Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#5255599 - 11/03/2012 00:58 Betsafe - $18,000 Gadget Festival
gesy_KK Offline
addict

Meldunek: 19/03/2009
Postów: 642
Skąd: KRK
www.betsafe.com

Zakladka poker/promotions/countrychallenge

Turniej drużyn narodowych Country Knock-out Challenge – Wygraj iPada 2 32 GB

Weź udział w batalii i doprowadź swoją Drużynę Narodową do Finału, w którym czeka 10 iPadów 2 32GB Wi-Fi. Zbierz tylu graczy ile to możliwe i weźcie udział w drużynowych turniejach grupowych. Im więcej graczy w drużynie, tym większa szansa na to, iż jeden z graczy z Waszej drużyny wygra turniej i poprowadzi zespół do zwycięstw. Każde zwycięstwo przybliża do awansu do kolejnych faz rozgrywek. Cel ostateczny to zwycięstwo w emocjonującej walce w wielkim finale. Każdy musi być aktywnym uczestnikiem, gdyż ćwierćfinał jest otwarty wyłącznie dla graczy, którzy przyczynią się do zwycięstw swojej drużyny w fazie grupowej. Najważniejsze to mieć jak największą liczbę graczy w fazie pucharowej. My natomiast gwarantujemy mnóstwo nagród pieniężnych, które będą rozdawane w drodze do wielkiego finału.Uwaga! Przy stołach obowiązuje zasada komunikowania wyłącznie w języku angielskim. Podczas rozgrywek zabronione jest korzystanie z jakichkolwiek form współpracy w ramach drużyny, takich jak soft play, balance chips oraz niedozwolone jest przekazywanie informacji na temat rozdań podczas rozgrywek drużynowych. Aby doprowadzić drużynę do zwycięstwa, należy stosować się do zasad fair.Zasady i warunki

1. Każdy gracz reprezentuje drużynę, która odpowiada miejscu zarejestrowania gracza.

2. W kliencie pokerowym widoczne są wyłącznie turnieje pierwszej fazy rozgrywek dotyczącej grupy, w której znajduje się drużyna Gracza. Aby śledzić wyniki innych Drużyn należy kliknąć na link „Aktualna Klasyfikacja”.

3. Drużyna Reszty Świata (‘Rest of the World’) składa się z krajów takich jak: Węgry, Austria, Niemcy, Rumunia, Kanada, Hiszpania, Rosja, Bułgaria, Ukraina, Holandia, Słowacja, Białoruś, Estonia, Nowa Zelandia, Szwajcaria, Słowenia, Brazylia, Litwa, Meksyk, Portugalia, Argentyna, Gibraltar, Izrael, Serbia, Chorwacja oraz Grecja.

4. Niniejsza kampania promocyjna jest przeznaczona wyłącznie dla graczy zarejestrowanych w krajach reprezentowanych przez Drużynę Narodową (‘Country Team’) lub należących do Drużyny Reszty Świata (‘Rest of the World’).

5. Każdy turniej grupowy to turniej z pulą $300 guaranteed .

6. Każdy turniej Ćwierćfinałowy to turniej z pulą $500 cash added.

7. Każdy turniej Półfinałowy to turniej z pulą $750 cash added.

8. Turniej Finałowy to turniej z pulą $1000 cash added oraz zawierający w puli dodatkowo 10 tabletów iPad 2 32GB Wi-Fi.

9. Nagrody w postaci tabletów iPad 2 32GB WI FI mają wartość £510 (bez VAT). IPady nie mogą zostać wymienione na gotówkę ani inną nagrodę.

10. IPady zostaną dostarczone w ciągu 60 dni. Do obowiązków gracza należy opłacenie podatków, ceł lub opłat magazynowania, jeżeli takie występują w kraju docelowym wysyłki.

11. Uczestnictwo w każdym turnieju Fazy Grupowej kosztuje $3.30, z czego $3 zasila bezpośrednio pulę nagród. Nagrody z puli są wypłacane po zakończeniu turnieju zgodnie ze strukturą wypłat.

12. Wygrana turnieju w Fazie Grupowej przez Drużynę jest zdefiniowana przez narodowość gracza, który wygrał turniej. Przykładowo: Jeżeli Szwecja będzie grała przeciwko Finlandii oraz gracz z Finlandii wygra turniej, jedna wygrana zostanie naliczona na konto Finlandii. 4 Drużyny z największą liczbą wygranych zakwalifikują się do Ćwierćfinału.

13. Uczestnictwo w Ćwierćfinale jest darmowe dla graczy, którzy uczestniczyli w jakimkolwiek turnieju w fazie grupowej i należą do drużyny, która się zakwalifikowała. Tickety uczestnictwa w Ćwierćfinale zostaną przekazane nie później niż 27 marca.

14. Uczestnictwo w Półfinale jest darmowe dla graczy, którzy uczestniczyli w Ćwierćfinale i należą do drużyny, która się zakwalifikowała. Tickety uczestnictwa w Półfinale zostaną przekazane nie później niż 29 marca.

Gracze, którzy uczestniczyli w turnieju/ach w fazie grupowej, a nie uczestniczyli w żadnym turnieju w Ćwierćfinale, nie otrzymają biletu do turnieju Półfinałowego. Aby uczestniczyć w kolejnej fazie rozgrywek, gracz musi przyczynić się do awansu grając aktywnie w każdej fazie.

15. Uczestnictwo w Finale jest darmowe dla graczy, którzy uczestniczyli w turnieju Półfinałowym i należą do drużyny, która się zakwalifikowała. Tickety uczestnictwa w Półfinale zostaną przekazane nie później niż 2 kwietnia. Gracze, którzy uczestniczyli w turnieju/ach w fazie grupowej, a nie uczestniczyli w żadnym turnieju w Ćwierćfinale lub Półfinale, nie otrzymają biletu do turnieju Finałowego. Aby uczestniczyć w kolejnej fazie rozgrywek, gracz musi przyczynić się do awansu grając aktywnie w każdej fazie.

16. Przy stołach obowiązuje zasada komunikowania wyłącznie w języku angielskim. Podczas rozgrywek zabronione jest korzystanie z jakichkolwiek form współpracy w ramach drużyny, takich jak soft play, balance chips oraz niedozwolone jest przekazywanie informacji na temat rozdań podczas rozgrywek drużynowych. Aby doprowadzić drużynę do zwycięstwa, należy stosować się do zasad fair. W przypadku naruszeń zasad fair play, drużyna może zostać zdyskwalifikowana przez serwis pokerowy Betsafe. W takim przypadku decyzja o dyskwalifikacji jest ostateczna i odwołania od decyzji nie będą możliwe.

17. Betsafe zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany niniejszej promocji bez wcześniejszego powiadomienia.

18. W niniejszej promocji obowiązują ogólne zasady i warunki serwisu Betsafe.

19. Wszystkie nagrody mogą być łączone z bonusami sign-up oraz reload, innymi nagrodami promocyjnymi oraz miesięcznymi bonusami cash back.

20. W przypadku wystąpienia różnic w tłumaczeniu niniejszych zasad i warunków z wersją angielską, wówczas obowiązująca jest wersja angielska regulaminu.

Do góry
Bonus: Unibet
#5271861 - 19/03/2012 19:26 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: gesy_KK]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas


Freeroll dla nowych graczy ‘$6000 GSOP Dominican Republic‘

Chcielibyśmy powitać wszystkich nowych graczy, którzy dołączyli do naszej pokerowej społeczności Betsafe. Dlatego w marcu organizujemy Freeroll, w którym każdy będzie miał szansę na wygranie pakietu GSOP Dominican Republic wartego $6000. Jest to jedna z kilku okazji na wzięcie udziału w wielkim finale GSOP GRAND FINAL w Punta Cana całkowicie za darmo.

Uczestnictwo jest proste:

1. Rozegraj swoją pierwszą grę za prawdziwe pieniądze w rozgrywce raked hand lub turnieju w serwisie pokerowym Betsafe Poker między 1 – 31 marca.

2. Odbierz swój darmowy ticket 2 kwietnia.

3. Zarejestruj się ręcznie wykorzystując ticket do uczestnictwa we freerollu ‘$6000 Dominican Republic Freeroll’ rozgrywanym 3 kwietnia @ 21:00 CET.

Oto, co możesz wygrać:

Całkowita wartość pakietu: $6000

Miejsce turnieju: Punta Cana, Republika Dominikany

Buy-in turnieju głównego: $3000 + $300

Pieniądze na podróż: $1000 (wypłacone w gotówce)

Hotel/miejsce turnieju: Hard Rock Hotel i Casino Punta Cana

Daty hotelowe: Check-in 21 kwietnia, Check-out 28 kwietnia

Przyjęcie powitalne: Invitation for you and your guest

Do góry
#5322292 - 22/04/2012 14:57 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas

www.betsafe.com

Betsafe 15 New iPad Giveaway


The new iPad is here with the stunning Retina display, the 5MP iSight camera and ultrafast 4G LTE, and Betsafe Poker is giving away 15 of these new iPads to our poker community. It just came on the market, and it can be yours completely for free in our Giveaway Final played on the 31st of May. Secure your seat in the final now!

Check if you have reached the Player Points target for the different qualification routes:

Direct Qualification Route: 500 Player Points
Weekly iPad Qualifier: 23rd – 29th of April – 30 Player Points ​
Weekly iPad Qualifier: 30th April – 6th of May – 30 Player Points ​
Weekly iPad Qualifier: 7th – 13th of May – 30 Player Points​
Weekly iPad Qualifier: 14th – 20th of May – 30 Player Points​
Weekly iPad Qualifier: 21st – 27th of May – 30 Player Points

NEW PLAYER SIGN-UP OFFER: Play your first real money poker hand today and get a free ticket into Tuesday’s Weekly iPad Qualifier.
Terms and conditions


1. Promotional Period: 22nd of April until the 31st of May.
2. Direct Qualification Route: All players who earn a minimum of 500 Player Points from 00:01 on the 22nd of April until 23:59 on the 29th of May will receive a free ticket which can be used to enter the 15 New iPad Giveaway Final tournament played on the 31st of May at 20:00 CET. All direct qualification route tickets are credited on the 30th of May no later than 18:00 CET.
3. Weekly iPad Qualifier: All players who earn a minimum of 30 Player Points from 00:01 on each Monday until 23:59 on the coming Sunday will receive a free ticket which can be used to enter the ‘Weekly iPad Qualifier’ tournament played the following Tuesdays at 19:30 CET throughout the promotional period. The top 25 finishers in the qualifier will all win a ticket to enter the 15 iPad Giveaway Final Tournament played on the 31st of May at 20:00 CET. Tickets for the Weekly Finals will be credited each Monday during the promotional period. The tickets can only be used to enter the Weekly Final into which you have qualified and cannot be exchanged for another Weekly Final.
4. Sign-up with Betsafe Poker during the promotional period and play one real money raked hand or tournament and receive a free ticket for the coming Weekly iPad Qualifier. Tickets will be credited on Mondays and cannot be exchanged for cash or entry into another tournament.
5. It is each player’s responsibility to manually register to the qualifier tournament/s using the ticket/s won in due time in order to participate.
6. All daily qualifiers will run daily from the 22nd of April until the 30th of May at 17:30, 18:30 19:30, 20:30 & 21:30 CET. The top 3 players in each daily qualifier will win a ticket for the 15 New iPad Giveaway Final Tournament. The tournament cost $0.05 in fee to enter.
7. It is each player’s responsibility to manually register for the 15 New iPad Giveaway Final tournament using the ticket won in any of the qualifier tournaments or direct qualification route in due time in order to participate. Unused tickets will be forfeited and will not be compensated. No tickets can be exchanged for cash.
8. A player can only win one entry into the final. If a player wins several tickets to the final, all but one ticket will be forfeited. The tickets cannot be exchanged for cash or transferred to another player.
9. No iPads are under any circumstances exchangeable for cash or another type of gift.
10. The iPads will be delivered within 60 days and it is the player’s own responsibility to pay any custom duties, taxes or storage charges incurred in the player’s home country.
11. A player earns 3.6 Player Points for every $1 paid in tournament fee and for every $1 paid in rake.
12. All prizes can be combined with sign-up and reload bonuses, other promotional prizes, special deals and monthly cash back prizes.
13. In case of conflict or discrepancy between the English language version of these terms and conditions and the translated versions in all other languages, the English language version shall prevail.

Do góry
#5330225 - 28/04/2012 19:57 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas


BETSAFE $500 FREEROLL NOWYCH GRACZY – DARMOWY BILET DLA WSZYSTKICH NOWYCH WPŁACAJĄCYCH GRACZY

Jak odbierzesz swój darmowy turniejowy bilet:

1. Pobierz darmowa wersję instalacyjną (klienta) pokera i otwórz nowe konto.
2. Rozegraj swoją pierwszą grę za prawdziwe pieniądze!
3. Twoje konto będzie zasilone darmowym biletem turniejowym do turnieju ‘Betsafe $500 New Player Freeroll’ rozgrywany w czwartek o 19:30 CET.Dane Turniejowe:

Nazwa: Betsafe $500 New Player FR
Data: Każdy Czwartek
Czas: 19:30 CET
Buy-in: Bezpłatny – Otwarty jedynie dla posiadaczy biletów
Pula Nagród: $500 Gwarantowane
Startowe Żetony: 3,000
Blindy: Co 5 minut

Gdzie znajdę turniej:

Zaloguj się do klienta pokera i wybierz zakładkę ‘Scheduled Tournaments’ a następnie ‘Special’ w sekcji filtrów. Tutaj znajdziesz następny z turniejów ‘Betsafe $500 New Player FR’. Kliknij dwukrotnie w turniej i wybierz opcję ‘register’. Powodzenia.

Przepisy i Warunki

• Tylko jedno prawdziwe konto gracza na domostwo jest dozwolone. Jeśli już posiadasz konto gracza nie możesz wziąć udziału w tej promocji.
• Biletów nie można transferować, lub wymienić na gotówkę. Do obowiązków gracza należy manualna rejestracja do turnieju na czas z wykorzystaniem otrzymanego biletu.
• Wszystkie bilety będą przyznane w środy przed 18:00 CET.
• Bilety turniejowe są ważne przez okres 30 dni, lub do końca trwania promocji.
• Maksimum 4000 graczy może wziąć udział w każdym z turniejów freeroll.

Do góry
#5353017 - 15/05/2012 20:23 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas

www.betsafe.com

Betsafe €10 for Free – There is no catch

This is Fast Poker - The fastest skill game around

Fast Poker is here, it is fun, it is fast, and it is exciting. It is poker but even more thrilling. As soon as one hand is over or as soon as you hit the fast fold button your opponents at the table changes. This is because you are playing against a pool of players rather than a fixed number of opponents at one table.

Regardless of your style of play, we can guarantee you one thing; Fast Poker will keep you on your toes at all times. If you don’t like the hand you are dealt simply fold and quickly move on to the next one, and then to the next one. If you are looking for that adrenaline rush, this is the game for you.

Try it out now, and make sure you take advantage of our great sign-up bonus offers.

€10 for Free – There is no catch! The best way to try out Fast Poker is to try it for free. €10 is waiting for you in your account; you will get it for free and up front the very first time you enter the Fast Poker Room given that you have a positive real money balance (€0.01+) in your Betsafe Account. What are you waiting for? Try it out now!


€200 Sign-up Bonus - All players will enjoy a Fast Poker sign-up bonus. For every €25 you rake, we will release €5 from your bonus account into your real money account up to a maximum of €200. The bonus is valid for 60 days from the first time you enter the Fast Poker Room. You can always keep track of your bonus by clicking the % symbol in the client.

It is easy to get started:

1. Register a Betsafe.com account
2. Fund your account using our many deposit options
3. Download the Fast Poker Client for free, or use our play in browser option
4. Choose your Poker Alias the first time you enter the Poker Room
5. Join any pool of players, and get into the action

Do góry
#5396626 - 11/06/2012 18:16 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas
$100 added - Half-time Super Turbos

W czasie przerwy podczas wszystkich meczów Mistrzostw Europy 2012, serwis pokerowy Betsafe organizuje turnieje Super Turbo Half Time z dodatkową pulą pieniędzy. Oprócz nagród pieniężnych added money w każdej puli, zwycięzca odejdzie z oficjalną piłką Euro 2012! Podczas każdego meczu, turnieje z dodatkową kasą w puli będą czekały w kliencie pokerowym.

Powodzenia i niech wygra lepszy.

Strona z opisem promocji na EURO 2012

Do góry
#5409113 - 17/06/2012 19:57 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas


5000$ w Turnieju Leaderboard

Wejdź na szczyt tabeli rankingowej Leaderboard i wykorzystaj szansę na wygranie jednej spośród 20 nagród pieniężnych.

Oto, jak to działa: Co wieczór o 19:00 CET pomiędzy 18 - 30 czerwca odbywać się będzie turniej $500 GTD Player Ranking Leaderboard, w których najlepszych 50 graczy otrzyma Punkty Rankingowe do tabeli Leaderboard. W im większej liczbie turniejów Player Ranking weźmiesz udział, tym większą będziesz miał szansę na wygranie jednej z naszych wielkich nagród.Punkty Player Ranking Leaderboard

Punkty rankingowe będą przyznawane wszystkim graczom, którzy ukończą w czerwcu każdy codzienny turniej Player Ranking wśród najlepszych 50 graczy.Zasady i warunki

• Tabela Leaderboard prezentowana przez Betsafe jest ostateczna.
• Niniejsza promocja jest otwarta dla wszystkich graczy.
• Tabela leaderboard jest aktualizowana raz dziennie (wyłącznie w dni robocze!) nie później niż do 18:00 i wyświetla najlepszych 150 graczy.
• Wszystkie nagrody pieniężne będą wypłacone 2 lipca.
• Gracze mogą zbierać Punkty Rankingowe w 13 turniejach w czerwcu. Turnieje odbywają się codziennie o godzinie 19:00 CET i nazywają się “$500 Player Ranking Leaderboard”.
• Buy-in do każdego turnieju Player Ranking wynosi $5+$.50.
• Najlepszych 50 graczy w każdym codziennym turnieju otrzyma Punkty Rankingowe (Raking Leaderboard Points).
Betsafe zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji każdego gracza, który korzysta z praktyk collusion/soft playing w celu zebrania punktów leaderboard.
• W przypadku wystąpienia różnic w tłumaczeniu tych zasad i warunków z wersją angielską, wówczas obowiązująca jest wersja angielska regulaminu.

Do góry
#5467436 - 21/07/2012 20:20 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas


Betsafe - 13 000$ w Lipcowym Festiwalu Pokera

Gra w pokera wymaga umiejętności, ale poker to także świetna zabawa. Nadchodzące 8 dni zapewni wszystkim naszym graczom wielkie emocje, zabawę oraz rywalizację, jako że Betsafe jest gospodarzem własnego autorskiego festiwalu pokerowego Poker Fun Fetiwal.

Co wieczór między 22 – 29 lipca możesz spodziewać się dodatkowych nagród w Festiwalu Turniejów Pokerowych. Przez osiem kolejnych dni rozgrywane będą turnieje, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Nie chciałbyś zdobyć ekstra gotówki, ticketów turniejowych, Ray Banów, konsoli XBOX 360, czytnika Amazon Kindle, nowego iPada3… albo 240 darmowych spinów do wykorzystania w Kasynie Red?Festiwal turniejowy Crazy Bananas Festival Tournament – Codziennie @ 19:45 CET

Weź udział w turnieju Crazy Bananas, gdzie celem nie jest wygranie turnieju, lecz wywalczenie pozycji, dzięki której wygrasz konkretną wymarzoną przez Ciebie nagrodę. Aby zdobyć to, na czym Ci najbardziej zależy, musisz wykorzystać swój strategiczny zmysł i znaleźć się dokładnie w wybranym przez Ciebie miejscu.

Nadrody turnieju Crazy Bananas: 1 miejsce - $10 Cash, 3 miejsce – Ticket Turniejowy o wartości $200, 8 miejsce– konsola Xbox 360 250gb, 15 miejsce – Ticket Turniejowy o wartości $54, 22 miejsce– Amazon Kindle Touch Wi-Fi, 34 miejsce – Ticket Turniejowy o wartości $33, 50 miejsce – gotówka $20 Cash.

Buy-in do turnieju: $10 + $1Turnieje Push’em Tournaments – Codziennie @ 19:15, 20:45, oraz 21:45 CET

Rozpoczynając z równowartością tylko 10 dużych ciemnych, będziesz musiał swój cały stack postawić w odpowiednim momencie, aby pozostać w grze. Turniej będzie szybki, ciekawy i bardzo emocjonujący. Najlepszych 3 graczy odejdzie z całą pulą nagród, więc zwycięzcy turniejów Push’em Tournaments otrzymają szybki i potężny zastrzyk gotówki do swoich bankrolli. A Betsafe dodaje oczywiście $50 do puli nagród.

Buy-in: $2 + 0.20 (19:15)
Buy-in: $10 + $1 (20:45)
Buy-in: $5 + $0.50 (21:45)Turnieje First to Fourth Gear– Codziennie @ 18:30, 19:30, 20:30 oraz 21:30 CET

Lato się zbliża, więc cóż mogłoby być lepszego niż zgarnięcie pary Ray-Banów, aby ochronić swoje oczy przed słońcem oraz – oczywiście - wyglądać cool na gorących plażach podczas tegorocznych wakacji? Też tak uważamy, dlatego Betsafe rozdaje 10 Ray-Banów w naszym turnieju leaderboard ‘First to Fourth Gear Tournament Leaderboard’. Z każdym kolejnym biegiem podkręcamy tempo naszego turnieju.

10 graczy, którzy zbiorą najwięcej punktów Festival Points podczas Festiwalu Pokerowego między, 22 – 29 lipca, zdobędzie parę Ray-Banów RB3386, a wszystko to niezależnie od nagród cashowych w turniejach.


Gracz, który w każdym turnieju zakończy grę na 1 miejscu otrzyma 50 Punktów, na 2 miejscu otrzyma 49 Punktów, na 3 miejscu 48 i tak dalej zgodnie z regułą aż do 50 miejsca, za które Gracz otrzyma 1 Punkt.Sunday Festival Hangout – Niedziele @ 20:15 CET

Rozdajemy ekstremalnie wysokie nagrody w naszych turniejach niedzielnych Sunday Hangout. Wśród nich ponad 6700 Darmowych Spinów do wykorzystania w Kasynie Red, w których zwycięzca odejdzie z 240 Darmowymi Spinami. Kręć za free i wykorzystaj wyjątkową szansę na rozbicie banku.

Nagrody w turnieju:
1: 240 Darmowych Spinów w Jack Hammer
2: 200 Darmowych Spinów w Jack and the Beanstalk
3: 150 Darmowych Spinów w Gonzo’s Quest
4: 100 Darmowych Spinów w Hall of Gods
5 – 30: 100 Darmowych Spinów w Fruit Shop
31 –100: 50 Darmowych Spinów w Starburst

Buy-in do Turnieju: $1Festival Round-up – New iPad 3 Added

Wszyscy gracze, którzy rozegrają minimum 5 turniejów podczas trwania festiwalu zostaną zaproszeni to wyjątkowego turnieju Festival Round-up Tournament rozgrywanego 31 lipca o 20:00 CET, w którym zwycięzca odejdzie z nowym iPadem 3 16GB Wi-Fi. Gracz, który przegra w finale, nie odejdzie z niczym – otrzyma $100 w gotówce. Wejdź w to, nowy iPad to obowiązkowy gadżet w 2012.

www.betsafe.com

Do góry
#5524605 - 04/09/2012 00:56 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas


Betsafe Festiwal Pokerowy 18,000$ Gadget Festival

Festiwal pokerowy Gadget Festival, to miejsce, które we wrześniu zdecydowanie każdy miłośnik pokera powinien odwiedzić. Betsafe oferuje oprócz puli pieniężnej także 45 gadżetów w 15 turniejach. Mimo, że turnieje różnią się pod względem stawek buy-in, mają jedną rzecz wspólną: imponujące nagrody. Oprócz turniejowych nagród pieniężnych wypłacanych w sposób standardowy, masz szansę wygrać niemalże wszystko począwszy od Xboxa, Aparatu fotograficznego iPada po lodówkę na wina. Ten Festiwal jest dla wszystkich, wpisowe waha się już od $1, przy czym maksymalna kwota wynosi $50. Nagrody rzeczowe zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta, a żeby uatrakcyjnić festiwal, dodaliśmy 5 iPadów do Turnieju Finałowego. Codziennie rozgrywane satelity i freerolle już wystartowały, masz zatem okazję do zakwalifikowania się do turnieju za darmo, lub jeśli wolisz szybszą opcję, możesz wybrać ścieżkę Fast Track i zarejestrować się bezpośrednio do turniejów Festiwalu już dziś. Powodzenia i życzymy wielkich emocji!Zasady i Warunki:

1. Gadżety zostaną dostarczone w ciągu 60 dni. Do obowiązków gracza należy opłacenie podatków, ceł lub opłat magazynowania występujące w kraju docelowym wysyłki, jeżeli takie występują. Gadżety pod żadnymi warunkami nie mogą zostać wymienione na gotówkę ani inną nagrodę.

2. Wszystkie gadżety maja formę nagród dodatkowych i są wydawane niezależnie od standardowych nagród pieniężnych przewidzianych w puli nagród.

3. Ticket wygrany w turniejach kwalifikacyjnych i freerollach może zostać wykorzystany wyłącznie w turnieju festiwalowym, którego dotyczy. Ticket niewykorzystany w danym turnieju traci ważność. Bilety te nie mogą być wymienione na gotówkę ani wejściówkę do innego turnieju.

www.betsafe.com

Do góry
#5611303 - 01/11/2012 17:34 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas


Betsafe Exclusive $60,000 w Wyścigu Listopadowym

1 - 20 listopada 2012

Nadszedł czas podkręcić obroty silnika i zapiąć pasy… Najbardziej emocjonujący wyścig zimy wkrótce się rozpocznie – dla Ciebie powinno liczyć się tylko 1 miejsce. W puli jest $60,000, a zwycięzca zabiera $8,500!

Wyścig trwa od 1 – 20 listopada – Tylko w serwisie pokerowym Betsafe!
Do zobaczenia przy stołach,Pokerzyści BetsafeZawody $15,000 Push’em Poker Competition

Push’em Poker to pełnen akcji wariant Texas Hold’ema. Różnicą jest to, iż w Poker Push’em gracze mają tylko 2 opcje do wyboru: All-In lub Fold. Dzięki temu gra jest dynamiczna, ale jednocześnie bardzo łatwa!

Dołącz do zawodów rozgrywanych między 1 – 15 listopada i wygraj niesamowite nagrody czekające w puli.Przeczytaj wiecej

Do góry
#5616555 - 04/11/2012 15:32 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas
Betsafe Dodatkowe $15,000 w puli

Wejdź na szczyt tabeli rankingowej Leaderboard i wykorzystaj szansę na wygranie jednej z 20 dodatkowych nagród pieniężnych. Celuj wysoko, ukończ turniej na pierwszym miejscu i zgarnij główną nagrodę pieniężną w wysokości $1,050. Są trzy turnieje leaderboard, czyli masz potrójną szansę na wygraną – dodatkowa kwota $5000 w każdym turnieju leaderboard oznacza, że nie tylko zwycięzca zgarnia nagrody pieniężne… Nie przegap takiej okazji!

Oto, jak to działa: Co wieczór o 19:00 CET odbywać się będą turnieje $500 GTD Player Ranking Leaderboard, w których najlepszych 50 graczy otrzyma Punkty Rankingowe do tabeli Leaderboard. W im większej liczbie turniejów Player Ranking weźmiesz udział, tym większą będziesz miał szansę na wygranie jednej z naszych wielkich nagród.

$5000 Turniej Leaderboard 1: 4 – 11 listopada
$5000 Turniej Leaderboard 2: 13 – 20 listopada
$5000 Turniej Leaderboard 3: 22 – 29 listopada

Do zobaczenia przy stołach,

Pokerzyści Betsafe

Betsafe $500 Freeroll

W serwisie Pokerowym Betsafe dajemy graczom okazję powiększenia swoich bankrolli całkowicie za darmo w jutrzejszym freerollu, w którym do puli dodaliśmy $500 w gotówce. Zarejestruj się już teraz wykorzystując hasło! Powodzenia!

Nazwa turnieju: Betsafe $500 Freeroll
Hasło: EMAIL888
Data: 5 listopada
Godzina rozpoczęcia: 19:30 CET
Buy-in: Darmowe
Pula nagród: $500 Added
Stack początkowy: 3,000
Wzrost blindów: Co 10 minut

Do góry
#5621853 - 08/11/2012 20:12 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas


Betsafe Pierwszy turniej już dziś o 19:30

Festiwal pokerowy Gadget Festival, to miejsce, które we listopadzie zdecydowanie każdy miłośnik pokera powinien odwiedzić. Betsafe oferuje oprócz puli pieniężnej także 45 gadżetów w 15 turniejach. Mimo, że turnieje różnią się pod względem stawek buy-in, mają jedną rzecz wspólną: imponujące nagrody.

Oprócz turniejowych nagród pieniężnych wypłacanych w sposób standardowy, masz szansę wygrać niemalże wszystko począwszy od Xboxa, Aparatu fotograficznego iPada po lodówkę na wina.

Ten Festiwal jest dla wszystkich, wpisowe już od $1, przy czym maksymalna kwota wynosi $50 . Nagrody rzeczowe zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta, a żeby uatrakcyjnić festiwal jeszcze bardziej, dodaliśmy 5 iPadów do Turnieju Finałowego.

Powodzenia i życzymy wyjątkowych emocji

Do zobaczenia przy stołach,
Ekipa Pokera BetsafeBetsafe Turniej $1000 GTD - Mega Turbo Daily

To niezwykle dynamiczny turniej pokerowy pełen akcji rozgrywany co wieczór o 20:00 CET. Usiądź wygodnie i zapnij pasy, bo w tym turnieju liczy się głównie szybkość. Buy-in: $11.

Do góry
#5625981 - 11/11/2012 18:19 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas


Betsafe Poker Red

Zacznij zbieranie monet już dziś


Betsafe rozdaje darmowe bilety 50 graczom, którzy zbiorą największą ilość monet w listopadowych turniejach Coins Challenge. Dodatkowo oprócz 50 darmowych ticketów o całkowitej wartości ponad $5650 dodajemy do puli $4350 w gotówce w naszych codziennych turniejach Coin Challenge

Oto, jak to działa:
1. Zbierz jak najwięcej Monet podczas turniejów Challenge.
2. Najlepszych 25 graczy w każdym turnieju zdobędzie nagrodę pieniężną oraz 1,2 lub 3 Monety.
3. Im więcej monet zbierzesz, tym wyższą pozycję zdobędziesz w tabeli Coins Leaderboard.
4. Najlepszych 50 graczy wygra darmowy ticket turniejowy

Do zobaczenia przy stołach,

Pokerzyści Betsafe

Nagrody Leaderboard

1: $200 Ticket + $200 Cash
2 – 10: $200 Ticket
11 – 20: $162 Ticket
21 – 30: $108 Ticket
31 – 40: $54 Ticket
41 – 50: $22 Ticket

Do góry
#5627493 - 12/11/2012 05:43 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: gesy_KK]
lucart Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2009
Postów: 4001
Skąd: violet hill
lodówke do wina wygrałem ostatnio laugh

Do góry
#5633998 - 18/11/2012 18:12 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas


Betsafe - $30,000 w Wyścigu GSOP Live Vienna Race

Wyścig trwa od 19 do 29 listopada

Trzeci przystanek GSOP Live Tour w sezonie numer trzy ma miejsce w hotelu Imperial Riding School Renaissance Vienna Hotel. Ostatnim razem, gdy byliśmy w Austrii odwiedziliśmy Salzburg, gdzie Thomas Butzhammer zdobył tytuł GSOP i pierwszą nagrodę w wysokości ponad $82,000. Tym razem wracamy do Austrii ponownie, ale tym razem odwiedzimy jej wschodnią część – miejsce zwane ‘Miastem Snów’…

Wszyscy gracze serwisu Betsafe zostaną zakwaterowani w czterogwiazdkowym hotelu Imperial Riding School Renaissance Vienna Hotel znajdującym się w samym centrum miasta, który jak nazwa wskazuje, był konnym wojskowym ośrodkiem szkoleniowym ponad 160 lat temu.

Wyścig Vienna Race trwa od 19 do 29 listopada z aż 10 pakietami GSOP Vienna dodanymi do puli nagród – Tylko w serwisie pokerowym Betsafe!Betsafe- $3000 w Cyklu Cheaprolli

Betsafe rozdaje $3000 w gotówce w 19 turniejach cyklu Cheaproll Series. Koszt uczestnictwa to jedyne 2 centy. Pierwszy turniej zaczyna się już dziś o 20:00 CET, dlatego pamiętaj, aby się zarejestrować. Powodzenia wszystkim!

Główne turnieje
18 lis @ 20:00 CET - $250 Added Cash
20 lis @ 20:00 CET - $150 Added Cash
26 lis @ 20:00 CET - $150 Added Cash
4 gru@ 20:00 CET - $500 Added Cash
6 gru@ 20:00 CET - $1000 Added Cash

Do góry
#5646128 - 26/11/2012 23:40 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas
Betsafe - Wybierz swój bonus do $1000

Brakuje nam Ciebie przy pokerowych stołach, dlatego chcemy dać Ci powód, abyś dołączył z powrotem do naszej pokerowej społeczności w Pokerze Red.

Wybierz bonus reload:

$1000 Bonus + $108 Ticket – Kod Bonusu: NOVEMBER1000 – Wymagane Punkty Gracza: 10,000
$500 Bonus + $54 Ticket – Kod Bonusu: NOVEMBER500 – Wymagane Punkty Gracza: 5000
$250 Bonus + $22 Ticket – Kod Bonusu: NOVEMBER250 – Wymagane Punkty Gracza: 2500
$100 Bonus + $11 Ticket – Kod Bonusu: NOVEMBER100 – Wymagane Punkty Gracza:1000
$50 Bonus + $5.50 Ticket – Kod Bonusu: NOVEMBER50 – Wymagane Punkty Gracza: 500
$25 Bonus + $2.25 Ticket – Kod Bonusu: NOVEMBER25 – Wymagane Punkty Gracza: 250

Rozpoczęcie jest proste:

Aktywuj wybrany przez siebie kod bonusu w sekcji "Dostępne Bonusy w Pokerze Red" na stronie "Moje Konto Pokera". Możesz aktywować tylko jeden kod bonusu.
Zacznij grać w pokera w jakiejkolwiek grze cashowej lub turnieju za prawdziwe pieniądze i zacznij zarabiać Punkty Gracza. Gdy zbierzesz założoną przez siebie ilość Punktów Gracza odpowiadającej konkretnemu bonusowi, cała kwota bonusowa zostanie uwolniona z konta bonusowego i przypisana do konta właściwego zawierającego środki pieniężne. Po aktywowaniu bonusu masz 60 dni na jego pełne wykorzystanie.
Jak tylko w pełni wykorzystasz swój bonus reload, Betsafe automatycznie doda do Twojego konta w Pokerze Red ticket turniejowy, który będzie ważny przez 60 dni.

Do góry
#5650669 - 01/12/2012 16:10 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas
Betsafe - Do zgarnięcia nagrody i gotówka o wartości €250,000

€10,000 Freeroll- Niedziela godz. 20:00 CET


Poker Black staje się coraz bardziej popularny i nadszedł czas, kiedy rozpoczyna się prawdziwa zabawa. Jak widać, kompletnie oszaleliśmy na punkcie promocji i rozdajemy nagrody rzeczowe i gotówkę o wartości ponad €250,000, tylko w grudniu. Na początek dodajemy €10,000 we Freerollu rozgrywanym jutro, w niedzielę o 20:00 CET. Takich nagród nie możesz przegapić!

€100,000 Christmas Hunt - Christmas Hunt to seria czterech cotygodniowych zawodów raked hands składająca się z pięciu poziomów każdy. Gdy zdobędziesz wymaganą liczbę rozdań dla danego poziomu, automatycznie otrzymasz nagrodę rzeczową począwszy od biletu turniejowego, słuchawek HD do nowego iPhona 5.

€100,000 Freeroll Festival - Graj w naszych codziennych freerollach rozgrywanych w grudniu. W pulach wszystkich turniejów znajduje się dodatkowa kasa i/lub bilety turniejowe.

€50,000 Santa’s iPad Giveaway - Zdobywasz 1 zdrapkę za każde 10 rozegranych turniejów Sit ‘n’ Go, a 100 szczęśliwych graczy wylosuje zdrapkę z iPadem. Nie ma ograniczeń co do liczby iPadów, jakie możesz wygrać.

Jeśli nie wypróbowałeś jeszcze Pokera Black, mamy dla Ciebie bonus sign-up w wysokości 200% obok naszych niesamowitych grudniowych ofert.


Do góry
#5653593 - 03/12/2012 20:50 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas


Betsafe - $25K Christmas Giveaway – 65 prezentów w puli nagród!

Nadchodzi czas Świąt i Betsafe rozdaje 65 niesamowitych prezentów świątecznych graczom społeczności Pokera Red. Pod choinką znajdują się laptopy, iPhony, aparaty fotograficzne, iPady, konsole PlayStation, XBOXy, okulary Ray Ban i wiele więcej. Prezenty zostały tak dobrane, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednych graczy niezależnie od płci, zainteresowań czy wieku. Celem gry jest nie tyle wygranie turnieju

Świątecznego i zgarnięcie najdroższej nagrody, lecz zajęcie miejsca gwarantującego najbardziej pożądany przez Ciebie prezent.

Turniej finałowy $25,000 Christmas Giveaway Final rozgrywany jest 30 grudnia o 20:15 CET. Kwalifikacje możesz zdobyć już za 25 Punktów Gracza. Harmonogram kwalifikacyjny znajduje się poniżej. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy serwis pokerowy Betsafe.

Nagrody ŚwiątczneJak się zakwalifikowaćMożesz aktywować wszystkie 3 bonusy świąteczne, aby wygrać wejściówkę do każdego z 3 turniejów kwalifikacyjnych. Nie mniej jednak miej na uwadze, że bonusy będą oczekiwały w kolejce zgodnie z kolejnością ich aktywowania. Do obowiązków gracza należy uwolnienie biletu / biletów bonusowych przed rozpoczęciem turnieju kwalifikacyjnego rozgrywanego 28 grudnia. Niewykorzystane tickety oraz tickety nieuwolnione w odpowiednim czasie przepadają.

Do góry
#5662908 - 10/12/2012 16:43 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: rafal08]
rafal08 Online  karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111421
Skąd: Las Vegas
Betsafe €5,000 w turnieju w nowej grze

Turnieje Push‘em Poker do mnóstwo zabawy dla wszystkich graczy niezależnie od posiadanych umiejętności, gdyż każdy rozpoczyna grę z zaledwie 10 dużymi ciemnymi. W Pokerze Push ‘em po rozdaniu kart możesz jedynie zagrać all-in lub spasować.

Możesz pożegnać się z długimi rozdaniami. W Pokerze Push ‘em gra jest dynamiczna, emocjonująca i sprzyjająca nowym graczom.

10. dnia będzie rozegranych w sumie 5 turniejów, a my powiększamy pulę o dodatkowe $250 w gotówce do każdego z nich. Godzina rozpoczęcia i stawki buy-in są następujące:

Buy-in: $2 + 0.20 - 18:15 CET
Buy-in: $10 + $1 - 19:15 CET
Buy-in: $20 + 0.20 - 20:15 CET
Buy-in: $5 + $0.50 - 21:15 CET
Buy-in: $1 + 0.10 - 22:15 CET

Najlepszy gracz w dwóch turniejach wygra dodatkowo nowego iPada 16GB!

Do góry
#5663506 - 11/12/2012 02:21 Re: Betsafe - $18,000 Gadget Festival [Re: gesy_KK]
gesy_KK Offline
addict

Meldunek: 19/03/2009
Postów: 642
Skąd: KRK
gdzie te turnieje , nie moge ich znalezc ;p

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, VVega, igea23, buko69, burbon, wHiTe_StAr, Irek), 4033 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45075 Tematów
5587988 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14