Strona 24 z 24 < 1 2 ... 22 23 24
Opcje tematu
#5273120 - 20/03/2012 18:30 Re: Tobet (7) [Re: Banik]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
super bukmacher super. Właśnie chciałem puścić sobie cos z nba za 90 euro. Że konto zlimitowane to oczywiście do akceptacji. Ale czemu jakiś baran zakład odrzuca , chociaż tobet ma tą samą linie i kurs co kilkanaście innych buków ( w tym Pinnacle) to już dla mnie zagadka. PO co im w tej sytuacji ta akceptacja jak i tak wszystko odrzucają, w myśl zasady - tego pana nie obsługujemy.

Do góry
Bonus: Unibet
#5274336 - 21/03/2012 06:52 Re: Tobet (7) [Re: Banik]
mini-cab_driver Offline
a.k.a. "croydoncabman"

Meldunek: 16/07/2002
Postów: 2325
Skąd: Londyn
Originally Posted By: Banik
Do 3 razy sztuka:

Jak skorzystać z promocji?

1. Zaloguj się, kliknij przycisk "Wpłata", wejdź do zakładki "kod promocyjny i wpisz w pustym polu EARNRELOAD.
2. Postaw na żywo ( w dziale LIVEBET ) co najmniej 20PLN na jedno ze spotkań objętych promocją (19-25 marca ). Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów na żywo.
3. Otrzymasz możliwość odebrania bonusu 50% wpłaty, do kwoty 100 PLN! Oferta bonusowa zostanie przesłana na Twój adres e-mail w piątek 30 marca i pozostanie ważna do niedzieli 8 kwietnia.


Originally Posted By: Banik
Nie dodałem, że oferta tylko dla tych graczy, którzy otrzynali newsltter wczoraj. Jednak wysłany został on do większości graczy, dlatego warto sprawdzić skrzynkę.



to po co tu wklejasz?

Do góry
#5274342 - 21/03/2012 07:13 Re: Tobet (7) [Re: gryzonko]
mez Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2009
Postów: 1483
Originally Posted By: gryzonko
super bukmacher super. Właśnie chciałem puścić sobie cos z nba za 90 euro. Że konto zlimitowane to oczywiście do akceptacji. Ale czemu jakiś baran zakład odrzuca , chociaż tobet ma tą samą linie i kurs co kilkanaście innych buków ( w tym pinnacle) to już dla mnie zagadka. PO co im w tej sytuacji ta akceptacja jak i tak wszystko odrzucają, w myśl zasady - tego pana nie obsługujemy.


nie on jeden stosuje takie praktyki , inne buki tez potrafia przyjać kilka % stawki ,ale kurs na to zdarzenie , ktore gralem spokojnie wisi kilka godzin bez zadnych zmian

rozumiem odrzucienie stawki gdy zmieniaja kurs czy linie ,ale w innym wypadku jest to dla mnie dziwne

Do góry
#5274402 - 21/03/2012 12:04 Re: Tobet (7) [Re: Banik]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: Banik
Nie dodałem, że oferta tylko dla tych graczy, którzy otrzynali newsltter wczoraj. Jednak wysłany został on do większości graczy, dlatego warto sprawdzić skrzynkę.


ciekawe czy ktos otrzymal ?

Do góry
#5274409 - 21/03/2012 13:03 Re: Tobet (7) [Re: Banik]
szuwi1 Offline
addict

Meldunek: 23/03/2007
Postów: 560
Co? Maila? Ja otrzymalem, zagralem live na Barce i czekam na maila od Tobetu. Co ciekawe, oferta była przez pewien czas na głównej stronie, ale po pewnym czasie ją zdjęli, zapewne dlatego, iż dla odbiorców. Tak samo było na Nordicbet.

Do góry
#5274612 - 21/03/2012 19:24 Re: Tobet (7) [Re: Banik]
jazdagz Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 1045
banik , gdzie jestes jak twoja pchlana firma odpie.... maniane? wyszczekaj sie tu odnosnie super polityki limitowania. inaczej: brakiem mozliwosci grania, bo 1zl - 4zl na zaklad to nie jest limit ! to zakaz gry !
moglbys cos wylewnie napisac

Do góry
#5274644 - 21/03/2012 20:31 Re: Tobet (7) [Re: jazdagz]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: jazdagz
banik , gdzie jestes jak twoja pchlana firma odpie.... maniane? wyszczekaj sie tu odnosnie super polityki limitowania. inaczej: brakiem mozliwosci grania, bo 1zl - 4zl na zaklad to nie jest limit ! to zakaz gry !
moglbys cos wylewnie napisac


Może ja,poszukaj sobie innej firmy ,która przyjmie zakład powyżej 4 zł,czy to takie trudne do wymyślenia?
Na limity w żadnej firmie gracz nie ma żadnego wpływu ,tobet nie jest tu ewenementem

Do góry
#5274646 - 21/03/2012 20:33 Re: Tobet (7) [Re: crossmen]
C.Ronaldo Offline
old hand

Meldunek: 22/10/2007
Postów: 974
Skąd: Madrid
Originally Posted By: crossmen
Originally Posted By: jazdagz
banik , gdzie jestes jak twoja pchlana firma odpie.... maniane? wyszczekaj sie tu odnosnie super polityki limitowania. inaczej: brakiem mozliwosci grania, bo 1zl - 4zl na zaklad to nie jest limit ! to zakaz gry !
moglbys cos wylewnie napisac


Może ja,poszukaj sobie innej firmy ,która przyjmie zakład powyżej 4 zł,czy to takie trudne do wymyślenia?
Na limity w żadnej firmie gracz nie ma żadnego wpływu ,tobet nie jest tu ewenementem


nie chrzan, mojej kumpeli po pierwszym wygranym becie po kursie w granicach 2 za 6 stow walneli taki limit, zero wyjasnienia od supportu dlaczego

Do góry
#5274666 - 21/03/2012 21:10 Re: Tobet (7) [Re: C.Ronaldo]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: C.Ronaldo
Originally Posted By: crossmen
Originally Posted By: jazdagz
banik , gdzie jestes jak twoja pchlana firma odpie.... maniane? wyszczekaj sie tu odnosnie super polityki limitowania. inaczej: brakiem mozliwosci grania, bo 1zl - 4zl na zaklad to nie jest limit ! to zakaz gry !
moglbys cos wylewnie napisac


Może ja,poszukaj sobie innej firmy ,która przyjmie zakład powyżej 4 zł,czy to takie trudne do wymyślenia?
Na limity w żadnej firmie gracz nie ma żadnego wpływu ,tobet nie jest tu ewenementem


nie chrzan, mojej kumpeli po pierwszym wygranym becie po kursie w granicach 2 za 6 stow walneli taki limit, zero wyjasnienia od supportu dlaczego

Widać ,że nie ogarniasz chyba tego co napisałem...na marginesie jest takowa firma na rynku co tłumaczy się graczowi z limitów,jeśli tak to daj przykład ....

Do góry
#5274732 - 21/03/2012 21:51 Re: Tobet (7) [Re: mez]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: mez

nie on jeden stosuje takie praktyki , inne buki tez potrafia przyjać kilka % stawki ,ale kurs na to zdarzenie , ktore gralem spokojnie wisi kilka godzin bez zadnych zmian

rozumiem odrzucienie stawki gdy zmieniaja kurs czy linie ,ale w innym wypadku jest to dla mnie dziwne

Jedynym wytłumaczeniem jest to że na tej akceptacji jest zatrudniony jakiś leniwy pawian który woli dłubać w nosie niż spojrzeć czy są jakieś przeciwskazania odnośnie przyjęcia tego zakładu.
A jeśli chodzi o tobet to kilka lat temu dało sie tam pograć, teraz zrobiła sie kompletna popierdółka w której chyba łatwiej o limity Polakom niż w samym nordicbet.

Do góry
#5274752 - 21/03/2012 21:56 Re: Tobet (7) [Re: Banik]
jazdagz Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 1045
bonus - zobowiazuje do obrotu
limit - powoduje ze obrot jest zasranie ciezko zrobic grajac za 1-4zl.

a razem wziete powoduje ze deklarujesz sie ze zamrazasz srodki i jestes w glebokiej dupie

(wczesniej nie wspomnialem o tym ze to limit podczas zbonusowania sie i teraz to chyba calkowicie wyjasnia ze jest to zagranie udupijace gracza , tym bardziej ze cwele z magicznego supportu pisza smialo: przeciez pan zgodzil sie na taki a nie inny regulamin)

maja racje !! ale ciekawe jak dlugo pociagna z takim gornolotnym, cwanym podejsciem.
niech weryfikacja przyjdzie szybko i niech zdechna na rynku.

pozdrawiam

Do góry
#5274821 - 21/03/2012 22:30 Re: Tobet (7) [Re: KUERTEN.]
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: Banik
Nie dodałem, że oferta tylko dla tych graczy, którzy otrzynali newsltter wczoraj. Jednak wysłany został on do większości graczy, dlatego warto sprawdzić skrzynkę.


ciekawe czy ktos otrzymal ?


Kilkanaście tysięcy graczy otrzymało. Problemem jest tu niestety to, że duża część skrzynek pocztowych traktuje maile od bukow jako spam.

Co do polityki limitowania, każda firma ma swoje podejście.
W ostatnim czasie w Tobet jest ona skierowana w bonushunterów.

Do góry
#5274920 - 21/03/2012 23:38 Re: Tobet (7) [Re: Banik]
Mike Avdi Offline
A7

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 3000
Skąd: Punta Cana
Orientuje się ktoś, czy w ofercie będą jeszcze ligi okręgowe polskie? Bo tydzień temu nie było mojej okręgówki, a nie wiem czy w ogóle inne były na tym szczeblu rozgrywek. Na razie widzę IV ligę ale co z niższymi? Thx.

Do góry
#5275602 - 22/03/2012 04:22 Re: Tobet (7) [Re: Banik]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: Banik
Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: Banik
Nie dodałem, że oferta tylko dla tych graczy, którzy otrzynali newsltter wczoraj. Jednak wysłany został on do większości graczy, dlatego warto sprawdzić skrzynkę.


ciekawe czy ktos otrzymal ?


Kilkanaście tysięcy graczy otrzymało. Problemem jest tu niestety to, że duża część skrzynek pocztowych traktuje maile od bukow jako spam.

Co do polityki limitowania, każda firma ma swoje podejście.
W ostatnim czasie w Tobet jest ona skierowana w bonushunterów.

a konkretnie bonushunterów, Żydów i cyklistów ... inaczej mówiac każdy jest podejrzany

Do góry
Strona 24 z 24 < 1 2 ... 22 23 24

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49