Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#5075108 - 05/12/2011 02:32 Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja)
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
GRUPA C


Hiszpania
Bramkarze: 1 - Iker Casillas, 12 - Victor Valdes, 23 - Jose Reina.
Obrońcy: 2 - Raul Albiol, 3 - Gerard Pique, 5 - Juanfran, 15 - Sergio Ramos, 17 - Alvaro Arbeloa, 18 - Jordi Alba
Pomocnicy: 4 - Javi Martinez, 6 - Andres Iniesta, 8 - Xavi Hernandez, 10 - Francesc Fabregas, 13 - Juan Mata, 14 - Xabi Alonso, 16 - Sergio Busquets, 20 - Santiago Cazorla, 21 - David Silva, 22 - Jesus Navas.
Napastnicy: 7 - Pedro Rodriguez, 9 - Fernando Torres, 11 - Alvaro Negredo, 19 - Fernando Llorente.


Włochy
Bramkarze: 1 - Gianluigi Buffon, 12 - Salvatore Sirigu, 14 - Morgan De Sanctis.
Obrońcy: 3 - Giorgio Chiellini, 4 - Angelo Ogbonna, 6 - Federico Balzaretti, 7 - Ignazio Abate, 13 - Emanuele Giaccherini, 15 - Andrea Barzagli, 19 - Leonardo Bonucci.
Pomocnicy: 2 - Christian Maggio, 5 - Thiago Motta, 8 - Claudio Marchisio, 16 - Daniele De Rossi, 18 - Riccardo Montolivo, 21 - Andrea Pirlo, 23 - Antonio Nocerino.
Napastnicy: 9 - Mario Barwuah Balotelli, 10 - Antonio Cassano, 11 - Antonio Di Natale, 17 - Fabio Borini, 20 - Sebastian Giovinco, 22 - Alessandro Diamanti.


Irlandia
Bramkarze: 1 - Shay Given, 16 - Keiren Westwood, 23 - David Forde.
Obrońcy: 2 - Sean St Ledger, 4 - John O'Shea, 5 - Richard Dunne, 12 - Stephen Kelly, 13 - Paul McShane, 18 - Darren O'Dea.
Pomocnicy: 3 - Stephen Ward, 6 - Glenn Whelan, 7 - Aiden McGeady, 8 - Keith Andrews, 11 - Damien Duff, 15 - Darron Gibson, 17 - Stephen Hunt, 21 - Paul Green, 22 - James McClean.
Napastnicy: 9 - Kevin Doyle, 10 - Robbie Keane, 14 - Jon Walters, 19 - Shane Long, 20 - Simon Cox.


Chorwacja
Bramkarze: 1 - Stipe Pletikosa, 12 - Ivan Kelava, 23 - Danijel Subasić.
Obrońcy: 2 - Ivan Strinić, 3 - Josip Simunić, 4 - Jurica Buljat, 5 - Vedran Corluka, 13 - Gordon Schildenfeld, 15 - Sime Vrsaljko, 21 - Domagoj Vida.
Pomocnicy: 6 - Danijel Pranjić, 7 - Ivan Rakitić, 8 - Ognjen Vukojević, 10 - Luka Modrić, 11 - Darijo Srna, 14 - Milan Badelj, 16 - Tomislav Dujmović, 17 - Mario Mandzukić, 19 - Niko Kranjcar, 20 - Ivan Perisić.
Napastnicy: 9 - Nikica Jelavić, 18 - Nikola Kalinić, 22 - Eduardo da Silva.


10.06.2012 Hiszpania -:- Włochy (Gdańsk - 18:00)

10.06.2012 Irlandia -:- Chorwacja (Poznań - 20:45)

14.06.2012 Włochy -:- Chorwacja (Poznań - 18:00)

14.06.2012 Hiszpania -:- Irlandia (Gdańsk - 20:45)

18.06.2012 Chorwacja -:- Hiszpania (Gdańsk - 20:45)

18.06.2012 Włochy -:- Irlandia (Poznań - 20:45)
Zwycięzca grupy C
Only one choice allowed (61 total votes)
Hiszpania - 41 (67%)
Włochy - 15 (25%)
Irlandia - 3 (5%)
Chorwacja - 2 (03%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu


Edited by Ghost (07/06/2012 23:33)

Do góry
Bonus: Unibet
#5127306 - 04/01/2012 23:45 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ghost]
Loloko Offline
stranger

Meldunek: 27/12/2011
Postów: 13
Tu faworyt jest właściwie jeden, a zatem absolutny dominator na arenie międzynarodowej w ostatnich czterech latach : Hiszpania.
Drugie miejsce powinni zająć Włosi ze względu na swoje doświadczenie : jej reprezentanci grają w najlepszych ligach świata, chociaż taka Słowacja nieźle ich ogoliła w RPA.
Trzecia Chorwacja : wielu dobrych piłkarzy i kraj z pięknymi tradycjami, choć niewielki.
A na końcu Irlandia. Tam football jest zaledwie na czwartym miejscu pod względem popularności. I tak wielki szacun dla piłkarzy, że w ogóle awansowali.

Do góry
#5388759 - 07/06/2012 14:49 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ghost]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
1 Hiszpania
2 Chorwacja
3 Włochy
4 Irlandia

jak dla mnie to Bedzie wyglądało tak w tej grupie Hiszpania jest najmocniejsza. Włochy jak dla mnie nic nie zrobią maja problemy z aferami a to na pewno na nich to nie wpływa mobilizacyjnie niewiele brakowało a włochy były by wycofane z turnieju Chorwaci zawsze są mocni dobry skład pozwoli im na zajęcie 2-go miejsca w grupie i awans do ćwierćfinału a co do irlandii kopciuszek który nic za bardzo nie zwojuje jeden gol w turnieju to max co zrobią

Typy

Hiszpanie - Włochy -1
Chorwacja - Irlandia - 1

Do góry
#5394837 - 10/06/2012 20:01 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ghost]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
Hiszpania - Włochy

o kłopotach włoskiej ekipy wszyscy wiemy, targana wewnetrznymi kłopotami. i mało kto chyba wierz ze Italia moze tu walczyc o tytuł, Hiszpanie wprost przeciwnie faworyt chyba nr 1 do złota. w 15 ostatnich meczach Hiszpanie tylko raz nie potrafili zdobyc gola - w meczu towarzyskim w Anglii, licze ze obrone którą potrafili jak dzieci rozklepać Ruscy, i Hiszpanie beda umieli obejść.

Hiszpania over 1,5 gola w meczu @ 2,10 boks

Do góry
#5394902 - 10/06/2012 20:25 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ryan20]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Właśnie tak się zastanawiam nad tym meczem. Wszystko wygląda zbyt prosto. Super-duper Hiszpania kontra osłabione Włochy wśród afer.
Moim zdaniem Hiszpanie tym razem nie będą mistrzem. Z grupy wyjdą, ale półfinał to max. Nie da się wszystkiego wygrywać, nawet najlepsza do tej pory drużyna świata czyli Brazylia z lat 60, musiała zrobić sobie przerwę w wygrywaniu na MŚ 66.
Włosi są za to genialną drużyną na turnieje, strasznie trudną do wyeliminowania, choćby nie wiem jak słaby na papierze skład przywieźli.

Ale co do dzisiejszego meczu to trochę mnie zastanawia dosyć wysoki kurs na over. Bet 365 daje 2.50.
Na razie same undery z wyjątkiem Rosji, a akurat potencjał ofensywny Hiszpanów na pewno nie jest gorszy. Włosi w obronie już nie stanowią takiego monolitu jaki kiedyś tworzyli Nesta z Cannavaro. Zresztą zostali ośmieszeni ostatnio przez Rosjan właśnie. A Balotelli też coś tam powinien ukłuć.

Do góry
#5394945 - 10/06/2012 20:35 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ghost]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Co do Hiszpanów ...
Brak Villi to wielki problem.
MS 2010 RPA - Hiszpanie strzelają 8 bramek w całym turnieju, ulubiony wynik 1:0 i 5 bramek Villi.
ME 2008 - Hiszpanie strzelili 12 bramek, 4 to Villa.

W obu turniejach był królem strzelców. Przy czym 2 lata temu to on zdobywał te ważne bramki. Wg mnie Torres jest słabszy niż w poprzednich turniejach. A wtedy też nie błyszczał.
Do tego obrona - do tej pory Hiszpanie wygrywali często mecze bardzo dobrą obroną, teraz brakuje naprawdę ważnego zawodnika - Puyola. Tu może być pewien problem ...

No i kolejna ważna sprawa - Xavi i Iniesta. Koniec sezonu w Barcelonie mieli bardzo średni. Xavi był naprawdę zmęczony. Jeśli nie odzyskają sił i nie wrócą do najwyższej formy to ciężko mówić o wielkiej mocy Hiszpanów.

Dla mnie Hiszpania rozczaruje. 2 poprzednie turnieje wygrane a teraz byłby trzeci? Hm, są słabsi niż 2 czy 4 lata temu. Sezon ich zmęczył okropnie bo i Real i Barca walczyły do samego końca rozgrywając masę spotkań ...

Przed miesiącem stawiałbym na Wlochów bo kurs bardzo ciekawy. Zwłaszcza, że Hiszpanie 2 lata temu mieli słaby początek i porażkę ze Szwajcarią. Teraz trafiają na Włochów. Zamieszanie wokół zespołu niemal tak duże jak 6 lat temu a wtedy było mistrzostwo świata. Cóż, personalnie teraz są słabsi ...
Ale powalczyć mogą i wg mnie granie na Hiszpanie po 1.7-1.8 dość ryzykowne. Już Holandia zawiodła.

Na betfair kursy na Włochów dochodzą do 6. Wg mnie warto zaryzykować bo aż takiej przepaści nie ma między zespołami. Włosi mieli średnią grupę eliminacyjną ale wygrali bez najmniejszych problemów. Obrona spisywała się dość dobrze.
Porażka 3:0 z Rosją to może być niezły zimny prysznic ...
Dania też grała słabiutko przed turniejem a Holandię ograli ...

Tak więc radzę uważać na Hiszpanów bo kurs 3.75 na ich mistrza to trochę przesadzone. Nie bez Villi i Puyola oraz ze zmęczonymi graczami długim sezonem ...

Do góry
#5395072 - 10/06/2012 21:16 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ghost]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Originally Posted By: Ghost
Moim zdaniem Hiszpanie tym razem nie będą mistrzem. Z grupy wyjdą, ale półfinał to max.

Ja myślę, że Hiszpanie nie wyjdą z grupy. Tak jakoś Hiszpania mi się kojarzy z Francją. Francuzi w 1998 byli mistrzami świata, w 2000 mistrzami Europy, a w 2002 nie tylko nie wygrali żadnego meczu, ale nie potrafili strzelić ani jednego gola, a grupę mieli słabą.

Do góry
#5395093 - 10/06/2012 21:24 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Igor]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Originally Posted By: Igor
Originally Posted By: Ghost
Moim zdaniem Hiszpanie tym razem nie będą mistrzem. Z grupy wyjdą, ale półfinał to max.

Ja myślę, że Hiszpanie nie wyjdą z grupy. Tak jakoś Hiszpania mi się kojarzy z Francją. Francuzi w 1998 byli mistrzami świata, w 2000 mistrzami Europy, a w 2002 nie tylko nie wygrali żadnego meczu, ale nie potrafili strzelić ani jednego gola, a grupę mieli słabą.


Też tak przed turniejem sądziłem.
Jednak grupa jest dość słaba i Chorwaci oraz Irlandia nie są mocnymi rywalami.
Nie mam czasu teraz sprawdzić jaki kurs na to ale pewnie bardzo wysoki smile

Do góry
#5395240 - 10/06/2012 22:13 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ghost]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206

Hiszpania - Włochy
typ: X
kurs: 3.50
bukmacher: Betsson

Już w pierwszym meczu grupy C spotkają się dwaj wielcy faworyci tej grupy. Obrońcy tytułu a zarazem Mistrzowie Świata Hiszpanie podejmą bardzo mocną ekipę Włoch. Minimalnym faworytem wydają się być ci pierwsi ja jednak byłbym ostrożnym z takimi sądami.
Jest to bowiem pierwszy mecz, obie drużyny są świadome klasy przeciwnika i według mnie ten mecz będzie spotkaniem podobnym do wczorajszego meczu Niemców z Portugalią, czyli żadna z ekip nie będzie chciała się zbytnio otworzyć, by nie stracić pierwszej bramki.
Dlatego postanowiłem spróbować w tym meczu zagrać remis. Obie ekipy imponowały grą w defensywie w eliminacjach, Włosi stracili raptem 2 gole, Hiszpanie natomiast 6. Dzisiaj natomiast muszą grać bardzo uważnie w obronie bo będą obie ekipy pozbawione swoich liderów w defensywie. W ekipie Azzurri nie zagra Andrea Barzagli natomiast w drużynie Vicente del Bosque nie zagra Carlos Puyol, to wszystko sprawi według mnie, że obie ekipy bardziej będą przykładać się do gry defensywnej i bardziej będą starali się nie stracić bramki, niż ją strzelić.
Ponadto pamiętajmy, że Włosi to drużyna turniejowa, oni nie zawsze wygrywali swoje pierwsze spotkania, Hiszpania natomiast jak pamiętamy również Mundial 2010 rozpoczęła od porażki. Obie ekipy ostatni raz grały ze sobą na Euro 2008 wtedy był to ćwierćfinał i o tym która z ekip awansuje do półfinału decydowały karne (w regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis). Dziś również myślę, że podział punktów w meczu tych dwóch ekip jest najbardziej możliwy.

Do góry
#5395281 - 10/06/2012 22:28 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ghost]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Hiszpania - Włochy

Spotkanie można śmiało nazwać tytułem ,, ogień kontra woda,, Wszyscy wiemy z czego sa kojarzone dwie reprezentacje. (Ogień) Hiszpanie graja z polotem,bardzo ofensywnie. Ich nad rzędnym celem jest piękna gra, z tego powodu maja bardzo duzo zwolenników, trudno sie nie dziwic ładna piłka dla oka, która wprawia kibiców w entuzjastyczny zachwyt. Natomiast reprezentacja Squadra Azzurra (Woda) słynie z bardzo dobrej organizacji stref obronnych. Można stwierdzić jest to ich nad rzędna dewiza, po odbiorze piłki następuje szybka kontra z ich strony i sa to bardzo groźne kontry. Dzis podejrzewam taki przebieg spotkania będzie na boisku, moga to byc obustronne szachy i kto pierwszy strzeli bramke, ten praktycznie wyjdzie zwycięsko ze spotkania. Słynne ,,Catenaccio,, podejrzewam dzis zaprocentuje ale jedynie remisem, mysle ze i tak dla nich remis bedzie pozytywnym wynikiem.

No i oczywiście trzeba zaznaczyć, pojedynek bedzie tez na posterunkach obu ekip. Casillas kontra Buffon. Dwaj wielcy bramkarze, którzy w ostatnich latach należeli i nalezą do najlepszych bramkarzy świata. To bedzie ich mecz obydwu podejrzewam. Z których wyjdą myślę na zero.

Remis 3.40
Hiszpania - Włochy : Liczba bramek Bez bramki 7.05
1,5 under 2.75

Do góry
#5395286 - 10/06/2012 22:30 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ghost]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Widzę wyprzedziłeś mnie o krok smile

Do góry
#5396130 - 11/06/2012 03:00 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Napo]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Hiszpanie narzekają na murawę, a del Bosque zadowolony z postawy Torresa.

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/euro-2012/2012/del-bosqye-po-meczu_sto3307185/story.shtml

Cytat:
Tak naprawdę to był idealny moment, aby wszedł do gry. Stworzył kilka szans i to mi się podobało. To spotkanie było bardzo wyrównane i cieszę się, że mogliśmy wprowadzić go na murawę. Oczywiście wolelibyśmy wygrać. Zrobiliśmy, co mogliśmy. Ważne jest, aby grać dobrą piłkę. Mieliśmy dzisiaj suchą murawę i to nie było dobre ani dla nas ani dla Włochów - zakończył szkoleniowiec.


Hmm, czemu mam wrażenie, że Hiszpanie grają tu bo muszą?

Do góry
#5396218 - 11/06/2012 03:45 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ghost]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
I tak się dziwię, że jeszcze Xavi, Iniesta czy Pique mają siłę i motywację biegać po tak trudnym sezonie ...
Oni już byli wypaleni na koniec sezonu.

Chorwaci nieźle zagrali. Może być bardzo ciekawie. Hiszpania teraz musi wygrać z Irlandią. Jeśli zgubią punkty to postawią się w ciężkiej sytuacji.

Do góry
#5396233 - 11/06/2012 03:53 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: rivex]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Originally Posted By: rivex
Chorwaci nieźle zagrali. Może być bardzo ciekawie.

Życzę Chorwatom żeby wyszli z grupy i wierzę, że im się to uda. Po tym co dzisiaj pokazali w pełni na to zasługują, a nawet i na dalsze sukcesy.

Do góry
#5402183 - 14/06/2012 15:26 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ghost]
allesandros Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 2053
Skąd: Gerlach
Irlandia - Hiszpania
typ: 2/2 (ht/ft)

Obie druzyny specjalnie nie zachwycily podczas inauguracyjnej kolejki spotkan w grupie C. Irlandia zagrala w sumie tak jak mozna bylo spodziewac natomiast dosc slabo zaprezentowali sie mistrzowie swiata. Przeszkadzalo im boisko, ktore bylo syche, tepe i w zwiazku z tym za wolne. Dzisiaj bedzie w Gdańśku wieczorem bedzie padac a nawet jesli jakims cudem sie tak nie stanie to murawa bedzie sowicie podlana przez obsluge. Jest na to zgoda wyspiarzy. DelBosqe powinien dzisiaj juz skorzystac z napastnika i przede wszystkim wieczorem pileczka bedzie chodzic w znacznie szybszym tepie. Nawet z Włochami Hiszpanie stworzyli mase okazji wiec z Irlandia od poczatku bedzie ich pod dostatkiem. 3-0 z szybko strzelona bramka to moj typ.

Do góry
#5402372 - 14/06/2012 17:30 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: allesandros]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Przenoszę do odpowiedniego tematu post krz1910

Originally Posted By: krz1910
Hiszpania - Republic of Ireland : Czy Fernando Torres strzeli bramkę?
Gracz musi zacząć mecz aby zakład był ważny.
Typ: Tak
Kurs: 2.30
Bukmacher: Betsson

Fernando Torres nie ma zbyt udanego sezonu ligowego w swoim klubie, często w nim zawodził ale po zmianie trenera na Roberto Di Matteo coś jakby drgnęło. Niestety w meczu z Włochami Fernando Torres znów raził nieskutecznością, miał 3 znakomite okazję na zdobycie bramki i żadnej z niej nie wykorzystał.
Wydaje się jednak, że Torres pod nieobecność Davida Villi ma bardzo mocną pozycję w kadrze Vicente del Bosque i dziś znów otrzyma swoją szansę. Nie ma się chyba co dziwić jest to zawodnik utożsamiany z sukcesem na Euro 2008 i nawet będąc w słabszej formie może liczyć, że dziś dostanie swoją szansę na boisku.
Dziś Hiszpanie zagrają z Irlandią, która w pierwszym meczu popełniała sporo błędów w defensywie i być może właśnie dziś Fernando Torres będzie miał okazję na przełamanie swojej niemocy strzeleckiej, wszak Shay Given to nie Gianluigi Buffon.
Pamiętajmy jednak również, że mimo słabszego sezonu Torres dla Chelsea zdobył 11 goli w minionym sezonie (49 meczów rozegrał), statystyka może nie powala ale jest to również najskuteczniejszy zawodnik w drużynie del Bosque i jak pokazał mecz z Włochami jest to napastnik, który potrafi znaleźć się pod bramką przeciwnika, piłka go szuka w polu karnym, jednak dobrze zorganizowana defensywa Włoska oraz Buffon w bramce sprawiły, że Torres w swoim pierwszym meczu na Euro w Polsce i Ukrainie bramki nie strzelił. Dziś rywal nieco słabszy, popełniający więcej błędów w grze obronnej. Jeżeli więc Torres będzie odrobinę skuteczniejszy to dziś jakąś bramkę powinien strzelić, bo jak pokazał pierwszy mecz potrafi się znaleźć w dogodnych sytuacją do zdobycia gola jeżeli będzie odrobinę skuteczniejszy w tych akcjach to bramkę powinien zdobyć.

Do góry
#5402561 - 14/06/2012 19:09 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ghost]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
Hiszpania - Irlandia 1 (handi -1) @ 1,75
posiadanie piłki Hiszpania over 66,5 % @ 1,65

tym razem popadało i mozliwe ze bedzie padać wiec nie beda mieli Hiszpanie wymówek by grac swoje, murawa bedzie lepsza dla nich. będą dominowac na boisku, posiadanie pilki z pewnoscia bedzie wysokie biorac pod uwage dość szarpany styl gry Irlandii. Remis oznacza niepewność. muszą wygrać. Vamos. boks

Do góry
#5403747 - 15/06/2012 03:39 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Ryan20]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Hiszpania - Chorwacja 2:2 (i każdy wyższy remis) i makaronów nie ma w turnieju... 8 lat temu przerabiali dokładnie to samo hmm

Do góry
#5403792 - 15/06/2012 04:07 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: tomo]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: tomo
Hiszpania - Chorwacja 2:2 (i każdy wyższy remis) i makaronów nie ma w turnieju... 8 lat temu przerabiali dokładnie to samo hmm


Dokładnie, bardzo ciekawa sytuacja wytworzyła się w tej grupie.

Ale coś mi się wydaje, że Irlandczycy ten ostatni mecz zagrają na 220% i Włosi nie skończą z 5 oczkami.

Do góry
#5403993 - 15/06/2012 14:25 Re: Grupa C (Hiszpania - Włochy - Irlandia - Chorwacja) [Re: Vorspringer]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Albo będzie jak w RPA, gdzie Włosi mieli dwa remisy po pierwszych meczach i wystarczyło im wygrać ze "słabą" Słowacją.

A kursy na remis w meczu Hiszpania - Chorwacja już grubo poniżej 3, a na dokładny wynik jeszcze się zastanawiają laugh

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, Lukasz111, rafal08, Sensei, igea23), 3544 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49