Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#480027 - 13/01/2006 12:07 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Zaciekawił mnie typ z Unibetu:

Zaitseva, O - Tjörhom, L /1/ 1.65

W biegu sztafetowym obie strzelały bezbłędnie ale Zaitseva była szybsza od Norweżki o 18,2 sek. Prześledziłem także poprzednie biegi sprinterskie w tym sezonie i w każdym Rosjanka była lepsza (również na strzelnicy).Wydaje mi się, że kurs w porównaniu do ryzyka opłacalny. Od razu zaznaczam, że biathlonem interesuję się "od zawodów do zawodów" więc prosiłbym eksepertów o jakiś komentarz.

Do góry
Bonus: Unibet
#480028 - 13/01/2006 12:12 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
mazinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3298
Zapraszam do działu Private Picks.


Edited by tomo (13/01/2006 12:19)

Do góry
#480029 - 13/01/2006 13:26 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Dzis stawiam na dwie ,,biegaczki,,:

A.Olofsson -A.Akhatova typ 1

Szwedka jest jedna z najszybszych biegaczek sposrod calej stawki, skoro w Ruhpolding wiekszosc zawodniczek notuje swietne rezultaty na strzelnicy, licze ze i Szwedka tak samo uczyni. Bo biegowo przy rownej liczbie trafnych strzalow z Rosjanka ,połknie ją na dystansie.

K.Apel - T.Brankovic typ 1

Katrina to rowniez znakomita biegaczka, rywalka Slowenka ktora ostatnio ze swoja sztafeta bardzo ladnie wskoczyla na podium. Jak w przypadku Szwedki tak samo licze ze Katrina bezlblednie bedzie strzelac, a biegowo rowniez lepsza od Slowenki.

Do góry
#480030 - 13/01/2006 16:05 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
mtudor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7011
Skąd: Lublin
Po raz kolejny proszę o niezaśmiecanie tematu.
Każdy widzi co grałeś i każdy może sprawdzić skuteczność owych typów.

Obiecałem, że będę kasował wszelkie posty zawierające wyniki typowań i będę się tego twardo trzymał.


Edited by tomo (13/01/2006 16:10)

Do góry
#480031 - 13/01/2006 20:51 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
hadrian Offline
newbie

Meldunek: 21/12/2004
Postów: 25
znacie jakas inna strone ze statystykami do biatlonu oprocz biathlonworld

Do góry
#480032 - 14/01/2006 09:45 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
KubaR Offline
member

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 114
Na dzisiejszy sprint wybrałem jedno spotkanie z oferty EXPEKTA :


Wolfgang Rottmann - Ivan Tcherezov 2 kurs 1.6

Udało mi się jeszcze złapać po kursie 1.7

Licze tutaj na więcej błędów na strzelnicy po stronie Rottmanna. W Oberhofie zdecydowanie szybszym zawodnikiem byl Tcherezov i na tym opieram swój typ.

Do góry
#480033 - 14/01/2006 11:04 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
panowie ubierac sie i do profa leciec,2.6@ na czysto za darmo!
POIREE-sikora 1.3
Poiree pokazal w sztafecie ze juz wszystko w porzadku,takze dobry wystep w masowym,strzela obecnie i biega zdecydowanie lepiej od Tomka.
WOLF-bricis 1.29
Bricis wygral w masowym,tyle ze tam byly 4 strzelania,w sprincie nie bedzie sie liczyl,Wolf pokazal w sztafecie ze strzela celnie i szybko,znakomite warunki panuja na strzelnicy,a ze biega o klase lepiej to zdecydowanie wygra.
FISCHER-cepikov 1.33
Cepikov pokazal w sztafecie jakim jest ........ mulem,Poiree porobil go jak dziecko,a ze Fischer pobiegl na poziomie Francuza powinien gladko wygrac,strzela bowiem napewno nie gorzej na obecna chwile. Niemiec zrehabilituje sie zaostatni slaby wystep w ktorym przegral nawet z Cepikovem o 4 sekundy,dzis musialby strasznie pudlowac zeby przegrac z mulem rosyjskim.
GREIS-bergman 1.31
Greis w sztafecie wygral w biegu ok 30s,a ze strzelcem na obecna chwile jest lepszym to powinien pokonac szweda,ktory w sztafecie mimo doskonalych warunkow pogodowych zaliczyl az 4 dobieraia.

a wiec kombo 2.63@ po podatku 6/10 jesli mi za tyle przyjma

bez przeklenstw!


Edited by HAGIi (14/01/2006 11:45)

Do góry
#480034 - 14/01/2006 11:59 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Wczoraj się udało, może dzisiaj będzie podobnie. para z Unibetu:

Tchepikov, S - Svendsen, E /2/ 2.30

W biegu sztafetowym młody Norweg był o 15 sek. lepszy od Rosjanina. Ponadto Tchepikov dobierał czterokrotnie, a Svendsen tylko dwukrotnie. Dzisiaj jak wiemy dobierania nie ma i liczę przede wszystkim na dwie rzeczy: słabszą formę strzelecką Rosjanina oraz na powstrzymanie presji i tremy przez młodziana z Norwegii. Chociaż w Oberhofie Svendsen był za Tchepikovem (niecałe 29 sek. straty), to wiemy jakie panowały tam warunki. Swoje duże możliwości pokazał natomiast w Osbrlie zajmując piąte miejsce. Jeżeli dzisiaj będą strzelać na podobnym poziomie, to myślę, że Svendsen w biegu pokaże swoją przewagę.

Do góry
#480035 - 14/01/2006 12:23 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
W BAW Sikora jest w parze z chinczykiem Changiem.Wie moze ktos co prezentuje ten chinol ,warto dac na Sikore?
Sikora-Chang 1,4 BAW

Do góry
#480036 - 14/01/2006 12:25 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Quote:

W BAW Sikora jest w parze z chinczykiem Changiem.Wie moze ktos co prezentuje ten chinol ,warto dac na Sikore?
Sikora-Chang 1,4 BAW




Przepraszam,nie Sikora tylko Roman Dostal (Cze).

Do góry
#480037 - 14/01/2006 17:18 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Quote:

panowie ubierac sie i do profa leciec,2.6@ na czysto za darmo!
POIREE-sikora 1.3
Poiree pokazal w sztafecie ze juz wszystko w porzadku,takze dobry wystep w masowym,strzela obecnie i biega zdecydowanie lepiej od Tomka.
WOLF-bricis 1.29
Bricis wygral w masowym,tyle ze tam byly 4 strzelania,w sprincie nie bedzie sie liczyl,Wolf pokazal w sztafecie ze strzela celnie i szybko,znakomite warunki panuja na strzelnicy,a ze biega o klase lepiej to zdecydowanie wygra.
FISCHER-cepikov 1.33
Cepikov pokazal w sztafecie jakim jest ........ mulem,Poiree porobil go jak dziecko,a ze Fischer pobiegl na poziomie Francuza powinien gladko wygrac,strzela bowiem napewno nie gorzej na obecna chwile. Niemiec zrehabilituje sie zaostatni slaby wystep w ktorym przegral nawet z Cepikovem o 4 sekundy,dzis musialby strasznie pudlowac zeby przegrac z mulem rosyjskim.
GREIS-bergman 1.31
Greis w sztafecie wygral w biegu ok 30s,a ze strzelcem na obecna chwile jest lepszym to powinien pokonac szweda,ktory w sztafecie mimo doskonalych warunkow pogodowych zaliczyl az 4 dobieraia.

a wiec kombo 2.63@ po podatku 6/10 jesli mi za tyle przyjma

bez przeklenstw!




Wolf niech naprawi sobie karabin i strzeli nim sobie w leb! Nie wszedl o kilka sekund bo mu sie zacial karabinek na 1 strzelaniu. Zenujace!

Do góry
#480038 - 14/01/2006 17:22 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
no i zenek te twoje "za darmo" poszlo. W biathlonie nie ma nic za darmo, jest to dyscyplina bardzo interesujaca gdzie wszystko jest mozliwe i trzeba brac kazdy szczegol pod uwage. Niestety taki blad techniczny kazdemu moze sie zdarzyc, a ze padlo na Wolfa to juz trudno, nie ma sie co lamac a grac dalej i prosze Cie pisz troszke kuluralniej i o pol tonu ciszej bo takie posty i tak nic nie wnosza
Aha a zenujace to jest raczej to co Ty piszesz a nie to co Wofowi sie przytrafilo, niestety...
Pozdrawiam

Do góry
#480039 - 14/01/2006 17:55 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
scarface Offline
newbie

Meldunek: 07/01/2006
Postów: 41
Skąd: Łódź
Jak najbardziej przychylam się do powyższej wypowiedzi. A już wyzywanie kogoś od muła to chyba pożądnemu graczowi nie przystoi. Rzucił mi się w oczy bardzo słaby bieg Hannevolda, ale to pewnie z powodu szaleńczej pogoni w sztafecie. Po czwartkowych zawodach leżał bardzo długo na trasie. Tylko tak potrafię wytłumaczyć jego dzisiejszą niedyspozycję, stracił do Tchepikova w biegu około 20s, a spodziewałem się odwrotnej relacji. Ponadto ten owy "muł" jak widział w sztafecie, że przegra z dobrze dysponowanym Poiree to raczej nie widział powodu żeby go gonić i przegrać np. 1.5s, w wszystkim się wydaje że Tchepikov nie wiem co że padł z wycieńczenia. Wolf jednak nie nadrobił zbytnio w biegu, co wskazuje, że słaba postawa biegowa ze sztafety nie była przypadkiem. Natomiast szczerze powiedziawszy Rosch chyba się już witał z gąską, bo jak nie widziałem u niego determinacji do mocnych pociągnięć kijkami już nawet na 200m przed metą. Podano mu ile ma nie stracić do Greisa, ale nawet mu się w głowie nie śniło, że Andresen może powtórzyć wyczyn z zawodów gdzie wspólnie z Bergerem całkowicie przerwócili do góry nogami czub tabeli. Jutrzejszy bieg pościgowy ze względu na niewielkie różnice dzielące zawodników może się przemienić z bieg ze startu wspólnego. w granicy do 2 minut zmieściło się aż 47 zawodników co jest raczej niespotykane. Przyczyną tego z pewnością są dobre warunki strzeleckie. Bardzo się z tego powodu cieszę bo uatrakcyjni to jutrzejszą rywalizację. To by było na tyle. Pozdrowienia

Do góry
#480040 - 14/01/2006 18:03 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
a czy ktoś by mógłby mi opisac po toroszku czemu tak słabo zaprezentował sie kruglov?niestety nie mogłem zobaczyc dzisiejszych zawodów

Do góry
#480041 - 14/01/2006 18:13 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
scarface Offline
newbie

Meldunek: 07/01/2006
Postów: 41
Skąd: Łódź
Moim zdaniem Kruglov ostatnio bardzo dużo trenował nad biegiem czego widać wyraźne efekty. Jego bieg to już czołowa 10-15, gdy zdoła to połączyć z prawidłowym strzelaniem to jego pozycja jest bardzo mocna. Natomiast treningi nad biegiem osłabiły nieco strzelanie. Kruglov po słynnej wpadce na strzelnicy w Oberhofie kiedy to zaprzepaścił szanse sztafety rosyjskiej, zaczął strzelać przede wszystkim bardzo wolno a do tego bardzo nerwowo. Chyba nie potrafi odnaleźć rytmu szybkiego strzelania czym w pewnością imponował w zeszłym sezonie i na początku tego. Dla mnie ten zawodnik na razie nie do grania ze względu na przejściowe problemy, które już chyba każdy zauważył. Dzisiejsze zawody były kolejnym potwierdzeniem jego niestabilności. Pozdrowienia

Do góry
#480042 - 14/01/2006 18:16 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Quote:

Moim zdaniem Kruglov ostatnio bardzo dużo trenował nad biegiem czego widać wyraźne efekty. Jego bieg to już czołowa 10-15, gdy zdoła to połączyć z prawidłowym strzelaniem to jego pozycja jest bardzo mocna. Natomiast treningi nad biegiem osłabiły nieco strzelanie. Kruglov po słynnej wpadce na strzelnicy w Oberhofie kiedy to zaprzepaścił szanse sztafety rosyjskiej, zaczął strzelać przede wszystkim bardzo wolno a do tego bardzo nerwowo. Chyba nie potrafi odnaleźć rytmu szybkiego strzelania czym w pewnością imponował w zeszłym sezonie i na początku tego. Dla mnie ten zawodnik na razie nie do grania ze względu na przejściowe problemy, które już chyba każdy zauważył. Dzisiejsze zawody były kolejnym potwierdzeniem jego niestabilności. Pozdrowienia




dziekuje bardzo widac ze znasz się na tym sporcie

Do góry
#480043 - 14/01/2006 18:52 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
Pawelekdom Offline
stranger

Meldunek: 14/01/2006
Postów: 4
Cała Polska czyta dzieciom...


Edited by tomo (14/01/2006 20:07)

Do góry
#480044 - 14/01/2006 18:53 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
scarface Offline
newbie

Meldunek: 07/01/2006
Postów: 41
Skąd: Łódź
Nie podawajmy ludziom na srebrnej tacy tego co mogą znaleźć na pierwszej stronie tego tematu oraz setkach stron internetowych - niech uczą się korzystać z głowy.


Edited by tomo (14/01/2006 20:09)

Do góry
#480045 - 14/01/2006 19:35 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Post niezwiązany z tematem.
Sprawy pomiędzy użytkownikami proszę załatwiać za pośrednictwem PW.


Edited by tomo (14/01/2006 20:12)

Do góry
#480046 - 14/01/2006 19:42 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ruhpolding
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Quote:

Moim zdaniem Kruglov ostatnio bardzo dużo trenował nad biegiem czego widać wyraźne efekty. Jego bieg to już czołowa 10-15, gdy zdoła to połączyć z prawidłowym strzelaniem to jego pozycja jest bardzo mocna. Natomiast treningi nad biegiem osłabiły nieco strzelanie. Kruglov po słynnej wpadce na strzelnicy w Oberhofie kiedy to zaprzepaścił szanse sztafety rosyjskiej, zaczął strzelać przede wszystkim bardzo wolno a do tego bardzo nerwowo. Chyba nie potrafi odnaleźć rytmu szybkiego strzelania czym w pewnością imponował w zeszłym sezonie i na początku tego. Dla mnie ten zawodnik na razie nie do grania ze względu na przejściowe problemy, które już chyba każdy zauważył. Dzisiejsze zawody były kolejnym potwierdzeniem jego niestabilności. Pozdrowienia




Hm, nie kumam. Krouglov miał dzisiaj 45 !!! czas biegu - może złe smarowanie, może brak motywacji po pierwszym strzelaniu, ale faktem jest, że niewiele brakowało, a przegrałby biegowo z takimi tuzami jak Jeremi Teela czy Martin Moller (z Grenlandi).
Problem leży chyba gdzieś indziej. Krouglov, Rozkhov - bez formy. Ishmouratova - cień zawodzniczki z początku sezonu, Pyleva - jako tako, ale znowu przerwa w startach. Co łączy tą czwórkę ? Ano wszyscy przegotowywali się do sezonu poza kadrą - i może tu został popełniony jakiś błąd. Natomiast zwalanie na strzelanie u Kruglova to chyba lekkie nieporozumienie - w końcu to najlepszy strzelec ubiegłego sezonu, a jeśli ma być klasowym i utytułowanym zawodnikiem (ja chocby jego ojciec, dwukrotny złoty medalista olimpijski), to jedno takie wydarzenie nie może rzutować starty w dalszej częsci sezonu.

Reasumując - Kruglov do grania, ale tylko przeciwko niemu.

pozd

Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, latajaca_holenderka, alfa, 11kera11), 4174 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582676 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27