Opcje tematu
#5410931 - 18/06/2012 15:58 [1/4] Czechy - Portugalia
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371


Czechy - Portugalia
Czwartek, 21 czerwca 2012 20:45
Warszawa, Stadion Narodowy

Do góry
Bonus: Unibet
#5414299 - 20/06/2012 15:00 Re: [1/4] Czechy - Portugalia [Re: Ghost]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Tutaj Portugalia podobnie jak Niemcy, powinni także zdominować płytę boiska.Ten mecz może wyglądać jak mecz Rosja - Czechy 4:1.Portugalia nie zmarnuje takiej szansy, w dodatku Ronaldo się obudził i sam pewnie strzeli z 2 gola.

Mój typ Portugalia wygra 3:1.

+ Ronaldo strzeli 2 gole lub więcej.

Do góry
#5415467 - 21/06/2012 02:33 Re: [1/4] Czechy - Portugalia [Re: Ghost]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Portugalia - Czechy
Typ: Portugalia (zwycięstwo w regulaminowym czasie gry)
Kurs: 1.75

Portugalczycy potwierdzają, że na duże turnieje potrafią się doskonale przygotować. Na ostatnich Mistrzostwach Świata zabrakło im trochę szczęścia, gdyż po doskonałej fazie grupowej (gdzie nie stracili bramki w meczach z Brazylią i Wybrzeżem Kości Słoniowej) trafili na późniejszego triumfatora Hiszpanię, z którą ostatecznie ulegli 0:1. Co prawda podczas Euro 2012 defensywa Selecção das Quinas nie spisuje się równie efektywnie, ale z nawiązką nadrabiają to niezwykle kreatywne i skuteczne linie pomocy i ataku. Prym rzecz jasna wiedzie Cristiano Ronaldo, który po słabszych spotkaniach z Niemcami i Portugalią, w końcu przełamał się w starciu decydującym o awans z Holendrami. Z kolei Czesi mieli sporo szczęścia awansując do ćwierćfinału. Stara gwardia na czele z Cechem, Rosickim i Barosem zawodzi na całej linii i tak na dobrą sprawę grę ciągną byli bądź obecni piłkarze Viktorii Pilzno Jiracek, Rezek i Pilar. Jednakże w mojej ocenie w starciu z o wiele bardziej doświadczonym rywalem nasi sąsiedzi nie będą mieli wiele do powiedzenia. Uważam, że Portugalczycy pewnie wypunktują Czechów i tym samym potwierdzą, że w skład grupy A wchodziły jedne z najsłabszych drużyn w całym turnieju.

Do góry
#5415642 - 21/06/2012 07:07 Re: [1/4] Czechy - Portugalia [Re: Ghost]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Czesi w ogóle mnie nie przekonują.
Od Rosjan dostali lanie. Momentami szkolne błędy. Ogólnie zagrali radosny futbol.
Z Grecją poriunujący początek a potem już ciężko oceniać bo im zbytnio nie zależało. Jednak Grecy nie byli tacy dalecy remisu.

Z nami każdy widział jak grali. Póki biegaliśmy to też nie mieli dużo do powiedzenia. Gdy Orły Smudy stanęły to już Czesi zaczęli grać.

Zatem do tej pory mocno średnio i tak naprawdę ciężko szukać jakichś mocnych punktów. Nawet Czech do tej pory zawodzi. Nie mówiąc już o Barrosu który wychodzi ciągle od 1. minuty a jest tylko cieniem Barrosa sprzed lat.

Jeśli Portugalia zagra na poziomie jaki prezentowała w grupie to nie powinni mieć większych problemów wygrać w 90min. Bo trzeba przyznać, że nawet z Niemcami Portugalia grała nieźle.
Ronaldo pokazał, że umie zagrać dobry mecz i wg mnie obrona czeska nie powinna stanowić dla niego wielkiego wyzwania.

Portugalia po kursie 1.7-1.8 jest dla mnie jak najbardziej do grania.
Czesi nie potrafią się murować, nie mają zbyt mocnej obrony. A po stronie ofensywnej też ciężko wskazać mocne punkty. Rosicky nawet jak zagra to i tak nie jest już tak mocny jak każdy tego oczekuje ...

1/4 to i tak bardzo dużo dla Czechów. Gdyby doszli do 1/2 to byłaby dla mnie sensacja. Czesi mają najsłabszy skład od kilkunastu lat. Portugalia natomiast prezentuje się naprawdę ciekawie i po wyjściu z grupy śmierci nie ma innej opcji jak ograć Czechów.
Nie wiem ile dają na Ronaldo strzeli ale jeśli kurs 2.1-2.2 to warto grać. Obrona czeska jest słabsza od tej jaką pokazali Duńczycy, Niemcy czy nawet dość chimeryczni Holendrzy ...

Do góry
#5415852 - 21/06/2012 16:39 Re: [1/4] Czechy - Portugalia [Re: Ghost]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Spotkanie: Czechy - Portugalia
Typ: Remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bwin

Obie reprezentacje jeszcze na tych Mistrzostwach Europy nie remisowały, obie bowiem wygrały po dwa mecze i jeden przegrały zresztą w podobnych okolicznościach, bo po pierwszym meczu na tej imprezie mieli po zero punktów i dopiero w dwóch następnych meczach zapewniły sobie te ekipy awans. Czy więc dziś możemy być świadkami remisu i dogrywki lub nawet serii rzutów karnych?
Według mnie szansę na remis w tym meczu są i to sporę. Trener Michal Bilek na wczorajszej konferencji prasowej mówił, że jego reprezentacja nie może sobie pozwolić na taką grę jak z Rosją gdy dali rywalom zbyt dużo miejsca a rywale ich za to srogo ukarali. Nie może więc nastąpić powtórka tamtych błędów, bo zdaje sobie sprawę, że Portugalia dysponuje naprawdę silą ofensywą z Nanim, Cristiano Ronaldo i Helderem Postiga dlatego też taktyka musi być dopasowana do przeciwnika i musi być również bardziej defensywna. Taka taktyka na pewno nie będzie sprzyjać Portugalczykom, którzy jednak preferują grę ofensywną i lubią grać z drużynami które również grają ofensywnie. To było widać w meczu z Holandią, natomiast w meczu przeciwko Niemcom, którzy również ustawili się na grę z kontry nie wyglądało już to najlepiej. Owszem jeżeli Portugalia szybko strzeli bramkę gra powinna im się ułożyć ale nie zapominajmy, że Czesi mają w bramkę Petra Cecha (który według mnie limit błędów na tym Euro już wyczerpał) myślę, że remis w tym meczu może naprawdę bardzo długo się utrzymywać i o tym która z ekip będzie półfinalistą może zdecydować dogrywka lub nawet seria rzutów karnych.
Tym bardziej, że Portugalia jest to zespół bardzo uzależniony od Cristiano Ronaldo, który owszem rozegrał znakomity mecz przeciwko Holandii ale już we wcześniejszych grach tak nie błyszczał i jeżeli dziś znów przytrafi mu się słabszy dzień to ekipa Paulo Bento będzie miała spore problemy z osiągnięciem korzystnego rezultatu.
Czesi rozpoczną zapewne podobnie jak z Polską gdzie będą wyczekiwać co zrobi rywal i starać się grać z kontry. Portugalia to zespół, który jednak jest dość nieskuteczny i jeżeli Cech będzie miał swój dzień a duet środkowych obrońców również pokaże się z niezłej strony (jak w meczu z Polską) to Czesi naprawdę nie stoją na straconej pozycji i mają szansę awansować do półfinału jak w 2004 roku. Ja osobiście liczę, że w regulaminowym czasie gry będziemy mieli wynik remisowy.

Do góry
#5416042 - 21/06/2012 18:32 Re: [1/4] Czechy - Portugalia [Re: krz1910]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Cytat:
Czesi obstawiający wynik ćwierćfinałowego meczu mistrzostw Europy swojej piłkarskiej reprezentacji z Portugalią w Warszawie nie są optymistami. Aż 90 procent grających postawiło, że ich drużyna przegra.




http://www.wprost.pl/ar/329557/Czesi-pokonaja-Ronaldo-Nawet-ich-kibice-wto-niewierza/


No to mamy masówkę na Portugalię dziś.

Do góry
#5416056 - 21/06/2012 18:42 Re: [1/4] Czechy - Portugalia [Re: Ghost]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
To prawie dobili do 99% Polaków, ktorzy stawiali przeciwko swoim w meczu z ... Portugalią cool

Jedyny mój typ na mecz :
Bedzie rzut karny 3.29 (fortuna)

Do tej pory jedyny karny na Euro ,to ten w meczu otwarcia (a jakze : przeciwko nam),kiedys nadejdzie pora na drugiego.
Nie ma co wielce analizowac,bedzie walka,sedziuje Webb,a i okazji troche bedzie bo gwiazdeczka CR na pewno cos przyaktorzy.

Do góry




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, Lukasz111, akagi, rafal08, VVega, Zaixi), 3463 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581819 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49