Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#509498 - 10/02/2006 22:20 Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Polska Ekstraklasa Mężczyzn


Po przerwie spowodowanej Mistrzostwami Europy odbywającymi się w Szwajcarii , 11 lutego 2006r. nastąpi wznowienie rozgrywek



Najważniejsze informacje znajdują się na stronie : www.reczna.pl



Live do meczów piłki ręcznęj znajduję się pod adresem http://www.sportowefakty.pl/live_pilka1.htm



Oficjalna strona Związku Płki Ręcznej w Polsce widnieje pod adresem http://www.zprp.org.pl/serwis/



Kursy na rozgrywki ligowe polskiego męskiego szczypiorniaka wystawia betandwin ( jak również klony - playit , betoto ) oraz Bet-at-home


Edited by palazzi (11/02/2006 19:06)

Do góry
Bonus: Unibet
#509499 - 10/02/2006 23:00 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
MMTS Kwidzyn - Wisła Płock


under 55.5 @1.85 BAW


Nareszcie wraca polska ekstraklasa z ofertą kursową przygotowaną przez analityka BAW'u

Dla mnie linia w tym meczu powinna oscylować w granicach 51-52 goli.Dlaczego ?
Jest to inaugaracja rozgrywek po przerwie spowodowanej ME w Szwajacarii.Oczywiście zespoły miały "przetarcie" pucharowe,ale liga to liga !Spodziewam się w tym meczu b.szarpanej gry z jednej i drugiej strony,wiele niecelnych rzutów,głupich strat itp.W Płocku panuje "szpital" - jednak jak znam życie to zawodnicy,których występ stoi pod znakiem zapytania(Szczucki,Twardo,Niedzielski) pojadą do Kwidzyna aczkolwiek nie sądzę,żeby Kisiel takiemu Wleklakowi pozwolił grać chociażby 1/2 meczu.Środkowy Nafciarzy to mózg zespołu ,więc nie muszę dodawać co oznacza dla zespołu jego brak...
Co na to Kwidzyn?Ano panowie z "groszkowego miasta" zagrają najprawdopodobniej bez Daniela Urbanowicza.To zawodnik,który jako jedyny stwarza zagrożenie rzutowe z drugiej linii.Jego brak w spotkaniu pucharowym z Vive Kielce skończył się blamażem dla MMTS'u 19:41 ! Absencja Daniela Waszkiewicza na ławce trenerskiej w trakcie przygtowań zespołu do rozgrywek ligowych moim zdaniem bardzo mocno wpłynie na przyszłą pozycję drużyny w tabeli...blisko miesiąc czasu bez coacha ,zajętego obowiązkami drugiego trenera kadry - to musi przynieść negatywny skutek.
Również nie bez znaczenie będzie fakt ,że Kwidzyn mając takie,a nie inne pole manweru będzie zapewne długo konstruował akcje do "pewnej pozycji" , bo jak już wspominałem, ta drużyna nie ma gracza potrafiącego wyjść w górę i huknąć z 10-11 metra.
Mam nadzieję,że te braki będą nadrabiali walecznością , ambicją i chęcią zmazania(chociaż częściowo) plamy po dotkliwej porażce z Kielcami,a to zapowiada dosyć zacięte spotkanie.

Przewiduję w tym meczu wynik 29-23 dla Wisły Płock.

Tradycyjnie ... poczekamy , zobaczymy

WYNIK : 26:32 PS. Rozmiary porażki takie jak przewidyawałem ,jednak marne to pocieszenie,skoro drużyny rzuciły o 3 bramki za dużo...


Edited by palazzi (11/02/2006 18:25)

Do góry
#509500 - 10/02/2006 23:20 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Piotrkowianin - Vive Kielce


over 60.5 @1.85 BAW


Linia dosyć rozsądnie ustawiona jednak granica 60 bramek pęknie w tym meczu

Vive Kielce tak jak już czytaliście w moich poprzednich postach jeszcze w starym temacie to ATAK , ATAK i jeszcze raz ATAK.Ja osobiście tą drużynę porównuje do Barcelony,ale tej piłkarskiej (oczywiście zachowując odpowiednie proporcje) Katalończycy nigdy nie przywiązują aż takiej roli do defensywy( ,ponieważ,w ofensywie mają takich zawodników,którzy są w stanie zawsze srzelić o tę jedną bramkę więcej niż straci obrona.Taka sama sytuacja jest w Kielcach - mają tak ogromną przewage nad innymi zespołami w lidze(prócz Wisły i może Zagłębia),że mogą sobie pozwolić na "luźniejsze" granie.Dodatkowo dochodzą b.dobre konty.na które chodzi Kuchczyński z Zydroniem(mogliśmy widzieć na ME w Szwajcarii jak Stęczniewski rzucał w ciemno piłki Krecikowi) + dobra druga linia + solidne koło.

Piotrkowianin na pewno będzie chciał się zaprezentować w meczu z jak najlepszej strony.Nie wiem ile zwykle przychodzi ludzi na mecze Kipera ( trzebaby się zapytać maxxeya ) ,ale sądzę ,że na meczu z Vive zjawi się komplet.

Spodziewam się w tym meczu otwartej,szybkiej gry z dużą ilością rzutów.

W głowie kołacze mi się wynik w okolicach 65 bramek.

WYNIK : 27:35


Edited by palazzi (11/02/2006 18:27)

Do góry
#509501 - 11/02/2006 11:37 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Na wszystkie sposoby starałem się rozkminić kolejkę zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Niestety jakoś nie czuję spotkań wynikających z terminarza na weekend.

Bedę dzisiaj na meczu Kiper - Vive Kielce i co chciałem napisać...Hmmm - over 60,5 zaproponowany przez palazziego wydaje się być na pierwszy rzut oka do przyjęcia. Jest jednak pewne ale.

Kiper, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli znacznie się wzmocnił. Nowy trener Marian Panek będzie miał do dyspozycji trzech nowych, dobrych zawodników - dwóch Białorusinów i Ukraińca. Na treningach ćwiczył z Kiperem tylko i wyłącznie obronę gdyż kilku zawodników grających obecnie w Vive trenował jako juniorów w Końskich. Kiedy zapytałem go o wynik jaki przewiduje powiedział, że może dojść do niespodzianki. Ja w to jednak raczej nie wierzę - wszak tak jak napisał Palazzi - Vive to Vive, ale sądzę również, że lider ekstraklasy nie rzuci w Piotrkowie wiecej niż 30 bramek. Jeżeli tak się stanie to wynik będzie oscylował około 24:30, 23:29 - tak więc mój typ na ten mecz to

under 60,5

Jednak ponieważ tak jak pisałem na początku "nie mam jakoś czuja" do tego spotkania więc zagram za symboliczne 2/10.

PS: na mecze Kipera przychodzi cała sala ludzi - doping prowadzony jest dosyć dobrze przez człowieka, który prowadzi mecze siatkarzy Skry Bełchatów.

Pozdrówki dla fanów szczypiorka.

Do góry
#509502 - 11/02/2006 17:25 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Zagrałem jeszcze +4.5 na Akademików z Gdańska w potyczce z Chrobrym...Mecz startuje za 5 minut jeżeli ktoś chce zagrać

PS. Nieoficjalny rezultat to 39:25 dla Chrobrego
Kompletna pomyłka ten typ.Ogólnie połowa zainwestowanego kapitału do tyłu.Może w następnej kolejce odbije z nawiązką


Edited by palazzi (11/02/2006 19:12)

Do góry
#509503 - 12/02/2006 14:11 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
A więc jednak palazzi miał rację . Wynik meczu 27:35 - 62 gole i overek 60,5 wszedł. Kiper, mimo zapowiedzi swojego trenera, nadal słabo w defensywie. Gdyby nie b. dobra postawa Tomasza Matulskiego mogło być wyżej, inna sprawa, że Zbigniew Tłuczyński też nie trzymał na boisku do końca swoich najlepszych graczy.
Bardzo dobrze grał Paweł Podsiadło - 12 bramek, wszystkie z drugiej linii - zawodnik ten spokojnie mógłby grać w naszej reprezentacji. Ciekawe co na to trener Wenta.

Reasumując Kiper trochę lepiej niż poprzednie mecze, szczególnie w ataku, jednak na Vive było to za mało.

Do góry
#509504 - 16/02/2006 10:53 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Betandwin wystawił ofertę ( co prawda jeszcze nie całościową,bo brakuje handicapów ) jednak już mi "wpadło w oko" kilka pozycji...

Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn

2.90 na Legnicę Nie rozumiem dlaczego tak wysoki kurs na Miedź ? Legnica bardzo dobrze rozpoczęła rundę rewanżową , miminalnie, bo 3 bramkami przegrali(choć do przerwy prowadzili 1 bramką) na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław,który na swoim terenie jest zawsze groźny dla każdego (wystarczy wspomnieć ich zwycięstwo w rundzie jesiennej nad aktualnym Mistrzem Polski-Wisłą Płock).Potyczna z MMTS'em jest bardzo ważna dla gospodarzy z punktu widzenia tabeli.Zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i mają naprawdę duże szanse na pokonanie Kwidzynian ,biorąc pod uwagę formę i aktualną "motywację" "groszków",a właściwie jej brak...Po ostatnim meczu z Wisłą Płock widać nawet zniechęcenie u zagorzałyvch kibiców Kwidzynian - zaprzyjaźnienie fani mówili mi,że czas niektórych zawodników dobiegł końca.Klub potrzebuje zmian,nie tylko w kwestii personalnej,ale również w strategii kierowania zespołem.Działacze w przedsezonowych rozmowach zakładają od 3 lat "walkę o jak najwyższe cele" co kończy się tradycyjnie miejscem w środku tabeli...

Reasumując , kurs jest nieadekwatny do wagi spotkania jak i aktualnej formy obu drużyn.Dla mnie kurs na Miedź Legnicę powienien być w okolicach 2.00 - 2.10.Jeżeli szczypiorniści z Legnicy "sprężą się" na to spotkanie(a głęboko w to wierzę,bo również na pewno będą chcieli się zrewanżować za jesiennym blamaż 37:17 w Kwidzyniu) to jak już wspominałem wyżej , są w stanie wygrać to spotkanie.

Także w sobotę trzymam kciuk za chłopaków z Legnicy !

Do góry
#509505 - 16/02/2006 11:10 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Kolejne propozycje tym razem z under/over...

Hmm...tak patrzę sobie na linie jakie przygotował BAW i w 1 meczu moja "wizja bramkowa" dosyć znacząco odbiega od propozycji analityka BAW...

Nie gram jeszcze spotkań z polskiego szczypiorniaka za większe stawki ( dopiero od następnej kolejki ) ponieważ liga musi się ,że tak powiem "ułożyć" , nie mniej jednak...

Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn

over 51.5 @1.85

Miedź Legnica to drużyna ofensywna.Nie oszukujmy się , ten zespół ma dosyć duże bramki w grze obronnej,jednak mankamenty w defensywnie nadrabia atakiem.W swoich szeregach posiada solidnych zawodników,którzy potrafi.ą zawiązać akcje ofensywne czy wykończyć kontrę.Jeżeli w sobotę Miedź będzie miała dobrze nastawione celowniki to over powinien spokojnie wejść.
Zakładając ,że Miedź będzie chciała wygrać ( a co najmniej powalczyć o zwycięstwo ) to spodziewam się tutaj "wymiany ciosów".Moim zdaniem Miedź może ten mecz wygrać tylko ATAKIEM !

W głowie rodzi mi się tutaj wynik w okolicach 54-55 bramek...a jeżeli szczypiorniści jeszcze bardziej pójdą "na żywioł" to może zakończyć się to "sześćdziesiątką"...

WYNIK : 24:27 PS.Ehh... Zabrakło "pół bramki"...


Edited by palazzi (18/02/2006 19:00)

Do góry
#509506 - 18/02/2006 16:10 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
BAW wystawił jak zawsze na ostatnią chwilę handicapy na polską ekstraklase...

Najbardziej podoba mi się z nich :

Vive Kielce - Wisła Puławy

-6.5 Vive Kielce @1.85

Dla mnie w tym meczu Kielczanie "wiozą" Puławy co namniej "dychą".
Nie ma się tutaj co rozpisywać o tym meczu,bo Vive a Wisłę Puławy dzieli różnica klas.A więc pojawia się pytanie , czy Vive będzie się chciało grać czy wystarczy im zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił ?

Sądzę a nawet jestem przekonany ,że to pierwsze ! Kielczanom dostało się od prezesa ze zlekceważenie meczu pucharowego z MMTS'em Kwidzyn ,gdzie przegrali 40:34 ( awans sobie zapewnieli już w pierwszy meczu gromiąc Kwidzynian ponad 20 bramkami).Z własnej kieszenie musieli pokryć koszta podróży , noclegu itp.Servaas zapowiedział,że jeśli w następnym meczu nie przyłożą się należycie do gry,że jeśli zagrają "na pół gwizdka" , bez ambicji i biegania za piłką to posypią się kary finansowe ( tym razem obcinane z comiesięcznych pensji).

Ja jednak myślę , że nawet bez tego , Kielczanie zagrają b.dobre zawody.Grają przed własną publiką ,która ich szanuje i nie wypada ,żeby ludzie płacący za bilety oglądali spotkanie grane na 40-50 % możliwości.

Według moich obliczeń wynik powinien oscylować w granicach : 38-26 dla Vive.

WYNIK : 27 : 25 PS. Mam tylko nadzieję ,że prezes Servaas wyciągnie konsekwencje wobec zawodników ! To nie pierwszy mecz , kiedy przechodzą obok spotkania.Słuchałem meczu w radio i wszyscy zachodzili w głowę ,czy to rzeczywiście Kielce grają...Żenada.Aż sobie rzygnę...chociaż nigdy tego nie robię ,ale najokropniejsza rzecz to brak nawet cienia motywacji


Edited by palazzi (18/02/2006 18:35)

Do góry
#509507 - 18/02/2006 19:24 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Pozwolę sobie napisać parę słów komentarza ,bo właściwie oprócz mnie maxxeya , to raczej nikt się nie udziela w temacie :

1. Legnica - MMTS Kwidzyn

Trzeba podziękować chłopakom z Legnicy za walkę.Jutro będę znał całkowity przebieg spotkania itd(czy mieli szasne pokusić się o zwycięstwo) jednak obserwując zmieniający się wynik na live , widać ,że naprawdę szczypiorniści z Legnicy grali "z zębem" - wynik oscylował w większości przypadku na granicy 1-2 bramek.

Co do overy 51.5...Hmm....zabrakło "pół" bramki...niefart?Ciężko stwierdzieć...widocznie tak musiało być.

2. Kielce - Puławy

Tutaj aż mnie "nosi".Słuchałem całego spotkania w radio i wszyscy którzy znaleźli się w kieleckiej hali nie wierzyli,że to gra ich drużyna ! No coś okropnego ... kielczanie zaprezentowali się niczym nasze gwiazdorki od ligowej kopanej, wkładająć zero , dosłownie ZERO serca do gry.

Podsumowując :

3:0 dla BAW'u.Liga się jeszcze "nie ułożyła".Pocieszające jest to,że mecze grałem za niewielkie stawki ( tak jak to napisałem przed ligową kolejką) ,więc jest malutki tylko minus , ale mam dużą ambicjonalną porażkę...

"Miłym akcentem" hehe...( nie mylcie tylko z "polskim akcentem" - tak jak to mają w zwyczaju mówić dziennikarze komentujący ważną imprezę bez polskich sportowców) była wygrana laluchn z Elbląga z Sośnicą po 2.12.
To tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
palazzi

Do góry
#509508 - 18/02/2006 19:32 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Mnie z kolei do handi +2.5 na Legnicę braklo tradycyjnie pół bramki.Dla mnie mily akcent-j.w +x2 Hypo w LM.

Do góry
#509509 - 19/02/2006 18:19 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
PODSUMOWANIE 16 KOLEJKI ( 18.02 - 19.02 )

Chrobry Głogów - Piotrkowianin Kiper 35:27 (17:16)

Wisła Płock - Zagłębie Lubin 35:32 (16:17)

Olimpia Piekary - AZS AWFiS Gdańsk 29:24 (17:13)

Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn 24:27 (12:13)

Vive Kielce - Wisła Azoty Puławy 27:25 (12:14)

Konsalnet Śląsk Wrocław- Warmia Traveland Olsztyn 25:24 (11:12)

Do góry
#509510 - 24/02/2006 16:13 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Piotrkowianin Kiper - Olimpia Piekary Śląskie

Kurs: baw - 2,35

Typ: Piotrkowianin-Kiper

Stawka: 4/10

Analiza: Kiper bardzo chce utrzymać się w ekstraklasie, działacze dokupili w niedawnej przerwie dwóch dobrych grajków: Jakimowicza i Zińczuka, którzy zaczynają się rozumieć z pozostałymi zawodnikami. Przed meczem w Głogowie w zespole Kipera nastąpiła zmiana trenera, którym został Edward Strząbała - człowiek mający wiele osiągnięć w męskiej piłce ręcznej (Iskra Kielce - medale mistrzostw Polski). Strząbała poprowadził zupełnie inaczej kilka treningów z zespołem i widać, że są tego efekty. Zawodnicy, z którymi dzisiaj rozmawiałem niemalże pewni są zwycięstwa nad Olimpią oraz w dwóch kolejnych meczach we własnej hali: Miedzią Legnica i MMTS Kwidzyn. Pierwszą przeszkodą jest jednak Olimpia - typowy ligowy średniak, grający śląski handball. Twardy, oparty na dobrej defensywie. Moim zdaniem nie wystarczy to jednak na superzmotywowanych piotrkowian, którzy wygrają 2-3 bramkami. Polecam zagranie tego meczyku.

Do góry
#509511 - 25/02/2006 01:26 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------

REGULAMIN DZIAŁU PIŁKA RĘCZNA
------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------

1. Zabrania się wulgarnych wypowiedzi. Wszelkie posty ubliżające, pełne wulgarnych wypowiedzi będa natychmiast kasowane.

2. Zabrania się zniekształcenia tematów obniżających ich czytelność Zachowajmy pełną przejrzystość i pełny porządek każdego tematu

3. W każdym temacie powinna być toczona rzeczowa dyskusja w taki sposób, aby można było czerpać z działu rozsądne typy poparte rzeczowym i konkretnym uzasadnieniem.

4. Wszystkie posty nie wnoszące nic do tematu ( zawierające jedynie "suche typy" bądź też przechwalanie się po zawodach czego to się nie zagrało a co się zagrało ) będą natychmiast kasowane

5. Zabrania się wpisywania pojedynczych wyników spotkań w oddzielnych postach. Dopuszcza się wpisanie wszystkich wynikow w jednym poscie przez jednego z uzytkownikow w formie krotkiego podsumowania kolejki.

6.Moderatorzy pilnują porządku na forum. Uszanuj ich pracę. Obrażanie moderatorów grozi ostrzeżeniem

7. Złamanie zasad forum grozi ostrzeżeniem 3 ostrzeżenia oznaczają permanentny ban na forum

8.Jeżeli Twój post został usunięty oznacza to, że naruszyłeś jeden z punktów Regulaminu. Jeżeli ktoś w sposób szczególny będzie łamał Regulamin, dostanie ostrzeżenie. 3 ostrzeżenia to ban

ZAPRASZAM do udzielania sie na forum Przypominam o kulturze wypowiedzi, zachowania porządku i przejrzystości forum, zachęcam do rzeczowej i konkretnej dyskusji, tylko dzięki temu, forum staje się pożyteczne i spełnia swoje zadanie

Do góry
#509512 - 26/02/2006 01:31 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie

Podsumowanie spotkania Piotrkowianin Kiper - Olimpia Piekary Śląskie Horror do ostatniej chwili, ale ostatecznie wygrana Kipera jedną bramką po strzale Michała Przybylskiego na dwie sekundy przed zakończeniem meczu.
Znakomita gra Dymitra Zińczuka i Nikołaja Jakimowicza, którzy łącznie rzucili aż 18 bramek.

Wnioski: Kiper wrócił do gry o utrzymanie się w ekstraklasie, bardzo ważne spotkanie z Olimpią rozstrzygnął na swoją korzyść co stawia go w roli faworyta spotkania z Miedzią Legnica - kolejny mecz na własnym parkiecie.

Pozdrawiam.

Wyniki 17 kolejki ( 25.02 - 26.02 )

Zagłębie Lubin -Miedź Legnica 38:28 (17:12)

AZS AWFiS Gdańsk - Wisła Płock 28:30 (12:19)

Piotrkowianin-Kiper - Olimpia Piekary Śląskie 33:32 (15:14)

Wisła Puławy - Chrobry Głogów 24:31 (11:13)

MMTS Kwidzyn - Śląsk Wrocław


Edited by Gregorian (26/02/2006 11:33)

Do góry
#509513 - 01/03/2006 06:35 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Zapraszam do udziału w konkursie , do przeczytania regulaminu konkursu a nastepnie do dodawania typów konkursowych w dziale TYPY KONKURSOWE - piłka ręczna

Dziękuje

Do góry
#509514 - 03/03/2006 11:05 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Spotkanie sobotnie Śląsk - Zagłębie wydaje sie być ciekawym spotkaniem. Mysle ze mlodzi zawodnicy z WRoclawia juz nie beda taka rewelacja rozgrywek jak jeszcze w pierwszej rundzie, mysle ze jednak brak doswiadczenia i nie oszukujmy sie braki umiejetnosci beda coraz bardziej widoczne nie wszytsko da sie wygrywac ambicja i wola walki. Mysle ze Zaglebie Lubin to zespol zdecydowanie bardziej dosiwadczony i choc po ciezkiej walce toi mysle ze powinien dac rade chlopcom z Wroclawia, ten zespol w tym sezonie naprawde osiagnal bardzo dobry wynik i jeszcze nie raz zaskoczy ale nie mysle zeby wygral u siebie z Zaglebiem Lubin, kurs w Baw 1,60 na gosci z Lubina Kolejne spotkanie na ktore zwrocilem uwage to sobotni pojedynek Olimpii Piekary śląskie z Wisłą Puławy , mysle ze trener Kozinski, ktory jest zwiazany z Plockiem i zdobyl z tym zespolem tytul mistrza Polski nie bedzie wstanie odbudowac tej druzyny, Olimpia Piekary Slaskie wydaje sie byc lepszym zespolem i powinna pokonac gosci z Pulaw, szkoda ze kurs na Olimpie w Baw tylko 1,40 ale mysle ze warto dorzucic do kuponu Trzecie spotkanie z soboty to Miedz Legnica - AZS AWFiS Gdansk, pojedynek druzyn z samego dola tabeli, Miedz miejsce ostatnie, a goscie z gdanska trzecie miejsce od konca, roznica w tabeli 1 pkt, mysle ze jest to typowe spotkanie o podwojna stawke, z kim nie wygrywac jak nie z bezposrednim rywalem w walce o utzrymanie. Mysle ze Akademicy z Gdanska polegna w Legnicy, i nie zmmienia mojegoz dania wynik ostatniej kolejki Gdansk - Plock 28-30 gdyz dokladnie przesledzilem relacje z tego spotkania. Druzyna z Gdanska grala na maximum swoich mozliwosci, a druzyna z Plocka, kiedy prowadzila juz roznica 7 i 9 bramek wpuscila swoich zmiennikow i odpuscila spotkanie kontrolujac w pelkni spotkanie, a Akademikow z Gdanska ten mecz kosztowal bardzo duzo energii, mysle ze moze sie to odbic czkawka w Legnicy, dlatego kurs na Miedz w Baw 1,50 warto chyba wziac do kuponu.

Zapraszam do dyskusji

Do góry
#509515 - 05/03/2006 19:28 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Miałem dzisiaj niespotykaną przyjemność być na meczu miejscowego Travelandu Społem Olsztyn, który sensacyjnie pokonał rutynowany zespół z Kwidzyna 29:28.
Pierwsza połowa to koncertowa momentami gra gości. Traveland grał słabo, brakowało pomysłu na grę. Zmieniło się to w drugiej połowie, kiedy podopiecznie trenera Kamielina z minuty na minutę niwelowali dość wysoką przewagę MMTSu. Zwycięską bramkę równo z końcową syreną rzucił Krzysztof Szymkowiak - bezapelacyjny bohater spotkania!
WIĘCEJ TAKICH SPOTKAŃ BĘDĄCYCH DOSKONAŁĄ REKLAMĄ DLA PIŁKI RĘCZNEJ!!!!

Do góry
#509516 - 06/03/2006 06:32 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Panowie !! niegrajmy na Miedzianke !! To jest totalne dno !! byłem teraz na meczu z Gdańskiem. Tak frajersko przegrali ten mecze że głowa boli .... kibice byli tak wściekli że żal mi było patrzeć ... Jak niebedzie trzesienia w ekipie .. jak chłopaki się nieobudzą to moze byc za późno !!
Nie wiem co sobie myślą działcze ... przecież oni nieszukali w przerwie żadnych wzmocnień ... a tak ekipa jak tlenu potrzebuje nowych ludzi , bo z tymi to sobie mogą pograć w środku tabeli 1 ligii
smutne to ale prawdziwe

Do góry
#509517 - 06/03/2006 08:37 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
kewin zgadzam sie z Toba w pelni. Ja ni ebylem na tym meczu, nie jestem w stanie byc na kazdym meczu polskiej ekstraklasy, ale i tak duzo jezdze na mecze i obserwuje, ale z relacji live z tego meczu przyznaje ze mecz przegrali w bardzo glupi sposob. W pierwszej polowie zgodnie z oczekiwaniami wyszli na prowadzenie i nie oddali go do konca pierwszej polowy, w drugiej polowie mecz caly czas w okolicach remisu, na 4 minuty przed koncem byl chyba jeszcze remis,i ostatecznie porazka roznica 5 bramek.

Z kazdym meczem coraz bardziej poodoba mi sie gra zespolu Piotrkowianina, ktory pod wodza Strzabaly naprawde pokazuje wielka wole walki determinacje i zaanagzowanie, naprawde solidna pilka reczna w wykonaniu tego zespolu, skazanego na pozarcie z wieloma zespolami.

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, igea23, akagi, Lukasz111, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka), 3557 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49