Opcje tematu
#4896402 - 05/09/2011 15:55 Mistrzostwa Europy 2011
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495

Do góry
Bonus: Unibet
#4896415 - 05/09/2011 16:06 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Z dlugoterminowych betow warto rozpatrzyc awans Slowencow z grupy (z Serbami, Turasami i Austriakami) oraz majstra Ruskich.
Serbia raczej 1 miejsce, ale tez nie wiadomo bo bez Grbicia to nie ten sam team. Turasy slabe, z reszta dostali wczoraj od Slowencow w towarzyskim 3:0, Austria tez ogorki, malym plusem, ze graja u siebie.
Ruscy w zasadzie nie maja konkurentow do zlota, Serbia jak wyzej bez Grbicie to klasa nizej, Bulgarzy mogliby im zagrozic, ale ostatnio fatalna forma, Polacy bez Wlazlego i Zagumnego 2 klasy nizej, Wlosi odmlodzeni jesio za ciency.
A Ruscy ostatnimi czasy graja pieknie.

Ps. Uwaga na Pepikow, mozliwy czarny kon, tym bardziej jako wspolgospodarz.

Do góry
#4896549 - 05/09/2011 17:20 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Dla scislosci trzeba skorygowac powyzsze ze Slowenia, polecam typ Slowency 1-2 miejsce w grupie.
Typ na awans wygladalby inaczej, bo i z 3 miejsca jeszcze mozna awansowac wygrywajac pozniej w playoffie.

Do góry
#4905375 - 09/09/2011 21:40 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
napisalem troszke wiekszy post w qasi na temat ME, to wkleje również tutaj...

bet.safe moze i wystawil duzo zakladow, ale kolejny raz ich oddsmaker pokazuje jakim jest znawca siatkówki, on jest po prostu bardzo slaby, to juz kolejna wtopa tego bukmachera jeśli chodzi o indywidualne zakłady na siatkarzy...

jak mozna nie wystawic w najlepiej punktujacym zawodniku Ivana "Groznego" Milijkovica ? ja rozumiem, ze Starovic jest obiecujacym mlodym atakujacym, ale jednak nie po to Ivan wraca, aby siedziec na ławie, no chyba, ze ja o czyms nie wiem i jest on kontuzjowany czy cos, jednak wydaje mi sie, ze ten swietny oddsmaker po prostu spojrzal na sklady z LS i zobaczyl, ze tam Sasa byl atakujacym i dlatego pominał Ivana, gratuluje... tak samo jak mozna dac na Stokra kurs @ 12,00, a na Kurka @ 50,00 ? na obu tych zawodnikach opieraja sie ich reprezentacje, Czechy sa moze gospodarzem i czarnym koniem tych Mistrzostw, ale bez przesady, Polska jest rowniez w gronie faworytów i tym skladem rowniez sa czarnym koniem - zaskocza nas pozytywnie, jestem o tym przekonany, @ 50 na Kurasia to jest value, tak samo jak @ 25,00 na MVP Ivana, kto ma tam zdobywac punkty i wygrywac mecze jak nie on? dwóch środkowych rosyjskich w czubie najlepiej punktujacych, nie rosmieszajcie mnie ... brakuje Rouziera, w kazdym meczu trzepie srednio 20 punktow, no ale, ze Francja nie byla w finale LS to "expert" bet.safe go nie dał... brak Sokolova to kolejny blad, Bulgarzy beda w 8 na tych ME, wiec troszke meczow rozegraja, a tam ostatnio Sokolov jest zdobywca najwiekszej ilosci punktów i nie jest powiedziane, ze nie bedzie wychodzil w podstawie, zawsze smieszy mnie wystawianie kursów na środkowych wśród najlepiej punktujacych, owszem zdarzaja sie mecze, gdzie zdobywaja ich sporo, jednak nie oszukujmy sie, sa ta wyjatki od reguly, od zdobywania punktow są skrzydła, w 1 czy 2 meczach srodkowi moga brylowac w tym elemencie, ale nie na przestrzeni calego turnieju, licza sie atakuajcy i przyjmujacy, Maxim Ivan Savani (chociaz nie wiem jak to bedzie u nich po powrocie Parodiego, kto tam bedzie najwiecej tych pkt zdobywal) Rouzier, Kurek, Ngapeth, Stokr, Matej, Sokolov/Nikolov, Grozer/Schops... jak ktos inny sposrod tych, ktorych wymienilem, zdobedzie najlepiej punktujacego to mi kaktus na rece wyrosnie ...

u najlepszych sypaczy duze value na Tichacka oraz ciekawy kurs na Travice, chociaz moglby byc wyzszy, kurs na Grankina troszke za niski, ma najmocniejszych atakuajcych sposrod rozgrywajacych, ale ostatnio zostal przyśmiony przed DeCecco i nie mial za wiele do powiedzenia

wsrod najlepszych blokujacych "Boyan Yordanov @ 14,00" bardzo ciekawy zaklad, pozdro dla oddsmakera, jesli Boyan bedzie grac w 1 skladzie na srodku na przestrzeni calego turnieju i bedzie zdobywac punkty blokiem, to ja juz tutaj wiecej nic nie napisze... ale spokojnie, bede pisac, bo Boyana nie ma nawet w turniejowej "14", przeciez to juz sie robi smieszne, kogo oni tam maja od siatki? ... moje wytlumaczenie jest takie: na oficjalnej stronie Mistrzostw jest w "22osobowym" skladzie Bulgarow B. Yordanov jako środkowy podany, jest podany tam jako "1 z kolei" środkowy, wiec pewnie expert z bet.safe wzial go do "najlepiej blokujacych", ja do konca sam nie wiem czemu on nie został powołany do ostatecznego skladu Bułgarii, teraz nie chce mi sie szukać, ale wiem, ze najlepszym blokuajcym to on na pewno nie zostanie, pozdro dla tego pana gringringrin

wśród libero duze value na Igłe oraz na Exigę, ta dwójka powinna byc w czubie najlepszych libero, Krzysiek ostatnio potwierdzil swoja pozycje w finale LS, takze od tamtego czasu nie zapomnial jak sie broni i odbiera, Exiga to stary wyjadacz, Francuzi sa znani z tego, ze duzo bronia i swietnie przyjmuja, na tych MS w 8 beda, takze Exiga bedzie mial szanse na pokazanie się



podsumowujac, brak słów dla tego kto wystawial tego zakłady :]



bym zapomnial, godny polecenia jest wciaz bet na zwycięstwo Rosji w całym turnieju, bet.sson cały czas trzyma na ten zakład @ 1,75, nie ma im kto zagrozić, Włosi nie daja rady, a Serbia samym Ivanem Rosji nie pokona

co do innego zakładu to Włochy/Serbia w trójce będą, chociaz nie wiem ktora z tych ekip ma większe szanse, na obie widziałem @ 2,00, wiec kazdy musi sam pomyslec, ktorej ekipie daje wiecej szans na top3

Polska wygra grupę @ 3,80 value w expe.kcie
Niemcy wygrają grupę @ 5,50 value w bet.ssonie

z meczów pierwszej kolejki widzę wygrane Rosjan 3-0, Włochów 3-0, Czechów 3-1, Francuzów 3-2, Bułgarów 3-1, Polaków 3-2, Słoweńców 3-1 i Serbów 3-1 chociaz jakas niespodzianka musi się zdarzyć, no chyba, że wygraną Polaków rozpatrujemy jako niespodziankę, więc moze być, 1 niespodzianka w pierwszej kolejce styka

Do góry
#4906681 - 10/09/2011 15:25 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
trzeba zacząć ostro, jakby ktoś nie był jedynakiem to niech sie prześpi z siostrą.

po pograniu najlepiej blokującego: Jordanova all in przyszedł czas na jakieś przemyślenia dotyczące dzisiejszych spotkań.

Meczu naszych nijak nie ruszam. Nie wiem co tutaj może się zdarzyć, wolę usiąść i obejrzeć w fotelu.

Z pozostałych spotkań których nie ruszam: Serbia- Turcja: po LŚ gdzie każdy się śmiał jak męczyli z Portugalią odpuszczam ich żeby zobaczyć co zaprezentują na dzieńdobry. Pomijając obecność Ivana trzeba zobaczyć jak jest u nich prowadzona gra i co pokaże para przyjmujących.

Myślałem o underze Ruskich ale też sobie dałem spokój choć bet wydaje się być fajny. Obawiam się wolnego wejścia w turniej Rosjan i ew. głupiej straty seta.

teraz konkrety:

Austria- Słowenia. Bądźmy szczerzy. Ogórki z Austrii są tutaj bo mają współgospodarza. Staje przed nimi fajny zespół który co roku robi krok do przodu jeśli chodzi o rozwój siatkówki. Panów takich jak Urnaut, Pajenk, Gasparini raczej nie trzeba przedstawiać. Myślę, że powinni rozpocząć od mocnego uderzenia w postaci 3-0 3-1 swoją drogą mam nadzieję, że trochę namieszają w tym turnieju.
typ: Słowenia -10,5 pkt
kurs: 1.85


Portugalia- Czechy. Tu drugi z gospodarzy ME, tym razem bardziej renomowany i znany. W składzie m.in gigant z Trentino- Stokr, nowy sypacz Resovii Tichacek. Patrząc na tabelę będzie to bardzo ważny mecz bo zakłądając, że Sborna pyknie gładko Estonię (teoretycznie najsłabszą) oraz Por i Cze to to spotkanie będzie w dużym stopniu decydowało kto wychodzi z drugiego a kto z trzeciego miejsca. Mam nadzieje, że Pepikowo Arena będzie szczęśliwa dla gospodarzy i uda im się zatrzymać około 70% drużyny Portugalskiej w postaci Valdira Sequeiry który jest niczym Soto dla Portorykańczyków.
typ: Czesi -1,5
kurs: 1.65



+ tak na luźno dużo punktów w meczu Francji. Imo kurs na żaby mocno przesadzony i wcale mnie pięciosetówka nie zdziwi.



WOJNA!!! boks

Do góry
#4909652 - 11/09/2011 17:01 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
Francja- Belgia. Jakby wczoraj Włosi grali to co mogą grać to pewnie Belgia by seta nie powąchała mimo porównywalnego przyjęcia. Meczu obejrzałem niewielki fragment ale przypomniał mi się obraz Makaronów z LŚ- rozegranie czy gra idzie czy nie idzie do Łaski i Savaniego, środek odkurzany po to, żeby środkowi nie ostygli. Natomiast co do Żab: niby trzeba ich omijać ale wczoraj z wyjątkiem kilku przestojów zagrali na prawdę przyzwoity mecz. Myślę, że spokojnie można pokusić się o ich handi setowe. Imo są w stanie wyjść z grupy na 1 miejscu.
typ: Francja -1,5 seta
kurs: 1.4


Słowenia- Serbia. No tutaj ciekawe widowisko, młodzi świetnie grający Słoweńcy kontra Ivan i spółka. Ciężko tu wywnioskować rzeczywistą formę Srb bo kebaby im się kompletnie nie postawili. Do tego ta zależność- Ivan w ataku- Serbia wygrywa. Teraz trafiają na fajną młodzież, która grać potrafi. Zawodnicy w a1, pluslidze czy chociażby ten Bled który był objawieniem FF. Tu z kolei wcześniejszy mecz z Austrią nie grajacą nic, nie było ciśnienia. Interesujący bet- handi punktowe na Słoweńców. Moim zdaniem Serbowie z nich sieczki nie zrobią a jest też szansa, że przywałkują i do dalszej fazy będą wchodzili drogą pozasportową.
11,5pkt to dużo a równie duza jest imo szansa urwania seta czy więcej.
typ: Słowenia +11,5
kurs: 1.85


Polska- Bułgaria. Nie będę się rozpisywał ale po tym co wczoraj widziałem, że stoi znowu @2 na naszych to jakieś jaja są. Zarówno to jak i +1,5 do gry.
typ: Polska/ Polska +1,5 seta
kurs: 2.0/ 1.5

Do góry
#4910298 - 11/09/2011 22:46 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Typ Konkursowy

Polska - Bułgaria
Typ:1
Kurs:2.13

Wczoraj Polskie mlode wilki pokazaly ze moga cos pograc na Euro.Bułarzy po zacietym meczu wczoraj ze Slowakami niestety przegrali 2-3. Polacy dzis mysle pójdą za ciosem po 2 wygrana co bardzo przybliży awans do nastepnej rundy.

Do góry
#4911741 - 12/09/2011 19:20 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
ostatnia kolejka fazy grupowej, wiec skrobne cos na temat meczów, godzinka niecala zostala do pierwszych meczów, a wiec sporo czasu

o meczu Niemcy - Bulgaria zostalo juz duzo napisane na czacie, sam rozpracowywalem ten mecz, a wiec nie pozostaje nic inengo tylko czekać na 3 pkt Niemiec lub 3 pkt Bułgarów, typ Niemcy 3-0 bardzo soczysty, pograny z rana, teraz to juz troszke poblokowane, zobaczymy jak to będzie, czy Bułgaria będzie kalkulować w 1 czy w drugą stronę, a moze nie będzie wcale kalkulować, okaze sie, pewne jest, ze kalkulując nie ma prawa być tb w tym meczu, bo to nie urzadza zadnej z tych druzyn, a urzadza Polaków i Słowaków

co do meczu Polski to po prostu trzeba czekać, a więc czekamy, jestem pewny, ze my bedziemy kalkulowac i jak tylko nadarzy sie szansa to nie zmarnujemy jej tak jak rok temu w Triescie, kibice w hali, łącznie ze mną, byli wniebowzięci trzema wygranymi z rzędu, ale jak sie skonczylo wszyscy wiemy, takze tym razem pokalkulujemy, chlopaki nie chca nic na ten temat mowic w emdiach i bardzo dobrze, po co sie z tym "lansowac", zrobimy co do nas nalezy, w zaleznosci od wyniku meczu Bulgaria - Niemcy, bedzie trzeba przegrac to przegramy, bedzie trzeba wygrac za 3 pkt to wygramy za 3 punkty, Slowacja moze i zagrala 2 bardzo dobre mecze, ale nie robmy z nich tytanow siatkowki


co do innych grup to oczywista wydaje się wygrana Portugalii, jest to pewka dnia, nie widze tutaj innego wyniku jak 3-0 3-1 Portugalia, ja osobiscie zagralem Portugalie w dublu ze Slowenia, dlugo sie zastanawialem nad Slowencami, czy oni beda kalkulowac czy tez nie, ale jednak dalem ich do dublu z niekalkulujacymi Portugalczykami, Slowenia moze miec dylemat, gdyz znajac zaciecie Serbow do wałkowania pewnie będą chcieli wyfrajerzyc znowu wszystkich i zajac 2 miejsce, co da im unikniecie Rosjan i granie dopiero w finale z nimi, w najlepszym dla nich wypadku, bo nikt nie mowi, ze tam awansuja, Slowenia moglaby tak samo chciec i np nie grac o pelna pule i podlozyc sie, co skutkowaloby barazami dla nich, jednak czy baraze z Francja lub Finlandia/Belgia sa takie fajne? oj nie powiedzialbym, to bardzo ryzykowne dla nich, to nie jest jakas potega, takze nie wiem czy beda az tak ryzykowac, mysle ze zagraja o pelna pule co da im pierwsze miejsce w grupie (przy walkowaniu Serbii) i pewny 1/4, a to juz duzy sukces dla tej ekipy, przy barazach mogloby sie okazac, ze faktycznie unikaja tej Rosji itp, ale koncza wczesnie turniej i brakuje ich w najlepszej osemce, takze

Portugalia + Słowenia 8/10


ogolnie te wszystkie nasze dyskusje moga pojsc sie jeba... ze tak brzydko sie wyraze, wystarczy, ze Rosjanom zachce sie walkowac z Czechami i mamy ogromne pomieszanie sie wszystkiego, Rosja gra swoj mecz znajac wyniki 1 sesji itp takze maja pelen obraz tego na co i kogo moga trafic itp, jest to troszke ryzykowne ze strony innych druzyn unikac Rosjan liczac, ze oni i tak zajma 1 miejsce w grupie, a Rosja moze zrobic psikusa i sama saobie wybrac droge i przeciwnika, jednak watpie w taki scenariusz, lecz odpuszczam granie Rosjan w tym meczu, wystarczy, ze mam ich pogranych na zwyciestwo w calym turnieju


została nam ostatnia grupa do omowienia, bardzo ciekawa sytuacja, Wlochom wystarcza 1 set do awansu, a wiec nie sadze, aby nagle grali na calego i rzucali wszystkie sily na dzisiaj, szczegolnie, ze ostatnio mieli duze problemy z Finami i Belgami, nie byly to spacerki, a ciezkie mecze, ktore mogly sie rownie dobrze zakonczyc w druga strone, kto ogladal ten wie o czym pisze, takze Wlochy moge nie czuc sie az tak pewnie, ugrywaja 1 seta i wpuszczaja rezerwy? tego nie wie nikt, Francja walczy o pelna pule, co do tego nie ma watpliwosci - chociaz i tak warto poczekac na wynik meczu Belgów i Finów, bo to moze duzo zmienic, Belgii do awansu rowniez wystarcza 1 set, ale czy to ich satysfakcjonuje? nie wiem, wiem, ze Finlandia musi dzis wygrac 3-0, takze nie ma miejsca na bledy, musza zagrac na pelnej k... i nie pozwalac sobie na zadne wpadki, to bedzie bardzo trudne, gdyz Belgia gra swietnie na tym turnieju i nie sadze, aby dostala takie baty od Finow, takze proponuje

Belgia +1,5 4/10
Belgia 2/10



na deser zostają mecze Polaków, Francuzów, Serbów i Rosjan, a w tych meczach moze byc bardzo ciekawie, zaden wynik mnie nie zdziwi, oczywiscie wszystko zalezy od wynikow 1 sesji meczów

takze czekamy z niecierpliwoscia tongue

Do góry
#4912286 - 12/09/2011 22:13 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Polska - Słowacja
Typ:2
Kurs:1.83

Bulgaria wygrala z Niemcami 3-1 przed chwila. I zaczęły sie kalkulacje szkoda bo nie powinno to tak wygladac frown. Najlepszym dla nas rozwiazaniem jest przegrana ze Slowacja i wpuszczenie jej na 1 miejsce w grupie, my zajmujemy 3 miejsce i przechodzimy dalej nie trafiajac na Rosje w dalszej drabince jak oczywiście Ruscy dzis wygraja z Czechami.

Do góry
#4914089 - 13/09/2011 14:13 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: Napo]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495


Do góry
#4916053 - 14/09/2011 15:47 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Ja dzis tylko zalecam ostroznosc.
Co do mecz Polska - Czechy widze duze wziecie na Polakow podobnie bylo w meczu z Bulgarami, ktory wiemy jak sie skonczyl.
W sumie kursy >1.70 wydaja sie okej, a mamy obecnie nawet 1.80 w Pin i Sb to juz mozna sprobowac, ale stawki raczej niskie.
Tak z 2-3j na 10 max.
Czesi sa gospodarzem, a mimo to naszych kibicow jest sto razy wiecej, ale juz sedziowie moga pomagac Czechom - a poziom sedziowania poki co jest na slabym poziomie (a mamy dosc nieobliczalny sklad, ktory przez 1 dziwny blad moze zapoczatkowac serie i strate seta, a dalej i caly kierunek meczu).
Ekipa czeska robi stopniowe postepy, pieknie grali na Mś, tutaj byli uwazani za mozliwego czarnego konia (tym bardziej u siebie). Sklad maja dosc rowny, wcale nie slaby choc jak narazie zawodzi armata Stokr oraz przyjmujacy Popelka, ktory najlepsze lata ma juz za soba. Za Stokra moze wejsc Konieczny prezentujacy sie tu niezle, natomiast za Popelke jedynie Hudecek, ktory tez nie zachwyca. Pozytywem poki co Platenik.
No, ale faza grupowa jeszcze nam tak wiele nie oddaje, prawdziwa walka i pokaz sily zaczyna sie dopiero teraz.
Polska - no o naszej ekipie to wiemy bardzo duzo nie ma co sie rozpisywac.
Ogromna strata bez Wlazlego i Zagumnego (brak Plinskiego i Winiarskiego do przezycia).
Pozytywem oczywiscie Kurek, milo tez zaskoczyl Kubiak, Igla na libero jak zwykle klasa.
Co do gry Zygadly mam najwiecej zastrzezen - bo choc na poczatku gral calkiem calkiem w tym sporo srodkiem to jak widzialem w 2, 3 i 4 secie z Bulgaria 90% pilek do tragicznego Gruszki (pozniej zmienionego przez nie lepszego Jarosza) to mialem czyms rzucic w telewizor...
Niestety Anastasi uparl sie na tego drewniaka, pewnie dlatego, ze 'gra' w Trento (po co im on to ja nie wiem). Zamiast stawiac na mlodego i kapitalnie sie zapowiadajacego Fabiana Drzyzge (to jest przyszlosc), ktory swietnie sie spisal w meczu ze Slowacja (ten mecz trzeba inaczej oceniac, z wiadomych wzgledwo, ale jak nasi grali na powaznie Fabian super gral).
Kolejna nasza wada atakujacy - Gruszka juz nie te lata, nie wyskoczyl z forma jak na poprzednich ME. Zmiennik Jarosz jeszcze slabszy.

Takze jak widac po mojemu bedzie zacieta walka, wszystko mozliwe.
Ze stawka lepiej nie szalec, moze na live bedzie lepiej poczekac i sledzic przebieg gry.

I tak jeszcze polzartem, co nie znaczy, ze nie bez przyczyny:
W siatkowce jak z autami.. nalezy unikac tych na F wiec Francjii, Finlandii - sa to bardzo nieprzewidywalne ekipy, raz pozytywnie zaskocza, a raz negatywnie - ale czesciej negatywnie.
Szczegolnie niskie kursy na te ekipy trzeba omijac szerokm lukiem, oprocz wystepow narodowych unikam tez lig i ta sama sytuacja.
Powtarzam to od dlugiego czasu i tyle ile mi kasy oraz nerwow zaoszczedzilo to ciezko uwierzyc.

Ps. Francuzi to pajacyki wink

Do góry
#4916105 - 14/09/2011 16:34 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
Originally Posted By: agr1

Zamiast stawiac na mlodego i kapitalnie sie zapowiadajacego Fabiana Drzyzge (to jest przyszlosc), ktory swietnie sie spisal w meczu ze Slowacja (ten mecz trzeba inaczej oceniac, z wiadomych wzgledwo, ale jak nasi grali na powaznie Fabian super gral).


Fabian grał dlatego, że mieliśmy ten mecz przegrać a on najlepiej się do tego nadaje. Jesli chodzi o rozegranie to jest dramatyczny, dokonuje zlych wyborow, powtarza do Jarosza, ktory nic nie moze skonczyc, czasem fartem przez rece. Nie mowiac o tym, ze gra niedokladnie, w roznym tempie, skrzydlowi nie wiedza, czy zagra szybciej czy pod sufit i przede wszystkim pilki dograne do siatki wystawia z miejsca, co w ogole dyskredytuje go jako rozgrywajacego na tym poziomie. Niestety Żygadło, który umówmy sie nie jest wirtuozem jest lata swietlne przed Drzyzga.

Mimo wszystko mozna probowac Polakow po >1,8 ale lekko, bo moze sie okazac, ze na MŚ odpadlismy grajac fair, a tu odpadniemy kombinujac, taka Polska przypadłość.

PS. Nie da sie sluchac komentarzy tatusia, ktory "nie widzi" dramatycznych wystaw Fabianka, a wina lezy zawsze po stronie atakujacych.

Do góry
#4916110 - 14/09/2011 16:39 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
to ja myślałem, że oni się umawiają przed akcją co grają ale jeśli jest tak jak mówisz i grają jak na wuefie to możemy mieć problem żeby dziś wygrać. mam nadzieję, że z Czechami nie będzie "kto na środku ten rozgrywa"

Do góry
#4916114 - 14/09/2011 16:40 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Typ konkursowy


Czechy - Polska


Wiele juz zostalo przez kolegow powiedziane o tym spotkaniu i ja te opinie podzielam. Kursy powyzej 1.70 to takie, po ktorych mozna grac Polakow. Nie po to przywalkowalismy, zeby teraz od razu odpasc.. mamy bardzo dobra drabinke, wygrywajac dzisiejszy mecz, od strefy medalowej bedzie nas dzielic tylko ewentualna wygrana w cwiercfinale ze.. Slowakami. Mysle, ze Polacy nie zmarnuja tej szansy, a doping olbrzymiej liczby naszych kibicow + bardzo dobra forma Kurka jak i Kubiaka przechyla szale na nasza korzysc i dzisiaj to my bedziemy sie cieszyc.

Typ: POLSKA
kurs: 1.71

Do góry
#4925770 - 18/09/2011 19:47 Re: Mistrzostwa Europy 2011 [Re: agr1]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Polska-Rosja
Typ:1
Kurs:6

Wszyscy kalkulowali, żeby nie trafić na Rosje, po wyjściu z gr. A tu może sie okazać, że jednak, jak bysmy od razu trafili na Rosjan, to możliwe że dzis bysmy grali nie o brąz,a o złoto smile. Historia spotkan na Mistrzostwach Europy, jest po stronie naszych rywali, zawsze nas ogrywali, może wreszcie doczekamy sie pierwszego jak ważnego zwycięstwa. Ruscy po wczorajszej 5 setówce z Serbami,, moga byc bardziej zmęczeni od nas, i mentalnie troche rozbici. Oby sie okazało że Wilk jednak nie był taki straszny, na jakiego wyglądał smile

Poland 6,45
Poland (+2.5)1.80
Poland +14,5 1.85 (Match Points Handicap)

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (igea23, wHiTe_StAr, Sensei, Zaixi, Irek, VVega), 3217 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583084 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07