Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#5128959 - 05/01/2012 20:01 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: huge]
lamps Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2009
Postów: 1540
Według mnie jak nie teraz to nie wiem kiedy, mamy plusy gramy u siebie i trafiliśmy najłatwiej jak można było teoretycznie, ale także Rosjanie,Grecy i Czesi myślą podobnie więc te mecze mogą być szalenie ciekawe, każdy będzie chciał wygrać bo teoretycznie lepiej zagrać przeciwko Polsce Grecji Rosji Czechom niż Niemcom Hiszpanom Włochom Angolem itp...ta grupa może wydaje się słaba ale ta grupa będzie szalenie wyrównana, bo w tej grupie nie ma faworytów.Na dzień dzisiejszy chyba nie ma co typować jeszcze, bo to nie wiadomo jak będzie, zostało jeszcze 5 miesięcy ponad a w tym czasie zawsze może odpaść jeden bądź kilka piłkarzy, sezon klubowy trwa o kontuzje nie trudno.Wstępnie to Polska i Czechy awans moim okiem.

Do góry
Bonus: Unibet
#5144213 - 13/01/2012 20:40 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: lamps]
PanTwardowski Offline
stranger

Meldunek: 13/01/2012
Postów: 2
Trudno wyrokować, bo wiele się jeszcze może zmienić ale wcale bym się nie zdziwił awansem Czechy, Rosja ;]

Do góry
#5332524 - 30/04/2012 19:32 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Frankowski w kadrze na Euro? grin blush

Mamy być pierwszą drużyną w historii mistrzostw, która zamierza od pierwszego gwizdka grać w dziesiątkę?

Do góry
#5332545 - 30/04/2012 20:03 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Conrad]
Marczajka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 11569
Originally Posted By: Conrad
Frankowski w kadrze na Euro? grin blush

Mamy być pierwszą drużyną w historii mistrzostw, która zamierza od pierwszego gwizdka grać w dziesiątkę?


od pierwszego gwizdka nie wyjdzie, ostatnie 10 min i styknie, a my jako drużyna nie ważne w jakim składzie od 65 min gramy zawsze w 9, dwóch reprezentantów już człapie nogami, tak więc czy to będzie Franek czy inny młody gniewny to mi wisi. Media napuszczają Smudę a i tak zrobi jak zechce, weźmie swoich przydupasów, skończy grupę z 1 pkt i po balu.

Do góry
#5332564 - 30/04/2012 20:45 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
On nie powinien nawet być w składzie, jeśli Smuda go weźmie to będzie to zły sygnał...

Fakt, że wielu naszych ma problemy z kondycją, ale na szczęście szkielet zespołu wydaje się być solidny: Borussia+Francja+Arsenal. Gorzej oczywiście z tymi grającymi w naszej lidze, gdzie niezdrowy styl życia jak na sportowca robi swoje i wtedy w trakcie drugiej połowy akumulator jest już prawie pusty.

Natomiast mediów nie powinien Smuda się słuchać prawie w ogóle. To on jest selekcjonerem, stety czy niestety, i z pewnością sam będzie wiedział kogo wybrać do składu. Natomiast jeśli zobaczę tam człowieka z jedną drewnianą nogą to będę się długo zastanawiał jakim cudem on się tam znalazł...

Do góry
#5332655 - 30/04/2012 21:54 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Jak nie powola Majewskiego to bedzie porazka. Chlop gra regularnie na wysokim poziomie,nieosiagalnym dla wiekszosci naszych grajkow.

Kiedys pytal sie Hajto co moze od Frnaka nauczyc sie Lewy. Nauczyc sie, owczem raczej niczego. Franek po prostu urodzil sie z nosem w polu karnym. Po prostu pilka go szuka. Podobny problem maja Hiszpanie z Raulem.

Do góry
#5332700 - 30/04/2012 22:49 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
to, czy powolania beda sluszne czy nie, okaze sie w momencie, kiedy odpadniemy z turnieju. jesli nie wyjdziemy z grupy, to oczywiscie wszystko zostanie ocenione bardzo krytycznie i pewnie lewandowski bedzie drewniakiem itp. natomiast jesli poradzimy sobie, to nawet jesli powola rasiaka, to pewnie beda go chwalic za to grin

Do góry
#5332776 - 01/05/2012 00:11 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: huge]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
To prawda, strasznie łatwo poderwać tłum by bez większego myślenia poszedł w jakimś kierunku. Listek raptem był zły i zastąpiono go o wiele gorszym palantem. Leo się raptem nie nadawał i wymieniono go na człowieka, który mógłby mu jedynie sznurowadła wiązać. Teraz pewnie też będzie podobnie bo histeria mediów na jakimś etapie musi się ukazać...

Do góry
#5333672 - 01/05/2012 21:50 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Ja bym chętnie zobaczył w szerokiej kadrze następujących zawodników. Którzy praktycznie, nie otrzymywali w ostatnich czasach powołań.Szkielet zespołu, juz praktycznie mozna sie domyśleć jaki będzie. Ale na każdej pozycji, musi byc godny zastępca, który w potrzebie sprosta wyznaniu, jakie niesie gra na takiej imprezie jak Euro.

- T.Kuszczak powinien dostać szanse, ostatnie występy w Watford to tylko potwierdziły. Zna atmosferę wielkich spotkań, grywał w Manchesterze i to w lidze mistrzów, jak i Premier League.

-K.Glik na pewno w szerokiej kadrze miejsce powinien miec. I otrzymać szanse od pierwszego gwizdka w którymś ze spotkan.

-T.Frankowski jako tajna bron. Czyli Jokera w tali trzeba miec smile.

-Większość twierdzi ze A.Piech powinien ta szanse dostać w roli snajpera. To nie jest typowy snajper, lis pola karnego, w mojej ocenie. Ja bym porównał to do sytuacji z Piszczkiem. Grał jako napastnik w Ekstraklasie, a po wyjeździe do Bundesligi został nagle prawym obrońca i to jednym z lepszych w Europie. Piech w moim odczuciu, jest nie w pełni wykorzystywany przez trenerów, wystawiających go w roli snajpera. Moim zdaniem optymalna pozycja dla niego to skrzydło, i tam powinien byc sprawdzany i ogrywany. Myślę ze byłby Polskim Markiem Overmarsem, praktycznie Arek to jest wręcz kopia pod względem warunków fizycznych, techniką tez nie grzeszy. Mysle ze tam jest jego naturalna pozycja na boisku.

-E.Smolarek po powrocie do Holandii, widac zwyżkującą forme w jego grze. Doświadczenie wielkie na arenach międzynarodowych jest. Wiem jeno, całe serce na boisku by zostawił i jeszcze więcej.

-L.Jutkiewicz z Middlesbrough. To jest raczej mało realny scenariusz. Ale warto na przyszłość było by mu sie przyjrzeć.

-I.Jelen,P.Brozek, Irek praktycznie to ja nie wiem kiedy na boisku miał ostatnio występ. Trzeba jednak było zostać na starych śmieciach w Auxerre. P.Brozek praktycznie ten sam scenariusz.

Do góry
#5334947 - 03/05/2012 01:41 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Czytałem wypowiedzi trenera kadry pana Smudy.

- ,,Wiadomo, że jeżeli chodzi o podstawowy skład, to mam problem z zestawieniem środka obrony i ten kłopot może nam towarzyszyć do samego turnieju. Modlę się, żeby nie było kontuzji, które oczywiście mogłyby też skomplikować sytuacje na innych pozycjach - dodał,,

Komorowski,Perquis,Głowacki, dwaj pierwsi kontuzjowani, i cos sie boje ze nie dojda do pełnej sprawności. Głowacki po kontuzji, ale nie gra w klubie.

-Dlaczego nie dostał szansy, pokazania sie Łukasz Szukała podstawowy obrońca drużyny Universitatea Cluj. W obecnym sezonie 26 spotkan w podstawowej jedenastce. W poprzednim sezonie, występował w Gloria Bistriţa rozegrał 28 spotkań trafiając dwu krotnie do bramki rywali.

Szkoda ze we wcześniejszych latach, nikt sie nie zainteresował Cristianem Grabinskim z Club Atlético San Martín.
Grabinski zagrał w 19 meczach w młodzieżowych kadrach reprezentacji Argentyny (Sub-17, Sub-20 i Sub-21). Brał udział w Mistrzostwach Świata U-17 w Egipcie, gdzie wystąpił w czterech meczach. W 1999 roku Grabinski występował w reprezentacji Argentyny U-20 i był jej członkiem na Mistrzostwach Świata w 1999. Był mistrzem Ameryki Południowej w 1999 roku. W pierwszej reprezentacji, nigdy nie zagrał.

Jak i Filipe Luisem Kasmirskim, brazylijski piłkarz polskiego pochodzenia. Gra na pozycji lewego obrońcy. Obecnie gra w Atletico Madryt.

-Praktycznie byśmy dysponowali, jedna z lepszych formacji obronnej w Europie. Oni sa bardziej Polakami, od Olisadebe, czy Rogera z całym szacunkiem do tych piłkarzy.

Do góry
#5367142 - 26/05/2012 00:57 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
Cypryjczyk Offline


Meldunek: 29/11/2004
Postów: 1749
Skąd: Nikozja
PRzypomne tylko że Smude na selekcjonera kadry domagalo sie całe srodowisko pilkarskie, miał najlepsze notowania u kibiców, ekspertow i w PZPN poszli po rozum do głowy, po co maja sie sprzeciwiac woli kibicow?

A wiemy jak to jest z ludzmi ktorzy dostaja awans, nagle zaczynaja inaczej myslec i unosic sie honorem. No to mamy pana Smude ktory nie lubi jezeli ktos ma trudny charakter. Zjebał Polsce i Polakom impreze życia jeszcze przed Mistrzostwami. Z takim skladem to cud bedzie jak Polska wyjdzie. Co z tego że mamy trio z Dortmundu jezeli w kadrze graja ludzie ktorzy sie do niej nie nadają i sa typowymi leniami i cieniasami. Co z tego jezeli Lewy bedzie strzelał skoro obrona bedzie sama prowokowała sytuacje dla rywali.

Ponadto juz dobry rok temu mowilem znajomym że samym Szczesnym na Euro bramkarza sie nie zabiera. Dzis widzimy ze jezeli Szczesny czy Tyton zagra na ME to napewno nie na 100% swoich mozliwosci bo beda na zastrzykach itp.

Do góry
#5367676 - 26/05/2012 18:21 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Cypryjczyk]
lamps Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2009
Postów: 1540
Jak nasz PZPN nie awansuje z tej grupy na takiej imprezie to... koko koko...

Cuda coś tam cuduje, ale na jakiś cud nie liczę.

Cuda jak i Lato w Kołobrzegu, lody lody na patyku Platini tańczy na trawniku.Po nie powodzeniu dostaną szpica na dupala.

Mecze będę oglądał ale ze względu że przyjeżdża kolega z Portugalii CR7.

Moje typy z tej grupy na awans :

1.Polska
2.Czechy
3.Rosja
4.Grecja

Do góry
#5371681 - 28/05/2012 23:22 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Przyznam ze sam byłem za objęciem stanowiska selekcjonera przez pana Smude. No bo w końcu kto jak nie on, w tamtym czasie byl najodpowiedniejszy na dane stanowisko. I dalej jestem za, owszem można mieć zastrzeżenia jako kibic ze np. Boruca,Żewłakowa, i innych nie ma w gronie kadry, ale tak z drugiej strony oni swoje juz zagrali dla kadry czas dac szanse innym i nie gorszym z mniejszym bagażem doświadczeń ale młodszym perspektywicznym zawodnikom. Kadra jest nic sie nie zmieni, trzeba przyjąć to do wiadomości i nie grymasić ze tego niema i tamtego. Moim zdaniem jest optymalna prawie, i mamy na prawdę dobra ekipę która moze nie jedna niespodziankę sprawić. Po co nam obrona jak mamy taki oręż ofensywny ze mogą nam strzelać odrobimy. tongue

A co do naturalizowanych graczy w kadrze. Przestańmy taką histerie wielka robić bo nie ma tak naprawdę z czego. Większość urodzona w Polsce, a reszta z korzeniami i dla mnie to brakuje w tej kadrze jeszcze Jutkiewicza.
- A taka ciekawostka wiecie ze pierwsza bramkę dla Polski na mistrzostwach Świata strzelił nie kto inny jak Fryderyk Scherfke przeciwko Brazylii z rzutu karnego i był narodowości niemieckiej.

Do góry
#5371750 - 28/05/2012 23:44 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Jeszcze jedna ciekawostka na MŚ78 w Argentynie wprowadzono i grano piłką do gry Tango, która gospodarzom przyniosła szczęście, bowiem zdobyli mistrzostwo. Teraz do wzoru wrócono przygotowując piłkę Tango 12 na mistrzostwa Europy 2012, moze tym razem historia sie powtórzy i gospodarzom szczęście będzie przynosić. Oby smile

Do góry
#5374503 - 30/05/2012 04:50 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
balon sie pompuje grin wszyscy narzekali na nasza gre ze slowakami, a dzisiaj rosjanie pokazali swoja klase. praktycznie powinni przegrac z litwa. moje typy na euro:
Polska-Grecja 1:0
Polska-Rosja 1:1
Polska-Czechy 1:1
i awansujemy prawdopodobnie z drugiego miejsca

Do góry
#5384418 - 04/06/2012 18:31 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: huge]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Ostatni raz byłem takim optymistą, jeśli chodzi o reprę, 10 lat temu. Wtedy wiadomo jak się skończyło, mam nadzieję, że teraz będzie inaczej.
Zresztą, kiedy my ostatnio mieliśmy w składzie takie gwiazdy? Szczęsny, Lewy, Kuba, Piszczek czy nawet Rybus, który jest dla mnie lekkim zaskoczeniem. Nie tylko nie zaginął tam na wschodzie, ale świetnie się wkomponował w drużynę, a tu na EURO może być objawieniem.

Nawet chyba Smuda tego nie potrafi spieprzyć, chociaż usilnie próbuje, uparcie stawiając na tego platfusa Boenischa, albo nie wiem po jaki ch... zabierając Brożka do składu.

Będzie dobrze, ćwierćfinał do ogarnięcia i pewnie coś takiego postawię piwo

Do góry
#5384454 - 04/06/2012 19:01 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
w piątek balon pęknie wink

z taką obroną i"upartym trenerem" to do europy daleko......
ja gram 8/10 że nie awansujemy z grupy....

Do góry
#5384550 - 04/06/2012 20:21 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Franciszek Smuda zdecydował, że Sebastian Boenisch zagra na lewej obronie w inauguracyjnym meczu Euro 2012 z Grecją - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Do góry
#5384556 - 04/06/2012 20:28 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Warren]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Biczu
Franciszek Smuda zdecydował, że Sebastian Boenisch zagra na lewej obronie w inauguracyjnym meczu Euro 2012 z Grecją - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".


@2,75 z unibeta wink

Oby to była prawda. Mam też, że Dudka nie zagra w I składzie.

Czyli widzę, że wszyscy zgodni - Ruskie na I miejsce w naszej grupie?

Do góry
#5384576 - 04/06/2012 20:47 Re: Grupa A (POLSKA - Grecja - Rosja - Czechy) [Re: Ghost]
fenomen Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2010
Postów: 713
Skąd: Postów 99999
Wierzy ktoś w prorocze sny ? smile Bo śniło mi się dziś Polska-Grecja 1:1

Do góry
Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, akagi, Zaixi, Lukasz111, kemp, rafal08, igea23), 3429 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581814 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49