Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#54373 - 27/02/2004 04:38 Progresja - ale jak długo
Fc Offline
stranger

Meldunek: 19/02/2004
Postów: 17
Mam pytanie do grających progresją. Co robicie kiedy wasza progresja nie wchodzi kilka razy pod rząd i nic nie "zapowiada" aby miała wejść następnym razem, a stawki są już coraz wyższe, a kasy zaczyna już brakować. Jak sobie z tym radzicie.

Do góry
Bonus: Unibet
#54374 - 27/02/2004 10:24 Re: Progresja - ale jak długo
Belisariusz Offline
old hand

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 835
Skąd: Bytom
Z tym chyba nie mozna sobie poradzić

Do góry
#54375 - 27/02/2004 13:48 Re: Progresja - ale jak długo
rimos Offline
journeyman

Meldunek: 27/02/2004
Postów: 91
Skąd: Kraków
Zaczynając grać "progresją" musisz wcześniej przeanalizować wszystkie drużyny (statystyka)i wziąć pod uwagę taką, która najczęściej remisuje(X) lub w ostatnich meczach nie miała jeszcze remisu a w ostatniej kolejce jej to sie non stop (czyt.często) zdarzało. Więc przystępując do progresji najważniejsze jest wytypować drużynę a w drugiej części ważna jest kasa. Ja startuje od mniej więcej 7 kolejki i gram razy 1,5. Musi Ci starczyć przynajmniej na 8,9 meczy, bo w przeciwnym razie nie ma sensu podejmować sie tego sposoby. A jeśli to zawiedzie i mecze, sie kończą hmm... Trzeba, sie z tym liczyć strata!!!!!!!!

Do góry
#54376 - 27/02/2004 13:49 Re: Progresja - ale jak długo
rimos Offline
journeyman

Meldunek: 27/02/2004
Postów: 91
Skąd: Kraków
Polecam progresje w ruletce "kolor"

Do góry
#54377 - 01/03/2004 10:10 Re: Progresja - ale jak długo
Anonymous
Unregistered


a mi sie wydaje ze jezeli juz progresja to nie w stylu np. czekanie az padnie remis,zakladajac ze kazda druzyna wkoncu musi zremisowac a typowanie meczow jakie sie chce i stosujac stawkowa progresje.A jak se radzic kiedy kasa topnieje,nie ma na to rady chyba ze profity dotychczasowe pozwalaja na dodatkowe poziomy.

Do góry
#54378 - 01/03/2004 19:47 Re: Progresja - ale jak długo
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
grac dalej,odrabiajac czesciowo straty wczesniejsze.To wyglada tak :
pojechales z torbami i to ostro zadajesz sobie pytanie i co teraz.
Teraz mussz albo zaczac inna gre lub grac tak jak by sie nic nie dzialo tylko zamiast ugrac 1pln ugrywasz 3pln co w przeciogu okreslonego czasu spowoduje odrobienie strat plus zyski ktore mialy i byc jakie sa.Oczywiscie na samym poczatku musisz miec todpowiednia ilosc kapusty ,bo bez tego to tak jak bys wszedl na pole minowe i powiedzial"uda mi sie mam intuicje i ona mi powie jak przejsc to pole"-wiesz co sie stanie bedziesz na polu ktore sie nazywa cmentarz.Progresja to fachowa dziedzina a nie zabawa z byle czym.Byle jakie podejscie rowna sie byle jakie rezultaty.Malo bywam na forum bo naprawde moja gra bardzo sie zmienila mozna powiedziec ze odrzylem na nowo przez wielkie O.
Pozdrawiam.

Do góry
#54379 - 01/03/2004 19:56 Re: Progresja - ale jak długo
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Na te wszystkie pytanie dałem kompleksową odp. gdy szczegółowo opisywałem "moją progresję" w przeciwieństwie do Raftera ja prawie nic nie zmieniam bo nie zmienia sie czegoś co od ponad 2 lat przynosi regularne zyski.

Do góry
#54380 - 01/03/2004 23:05 Re: Progresja - ale jak długo
Moli Offline
journeyman

Meldunek: 30/06/2003
Postów: 87
Skąd: Puławy
Jahu zapodaj ta swoja progresje,typy oraz najbardziej mnnie interesuje sam system

Do góry
#54381 - 01/03/2004 23:15 Re: Progresja - ale jak długo
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Moli:
[qb]Jahu zapodaj ta swoja progresje,typy oraz najbardziej mnnie interesuje sam system[/qb][/QUOTE]A może od razu prześle ci czek pod wskazany adres? :rolleyes:

Do góry
#54382 - 02/03/2004 17:23 Re: Progresja - ale jak długo
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Moli jak ci będzie zależało to ją sam tu na forum odnajdziesz.

Do góry
#54383 - 02/03/2004 22:00 Re: Progresja - ale jak długo
luc Offline
old hand

Meldunek: 31/03/2002
Postów: 1059
rafter jest nie do zdarcia, to juz chyba 5 raz kiedy "odzywa" przez wielkie O. ja juz nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazic jak wielkie to O jest teraz

Do góry
#54384 - 04/03/2004 16:39 Re: Progresja - ale jak długo
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
jahu,przeszukalem polowe forum i nie moge znalezc tej"twojej progresji" ktora chce przeanalizowac i podac ci swoja ocene tego programu.Z czystej ciekawosci ciekawi mnie twoja pewnosc tego co robisz.Podaj wiec z laski swojej link i po sprawie,oczywiscie przepraszam ze mi sie dalej szukac nie chce.Znajde to tak czy owak ale jesli chcesz szybko uslyszec moja wyczerpujaca opinie na ten temat to bedzie szybciej jesli podasz link -to oczywiste.Jedno jednak moge juz powiedziec nawet nie widzac tej "twojej progresji' jest ona napewno slabej konstrukcji.

Do góry
#54385 - 04/03/2004 16:56 Re: Progresja - ale jak długo
eksplorator Offline
journeyman

Meldunek: 26/01/2004
Postów: 54
Własnie i to jest bład wielu grajacych progresyjnie tradycyjna metoda coraz wiecej trracimy a w koncu bukmacher zabierze nam chate i auto i bedziesz bezdomny takiej progresji sie wystrzegam jak ognia choc jestem WIELKIM fanem progresji i praktycznie tylkonia gram jadnak to co ma do stracenia to poczatkowy kapitał i nic wiecej poczatkowy kapitał to jlosc kasy ktora zakładam sobie powielic w okreslonym czasie i tak np zakładam ze ze 100 j zrobie za 6 mc 10000j i wiliczam progresje kurs jakim musze grac i ilosc spotkan dla powyszego przykladu to bedzie w zaleznoszci ile razy sie mozemy pomylic pod rzad ale zakladajac 3x trzeci to bankrut to etapów jest ok 115 a kurs jakim gramy to 1,6 no i jesli nam sie nie powiedzie 3 razy pod rzad to tracimy poczatkowy kapitał+ to co zeszmy ugrali do danego etapu progresji I dlatego nie mam nigdy problemu ze lece do banku po kredycik bo juz wszystko jest w lombardzie

Do góry
#54386 - 04/03/2004 18:04 Re: Progresja - ale jak długo
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
eksplorator,twoja wypowiedz wg mnie jes pozbawiona logiki.Przeczytaj raz jeszcze co napisales a sam dojdziesz do podobnych wniokow.Z tego co zrozumialem to grasz jakies tam etapy i masz 3 dni na gre.Wiesz zycze ci jak najlepiej ale samobujcy zadko przezywaja stral w glowe z wlasnej broni,CHOC sa przypadki ze niektorym sie raz udalo.Twoja progresja jest wlasnie taka.Ja w progresji siedze kilka dobrych lat i powiem ci ze od niedawna dopiero zaczalem "upominac sie o swoje" stracone pieniadze z wczesniejszych lat.Mam strategie i realizuje ja,jednak pamietaj na 1 miejscu jest skutecznosc trafien jesli to opanujesz to prawie kazdy system gry przyniesie zyski.Ja gram single wiec musze byc bardziej skuteczny niz ktokolwiek inny.I to tyle filozofii.

Do góry
#54387 - 04/03/2004 19:27 Re: Progresja - ale jak długo
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Rafter a to wyobrać sobie że ja prawie nigdy w progresji nie gram singli a trafność jaka osiągam nie przekracza 30% a mimo to od lat jestem na plusie ktróry z każdym miesiącem się powiększa...

Do góry
#54388 - 04/03/2004 19:34 Re: Progresja - ale jak długo
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Aha jeszcze jedno , Rafter ja nie mam w tym żadnego interesu byś zaczął wreszcie zarabiać na progresji więc jak chcesz się czegoś nauczyć to znajdz ten tekst a jak nie to niech każdy robi swoje - ja wiem co mam robić i jak na niej zarabiać.

Do góry
#54389 - 04/03/2004 23:08 Re: Progresja - ale jak długo
eksplorator Offline
journeyman

Meldunek: 26/01/2004
Postów: 54
Rafter gdzie ja napisałem ze na gre mam 3 dni bo nie widze !!!!! Pozatym nie nazywaj mnie samobujca bo nigdy nim nie bylem i progresja która gram uznaje za jedna z bezpieczniejszych i nie powodujacej coraz wiekszego popadania w długi. Nie bede tu jej opisywał bo ten temat byl na forum wielokrotnie wałkowany !!!!! Odpowiedziałem na pytanie do kiedy grac ja gram i to wynika z mej zasady progresji do 3 razy pomyłka ale od rzad czyli jak walne sie dwa razy i za 3 trafie to gramy dalej a przy kursie 1,6 to sie sprawdza i zamklem juz pare lini i mam na to dowody a nie czcze gadanie zaswiadczeniia z toto bo tam grałem teraz gram w necie ale nie zapominam o naziemnych pozdrawiam

Do góry
#54390 - 05/03/2004 00:11 Re: Progresja - ale jak długo
martinez Offline
enthusiast

Meldunek: 31/08/2003
Postów: 255
Skąd: Nałęczów
Jahu stworzył najdoskonalszą jak dotąd progresje,
ja sobie ja trochę przekształciłem dla swoich potrzeb i rzeczywiście to przyności zyski,
dzięki jahu, iwo:

Do góry
#54391 - 05/03/2004 02:30 Re: Progresja - ale jak długo
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.
Jahu ZNALALEM "Twoja progresje" i modyfikacje planu D'Alamberta.Coz nie bede cie krytykowal,bo nie to jest moim celem.Oczywiscie mam swoje uwagi i tu je zapodam czy ci sie to podoba czy nie.Widzisz ja jestem zwolennikiem Martinagle ale rowniez po modyfikacjach.Ale jak mowilem bede tu pisal o twojej progresji wiec zaczynam co mi sie niepodoba i co raczej jest bez sensu.

1 pierwsza uwaga -jestes fanatykiem dr. D'Alamberta i polecam obudzic sie z tego zauroczenia,czy to twoj wujek?
2)Cofanie sie w tyl-niestety to jest najwiekszy mankament tego sposobu.Samo juz slowo cofanie sie mi sie kojarzy.Gdy ja w swoim sposobie "ide do przodu" ty czasami i to czesto cofasz sie w tyl by kiedys ruszyc dalej do przodu-moze dalej niz to bylo wczesniej.Konstrukcja tego jest niestety wahliwa.
3) i najwazniejsze slaba skutecznosc w wiekszosci przypadkow skonczy sie strata czesci kapitalu ,owszem nie stracisz byc moze wszystkiego ale duzo zalezy jaki prog stawek zalozysz.Powiedzmy ze nie trafiajac dlugi czas COFASZ sie.I tu paradoks zaczynasz kolowrot od nowa liczac ze to co straciles odrobisz pozniej jednoczesnie zarabiajac teraz.Jednym slowem dobre przy dobrej skutecznosci gdzie powinna ona byc przynajmniej 1 na 3.Osobiscie znam ludzi ktorzy to stosuja dlugo nazywam ich"wczasowicze" przychodza na wczasy sie zabawic czyli grac dla przyjemnosci.Sa przewaznie albo troszke do tylu badz z roku na rok kilka groszy do przodu.Czyli maja hobby graja i maja zabawe ,emocje ,towarzystwo itp.Ale podejscie chce na tym zarobic rowna sie marzenie przy gownianej skutecznosci.Hurtowo puszczasz typy niezle fajnie miec w garsci kilo papieru ktory wart jest tyle ile w niego wlozyles a moze nawet na minus.Zycze powodzenie,powiem ze nigdy nie gralem tym sposobem oczywiscie nie byl bym soba gdybym nie sprobowal .Przeznacze jakies dwa talzeny dla zabawy i powiem ci co z tego wyszlo za kilka miesiecy.
MESSAGE BAJ RAFTER al:

Do góry
#54392 - 05/03/2004 02:50 Re: Progresja - ale jak długo
martinez Offline
enthusiast

Meldunek: 31/08/2003
Postów: 255
Skąd: Nałęczów
Oj Rafter ty to się musisz jeszcze dużo nauczyć, bo w bukmacherce to jesteś dopiero w złobku

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, rafal08, ElNinho[mmdea], igea23, Lukasz111), 3399 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581616 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49