Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#5270115 - 18/03/2012 18:58 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
VIVE - CIMOS
typ: CIMOS +6,5 => 1,75 bet365

- Jeśli wygramy jedną bramką, to już będzie pierwszy krok w kierunku najlepszej ósemki. Mam nadzieję, że tych kroczków będzie jak najwięcej. Nie zapominajmy jednak, z kim gramy - mówi Bogdan Wenta, trener Vive Targi Kielce, przed pojedynkiem o ćwierćfinał Ligi Mistrzów.

- zawodnicy coraz bardziej odczuwają zmęczenie sezonem, czego oficjalnie nie ukrywają
- presja:
- na papierze są faworytem
- ewentualny awans będzie historycznym wynikiem polskiego zespołu w LM

Zapowiada się zacięte spotkanie, miejmy nadzieję, że wygrane przez nasz zespół, ale na pewno pogromu się nie spodziewajmy.

Do góry
Bonus: Unibet
#5270282 - 18/03/2012 20:11 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Barcelona ostatnio w lidze i pucharze męki -wyrażna porażka z Atletico.Dla mnie +1.5 żabojady-1.952 pinn

Do góry
#5274041 - 21/03/2012 03:11 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Koper-Vive over 53.5

Do góry
#5274117 - 21/03/2012 03:26 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Odważnie bo linia wygląda na trochę wysoką. Przy jednobramkowej wygranej Vive w pierwszym meczu i bardzo dobrych bramkarzach z obu stron jak dla mnie raczej under.

Do góry
#5276040 - 22/03/2012 20:46 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
HT GB-Polska 8-10

Do góry
#5278070 - 24/03/2012 18:22 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
RK Cimos Koper - KS Vive Kielce 2 1.70 betsson

W pierwszym meczu w Kielcach podopieczni Bogdana Wenty nie zdołali sobie wypracować dość bezpiecznej przewagi przed rewanżem, wygrywając tylko 1 bramką, co oznacza, że dziś naprawdę muszą zagrać skoncentrowani w Koprze przez calutkie 60 minut, aby nie zaprzepaścić niepowtarzalnej szansy na awans do ćwierćfinału LM.
Cimos pokazał, że jest zespołem groźnym, ale jak dla mnie w ciągu jest to zespół o mniejszym potencjale i mniejszej klasie niż nasze Vive.
Szeregi gospodarzy osłabione na dzisiejszy mecz.
Brakować będzie Skoko, Osmajica, kłopoty zdrowotne ma też Krivokapic.
Stawiam na Vive, bo uważam, że między tymi zespołami jest jednak zauważalna różnica na korzyść zespołu z Kielc.
Początek meczu o godzinie 18:00.

Do góry
#5278087 - 24/03/2012 18:45 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Skoko chce grać ze złamanym nosem,czy zagra się okaże. Krivokapić trenował w tygodniu więc też chyba zagra.Osmajić najprawdopodobniej nie. Ale mimo to też stawiam na Vive.

Do góry
#5278281 - 24/03/2012 21:20 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Kielczaki,do boju!!Chciałbym pojechać do Kielc na 1/4 finału.Atmosfera znakomita-oby tylko nie zabrakło do awansu tej ostatniej bramki straconej w sytuacji 6-4.W/g mnie szanse równe dzisiaj na awans

Do góry
#5293290 - 03/04/2012 23:19 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
http://www.handball.pl/kat,39,Liga-Mistrzow,LM-Kopenhaga-zagra-z-Barcelona-na-stadionie-,4113,wiadomosci.html

Do góry
#5319703 - 20/04/2012 22:02 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
AG K&#248;benhavn - Barcelona-Cifec
Typ: 2
kurs 2.09

Pierwszy ćwierćfinałowy mecz Indesit Champions League. Areną spotkania będzie Parken Stadium o pojemności 30 tysięcy miejsc. Zostanie on zaadaptowany na potrzeby piłki ręcznej i na trybunach zasiądzie ponad 20 tys. kibiców. Zgodę wyraziła europejska federacja (EHF). Jest to chyba ewenement w historii handballu bo nigdy nie widziałem meczu szczypiornistów na stadionie. Obie drużyny w poprzedniej rundzie odprawiły swoje zespoły bez większych problemów. Kopenhaga odprawiła Savehof
wygrywając zarówno na wyjeździe jak i u siebie. Barcelona po porażce w pierwszym meczu z Montpellier u siebie pokonali ich szesnastoma bramkami. Gospodarze mają w swoim składzie świetnego bramkarza Atlasona i jego kolegów z reprezentacji Sigurdssona i Stefansson. Nie można zapomnieć o najlepszych Duńczykach z Hansenem na czele. Barcelona ma jednak w swoim składzie Nagyego, Nodesboo czy Rutenkę, którzy nie raz już pokazali swoją klasę. Oczywiście gospodarze mają Hansena, który z 79 bramkami zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Ekberg i Sigurdsson także plasują się w czołówce ale ja uważam, że zespołowością i skutecznością całej drużyny Barcelona powinna pokonać rywali choć na pewno nie będzie łatwo.

Do góry
#5319711 - 20/04/2012 22:09 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
macik Offline
veteran

Meldunek: 31/12/2008
Postów: 1389
Originally Posted By: maxior
AG K&#248;benhavn - Barcelona-Cifec
Typ: 2
kurs 2.09

Pierwszy ćwierćfinałowy mecz Indesit Champions League. Areną spotkania będzie Parken Stadium o pojemności 30 tysięcy miejsc. Zostanie on zaadaptowany na potrzeby piłki ręcznej i na trybunach zasiądzie ponad 20 tys. kibiców. Zgodę wyraziła europejska federacja (EHF). Jest to chyba ewenement w historii handballu bo nigdy nie widziałem meczu szczypiornistów na stadionie. Obie drużyny w poprzedniej rundzie odprawiły swoje zespoły bez większych problemów. Kopenhaga odprawiła Savehof
wygrywając zarówno na wyjeździe jak i u siebie. Barcelona po porażce w pierwszym meczu z Montpellier u siebie pokonali ich szesnastoma bramkami. Gospodarze mają w swoim składzie świetnego bramkarza Atlasona i jego kolegów z reprezentacji Sigurdssona i Stefansson. Nie można zapomnieć o najlepszych Duńczykach z Hansenem na czele. Barcelona ma jednak w swoim składzie Nagyego, Nodesboo czy Rutenkę, którzy nie raz już pokazali swoją klasę. Oczywiście gospodarze mają Hansena, który z 79 bramkami zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Ekberg i Sigurdsson także plasują się w czołówce ale ja uważam, że zespołowością i skutecznością całej drużyny Barcelona powinna pokonać rywali choć na pewno nie będzie łatwo.


Po pierwsze... Barcelona nie ograła Montpellier z łatwością. Polecam obejrzec pierwszy mecz, albo chociaż jakiś skrót.

Po drugie... (to mnie przeraziło) od kiedy Atlason jest bramkarzem !!!!!! blush blush blush @maxior piszesz kompletnie głupoty już nie po raz pierwszy . Bramkarze drużyny AG to Hvidt i Ege (jeden z najlepszych duetów na świecie)

Po trzecie... 1x2 to typowy NO BET. Jeżeli już to bliżej mi do gospodarzy niż Barcy. Jedyne co wybieram to under 56.5 .

Pozdrawiam

Do góry
#5319843 - 21/04/2012 00:03 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: macik]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
Originally Posted By: macik
Originally Posted By: maxior
AG K&#248;benhavn - Barcelona-Cifec
Typ: 2
kurs 2.09

Pierwszy ćwierćfinałowy mecz Indesit Champions League. Areną spotkania będzie Parken Stadium o pojemności 30 tysięcy miejsc. Zostanie on zaadaptowany na potrzeby piłki ręcznej i na trybunach zasiądzie ponad 20 tys. kibiców. Zgodę wyraziła europejska federacja (EHF). Jest to chyba ewenement w historii handballu bo nigdy nie widziałem meczu szczypiornistów na stadionie. Obie drużyny w poprzedniej rundzie odprawiły swoje zespoły bez większych problemów. Kopenhaga odprawiła Savehof
wygrywając zarówno na wyjeździe jak i u siebie. Barcelona po porażce w pierwszym meczu z Montpellier u siebie pokonali ich szesnastoma bramkami. Gospodarze mają w swoim składzie świetnego bramkarza Atlasona i jego kolegów z reprezentacji Sigurdssona i Stefansson. Nie można zapomnieć o najlepszych Duńczykach z Hansenem na czele. Barcelona ma jednak w swoim składzie Nagyego, Nodesboo czy Rutenkę, którzy nie raz już pokazali swoją klasę. Oczywiście gospodarze mają Hansena, który z 79 bramkami zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Ekberg i Sigurdsson także plasują się w czołówce ale ja uważam, że zespołowością i skutecznością całej drużyny Barcelona powinna pokonać rywali choć na pewno nie będzie łatwo.


Po pierwsze... Barcelona nie ograła Montpellier z łatwością. Polecam obejrzec pierwszy mecz, albo chociaż jakiś skrót.

Po drugie... (to mnie przeraziło) od kiedy Atlason jest bramkarzem !!!!!! blush blush blush @maxior piszesz kompletnie głupoty już nie po raz pierwszy . Bramkarze drużyny AG to Hvidt i Ege (jeden z najlepszych duetów na świecie)

Po trzecie... 1x2 to typowy NO BET. Jeżeli już to bliżej mi do gospodarzy niż Barcy. Jedyne co wybieram to under 56.5 .

Pozdrawiam


A gdzie ja napisałem, że Barcelona ograła Montpelier z łatwością. Napisałem, że nie miała większych problemów blush. Chyba nie uważasz że mecz w Barcelonie był wyrównany Z Atlasonem to rzeczywiście głupota, on jest lewoskrzydłowym. Dla ciebie no bet a dla mnie bet.

Pozdrawiam

Do góry
#5319930 - 21/04/2012 00:35 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
macik Offline
veteran

Meldunek: 31/12/2008
Postów: 1389
Originally Posted By: maxior
Originally Posted By: macik
Originally Posted By: maxior
AG K&#248;benhavn - Barcelona-Cifec
Typ: 2
kurs 2.09

Pierwszy ćwierćfinałowy mecz Indesit Champions League. Areną spotkania będzie Parken Stadium o pojemności 30 tysięcy miejsc. Zostanie on zaadaptowany na potrzeby piłki ręcznej i na trybunach zasiądzie ponad 20 tys. kibiców. Zgodę wyraziła europejska federacja (EHF). Jest to chyba ewenement w historii handballu bo nigdy nie widziałem meczu szczypiornistów na stadionie. Obie drużyny w poprzedniej rundzie odprawiły swoje zespoły bez większych problemów. Kopenhaga odprawiła Savehof
wygrywając zarówno na wyjeździe jak i u siebie. Barcelona po porażce w pierwszym meczu z Montpellier u siebie pokonali ich szesnastoma bramkami. Gospodarze mają w swoim składzie świetnego bramkarza Atlasona i jego kolegów z reprezentacji Sigurdssona i Stefansson. Nie można zapomnieć o najlepszych Duńczykach z Hansenem na czele. Barcelona ma jednak w swoim składzie Nagyego, Nodesboo czy Rutenkę, którzy nie raz już pokazali swoją klasę. Oczywiście gospodarze mają Hansena, który z 79 bramkami zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Ekberg i Sigurdsson także plasują się w czołówce ale ja uważam, że zespołowością i skutecznością całej drużyny Barcelona powinna pokonać rywali choć na pewno nie będzie łatwo.


Po pierwsze... Barcelona nie ograła Montpellier z łatwością. Polecam obejrzec pierwszy mecz, albo chociaż jakiś skrót.

Po drugie... (to mnie przeraziło) od kiedy Atlason jest bramkarzem !!!!!! blush blush blush @maxior piszesz kompletnie głupoty już nie po raz pierwszy . Bramkarze drużyny AG to Hvidt i Ege (jeden z najlepszych duetów na świecie)

Po trzecie... 1x2 to typowy NO BET. Jeżeli już to bliżej mi do gospodarzy niż Barcy. Jedyne co wybieram to under 56.5 .

Pozdrawiam


A gdzie ja napisałem, że Barcelona ograła Montpelier z łatwością. Napisałem, że nie miała większych problemów blush. Chyba nie uważasz że mecz w Barcelonie był wyrównany Z Atlasonem to rzeczywiście głupota, on jest lewoskrzydłowym. Dla ciebie no bet a dla mnie bet.

Pozdrawiam


A jaka to różnica ? Atlason jest jest lewym rozgrywającym... tym akcentem zakończmy dyskusję. Powodzenia życzę wink

Do góry
#5321610 - 22/04/2012 01:16 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Dzisiaj w LM same niespodzianki-zaskakuje in minus Kiel-Kopery wcale nie takie słabe

Do góry
#5330821 - 29/04/2012 02:43 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Barcelona podobnie jak kopytkarze...Brawo zduny!!!

Do góry
#5585991 - 13/10/2012 16:17 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
Vive Kielce - Gorenje Velenje AH (0:6)
Typ:1
Kurs 1.85

W trzeciej kolejce grupy C liderująca w grupie drużyna z Kielc zmierzy się z Gorenje Velenje. Gospodarze doskonale zaczęli sezon, ale należy mieć na uwadze że były to mecze z najsłabszymi drużynami w grupie. Wysokie zwycięstwa z Silkeborgiem u siebie i Petersburgiem na wyjeździe były do przewidzenia. Gorenje w ostatniej kolejce zostało pokonane przez Metalurg Skopje, które oprócz Vive jest uznawane za faworyta do zwycięstwa w polskiej grupie, dlatego dla gospodarzy ten mecz będzie bardzo ważny bo strata punktów przed pojedynkiem z Macedończykami może drogo kosztować. Kielce stoją na dobrej pozycji, głównie za sprawą Ivana Cupica współlidera klasyfikacji strzelców zdobywając w dwóch meczach 21 bramek. Goście także mają swojego lidera. Jest nim Marco Bezjak z siedemnastoma bramkami. Chciałbym zwrócić uwagę że w składzie Gorenje poza jednym Macedończykiem i Serbem pozostali szczypiorniści to rodowici Słoweńcy i właśnie w tym widzę największe szanse na wysokie zwycięstwo gospodarzy. Historia spotkań między obiema drużynami jest bardzo bogata. Ostatnia batalia miała miejsce w sezonie 2009/2010 kiedy to Kielczanie awansowali jedną bramką do kolejnej fazy. W zespole naszych sobotnich przeciwników w Velux EHF Champions League doszło do kilku zmian przed sezonem. Drużynę opuściło dwóch zawodników: Nikola Manojlović &#8211; serbski rozgrywający i Rok Simić &#8211; słoweński skrzydłowy. Do zespołu dołączyło dwóch nowych szczypiornistów. Matjia Nosan (powrót z wypożyczenia do RK Ribnica) i Darko Cingesar (RK Ormoz). Jednak jak już wszcześniej wspomniałem kluczowym zawodnikiem gości jest Marko Bezjak, który po sezonie odchodzi do Magdeburga. Kielczanie wciąż borykają się z kilkoma kontuzjami w składzie. Nadal nie zdolny do gry jest Grzegorz Tkaczyk i Marcus Cleverly. W składzie na sobotnie spotkanie znajdzie prawdopodobnie Bartłomiej Tomczak. Pomimo tych osłabień jestem zdania, że Kielczanie są w stanie pokonać tego rywala wysoko.

Do góry
#5591101 - 17/10/2012 18:34 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
Rk Gorenje Velenje - Bjerringbro Silkeborg EH(0:3.5)
Typ: 1
Kurs: 1.85
Piłka Ręczna, Liga Mistrzów

W czwartej kolejce Ligi Mistrzów dojdzię w Słowenii do bardzo ciekawego spotkania. Gospodarze, którzy nienajlepiej rozpoczeli sezon zmierzą się z wicemistrzem Danii Silkeborgiem. Obie drużyny mają taki sam bilans 1 zwycięstwa i dwóch porażek a co za tym idzie ten mecz będzie piekielnie ważny dla jednych jak i dla drugich. Osobiście moim faworytem jest drużyna Gorenje, której skład i grę omówiłem kilka dni wcześniej przed meczem z Vive. W samym meczu z Vive Gorenje zagrało skutecznie tylko pierwszą połowę w drugiej oddając zupełnie inicjatywę Kielczanom. uważam, że dzisiejszy mecz pokaże tak naprawdę na jak wiele stać chyba niedoceniane Gorenje. Owszem przed sezonem u gospdoarzy doszło do wielu roszad w składzie i drużyna pod względem personalnym wygląda zupełnie inaczej ale nie zmienia to kwestii, że są faworytem tego spotkania. Zarówno Melic jak i Bezjak powinni w tym meczu poprowadzić gospodarzy do bezapelacyjengo zwycięstwa. U Duńczyków Mortensen i Jorgensen nie powinni sprawić zbyt wielu kłopotów a ich gra będzie łatwa do odczytania.

Do góry
#5592058 - 18/10/2012 01:16 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: maxior]
jencz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2010
Postów: 5406
IF Guif - HK Drott
goście w I połowie asystowali i wynik 19-14, a mógłby być o 3-4 bramki wyższy dla gospodaży...
II połowa drużyna gospodaży wygląda jak kelnerzy po 2 weselach, kompletnie nic nie gra(raczej drukuje)
a kto za to płaci - obstawiacze (oni wiedzą jaki wynik będzie i przemie bukmacher im wypłaci.
Skandynawowie w oczach buków uchodzili za uczciwych(wg. mnie od 3-4 lat drukują masę zdarzeń sportowych).
Dla grzczy ostrzeżenie- wszędzie możliwy jest kant wink

Do góry
#5592106 - 18/10/2012 01:54 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: jencz]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Coś złego dzieje się ostatnio z Atletico. Teraz wtopili nawet z Savenhof i to aż 5 bramkami shocked

Do góry
#5592146 - 18/10/2012 02:12 Re: Liga Mistrzów Mężczyzn - sezon 2011/2012 [Re: jencz]
jencz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2010
Postów: 5406
Originally Posted By: jencz
IF Guif - HK Drott
goście w I połowie asystowali i wynik 19-14, a mógłby być o 3-4 bramki wyższy dla gospodaży...
II połowa drużyna gospodaży wygląda jak kelnerzy po 2 weselach, kompletnie nic nie gra(raczej drukuje)
a kto za to płaci - obstawiacze (oni wiedzą jaki wynik będzie i przemie bukmacher im wypłaci.
Skandynawowie w oczach buków uchodzili za uczciwych(wg. mnie od 3-4 lat drukują masę zdarzeń sportowych).
Dla grzczy ostrzeżenie- wszędzie możliwy jest kant wink

czyli tutaj chodziło o remis... człowiek uczy się całe życi...
i jeszcze na którymś z portali przeczytałem, że ten Guif to wygrywa od 100 lat z tymi drugimi i to co najmniej 6 punktami smile
czyli nie ma uczciwych już w sporcie w ogóle shocked

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Szuman, latajaca_holenderka, igea23, wHiTe_StAr, Zaixi), 3755 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49