowo jest raczej nei na miejscu ....oraz to ze prokom zagral slabo a nawil dorbze przeciez gra sie tak jak rpzeciwnik pozwala.....lae moze ja sie nie znam;)

Do góry
#571404 - 14/05/2006 10:55 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Quote:

Panowie mam pytanie dalem w profie na Ignerskiego -18 tzn ze nie zdobedzie wiecej niz 18 pkt to jesli bedzie mial 18 pkt to jeszcze wejdzie mi...?? prosze o odp...?


To bedzie prawdopodobnie zwrot

P.S Czyzby krisekowi zakmneli konto i musial sie od nowa rejestrowac poniewaz wystepuja podobne literowki

Do góry
#571405 - 14/05/2006 10:57 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
AdamsGkP Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2005
Postów: 7777
Stary wiec jak zwrotczy co jest..:D? w profie bo juz sam nie wiem..:D?

Do góry
#571406 - 14/05/2006 11:02 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
przeciez jest kurs na remis czyli nie bedzie zwrotu

Do góry
#571407 - 14/05/2006 11:30 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
AdamsGkP Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2005
Postów: 7777
no wlasnei czyli musi rzucic albo 17 pkt albo mniej ok rozumiem:D

Do góry
#571408 - 14/05/2006 11:57 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Dobra skonczyły się zarty,trzeba zaczać grać na Prokom.
Chłopakom za łątwo poszło w pierwszym meczu,choć w sumie nic wielkiego nie zagrali,ale w drugim się podniecili,że są tacy mocni i trochę zlekceważyli Anvil,jednak tak łatwo nie będzie to Urlep wykorzysta kazdy moment rozkojarzenia rywali.Prokom musi wygrać raz na parkiecie rywali i raczej to zrobi , moim zdaniem już dziś,żeby cały czas miec prowadzenie w serii.Najprawdopodobniej nie zagra Scott,a jeżeli jakimś cudem go anreperuja,to i tak nie będzie w pełni sił.Dlatego puzzle musza grać pod kosz i wysokimi,to jest klucz do wygranej.Trochę się boje,co wymyśli ten idiota Kijewski,ale jednak zespół powinien dzis się zmobilizowac i wygrać z Anvilem,choć lekko nie będzie.

Do góry
#571409 - 14/05/2006 18:34 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
gratuluje tym, ktorzy wytrwali w progresji na under

Do góry
#571410 - 14/05/2006 19:14 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Garrincha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/06/2005
Postów: 1742
Skąd: PAO GRANADE
Ten mecz wygrał dla Prokomu jeden człowiek Dante Swanson

Do góry
#571411 - 14/05/2006 19:14 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
dzięki

Do góry
#571412 - 15/05/2006 05:19 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Quote:

gratuluje tym, ktorzy wytrwali w progresji na under




Tak Adik, ale ta para jest wybitnie nie underowa - wczorajszy mecz to był moim zdaniem fuks że wszedł under ...
Gracz meczu: Tomas Masiulis
Największa ciapa: Kijek
PS. Ocena subiektywna...

Do góry
#571413 - 15/05/2006 07:35 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
Quote:

Ten mecz wygrał dla Prokomu jeden człowiek Dante Swanson




masz szczescie ze nie jestem modem bo juz bys miala bana...
pozdr.

Do góry
#571414 - 16/05/2006 06:31 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
pitus Offline
enthusiast

Meldunek: 16/11/2005
Postów: 207
witam !
czy Warszawa na tvp3 pokaze 4 mecz finalowy?

Do góry
#571415 - 16/05/2006 09:06 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Quote:

witam !
czy Warszawa na tvp3 pokaze 4 mecz finalowy?




Z tego co podaje PS mecz pokaza w Gdansku Bydgoszczy i Szczecinie oraz ITvp:D

Niech Korzeniowski poda sie do dymisji!!!

Do góry
#571416 - 16/05/2006 13:17 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
4 mecz finałowy pomiędzy Anwilem Włocławek,a Prokomem Treflem Sopot już dzisiaj o 18.30.[\b]
Powiem szczerze,że obstawianie tego spotkania można rozważać tylko w kwestiach intuicji,obydwie drużyny są tak wyrównane,że po prostu nie ma faworyta.Ciężko naprawdę pisać cokolwiek o tym meczu ale wydaje mi się,że dzisiaj wygra Anwil.Jeżeli potrafił wygrać w Sopocie no to chyba u siebie nie wypada przegrać 2 meczów bo to praktycznie przekreśla szansę zwycięstwa w całym finale.Jak macie jakieś ciekawe info o dzsisiejszym meczu to serdecznie wysłucham i jakie jest wasze zdanie na temat tego spotkania bo widzę,że jako 1 zaczynam rozmowę na ten temat,a do meczu tylko 3 godz. 15min.Czyżbyście przekonali się co do tego co wcześniej napisałem i odpuścili ten mecz ??!!

Do góry
#571417 - 16/05/2006 15:16 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Dlaczego nikt nie chce mi pomóc ?? Ok idę jednak postawić na Anwil za 31 zł. do wyciągnięcia 50 zł. Jestem za bardziej emocjonującym finałem, w którym do końca nie będzie wiadomo kto wygra

Do góry
#571418 - 16/05/2006 15:35 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Ja ostatnio zagrałem na Prokom i się nie zawiodłem chociaż prawie dostałem zawału oglądając transmisję na www.itvp.pl . Dzisiaj chyba też zagram na Prokom, ale już zdecydowanie bardziej asekuracyjnie. Szanse oceniam 50/50 -> Anwil na pewno będzie bardzo zmobilizowany bo porażka w tym meczu w zasadzie przesądza losy rywalizacji, Prokom z kolei jest swiadom tego, że wygrana znacznie przybliży ich do mistrzowskiego tytułu. Mecz będzie na pewno bardzo twardy - coś jak dwie ostatnie kwarty ostatniego meczu więc under też wydaje się opcją do rozważenia . Reasumując: wytypowac zwycięzcę jest tutaj bardzo trudno - ja stawiam na Prokom - nieco na przekór historii pojedynków finałowych Anwilu z Prokomem, no i dlatego, że dzisiaj w nocy SAS przegrali z Dallas mecz nr 4 - więc to nie zawsze jest tak, że drużyna, która gra pod presją musi wygrać mecz nr 4 (w podświadomości zostaje jeszcze mimo wszystko przekonanie, że ma się ten jeden ostatni mecz). Myślę, ze w tym meczu bedzie podobnie jak w meczu ww. drużyn z NBA - czyli 2 mecze bardzo wyrównane ale jednak zakończone minimalnym zwycięstwem jednej z drużyn .

Do góry
#571419 - 16/05/2006 22:06 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
No to mamy mistrza.Prokom mimo,że grają w żółtych strojach jak Lakers,to nie dadzą sobie już odebrać tytułu,który zresztą był już rozdany przed sezonem,tylko liczyłem na bardziej wyrównany finał...,cóż moze za rok

Do góry
#571420 - 16/05/2006 22:12 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Zaczynam rozumiec skad nazwa DOMINET BASKET LIGA

Do góry
#571421 - 17/05/2006 08:43 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Mecz o 3. miejsce PLK.

Energa Czarni Słupsk - Polpak Świecie

W pierwszym meczu , w Grudziądzu górą okazała się Energa. Wygrała pewnie , prowadząc przez większy okres gry. Ostatecznie 68-60. Kudriawcew skutecznie wyłączył z gry Apodakę , który sobotniego meczu do udanych na pewno nie zaliczy. Dzisiaj Czarni stają przed szansą zakończenia tej rywalizacji i zajęcia 3. miejsca. Wystarczy tylko wygrać Z świeckiej drużyny odszedł Steve Thomas , a Miś , czy Przybyszewski na centrze , nie prezentują się zbyt okazale. Dunn będzie miał sporo swobody pod koszami. Znów zapewne świetnie zagra Barlett (14.5 ppg + 7.3 rpg w PO). Do tego dochodzi Davis , który nie ma odpowiednika w Polpaku. Na obwodzie Kikerpill , Frasunkiewicz i Kudriawcew. W Słupsku bardzo czekają na medale i dziś w Gryfii oczekuję piekła , czego raczej nie można powiedzieć o Polpaku , bo zajęcie 4. miejsca , będąc beniaminkiem , to wynik bardzo dobry.

Podsumowując : Czarni 1.42 , 9/10.

Do góry
#571422 - 17/05/2006 10:07 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
rotwajler z detroit Offline
stranger

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 9
Historia lubi się powtarzać- anwil przegtywa jedno spotkanie w hali mistrzów w kompromitującym stylu... byłem na tym meczu i szczerze powiem, nigdy nie widziałem tak broniącego prokomu. wczoraj to oni byli rodwajlerami i w pełni zasłóżuli na to zwycięstwo... no i wrzeszcie zauwarzyłem mądre decyzje pierwszego "omnibusa" na ławce sopocian...

Do góry
#571423 - 17/05/2006 10:17 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
rotwajler z detroit Offline
stranger

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 9
Anwil tego finału nie wyga na pewno, o to jestem spokojny... jak zawodzą wlocławskie gwiazdy- ignerski,witka scot,scot to niestety sroka,grudziński,lisicki czy prekewicius też nie wygrają meczu!!!! a prokom odwrotnie, każdy zmiennik wnosi conajmniej tyle ile jego poprzednik z piątki... i dlatego jeśli anwilek nie będzie bronił najleopiej jak potrafi i atakował jeszcze lepiej to prokom i bez trenera poradziłby sobie góra w sześciu meczach...

Do góry
#571424 - 17/05/2006 10:26 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
rotwajler z detroit Offline
stranger

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 9
a teraz jeszcze jedno... nie przekreślam anwilu w meczu nr 5!!!!! Przyczyna??? bardzo prosta!! bo to co napisałem wyżej, w przpadku ANWILU jest jeśli nie bardzo prawdopodobne to na pewno bardzo realne!!! tym bardziej pokuszę się na obstawienie tego meczu bo płacą ok.4,5 na 2kę. także jeśli komuś będzie brakowało meczu z dobrym kursem do rozpisu, to gorąco polecam

Do góry
#571425 - 17/05/2006 15:28 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Czarni -5.5 6/10
Polpak już w meczach z Anwilem pokazał przecietny basket...po powrocie Apodaki ich gra szczególnie w ataku jest bardzo chaotyczna...Griszczuk ma sposób na tak grające zespoły...szczególnie ,że w zespole ze Swieciao do gry jest tak naprawde 6 zawodników...Polpak wygrał w rundzie zasadniczej w Słupsku ale dzisiaj nie przewiduje podobnego rozwiazania...Czarni wiedzą o co graja i po osiagnieciu odpowiedniej przewagi powinni kontrolować to spotkanie do końca.

Do góry
#571426 - 18/05/2006 21:30 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Prokom Trefl Sopot-Anwil Włocławek H(0-8) 1
Nie widzę innej możliwości w tym meczu jak wysoka wygrana gospodarzy.Po prostu po tym co zobaczyłem w 4 meczu finałowym nie daje żadnych szans Anwilowi na wywiezienie zwycięstwa z hali w Sopocie.Anwil już wie,że niczego w tym finale nie ugra chłopaki są już na pewno tak załamani,że trudno będzie im podjąć walkę,a Prokom zagra na jeszcze większym luzie niż grał z Anwilem.To powinno zaważyć na zwycięstwie gospodarzy różnicą ok.15 punktów.Przecież jeżeli wygrywają różnicą 30 punktów i to w hali mistrzów we Włocławku to przy dopingu swojej publiczności powinno im być łatwiej ale to wcale nie oznacza,że wygrają podobnie różnicą 30 punktów.Handicap 8 punktów jest jednak naprawdę niski jak na to spotkanie.Wiem,że jest powiedziane,że mecz meczowi nierówny ale w tym przypadku to się nie sprawdzi i Prokom po raz kolejny zagra bardzo dobry mecz.

Do góry
#571427 - 19/05/2006 06:08 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
pitus Offline
enthusiast

Meldunek: 16/11/2005
Postów: 207
To nie forum o tvp - swoją drogą beznadzieja z transmisjami z finałów Dominet Basket


Edited by sebkos (19/05/2006 07:17)

Do góry
#571428 - 19/05/2006 08:11 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Prokom vs Anwil


Tak jak przed rokiem, w finale mistrzostw Polski o tytuł będą walczyć Prokom i Anwil. Dziś Prokom stanie przed szansą wywalczenia trzeciego z rzędu mistrzostwa Polski. Musi tylko czwarty raz wygrać z Anwilem. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, szczególnie że Andrej Urlep zadba, by włocławianie byli zmobilizowani jak nigdy.W Sopocie trwają przygotowania do świętowania. Po pewnym zwycięstwie w Hali Mistrzów we wtorek, już chyba tylko kibice z Włocławka wierzą, że ta rywalizacja może zakończyć się wygraną Anwilu. Pytanie tylko, czy Anwil jest w stanie podnieść się po dwóch porażkach we własnej hali. Już pechowo przegrana końcówka niedzielnego meczu odbiła się negatywnie na dyspozycji Anwilu. Efektem tego był wtorkowy pogrom i ciężko twierdzić, żeby po takim meczu sytuacja w zespole uległa poprawie. Na przeciwnym biegunie znajduje się za to Prokom. Niektórzy zawodnicy trenera Kijewskiego w niedzielnym meczu dość wyraźnie pokazywali, że nie są zadowoleni z ilości minut spędzonych na parkiecie. Sytuacja diametralnie zmieniła się w czwartym meczu serii, kiedy trener Kijewski dał pograć wszystkim, nawet młodziutkiemu Jakubowi Boguszowi, a gracze sami prosili o zmiany. Widać było, że gra sprawia im przyjemność, a atmosfera w zespole uległa zdecydowanej poprawie.
Wydaje się, że mistrzowie Polski znaleźli sposób na włocławian. Kolejne zmiany w ustawieniach przynoszą pożądane efekty. W pierwszych dwóch meczach Michał Ignerski zdobył 37 punktów. Odkąd kryje go Tomas Masiulis, skrzydłowy Anwilu zaliczył tylko 16 punktów, a większość i tak w momencie, kiedy Litwin go nie krył. Strzałem w dziesiątkę okazało się także wpuszczenie na parkiet Michaela Andersena w pierwszej piątce. Duński środkowy nie tylko świetnie krył Brenta Scotta, ale także w znacznym stopniu przyczynił się do opanowania zbiórek pod obiema tablicami. W defensywie Prokom zaskoczył przede wszystkim kryciem na całym parkiecie i strefą.

źródło : www.plk.pl

Do góry
#571429 - 19/05/2006 12:29 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Prokom Anwil under 154.5 4/10
Mimo ,że nie jest to para wybitnie underowa taka ilość punktów to troche za duzo jak na spotkanie decydujące o mistrzostwie...
Nie wierzę by Anwil zagrał tak beznadziejnie w obronie jak w ostatnim spotkaniu...wątpie też by trener Urleb popełnił tak rażące błędy w rotowaniu składem jak to miało miejsce we wtorek...Prokom ma miażdzącą przewagę w potencjale graczy i powinnien dzisiaj zakończyć rozgrywki DBL w tym roku.

Do góry
#571430 - 19/05/2006 13:48 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Nie zgadzam się z zw1 co do dzisiejszego undera w Sopocie. Urlep grając tylko max szybką koszykówkę może ten mecz wygrać dlatego Scott i Swanson muszą podkręcać max tempo. Oba wcześniejsze mecze w Sopocie byłu overove - wg mnie ten typ no bet

Do góry
#571431 - 19/05/2006 14:46 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Prokom Anwil under 154.5 4/10
Mimo ,że nie jest to para wybitnie underowa taka ilość punktów to troche za duzo jak na spotkanie decydujące o mistrzostwie...
Nie wierzę by Anwil zagrał tak beznadziejnie w obronie jak w ostatnim spotkaniu...wątpie też by trener Urleb popełnił tak rażące błędy w rotowaniu składem jak to miało miejsce we wtorek...Prokom ma miażdzącą przewagę w potencjale graczy i powinnien dzisiaj zakończyć rozgrywki DBL w tym roku.




Zgadzam sięz Toba,w przeciwieństwie do Sebkosa

Under mam obstawiony od wczoraj ,jestem przekonany do tego typu.

Anwil sie nie zblamuje,z kolei Prokom bedzie chciał juz dzis zakończyć serię.
I jedni i drudzy muszą zaakcentować,wychodzi under

Do góry
#571432 - 19/05/2006 19:21 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Gratuluję Panowie typu, ale zdania nie zmieniam że był to klasyczny no bet /możecie podziękować opatrzności /
Prokomowi gratuluje mistrzostwa Polski, choć w sumie nie miałem złudzeń ani przez chwilę, jak niektórzy koledzy kto jest nr 1 w polsce w tej chwili.
Można komentować w dziale zakończone właśnie rozgrywki - temat się zamknie za jakiś czas - pozdrawiam

Do góry
#571433 - 19/05/2006 19:42 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Seb,opatrzności dziękujemy,ale wine za to,ze wpadło aż 151 punktów ponosi Anwil,który znowu zagrał ponizej mozliwości.

Zbyt wcześnie mecz został rozstrzygniety i zaczęło sie wesołe rzucanie.
Przy wyrównanym meczu nie wpadłoby wiecej niz 134-138 pts.

Kończymy sezon,dziekuje wszytkim za analizy,typy,kulturalne dyskusje i do zobaczenie z polska ligą za kilka miesięcy-:)

Do góry
#571434 - 19/05/2006 20:47 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
W sumie ejstem zarzenowany poziomem sportowym tych finałów.
Jedyna pociecha,ze Euroliga bedzie znowu,ale to już troche ndne,wolałbym Grand Prix mieć .
Co do samych meczy to tylko mecze 2 i 3 były wyrównane i ciekawe, w pozostałych Prokom zdeklasował rywali.
W sumie to jestem zaskoczony trochę,spodziewałem się bardziej wyrównanego finału,jednak potencjał puzzle mieli wiekszy niż rok temu i pojechali bezproblemowo Nobiles...
Gratki dla Sopotu,ale czas chyba podziękować kilku graczom,bo może dają rade sobie z chłoptasiami z Włocławka,ale w rywalizacji w Eurolidze nie mają za wiele do powiedzenia.
No i Ignerski lepiej niech nie przychodzi do Sopotu ,bo pokazał jakim jest wielkim graczem,dostał plastra i skończyły się jego popisy strzeleckie.

Do góry
#571435 - 22/05/2006 06:54 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Czytam rano newsy i oczy przecieram - w Sopocie mówi się o wielkich rzeczach na przyszłe sezony i wielkich nazwiskach - N.Vujcic , D.Marconato, L.Greer, chcą ściągnąć Lampego - oby tylko to nie były mżonki a będzie naprawdę ciekawie. Zresztą już wiem w takim razie czemu Kijek nie chciał do reprezentacji - tam by wyszło szybko szydło z worka, że to trener jak z koziej dupy trąba
PS. A swoją drogą to tylko szczęście dla kadry


Edited by sebkos (22/05/2006 06:55)

Do góry
#571436 - 03/09/2006 09:33 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
szachinista Offline
member

Meldunek: 13/11/2005
Postów: 131
Skąd: Kraków
Podobno nie ma glupich pytan, wiec chcialem sie dowiedziec kiedy startuje Polska Basket Liga?

Jestem zupelnie zielony w tym temacie, ale mam juz dosc obstawiania pilki noznej Za malo bramek strzelaja, a w koszu jest to jakos bardziej wymierne...

pzdr!
Krzychoo

Do góry
#571437 - 07/09/2006 13:16 Re: FINAŁ DOMINET BASKET LIGI - Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
DBL rusza z poczatkiem pazdziernika Terminarzu jeszcze nie ma, bo nie wiadomo ile dokladnie druzyn przystapi do rozgrywek.

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 4445 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07