Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#526800 - 11/03/2006 14:08 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
Sensej Offline
old hand

Meldunek: 04/10/2003
Postów: 785
Skąd: Kraków
Pogon - Amica Over 8/10

Pogoń w spraingu 3-0 ze Ślaskiem. Amica walczy o honor i o miejsca pracy w Poznaniu. Jak brazylijczyki się rozkrecą to wpadnie Over

Do góry
Bonus: Unibet
#526801 - 11/03/2006 19:08 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
Sensej Offline
old hand

Meldunek: 04/10/2003
Postów: 785
Skąd: Kraków
Quote:

Pogon - Amica Over 8/10

Pogoń w spraingu 3-0 ze Ślaskiem. Amica walczy o honor i o miejsca pracy w Poznaniu. Jak brazylijczyki się rozkrecą to wpadnie Over





Co prawda nie brazyliana ale Amica

Do góry
#526802 - 12/03/2006 09:24 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24777
Skąd: Kraków
171 Święta Wojna w Krakowie

Hit kolejki,przypadające w tym roku stulecie obu klubów dodaje meczu prestiżu,prezydent Krakowa ufundował okolicznościowy puchar,dla zwycięzcy.Obie drużyny oczywiście maksymalnie zmobilizowane,na stadionie braknie niestety kibiców Białej Gwiazdy,lecz Wiślacy w wywiadach powtarzają że to nie wpłynie na ich postawe,a wyzwiska ze strony kibiców drużyny przeciwnej mobilizują ich jeszcze bardziej.
Absencje
Wisła wciąż bez leczących kontuzje Arka Głowackiego i Jacka Paszulewicza.Dodatkowo poza kadrą znaleźćli się pomocnicy,Konrad Gołoś i Jacob Burns któy dopiero w piątek powróciłe do Krakowa.Do kadry wraca Kużba który wg trnera Petrescu zasłużył sobie na to dobrą psotawą na treningach,lecz mam wątpliwości czy Marcin pojawi się dzisiaj na boisku.
W Cracovii nie zagrają boczni obrońcy Radwański i Baster.Jak skończyły się ostatnie eksperymenty trenera Mikulskiego na tych pozycjach widzieliśmy wszyscy w meczu z Górnikiem.Więc w miejsce Bastera pojawi się zapewne sprowadzony przed seoznem ze Stali Rzeszów 25-letni Mateusz Rzucidł.Bardzo duże szanse na pojawienie się na boisku ma Arkadiusz Baran który po ostanich problemach z nogą,mówi iż jest do dyspozycji trenera.

Derby to derby,jednak kursy zaskoczyły mnie bardzo.Nie można zbyt pochopnie oceniać formy zawodników po I meczu rundy,ale nie da sie ukryć żę Wisła jest po prostu drużyną lepszą.Jej osłabienia są dużo mniej zanczące niż u rywala zza błoń.Obie drużyny zmieniły trenerów w przerwie zimowej.Daleki jestem od porównywania kompetencji obu panów,lecz nie da sie ukryć że Dan Petrescu przepracował z drużyną calą przerwe zimową,i miał czas na wdrązenie swoich myśli taktycznych drużynie,a Mikulski mimo iż powtarza że po prostu będzie starał sie dokończyć prace poprzednika,to gołym okiem widać że Cracovia swojego stylu gry póki co nie posiada. Reasumując kurs 2.0 któy złapałem dwa dni temu w b24 biore z pocałowaniem ręki.Innym typem który bardzo mi sie podoba jest nie strzelenie bramki przez Kryszała za 1.48 w unibecie.Wszyscy mówią o przełamaniu tego napastnika,ale ja szczerze mówiąc nie widzałem żadnej róznicy pomięzy jego grą z jesieni a z meczu z Groclinem.Może po prostu wkładał więc ambicji w grę,i dopisywało mu więćej szczęścia,ale skutecznośc nadal ta sama,gdyż dogodnych pozycji miał dużo więcej.Nie mówiąc o tym że Paweł za szybko poczuł sie jak gwiazda odmawiając wywiadu dziennikarzom.Do entuzjastów talentu tego napastnika nigdy nie należałem i jego 2 bramki nie spowodowały zmiany mojej opinii na jego temat
TYP: WISŁA 6/10
Kryszałowicz not to score 9/10

Do góry
#526803 - 12/03/2006 18:21 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
rapwap Offline
newbie

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 36
Quote:

Tak po prawdzie, to we wszystkich meczach tego weekendu najbardziej prawdopodobne wydaja sie zwyciestwa gosci...

Pewne jest jednak, ze ktos musi zjebac.




Miales racje, zjebala twoja wiselka

Do góry
#526804 - 12/03/2006 18:48 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
smutne to jest,ale mistrzem Polski będzie Legia,Wisła z taką grą to sobie może...

Do góry
#526805 - 12/03/2006 19:01 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
camey Offline
enthusiast

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 218
Skąd: W-WA
Quote:

smutne to jest,ale mistrzem Polski będzie Legia,Wisła z taką grą to sobie może...



Dlaczego smutne?

Do góry
#526806 - 12/03/2006 22:14 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
rapwap Offline
newbie

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 36
Bo skoro legia bedzie mistrzem to polska pilka stacza sie w dol:/ i teraz na pewno zadna polska druzyna nie wejdzie do ligig mistrzow ani do fazy grupowej PUEFA

Do góry
#526807 - 12/03/2006 22:36 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce

Dlaczego smutne? bo legia to legia każdy ją lubi
A poważnie jeśli nadal nie będzie tracić głupio punktów,to mistrzostwo będzie zasłużone.Jeszcze tyle kolejek, że wszystko może się zdarzyć.Typowa zadyszka sezonowa i tracą pozycje lidera,a tam korona nadchodzi
idę na magazyn naszej kochanej ligi pozdro

Do góry
#526808 - 13/03/2006 10:58 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
dudi_ok Offline
enthusiast

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 323
Skąd: Miechów
Quote:

Bo skoro legia bedzie mistrzem to polska pilka stacza sie w dol:/ i teraz na pewno zadna polska druzyna nie wejdzie do ligig mistrzow ani do fazy grupowej PUEFA





nie moge sie powstrzymac
rozbawiłes mnie

Do góry
#526809 - 13/03/2006 11:04 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
Bo skoro legia bedzie mistrzem to polska pilka stacza sie w dol:/ i teraz na pewno zadna polska druzyna nie wejdzie do ligig mistrzow ani do fazy grupowej PUEFA



heheh faktycznie dobre jaja!!!co ty wiesz o futbolu??własnie wisła przez ostatnie lata pokazywała co znaczy nieudolnośc w naszej piłce...smiechu warte...więc muże nasza LEGIA naprowadzi polska piłke na dobry tor!to jest napewno poważna firma i berdziej zasłuzona w polskiej piłce!więc daruj sobie...

Do góry
#526810 - 13/03/2006 11:24 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
Coin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/09/2003
Postów: 5547
Skąd: Kraków
Quote:


heheh faktycznie dobre jaja!!!co ty wiesz o futbolu??własnie wisła przez ostatnie lata pokazywała co znaczy nieudolnośc w naszej piłce...smiechu warte...więc muże nasza LEGIA naprowadzi polska piłke na dobry tor!to jest napewno poważna firma i berdziej zasłuzona w polskiej piłce!więc daruj sobie...




Ale weź tak obiektywnie spójrz na tą kwestie, z perspektywy nielegijnej i powiedz jakie to nadzieje niby daje Legia w kontekście walki o puchary? Bo mnie się wydaje, że w ostatnich latach kompromitowała się równie sporo (o ile nie więcej) niż Wisła...

Ale to jakby jest off-topic. Lepiej się zastanowić nad następną kolejką

Do góry
#526811 - 13/03/2006 11:30 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
w pewnym sensie masz racje tylko wezz pod uwagę ile kosztowali zawodnicy wisły a ile legii(wisła troche sie wykosztowała heh)!!napewno trener wdowczyk zrobi w warszawie wiele dobrego a petrescu to nie oszukujmy sie jest dramat nie trener!racja temat zakonczony hehe!pozdro

Do góry
#526812 - 13/03/2006 11:32 Re: Orange Ekstraklasa - 19 kolejka (nie wiadomo dokładnie kiedy)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

Ale to jakby jest off-topic. Lepiej się zastanowić nad następną kolejką




otóż to - do końca ligi jeszcze długa droga i wiele się może zdarzyć, więc proszę o odpuszczenie na razie tego rodzaju dyskusji, bo ta zmierza w kierunku typowo "onetowskiej" dyskusji na temat wyższości klubu X nad Y

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, akagi, VVega, wHiTe_StAr, Akhu, Sensei, igea23, Lukasz111, ElNinho[mmdea], pacyfista), 4456 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582770 Postów

Najwięcej online: 4499 @ 28 minut 33 sekund temu